New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 44 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dorian J. Lester
tollából
Ma 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Ma 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

You will be mine bitch
TémanyitásYou will be mine bitch
You will be mine bitch EmptySzer. Ápr. 10 2019, 23:14
Castiel Portland


Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Castiel Portland
Becenevek:
Cass, Casty, Tiel
Születési hely, idő:
Rushville 2002.01.01.
Kor:
17
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteró! (Pánszexuális)
Családi állapot:
Bonyolult
Csoport:
Diák
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Midwood High School // gimnazista
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
Box, festés, futás
Play by:
Tim Borrmann

Jellem
Hát nem is tudom, hogy hol kezdjem, gondolom az elején kellene, de nem akarom az elején, mert az olyan... nem illik rám.
Nőcsábász, bajkeverő, player és szemétláda.
A lányok ezekkel a szavakkal jellemeznek, na de akkor, amikor otthagyom őket szex után. Nem tudom, amúgy miért hiszik azt, hogy majd megfognak engem a szexszel. Oké, persze hogy tökjó ez a fajta testmozgás, de sose érdekelne egy olyan, aki annyira értéktelennek vallja magát, hogy odadobja nekem a testét. Mondjuk hazudnék, ha azt mondanám, hogy érdekelnek a nehezen megszerezhető csajok... Mindig kapcsolatban vagyok, csak hetente vagy olykor naponta mással. Nem tudom miért és nem is akarom tudni, egyszerűen... csak nézz az arcomra. Ki ne akarná ezt a szexi pofát, nem?
Laza, jó fej, menő és megbízható.
Ezeket a haverok mondják rólam. Nekem ők a második családom és hát mivel nekem sokáig nem voltak barátaim, így akiket szereztem, azokat megtartom és nagyon figyelek rájuk. Vannak szabályok, például egymás csajaira nem mászunk és hasonlóak, ezek szentek és mindenki betartja őket, még én is.
Rendetlen, hanyag és lusta.
Nem tudom, hogy a tanáraim miért mondják ezeket, de tény, hogy úgy vagyok jó tanuló, hogy nem is készülök. Az agyam egy nagy szivacs és minden tudást és érdekességet felszív, amire szüksége van a többit pedig kiszűri. Mondjuk a kémiával nagy gondban vagyok, nekem ez az egész kémiadolog nem megy, talán ezért is nem vagyok képes normális kapcsolatra... Lehet ebben tényleg valami? Na mindegy, most legyen elég ennyi, dolgom van. *Az ajtón már nehezen távozik, nem fér ki az arcától*

Múlt
Sosem hittem volna, hogy egyszer ilyen életem lesz és így fogok élni… Már hat éve, hat éve, hogy beköltöztünk ebbe a városba, de ha ez még nem lenne elég, akkor végre sikerült találni olyan barátot is, akit eddig soha. Blake. Nem is tudom, hogy mivel érdemeltem ki, hogy barátkozzon velem, de hát mindegy is, nem lényeges, ő sem tud nekem ellenállni. Nem tehet róla, túl menő vagyok és hát mit szégyelljem ezt? Kénytelen voltam magamra ölteni ezt az arcot, mert ha kiderülne az igazság, akkor senki se akarna velem barátkozni, akkor mindenki belém akarna taposni. Hiszen egy rongy voltam, egy rongy, amibe mindenki beletaposott vagy belerúgott.  Soha többet nem akarok Rushville-be, az a hely a világ legundorítóbb helye, örülök neki, hogy ott hagytuk magunk mögött.
Sokszor elgondolkodom azon, hogy talán Blake-nek elmondhatnám az igazat, hiszen már hat éve mindig egymással vagyunk. Biztosan nem zavarná a dolog és anyával is tök jóban van, pedig... Még magamnak is nehéz belátnom, hogy mennyire rossz volt az életünk. Anyám kurva volt, gondolom nem kell részleteznem, hogy miből kereste a kenyerét és őszintén megmondom, nekem nincs apám. Nem tudja megmondani, hogy ki lehet az... az is rejtély előttem, hogy engem miért tartott, de megtartott és szeret engem, akármennyire abszurd is, tényleg szeret engem.
Biztos az is foglalkoztat, hogy hogyan kerültünk ide, hát anyu kifogott magának egy pénzes pasit, eleinte a pénz miatt, de végül beleszeretett a férfiba, ahogyan ő is anyámba. Engem nem bántott a dolog, nem igazán akartam kötődni hozzá, sose lehet tudni anyunál, hogy kivel meddig tervezi a dolgokat. Aztán megkérte ez a faszi kezét, anyám igent mondott és azóta egy család vagyunk, majd elköltöztünk ide Brooklynba.
Már percek óta itt állok a Holden lakán előtt, majd bekopogok és váltok pár szót Blake anyujával, majd elindulok a szobájába, hiszen már teljesen itthon vagyok. Nem is kopogok csak benyitok a szobába és ledobom az ágyra a bőrdzsekim. - Elszeretnék mondani valamit. - mondom neki tök komolyan és... látom a szemeibe, hogy igazán érdekli a dolog, mert ritkán szoktam ilyen lenni vele, de... mi lesz, ha lenéz majd? Mi lesz, ha ő is kigúnyol és kinevet? Nem... inkább nem. - Beletöltöttem Miss Popomlányba a kolbászt. - kacsintok diadalom ittasan rá és lehuppanok az ágyra.

Nem fogok hazudni, eddig is feltűnt, hogy milyen jó segge van és mennyire kívánatosak azok az ajkak... Nem csodálom, hogy bejön is sok csajnak, ahogyan én is. Mindketten belátjuk, hogy nekem nagyobb sikerem van azért, én tényleg bárkit megkaphatok és bárkit faszra tudok húzni. Eleinte csak egy szerep volt és egy maszk ez a fuckboy dolog, de mára már nagyon élem és élvezem az egészet. Annyira, hogy el sem tudom mondani, de hát minek magyarázkodjak? Egy senki mindig is élvezni fogja a figyelmet és a rajongást, amivel körbeveszik, bár. Már nem senki vagyok, Castiel a nevem, én vagyok a srác, akinek nem mondasz nemet.
Feldobtam a haveroknak, hogy mi lenne, ha tartanánk egy kanhétvégét. Elmehetnénk valami kis faházba iszogatni meg dumálgatni, úgyis mindenkinek a fasza ki volt a sulival meg hát, ki nem akar néha bebaszni a mi korunkban? Kinéztünk egy kellemes helyet, majd szereztünk piát teljesen illegálisan, de hát ez is kit zavar? Ebben a világban amúgy is a pénz beszél és nekem most igenis van pénzem, Carl a nevelőapám eléggé el van eresztve.
Szóval jól bepiáltunk és... hát igen, valahogy úgy alakult, hogy Blake és én kettesben dumálgattunk, mindenről igazából, csak tök be voltam lassulva és csak a száját néztem. Jó lenne azt mondani, hogy csak azért, mert jobban láttam és értettem, amit mond, de nem. Egyszerűen csak néztem azokat a puha ajkakat és végül a testem magától mozdult. - Bassza meg. - lekaptam őt, de tényleg lekaptam és igazából ő nem lökött el, viszonozta vagy legalábbis élvezte. A következő pillanatban oldalra dőltem és már horkoltam.
Hetek óta azon pörög az agyam, hogy miért smároltam le őt és ő miért smárolt vissza... Nem vagyok homár, engem csak a nők érdekelnek és nem vágyom csávóra, nem vagyok fartúró geci... És most is itt ülünk egymás mellet kémián, de jóval távolabb van a székem, mint kéne. Ő kérdez valamit, de nekem ez ma nagyon nem megy, nem tudok rá figyelni. - Bocs nekem ez nem megy. - dünnyögöm az orrom alatt, majd felkapom a táskám és elmegyek a teremből. Persze a tanár próbál megállítani... hallom is. - Mr. Portland hova megy? - kérdezi, mire én csak haladok tovább. - Azonnal jöjjön vissza... Mi történt Mr. Holden? - kérdezi a tanár szerencsétlen Blake-t. Majd dobok neki egy bocsánatkérő sms-t, inkább most kiszellőztetem a fejemet egy jó cigivel.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You will be mine bitch
You will be mine bitch EmptyCsüt. Ápr. 11 2019, 00:35
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Castiel!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Mindenki egyszer fiatal és csak egy élete van, így muszáj azt olyan módon kihasználni, ami a saját magunk számára kedvez. Te sem vagy ezzel másképp, hiszen egyszerűen csak szeretnéd élvezni ezeket a nem visszakapható éveket, nem foglalva azzal milyen dolgokat fogsz megbánni, hiszen ezek is csak olyan eseményeknek számítanak, amikre a későbbiekben talán jó lesz visszaemlékezni.
Nem volt egyszerű életed, ami a családodat illeti, de úgy gondolom a költözéssel kaptál egy másik esélyt, még ha most Blake miatt mindent meglehetősen kuszának is érzel. Azért remélhetőleg egyszer képesek lesztek a történteket átbeszélni rendesen is, hiszen már jó pár éve boldogítjátok egymást, és kár lenne a sarokba vágni mindezt a hallgatással. Jóllehet sok mindent megfog változtatni, de akár pozitívan is kijöhettek ebből. Mindenesetre kíváncsian várom milyen irányt vesz majd ezek után a barátságotok, ahogyan arra is, te miképpen kezeled majd mindezt. Very Happy

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
You will be mine bitch A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
You will be mine bitch D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
You will be mine bitch 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1706
 
You will be mine bitch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you have something of mine - R&H
» Right hand of mine
» Mine is yours. Or...? Kelly & Draden
»  I'm his and he's mine ~ Stormie & James
» Welcome to a world where the air I breathe is mine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: