New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 1 rejtett és 84 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 3:22 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 2:50 pm-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 2:48 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 2:24 pm-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 2:09 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:58 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:28 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 1:25 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

I know the storm is comin' - Tini & Tiger
TémanyitásI know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyKedd Okt. 04, 2022 10:43 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Az egész napban a legszörnyűbb az az volt, hogy meg kellett látogatnom megint anyámat. Vagyis nem, de ahhoz, hogy felvegyem Tinit (baszki, hát még mindig nem hiszem el, hogy tényleg ez a neve), meg kell állnom anyámék előtt. Előre elhatározom, hogy biztos, BIZTOS, hogy nem fogom hagyni magam beinvitálni a házba. Aztán ahogy becsengettem és az ajtóban megjelett Tini helyett az anyám… nyilván beinvitáltak a házba.
- Nem fogják kettévágni és eladni a szerveit, nyugodj már meg! - mordulok most már erősen kiakadva anyámra, pedig csak addig jöttem be (jaj) amíg Tini felveszi a cipőjét. Tudom mitől fél, de azt hittem, hogy ezeket a kötelező köröket már letudtuk a múltkori találkozásunkkor. Nem tudok többet tenni és mondani annál, hogy vigyázok rá, nem lesz baja, mert miért lenne, én is életben vagyok még. És akkor, ha bár itt tartunk, engem is igazán félthetne, ha már Tinit félti.
- Megerőszakolni sem fogják - beszélgetek anyámmal tovább és megfogadom, hogy nem fogom ezt eljátszani az összes lehetséges negatív végkimenetelre. Habár nekem nagyon bejön Tini, simán lefeküdnék vele, ha nem ismerném anyám családját és mondjuk egy évet levonnánk az életemből. Annak amúgy is örülnék, mert minden szar megtörtént velem az utóbbi időkben. - Mehetünk? - nézek nem kérdőn, hanem könyörögve Tinire, mert én biztos, hogy nem bírok ki ebben a házban még egy percet.
- Tehát… - csukom be a kocsim ajtaját. Ez egy új kocsi, nemrég kaptam a szabadulásom után, természetesen azért, mert életvitelszerűen nem tudnék élni, ha nem lenne. A régit meg elkobozták, mikor lecsuktak és hogy őszinte legyek, máig nem láttam viszont azt az autót. És ezért egy kicsit pipa vagyok.
- Hány radar, nyomkövető, hüvelyknyílásérzékelő van rajtad? - Amúgy nem ezt akartam volna kérdezni, csak gondolom cukkolom még, amiért ennyire anyuci pici lánya. Igen, ez tényleg marhára szúrja a belem.
- Rám lett szólva, hogy meg kell kérdeznem téged, hogy mit szeretsz jobban, gint vagy tequilát. - Ő még nem tudja, hogy ez most sorsdöntő válasz lesz. Amúgy fogalmam sincs mit pattogott messengeren Oliver, én meg vezettem az elmúlt percekben, szóval nem dobáltam őt vissza kérdésekkel, pluszban végül jófiú voltam, hogy meg is kérdeztem Tini vágyait. Merthogy feltételezem az a kérdés, hogy melyikből mennyit vegyen.
- A srácok meg vannak veszve, hogy új lányt hozok a képletbe. - Ugyanezt csinálták Domival is. Nincsenek nagyon hozzászokva az új arcokhoz, legfeljebb akkor, ha valaki elhozta az új barátnőjét, de ahhoz meg értelemszerűen nem lehetett nyúlni. És ez valahol szomorú volt. - Ha túlságosan érdeklődnének, mondd, hogy van pasid, aztán lekopnak. Nem bunkók, úgyhogy tényleg le fognak kopni. - Jut eszembe… - Egyébként, semmi tolakodás, mely ilyenek már a nap elején, de van pasid? - Ezt már csak kíváncsiságból kérdezem, amúgy semmi közöm, csak rájöttem, hogy lehet faszságot beszéltem az előbb és nem álszentség az, ha lekoptatja a srácokat. Meg miért is ne lehetne barátja? Fiatal, szép, csinos, dögös, szexi, meg a többi hasonló jelző.
- Sainzot csapd le nyugodtan, ha sokat pofázna, Oliver baromira idegesítő lesz a harmadik pohár után, mert elkezd geci gyorsan hadarni és a szavainak fele informatikai szakkifejezésekből fog állni. Grace, ha ott lesz amúgy jó fej, csak mostanság hisztis és biztos megint kiönti majd a lelkét, Chris meg időnként egy agresszív állat részegen, de a tömegderbi helyett rendszerint csak Tobyval izmozik. - Zárójelesen megjegyzem, hogy szerintem Chris meleg és rohadtul fel akarja szedni Tobyt, de ezt még nekünk nem vallotta be, úgyhogy a kurvaannyát. - És ami nagyon fontos: ha valaki elkezd sztorizgatni, hogy milyen volt a dutyiban, egy szavát se hidd el. - Nem akarom beparáztatni, de ami tény az tény, a legtöbbjük bent sem volt a börtönben, honnan tudhatnák, milyen volt. Ha jól emlékszem, ennyi, ezzel le is tudtam az idegesítő tulajdonságok gyorstalpalóját.
- 617 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyCsüt. Okt. 20, 2022 11:15 am



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Még mindig nem sikerült teljesen megemésztenem az első találkozást a féltestvéremmel Tigerrel, akinek nem is a személyével akadtak problémáim, sokkal inkább a miért kérdéseim megválaszolatlanul maradásával. Miért pont most? Miért van valami furcsa és megmagyarázhatatlan feszültség anyu és közte? Miért kell ennyire titkolni ennek az okát? És még sorolhatnám.. mert bőven akadna kérdés, amire jó lenne választ kapnom. Talán ma este.. amikor végre nem lesznek jelen a szüleim és nem idegesítenek halálra. Amikor végre nem kell arra figyelnem mit mikor és hogyan cselekszek, vagy éppenséggel, hogy mit ejtek ki a számon. A múltkori színjáték sem tartott sokáig, hamar borult a buli legfőképp nekem köszönhetően. Ezért is szeretném ma igazán.. kezdettől fogva önmagam adni, hogy Tiger azt az énem ismerhesse meg, amilyen valójában vagyok.
Ezek a gondolatok kísértek, miközben sikerült elkészülni. Maradtam a laza, de szexi vonalnál, ami az öltözködésemet illeti. Nem túl bonyolítva a dolgokat, egy fekete feszülős nadrágot, egy csipke, inkább melltartóra hajazó felsőt és egy oversize kék farmerdzsekit vettem fel, amit kiegészítőkkel dobtam fel. Karkötők, nyakláncok, fülbevalók meg hasonlók, amiket imádok. A hajamat felkötöttem, elől hagytam pár kósza tincset és nem túl tolva a sminket sem, az ajkaimra fektetve a hangsúlyt egy piros rúzzsal koronáztam meg a szettemet. A lábaim kényelmének érdekében az egyik kedvenc fekete bakancsomra esett a választásom, ami már lent várt rám a bejáratnál, hogy felvegyem.
Nem csak a cipőm várt, hanem Tiger is ott állt már a lakás nappalijában, miután anyu beinvitálta. Furcsa egy beszélgetést folytattak, bár inkább nevezném egymás idegeire menésének, miközben én belebújtam a lábbelimbe és egy utolsó csekkolást tartottam a tükörben. Tigert sikeresen kiakasztotta anya.. akarom mondani az anyánk, bár még mindig nem áll a számra és egy darabig biztos nem is fog, hogy Tigert a testvéremnek nevezzem. Látom, hogy teljesen kivan már és könyörgő tekintete sem véletlen, amikor megkérdi, hogy végre indulhatunk-e, amire én egy vigyor kíséretében bólintással felelek neki.
Odalépek anyuhoz, hogy búcsút vegyek tőle és már látom magam előtt, hogy most én fogok következni, akinek a vérét fogja szívni. Már ráncosodik is a szemöldöke. - Martina ugye nem, így akarsz menni? Könyörögve kérlek öltözz már fel rendesen!- Anyu hüledezik és látszólag ki van borulva, amiért a kis csipke anyagra esett a választásom felső gyanánt.- Nyugi anyu! Tudok magamra vigyázni ráadásul ott lesz velem Tiger.. és ugye nem gondoltad, hogy kisestélyit fogok felvenni? - Nem törődve vele és választ nem várva egy puszit nyomok az arcára elköszönésképpen. - Tudod.. bizalom.- Még mielőtt anyu belekezdhetne, jelzem Tigernek, hogy most vagy soha lépjünk, mert különben egy újabb kínos beszélgetésnek lehet a szemtanúja, amitől most inkább megkímélném, ha lehet.
Szerencsére ő sem szeretne hosszasan időzni, ezért nagy egyetértésben hagyjuk el a házat és huppanunk be az autóba, amivel érkezett. Nem vagyok túl nagy kocsi szakértő, de annyit még én is megtudok állapítani, hogy pöpec a kis járgány.
Nem lep meg Tiger cukkolása, mert tökre érthetetlen mire fel ez a nagy aggodalom, amit az előbb anyu, mint gondoskodó és féltő szülőm letolt. - Már vártam valami hasonló beszólást! Esküszöm, nem tudom mi ütött belé.. nem szokott ekkora felhajtást csinálni.-Anyu tényleg furcsán viselkedik, amióta Tiger belépett az életünkbe. Túlzottan óvó szerepbe lépett, aminek az okát nem egészen értem, de talán a féltestvérem segítségemre lesz a mai nap folyamán ennek a megértésében.
- Mindkettő a barátom, de a gin nálam a nyerő.- Szinte hálás vagyok, amiért két olyan ital neve merült fel választási lehetőségnek, amiket egyébként is szeretek, így bármelyik megfelelne. Alapvetően nem vagyok válogatós fajta, de mindenkinek van egy kedvence. - Ha már itt tartunk.. Engem is érdekelne, ha lett volna rá lehetőség, hogy ne narancslevet igyál a vacsorán.. melyik italt fogyasztottad volna szívesen? Mondjuk nekem abban a szituációban tök mindegy lett volna.. csak üssön.- El is nevetem magam, mert tényleg voltak szörnyű percei annak az estének, amikor legszívesebben inkább leittam volna magam.
Tiger szavaiból azt veszem ki, hogy a társaság, akikhez tartunk egy összezárt közösség, akik ritkán engednek be a belső körükbe bárkit is. Legalábbis gondolom ez az oka, amiért ritka egy új.. még ropogós, csinos pofi köztük, akinek lehetne csapni a szelet. - Szerintem megoldom, de azért köszi a tippet.- Jófejség tőle, amiért felkészít mire is számíthatok, így egy kicsit beleláthatok mit tartogathat számomra a ma este. - Semmi tolakodás hmm?- Kérdezek vissza kicsit piszkálódva. - Nincsen pasim. Élvezem a szingli élet előnyeit.. Eddig nem sikerült megtalálnom azt a bizonyos férfit.. - Ez így meg is állja a helyét, mert tényleg nem lépett még be az életembe az a személy, aki sorsfordító lenne a számomra. - Talán, majd ő talál meg engem.- Valahol mindenki vágyik a szerelemre és ez rám vonatkozóan is így van.. Talán ezért is kapott el a féltékenység egy röpke pillanatra, amikor Tiger a családjáról beszélt a vacsorán. - Barátnőről és gyerkőcről meséltél múltkor. Mióta vagytok együtt, hány éves a lurkó?- Lehetséges, hogy túlzó a kíváncsiságom és ennek még nem lenne itt az ideje, de rákérdezek. Maximum kikerüli a kérdéseimet.
Miközben Tiger beavat, hogy kiknek a személyére számíthatok a bulin, próbálom a neveket megjegyezni és figyelni arra, hogy kihez mit társíthatok. Szépen lassan, de kezd összeállni a kép, - persze arccal párosítva egyszerűbb lenne -, majd teljesen kizökkent egy pillanatra, amikor meghallom a dutyi szót egy mondatba csomagolva. - Dutyis sztorik? Ez lenne a szívatás része?- Sokkal inkább egy viccnek próbálom betudni, mint hogy komolyan vegyem. Jobban belegondolva viszont lehet igazság tartalma annak, amit mond.. Mindjárt értelmet nyerne anyu viselkedése, amit az utóbbi napokban művel. Nem mondom, hogy beparáztatna, ha így lenne, de nyugtalanná válnék biztosan és rengeteg kérdést vetne fel bennem.
Tini and Tiger



- 913 WORD // DRESS // MUSIC -

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyPént. Okt. 28, 2022 12:17 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Nem, ez aligha fog menni a jövőben nekem. Egyszerűen fojtó anyám házában lenni, pedig sosem volt az anyám és nem is kellene többet képzelnem a családjukba, mint egy átlagos random családot, nekem mégis szorulni kezd a gyomrom amint belépek hozzájuk, leginkább talán azért, mert érzem, hogy alakulhatott volna úgy is az életem, hogy én is itt élek velük. Sejtettem, hogy előjön anyámból a féltő szülő, de patt helyzetben van, mert tudja, hogy ha nemet mond most erre és nem engedi el velem szórakozni a lányát, akkor azzal kinyilvánítja, hogy nem bízik bennem, a fiában és egyúttal félti is tőlem Tinit. Tudja, hogy milyen életet élek, de ha akar még tőlem valamit, akkor ezt mond engedni fogja.
Martina fullos egyébként, állati jól néz ki az öltözékében, amit meg is osztok vele tekintetemmel még mielőtt anyával nekiállnának ugyanazokat a köröket megfutni, amiken én már remélhetőleg túlestem. Felnevetek.
- Én biztos, hogy nem megyek olyan helyre szórakozni, ahová nyakkendő és ing kellene. – Az speciel más kérdés, hogy egy kisestélyi is lehet n agyon dögös, szóval szerintem jók vagyunk így, ahogyan most vagyunk. Amint minimális jelét is meglátom az indulásnak, már fordulok is ki, hogy kilépjek a főbejárati ajtón.
Azért jó hallani, hogy anya nem szokott máskor ekkora műsort rendezni, így már biztosra vehetem, hogy miattam parázik. Ez jó érzés, tényleg!
- Gondolom velem van baja. Nem ismeri a barátaimat, de bizonyára vakon elképzelte őket. Engedd el, nem lesz úgysem semmi gond. – Ha gáz lenne, úgyis engem akarnának, nem őt, mivel Tini ártatlan, ezért amúgy se vehetnék elő. Bár hozzáteszem, hivatalosan mi is ártatlannak vagyunk kikiáltva. A piás válaszára elvigyorodok, aztán egy hosszabb egyenes szakaszon lepötyögöm Tini válaszát a haveromnak.
- Szerintem már kedvelnek. – Ahogy ismerem őket, ez a válasz felér egy belépővel a baráti társaságba. Mivel nagyon kevesen vagyunk, az új arcok, akik ráadásul megbízhatóak is, mindig jól jönnek és rendszerint jól kijövünk velük, hiszen basszus, mi is szeretnénk egy kicsit többek lenni, mint illegális téren mozgó tökfilkók, akik ugranak, ha mondják és hálásak vagyunk mindenért, ami kvázi átlagos.
- Valami rumból készült italt szívesen megittam volna, habár vezettem utána és lehet nem akartam volna kockáztatni, mert mostanság eléggé rám szálltak a zsaruk és az utóbbi hetekben háromszor állítottak meg szondáztatni, meg az irataimért… Szóval talán maradtam volna a sörnél. - Nyilván én is tudom, hogy nem véletlenül vesznek ki mindig a forgalomból, egykel kell bármivel lebuknom és nekem lőttek, mehetek vissza a rácsok mögé, ami alapból a céljuk. Éppen ezért nem vagyok barom, aki saját sírját ásná, ennyit nem ér egy rum.
Azért kicsit mesélek a srácokról, csak mert tudom, hogy nagy egyéniségek és jobb ha ez a felismerés nem egyszerre csalódik Tini retináján. Tény, hogy ritkán csatlakozik hozzánk valaki „kívülálló”, mert főként olyanok jönnek, akikről tudjuk, hogy ártatlanok és nincsenek kapcsolatban sem a zsarukkal, sem a másik bandával, akik uralják New York egyéb részeit és hát mi eléggé fosunk, szóval kevés az ilyen új ember.  Viszont annál inkább örülünk az új arcoknak, akiket a látszat és az első órák benyomása ellenére nem csak meg akarunk dugni. Már ha egyáltalán lány persze…
- Oké – elnevetem magam, de puszta izgalomból, hogy vajon mi lesz itt és vajon, hogy tervezi az ismerkedést Tini. Én nem fogom őt úgy védeni, mint anya, az biztos. - Most mi van? Én aztán nem fogok rád mozdulni… - felelem értetlenkedve, mert ez miért lenne tolakodás? Manapság amúgy is mindenkinek ez az első kérdése. Aztán bólogatni kezdek, mert tudom, hogy miről beszél, ha az utolsó évemet nem nézzük, én is imádtam mindig szinli lenni, így nem voltak kötelezettségeim, nem kellett egy nőnek sem megfelelnem egy kapcsolatban, de bárkivel jól tudtam érezni magam, akivel akartam.
- Teljesen megértelek amúgy, én is ilyen voltam kb tavalyig. – Nem fogom titkolni előle a teljes életemet, szóval szeretném, ha kiderülnének a közös tulajdonságok. Nem vagyok jó az ilyen érzelmi beszélgetésekben, de egy pillanatra rálesek, mert látni akarom az arcát. Most elgondolkozhatnék, hogy milyen ez a valódi szerelem, de nem akarok átmenni szentimentálisba, úgyhogy inkább nyomok egy balost a következő kereszteződésben.
Oh igen, látom az előbbi elszólásomra nála sem jött ki a matek, mert ha azt vesszük – mondjuk úgy – hogy kb egy éve nem vagyok szingli, akkor, hogy az istenbe van máris gyerekem. Mondjuk ez sem megoldhatatlan, csak nem ideális. Az én életem messze van az ideálistól.
- Hát hivatalosan másfél éve, fizikailag meg igazából pár hónapja. Elég bonyolult, de annyi a lényeg, hogy a munka okozta különlét miatt nem sokat tudtunk eddig találkozni. Nem is sokat voltam New Yorkban ha már itt tartunk. - Hanem főleg Kolumbiában, meg párszáz kilométerre innen egy farmon éldegéltem nagyon nem boldogan. Börtönben már itt voltam, de azt sem mondanám úgy, hogy járhattam a város utcáit. - A lány most négyéves, asszem. Nem tőlem van egyébként, mielőtt kérdeznéd – teszem hozzá egy újabb szemkontaktus közben. Nem fogok erről sem hazudni neki.
- Neeem, ez is a szivatás része - kacagok fel, hiszen engem is meg úgy mindenki mindenkit is orrba-szájba szivat mindennel. De vágom, hogy mire akar ezzel kilyukadni Tini és tényleg jobb, ha most tudja meg. - Párunkat lecsukták háromnegyed éve, előzetes letartóztatásban voltunk, amíg be nem bizonyították, hogy ártatlanok vagyunk. És hát mivel a jog sosem a gyorsaságáról volt híres, ezért háromnegyed év kellett erre. De nem tudom, hogy ott lesznek-e azok, akik ültek, az egyik lehet, de szerintem pont ő nem akar róla beszélni. Tudod, mindenkinek szórakoztató ez a sztori csak annak nem, aki átélte. - Fact, ezzel én is így vagyok. Én sosem mondtam, hogy anyu félelme nem jogos, azt sem, hogy szentek vagyunk, egyedül azt az ígéretet tettem, hogy vigyázok Tinire.
- De ennek tudatában, ha most vagy később haza akarsz menni, akkor szólj és megoldjuk. - Haza kísérem, ezt is megígértem és én tartom a szavam, bár bízok benne, hogy ennyi még nem tántorítja el. Közben leállítom a motort, merthogy lehúzódtam az út széléra az egyik téglaépület elé. Látom a bejáratnál ott dohányzik egy feka raszta csávó (Sainz), szóval ezek szerint mégiscsak eljött ő is. Kezében ott van két gin, valószínűleg azért szaladt le a boltba, csak kihasználja még az utolsó nyugodt perceit, hogy elszívja az új cigarettamárkájának egyik darabját.
- Na helló! Szóval ő a tesóm - mutatom be neki Tinit, ahogy odaérünk hozzá, mire Sainz végignéz rajtunk és pár másodperccel később képen röhög minket. Megtörli röhögéstől kiszaladt könnyeit és megpróbál felegyenesedni.
- Hallod, hát ezt nem tudod velem megetetni… Bocs haver, de egy szőke hajú fehér csodaszéééép – méri végig azért nem szerényen, mert egy bók mindig megbújik a szavai között – csajszi esélytelen, hogy a húgod legyen, szóval szerintem téged átbasztak. – Nem veszem magamra, mert valami hasonlítóra számítottam tőle.
- Én mondtam, hogy fehér az anyám, te nem hittél nekem. - Sainz amúgy jól ismeri apámat és nagybátyámat is, mindkettő erősen arab, úgyhogy ezért nem bír meglenni a ténnyel, hogy márpedig én félig egy átlagos nyugati fehér ember vagyok még ha nem is mutatom magam annak. – Amúgy Tininek hívják – teszem hozzá, hogy végre eljussunk a bemutatás végére is, de ezúttal is nevetésben tör ki Sainz. Ő is ismerte azt a Tinit. Azt a másikat…
- Jajjj bocs, tényleg, én nagyon sajnálom - fogja meg a vállamt miközben sírva röhög a szánalmas életemen, holott az övé sem jobb. De éppen ezért tud ennyire nevetni. Bocsánatot kér, mert tudja, hogy megérintett Tini halála és én ezúttal már nem tudok vele nevetni. Nyilván nem véletlenül sokáig nem tudtam a tesómat Tininek szólítani.
- Helló, szia! Csak mintha otthon lennél, tudod, majd ment megismerkedünk meg ilyenek - öleli magához a lányt, ő ilyen nagoyn közvetlen, szerencsére csak lányokkal, meg mondjuk félreérthető, mert úgy jön le, mintha ez az ő lakása lenne, pedig talán kétszer volt itt.  
- Szóval ő Sainz… - fordulok Tini felé, most már érti, miért ennyire nehéz eset és akkor ő még csak egy volt. Inkább jobb, ha elindulunk befelé, de a legfelső emeletre, Sainz meg majd jön, ha elszívta a cigijét. - Mondanám, hogy csak részeg, de még nem az.  
- 1270 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyPént. Nov. 04, 2022 10:50 am



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Nem vagyok egy feszengő típus.. mostanában mégis sikerül olyan helyzetekbe kerülnöm, amikről nem szívesen beszélek. Ma egészen másképp tervezem. Az az érzés fog el, hogy ez az este egy esély.. Esély az ismerkedésre és a kérdések megválaszolására.. Na nem gondolok itt nagy testvéri összeborulásra, mégis.. lehetőségeket tartogat számunkra.
Amilyen gyorsan csak lehet tiplizünk a lakásból.. mielőtt a közös anyánk túl nagy hatást gyakorolhatna ránk és hosszú kioktatásba kezdhetne. - Én nem aggódom. Ezt most túltolta anya.. Ő kezdeményezte ezt az egészet, szóval most már ne visszakozzon. Ne is törődj vele.- Nem feltétlen szeretnék ellenszegülni anyunak, de a 23 és közel 30 éves "gyerekét" már nem fogja tudni megnevelni és kalitkába zárni. Tigernél nem is játszott nagy szerepet, nálam meg örülhetne, hogy még mindig otthon élek és  nem menekültem el élni a saját kis életem. Mert néha bizony nagyon is elgondolkodtat az ötlet.
- Maradjon is így.- A táskámból előhúzom az eddig rejtegetett gines üveget jelzés értékűen és a vigyor az én arcomra is odaköltözik.. bizony engem sem kell félteni.. Fontos az első benyomás, nem?
- Annyit igazán nem ér, hogy elvegyék a jogsid vagy bekasztlizzanak.- Hallom én, hogy rászálltak a zsaruk és kezd sejtetni velem dolgokat mégis úgy döntök, hogy egyelőre elengedem a fülem mellett és elteszem későbbre a megosztott szavait. - Azért nyugtass meg, hogy nem a tiéd a sofőr szerep, mert én simán haza überezek majd, ha úgy van..- A hazajutással soha nem akadtak problémáim.. vagy valamelyik szállodánkban vagy ténylegesen sikerült otthon bedőlni az ágyba. Persze előfordult, hogy akadtak mozgáskoordinációs problémáim. A lényeg, hogy célba értem.
A srácok jófejnek tűnnek, egyáltalán nem rémisztő miközben Tiger meséli kinél mire számíthatok. Kíváncsi leszek engem, hogy jellemez majd másoknak egy részeg este után.
- Az elég hülyén is venné ki magát.- Nyilván, ha nem lennénk féltestvérek egészen másképp is alakulhatna, mert nem titok, hogy Tiger baromira jól néz ki. Bólogatása árulkodó, hogy ő is élvezte a gondtalan szingli létet, amit meg is erősít a szavaival. Az viszont váratlanul ér, hogy mindössze másfél éve hagyott fel ezzel az életformával és kezdett bele valami egészen komolyba. Elvégre mi, ha nem a gyerek kérdése komoly egy kapcsolatban? Aztán hamar kiderül az is, hogy a kislány már négy éves, így bár kimondja a nyilvánvalót nekem is leesik, hogy nagy eséllyel nem az övé. - Elég szoros lehet köztetek a kötelék, ha ennyi külön töltött idő után is megmaradtatok egymásnak. Megszűnt az ingázás.. mármint a különlét.. együtt éltek már?- Kihasználom az őszinteségét és kerek perec rákérdezek arra, ami érdekel. Nem ismerem a párját, de az elhangzottakból következtetve az jött le, hogy itt nem kis bonyodalomról lehetett szó. Mielőtt megölném a bulit nem mászok bele jobban a kapcsolatukba, így is örülök, amiért Tiger őszintén megosztotta velem az élete kis részletét a főszereplőivel. - Biztosan jól elcsavarta a fejed.. egyszer szívesen megismerném a nőt, aki ekkora hatást gyakorol rád.. és persze a kislányt is.- Tiger az első találkozásunk során nem sokat mutatott magából, de most látom rajta igazán, hogy igenis vannak érzelmei. Szeretné titkolni, de a tekintetében megbújik miközben mesél és a szemkontaktus létrejön köztünk.
Nem kellett sokat várni megérkezett az a bizonyos pofon, ami már egyre jobban kezdett körvonalazódni, de egészen addig míg Tiger ki nem mondta elhessegettem a gondolatát is. Egész egyszerűen bármennyire is motoszkált ennek az esélye a fejemben.. most teljesen lesokkolt és igazán jó lett volna valamit mondani, hogy ne maradjon válasz nélkül Tiger kendőzetlen őszintesége sem. - Azt azért nem mondhatom, hogy teljesen váratlanul ért, de bevallom durva ezt így kimondva hallani.- Fölöslegesnek érzem most már én is, hogy becsomagoljam a mondanivalóm.. mondom, ami jól esik. - Kezd értelmet nyerni az is, hogy miért ez a nagy óvás anya részéről.. na meg persze az a kimondatlan dolog köztetek az első találkozásunkkor..- Talán anyu azt hitte, hogy ez nem tudódik ki. Abban bízhatott, hogy Tiger, majd hallgat, de mégis miért tenné? Pocsék lenne hazugságra építeni egy kapcsolatot. - Az viszont jobb, hogy tudom és elmondtad.- Nem dob fel a dolog, hogy ült a testvérem, de nem akarom leírni. Ő esélyt adott arra, hogy beavatott, így lehetőséget adok neki én is.- Ha már idáig elhoztál.. nem most venném fel a nyúlcipőm. De azért baszki..- Biztos szar lehetett ülni, de egy háromnegyed évig elhúzódó sztori nem lehet valami piti kis ügy. Az időzítés is pocsék.. pont egy buli előtt rám zúdítani.. nem mintha bármikor máskor kevésbé lett volna szörnyű ezt hallani.
A motor búgó hangja leáll, amint egy téglaépület elé érünk és kiszállunk az autóból, de mielőtt tovább haladnánk megállítom egy pillanatra Tigert és a szemeibe nézek. A tekintetem nem mérges, inkább kíváncsi és valahol megbújik benne a félelem. Vajon mibe keveredhetett? - Kurva sok kérdésem lenne, de hagyjuk meg későbbre.. előbb megismerném a barátaid és innék egyet.- Nem vagyok az a káromkodós fajta, de vannak helyzetek, amelyek kihozzák belőlem.. na ez most pont olyan..
Már a kocsiból láthatóvá vált az egyik emlegetett haver, akit egyelőre nem sikerül beazonosítani az elhangzottak alapján. A bemutatást követő pofán röhögés nem segít a hangulati állapotomon egészen addig, míg értelmet nem nyer mire fel a nagy kacarászás. - Most miért mondod? Mint két tojás..- Jobban nem is különbözhetnénk külsőleg Tigerrel, ha nem tudnám, hogy féltestvérek vagyunk az utcán tuti elsétálnék mellette. Nem is meglepő a reakció miszerint kamu, hogy minket családi kötelék köt össze. Aztán jön az újabb síró röhögőgörcs a nevem hallatán, amire én kérdőn felvonom a szemöldököm, hogy valaki igazán beavathatna mi olyan kurva vicces. Tiger az első találkozásunk napján is Martinanak hívott, nem erőltette a Tini becézést, ami arra enged következtetni, hogy rejtőzik egy sztori a név mögött.
Még mielőtt kérdőre vonhatnám a még mindig név nélküli raszta feka csávót, ő magához húz és megölel üdvözlésképpen. Nem mintha sok időm lenne másképp reagálni, de fogadom az ölelését még ha én elsőre nem is vagyok ennyire közvetlen. - Szia, köszi. Akkor bent. A gint kint ne felejtsd!- Kacsintok rá és követem befelé Tigert. - Sainz, aki sokat pofázik? Most a röhögés belefojtotta a szót. Amúgy.. Mi a baj a Tini névvel? Azt ne mondd, hogy az exedet hívták így.- Nem tudom mi másra gondolhatnék, amiért ekkora zavart okoz a becenevem.
Tini and Tiger



- 1012 WORD // DRESS // MUSIC -
mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyKedd Nov. 08, 2022 9:05 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Azon kívül, hogy engem közel taccsra vágott mentálisan a múltkori családi találkozónak csúfolt esemény, azért elgondolkodtam azon is, hogy vajon Tinit mennyire vágta pofán a megjelenésem. Én mindig tudtam, hogy van egy anyám, meg azt is, hogy van egy csodálatos családja, aminek én nem vagyok a része és ez bár kurvára fájt, de mégis meg tudtam azért birkózni ezzel a ténnyel, végül is volt rá közel harminc évem beletörődni. Azt nem tudom, hogy ez Martinanal hogy volt és még nem volt pofám rákérdezni, mert mégis, hogyan kérdezhetném meg. „És amúgy zavar, hogy létezem?” Vagy valami ilyesmi…
Egyébként igaza van, tényleg nem kell mitől aggódni, de azért csak-csak ott motoszkál a fejemben, hogy oké, just chill, viszont azért mégis jobb lenne, ha úgy érkezne meg a helyre, hogy kezdi kapizsgálni, hogy vannak elcseszett emberek is a helyen és nem csak azért, mert szeretnek inni és füvezni, hanem mert párunknak van tapasztalata a rendőri szeretet megnyilvánulásaiban. Ettől függetlenül bólogatok, mert jah, baszki, azért elég érett már ahhoz, hogy egyedül is el tudja dönteni, jönni akar, vagy inkább menni. Nem lesz bezárva, bármikor leléphet.
Szemöldökeim táncolnak egyet, ahogy meglebegteti mellettem a gines üvegét, elmosolyodom, mert látom, hogy egy nyelvet beszélünk. Az meg, hogy hogyan jut ő haza, pontosabban, hogy mivel, nos szerintem majd meglátjuk.
- Odafelé sofőr, visszafelé meg… mondjuk bodyguard? - pillantok rá pajkosan, mert ez olyan menőn hangzik. Egyébként voltam ilyen kidobósember, vagy ki, igazság szerint már akkor sem tudtam megállapítani, hogy mit is várnak tőlem pontosan a főnökeim, hamar ki is vágtak a francba. Az volt életem utolsó igazi munkahelye, amit sok hónap balfaszoskodás követett és ezt megelégelte a nagybátyám, úgyhogy bedobott az éhes ebek közé. Nem sírtam, hogy kapom a nagy lóvékat egészen addig, amíg saját bőrömön is megtapasztaltam, hogy mennyire nem játék ez. De ez már kurva régen volt. Jó kérdés mondjuk az, hogy nem ártok-e neki azzal, hogy az éjszaka közepén, vagy másnap reggel én kísérem haza és nem inkább egyedül megy, de ez olyasvalami, amit sohasem tudnék elszámolni anyámmal, végtére is én hiszek Tini talpraesettségében, ám ha valami baja lesz, anyám hamarabb vágja le a fejemet, mint a mexikóiak.
Ingázás… végülis igen, annak is mondhatjuk, mert valóban jöttem-mentem Amerika szerte és a fasz se tudta, hogy épp hol vagyok, gyakran még én magam sem, nemhogy Domi. Még nem beszéltem senkinek sem Dominique-ról, szóval elég furcsa most ezt tennem, de nem érzem magam kellemetlenül, vagy sarokba szorítva. Bandán belül gyakran gyomorgörccsel említjük a családot, főként azért, mert mindenkinek a gyenge pontja és vigyázunk rájuk. Tinivel szemben lehet elvakult vagyok, de belőle sehogy sem tudom és nem is akarnám kinézni, hogy ártani akarna az információkkal.
- Most igen - vágom rá egyből, de talán kicsit félreérthető ez a „most” kifejezés. - Úgy néz ki, hogy talán nyugodtabb időszak vár ránk. -  Vagyis, ha mindenki úgy akarja, akkor talán végre otthonunknak is nevezhetjük azt a lakást, amiben most élünk, ami számomra nagy szó.
- Szerintem egész jól kijönnétek egymással. Majd mondom neki, hogy csapjatok ki a hámból egyszer közösen - nevetem el magam, pedig semmi konkrétra nem gondolok. Dominak is szüksége lenne Tinire és arra, hogy végre lazulhasson. Asszem van már pár barátnője, de mit tudom én, lehet meglátják egymásban a nagy BFF-et. Én adnám alájuk a lovat az tuti.
Nem fogom kérdésekkel magára hagyni Tinit, ahogy nem is szándékozok olyan zárkózottá válni, mint ami náluk voltam, holott sejtem, hogy amint megtudja az igazat, megérti, hogy miért viselkedtem az apjuk előtt úgy, ahogy. Nincs mit titkolnom, mert beköpni bár beköphet, de akkor magát és a családját (a családunkat?) is veszélybe sodorja. Ezt majd megpróbálom később elmondani neki, de egyelőre igyekszem lassan és emészthetően adagolni neki a szeleteket.
- Szóval hallottál az esetről? - pillantok rá gyorsan, meglepett tekintettel, mert hirtelenjében nem tudom hova tenni azt, hogy nem teljesen lepte meg amit mondtam. Ha tudott rólunk, akkor lehidalok, ha anya mondta el neki, az azért érthető, ahogyan az is, hogyha netán mutatta volna a pofánkat a híradó.
- Jah, vannak dolgok, amikről jobb, ha apád nem tud - mondom ezt úgy, hogy ha lehet, ő se közölje az apjával, mert szépen kicsinálja vele anyát, meg igazából én is örülnék, ha nem veszíteném el az anyámmal való kommunikációt, kivéve, ha én azt akarom. - Anya meglátogatott anno a börtönben. Szerintem az, hogy látott narancssárgában eléggé felkavarta és most a közelségével próbál óvni. - Mitől óvni? Leginkább magamtól. - Viszont nem fogok sokat nálatok ólálkodni, szóval nem lesz ebből hisztéria, nyugi. - Nem fogom tönkretenni a családját a jelenlétemmel. Ha Tini nem beszél erről az apjának, akkor minden marad a régi, amúgy mi is találkozgathatunk, az mindegy, szerintem az a lényeg, hogy anyát ne vonja felelősségre a férje.
- Bocs, nem akartam elcseszni a hangulatod - mondom kissé rekedtes hangon mielőtt még rátaposnék a fékpedálra a lakás előtt. Ha nem ismertem volna fel Sainz béna pofáját, akkor lehet meg sem ismertem volna a házat. Valójában annyira nem problémázok a hangulatunkon, végtére is előbb-utóbb úgyis ez történt volna, szóval tökre mindegy. Elindulok Sainz felé, örülök, hogy átlépem az útpadkát, mikor érzem, hogy a csaj visszahúz. Felé fordulva, Sainznak háttal nézek Tini szemeibe nem épp meglepett tekintettem, hiszen láttam rajta, hogy vannak elvarratlan szálaink. Próbálok a lelkéig nézni, kutakodok tekintetében, ami azonban nem szikrázik, inkább… nem is tudom, aggódva érdeklődő.
Kihallom a szavaiból, hogy már érti. Érti mi folyik itt, még ha a részletekkel nincs is még teljesen tisztában. Elmosolyodom, olyan igazán barom módjára, csak mert nagyon tetszik a féltestvérem észjárása, ami tudatos érzékenységgel párosul. Hú, baszki, ezt a csajt szét akarják majd kapni odabent!
- Ahogy kívánod Cariño! - suttogom még utána mosolyogva és követem őt egészen Sainzig, akinek valahogy be kellene bizonyítanom, hogy ő tényleg a tesóm. Amúgy meg bekaphatja, mert nem fogok harcolni vele, szerintem míg élni fog, nem fogja elhinni, hogy tényleg testvérek vagyunk, én pedig ezzel egyébként együtt tudok élni. Látom Tininek is leesik, hogy reménytelen a csávó és inkább csesztetni kezdi, mint meggyőzni. Míg Sainz röhög, kezemet a nyakamhoz emelve mutatom, hogy tényleg reménytelen eset, ne áldozzon rá túl sok energiát, max majd bent, más témák közben. A nevével kapcsolatos röhögést már nem akarom megvárni érdemben, de azért tőle legalább bocsánatot kér (vagyis mondjuk úgy, hogy ez az volt), szóval az ölelésük után magammal hívom Tinit és inkább megindulok a kopottas, itt-ott betört lépcsőfokokon felfelé. Amúgy jó is, hogy mondja a gint.
- Tökre látom magam előtt, hogy kint felejti a gint és az ajtóból fordul vissza érte - figurázom ki, pusztán bosszúból, amiért kinevetett minket, de amit mondok, az inkább egy árnyalás tőlem. Sainz tényleg egy barom, nem játsza meg magát, egy tipikus negro latino csávó, aki fejben máig Nicaraguaban ragadt, de ettől még okosabb és ügyesebb, mint aminek eladja magát és lényegében ezért is veszik őt sokan félvállról. „Úgyis be van állva, nem hall, nem lát semmit.” Aztán utólag koppannak, hogy baszki de, mindent hallott és látott, még célozni is tud és nem csak a húgyát a klotyóba.
- Jaja, ő lenne az. - Majd megtapasztalja, tényleg tudja önteni a szót.
Sejtettem, hogy érdekelni fogja a neve körüli mizéria, ezért is próbáltam inkább elhúzni a belemet Sainz körül, de nem sikerült és jah, nem meglepő, hogy Martina összerakta már valamennyire a képet, vagy legalábbis azt, hogy nem okés valami. Monoton léptekkel haladok csak felfelé, először nem is akarok válaszolni, de vágom, hogy valamit azért csak mondanom kellene. Hirtelen megállok az egyik lépcsőfokon és felé fordulok.
- Tiniiii… mondjuk úgy, hogy egy volt közülünk. És már halott. - Egyéb kérdés? Inkább ne is legyen, mert ő sem akarja tudni. Vannak dolgok, amiket jobb csak nem tudni. Láthatja rajtam, hogy marhára fáj a lány emléke, még úgy is, hogy alig beszélek róla. - Nem az exem volt, de lehetett volna. - És ezzel talán többet is mondtam, mint amennyit eredetileg akartam. Ő szeretett, én nem szerettem viszont, persze nem ezért kellett meghalnia. Túlságosan sokat tudott, tisztában volt valamivel, sőt, részt is vett egy fogadásban, amiről nem beszélhetett. Ő pedig nagyon gyáva volt és nagyon szeretett beszélni, veszélyes volt ránk nézve. Ez a különbség Sainz és közte: Sainz tudja, hogy mikről kell mélyen hallgatni. Nyelek még egyet mielőtt újra elindulok. Érzem, hogy a neve még pár ember szemét ki fogja verni, de majd próbálok úgy tenni, mintha nem látnék semmit.
Felérve a legfelső szintre, benyitok az egyik lakásba, igazából meglep, hogy nyitva van csak így az ajtó, de gondolom Sainz miatt. A tompa zene hirtelen hangossá válik, megcsap minket a fű enyhe illata, de egyelőre senkit sem látni és nem úgy tűnik, mintha bárki észrevenne minket. Oké, mindegy. Egy pillanatra Tinire nézek, aztán bezárom magunk mögött az ajtót és ledobom a csukámat. Magam elé engedem a tesóm, ha akarja és ahogy megcélozzuk a nappalit, feltűnik egy hullahoppozó mozgással táncoló néger alacsonynövésű lány.
- Úgy tűnik, eljött Grace, szóval nem te leszel az egyedüli lány - mondom Tininek és Grace egyből megpördül a hangunkat és feltehetőleg a nevét hallva. Ő is egyből öleléssel köszönti Tinit, meg sem kérdezi, hogy hogy hívják (egyébként azért, mert már tudja), de hogy őszinte legyen, Grace nem egy olyan lány, akit érdekelné, hogy kinek kik a szülei, milyen jegyei vannak az iskolában, egyáltalán mit dolgozik, vagy minél létezik. Grace (megannyi sérelem után) már csak örül, hogy új embereket ismerhet meg, akiben meghízhat, elvégre ha én megbízok Tiniben, akkor értelemszerűen ő is. Ez gyakran így megy nálunk. És ahogy láthatja a tesóm, Grace sincs kurvának öltözve, szóval megnyugtató üzenetet küldhet anyának, aki bizonyára azt hitte, hogy majd biztos mindenki végigdug majd itt mindenkit. Nope. Ettől függetlenül úgyis be akarnak próbálkozni majd nála, de ki nem. Mindegy.
Aztán szép sorban, Grace ismerkedő hangjára megjelenik Oliver, meg Chris is, utóbbi a konyhából, szájában egy muffinnal, de azért megtörli gatyájában a kezét mielőtt azt Tini felé nyújtaná és alig érthetően teliszájjal bemutatkozna.
- Azt mondta, hogy ő Chris, amúgy az unokatesóm - fordítja egyből az érthetetlen szavakat Grace. Oliveren, Sainzon meg Chrisen kívül itt van még egy Dave nevű fickó, ő a nagy csajozós, na meg Sainz, Dacen hangjában érződik is a hízelgés, amit én inkább meg sem akarok hallani. Én csak hagyom, hogy mindenki kezet akarjon fogni vele, addig ellopok egy muffint, ha Chris még nem tolta be magába az összeset.
- 1686 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyHétf. Dec. 05, 2022 1:21 pm



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Korábban számtalanszor belém hasított a gondolat mennyire igazságtalan anyu, amiért titkolózik és azért, mert nem adta meg a közös időt, ami járt volna nekünk. Szerintem nekem szükségem lett volna rá és talán Tigernek is. Elképzelhető, hogy most valaki egészen más lennék. Vajon változna a gondolkodásom, a baráti társaságom és az, hogy mit szeretnék.. én magam?
A külön töltött 22 év alatt az őrjítő kíváncsiság, ami a féltestvéremet körülölelő kérdéseket érintette, próbáltam mélyre temetni, de az egyszerűen nem engedett. Mindig is ott volt, csak igyekeztem kevésbé foglalkozni vele. Éltem az életem, lefoglaltam magam aztán amikor már azt hittem ez már nem változik, megjelent ő és felforgatott bennem mindent.
Adtam a hülyét, a béna kislányt, aki csak hebegni-habogni képes. Aztán átváltottam őszintébe, érzelgősbe és ez az egész fogalmam sincs hogyan hatott Tigerre. Apám akkor nem is értette hová tűnt az a magabiztos és határozott nő, akinek ő nevelt. Szerinte, ha az érzelmek ennyire eluralkodnak valakin az csak a gyengeség jele lehet. Az ő szemében csak a mindent tudó, felelősségteljes Martina létezett, de ott van a lazább és erkölcstelenebb oldalam is. Egyáltalán nem vagyok tökéletes, ahogy azt sokan hiszik vagy elvárják tőlem.
A mi helyzetünk sem a legideálisabb, ahogy felnőtt fejjel próbálunk ismerkedni és beengedni a másikat egymás bizalmába. Nem egyszerű, de mi mindketten igazán igyekszünk. Legalábbis azt hiszem..
- Részemről oké.- Egyezek bele a javaslatába egy mosoly kíséretében. - Mondjuk, amikor apám testőrrel fenyegetőzött nem hiszem, hogy pont rád gondolt volna, de miért ne bosszanthatnánk még egy kicsit?- Pimasz vigyorral az arcomon teszem fel a kérdést. Az elmúlt évek során nem egyszer merült fel, hogy apa testőrt szeretett volna mellém, mert egyáltalán nem tette és mai napig nem teszi boldoggá, amikor kint maradok éjszakára. Tudom, hogy csak féltő szülőként viselkedik, de rosszul lennék, ha valaki minden lépésem figyelné. Ha mégis.. inkább választanám Tigert, mint valakit, akit apám szánna felvigyázásra. Már az első találkozásukkor tudatosult bennem, hogy Tiger és apám kapcsolata nem mélyül majd el jobban egy-egy kézfogásnál és pár kínos beszélgetésnél, így a féltestvérem biztos pont a bosszantására. Ők ketten olyanok lehetnek egymásnak, mint két kötelező elem a kirakósban, akiknek nincs szükségük a másikra.
Tiger mintha a mai este folyamán minden válaszával csak fél információkkal látna el és nem tudom, hogy azért, mert arra kíváncsi, hogy vajon rákérdezek-e, vagy csak így akarja elérni, hogy ne firtassam ennyire a témát. A magánélet kínos tud lenni. Az nem egy olyan dolog, amit bárkivel megosztasz és bár éhezek az információkra.. ki vagyok én, hogy Tiger mindenbe beavasson.. pont engem..
- Ezt most nem egészen értem. Mit jelent az, hogy most igen? Változhat ez valami miatt?- Végül csak kibukik belőlem a kérdés és úgy döntök miért ne lehetnék én az a valaki, akiben megbízhat.. még ha ehhez idő is kell. Hajlandó lenne egymásnak bemutatni minket, amit én jelzésértékűnek veszek és a későbbiek folyamán törekedni fogok arra, hogy a barátnőjével kijöjjek. - Én semmi jónak az elrontója nem vagyok.- Tiger nevetésére én is elmosolyodom és elképzelem, ahogy mi csajok tartunk egy közös estét. Számomra ő lehet az a bizonyos személy, aki beavathat olyan részletekbe, amit Tiger nem biztos vagy más szemszögből adna elő az életéről. Egy szerelmes nő, akinek odaadta a szívét egészen másképp láthatja a személyét, mint ő maga. Meglehet akkor könnyebben megérteném.
Amennyire elzárkózottnak tűnt Tiger eleinte, most folyamatos lépéseket tesz és avat be egy-egy részletbe. Van valami megmagyarázhatatlan együttérzés bennem, mintha csak ezzel akarnám elérni, hogy kevésbé tartsam bűnősnek. - Nem hallottam róla, még csak nem is anya avatott be. Egy idő után kezdett össze állni a kép.. legalábbis volt egy sejtésem, amit inkább hagytam meg annak, minthogy utána járjak és nyomozni kezdjek. Talán hülyeség, de tőled akartam hallani.- Igazából még most sem tudom mi miatt vágták sittre és ostobaságnak tűnhet, hogy itt ülök valakivel, aki franc tudja mit követhetett el. Valamiért mégis beszálltam az autóba és a hallottak ellenére sem érzem úgy, hogy most fejvesztve menekülöm kellene előle. - Addig jó nekem is, ameddig ez nem derül ki számára.- Apu nem az a kategória, aki szemet tudna hunyni e felett. Sokkal inkább használná indoknak és ezzel együtt el is tiltana tőle. - Én meg eleinte azt hittem megcsalja apát, azért a nagy titkolózás.- Megnyugtató, hogy nem így van, de azért elszégyellem magam egy pillanatra, amiért ezt feltételeztem róla. - Anya mindenkit óvni akar, csak nem mindig a legjobb módszerekkel..- Bánt a dolog, amiért kihagyott engem és képes volt kételyeket kelteni bennem.
- És tudod nem akarom védeni, mert én is rengeteg dolog miatt haragszom rá, de gondolt rád.. Még, ha nem is keresett meg korábban vagy keresett is, de nem a megfelelő módon.. amit amúgy a mai napig én sem tudok elfogadni.. Én ott voltam azokon a napokon, amikor választ vártam volna a szomorúságára, aminek az okát ő sosem mondta ki.. képes volt inkább csendben maradni, ami akkor engem rohadtul dühített. - Fogalmam nincs miért állok ki anya mellett és miért mondom mindezt Tigernek, de meghazudtolnám önmagam, ha nem így tennék. Anya talán sosem vallaná be, de könnyen lehet, hogy már rég megtette. Passz. Nekem viszont ezt most elkellett mondanom és nem azért, hogy megbocsátson, de tudnia kell én akkor mindezt hogy éltem meg.
- Még orvosolható. Tényleg jobb, hogy tudom. Persze ettől még sok ez így egyszerre.- Könnyebb is lesz elterelni a gondolataimat most, hogy megérkeztünk és kicsit később folytathatjuk a komoly beszélgetést. Mondjuk pár feles után, amikor az ember nyelve egyébként is magától megered. Azért vele is tisztázom miszerint igenis kell erről még beszélnünk, de mindezt igyekszem úgy, hogy leessen.. én adok egy esélyt neki. Szeretném, ha a mi testvéri kapcsolatunk működhetne és nem baszódna el már mindjárt a legelején. Még mielőtt bármi kapocs kialakulhatott volna köztünk.
- Vicces vagy!- fordulok vissza vigyorogva mielőtt a barátjához érnénk, mert még pont kihallhatóak voltak a szavai. Megismerem Sainzot, aki egész jól szórakozik rajtunk, azon a tényen, hogy mi testvérek lennénk. Tiger jelzése is megerősít, hogy hagyjam nem érdemes harcolni vele, úgysem hagyja abba a röhögést. Nem is áldozok rá túl sok időt, inkább én is csipkelődősre veszem a figurát. A csávó tényleg mindenen képes hahotázni, mint valami kismajom és én már végleg feladom, hogy rájöjjek az okára. Inkább elindulunk felfelé a lépcsőn és Tigernek szegezem a kérdést, mert vele könnyebb értelmes beszélgetést folytatni jelenleg.
Sainz kifigurázására csak bólintok és elmosolyodom, mert én is simán eltudom képzelni, hogy kint felejti a gint. A lépcsőfokokon felfelé haladva óvatosan lépkedek az itt-ott kopottas vagy betört állapota miatt. Tiger hirtelen megáll és felém fordul, majd a mondandója után én is lecövekelek. Egy pillanatra lefagyok és csak meredek rá, mint aki nincs meggyőződve róla, hogy jól hallotta-e, ami az előbb elhangzott. A merevségből a fájó pillantása húz ki és ez hozza vissza a jelenlétem. - Sajnálom.- Nem csak ő, én is nagyot nyelek és azon kapom magam, hogy együttérzésemben pár másodpercre csupán, de megérintem. A kezét fogom, mintha csak így szeretném elnyelni a szemében tükröződő kínt, ami engem is megérintett. A név most nem is kavar fel, pedig furcsa és zavarba ejtő egy véletlen.. sokkal inkább bukok ki attól, hogy valakit elveszítettek. A körülményeket nem ismerem, de a fájó emlék miatt nem is lenne pofám a lány halálát és annak okát elkezdeni firtatni.
A lépteim nehézkessé válnak, ahogy újra elindulunk a lépcsőkön és igyekszem gondolatban lerázni magamról az előbb megtudott halál hírét, miközben a legfelső szintre érünk. Minden erőmet összeszedve egy nagy sóhaj közepette lépek be az enyhén füves hangos zenétől áradó helyiségbe. Az ajtó csukódik és ennek ellenére sem sikerül teljesen magamhoz térnem. Komótosan követem a testvérem mozdulatait és én is megszabadulok a lábbelimtől. Hagyom, hogy Tiger maga elé engedjen és együtt haladjunk a nappali felé és mielőtt bármit is felelhetnék az emlegetett lány Grace ölelésében találom magamat. Visszaölelem, mert pontosan erre volt szükségem.
- Ti aztán szerettek ölelkezni.- Jegyzem meg, mert Sainz is hasonlóan fogadott. A kezdeti megszeppenésből Grace teljesen visszahozott és végre úgy állok itt, mint aki nem csak testben, de lélekben is itt tartózkodik.
Az eleinte üres nappali egyre zsúfoltabbá válik, ahogy sorra érkeznek a számomra új és ismeretlen alakok, akikkel megkezdődik egymás megismerése. Mindenkivel kezet fogok és Martinakent mutatkozok be.. valamiért nem érzem helyén valónak a Tini becézést annak fényében, ami nem is olyan rég vált nyilvánvalóvá számomra.- Köszi Grace.- fordulok a csilingelő hang felé, aki készségesen segít megérteni a muffint majszoló srác nevét.
- Azt hiszem ennek már nem a táskámban a helye.. szóóval.. Dave.. Megtennéd, hogy keresel neki egy biztos helyet és töltesz egyet mindenkinek?- nem feltétlenül akarok pofátlan lenni, de őt éreztem a leginkább hízelgőnek, így igazán tehet egy szívességet nekem.
- Csak, ha csatlakozol hozzám.- feleli és rám kacsint, aminek hatására egyből beugrik Tiger kocsiban elhangzott "figyelmeztetése". - Szerintem megoldod egyedül is.-  Pimasz vigyorral a képemen visszakacsintok rá és a kezébe nyomom a gint. Nem pasizni jöttem és, ha valakivel összekeverednék.. sokkal inkább az esetem Chris, akivel kapcsolatban van egy megérzésem, hogy ő nem az én térfelemen játszik. Persze könnyen lehet, hogy tévedek, de sokszor jártam már úgy, hogy a jó pasik, akikkel eltudtam volna valamit képzelni.. kiderült róluk, hogy melegek.
- Mondd Grace, hogy bírod ennyi férfi tesztoszteron mellett?- lépek oda a lányhoz és teszem fel a kérdést úgy, hogy neki szánom, de hallható legyen a többiek számára is. Egyelőre úgy látom jobb, ha mi csajok összefogunk és igazán elragadó volt a hulahoppozó táncmozgása, amivel teljesen megnyert magának. Tigerrel most úgysem alkalmas, hogy újabb komoly témákat érintsünk és már tényleg igazán jól esne az az ígért ital, ami segítené feldolgozni az eddig elhangzottakat.
Tini and Tiger



- 1565 WORD // DRESS // MUSIC -
mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyVas. Jan. 01, 2023 8:39 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
- Hát, ha visszahozlak egyben és sértetlenül, akkor nem mindegy apádnak, hogy mi a nevem és hogy nézek ki? - nézek kíváncsian rá, bár nem biztos, hogy tényleges választ várok tőle erre. Ha így lesz, akkor jó testőre vagyok a lányának és ha ezen felül még morgolódik, akkor az az ő baja. Egyébként nem gondolnám, hogy ez tényleg az én feladatom lenne, mindketten éljük az életünket és szerintem nem kell nekik megfelelnem, vagy nincs semmi kötelességem feléjük, úgyhogy azért annyira nem félek az apja szavától. Én előbb megvoltam már, minthogy ő megismerte volna anyámat amúgy is.
- Voltak köztünk konfliktusok, meg olyan nehézségek is, amiket inkább mondanék külső tényezőnek. De tudod, hogy van ez… - nézek rá, mert nem hiszem el róla, hogy még sosem volt kapcsolata, vagy ha volt, akkor abban minden tökéletes volt. - Nekem a föld másik oldalára kellett utaznom, vagy megkértek, hogy dolgozzak egy farmon New Yorktól távolabb… Ilyenkor nem igazán tudtunk együtt lenni. - Egyébként minden szavam igaz és az is őszinte, hogy valószínűleg többet veszekedtünk a körülmények miatt, mintsem saját személyiségünkből fakadó nézeteltérések okán. - A jövőt pedig megjósolni sem tudom, szóval meglátjuk. -  Alapvetően ezt szerintem nem kell magyarázni, most nem tudok semmiről, ami miatt külön kellene költöznünk, de bármelyik nap fordulhat a szerencsekerék és a melybe repíthet. Például, ha újra lecsuknak, vagy ha agyonlőnek, de ezeket most nem fogom részletezni, bocs.
Persze gondoltam, hogy előbb-utóbb megtudja az igazságot, nem is terveztem tőle ma úgy elköszönni, hogy nem ismeri a valóságot, már amennyibe persze beavathatom őt. Biztos voltam benne, hogy anya semmit sem említ nekik a helyzetemről, mert a munkámról anya sem tud szinte semmit.
- Sejtettem, hogy anya erről mélyen hallgatni fog. Nem is apád miatt, szerintem ő is nehezen dolgozza fel. Mondjuk annyira nem védem őt, megérdemli a bűntudatot - fakad ki belőlem és talán most először mutatom ki ennyire nyíltan, hogy milyen is anyámmal a valódi kapcsolatom. Mondjuk lehet nem pont a kislányának kellene panaszkodnom.
Némán hallgatok, ahogy anyáról mesél, mindarról, ahogy ő élte meg ezt a kellemetlen helyzetet és érzem, hogy szorulni kezd a gyomrom. Jobban rászorítok a kormányra és nyelek egyet, holott magam sem tudom, hogy mit érzek pontosan a fájdalmon kívül. Dühös vagyok rá leginkább, de mégis elindít némi együttérzést bennem anyám iránt. Azt is mondhatnám, kicsit azért jól esik, hogy az idők során eszébe jutottam.
- Hát, ez fasza. - Ha nem lett volna eddig egyértelmű Tininek, hogy egy érzelmi nyomorék vagyok, akkor most megtudhatja. - Igazából én ezzel nem tudok mit kezdeni. - Szigorú vagyok anyámmal, tudom, de ez van.
- Ha annyira érdekeltem volna, jobban a gondomat viselte volna… Így meg tök jó, hogy gondolt rám, de én abból semmit sem kaptam. És megjegyzem, ő se kapott semmit belőlem. - Anyám nélkül nőttem fel. Nem fogok érzéseket táplálni egy nő iránt, aki sosem viselte gondomat. A múltkori találkozás után kikérdeztem apámat, hogy mi miatt hagyott el minket csecsemőkoromban anyám, de össze-vissza beszélt. Azt vágom, hogy eldurvultak náluk a dolgok, de önmagából ebből nem tudtam még messzemenő következtetéseket levonni.
- Valószínűleg elég durván összevesztek apámmal - adok végül választ Tini burkolt kérdésére, hogy mi lehet a szomorúsága mögött. - Annyira, hogy azóta is retteg apámtól, aki kisajátított magának. De annyira én sem tudom a részleteket, mert egyik sem akar erről beszélni. - Apám meg egy arab pöcs, én meg nyilván teljesen rá ütöttem, így én is az lettem, bár tény, hogy ő akkor költözött Amerikába és a kulturális különbségek egyenesen sokkolták őt. Így hát kérdés sem fért ahhoz, hogy egy újszülött fiú az apát illeti meg, az anyát semmiképpen. Ennél többet én sem tudok.

Egyébként egészen megkönnyebbülés nekem az, hogy letudtuk a kényes igazságot és már úgy tudunk bulizni menni, hogy tudja, ki vagyok és nagyjából kapizsgálhatja, hogy miket tettem. Hálás vagyok, amiért nem itt az utcán egy fa takarásában kell ezt megbeszélnünk, amit egyúttal annak is betudok, hogy még nem vágtam el nála teljesen magamat. Ez most megint úgy hangzott, mintha meg akarnám húzni.
Sainzot ideiglenesen túlélve aztán újabb gyomrost kapok tőle a lépcsőnél, de míg anyám esetében dühös voltam, most inkább csak szomorú. És agresszív kicsit, amiért előkerül újra a lány. Az a lány… Ez nem Tini hibája, elismerem, inkább magamat okolom, meg a sorsot, amely azzal büntet, hogy nem enged szabadulni az emlékétől, pedig én nagyon el akarnám már felejteni. Szemeimben ezúttal tényleg fájdalom csillog, de erről aztán tényleg nem akarok beszélni és kivételesen nem azért, hogy ne tudja meg az igazat, hanem mert nekem maró érzés az emlékezés.
Engedem, hogy hozzáérjen kezemhez - amivel leszúrtam a lányt -, azonban pár másodperc múlva a kezében szorítom ökölbe az enyémet és húzom inkább vissza magamhoz. Nem érdemlek együttérzést, nem érdemlek sajnálatot.
- Ne tedd. - nézek felfelé a lépcsőn. - Csak ne tedd, nem kell az együttérzés. - Tisztában vagyok vele, hogy most megint egy baromnak tűnök, aki biztosan elég menő meg erős ahhoz, hogy nem kell neki ilyen nyálas dolog, habár szemeim és kisugárzásom egyértelműen ennek és egyúttal szavaimnak ellentétét keltik. De persze hálás vagyok Tini kedvességéért, csak ez most nem olyan, amikor meg is érdemlem. Vágom, hogy egyre jobban vágom magam alatt a fát és kezd minden egyre furcsábbá válni a lányban, nem hibáztatom érte, de most inkább csak menekülni szeretnék, amit meg is teszek - vele együtt - egyenesen a lakásig.
- Szorosabbá teszi a közösséget - vonok vállat az ölelésre tett megjegyzésére, amin most én is elgondolkodok, mert eddig aligha tűnt fel. Nyilván főleg a csajok szeretik ezt az üdvözlő formát, de volt már, hogy Chris a nyakamba húzta magát egyszer, mikor meglátott. Igaz, bőgött és épp nem volt valami boldog. Na de mindegy is.
A srácok amúgy tényleg egy csettintésre úgy kezelik Tinit, mintha ezer éve ismernék őt, nagyon befogadó és barátságos társaság, nyoma sincs annak, hogy a legtöbbjük kezéhez mocsok tapad. De ha meg pont fordítva nézzük: mivel sok szart éltek már át, így örülnek minden pillanatnak, amikor közösen tudnak lazulni és új, megbízható embert ismernek meg.
Míg Tini mindenkivel kezet fog, addig én a konyha felé veszem az irányt, ám megtorpanva nézek vissza rá, ahogy meghallom, hogy Martinaként mutatkozik be. Ez most baromira jól esik, még ha azért is teszi, hogy ne keltsen másokban kérdéseket. Pedig én próbálom átkalibrálni magamban őrá ezt a nevet, esküszöm.
Aztán én már csak egy fél maffinnal a pofámban nevetek fel valahol a szoba túlvégén, ahogy Tini visszakézből utasítja el Davet. Nem lesz gond már én is érzem. Pláne, hogy Grace újfent előveszi a társasági énjét és megint megvesz magának egy barátnőt. Domival is ezt csinálta, nem tudom, hogy mi a titka, de nekem nincs ilyen képességem, az biztos.

3 AM
Grace füllsüketítően sikít, amiért Dave halálra akarja csikizni a nappali másik felében. Sainz a földön ülve támasztja hátát falnak, kezében egy füvescigi, de lehet már nem fogja fel, hogy az még ott van, mert lassan teljesen leég az ujjai között. Én kábultam ülök a kanapén hatra dőlve és imádkozom, hogy Grace abbahagyja a pohártörő sikítását, de közben röhögök is az asztalon fekvő Chris-en, akinek próbálják a szájába önteni Tini ginjét magasról és esküszöm, hogy mindenhová megy, csak a szájába nem.
- Ez fájdalmas látvány - nézek a féltestvéremre hatalmas pupillákkal. - Nem Chris! Az, hogy a szőnyeg szívja be a gined. - Egyébként nem vagyok benne biztos, hogy Tini egyáltalán a közelemben van vagy sem, de én tökre azt hiszem, hogy mellettem ül. Megpróbálok felé nézni és befókuszálni őt.
- Részvétem tényleg!
- 1239 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyKedd Jan. 10, 2023 10:47 am



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


- Ő az a fajta ember, akinek soha semmi sem mindegy, de nem kell foglalkozni vele.. Ti ketten úgysem akartok jóban lenni és őszintén? Egyikőtöket sem tudom hibáztatni érte. Ha elismeri Tiger, ha nem.. akkor is ez az igazság és kétlem, hogy ez valaha változni fog az idővel. Mindkettejüknek meg van a maga érve a miértekre, ami társul egy kis makacssággal is, ha engem kérdeztek. Ezt a témát felesleges erőltetni, így a szavaimat inkább szánom lezárásképp, mint sem, hogy választ várjak tőle. Amúgy is az arcára van írva, hogy túlzottan nem is érdekli a dolog.
- Annyira komollyá még nem vált egy kapcsolatom sem, hogy hasonló tényezők közre játsszanak. Előbb hátrálok meg, mint hogy ez bekövetkezhessen. Mint mondtam.. Nem brillírozok párkapcsolatok terén. Ha nem is mondtam most már tudja.. Túl bizalmatlan vagyok ahhoz, hogy valakit ennyire közel engedjek magamhoz. Közlöm vele.. nem, mintha lelkizni támadt volna kedvem, egész egyszerűen csak úgy érzem, hogy valahol megnyíltunk a másiknak és ennek most nem kell kínosnak lennie. - Persze azért nem vagyok full hülye és tudom mik a buktatók, így elhiszem, ha megviselt titeket a külön töltött idő és a legtöbben ilyenkor nem is húzzák sokáig. Talán az, hogy ezt túlvészeltétek, a jövőre tekintve is jót jelenthet.. Gondolkodok hangosan, úgymond biztatva az újdonsült testvéremet, hogy ez reményt adhat.  
- Aha.. megérdemli.. Ismétlem szavait, de nem azért, mert feltétlenül egyetértek vele, inkább csak próbálom megemészteni. Bármennyire is neheztelek bizonyos dolgokért anyura, attól még nehéz ezt hallani valakitől, aki igazából nem is ismeri. És pont ez a probléma, hiszen ez vált ki belőle valamiféle gyűlöletet is. Hiába a próbálkozásom, hogy ne csak a saját oldalát lássa, továbbra is ugyanaz az arc tekint vissza rám, ami egyszerre sugározza felém a dühöt és a fájdalmat.  
- Nyilván nem hozhatja vissza azt a sok évet, amit kihagyott az életedből, de most itt van és próbál tenni valamit. Ez azért csak számít.. Különben miért jöttél el arra a hülye vacsorára és most miért ülsz itt velem? Bármennyire is okoskodásnak tűnhet, amit mondok.. nem annak szánom. Csak szeretném, ha belátná, hogy valahol igenis érdekli, hogy anya felkereste és szar lehet beismerni, de nem lökött el engem sem, pedig nem volt kötelező megismerkednünk. - Meglehet az oka, hogy egyik sem beszél. Felelem arra, hogy hiába kérdezett, a mai napig nem kapott erre választ és az mondjuk engem is érdekelne anyám miért retteg ennyire, de mielőtt ebbe mélyebben belemennék egy teljesen más irányt veszek. - Talán nekünk meg el kéne engednünk azt, hogy ki mit miért tett. Mi végülis nem tehetünk arról, hogy ők valamit elbarmoltak. Nézek rá Tigerre és komolyan úgy gondolom, hogy kár erről még beszélni is, végtére nem ezért jöttünk ma ide. Fölösleges anyánk múltját firtatni, inkább egymással kéne foglalkoznunk.

Nem nevezném zökkenőmentesnek az utat, de túléltünk pár kényesebb témát anélkül, hogy kinyírtuk volna egymást és be kell vallanom.. nem hittem volna, hogy ennyire mély beszélgetésekbe bonyolódunk már a találka legelején.. Lehetett volna ez egy chillezős zenétől hangos autó út is, de talán jobb is így, hogy nincs totális vakon tapogatózás a többiek előtt. A kínos témák kipuhatolását jobb időben elkezdeni.
Az épület elé érve találkozok Sainzel és tényleg nem semmi a srác, ahogy képes rajtunk röhögni. A folyamatos trollkodása után, végre elindulunk Tigerrel a lépcsőn felfelé, hogy a többiekkel is találkozhassak és megismerhessem őket.
Útközben sikerül újabb fájdalmas pontot érintenem Tigernél, mintha csak külön képességem lenne ehhez, pedig eskü nem direkt csinálom. Szinte még meg sem érintem ő már húzza is el a kezét, mindazok ellenére, hogy én csak az együttérzésemet szerettem volna kifejezni. - Oké.. ahogy akarod.. Szólalok fel kissé sértetten, mert nem igazán értem most megint mi baja lehet. Teljesen másképp cselekszik, mint, amit az arcán látok, de legyen! Tőlem aztán játszhatja a nagylegényt!
Mintha csak mindketten menekülőre fogtuk volna, úgy haladunk felfelé egészen a lakásig. Egyikünknek sem segített a lány halálának az említése, baromira furán érzem magam miatta. A hatása alá kerülök, pedig az egészről semmit nem tudok és az előbb történtek után azt hiszem nem is sokat fogok megtudni.
Grace ölelése a legjobbkor érkezik és a közvetlenségének köszönhetem, hogy kirángat ebből az állapotból. Kész hullámvasútként élem meg a mai napot és alig tudom követni, hogy mikor milyen hangulatba vált át egy-egy beszélgetés. A srácok igazán közvetlenek, mindenki kedvesen fogad és a lazaságuk folyamatosan hat rám.
Bár a Tini megszólítást jobban kedvelem, Martinaként mutatkozok be Tiger korábbi barom viselkedésének ellenére is. A bepróbálkozásokat könnyedén veszem, hála az előzetes felkészítésnek, így Davet sem esik nehezemre visszautasítani. Azt hiszem leginkább Grace nyerte el a tetszésemet a társaságból, így hamar ott termek mellette és kérem tőle a megerősítést, hogy jót fogunk ma mulatni. Úgy érzem szükségem lenne rá..

3 AM
Biztosra veszem, hogy nem volt okos ötlet lerészegedni és bevállalni mellé, hogy elszívok pár slukk füves cigit, amit előszeretettel kínálgattak a srácok nekem. Azt azért nem mondhatnám, hogy sokáig kellett győzködniük, mert elég hamar belementem annak ellenére, hogy ritkán szívok és ez az első pár slukknál másnak is észrevehetővé válhatott. Ennek eredményeképp ülök most a kanapén és érzek késztetést, hogy mindenen röhögni támadjon kedvem. - Szegény gini.. Biggyesztem le a számat és keresztet vetek Chrisek felé, majd újra nevetésben török ki. Ezután fordulok csak a hang irányába és próbálom bemérni Tigert, nos mindketten elég vicces látványt nyújtunk ahogy próbálunk fókuszálni a másikra.
- Grace, jól vagy? Kell segítség? Kiabálom a lány felé, aki össze-vissza sikítozik már egy ideje. Természetesen nem kapok választ, mert Dave megállás nélkül csikizi.. már szinte félő, hogy Grace bepisil a nevetéstől. Próbálok erőt venni magamon és felkelni a kanapéról, hogy Davet közösen leterítsük, de hamar rá kell jönnöm, hogy még nem vagyok útra készen. Visszasimulok egészen a kanapé háttámlájáig és Tigerre nézek. - Amúgy.. kösz, hogy adtál egy esélyt.. tudod.. ennek a.. akarom mondani.. ah.. tudod te.. Kalimpálok a kezemmel hol rá hol magamra mutatva utalva kettőnkre, ha már elmondani nem egészen sikerült. - Jó, hogy végre van egy testvérem. Bököm ki végül és zavaromban körbenézek a nappaliban, amitől újabb röhögőgörcs csap le rám. Na ennyit a részeg, beszívott, valahol mégis meghitt testvéri vallomásomról!
Tini and Tiger



- 1000 WORD // DRESS // MUSIC -
mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyHétf. Jan. 16, 2023 7:40 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Úgy érzem, bölcs döntés nem reagálni az apjára, de nem azért, mert nem értenék vele egyet, hanem mert pont, hogy így van. Meg amúgy is, mit akarok kezdeni az apjával, ha még a saját anyámmal sem rózsás a kapcsolatom? Tini az egyedüli esély, hogy jóban legyek velük, számomra ő a kapocs egy kicsit anyámmal, csak mert egy kvázi idegen lányt még mindig könnyebb megismernem, mint szemben állnom a saját anyámmal és vele egy kicsit úgy tenni, mintha minden rendben lenne.
- Az óvatossággal szerintem nem tudsz magadnak ártani. Pláne, ha neked ez így jó. – Én amúgy értem őt. Nem akar nagyon magasról pofára esni, úgyhogy egyszerűen nem megy magasra. - Sokáig én is így voltam, kalandoztam, de semmi komolyabb, mert nem hiányzott az életembe egy komoly kapcsolat. Nem akartam érzelmileg kötődni senkihez. - Aztán falnak mentem és olyasvalakibe kezdtem kapaszkodni, akit azelőtt bántottam. Nem tudom, miért érdemlek meg Domitól szeretetet, miért akar ennyire velem lenni, mikor annyira különbözőek vagyunk. És azt sem tudom, ez meddig tartható, de belefáradtam, hogy örökké megvonjam magamtól az érzéseket. Kimutatni még mindig nehezen tudom őket, de attól még nagyon is megélem az összes hangya fingot is.
- Hát, reméljük - mosolyodom el, mint aki megpillantja a reggeli nap első sugarait. Én is úgy gondolom, hogy ha a vészes időket átvészeltük, akkor a könnyűeket is menni fog, bár vannak párok, akik pont nyomás alatt voltak képesek együtt maradni és a sablonos életben egyszerűen megunták egymást. Azt azért itt megjegyezném, hogy nekem nem nagyon kell attól félnem, hogy túl hosszú időn keresztül unalmassá válna az életem.
Túl gyorsan vágja rá Tini az egyetértő szavakat ahhoz, hogy elhiggyem neki, egy pillanatra rá is nézek, hogy valamit le tudjak olvasni arcáról. Érzékelem, hogy ezúttal ő anyát védi, aminek őszintén szólva örülök is, mert így más szempontokat is megtudok, vagy legalább van min érdekeket ütköztetni és nem ugyanazt a nótát fújjuk. Vágyom arra, hogy Tini valami olyasmit mondjon, ami csettintésre olvasztja meg a lelkemet és megismerjem anyát úgy, ahogy eddig sosem volt rá lehetőségem, de ki kell mondanom: fáj. Fáj róla beszélnem. Tininek egész életében az élete része volt, nekem nem. Ezzel pedig nem is lenne gond, ha most nem pont az anyai érzéseiről és az én anyámhoz fűződő gyermeki viszonyomról lenne szó. Merthogy az… az szerintem már rég elúszott.
- Kíváncsiságból… esélyből… mit tudom én - adok választ, bár nem tudom, mennyire gondolta komolyan a kérdést és várt rá valamilyen reakcióót. - Az a gond Tini, hogy igen, lehetséges bekapcsolódnunk egymás életébe, mint ahogy egy szétkínzott kutyának is lehet új otthona, de az a kutya sem lesz sohasem olyan, mintha kölyökkora óta boldog családban nőtt volna fel. Sebei lesznek, agresszív, vagy éppenséggel félénk lesz már örökké. Lehet szépíteni, csak akkor ne várjuk el egymástól, hogy a jövőben minden olyan legyen, mintha nem történt volna meg az elmúlt harminc év. - Nem vagyok jó ezekben, de nem célom mindenképpen az én véleményemet érvényesíteni, csak egy kicsit szeretném, ha megértené az én gondolkodásmódomat. - És az a bajom, hogy anya szeretné befogadni magához azt a mentett kutyát, miután kiderült, hogy menteni kell, de lehetőleg úgy, hogy az ő kezeiben egy pillanatra se legyenek viselkedésbeli problémáit. És az is jó kérdés, hogy miért csak akkor nyújtott kezet, mikor érezte, hogy tán szükséges.- Szerintem itt ez a gond. Anya tagad engem, nem akarja látni a nyomoromat, nem akarja beismerni, hogy mivé lettem és miket tettem, ő csak azt szeretné, hogy lépjek be az életükbe és mintagyerek legyek. Nem leszek.
- Azért mentem el hozzátok, mert meg akartalak ismerni titeket, hogy ezáltal én is jobban megtudjam, ki is amúgy az anyám. Aztán ha már elkezdtünk beszélgetni, nyilván veled mindent könnyebbnek érzek. Meg téged szívesebben is megismernélek. Az kevésbé fáj és talán általad majd anya is kevésbé fog. Vagy tudja a faszom - vonom meg vállaimat és már egyenesen sajnálom Tinit, hogy ezt mind rázúdítottam. Egyébként sokszor volt, hogy elengedtem a szüleim dolgait, éveken keresztül szartam bele, csak azért mégsem könnyű, ha az anyám évente egyszer mégis megjelenik egy-egy sms formájában és nem hagyja, hogy kitöröljem őt a „miért”-ek listájából. De jah, Tininek igaza van, csak ez néha nem olyan egyszerű, vagy legalábbis nekem nem.
Nem tudom, hogy örülök, vagy sem annak, hogy alkohol nélkül is már ennyire kényes témákat érintünk. Tudtam, hogy elő fognak kerülni és nem akarok előtte mindent is titkolni, de ez ilyen hirtelen nekem is elég nehéz. Halvány fogalmam sincs, hogy hogyan kellene viselkednem a féltestvéremmel, vagy úgy összességében egy féltestvérrel és bármilyen tesóval, de próbálok ellazulni és úgy felfogni a dolgot, hogy ő is csak egy lány. Vagyis az a lány, akit nem megdugok, hanem csak dumálunk, meg akinél érdekel, hogy egyben tér-e haza.
Valószínűleg az éjszaka folyamán párszor már Tininek hívom, mintsem Martinának és ennek csakis a megszokás az oka, ami egyúttal fasza is, mert ez azt jelenti, hogy a Tini nevet már két nőhöz kapcsolom és ebből a második még él is, így van kire használnom. Akartam szólni, hogy a füves cigi nem feltétlenül passzol az alkoholhoz, de nem volt akkora lélekenergiám, hogy érdemben meg tudtam volna állítani és annyira nem is akartam ezt tenni. Ha szarul van, úgyis hívok mentőt, nem lesz baj, addig meg hagy bulizzon kedvére, ez most tényleg az a hely, ahol ellazulhat.
Ha már ellazulás… én már nagyon döntögetem a fejemet jobbról balra, hogy fókuszálni tudjak. Érzem, hogy az izmaim végre engednek a görcsökből és egy kicsit mentálisan, valamint fizikailag is megnyugodhatok. Egyébként tök jó fej. Mármint Tini. Nem állítom, hogy nem felejtettem el időnként, hogy rokonok vagyunk, ilyen állapotokban csoda, ha a nevemet tudom, de ennek ellenére is azt gondolom, hogy kellemes személyiség és tök jó lenne, ha nem rajta csapódni minden szar, ami köztem és anyám között van.
- Ahha. - Fogalmam sincs, miről beszél és mit kalimpál, mert totál kuka vagyok most hozzá, de tudom, hogy úgyis kiderül majd a szövegkörnyezetből. Megható, amit mond, már hogy testvérének tekint, ez gyors volt, azt hittem az ő részéről ez nem lesz ennyire megemészthető, mert mégiscsak az ő családja, amibe én pofátlankodok bele. - Egész könnyen elfogadtad - nézek rá és arcom magától kezd vigyorgóvá válni, ahogy nézem őt a röhögőgörcse közepette. Nálam most ilyen buborék van, mintha vízben úsznék és alig tudok mozogni, csak lassan és határozatlanul. - Elfogadtál egyáltalán? - emelem picit fel a fejemet és nagyon próbálok fókuszálni szemeire. - Tudod, minden hülyeségemmel együtt… - teszem hozzá, de amúgy én sem értem mit akarok mondani, csodálnám, ha ő elkapná a fonalat, amit még én sem szőttem meg.
- Remélem nem félsz tőlünk. - Mondjuk most már lehetnék olyan szíves, hogy befogjam a pofámat, mert biztos erre nem igazán kíváncsi jelen körülmények között, aztán én leszek megint a szar, aki elrontja a hangulatot, az úgyis ment ma már párszor.
- XXX szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyPént. Feb. 10, 2023 12:11 pm



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Bár nem esek túlzásokba és nem tartok beszámolót például arról, milyen kínosra sikeredett az utolsó szakításom, próbálok őszinte lenni Tiggel és beavatni, mennyire érzem úgy, hogy a szerelem nem nekem való. Nem traktálom és nyavalygok arról, hogy folyton beijedek és nyúlcipőt veszek, amikor elhangzik az a kibaszottul ijesztően ható szeretlek szó, de azért érzékeltetem vele, hogy bőven akadnak bizalmi problémáim a témát érintően és most még nem tartunk ennek a kielemzésének szintjén. Gondolom ez amúgy sem olyan nagy ügy és kár is keseregnem, mert rengeteg jó dolog van az életemben ezen kívül, szóval igen.. számomra jó így, elvagyok mindenféle túlbonyolított szerelmi szál nélkül, ami tönkre tehetne és hívhatjuk ezt óvatosságnak, ha úgy tetszik. Tignek viszont örülök, ilyenkor egy kicsit még irigykedem is, mert ő mégiscsak talált valakit. Nem ismerem sem őt, sem a csajt, de valahol mélyen belül mégsem vagyok egy szörnyeteg és szurkolok nekik, hogy egymás mellett maradjanak, bármekkora pofont is kapjanak az élettől. Mert anélkül talán senki sem ússza meg és az elhangzottak alapján ők sem egy leegyszerűsített boldogan élünk, míg meg nem halunk mesébe csöppentek bele. Magam részéről viszont inkább lehúzom a szerelmi életem a vécén és figyelmen kívül hagyom, hiszen amúgy sem létezik. Apró mosollyal Tig felé fordulok egy köszönöm pillantással, amiért megért és nem kell kínosan éreznem magam legalább ez miatt.
Nem lep meg, hogy anyánkra terelődött a beszélgetés, az már sokkal inkább, hogy mindez ennyire hamar megtörtént. Nehéz is mindjárt elsőre a megfelelő reakcióval kezelni az érintett témát, hiszen olyan hirtelenséggel csapott le ránk és csak most tudatosult bennem is mennyire fájdalmas pont ez Tig életében, miután hasonlatokkal vázolta, hogyan érinti őt mindaz, ami történt. Elkezdem anyám helyett szörnyen érezni magam, amiért elhagyta őt és azért, amiért még csak most gondolok bele úgy igazán, hogyan hatott ki ez Tig anyát nélkülöző éveire. - Nem tudok az ő nevében beszélni és nem is akarok, mert az nem az én reszortom. Bárcsak anya előbb észbe kapott volna és nem várt volna eddig vagy el sem hagyott volna. De ezt meg mégsem kívánhatom, mert akkor én sem lennék és, így az egész csak egy nagy kamuként hatna és ezt nem akarom. Álszentség lenne.. Tig rezdüléseit figyelem, mert nem szeretném kiborítani, így minden egyes szavam jól átgondolom és megrágom, mielőtt kiejteném a számon, bár ez nem jelenti, hogy számára azok nem lesznek teljesen hiábavalóak. - Én is kiborultam és nekem is könnyebb lenne, ha nem egy felnőtt férfival kéne ismerkednem, aki amúgy a féltestvérem, de ennyi év elteltével nyilván, mint két idegen próbálunk valami életszerűt kihozni az egészből. De rohadtul nem az, szóval értelek. Átérezni nem tudom, maximum elkezdeni megérteni, hogy neked mennyire kicseszettül szar lehetett és most mennyire nevetségesnek tűnhet anyánk féltése. Én tényleg értem, de közben meg anyát is ismerem és nem tudok szó nélkül elmenni ez mellett sem. - Tűnhet akár szánalmasnak is, de anya tényleg csak jót akar neked. Ismerem ennyire, különben nem borította volna meg mindenki életét, puszta szeszélyből vagy ilyesmi. És haragudj rá, én is haragszom. Gyűlöld, mondd meg neki, de adj neki legalább egy kis esélyt arra, hogy próbálkozzon. Nem megyek bele, hogy egy szétkínzott kutyát is meglehet menteni, mert fölösleges lenne belé marnom, a szavaim szerintem így is fájhatnak neki. Ettől még ha sok időbe is telik, de gondoskodással és szeretettel azok a sebek szépen lassan begyógyulnának, ha ő is hagyná magát. Legalább egy kicsit. - Kezdetnek nem rossz. Vonom meg én is a vállam és ezzel egy időben rá is mosolygok, hogy  azt a benyomást sugallhassam felé.. nincsenek elvárásaim.. A szavaival élve tudja a faszom, majd lesz valahogy. - Eleinte magamnak sem akartam bevallani, de örülök, hogy akkor eljöttél. Még, ha egy rakás szerencsétlenségnek is éreztem magam, mert annyira felkavart az egész. Nem tudom mire fel ez a nagy őszinteség, de talán ennyi még belefér. Mostanra már úgyis sikerült kiakasztanunk egymást, pedig még közel sem kezdődött el az este. Uramisten mi lesz még itt?

Tulajdonképen a francba mindennel életérzéssel lendülök át a nappalin kikerülve a többieket egészen a kanapéig, ahol kényelembe helyezem magam. Hagyom, hogy a testem átjárja az alkohol és a fű keveredése, ami most pont abban segít, hogy tényleg ne törődjek az égvilágon semmivel. Anya, ha most látna tuti elkeseríteném, ahogy apát is, hiszen én vagyok az ő tökéletes kislányuk, akinek mindig felelősségteljesen kell viselkedni és nem férne bele a mostani látvány, amit jelenleg nyújtani tudok. Márpedig másra nem vagyok képes, mindössze röhögni a társaság többi tagján, ahogy magamon is és úgy összességében mindenen, mert a fű ezt teszi velem. Én pedig rohadtul élvezem, hogy ennyire könnyűnek és fesztelennek érzem magam. - Figyi, állítólag a részegek igazat beszélnek, de hogy is fogalmaztál korábban? Tudja a faszom.. Vonom meg a vállam, de ahogy ránézek vigyorogni kezdek én is. Amúgy tényleg nem tudom, mert most így érzek. Boldog vagyok, hogy itt van, de fogalmam nincs ez meddig tart. - És te elfogadtál minden hülyeségemmel együtt? Mert bizony nekem is bőven akad, bár még nem mutattam túl sokat magamból ahhoz, hogy erre rá is jöhessen. Miközben felteszem a kérdést próbálom megfejteni mire is gondolhatott, milyen hülyeségei lehetnek azon kívül, hogy nagyon zárkózott, na meg miért is kéne félnem tőlük, amikor egyáltalán nem érzem fenyegetve magam. Maximum Dave csikiző kezeitől tartok egy picit. - Ha most körbenézek és erre tényleg válaszolnom kell, akkor nem.. Egyáltalán nem úgy festetek, mint akiktől félnem kellene.. vagy kéne? Érdeklődök felvonva a szemöldököm fókuszálva rá, már amennyire ez lehetséges jelen állapotomban. - Amúgy tényleg voltál börtönben? Kérdezem pofátlanul, amit igyekszem az alkoholra fogni, de azért némi tapintatosság mégis lakozik bennem, mert halkabban csak Tignek szánom a szavaim. Most már tudni akarom és igen félek a választól arra a kérdésre, hogy miért.. Nem véletlen, hogy még fel sem mertem tenni neki és biztosra veszem, hogy nem a legjobb ötlet ebben az állapotban erre a pontra kitérni. Mégis minden porcikám azt kívánja, hogy a tudás birtokában legyek, amit később, majd ráérek megbánni.
Tini and Tiger



- 974 WORD // DRESS // MUSIC -

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyCsüt. Márc. 09, 2023 5:12 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Ahogy a legtöbb emberrel, már kezdetekkor megfogadtam magamnak, hogy Tinivel is teljesen őszinte leszek. Ez nem azt jelenti, hogy egyből mindent kipakolok magamról és az érzéseimről, mert én sem szeretem, ha mások lelki szemetesládának használnak, de összességében igyekszem a lehető legőszintébben és legodaadóbban válaszolni neki minden témát illetően. A szándéktól függetlenül viszont a szerelem egy olyan dolog, amiről még mindig nem nagyon tudok értelmesen megnyilvánulni. Hiába érzem azt, amit, ha szavakkal is játszanom kell, legtöbbször vagy csalódást okozok, vagy retardáltként állítom be magamat. Domival párszor lefutottuk már ezt a kört, talán most már eljutottunk odáig, hogy megérti, hogy ez nekem annyira nem megy és én inkább cselekedetekkel fejezem ki mindazt, amit gondolok és érzek, viszont Tinit még nem ismerem annyira, hogy egyáltalán kísérletet tudjak tenni ilyen téren. Megbántani nem akarom, meg amúgy is, szerintem tök jól áll hozzá a szerelem, meg a pasik kérdéséhez, szóval nagyon mást nem is tehetnék, mint egyetértek vele.
Az őszinteségem inkább anyámra értendő. Nem titkolom, hogy hogyan tekintek rájuk, a múltkori találkozóra, vagy csak úgy összességében anyámra, mint ahogy lényegében a mostani találkozásunk is egy próba számunkra, hogy mi magunk is kideríthessük, hogy egyébként úgy istenigazából képesek vagyunk-e meglenni együtt. Ha pedig igen, jön a kérdés, hogy mit jelent az a féltestvéri lét, merthogy nekem fogalmam sincs.
- Egyikünk sem tehet azért, hogy így alakultak a dolgok, ezért én a mai estére, meg úgy összességében kettőnk ismeretségére nem úgy tekintek, mint valami erőltetett testvériség. Neked amúgy sincs miért kellemetlenül érezned magad a családod, vagyis inkább anyánk miatt csak mert én most megjelentem a láthatáron. - Amúgy sem hinném, hogy sokáig kapcsolatban maradnék anyámmal, mert éreztem, hogy ez sok konfliktust fog szülni, de ennyire homályos feltételezékkel még nem akarom Tinit terhelni. - Amiatt egyébként ne aggódj, hogy bomlasztanám a családotokat, én is látom, hogy nem ér annyit a köztem és anyám közti viszony, hogy tönkretegyem a ti családotokat. - Csak tisztázni akartam, na meg valahogy emlékeztetni is őt arra, hogy emiatt ne érezzen semmi rossz érzést, mert felesleges.
Úgy veszem észre, hogy egészen egy cipőben járunk a hozzáállásunkat és az érzéseinket tekintve. Ha Tini öt éves korában bemutattak volna a családnak és úgy nőttünk volna fel, hogy valamennyire ismerjük egymást, sokkal könnyebb dolgunk lenne. De mindegy, mert szerintem jól megvagyunk, de valahogy majd megemésztjük, hogy félig egyezik a vérünk.
- Nem feltétlenül kicseszett szar. Vagyis az anyámmal való viszonyt akár így is jellemezhetjük, bár én jobban szeretem inkább csak nem létező kapcsolatnak tekinteni, ami köztünk van. De anyámtól függetlenül én jól megvagyok. - Ezzel nem szándékozom felülírni azt, amit az előbb mondtam, de nem szeretném, ha azt feltételezné rólam, hogy az én életem szar, engem mindenki bánt, én egy szarkupac vagyok és nincs fény az alagút végén, holott egészen lazán élem az életemet, néhány érzelmi mélypont van, ez tény, de alapvetően az összes szarságot én idéztem magamnak és vállalom is a következményeket. A DEA ügynököket sem köpöm szembe, hogy miért akartak visszajuttatni a börtönbe, mert nálam jobban senki sem tudja, hogy hány olyan dolgot tettem már életem során, amivel többszörösen életfogytigra ítélhetnének. Emiatt nem is panaszkodok. Azt viszont nem fogom hagyni, hogy anyám úgy akarjon magához kötni, hogy nem veszi figyelembe, hogy én nem az a példás és sikeres ember lettem, akinek látni szeretne. De majd eldőlt, mi sül ki ebből, én adok egy esélyt anyámnak.
- Az esélyt én megadom. Sőt, nem is gyűlölöm őt, noha szeretettet sem tudok érezni iránta. Meg szerintem neked és az apádnak is van beleszólása abba, hogy mennyire kerüljek közeli kapcsolatba veletek. - Ekkor egyenesen Tinire pillantok, mivel érdekel, hogy áll ehhez. - Én már azon is csodálkoztam, hogy egyáltalán hajlandóak vagytok megbarátkozni a gondolattal, hogy anyának van még egy gyereke és ez az idegen kölyök besétál az ajtótokon. Teljesen megértenélek, ha nem akarnál osztozni az anyádon. - És szándékosan az ő anyjaként említem kettőnk anyját, ezzel is utalva arra a szerepre, amit nála betöltött az élete során, nálam viszont nem. Mondhatná azt, hogy húzzak a picsába, az apja is megtehetné, hogy nem kér a kellemetlenségekből. Én arra számítok, hogy amint mindenki tudni fogja, hogy mivel foglalkozom valójában, tiltást kapok a családjuk látogatására, én pedig szót fogok fogadni, mert jót akarok nekik, nem szándékozom veszélybe sodorni őket.
Nem értem miért meg honnan, de kedvesen!! elmosolyodom Tini érzéseit hallva, talán most először látszik ennyire kellemesnek az arcom. Tényleg jó megfogalmazás az, hogy felkavaró volt az a találkozó, ezzel én is így voltam, mindezek után pedig aligha tudom felfogni, hogy miért örült nekem Tini. Értem, hogy miért, de felfogni nem tudom. Miért ennyire kedves lány?
- Pedig bombajó voltál! - Én így láttam őt velem szemben az asztalnál, hiába ő ezek szerint nem így érezte akkor magát. Tini jófej. Remélem nem fog akkor sem megváltozni, ha kiderül számára az igazság.
Márpedig ahogy telnek az órák, a tortából fokozatosan egyre nagyobb szeletet eszik meg. Kérdés, hogy meg is emésztette-e- már.

Én homályosan látok, de az azért jogosan merül fel bennem még ilyen állapotban is, hogy Tini hogy van még függőleges pozícióban és kivételesen nem úgy értem, hogy már réges-rég keményen dugnia kellene őt valamelyik srácnak itt közülünk. Ha visszamennénk egy olyan 4-5 évet az időben, én is simán húznám most és mit sem számítana a köztünk lévő kapcsolat, amit anyánktól kaptunk. Az utóbbi időkben kiéleződött bandaharcok viszont részben óvatosságra intettek és észrevettem magamon, hogy már nem igazán tudom olyan mértékben kiütni magam, hogy ne adj’ isten, ha kell, lábra tudjak állni.
- Nem találkoztam még ennyire erős női gyomorral, mint a tied - veregetem meg a combját, amiből lehetne konteokat gyártani, hogy huh micsoda szexuális mozdulat, de egyikünk sincs szerintem abban az állapotban, hogy több értelmet szenteljen ennek, mint amennyi célja volt. Ez egy kibaszott elismerés, fejet hajtás, őszinte vélemény.
Hogy fogalmaztam korábban? Csak lesek és gondolkodom, de ez jelenleg teljesen zsákutca, azt sem tudom, melyikre gondol, vagy hogy én mire gondolok, szóval csatlakozok és megvonom a vállamat, mert ahogy ő is mondta: „tudja a faszom”. Aztán ilyet szól: „minden hülyeségemmel együtt”, mire felröhögök. Bocs, egyszerűen csak jönnek belőlem a faszságok most.
- Hát, ha ennyi az összes hülyeséged, akkor mehetünk testvériség tetkót csináltatni - röhögve válaszolok, de így gondolom, egyáltalán nem érzem azt, hogy sok hülyesége lenne, nem látok még rajta semmi olyat, ami kibírhatatlan lenne. Pont ez az, annyira normális és tökös csaj, hogy még fogáspontot sem tudok találni rajta, amibe beleköthetnék. Ezt mondjuk vehetjük egy idegesítő pontnak is. Vagy csak részeg vagyok.
Gondolom már feltűnt neki, hogy van pár tetoválásom, szóval sejtheti, hogy annyira nem kellene győzködni egy újabb tetkóért, ez igazából rajta áll, a mondandóm lényege ettől függetlenül nem változik. Nem tudom mi lappang a szívemben józan állapotban, de én most totál látom benne a húgomat.
- Tőlünk? Nem! - Ezt olyan határozottan és erőteljesen vágom rá, hogy szerintem ezek után sosem gondolja azt, hogy mi bármikor bántanánk őt. Nem bántunk mi senkit, amíg ők maguk nem veszélyesek ránk. Ok nélkül még sosem öltünk meg senkit, olyan viszont volt már, hogy jó okom volt rá. Jogosan is tettem, ha a saját érdekeimet nézem, viszont utólag megbántam a tettemet. De nem fogok két Tinit megölni, akkor már én pusztulok meg. - Inkább úgy mondanám, hogy kalandos életünk van és aki velünk lóg, szintúgy kalandos életet él. De neked nincs mitől aggódnod, megmondtam, hogy haza foglak vinni. - Ezt most is amolyan ígéretként mondom és amit én megígérek, ritkán szegem meg. Igazából nem tudom, hogyan kellene kinyögnöm azt, hogy drogokkal kereskedünk, ezt egyelőre még nem sikerült, pedig egyből minden képet helyrerakna Tini fejében is rólunk. Az utóbbi fél órában elgondolkoztam azon, hogy miért ennyire nehéz ez. Nem félek tőle, ha besétálna a rendőrségre, bizonyítékok nélkül csak képen röhögnék. De azért csak számít, basszameg. Számít a véleménye és az, hogy ne érjen véget kettőnk kapcsolata egy kiadós veszekedéssel és ezzel magamat is meglepem. Nem kellene, hogy érdekeljen a véleménye és mégis ezt érzem. A kérdése viszont segít, én pedig egyből bólogatni is kezdek, mint kábult bólogató kutya az autó kalaptartóján.
- Ja, decemberben engedtek ki, miután háromnegyed évükbe telt, hogy ártatlannak nyilvánítsanak. - Magam is meglepem, hogy mennyire ügyesen tudom eladni magam ártatlannak, viszont ezen a ponton már szánalmat érzek saját magam iránt és eljutok arra a pontra, hogy nem akarok többet köntörfalazni. Szóval jah, kösz Tini, hogy ezt kihúzod mind belőlem, mert magamtól nem ment volna.
- De amúgy ott lenne a helyünk - térek vissza a börtönre, miközben Chriséket figyelem. - Egy bandaháború kellős közepén vagyunk, mi is tettünk olyanokat, amit nem kellene, meg velünk is tettek hasonlót azok a kibaszott mexikóiak, szóval nem nagyon akarnám mosni a kezemet, mert úgysem lesz sosem tiszta. - Ezzel igazából kimondom. Bandaháború. Ezáltal pedig simán értheti már, miért veszélyes velünk lenni, ha az alkohol nem tompítja a hallását.
- 1445 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyPént. Márc. 24, 2023 3:46 pm



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Valójában tényleg egyikünk sem tehet arról, hogy anyánk akkor úgy döntött, ahogy. Kérdéseket ugyan felvet, mert őt ismerve ezt a részét valahogy sosem sikerült megértenem. Mármint engem mindig szeretetben nevelt és számomra elképzelhetetlen, hogy képes volt az elsőszülött gyermekét elhagyni mindenféle indok nélkül. Biztosra veszem, hogy voltak tényezők, valószínűleg súlyos tényezők, amikről mi nem tudhatunk és nem véletlen az sem, amiért anya már kiskorom óta sulykolja belém, hogy ez nem az én dolgom. Most mégis az lett, belekevert ebbe az egész kacifántos történetbe, hogy ennyi év után Tig és én legyünk testvérek, de nem értem miért nem fogja fel, hogy ez szinte lehetetlen.
Erős a késztetés, hogy felnevessek, de végül visszafojtom, amikor arról győzköd ő bizony nem azért jött, hogy bomlassza a családom. Az az igazság, hogy nem azért akar kitörni a nevetés belőlem, mert nem hiszek neki vagy viccesnek találnám, amit mond, de meg kell hagyni úgy fest le minket, mintha mi lennék a tökéletes család, akiknek az életébe még véletlenül sem akar belerondítani. Végülis ez a lényeg, a gondosan felépített látszat, mert ezt követeli meg a világ, amiben élek. - Őszinte leszek veled Tig, apám egy kibaszott nagy zseni és minden elismerésem, amiért felépítette azt az életet, ami az én biztos jövőmet jelenti és hálás is vagyok neki ezért, de rohadtul unom, hogy állandóan tökéletesnek kell lenni, mert kötelez a Quinaln név. Ne bomlaszd a családom és köszi ezért, de istenesen rá fért ez a pofon, hogy felébredjünk a világ nem így működik. Utálom az állandó erőltetést, az állandó művigyorokat, szóval adom, hogy mi egyszerűen minden elvárás nélkül csak ismerkedjünk aztán majd lesz valami minden kötelezettség nélkül. Talán most először beszélek erről ilyen nyíltan és nem tudom, hogy ezt Tig váltja-e ki belőlem, de azt akartam tudja mennyire nem tökéletes az kép, amit a külvilágnak mutatunk. Nem várok együttérzést, mert ez nem arról szólt, hogy engem most sajnálni kéne, hiszen pontosan tudom mennyivel égetőbb problémák léteznek például az ő életében is.
Leginkább csak bólogatok az ő és anyánk közt nem létező kapcsolatra, mert ez az ő élete és, ha úgy nézzük az évek alatt felépítette, aminek anyám nem volt részese, így valahol megértem. Legalább boldog, még ha anya nélkül is nőtt fel. Aztán végül elismeri, hogy az esélyt az újrakezdésre megadja, bár nem sok rációt lát arra, miszerint benne az évek elmúlása ellenére kialakulhat bármiféle szeretet anyánk irányába.
- Ami azt illeti elég kiábrándítónak találtam, amikor anya benyögte, hogy szeretné, ha megismernélek. Mármint én akartam, erősködtem régebben, hogy lépjen valamit, de mindig falakba ütköztem, ami végül úgy csapódott le bennem, hogy elengedtem. Elengedtelek, a gondolatot, hogy van egy féltestvérem vagy azt, hogy bármi közünk lesz egymáshoz az életünk során. Szóval első neki futásra baromira nem volt kedvem az egészhez, de anya akarata még ha haragszom is rá, nálam azért ér valamit és kíváncsi voltam mi sül ki belőle. Reagálok Tig kijelentésére, miután rám pillant és próbálom a tudtára adni bennem milyen érzést váltott ki a felbukkanása.  - Apámtól meg ne várj sokat, szereti a családját és biztosra veszem, hogy foggal körömmel védeni akar majd engem tőled, még akkor is, ha nem csináltál semmi rosszat Ő ilyen. Teszem hozzá végül, mert ő a családnak az a fele, aki ki nem állhatja ezt az egészet, neki ez már valahogy nem fér bele, de anya miatt próbál csendben a háttérbe szorulni. Legalábbis egyelőre, amíg kibírja, hogy ne vegye át a hatalmat újfent.
Elég határozottan kihallom, hogy anyát csak az én anyámként emlegeti és az osztozás szóra is felkapom a fejem. - Elég nehéz lenne osztozni valakin, akiről egyelőre csak úgy beszélsz, hogy az én anyám. Nem akarok odaszúrni neki, de ő maga mondta, hogy se nem utálja, se nem szereti és ameddig ennyire semleges érzések kötik hozzá szeretném kisajátítani. Vigyázni szeretnék rá és előbb a saját bőrömön megtapasztalni, hogy Tig milyen valójában. Persze joga, hogy megismerje anyát és szeretném, ha ez egy tündérmesébe illő újraegyesítésként tudna működni, de kétlem, hogy ez ennyire egyszerű lenne.
Végre elmosolyodom, amikor kirángat egy megerősítéssel, hogy szerinte azon az estén, a megismerkedésünkkor egyáltalán nem voltam gáz, sőt bombajó voltam, még ha én ezt belül egyáltalán nem így éltem meg. - Megnyugtató. Emelem fel a kezem és húzom végig a homlokomon kifújva a levegőt, majd elnevetem magam. Istenem, de hiányzott már egy könnyed nevetés.

Eléggé sikerült megtolnom az estét, mint pia és, mint a kínált füvescigi terén, de ez most egyáltalán nem foglalkoztat. Egyszerűen csak élvezem a könnyedséget, a nem pörgő fogaskerekeket, amik a buli kezdetekor még a kocsiban zajló történéseket elemezgették.
- Köszi. Edzésben tartom. Reflektálok Tig kijelentésére, de az az igazság, hogy most talán sikerült túl lőnöm a célon, annak reményében, hogy ez egy önfeledt este lesz.
Nem csoda, ha elég kába vagyok és ezek után nem igazán sikerül felfogni és értelmezni a beszélgetésünket, de azért minden porcikámmal arra összpontosítok, hogy összejöjjön a szavaiból valami értelmeset is kivennem, amire én is próbálok újabb kevésbé hülyeségnek hangzó választ adni, de valljuk be azon a ponton már túllendültünk. Tig felröhög, amin akarva akaratlanul én is elnevetem magam és elindul egy cunami ezáltal, amit elég nehéz megállítani, amikor jön a közös testvériség tetkó ötletével. Még nem is láttál semmit! Próbálom figyelmeztetni, hogy mielőtt közös tetkón töri a fejét, talán érdemes lenne tényleg megismernie, de annyira szórakoztat az ötlet, hogy gondolkodás nélkül odabököm neki, hogy mikor menjünk, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga köztünk.
Szinte megmagyarázhatatlan, bár most legalább foghatjuk az állapotunkra, hogy milyen hamar tudunk egy-egy hangulatból a másikba kerülni és mennyire betudunk kérdezni a másiknál, ami sikeresen felborzolja a kedélyeket. Először jött a kérdés, hogy félek-e tőlük, amire visszakérdezek, mert nem egészen tudom hova tenni miért is kéne tartanom tőlük, amire ő olyan erőteljesen és határozottan vágja rá a választ, miszerint nem, hogy csak pislogok rá, mert akkor meg minek hozta fel a témát. Másodszor meg jön az ígéret, hogy haza fog vinni és nincs mitől aggódni, ők egyszerűen csak kalandosan élik az életüket, legalábbis valami ilyesmire próbált célozni, mire én rákérdezek, hogy tényleg volt-e a börtönben, amit jobb lett volna nem most erőltetni, de miután a szavak elhagyták a számat nem volt mit tenni.
Ezt az egész történést annyira gyorsan élem meg, hogy csak csendben, mozdulatlanul próbálom visszapörgetni Tig szavait, majd amikor újra megszólal élesen figyelem a mondatokat formáló ajkát és a szemeit. Úgy érzem végig folyik rajtam minden egyes mondata, szinte belém ég és valami pánikszerű tör rám, amitől egyre kevésbé kapok levegőt. - Azt hiszem nekem most ki kell mennem az erkélyre, mert hányni fogok, ha nem jutok egy kis friss levegőhöz. Elég szakadozva ejtem ki a szavakat még mindig a légzésemre figyelve, majd nem a legbiztosabb lábakon elindulok ott hagyva őt bármiféle kérdés vagy reakció nélkül, bár ez elég beszédes lehet számára is. Szeretnék ordítani vele vagy haragudni, amiért ezt rám zúdította, de a pia és a fű keveredése most émelygést vált ki belőlem és gondolom az előbbi tény, hogy tényleg volt börtönben és bandaháború zajlik körülötte, nem segített.
Amint az erkély ajtót nyitom Grace ott terem mellettem. - Minden oké? Kérdezi tőlem, aggódó tekintettel, amire én végig simítok a karján. - Persze minden, csak kicsit besokalltam. Tudod a pia és a fű nem a legjobb kombináció nálam. Hazudom, bár igaz, hogy az sem tett jót, de leginkább Tig mondandója készített ki. - Szívok egy kis friss levegőt és jövök! Próbálom lerázni, de ő hajthatatlan, így csatlakozik hozzám. Miközben kint vagyunk és az utcára lenézek mélyen szívom magamba a hűvös, csípős levegőt, ami most kifejezetten üdítően hat rám. Közben Grace mesél, csacsog azt hiszem neki is sok volt a gin, csak nála egészen másképp jön ki. Igazából örülök, hogy itt van velem, mégis nehéz elhinnem, hogy ő is benne van az egészben és ki tudja ő milyen bűncselekményeket követett el.
Tini and Tiger



- 1278 WORD // DRESS // MUSIC -
mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyCsüt. Ápr. 20, 2023 11:47 am

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Nem tudom mi az az érzés, mikor egyszerre lepődök meg és közben meg mégsem, de nagyjából ez a helyzet velem most. Egyrészről irtó váratlanul ér Tini őszinte kifakadása és egyben vallomása, amelyben leleplezi a családjának valódi arcát és nem tagadom, azért meglep, hogy mennyire más lehet belülről, mint amilyennek mutatják magukat a Quinlanok, de közben meg mégsem tudok lehidalni, mert tényleg túl szép lett volna, hogy igaz legyen, így lényegében Tini szavai vannak annyira földhöz ragadtak, hogy ne tudjak hátraszaltózni tőle. Azon kapom magam, hogy elvigyorodom. Tetszik, hogy lázad és kicsit sem remeg meg attól, ha változások következnek be a családjában, miközben tudom, hogy olyan rizikókat azért ő sem szeretne, ami velem járna együtt. Viszont ez utóbbi gondolatot most én is elfelejtem ideiglenesen, mert valami teljesen más tereli el a figyelmemet.
- Oké, vágom már. Ha meg roncsolni akarod a család tökéletes leplét, én nem fogok kihátrálni. - Konfliktuskerülő vagyok, de csak azért, mert non-stop konfliktusok vesznek körül és ha én nem is keresem, akkor is megtalálnak. És úgy gondolom, hogy ha legalább erre jó leszek, akkor örömmel segítek seggbe billenteni Tini családját úgy, ahogy ő azt akarja. Nem mintha tudnám, mit jelent ez, de nem is számít most, majd kiadja a jövő.
- Na ez mondjuk egy elég ütős történet. - Az összes érvemet kiüti egyszerre, amivel magyarázhatnám, hogy miért nem akarok közeledni anyához, viszont ahogy neki is mondtam, már elhatároztam, hogy az esélyt megkapja tőlem annak ellenére, hogy elengedtem már őt. De hát Tini is elengedett már engem, mégis itt vagyunk, megyünk a jövőbe és lesz, ami lesz. Elég kísérteties ez a párhuzam, de be kell látni, valószínűleg ilyen téren ugyanazt érezzük Tinivel.
- Akkor könnyű dolgunk lesz kimozdítanunk a komfort zónájából - utalok már az apjára. - Talán képes lesz engedni bizonyos dolgokból, ha cserébe nem találkozol velem. - Ami nyilván nem azt jelenti, hogy nem is fogunk találkozni, hisz amiről nem tud az nem fáj, de legalább az alkupozíciója Tininek meglesz általam.
- Nem fogom amúgy magamra venni az ellenszenvét. Megértem, ha nem örül a jelenlétemnek, úgyhogy ez nálam nem fog álmatlan éjszakákat okozni, de azért már csak azért is megpróbálom majd elfogadtatni nála magam, ha anyámmal és veled is minden jól alakul. - Nagyon előre szaladok és olyan képet festek fel, aminek bekövetkeztében én annyira nem hiszek, de meglátjuk. Egyébként teljes mértékben egyetértek az apjával, bele sem tudnék kötni a viselkedésébe férfi szemmel. Tini szemszögéből már igen, én meg ugye elsőként az ő érdekeit nézem most.
- Hát mert technikailag az - nevetek fel és itt most nem anyára, mint személyre gondolok, akit Evelynnek hívnak, hanem anyára, mint családtag, mint funkció. Az az anya, aki anyaként nevel fel. Az pedig lényegén Tini anyja. - De ennek ekkora jelentőséget nem tulajdonítok, sokkal inkább érezteti ez az elszólás velem azt, hogy még tényleg nem vagyok kész mentálisan arra, hogy befogadjam őt az életembe. - És talán ennél nagyobb önvallomást ma még nem tettem.

Lenyűgözve bólintok arra, hogy milyen rendszeres és kemény edzéssel látja el a testét, ahogy elnézem az izmait is, de ezúttal inkább a gyomrára és a májára gondolok. Az a baj, hogy nem ismerem a határait még, nem tudom megítélni, hogy csak a pia beszél belőle és két perc múlva mentőt kell hozzá hívni, vagy tényleg teljesen jó állapotban van. De én ugyan nem fogok ebből előre problémát csinálni, szóval engedek a kábultságomnak és inkább lazítok.
Eddig pont az a tapasztalatom, hogy addig kell nőről tetováltatnom, amíg meg nem ismerem igazán, mert utána már nem fogok akarni. Na hát én még addig sem jutottam el, hogy érdemben női nevet írjak magamra, Domival kapcsolatban van már egy-két látványtervem, egy idézet, de még csiszolok rajta kicsit szabadidőmben.
Jó érzés röhögni minden faszságon és elvakítani az érzékszerveimet, megbolondítani az agyamat és nem hagyni, hogy a baromságok nyomást helyezzenek a vállamra. Tart ez egy darabig, merthogy nagyon hamar tovább főzzük a beszélgetést és kilyukadunk oda, ami mondhatni elkerülhetetlen volt a nap, vagy a következő találkozás folyamán. Valószínűnek tartom, hogy mindkettőnkben ott motoszkált végig az a bizonyos börtönös sztori, én azon törtem a fejemet, hogy miként mondjam el neki, ő pedig talán azon, miként hozza fel. Nos hát itt vagyunk, szemtől szemben az igazsággal és én elmondom neki, mert ez a kapcsolat úgysem lehet szorosabb a jelenleginél, ha nem tudja meg az igazat. Egyetlen egy gondom van ezzel: az információ néha veszélyes.
Látom Tinin, hogy lefagy, érthető, mert tök normális reakció a részéről, elég epic lenne, ha csak legyintene erre, aztán röhögnénk tovább. Várom, hogy megeméssze, nem basztatom feleslegesen, noha a szívverésem fokozatosan gyorsul eközben.
Kerek szemekkel nézem őt és látom, hogy sápad el ahogy a szavak vésővel marnak elméjébe. Jön a „most mi a faszt csináljak?” kérdések sorozata a fejemben, de végül én csak bámulom őt, Tini viszont lép.
- Öhmm, oké - nézek zavarodottan az erkély felé, aminek ajtaját nem torlaszolja el semmi most épp, majd újra Tini arcát keresem és próbálom megítélni, hogy mi van, hívjam a mentőt vagy ne. Vágom, hogy felkavarta a valóság, emiatt mondjuk bűntudatom nincsen, hiszen végig ordított róla, hogy meg akarja érteni, mi van velem, viszont azért már bűntudatom lenne, ha ilyen ittasam a felkavarodott állapota következtében leszédülni az erkélyről.
A srácok mondjuk egyből, már-már csettintésre szimatolják ki, hogy valami megváltozott és néznek felénk kérdésekkel teli tekintetükkel. Gondolom az első gondolatuk, hogy megint paraszt voltam és megbántottam Tinit, tekinthetjük így is az esetet, de nem, ezúttal szerintem nem a parasztságom eredményezte azt, hogy Tini friss levegőért megy, mint kiderül Grace-szel együtt.
Grace kintléte megnyugtat oly módon, hogy ha tényleg rosszul lenne Tini, akkor szólna nekünk, úgyhogy én azon kattogok, hogy hagyjam egy kicsit magára, vagy épp, hogy az lenne a jobb, ha kimennék utána. Persze Chris és Sáinz már a pofámban vannak.
- Mi a fasz? - kérdezi Sáinz.
- Elmondtam neki, hogy börtönben voltunk - húzom elő a cigimet a zsebemből.
- Hülye vagy, honnan tudod, hogy bízhatunk benne? - pislog Chris.
- Nem fog beköpni, higgadj már le. Amúgy meg nem azt mondtam el neki, hogy kit herélti ki tegnap, hanem csak azt, hogy börtönben voltunk és ennek oka van.
- Csak azért, mert a tesód? - kér számon Sáinz és lehuppan mellém a kanapéra, ahol eddig Tini ült. Elgondolkozok a válaszon, de be kell látnom, hogy egyszerűbb a valóság, mint gondolnám.
- Jah - vallom be. Elmondtam neki, mert a tesóm. Ennyi. Mondhatnék szentbeszédet, de az nem lenne valós, tekintve, hogy alig ismerem még őt. Még csak azt sem mondhatom, hogy úgy igazán megbízhatnék benne. De a tesóm. Féltesóm. Pont.
Sáinzék látszólag teljesen meg vannak lőve a válaszomtól, keresik a támadási felületet, de végül feladják, hiszen nem nagyon tudok itt körünkben olyan személyt, akiknek a családi kötelékek mérhetetlenül fontosan és kvázi megkérdőjelezhetetlenek. Látom, hogy nyertem, ennek örömére felállok, otthagyom őket a szobába, hagy emésszék azt, hogy Tini előtt eddig voltak szüzek, én pedig kinyitom az erkélyajtót.
- Minden oké?  Jól vagy? - kérdezem aggódó tekintettem Tinitől, majd miután végigmérem a sápadtságát, Gracre nézek, hogy legyen már olyan kedves és hagyjon minket kettesben. A lány egyből leszűri a helyzet kínosságát, úgyhogy a részegsége ellenére is bemegy a srácokhoz természetesen sértettség nélkül.
- Még mindig tartom magam ahhoz, hogy bármikor hazaviszlek, amikor szeretnéd. Ha nem akarsz tovább velünk lenni… - tárom szét karjaimat a mondatom befejezése helyett, miközben rákönyökölök a korlátra és próbálok úgy fordulni, hogy lássam a szemeit, hátha valamit ki tudok belőlük olvasni.
- 1229 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyHétf. Május 22, 2023 6:03 pm



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Nehéz lenne anélkül felépíteni Tiggel a "testvéri" kapcsolatom, hogy őszinte lennék. Akarom, hogy lássa ő is, egyáltalán nem tökéletes az a kép, amit állandó jelleggel mutat a családom a külvilág felé. Nem, tényleg nincsenek eget leszakító problémáink, de a felszín alatt azért megbújnak a gondok nálunk is. Például apám folyamatos, nem szűnni, hanem egyre erősödni látszó irányítása az életem felett, és anya titkai, aminek egy része pont most készül magába szippantani.
- Megjegyeztem. Számítok rád. Próbálom én is elvicceskedni a dolgot, bár kétlem, hogy egyedül ne menne a családom imidzsébe való belerondítás. Ettől függetlenül, valamiért jól esik Tig könnyed ajánlkozása.
Az, hogy mennyire ütős a történet, amit közben anyánkról és a megismerkedésünk előtti pillanatról mesélek, valójában a saját bőrömön tapasztalom, hiszen ez az, ami a mai naphoz idevezetett.
- Próbálkozni szabad, de túl sok időt és energiát nem fektetnék a dologba. Persze én döbbenek le leginkább, ha valahogy sikerül megkedveltetned magad vele. Nem árulok zsákbamacskát, de apa olyan, amilyen. Van egy előítélete, amit nehéz megváltoztatni az embereknek benne. Erről még csak nem is Tig személye tehet, hogy is tehetne, amikor még csak nem is ismeri. Neki talán már az is bőven elég, hogy Tig nem az ő gyümölcséből származik, ráadásul egy másik férfi gondolata anyám körül tuti kikészíti. Legalábbis ez tűnik első nekifutásnak a leglogikusabbnak, de az esetében nehéz megmondani kit miért taszít el magától ennyire. Néha úgy érzem még minket is nehezen enged közel magához anyával, annak ellenére, hogy tudom mennyire szeret minket.
- Ezt megértem. Már amennyire kívülállóként megértheti ezt az ember. Jegyzem meg Tig önvallomása után, ami mélyen jól esik, közben meg örülök, amiért nekem ebben nem volt részem. Anya cselekedeteit nem én befolyásoltam, hiszen még csak nem is léteztem, utána meg már hiábavalónak tűntek a próbálkozásaim. Bevallom, én magam elképzelhetetlennek tartom azt a világot, ahol anya nélkül növök fel, ezért együtt tudok érezni Tiggel, amiért nem áll készen, hogy azonnal az életébe eresszen mindent, amit eddig nélkülöznie kellett. Sok lehet ez így egyszerre, még nekem is bőven emésztenem kell a gondolatát annak, hogy van egy testvérem, akit sok év elteltével végre megismerhetek.

Megvan a hátulütője annak, ha az ember mindent tudni akar. Ha gyötrik a kérdések és addig nem áll le, míg választ nem kap azokra. Aztán, amikor fény derül az igazságra már egészen másképp lát mindent, szinte visszasírja a tudatlanság állapotát. Valami hasonlót érzek én is, amikor Tig száját elhagyják azok a mondatok, amikre valahol már számítok is, próbálom felkészíteni magam rá, de közel sem sikerül. Belém hasít, annyira megszorongat, hogy alig kapok levegőt tőlük. Hülyén érzem magam, amiért meg sem tudok szólalni, amiért képtelen vagyok egy légtérben maradni vele. Viszont a tudás most nem hatalomként, hanem egy legyűrő erőként taszít maga alá és présel ki belőlem mindent.
Ott hagyom, mert még mindig könnyebb bódult állapotban menekülőre fogni, mint bármit reagálni az általa kapott információkra. A kijárati ajtó helyett, mégis az erkélyt választom. Hagyni akarok neki időt, míg ülepedik, amíg kitalálom mit kéne kezdenem vele és az ő aligha kerek történetével, azonban Grace az utamat állja. Csatlakozik és bármennyire vágyom eleinte a magányra, végülis jól esik, hogy itt van velem, mégha közel sem arra figyelek mit beszél.
- Van egy sejtésem mi borított ki ennyire, de Tini.. Lép oda mellém Grace és megemeli az állam, hogy most már tényleg rá figyeljek. - Tig jó srác és, ha úgy döntött elmondja neked, az neki sem lehetett könnyű. Figyelj, nincs okod félni tőlünk. Szavaival megnyugtatni akar, de egyelőre egyáltalán nem érzem nyugalmi állapotban magam. - Egyáltalán nem arról van szó, hogy félnék tőletek.. Bár talán kéne. Kezdeném kifejteni Gracenek az általam még mindig meg nem értett kiborulásom okát, amikor nyílik az erkélyajtó és Tig alakja megjelenik.
Tig kérdése és az aggodalma jogos, miután sápadt és pánikoló arccal faképnél hagytam. De, hogy jól vagyok-e és minden rendben? Nos nem.. Rohadtul nem vagyok jól, konkrétan átvitt értelemben, de a padlón fekszem.
Grace meglepő módon, az ittassága ellenére is azonnal érzékeli a helyzet kínosságát és, mintha csak szavak nélkül megértenék egymást Tiggel, úgy hagy minket kettesben.
- Ha csak ennyivel ellehetne intézni, már itt sem lennék. Sóhajtok fel, miután felajánlja, hogy bármikor hazavisz, amikor csak akarom. - Én nem ilyen vagyok. Arcommal, most már én is felé fordulok és megvonom a vállam. - Nem tudok úgy tenni, mint aki nem hallotta meg az előbb elhangzottakat, aki eltudja felejteni azokat és boldogan élni tovább az életét. Pedig baszki tényleg sokkal egyszerűbb lenne. Hátat fordítani ennek az egésznek. Neked. A szavaim dühösek és csalódottak egyszerre. - Bármilyen elbaszott is ez a helyzet, és bármennyire nem ismerlek még téged, de baszki azért mégiscsak megkedveltelek. Ilyen rövid idő elteltével is azt érzem bármennyire abszurd az egész, hogy a testvérem vagy, mégha mi magunk sem tudjuk mit jelent ez pontosan. Úgy folynak belőlem a szavak, mintha csak ettől könnyebbülne folyamatosan a lelkem. A nézésem is azt üzenni Tignek, hogy hagyjon, mert ezt most muszáj kiadnom magamból. - De közben meg cikáznak a gondolatok, a kérdések a fejemben és tudom, hogy minnél többet tudok meg rólad és a bandáról, annál nehezebbé válik minden. Mégis tudnom kell, mert nem fog nyugton hagyni. És, hogy félek-e? Mert tudod Grace az előbb arról biztosított, hogy nincs okom tartanom tőletek és korábban te is erről győztél meg, szóval biztos felmerült bennetek ez a kérdés.. Egyelőre magam sem értem miért, de nem félek, inkább aggaszt a dolog. Felkavar. Halvány, zavart félmosoly kúszik az arcomra. - Amikor arról volt szó, hogy megismerhetlek, rengeteg dolog végig futott az agyamon, sőt párszor lejátszottam a lehetséges opciókat, de hallod.. Erre aztán még én sem számítottam. Kínomban felnevetek. - Azt hiszem, ahhoz, hogy kerek egész legyen a történet, még hosszú beszélgetés vár ránk, de megfoglak hallgatni és azután könnyen lehet, hogy lelépek. Így fogom csak tudni eldönteni, hogy akarom-e, hogy az életem, az életünk részese legyél, mert gondolom anya ennek a felét sem tudja. Ha meg tudja, elképedek, amiért így alárendelt ennek az egésznek. - Szóval, ha akarsz még valamit mondani, azt most tedd meg, mert később nem biztos, hogy kibírom. Talán most sem, talán sok lesz egyszerre, de basszus.. Többet kell tudnom. Fogalmam sincs, hogy vagyunk-e olyan állapotban, hogy a hosszasra sikerült monológom érhetőre sikeredett, de legalább némileg könnyített rajtam, hogy kiadhattam, ami bennem van. Ami nyomaszt és biztosan nyomasztani is fog még hosszú időn keresztül, amíg nem sikerül megemésztenem.
Tini and Tiger



- 1045 WORD // DRESS // MUSIC -
mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyCsüt. Jún. 22, 2023 5:14 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Általában az van, hogy nem igazán akarom elmondani másoknak, bandán kívüli személyeknek, hogy tulajdonképpen mivel foglalkozom és milyen életet élek, mert úgysem kezelnék jól, meg amúgy az információ teher is tud lenni, ha nem megfelelően kezelik. Gyakran teljesen felesleges leterhelnem vele másokat, úgyhogy nem félek a hazugságoktól, vagy féligazságoktól, pláne nem úgy, hogy a valóságra én magam sem vagyok büszke. Viszont most Tini esetében én magam is késztetést érzek arra, hogy elmondjam neki az igazat. Eddig egész idő alatt tanakodtam, hogy ezt az érzésemet miként fojthatnám el, de végül kikívánkozott belőlem, nyilván részben az ő forszírozására. Nem bántom, hogy megtörtént, viszont továbbra is ott van bennem a gondolat, hogy lehet ez elhamarkodott lépés volt tőlem, már amennyiben egyáltalán megérte megtudnia. De már mindegy.
Míg Tini kimegy levegőzni, a srácok körém gyűlnek. Legyen itt bárki holt részeg, ha valami furcsát tapasztalnak, csettintésre rázódik össze a bagázs. Ez jó, de most legszívesebben kihagynám a magyarázkodást. Senki sem tartja jó ötletnek, hogy itt egy random lány és máris tud rólunk elég sok mindent, ezt önmagában én sem díjaznám, de egyszerűen nem tudom semmissé tenni azt, hogy a húgomról van szó. Amennyire bosszús vagyok anya miatt, Tinihez valamiért elkezdtem ragaszkodni. Nehéz ezt bevallanom magamnak is, de így van. Még azt sem tudom megfogalmazni, hogy ez mi miatt lehet így, benne van a pakliban, hogy a neve is olyasfajta érzelmeket ébresztett bennem, ami előhívta belőlem a törlesztés vágyát. Azt, hogy tartozom egy lánynak, nem ennek a Tininek, hanem egy másiknak, de ez tudat alatt teljesen mindegy. És talán igenis vágyok egy családra, ami nem az arab véremből fakad és így Tinit oly mértékben akarom bevonni az életembe, ami még saját magamnak is ijesztő. Viszont egy valami kétségtelen: jó érzéssel tölt el, hogy tudja az igazat, még ha oly keveset is, de tudja. Ha ezzel többet nem találkozunk, megértem.
Nem fogom hagyni, hogy Grace vigasztalja meg Tinit helyettem, úgyhogy én is felállok, hogy kimenjek a lányok után. Semmi bajom Grace-szel, sőt, hálás vagyok, amiért lelki támaszt nyújt neki, csak nem úgy érzem, hogy jobb lenne, ha ezt én beszélném meg Tinivel. Ezt ő is így gondolja, ahogy látom, úgyhogy hamar megtörténik a szerepcsere. Persze talán Grace jobban bánna a szavakkal.
- Megrázott a hír téged és ez teljesen rendben is van, megértem, mert nem egy könnyű téma. De köszönöm, ha maradsz. - Ezen a ponton értem már, hogy nem fél tőlünk, ami jó érzéssel tölt el. Aztán a korlátra könyökölve hallgatom szavait, az érzéseit és egyszerűen szűnni nem akaró rendszerességgel futnak végig az idegek rajtam. Bizsergek, mert egyszerre simogatóan jól esnek a szavai, az, hogy megkedvelt és testvéreként tekint rám, közben pedig irtó nagy szomorúság van bennem, amiért el kellett keserítenem. Pont, mint anyát. Ha tehetném, új ember lennék. De nem tehetem. Mondanék erre valamit, de összeszorul a gyomrom. Legszívesebben bezárkóznék egy szobába és lekuporodva a fal tövében dohányba fojtanám bánatomat. Nehéz megtennem, de összeszedem magam és Tini szemeibe nézek, ahonnan viszont pont azt olvasom ki, hogy inkább ne szakítsam félbe. Így hát hallgatok és közben hálás vagyok, mert kimond mindent és így nekem van időm megismerni őt, valamint összeszednem magam is. Annyira különbözünk, hogy az hihetetlen és mégis mennyire jól működünk együtt.
Egyszerűen lenyűgöz ez a lány, az, hogy mondja és mondja az érzéseit és én szívom őket magamba, mert minden szavára úgy figyelek, mintha kincset érne. És közben hallom, hogy nem baromságokat beszél, mint anno sok csaj, akik kiborulva zúdították rám a sérelmeiket. Nem tudom a mostani érzéseket mihez hasonlítani, egyszerűen páratlanok. Egyetértek vele, valahol mégis pofán vág, hogy majd az információk tudatában eldönti, akarja-e, hogy az életük része legyek. Nem értem, miért fáj ez ennyire, hisz én is így akartam, azt mondtam neki, hogy nem haragszom, ha kitagadnak és most mégis gyomorszájon vág, ahogy ebbe belegondolok. De egyetértek és végső soron kénytelen vagyok kezébe adni az életem ezen „normális” részét. Nem baszhatom el a családját, csak mert biológiailag én is kaptam anyám génjeiből.
A hideg zuhany hatását még mindig érzem, ázottan, szinte dideregve nézem magunk alatt az utcafrontot azon tanakodva, vajon milyen információkat lenne érdemes tudatnom vele. Nyilván a minden erre nem kielégítő válasz, de végül csak sóhajtok és hajamba túrok.
- Nem vagyok rossz ember, Tini, annak ellenére, hogy rossz dolgokat teszek. És ez nem mentség, tudom, mindössze talán magyarázat arra a kettősségre, hogy miért kedvelhettél meg, miközben az információid egy teljesen más ember képét festik le. - Halkan beszélek, mert nem akarom, hogy a többi lakó is meghallja.
- Az igaz, hogy minél többet tudsz meg rólam, rólunk, annál nehezebb lesz. És előre szólok, ha csak a száraz tényeket mondom el, olyasvalakinek fogok tűnni, akitől nem csak menekülni akarnál, hanem egyenesen halálbüntetésre ítélnéd. De elmondom a történetemet, az én személyes történetemet, aztán abból eldöntheted, hogy elzárkózol a családoddal előlem, vagy nem. Tiszteletben fogom tartani. - Maximum fájni fog, mint fokol, de hát ez nem szeretetszolgálat, meg egyébként is megérdemlem, hogy szenvedjek, ha a már említett száraz tényeket nézzük. Minden porcikám utálja azt, hogy vallanom kell magamról, de közben meg mégis ezt akarom tenni, úgyhogy benyálazom ajkaimat.
- Igazság szerint fogalmam sem volt, hogy mire vállalkoztam. Nem volt normális végzettségem, se munkám, eléggé lézengtem a gimi után, úgyhogy mikor kezet nyújtottak felém sok pénzzel, jó ötletnek tűnt ez a meló. Hozzád hasonlóan én is küzdő szellemű voltam, úgy voltam vele, hogy bár furcsállottam, hogy embert kell ölnöm, de végsősoron nem ártatlanokat öltem és ez kezdetben elég vígasz volt. Végül is látszólag sáros embereket büntetni nem vétkezés. Fel sem fogtam igazán, miket tettem, csak örültem, hogy dől a pénz a zsebembe és végre volt nekem is saját keresetem, amiből azt vehettem, amit akartam. Szabadnak éreztem magam általa és közben vakon hagytam, hogy bilincset tegyenek a kezemre. De elfogadtam, hogy drogot árulok, majd csempészek, mert ha nem én, akkor majd más teszi meg ugyanannyi pénzért. Nem tudom, hogy fogalmazhatnám ezt a kötődést meg… borzasztó dolgokat csináltam és csinálok manapság is, de lett egy közösség, amihez tartozhatok és lett egy családom, akik védelmeznek, akikkel lóghatok. Napi szinten többször érzem azt, hogy bármikor meghalhatok, de közben mégis megéri ez a kockázat, mert ezáltal nem vagyok elveszett. Legalábbis sokáig így gondolkoztam és bevallom, még ma is vannak ilyen érzéseim amellett, hogy legszívesebben újrakezdeném az életemet, de ez ebben a műfejban lehetetlen. - Nem vagyok áldozat, mert önként vállaltam mindent, de közben mégis belekerültem egy olyan spirálba, amiből nem lehet már kilépni. Ezúttal viszont már ránézek Tinire.
- Pár éve volt egy nagyobb összeröffenés a másik nagyobb helyi bandával. Nem tudom, hallottál-e a parkolóházas lövöldözésről Manhattanban, akkoriban eléggé híre ment. Szerencsére mi megúsztuk, de a rendőrségnek ez elég volt, hogy elővegyenek minket. Aztán a jó ügyvédek miatt nem kellett sokáig ülnünk. - Csak, hogy kerek legyen a sztori neki is. Próbálom leolvasni arcáról az érzékeket, biztos tele van velük, de nem is siettetem semmivel. Az én hangom is lassú, halk, de utólag visszagondolva könnyebben ment a sztorimesélés, mint gondoltam. Tini kihozza ezt belőlem.
- 1137 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyCsüt. Aug. 10, 2023 6:08 pm



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Mi megértjük egymást. Gondoltam, alig fél órája, ahogyan azt is, hogy rátaláltam egy cinkostársra, egy testvérre, akire titokban, de mindig is vágytam. Mostanra meg ez az egész annyira zavarossá vált, és aligha találok magyarázatot a kuszaságra, amivel most leginkább jellemezhetném magamat, vagy a helyzetet, amibe belecsöppentünk. Mert nem csak arról van szó, hogy egyszerűen megrázott a hír, hanem szabályosan szorongatni kezd annak a tudata, hogy mikről nem tudhatok még. Hiszen idővel, ahogy minél több információ birtokába kerülök majd, el fog jönni az a pillanat, ami változásokat indít el bennem, amelyek hatását nem láthatom előre. Tehát egyelőre nem Tigeréktől félek, hanem attól, hogy milyen mértékben forgatja fel ez a fajta tudás az életemet. Mégis.. minden észérv ellenére.. tudnom kell!
Meglehet, hogy ilyen szintű kitárulkozást csak az alkohol vált ki belőlem, de olyan mértékben és gyorsasággal jönnek a számra a szavak, hogy néha még én sem találom hol az eleje, vagy éppen a vége, és ez az a nyíltság, amitől a kapcsolatunk bonyolódni kezd. Mert nem hagy nyugodni a kíváncsiságom, nem tudom elnyomni magamban, hogy megakarom fejteni, és azt mennyire válaszokat akarok kapni a miértekre. Ez pedig veszélyes. Enélkül viszont képtelen vagyok kizárni, vagy ellenkezőleg, beengedni őt az életembe. Így még ha károsan is fog hatni rám az általa kapott információ, attól még maradnom kell, mert ezt súgják, dehogy súgják, üvöltik az ösztöneim. Szinte belemarnak a bőrömbe.
- Nem tartalak rossz embernek. Fejezném be a mondatot, végül mégis magamban tartom, lenyelem az utolsó két szót, mert nem tudhatom hogyan fog lecsapódni bennem, és miképp fog változtatni dolgokon, esetleg engem mennyiben befolyásol az egész, miután birtokába kerülök az igazságnak. Ugyanakkor mégis ez visz előre, és adja az erőt, maga a reményt, hogy Tiger tényleg nem egy rossz ember, akitől tartanom kéne. Hinni akarok ebben, igazából benne, és erről az arcom is árulkodik, még ha nem is mondom ki, mert nem akarok később visszakozni, amennyiben mégsem így lenne. Ettől függetlenül egyben biztosan nem téved. Megkedveltem. Talán túlságosan is, túl rövid időn belül, anélkül, hogy jobban utána jártam volna a dolgoknak. Az a kettősség, amiről beszél, amit vele kapcsolatban érzek, azt hiszem később még piszok mód marcangolni fog engem.
Csendben, egy hangot sem kiadva hallgatom miközben beszél, és nem vágok közbe. Ettől pedig, és attól amit mond, amire próbál felkészíteni, egyre idegesebbé válok. Tördelni kezdem a kezeimet, minden érzékszervemmel ráfigyelek, és emésztek, sűrűn emésztem, amit megoszt velem. Mert abból bőven akadnak olyan részletek, amiket jobb lenne nem megtudni, vagy még időben elmenekülni, de a lábaim minden egyes mondata után, egyre csak gyökeret vernek. Az emberölés gondolata után meg már mozdulni sem bírok. Fogalmam sincs, hogyan léphetnék ezen túl, vagy milyen ember lennék én, ha ezek után úgy tennék, mintha az egészről fogalmam sem lenne. Mert megint csak ott tartok, hogy mennyivel könnyebb és jobb lenne, a tudatlanságban úszkálni, nem úgy, mint elmerülni az igazságban, ami most fojtogatni kezd.
Egyre csak az a mondata kezd visszhangozni a fejemben, hogy a sáros embereket büntetni nem vétkezés, és felmerül bennem a kérdés, hogy ez valóban így lenne? Ettől a gyilkosság már nem akkora hatalmas bűn, vagy csak ezzel nyugtatja magát esténként, mielőtt álomra hajtaná a fejét? Egyáltalán van bűntudata, rossz érzése ez miatt? Mindenesetre engem elöntenek helyette is, és megszorongatnak annyira, hogy minden lélegzetvétel fájdalmassá kezd válni. Elvégre az erőszak nem a problémáknak a helyes megoldási módja, de ő és én egészen más életvitelben nevelkedtünk fel. Mondhatni ő ebbe született, ugyanakkor felnőtt létére nem az ő kezében lenne a döntés? Aligha tudok magyarázatot találni, egyáltalán nem is értem, miért akarok valamibe kapaszkodni, hogy ne utálhassam, hogy ne ítélkezhessek felette. Egy épeszű embernek az első gondolata az lenne, hogy sittre vágja őket, de legalábbis mindent hátrahagyva itt hagyna mindent. Akkor az én lábaim miért nem tudnak megmoccanni? Mintha csak minden vér kiszállt volna belőlük.
Mély levegő ki és be, ezt alkalmazom egész idő alatt, amíg továbbra sem szólok egy szót sem, csak hagyom, hogy felszínre törjenek olyan dolgok, amiket soha nem hittem volna, hogy valakinek a szájából hallani fogok. Erre itt van ő, a féltestvérem, akihez kötődni kezdtem, aki miközben a parkolóházas lövöldözésről mesél, én próbálom megfejteni őt. Rémlik hasonló történet, elég sokat foglalkoztak az üggyel, de valahogy.. talán azért, mert engem mindig a biztonság vett körül, és még csak hasonló helyzetbe se keveredtem soha, nem foglalkoztam sokat ezzel a hírrel. Talán kellett volna. Az már biztos, hogy ez után sokkal inkább nyitott szemmel fogok járni hasonló témákat illetően.
Fogalmam sincs mit hitt, vagy mi az elvárás hasonló szitukban, de várhatott legalább közbeszólásokba, kiakadásba, cserben hagyásba, én mégiscsak egy lefagyott ember, tele gondolot teli képét tudtam lefesteni miközben mesélt, ahogyan most is. Meredek a távolba, és pár percig néma csend telepedik ránk, majd mindkét kezemmel az arcomat kezdem masszírozni, mintha csak egy rossz álomból szeretnék felébredni.Aztán hatalmába kerít a valóság, az összes ki nem mondott érzés, és a tekintetét kezdem keresni. Van benne valami fájdalmas, ahogyan az enyémben is, miközben alátemet a kétségbeesés.
- Most erre mégis mit mondhatnék? Vonom meg a vállam, mint akit nem zaklatott fel minden egyes szava, de mindez puszta tagadás, egyértelműen állíthatom, hogy teljesen kikészültem az idő alatt, amíg ő színt vallott. Ez késztethet gondolkodás nélkül, a következő lépésre.
- Haza akarok menni. Jegyzem meg, miután megszüntetem a köztünk lévő távolságot és a vállára helyezem a kezem, ami megint csak egy kettősség bennem, mert nem szánakozásból, de együttérzésből megölelném őt valami okból. Végül ahogy elhagyják ajkaimat ezek a szavak, meggondolom magam, mert nem tudok minden megjegyzés nélkül távozni, hiába állítottam, hogy nem tudok mit mondani.
- Tudod mit? Nem! Veszem le a róla a kezem, ami ökölbe szorul és szívesen behúznék most neki egyet, mert megérdemelné, legalább könnyítene a lelkemen, de aztán a tekintetem a nappali iránya felé fordul, ahonnan nem mutatják, de biztosra veszem, hogy minden lépésünkre odafigyelnek. Felröhögök, mint valami őrült, mert komolyan annak érzem már magamat, amiért még mindig itt tartózkodom vele egy légtérben.
- Bassza meg! Szalad ki a számon egy káromkodás, ami nem újdonság, most mégis belehasít a levegőbe, és én azzal egy időben kezdek fel-alá járkálni. Gondolkodok. Azon gondolkodok, mi lenne a helyes megszólalás, a helyes döntés, de aligha van ez leírva valahol, hogy tudjam rá a válaszokat.
- Kibaszott nagy fejfájást okozol nekem! Vágom végül hozzá, és még lökök is egyet rajta, maximum pofon vág, vagy jön a banda, akik bezárnak valahová, hát legyen!
- A látszólag sáros embereket megbüntetni nem vétkezés.. Igen, még mindig ezen kattog az agyam, pedig sokkal több mindenről szólt a sztori, amit megosztott velem, mégis valahol ez marcangol a legjobban. Leginkább azért, mert mélyen belül.. valahol nem tudom egyértelműen kijelenteni, hogy ezt teljes mértékben eltudnám ítélni. Ez pedig megrémít, miközben beleég a tudatomba. Így válik igazán nehézzé az egész, hogy egyöntetűen kiálljak az mellett, hogy a gyilkosság, - legyen bármilyen a körülmény, vagy legyen bármilyen az áldozat - nem elfogadható. Nem tudom ezt állítani, hazugság lenne, és alig hiszem el, hogy ezidáig erről a nézeteimről még csak nem is tudtam. Ettől pedig egészen mocskosnak érzem magamat, és el is szégyellem magam kicsit. - Te ebben tényleg hiszel? Kérdezem egyszerre tőle és magamtól is, és feltehetném a kérdést, hogy mégis hány embert ölt, volt-e köztük ártatlan, gyerek, anya, de nem akarom a választ tudni, mert félek tőlük. Azért, mert azt állítja, hogy a banda a családja. Ha pedig ez így van, nem tudom mi keresni valóm van még mindig itt.  
Tini and Tiger



- 1217 WORD // DRESS // MUSIC -

Tiger Kareem Abbar imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyVas. Szept. 03, 2023 10:12 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Nem érzek vele együtt, mivel én sosem voltam az a tudásszomjas ember, aki nem addig hajtotta magát, míg tökéletesen meg nem értett valamit. Nekem, ha azt mondták, hogy vannak dolgok, amit nem tudhatok, jó, ha nem tudom és ne foglalkozzak vele, akkor örültem neki, hogy legalább valami nem az én problémám és nem kell vele bajlódnom. Ettől függetlenül volt, hogy elgondoltam a dolgok összefüggésein és akkor gyakran magamtól is rájöttem, hogy mik állnak a dolgok mögött, de akkor sem hajtottam magam, hogy a tudásomat mások ismeretére adjam. Csendben voltam és valószínűleg pont ezért vagyok még életben. Tininek persze semmi oka nincs arra, hogy ilyen legyen és örülök, hogy ebben különbözünk, tényleg szívből örülök neki! A gond csak az, hogy amit tudni szeretne, azt én megosztom vele, de neki fájni fog. Ha pedig beszél is róla másoknak, akkor bajba is keverheti magát, de van annyira értelmes lány, hogy ne vágja maga alatt a fát, úgyhogy nem aggódom az ő esetében emiatt.
A helyzet viszont az, hogy az érzései nagyon is fontosak lettek nekem. Kialakult iránta a törődésem, így az ő szavai bennem is érzéseket generálnak. Azt nem mondanám, hogy meg akarok felelni neki, mert pontosan tudom, hogy ez a hajó elúszott, meg amúgy is olyan életet élek, hogy én már ne akarjak ilyen álmokat kergetni a nagybátyám kivételével, de szeretném, ha az életem része maradna. Ez viszont már teljes mértékben az ő döntése.
Jól esik, hogy még nem tart rossz embernek azok alapját, amit már megtudott rólam és csak bízni tudok abban, hogy ez így is marad, bár rendszerint ügyesen elbaszom ezeket a dolgokat, úgyhogy sok reményem hosszútávon nincs. De próbálkozom. Az egészben a legrosszabb az, hogy én sem tudom, hogy tekintsek magamra, jó vagy rossz emberként. Ha a cselekedeteimet nézem, nyilvánvaló a válasz, azonban, ha a lelkemet vetítem ki úgy már elbizonytalanodok. Nem őrültem meg, még nem, vagy már nem. Vannak bűnök, amikkel máig nem tudok leszámolni magamban, ilyen például Tini, a másik Tini meggyilkolása is. Vannak érzéseim, én is tudok szeretni, tudok szerelmes lenni és boldogságot akarok ébreszteni másokban. De közben meg meglapul bennem egy nagy adag gyűlölet is, ami a félelemmel társítva borzalmas dolgokra késztett ebben a teher alatti világban, amiben én minden másodpercben élek.
Egyben próbálom neki elmondani a helyzetemet, mert attól tartok, hogy ha darabokban adagolnám neki, akkor más értelmet nyernének a mondatrészek. Így viszont egyben sok, látom rajta, nekem is az lenne. Őt nézem és olyan, mintha tudnám mit érez, pedig marhára nem ismerem még őt. Mintha marcangolná magát, keresné a megfejtést, vagy egy stabil pontot, amibe belekapaszkodtak és meg tud általa állapodni a benne kavargó érzelemrengeteg.
- Nem számít, mit kellene érezned, csak az számít, hogy mit érzel - szólalok meg még utoljára valami béna bölcsességgel, de végül is, csak azt akarom kinyögni ezzel, hogy leszarom a normákat. Ha tud szeretni így is, akkor szeressen, ha a szemembe nem tud már nézni, akkor ne eméssze a köztünk lévő vérkapcsolat. Az a baj, hogy itt a tényeknek semmi értelme már. Őt úgysem fogom bántani, teljesen mindegy, hogy mit teszek más emberrel. Gyilkos vagyok, de nem az ő gyilkosa, bűnt követek el, de másokat szeretni tudok. Ezt a kettőséget persze neki kell mérlegre tenni, én pedig megvárom, hogy melyik irányba lendül ki.
A némasága szinte fagyként tépi a bőrömet ott mellette az erkélyen. Érzem, hogy hevesen ver a szívem, várok, hogy mondjon vagy tegyen valamit, mert tudom, ez csak a vihar előtt csend és ennek a beszélgetésnek nem itt és nem most van vége. Úgyhogy várok feszülten. Pont mit a srácok odabent. Pontosan tudják, mi zajlik idekint még ha nem is szűrődnek be a hangok.
Aztán gyomorszájon rúg a semmiből, átvitt értelemben, de attól még nagyon éles és hirtelen fájdalom tarolja le a testemet, szinte hullámként terjed szét ujjbegyeimig. Pillanatra elfog a hányinger – mintha tényleg gyomorszájon rúgtak volna - , de a szédülés nem kerít annyira hatalmába, hogy ne vegyek egy mély levegőt.
- Rendben - szinte suttogom, mert nem jön ki több hang belőlem. Ritkán éreztem ekkora mentális fájdalmat, ami nem adrenalindús helyzetben ért el. Üresnek érzem magam már a gondolattól is, hogy elvesztettem őt. Őt is. Zombiként, üveges tekintettel kész vagyok arra, hogy elinduljunk a bejárat felé, elvégre tiszteletben tartom a döntését, ahogy az ígértem is neki már a találkozásunk pillanatától kezdve, vállamat érintő kezétől azonban nem mozdulok. Nem mozdulok, míg ő nem teszi.
Aztán újra szól és mozdul is, változik a pozíciónk, ami ideiglenesen megszünteti bennem a csalódottság okozta bódultságot. Kiélezettek már az érzékszerveim.
- Most akkor mi? - kérdezem már elveszítve a fonalat, de ahogy nézem őt, nem jutok előbbre ilyen téren. A lány jóformán egy őrült ábrázatát kelti itt előttem és ez jelen pillanatban egyenesen ijesztő. Alig ismerek rá.
Teljesen elveszítem a fonalat, figyelem ahogy fel-alá járkál míg én ott vagyok egyhelyben. Egy pillantást teszek befelé, találkozik a tekintetem Sáinzzal, aki kéttárja karjait azt a kérdés formálva szájával, hogy most mi a fasz van, de nem reagálok rá. A következő másodpercekben tekintetem a környezetünkre vetül, lecsekkolom, hogy vannak-e más kint valamelyik erkélyen, de nem látok mozgást. A függönyök sem mozgolódnak.
- Tini, szerintem, ha ez segít… - szólalok meg, miközben közelebb lépek felé és megragadom a karját. Valahogy támogatni akarok kavargó gondolataiban, de már nem tudom kinyögni, hogy adjon magának időt, hogy megeméssze mindezt, ugyanis közbeszól, majd karjaival akkorát taszít rajtam, hogy három-négy lépést kell tennem hátra, mire újra kiegyensúlyozom magam.
Pár másodperc erejéig ledöbbenek annyira, hogy se mozgás, se szó nem érkezik tőlem, ellenben bent a srácok jobba felegyenesednek, hogy többet lássanak belőlük. De nem lépnek semmit, tudják, hogy ez az én dolgom, nem az övék. Nem tudtam, hogy azon a bizonyos mondatomon ragadt le Tini.
- Nem. Én azokat büntetem, akik biztos, hogy sárosak, nem csak látszólag azok. - Ez a rövid válasz, de önmagában ez még nem ad valódi értelmezést az egésznek. Teszek felé néhány határozott mozdulatot, mert szeretném, ha újra egymás szemeibe nézhetnénk normális távolságról. Remélem azért ez nem rémíti meg. - De ez így csak filozófiai baromság. Nem vagyok filozófus, nem hiszek egyetemes gondolatokban vagy elvekben. Itt élethelyzetekről van szó. Vannak, akik ki akarnak végezni és bántják a szeretteimet. Ahogy már meg is tennék nem egyszer. Nem tudod, mekkora gyűlöletet keltenek ezek az emlékek bennem irántuk és igen, meg akarom őket büntetni. Meg akarok szabadulni tőlük, mert veszélyt jelentenek ránk és a környezetemre. De ez két csoport konfliktusa, nem elvi szinten az emberiség problémája. - Úgyhogy ebből nem alkothat statisztikát. Attól még, hogy egy bizonyos bandával szemben így cselekszem, más „látszólag” sáros embereket lehet, hogy magasról leszarok. Van egy adott szituáció, mi pedig emberek vagyunk, tele érzésekkel.
- Engem úgy neveltek, hogy cselekedjek, ha kést szorítanak a barátnőm nyakához és nem tudok sudokuzni, amíg megjön a rendőrség, mert addigra megölik. Márpedig megölik. Ez nem a netflix, nincs időhúzás, meg drámai lassítás. - Ez pedig a válasz arra, hogy miért kell cselekednem. A példa egyébként megtörtént eset. Nem tudom ennél jobban szemléltetni vele, hogy mi az én gondolkodásmódom. Viszont kezdünk túl hangosak lenni, ilyen gondolatokat pedig veszélyes egy erkélyen megosztanunk egymással, egyelőre azonban figyelem a reakcióját.
- 1171 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptySzer. Szept. 13, 2023 1:12 pm



Sokszor kívánok egy olyan testvért, aki tudja, mikor van szükségem rá. Megvéd, szeret és bíztat. Hisz bennem. Akivel bármiről beszélhetek, és tudom, nem fog ítélkezni felettem. Szeret és elfogad. Mosolyog rám, letörli a könnyeimet és büszke rám. Nem vet meg, ha hibázom. Ilyen testvért szeretnék magam mellé.


Az információ a legnagyobb fegyver. Már csak az a kérdés, hogy milyen irányba sül el, és ahogy egyre több tudás birtokába kerülök, rá kell ébrednem, hogy engem ér a golyó. Végigszántja a bőrömet, olyan erővel mar bele a húsomba, hogy hiába az eltökéltség, amiért azt gondoltam kibírom, ez így egyszerre túl sok. Túl sok az érzelem, túl sok a gondolat, és túl fájdalmas mindez ahhoz, hogy felfogjam, mégis mi a franc történik?! Ellep, rám telepszik minden ki nem mondott szó, amit magamban tartok, mégis képtelen vagyok egyelőre utat engedni neki. Időre van szükségem, míg újra levegőhöz jutok. A fejem viszont továbbra is zsong, egyszerűen nem tudom megállítani a gondolataimat, és ez késztet a rám teljesen nem jellemző viselkedésre.
Menni akarok, elmenekülni Tig és az elcseszett dolgai elől. Elakarom felejteni, hogy ő meg én testvérek vagyunk, de amint szavaimmal is megerősítem "haza vágyom", egészen másképp kezdek el érezni ezzel kapcsolatban. Teljesen összezavarodok, és rántom őt is magammal ebbe az állapotba, mert míg néhány perce a fájdalom, és a csalódottság kerített mindkettőnket hatalmába, most értetlenül áll előttem, hogy mégis mi üthetett belém. Eszeveszett módon próbálok értelmet adni az egésznek, miközben egy őrült képét festem le, holott mindez épp miatta van. Azért, amiért nem tudok csak úgy túl lépni rajta, mert még mindig hinni akarok benne, abban, hogy Tiger minden szörnyen hangzó tett ellenére jó ember.
Egy hang azt súgja várjak, de amint megérzem érintését a karomon, inkább taszítok egyet rajta. Tudom, hogy nem szabadna, egyáltalán nem javasolt így reagálnom, mégsem tudok elmenni azok a szavak mellett, amik lyukat akarnak égetni a mellkasomba. Választ kell kapnom a kérdésemre, mielőtt teljesen felemészt, így nyerhet értelmet számára is, hogy min sikerült ennyire ki- és megborulnom.
Amikor megszólal, végre hagyom, hogy megszüntesse a köztünk lévő távolságot, és újra egymás szemeibe nézünk, mégha mindez most egyáltalán nem könnyű. Egyet viszont tudok. Nem akarom elveszíteni, és ha ehhez az kell, hogy fájjon is közben, érte valamiért bevállalom. Még akkor is, ha túl soknak tűnik a bűn, amit a vállamra kell venni. Vajon bűnhődnöm kéne azért, amiért egy egészen más szemszögből látom már őt, mint azt az észérvek súgnák?
- Az a vicces, hogy egyszerre akarlak megérteni, és ítélkezni feletted, miközben nem ismerem ezt az életet. Én nem lehetek az az ember, aki azt mondja, ez így rendben van, ugyanakkor azt sem tartom helyén valónak, hogy pálcát törjek a fejed felett. Egy olyan kettősséget okozol bennem, amit azt hiszem egyhamar nem fogok tudni a helyére tenni. Mint azt az előbb már tökéletesen bebizonyítottam. Zavartan elmosolyodom egy pillanatra, mert korábban teljesen kifordultam önmagamból, és még most sem mondhatom, hogy nem remeg a kezem az idegességtől. Ez nem félelem, igazából sokkal inkább egy megmagyarázhatatlan düh vele, és magammal szemben.
- Nem csak maga a tény, amilyen életet élsz.. Szinte suttogok, mert pontosan érzékelem ez itt mennyire nem a megfelelő hely, hogy erről beszéljünk. - Hanem a felismerés, hogy ha a családomat veszély fenyegetné, én sem cselekednék másképp. Egy olyan énem tört most felszínre, akiről azt sem tudtam, hogy létezik, és ez ijesztő. Beleborzongok már a gondolatba is, hogy egyszer erre sor kerülhet, ez mégsem félrebeszélés. Nem az a fajta "minden áron megvédeném a családomat" vagdalkozás, amikor a szavaknak nagyobb ereje van, mint a tetteknek, hanem meggyőződéssel állítom, hogy képes lennék fegyvert fogni és meghúzni a ravaszt, ha kést szorítanának valamelyik szerettem torkához.
- Időre lesz szükségem, hogy mindezt megemésszem. Ez így most túl sok, és nem tudom eldönteni, hogy jelen pillanatban az eszem figyelmeztető jelzése, vagy a szívem zakatolása hangosabb. Bármit is kérdeznék még most, bármilyen válasz érkezne rá, ezt itt ma nem fogom tudni megfejteni. Ez egyszer muszáj lesz türelmesnek maradnom magammal, és nem mindenre egyből megtalálni a megoldást.
- Azt hiszem nincs még veszve minden, de üres ígéreteket nem fogok tenni. Utalok itt a kettőnk kapcsolatára, és váratlan módon magamhoz ölelem, mert ha mégis ez lenne az utolsó találkozásunk, azt szeretném elraktározni magamban.
- Most már tényleg szeretnék hazamenni. Megteszed, hogy elviszel? Súgom a fülébe, az ölelés közepén, mert ugyan megígérte, hogy így fog tenni, ha erre kérem, nem szeretném természetesnek venni. Egy kicsit még elidőzöm, nem túl hosszasan, majd elszakadok tőle, hogy miután valamelyest emberi formát öltünk, elindulhassunk.
Még egyszer végig nézek a szobában a társaságon, mielőtt elköszönnék, és becsuknám magam mögött az ajtót, és követem Tigert a kocsihoz. A gondolataim az úton továbbra is ezerfelé cikáznak, már csak akkor nyugszanak meg, amikor a testem is jelzi, hogy túl sok volt a stressz, és a szemeim lecsukódnak.
Tini and Tiger



- 739 WORD // DRESS // MUSIC -
mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger EmptyVas. Szept. 17, 2023 12:23 pm

Tini & Tiger
You spin my head right round
When you go down, when you go down down
Első ránézésre biztosan azt gondolják rólam, hogy egy öntelt pöcs vagyok, aki nem tűzi el, hogy csak úgy lekezeljék, megüssék, bántsák, szidják. Pedig sokkal több pofont kaptam már az életem során, fizikai és átvitt értelemben is ahhoz, hogy ezek különösen megrengessenek. A figyelmeztető értékük azonban elengedhetetlen és gyakran érzem azt, hogy egy pofon, vagy srácoktól egy szép péppé veres nagyon sok mindent meg tud oldani. Olykor biztos, ha elfogynak a szavak, de bennünk felgyülemlenek az érzések, mint ahogy most Tiniben is. Meglep, nem tagadom, mégis inkább örülök, hogy beszél hozzám még ha ezt ilyen formában is teszi, mivel basszus el kell ismernem, fontos lett számomra, ráadásul olyan módon, mint még ezelőtt senki. Nem is könnyű ezt az érzést magamban helyre tennem, de szerintem ebben kölcsönösen osztozunk.
Túl régóta élek ilyen környezetben ahhoz, hogy a jó és a rossz egyvelegén gondolkozzak, vagy épp mérlegeljem a tetteimet. Időnként előfordul, mint a másik Tini esetében is, amikor fizikailag is belebetegedtem a saját saramba és ott fejben rendesen szétestem utána. Ha viszont a mexikóiakról van szó, sajnos már nem érzek magamban felülvizsgálatot, pont azért, mert tudom, hogy ő is mindenre képesek lennének csak hogy fölénk kerekedjenek.  
Értem, milyen érzésekkel harcol és kicsit az az érzésem, hogy túlságosan objektíven akar rám nézni, vagy mérlegelni, hogy helyes-e velem lennie vagy sem. Nyilván nem egy perc alatt tud magában dűlőre jutni ezzel kapcsolatban, úgyhogy nem akarok elkezdeni neki most okosságokat mondani, nem is tudnék, nem utálom a filozófiát és én amúgy sem így működöm.
- Ha elítélsz, ha nem, nem fogsz tudni bíráskodni felettem. Ha bűnösnek gondolsz, akkor is szabadlábon vagyok, ha pedig kvázi ártatlannak, akkor is lehet, hogy holnap megölnek. Tudom, hogy nem könnyű, meg nem kell rám hallgatnod, de szerintem az a fontos, hogy te mit szeretnél és te mit érzel velem kapcsolatban, mint testvér. Remélem tudod, hogy sosem bántanálak, vagy nem hagynám, hogy bajotok legyen miattam. - Viselkedjek bárki mással bárhogy, Tini nem azt az énemet kapja meg belőlem. Nem tudom, hogy ez segít-e neki a gondolkodásban, de egy választ megért.
Aztán megértem én is, hogy mi az, ami igazán megrémiszti őt és bassza meg, de egyet tudok érezni vele. A kaotikus helyzetek szörnyeket alkotnak még az angyalokból is, ami egyenesen szörnyű. Pedig ilyen az ember. Minél jobban szeret valakit, annál messzebb képes elmenni azért, hogy megvédje.
- És ezzel így van az emberiség nagy része… - ezt már csak együttérzően dörmögöm hallkan. Kicsit nekem is más fényben tünteti fel az embereket. Ott van például Tod. Az életemet is rábíznám, mert tudom, hogy megmentene, holott tudom, hogy ha én fenyegetném az ő családját, akkor ő is ugyanolyan könnyen gyilkolna le, mint bármely ellenségem. Én ezt valamennyire elfogadtam, tudom, hogy mindenki, aki engem körülvesz az nem egy betonbiztos jellem, hanem egy folyton változó maszlag.
Összességében úgy gondolom, hogy Tini egy okos lány. Irtó módon félek, hogy sosem fogjuk már látni egymást és én nem fogom ráerőltetni magam a jövőben, de most jó ötletnek gondolom, ha hazamegy. Már amúgysem érezné jól magát itt, persze én sem, de max leiszom magam újra az éjszaka maradandó részében.
- Nézd, Tini, megértem - tárom szét a karjaimat amolyan „mit tehetnék” mozdulattal, azonban ebből a mozdulatból magam sem tudom hogyan, de egy ölelés bontakozik ki. A szívem olvad le a helyéről, a talpam is bizsereg az bennem kavargó kellemes érzésektől ahogy mindkét karomat átfonom hátán. Ez most új. Így még sosem öleltem át egy lányt. Tini hevesen dobogó szívverését átveszem és kissé szorosabbra és hosszabbra veszem az ölelést, mint előre feltételeztük volna. Megőrjít a tudat, hogy ez lehet az utolsó találkozásunk, egy nagy nyeléssel próbálom letuszkolni torkomon a szomorúságot. Ritkán vagyok szomorú. Főként haragot, dühöt, csalódottságat érzek, de szomorú nem gyakran voltam ennyire tisztán.
- Remélem találkozunk még, de csak akkor, ha tényleg ezt szeretnéd - szinte suttogom már. Nem bírok érzésekről normálisan beszélni, ilyen értelemben analfabéta vagyok, de arcom sok mindent elárul ezúttal. Próbálom úgy felfogni, hogy ha nem is látjuk többet egymást, akkor legalább nem sodrom veszélybe őket és ez mindkettőnknek jó, mondjuk jelenleg ez elég gyenge vigasztalás.
- Kezdetektől fogva megígértem, de ha nem tettem volna sem történhetne másképp - Hazaviszem, ez sosem volt kérdés, szerintem benne sem, csak most a szándékát akarja ezzel véglegesíteni. Szóval… meg kellene mozdulni.
Az ölelésből kiszakadva megcsapja mellkasomat a hűvösebb levegő, ami részben enyhíti az erős érzéseimet és segít, hogy összeszedjem magam. Míg Tini elköszön a srácoktól - akik persze kérdés nélkül búcsúznak tőle, hisz lényegében tudják, mi történt, a részleteket meg úgyis kiverik belőlem, ha visszajöttem -, addig én veszem a táskám meg a fontosabb gönceimet. Így azért már más hangulatban megyünk le a lépcsőház rideg lépcsőin. Nem nagyon beszélünk, én sem tudok már mit mondani, úgyhogy a figyelmemet próbálom teljesen az utcára és annak rám potenciális veszélyforrásaira helyezni. Időnként viszont nem tudok ellenállni a késztetésnek és Tinire pillantok, hogy érzelmeket rejtő arcának vonásait fedezzem fel az éjszakai lámpafények mozgásában.
Gyűlölöm az életemet. Gyűlölöm ezt az életet.

Köszönöm a játékot!
- 817 szó // Drunk -


If you do not have the heart of a tiger,
don't travel on the path of dark business

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Tiger Kareem Abbar
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ozn2isbZrh1t8bm8b_250
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_inline_ocse2sg3cO1qlt39u_250
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
The BAD GUYS need to get lucky
every time. The good guys just
need to get lucky once.
★ családi állapot ★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor7tmBRJH1qcg89so1_400
Don’t go into this lightly. If you
are MINE, you need to understand I
will burn the fucking world to the
ground for power on YOU.
★ lakhely ★ :
Manhattan (is)
★ foglalkozás ★ :
Drogcsempész
★ play by ★ :
Zayn Malik
★ szükségem van rád ★ :
A lot of people on the street
- - - - - - - - - - - - - - -

x good and bad guys x
★ hozzászólások száma ★ :
349
★ :
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Tumblr_oor3448dHC1tejmffo8_400
TémanyitásRe: I know the storm is comin' - Tini & Tiger
I know the storm is comin' - Tini & Tiger Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I know the storm is comin' - Tini & Tiger
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» What's comin will come
» each day brings a storm
» tini mami
» Girls night- Cora & Tini
» Tini & Zach - Tartozol egy tisztítással

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: