New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Deborah Winchester
tollából
Ma 15:48-kor
Owen Grady
tollából
Ma 15:36-kor
Roy McMillan
tollából
Ma 15:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 14:59-kor
Aston Miles
tollából
Ma 14:52-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:52-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 14:42-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 14:25-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 14:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Eliot Bailey - te és én a világ ellen
TémanyitásRe: Eliot Bailey - te és én a világ ellen
Eliot Bailey - te és én a világ ellen EmptyKedd 7 Márc. - 12:50
Még mindig nagyon várunk Eliot Bailey - te és én a világ ellen 2624752903  Örülnék, ha a sok szart, ami a nyakunkba szakadt, nem egyedül kéne átvészelni. Laughing Nélküled nem teljes az életünk. Eliot Bailey - te és én a világ ellen 1471401822
mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Eliot Bailey - te és én a világ ellen F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásEliot Bailey - te és én a világ ellen
Eliot Bailey - te és én a világ ellen EmptyPént. 9 Szept. - 14:49
Eliot Bailey
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
itzan escamilla (szeretném, de alkuképes)
Születési hely
New York
Kor
18
Lakhely
bronx
Szexuális beállítottság
meleg vagy bi
Családi állapot
rád bízom
Csoport
diák, de nem állsz távol a törvényszegőktől
Történetünk
Aha, te vagy a bátyám és mint az igazán jó testvérek mi is szívjuk egymás vérét, de sosem a rosszindulat vezérel minket. Sokszor harcolunk, mondjuk az utolsó túró rudiért a hűtőben vagy a távirányítóért, hogy melyik műsort nézzük éppen, ami valljuk be nem egy élet vagy halált eldöntő kérdés, amiért vitázni kéne. Szerintem csak imádunk egymás agyára menni és ez nálunk valamiféle szeretet kinyilvánítás vagy mi.

Hiába a néha előforduló komolyabb nézeteltérés is, én nagyon szeretlek és el sem tudnám képzelni nélküled az életet vagy azt, hogyan bírnám ki a mostani helyzetet. Azt, hogy apa lelépett, szó nélkül itt hagyott minket, mintha szart sem érnénk neki és fogalmam nincs, hogy dolgozhatnám ezt fel, ahogy anya is teljesen kikészült, hiszen a saját asszisztensével, a legjobb barátnőjével csalta meg a férje. Anya teljesen megzuhant, amikor csőstül szakadt rá minden és vesztett el  rajtunk kívül mindent. A barátnőjét, a férjét, a cégét és a manhattani lakást, ahol korábban éltük a mi kis fényűző gondtalan tinédzser éveinket. Talán nem meglepő, amiért anya alkoholhoz nyúlt és jelenleg is komoly problémákkal küzd, amit én kevésbé tudok tolerálni, te meg inkább véded, hogy hagyjam már békén és ne basztassam még én is, mert anélkül is pocsékul érzi magát, nem kéne még jobban a depresszió gödrébe lökni.

Elég őrült és elvetemült ötlet volt már akkor is, amikor először beszélgetni kezdtünk erről, de egyre inkább érződik, hogy egy 17 és 18 éves tinédzser nem képes diákmunkákkal a családot eltartani, ahogy a háztartást vinni sem a legegyszerűbb, legtöbbször kész káosz ez miatt a mindennapjaink. Próbáljuk fenntartani a látszatot Manhattanben a közös baráti társaságunk előtt a suliban és azon kívül is, de az igazság az, hogy egy baromi pici lakásban Bronxban élünk és egyre jobban kipukkadni készül az a buborék, amiben eddig hittünk, leginkább én, így hiába a rengeteg zsonglőrködés. Bár te kezdettől fogva hangoztattad, hogy ez így nem fog működni, én makacsul hittem és még mindig hiszem, hogy majd mi megoldjuk mindenféle segítség nélkül.

Talán ezért is.. vagy csak így vezeted le a felgyülemlett stresszt.. kezdtél el drogot árulni, amolyan pénzforrásként és legnagyobb hibádként fogyasztani is, aminek hatására egyre távolabb érezlek magamtól. Kérlek, ne legyél te is függő! Azt hiszem azzal már tényleg nem bírnék megbirkózni..

Plusz infó, ami nem elhanyagolható, mert későbbiekben még jó kis kalamajkákat okozhat, persze csak, ha te is akarod.
Egy falmászó teremben  megismertem Thomas Kershawt, ahol a srác rögtön elkezdte csapni nekem a szelet, bevallom kezdetben sikertelenül. Az idő elteltével kezdett kialakulni Tommy és köztem valamiféle furcsa barátság, ami felébresztette bennem a gondolatot, hogy talán többet érzek és a hosszasan elnyúló beszélgetések és az elkalandozó tekintetem a vonásain már nem véletlenek. Minden jól is ment, teljes mértékben tudtam leplezni az érzéseimet egészen egy legutóbbi buliig, ahol Tommy megcsókolt téged, amit végig néztem. Az érzést talán soha nem feledem, mintha csak lezuhantam volna egy géppel. Azóta Tommyval egészen furcsa a kapcsolatom, össze is vesztünk és makacsul próbálom leplezni mennyire beleszerettem. Előtted sem tártam fel az érzéseimet, egyszerű vállrándítással tudattam, hogy nem érdekel, de a parkos kis incidenst végignézve már te is tudod, hogy mindez csak a kamu része.
Azt, hogy mit érzel, ezzel kapcsolatban és mit tervezel azt egyes egyedül csak te tudhatod.

Teljes történet itt Az Eliotról szóló részt kérlek mindenképp olvasd el, bár igazából ő végig érintett így inkább az egészet ajánlom.  Rolling Eyes

Nem szeretném megkötni a jellemét azt, hogy ő hogyan gondolkodik. Milyen tervei vannak, szeretne-e tovább tanulni, ha igen mit.. stb.

PB-hez ragaszkodnék, mert szerintem hasonlít Millsre, de ha csak ez tart vissza, akkor beszéljük meg.

Nagyon, de nagyon várlak, ahogy a többi családtag is, mert bizony vár egy problémás anya és egy segítő szándékú nagybácsi is, így egyet megígérhetek: Tutira nem maradsz játékok nélkül és nem hagyunk unatkozni. Dobj egy üzit vagy írj rám discorton, ha megérkeztél.
 Eliot Bailey - te és én a világ ellen 1159569709

livin' in new york

Eddie Rivera, Thomas Kershaw and Sienna Cordova imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Eliot Bailey - te és én a világ ellen F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Eliot Bailey - te és én a világ ellen 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
 
Eliot Bailey - te és én a világ ellen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eliot Bailey
» család ellen nincs orvosság
» GYORS megoldás lelki összeomlás ellen
» Kicsi a világ? Martina & WuXie
» Kicsi a világ… - Sarah & Brant

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: