New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 125 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 109 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Maya Clemont
TémanyitásMaya Clemont
Maya Clemont EmptyCsüt. Szept. 01 2022, 10:34
Maya Clemont
problems drive me out of my mind

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Maya Clemont
Becenév
-
Születési hely
Stockholm
Születési idõ
2014. augusztus 9.
Kor
16
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
pánszexuális
Családi állapot
mint a pillangó
Tanulmányok
The Beacon School
Foglalkozás
gimnazista
Hobbi
bajkeverés

Csoport:
diák

Jellem
Ide jön a jellem, ami lehet novellaszerű, avagy jellemzés, de írhatod pontokba szedve is, halszálkásan, képekkel illusztrálva, ábécé sorrendbe rendezve vagy ahogy szeretnéd. Utóbbi alatt értjük mondjuk azt, hogy minden egyes betűhöz írsz egy szót és elmondod, hogy miért éppen azt, de ezt a neved betűivel elkészítheted. A pontokba szedéshez csupán ötletadónak néhány szempont: pozitív illetve negatív tulajdonságok; hobbi; dolgok, amiket szeret/nem szeret; meghatározó pillanatok az életéből; példakép; kedvenc helyszíne; dolgok, amik mindig nála vannak; bakancslista; becenevek; elvei; mottó; ami zavar; amire büszke; mások véleménye stb stb stb. Viszont igyekezzetek minél jobban bemutatni a karaktert, és ne csupán egy rövid felsorolással letudni ezt a részt.

Avatar:
Lily Maymac

Múlt
- Maya, ő Mrs. Clemont.
- Örülök, hogy megismerhetlek!
- Öhm, én is. Legalábbis gondolom, hogy ez a helyes válasz. Az már más kérdés, hogy komolyan gondolom-e egyáltalán. Annyi lehetséges nevelőszülőt ismertem meg az évek alatt, hogy ez a nő sem lehet kivétel alóluk: valószínűleg megnéz magának, beszélget velem egy kicsit, meghallgatja Mariont, aki majd elmeséli neki, hogy általában csak a baj van velem, aztán pedig eldönti, hogy túlságosan idős vagyok már ahhoz, hogy hazavigyen a családjához és megpróbáljon nevelni tizenhat évesen. Csak a szokásos elutasító szöveg, egészen könnyen hozzá lehet szokni.
Aha, csak Mrs. Clemont még fél órával később is mosolyogva igyekszik beszélgetni velem, aztán két nap múlva megint visszajön és egészen addig a látogatások sora folytatódik is, amíg Marion nem közli velem, hogy a nő döntött és magához szeretne venni. Én meg csak értetlenül pislogok, mert nem értem, hogy ugyan kinek lenne szüksége a tökéletes férje és gyereke mellett egy elbaszott tinédzserre.

Persze, akkor még nem tudtam, hogy ez a család minden csak nem tökéletes. Kívülről ugyan úgy tűnhet bárki számára, de ha benne élsz...

- Igen, olyan, mintha mindig is a család tagja lett volna.
Önkéntelenül is elhúzódnék Mr. Clemonttól, de nem engedi, mosolyogva átkarolja a vállamat, majd lejjebb csúsztatja a kezét a hátamon, hogy aztán a derekamon, majd a csípőmön álljon meg. Még a hideg is kiráz tőle, pontosan úgy, mint a legelső alkalommal, amikor találkoztam vele.
A szemem sarkából meglátom Ramont, egy mosdólátogatás ürügyével kimentem magam a kellemetlen helyzetből és utánamegyek a teraszra.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Maya Clemont
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maya Mills
» Maya Henson
» maya delgado
» Maya A. Cairns
» My dearest Maya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: