New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

You'll never know the freakshow sitting next to you
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyKedd Ápr. 18 2023, 21:55

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

-Az a fajta szexi antihős, aki aztán a világ megmentésével együtt elnyeri az unalmas, hétköznapi életet élő főhősnő szívét? - Félig felvont szemöldökkel, kérdőn méregetem őt, többek között az arcát. Vagyis, próbálok CSAK az arcára koncentrálni. Ez igazából bazi nehéz, amikor volt már szerencsém... SZERENCSÉTLENSÉGEM hozzá hót' pucéran. Pedig az a hátul kötős, ciki kórházi hálóing volt rajta amiből pont kilógott az izmos valaga. Na, nem mintha pont azt néztem volna! De a testfelépítéséből ítélve, valószínűleg izmos lehet neki, és akkor még a vizelettel telt katéter zacskóról nem is beszéltünk, amit balul elsült menekülése közben húzott maga után. Azt hiszem sürgősen felkéne vennem a kapcsolatot egy szexuálpszichológussal. Vagy csak kéne már egy kiadósat hemperegnem valakivel. Ó anyám! Ez egyre szarabb.
-Én arra lennék kíváncsi, hogy te képes leszel-e visszazökkenni a régi életedbe, miután rendeződnek a dolgok, és te jobbra, én balra. - Igen, ez a téma olyan, mint a Coca cola titkos receptje. Rohadtul foglalkoztat, kurva kíváncsi vagyok rá, de az esélye annak, hogy bármikor is tudomást szerezhetek róla, NULLA. Tehát jobb is, ha tovább lépünk még mielőtt jobban belegabalyodnánk ebbe az egész irreális faszságba. Ő több, mint valószínű nem az a fajta antihős, aki meghódítja a szívem, de az az egy biztos, mióta Angelo belépett az életembe, olyan dolgokat teszek, amik merőben ellentmondásosak a szigorú erkölcseimmel.
Zavarnia kellene, hogy épp egy éles lőfegyverrel hadonászom, és mindezt nem jó kedvemből, kíváncsiságból teszem, sokkal inkább azért, hogy képes legyek megvédeni magam, akár más élete árán is, ha beütne aaa... fekália. Nem azt mondtam, hogy szar, végre! De most mégis azt mondtam, hogy szar... vagyis, arra gondoltam. Hu baszki! Ahjj... már megint, baszkiiii!
Szorosan megkapaszkodom mindkét kezemmel a nyakába, mikor osztozva a sikeresnek vélt lövésemen, körbe forgat. A friss vér látványa az ablakon, s Kentin jajveszékelése azonban mindkettőnket hamar kijózanít, és örömködés helyett csupán a jeges félelem marad, mely akkor oldódik csak némileg, mikor Kentin felmutatja a rohadt középsőujját, melyből szivárog némi vér. Gondosan, bár koránt sem szívesen megkezdem az ellátását, s hogy éreztessem vele mekkora egy gyökér, néhány mozdulatomat a tervezettnél durvábban hajtom végre. Erősebben szorítok rá sérült ujjára, mint kéne, durvábban törlöm ki a golyó által okozott horzsolás üregét, hogy biztos, hogy minden oda nem illő törmeléket eltávolíthassak. Látom arcának fájdalmas rándulásaiból, hallom az elejtett szitkozódásaiból, hogy megtanulta a leckét, de azért szeretném, ha érezné a törődést, kijár szegénykének. Ez a nap eddig olyannak tűnik, mint egy hullámvasút. Egyik sokkból esünk a másikba, éppen hogy csak egy kicsit megnyugodnánk, egyenesbe jönnénk, már jön is a következő... Ilyen a hangfelvétel is, melyet Kentin átcsúsztat Angelonak. Szinte alig hallok valamit a fülemben vadul száguldó vértől, azt se tudom mikor sikerült végeznem ennek a fél őrültnek az ellátásával. A telefonom -amiről azt gondoltam, soha többé nem fogom már látni-, azért eltölt némi reménnyel.
-Fogd be, különben legközelebb valami mást lövök el rajtad! - Reagálok a zsarolására, mire felröhög, én pedig nemesegyszerűséggel kikapom az iPhone-t a kezéből, és nem habozva, már oldom is fel a képernyőzárat azzal az elhatározással, hogy máris felhívom apuékat, de ekkor a hullámvasút egy újabb veszélyes, ijesztő magaslathoz ér...
-Nincs benne a SIM kártya. - Nézek fel teljesen zavarodottan, értetlenül járatva szemeimet Angelo és Kentin közt.
-Te voltál az?! - Török ki hisztérikusan, meggondolatlanul gyanúsítgatva Kentint.
-Te vetted ki belőle?! - Kezeim ökölbe szorulnak.
-Te hülye vagy?! Mi a kékeres faszért vettem volna ki?! Hallod, szedjé' hangyát box kesztyűben, vagy nem toom'... - Ha kiegyenlítettebbek lennének azok a bizonyos erőviszonyok, most biztos kihasználnám a helyzetet és úgy elverném, mint a répát, de hát több ízben is hátránnyal indulok, szóval inkább csak kicsit meghúzom magam a háttérben, legalábbis próbálom, ami ebben a helyzetben nem megy valami über könnyen. Ameddig ők ketten megbeszélik az élet nagy dolgait, én próbálok SIM kártya hiányában valamiféle életjelet adni apuéknak. Olyan, mintha meg akarnék fejni egy aligátort...
-Kösz! - Vetem oda Kentinnek, ha már ennyire felettébb udvarias és még bókolni is van kedve, azok után, hogy ellőttem az ujját, majd orvul nekiestem a telefonom miatt. Távozása után hosszú percekig csak némán teszek-veszek a táskám körül, a szemetet egy kupacba gyűjtöm, azokat a dolgokat, amik még a hasznunkra lehetnek, visszapakolom a táskámba.
-Remélem apuéknak nincs bajuk. - Bököm ki végül egészen elhaló hangon, aggodalommal vegyített kétségbeeséssel szemeimben, végül megnyomkodom kicsit alsó szemhéjaimat, hogy visszafojthassam a bizonytalanság szülte könnyeket, és a hátamra kanyarítom a táskámat.
-Oké, mehetünk. - Szilárd elhatározással ejtem ki e szavakat a számon, majd felállok és Angelo felé hajítok egy sporttáskát, amit Kentin itt hagyott, csak épp elfelejtette megemlíteni. Remélem ruhák, tisztálkodási szerek, hamis igazolványok vannak benne, nem pedig néhány élesített, összekötegelt C4. Mert akkor megszívtuk. Veszek egy mély levegőt, és bármennyire is nehéz, határozottságot, eltökéltséget erőltetek magamra, mert tudom, szinte érzem, hogy a fekete leves még csak ezután következik. Ha azt túlélem, bármivel képes leszek megbirkózni, akármit is állít utamba az élet később.
-Menj te előre. Kérlek. - Még mindig nagyobb biztonságban érzem magam, magunkat, ha Angelo vezeti a lépteinket. Ő már úgyis hozzá van szokva a gázos szitukhoz. Nem sokra rá, hogy elkezd leereszkedni, én is követem.
-Kentin vagy egy láthatatlan Bat mobillal állított ide, és most ki kell tapogatnunk, vagy valahol messzebb parkolta le a járgányt, mint amikor tegnap utánad jöttünk. - Osztom meg vele a tapasztalataimat, majd gyorsan szemrevételezem az előttünk elterülő, derékig érő gazzal körbe nőtt pusztát és megpróbálom betájolni, hogy este merről is jöhettünk.
-Szerintem arra! - Mutatok egy nem túl távoli pont felé, és ha Angelo is egyetért velem, úgy el is indulhatunk. Végig mellette maradok, közben hol kezeimmel, hol lábaimmal -próbálok minél nagyobbakat lépni, minél magasabbra emelni a lábaimat, hogy legyűrjem ezt a susnyást-, kotrok el minden, az utamat álló növényzetet.
-Most mi lesz? Nevet változtatsz, valamit mókoltok Kentinnel és csináltok egy kamu halottkém jelentést, a családodnak küldötök egy gyászjelentést és megszűnsz létezni? Mert hát a sebész és a brancsa azt gondolják, hogy halott vagy. Vagy nem? - Hazudnék, ha azt mondanám, teljesen tisztában vagyok mindenne. Próbálok a logikámra támaszkodni ebben a helyzetben. Hiszen ha már kvázi halott vagy, akkor annak úgyis kell kinéznie. Vagy nem?
-Rég nem láttam már a napfelkeltét ennyire közelről. - Révedek el a messzeségbe, és amennyire taszító a derékig érő fű, gaz, annyira festői, ahogyan a nap első sugarai megcsillannak a fűszálakon megtelepedő harmatcseppeken. Fogalmam sincs mennyi ideig vánszorgunk így a semmiben, de abban az egyben biztos vagyok, hogy a nadrágom már teljesen átázott a vizes fűtől, erre az érzésre rátesz még egy jókora lapáttal a kora reggeli mínusz is, így mire kiverekedjük magunkat a dzsungelből, rendesen átfagyok, szinte egész testemben remegek.
-Ez ko-homoly?! - Nézek Angelo felé a legidiótább arckifejezésemmel, próbálva úrrá lenni az egymáshoz koccanó fogaimon, közben az elénk táruló, nem épp idilli látványon szörnyülködöm, ami nem más, mint egy szakadt robogó, amiből szerintem lóg is pár dolog, amiknek gyanítom, nem ott lenne a helyük ahol most vannak épp.
-Csak azért vagyok hajlandó felülni erre a roncsra, mert nagyon vágyom már valami meleg helyre, palacsintára és egy forró kád fürdőre. De te vezetsz! És kérlek ne nyírj ki minket! - Amennyiben hajlandó kockáztatni az életét ezen a szeméttelep gyöngyén, úgy bátorkodom felülni mögé, olyan szorosan karolva át a hasát -beférkőzve a kabátja/ pulcsija alá, annak reményében, hogy kicsit felmelegíthetem a kezeimet-, mintha az életem múlna rajta. Lehet így is van.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 13 2023, 19:51


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Mikor a reggeliről kezdünk beszélni, a gyomrom hangos korgása szinte visszhangként szeli át a romos gyárépületet. Látom lelki szemeim előtt a zsírban tocsogó hatalmas hamburgert, a két kiló sült krumplit, és a hideg kólát, amiben finoman úszkálnak a jégkockák. Jöhetne már Kentin, hogy le tudjunk innen végre lépni, mielőtt saját magamat kezdem felemészteni... Vagy Irist. Addig azonban tartok egy kis gyorstalpalót neki, hiszen meglehet, hogy szükség lesz arra, hogy meghúzza a ravaszt. Ez esetben pedig jó lenne, ha nem bénázna, s legalább azzal tisztában lenne, hogyan működik egy pisztoly.
- Majd megyünk a Barbieba is, nyugi! Bár, az a világ már úgysem lesz ugyanolyan, mint előtte. Megjött a szexi antihős, aki felborít mindent. - bökök vigyorogva hüvelykujjammal a mellkasomra. - Viccet félretéve, ha ennek az egész szarnak vége lesz, és én eltűnök a képből, képes leszel egyáltalán visszazökkenni a régi életedbe? - kíváncsi lennék azért, hogy okoz-e neki akkora traumát ez az egész, hogy az megváltoztassa majd a jövőjét. Még az is lehet, hogy pozitív hatással lesz rá, és kicsit megnyílik a világ felé, s rájön, hogy benne sokkal több lakozik, mint azt eddig hitte. Remekül mutatja ezt az is, hogy a kis monológom után kihelyezem az elfogyasztott konzerveket, amiket Iris készen áll szétszaggatni. Persze, ha eltalálja, ami majdnem egyenlő a lehetetlennel így elsőre, hiszen mindenki bénázni szokott. Nem véletlen hát, hogy összefont karokkal állok meg mellette, s egy büszkeséggel és gúnnyal vegyített vigyorral a képemen figyelem a célpontot, hogy pillanatokon belül felröhöghessek, és az orra alá dörgöljem, hogy mennyire béna. Ez azonban olyannyira elmarad, hogy még a pofám is tátva marad, mikor egyértelműen súrolja a golyó az egyik konzervet... Hogy megbizonyosodjak róla, még közelebb is ugrok hozzá, hogy alaposabban szemügyre vegyem.
- Baszdmeg, ezt kurvára eltaláltad!!! - kiáltok fel lelkesen, és már toppanok is vissza Irishez, s mint valami két idióta tinédzser, úgy kapom el a felém ugró alakját, s pörgetem meg a levegőben jó párszor nagy örömujjongások közepette.
- Ezek után simán le tudsz lőni bárkit, érted?! - kérdem őszinte lelkesedéssel, bár ez nem tart túlságosan sokáig, hiszen felhívja a figyelmem arra, hogy eltalálhatott valakit. Ezt eléggé abszurdnak tartom, mert hát ki a fasz mászkálna az ablakon túl ilyenkor, pont itt, azonban a hang gazdája pillanatokon belül megérkezik... Hogy az a rohadt élet!
- Úristen! - visszaugrok az ablakhoz, mikor meglátom, hogy Kentin a vérző mellkasát fogja. Meghűl bennem hirtelen minden folyékony dolog, és a szívem olyan erősen kezd verni, hogy kis híján kiesik a mellkasomból. Szerintem olyan sápadt leszek, mint a hó.
- A középső... Ujjad? Te idióta!!! - kiáltom el magam, s akkora zsibbasztót kap a vállába, hogy majdnem a fal adja a másikat. Ő persze csak röhög.
- Kurva élet, Kentin! Hogy rohadnál meg. - szitkozódva szedem össze Iris részére a kért dolgokat, és még mindig remegő kézzel adom azokat át neki. Látványosan fújok egy nagyot a levegőbe, és még az ótvar csajozós poénját sem jutalmazom röhögéssel, csak akkor kezd elszállni belőlem az ideg, mikor másról kezd beszélni. Amitől igazság szerint megint csak felmegy a cukrom. Eltépem szinte a kezéből a kütyüt, majd ledöglök az ágyra háttal, és a fülemhez teszem azt. Amíg hallgatom némán és mozdulatlanul, addig Kentin Iris felé is nyújt egy kis ajándékot.
- Tessék, ezt meg neked hoztam. Egy puszi ára. Te döntsd el, hova. - vigyorogja szélesen, miközben átadja a lány telefonját, amit elhagyott a lakásomon. Ők még beszélhetnek pár szót, én pedig egy elgyötört sóhaj után kelek fel végül, s a matracról hajítom vissza a készüléket.
- Hát ja. Azt hittem, hogy a nagybátyám emberei, de nem. Csak ismerik a családunkat, és aki felbérelte őket, ő rühelli a D’Amorékat, apámmal is volt összetűzése. És megint ki szívja meg? Na ki? - szúrok a mellkasomba. - Hát én. - miért nem vagyok meglepődve, hogy más szarját megint nekem kell elsöpörni? Hogy megint közöm sincs semmihez, mégis én szenvedek el mindent?
- Nyugi, báttya, megoldjuk. Elintézzük azokat a faszokat. - feleli biztatóan. - Estig húzzátok meg magatokat valahol, aztán találkozunk a kínai negyedben. Majd még dumálunk, nekem lépnem kell tovább. - azzal feláll, kezet fogunk, megveregetjük egymás vállát, s átnyújt egy kulcsot. - Szexi a vad éned. - fordul Iris felé kacsintva, aztán leereszti magának a létrát, és mintha el sem lett volna lőve az ujja, úgy nem is foglalkozik vele, hanem eltűnik pillanatokon belül.
- Na lépjünk zabálni. - lengetem meg a kulcsot a levegőben.

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 08 2023, 14:32

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

-Az orvosin nem csak anatómiát tanítanak. - Vágom rá válaszul. Elég sok pszichológiát körbe ölelő tárgyfelvételem volt, tudtam, hogy az orvos-beteg közti kommunikáció néha fontosabb, mint egy-egy jól elvégzett beavatkozás. Igazából annyira beleástam magam a psziché rejtelmeibe, hogy amikor el kellett dönteni, hova is szakosodom, eléggé rezgett a léc, nem sok választott el attól, hogy inkább a pszichológus, vagy pszichiáter vonalon kezdjek el mozogni. Különös a sors, nemde?!
Angelonak köszönhetem egyedül, hogy másnap nem kapok rögtön éhgyomorra instant pánikrohamot, miután hirtelen felindulásból megnyirbáltam a hajam. Eléggé őszintének tűnik, és hát... ja, igaza van. Miért mondaná azt, hogy jó, ha szar?! Lehet, hogy némi fazonírozás még ráférnek itt-ott, de ahhoz kell egy tükör, és minimum egy pontosabb, élesebb olló, mint amivel a munka oroszlán részét elvégeztem. De most jó ez így.
-Pff bleee! Jaj ne, elég volt egy életre a konzervből, köszi! Viszont most tuti betudnék tolni vagy tíz palacsintát, ami tocsog a juharszirupban. Óóó anyám! - Ábrándozok egy jó sort az igen csak kalóriadús reggelin, ami után tuti, hogy sírva fog könyörögni némi inzulinért a hasnyálmirigyem. De még mielőtt hyperglicaemiás kómába kerülhetnék, már csak a palacsinták gondolatától is, Angelo szerint akad fontosabb dolgunk. A tény, hogy kábé egy tíz perces gyorstalpaló alatt kell minden lényeges információt elsajátítanom a pisztolyokról, enyhén szólva lesokkol. A legjobb az lesz, ha beveszek valami nyugtatót, ezt az idegeim már nem bírják sokáig. Az elmúlt tíz évben nem is tudok olyan történést említeni, ami olyan adrenalin sokkot indított volna el az agyamban, mint az utóbbi két nap. Jó, mondjuk amikor tavaly a vadászgörényem elrágta a netkábelt és Andrii totál kiakadt, az se volt kutya!
-Nem vagy vicces baszkikám! Ti otthon, családon belül biztos így oldjátok meg a dolgokat. Hogy mint a vadnyugati filmekben, össze vissza puffantgatjátok egymást azzal az izével... - Bökök fejemmel ódzkodva a pisztoly irányába.
-... de nekem ez rohadtul kiborító. Te a Keresztapa filmben nőttél fel, én meg a Barbie és a Bűvös pegazusban, oké?! Raádásul ott van még az a hülye orvosi eskü, aminek az egyik első pontja a: Ne  árts! Nekem nem fog könnyen menni az átállás. - Biztos nincs hozzászokva ennyi rinyához, könnyen eltudom képzelni, hogy az őt körülvevő nőknek jóval több vér szorult a pucájukba, de most be kell érnie velem. A betoji, maradi kis kocka csajjal. Bár az, ahogyan ezt a fegyver témát feszegeti, majdnem olyan, mintha beállítanám a kórházba egy tizenkét órás műszakba, és totál a nyakába varrnék három intubálást, két centrál véna szúrást, levezetésképp pedig egy mellkascsövezést is. Mindenesetre, ha már így bele vagyok kényszerülve ebbe a nyomorúságos helyzetbe, csendben, figyelmesen hallgatom a fegyverhasználatról szóló gyorstalpalóját. Többször is veszek egy mély levegőt, hogy a nem teljesen tiszta részeknél közbeszóljak, kérdezzek, végül aztán magamba fojtom az értetlenkedésem utolsó morzsáját is. Amennyire ijesztőnek indult ez az egész, annyira izgalmasabbá válik, minél többet megtudok az egészről. Viszonylag gyorsan memorizálom a részeit, kissé döcögősen, de a tárat is sikerül a sokadik próbálkozásra betöltenem, a pisztoly élesítésével pedig olyan mennyiségű adrenalin, dopamin szabadul fel az agyamban, hogy szinte alig látok tőlük, egyetlen cél lebeg a szemeim előtt. Hogy lőjek végre!
-Maradjunk a konzerveknél. - Azért rosszalló pillantásomat nem vagyok rest véka alá rejteni, lássa csak, hogy mennyire ki vagyok borulva a hasonló hülye viccelődéseitől, ami többnyire az emberölés lehetőségét feszegeti. Miután elsajátítom a pisztoly fogásának helyes, biztos módját, kisebb terpeszbe vetem a lábaimat, egyik kezemmel a markolatát szorítom, másikkal pedig alátartok, hogy minél stabilabb fogást biztosíthassak neki. A szívem követhetetlenül gyorsan ver bordáim mögött, attól félek, hogy bármikor kitörhet a mellkasomból. Ettől függetlenül próbálok nem a vad pulzálásra, hanem a felállított célpontokra koncentrálni. Mutatóujjam megremeg a ravaszo, de aztán összeszedem magam, azt képzelem, hogy éppen intubálok valakit. Olyankor nem veszíthetem el a fejem, nagyon pontosnak, precíznek kell lennem, egy rossz tubus behelyezés akár a beteg életébe is kerülhet.
Hosszan fújom ki a levegőt, s ahogyan Angelo is tanította, ezzel egy időben meghúzom a ravaszt. A lövés a vártnál nagyobb erővel hat vissza rám, akaratomon kívül hátra tántorodom pár lépést, de miután feleszmélek, máris, szinte automatikusan keresem, hogy célt értem-e. És mintha az egyik konzerv tetejét súroltam volna. Az egy más kérdés, hogy végül a mögötte lévő ablaküvegbe csapódott be és repesztette azt meg.
-Sikerült?! Azt a kurva, sikerült! - A kezdeti sokk után őrült sikongatásba, ugrálásba kezdek, majd meggondolatlanul, saját magamat is meglepve a tettemmel, Angelo nyakába vetődöm, ahol valamilyen furcsa, megmagyarázhatatlan oknál fogva egész hosszú ideig csimpaszkodom -hacsak ő másképp nem dönt-, mire észreveszek valamit a pókhálósra tört üvegen. Valamit, ami eddig ezermilliócsillió százalék, hogy nem volt ott! Vér! Alig hogy tudatosul bennem, mi is lehet az pontosan, már meg is hallom a fájdalmas szitkozódást az üveg túloldaláról. Hevesen távolodom el tőle, némán, halálra vált arckifejezéssel nézve rá.
-Meglőttem valakit! Meglőttem. - Hisztérikusan keringeni kezdek tengelyem körül, egyik kezemmel hajamat markolászva, másikat a mellkasomhoz szorítva. A pisztoly eközben, ha Angelo nem vette vissza, minden bizonnyal a földre zuhant.
-Hé, barmok! - Beletelik egy kis időbe, mire a pánikon keresztül beférkőzi magát a hang az agyamba. Két dologra tudok belőle következtetni. Az egyik, hogy a hang tulajdonosa Kentin. A másik, hogy a hullák nem beszélnek, tehát nem öltem meg! Gondolkodás nélkül, falfehéren, remegő térdekkel rohanok az ablakhoz, gyanítom Angeloval az oldalamon.
-Ááá faszom! - Szitkozódik Kentin fájdalmasan, egyik kezével az ablakpárkányt markolva, másikat ökölbe szorítva a mellkasához tartja, melyből jól láthatóan szivárog némi vér. Gondolkodás nélkül segítem -segítjük?-, fel a maradék néhány létrafokon, s miután bejutott, erőtlenül rogyik le a falhoz, ép kezével a sérültet szorongatva.
-Én nem tudom mi a faszt csináltál ezzel a csajjal éjszaka, de hogy fixen ellőtte a középsőujjamat, az tuti! Kopogni akartam ezen a kikúrt üvegen. - Jegyzi meg egy fájdalmas grimasszal, majd egy kisebb közelharc, küzdelem árán végül engedi, hogy alaposabban szemügyre vegyem a sérülését.
-Oké, nincs benne a golyó. Csak súrolta. - Állapítom meg megkönnyebbülve, bár hangom még mindig remeg egy kicsit a sokktól.
-Hozd ide kérlek a hátizsákom. - Utasítom Angelot, mindeközben leszakítva egy darabot a felsőm aljából, szorosan körbe tekerve Kentin ujján, amolyan rögtönzött vérzéscsillapítás gyanánt.
-Hmm... egyre feljebb megy a szám.
-Milyen szám?! - Rivallok rá értetlenül, s közben ha megkaparintottam a táskám, akkor félkézzel -még mindig remegve-, kutakodni kezdek benne steril gézlapok, egyéb kötszerek után.
-Most már nyolcas vagy, majdnem kilenc. Aki nálam nyolcas, az általában már a zsáneremnek tekinthető. - Amint leesik, hogy épp a bizarr udvarlási szokásairól számol be, csak bosszankodva megforgatom a szemeimet, és szorosan elkezdem körbe tekerni az ujját, amire fel is szisszen.
-Este még visszamentem a lakásodra és bepoloskáztam. Két Men in Black-nek öltözött figura nem sokkal utánam visszament, valamit nagyon kerestek, és ezt figyeld... - Ezzel ép kezével átcsúsztat valami hangfelvevő ketyerét Angelonak.
-... szóba került itt minden. Az faterod, a nagybáttyád, az egész família, tesó! Még te is. - Bök felém, s ekkor kezeim egy pillanatra megállnak, s aggódva, vadul verdeső szívvel Angelora emelem a tekintetem.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyVas. Ápr. 02 2023, 11:16


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Ábrázatomra hamar kiül az unott grimasz, miközben Irist hallgatom.  
- De rohadtul pozitív vagy te. Hogy csinálod? - kérdem én, aki hasonlóan próbálja felfogni a világot, ezért sem vagyok egy depressziós, magába roskadó senkiházi a körülmények ellenére sem, aki képtelen mosolyogni. Az már más kérdés, hogy a heves természetem hamar felülírja a dolgokat.
- Én simán utálok úgy bárkit, hogy nem ismerem. Eléggé könnyen megy! - mondom ezt úgy, mintha annyira nagyon büszke lennék erre a remek tulajdonságomra. Sosem voltam egy érzéketlen fatörzs, és ebbe nem csak a pozitív dolgok tartoznak bele. Könnyen reagálok dühvel és erővel a világ dolgaira. A tegnapi események után most mégis eléggé nyugodtan ébredek, semmiféle feszültséget nem érzek magamban, pedig aztán tudom jól, hogy húzós napunk lesz. Ám ahogy beszöknek a kora reggeli napsugarak a koszos ablakon, valahogy nem tudok arra koncentrálni, hogy mi lesz később, hanem csak arra, hogy nem is olyan rossz ebben az elhagyatott gyárépületben. Sőt, egészen hangulatos. Irisnek azonban nem biztos, hogy túlságosan jó estéje volt, hiszen majdnem úgy kopasztotta meg magát, mint Britney.
- Azt a kurva... A fülem, baszdmeg! - tapasztom tenyerem a hozzá közelebb eső fülemre, hiszen a hangja olyan frekvenciát üt meg, amitől szó szerint berecseg az egész agyam. Mindig is rejtély volt számomra, hogy a nők hogyan képesek ilyen hangot megütni.
- Amúgy igen, tök menő szerintem, olyan kócos és vad. Jól áll, komolyan. Megmondanám, ha szar lenne. - legyintek felé. Érdekes, hogy milyen közvetlen hangot vagyok képes megütni egy ilyen rövid ismeretség után. Ez mondjuk sosem esett nehezemre, bár a fasz stílusom épp olyan, mint az első szex. Nem mindig sül el jól.
- Fogalmam sincs, milyen szokás. Nem ezzel szoktam kezdeni, de jelenleg kibaszott éhes vagyok, és valami friss egészségtelen kaját akarok zabálni, szóval megpróbálom elfojtani az éhségem a kávéval és a cigivel. Te viszont megeheted a maradék konzervet, nekem hánynom kell tőle. Tömény szénhidrátra és zsírra vágyik a testem. - kocogtatom meg a hasam egy füstfelhő közepette. - Szóval elmegyünk kajálni, ha Kentin elhúzott. - hol van az még, jóisten gyere le?! Addig megeshet, hogy megrágom még ezt a retkes matracot is.
- Már megint mit pofáztam? - temetem arcom szánakozva a tenyerembe. Aztán Iris arcát elnézve csak viccelt? Pedig ha tudná, hogy épp rátapintott a lényegre... Mindegy is, legurul a forró kávé a torkomon, megetetem a rákokat a tüdőmben, s már cselekedni is akarok a henyélés helyett. Miközben beszél hozzám, én keresem a fegyvert, de egy ponton olyan szinten hátra lendítem a fejem, hogy kis kíján kitörik a nyakam.
- Baszki... Eskü azt hittem, hogy a karodat emelted a magasba! - olyan szinten elröhögöm magam az izzadt tenyere láttán, hogy majd a könnyem kicsordul. Na de, komolyság, kérem!
- Hidd el nekem, hogy ha az életed múlik rajta, az nagyon sok mindent felülír. De rendben, nem várom el tőled, hogy bárkit is megölj. Ez a te döntésed. - egyezek bele. Természetesen nem várom el tőle, hogy mindenkit lepuffantson, de tényleg nem árt, ha nem először fog a kezében pisztolyt. Át is adom neki, hadd tanulmányozza, a felszólalásán meg felhorkanok röhögve, mint valami varacskos disznó.
- Baszki, ne már! Egyértelműen a gengszter kombó a legjobb. Figyeld. - átveszem tőle a fegyvert, kicsit görbítek a hátamon, majd oldalasan kezdem tartani, mint ahogy az alja alvilági nép szokta ezt kurva menőnek tartani. Persze, csak viccelek, de ezt a képemen is láthatja.
Az elkövetkezendő tíz percben csak beszélek és mutogatok, mindenre kitérek, hogy még véletlenül se hibázzon, s remélhetőleg mindent megértsen. Nem olyan nehéz, ha az embernek nem darálják le egy perc alatt.
- Keressek neked egy csövest célpontnak? - kérdezem halálkomolyan. - Vagy megelégszel a konzervekkel? - lépek is oda a kiürült dobozokhoz, és ha maradt, akkor a teliekhez is egyaránt, majd szépen sorban kirakom őket az ablakba. Ezután visszalépek Iris mellé, s a pisztoly tetején levő pöcökre bökök.
- Ezen keresztül nézd a célpontod, és mikor lősz, fújd ki a levegőt. - utasítom, mint valami mester, s karba tett kezekkel figyelem, hogyan fog bénázni. Ha meg eltalál valamit... Szerintem hanyatt is vágom magam.   

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyHétf. Márc. 27 2023, 22:29

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Kérdése egy pillanatra elgondolkodtat, mégsem filozofálok rajta túl sokat. Szinte zsigerből köpöm ki elé a választ.
-Nem igazán. Régen, talán amikor beléptem az áldott pubertás korban, úgy éreztem, hogy haragudnom kellene rá. De ez az érzés sose volt ösztönös, őszinte inkább csak magamra akartam erőltetni. Nem tudom miért. Talán, mert azokban a filmekben amikben árváké a főszerep, vagy épp egy nagyszájú, lázadó kamasz lány vár örökbefogadó szülőkre, akiknek aztán megkeseríti az életüket, ezt a példát diktálták. Aztán később rájöttem, hogy képtelen vagyok haragudni egy olyan emberre, akit nem is ismerek. Neki sem lehetett egyszerű. Szinte még majdnem gyerek volt amikor teljesen egyedül, magára hagyva megszült, majd úgy döntött, hogy inkább sorsomra hagy. Talán nemierőszak áldozata volt. Nem tudhatjuk. - Ma már könnyen beszélek életem valószínűleg egyik legnagyobb traumájáról, ugyanakkor az elhagyatottság érzése, hogy nem kellettem a szülőanyámnak, valahol mégis örökké szálkaként jelen lesz a szívemben.
-Bár, ha abból indulunk ki, hogy pár évre rá újabb gyereket potyogtatott el, akit el akart, vagy el is vett tőle a gyámügy, nem hiszem, hogy nemierőszakról lenne szó. Sőt! Ezek alapján úgy tűnik, mint aki nagyon is szereti széttárogatni a lábait... - Félrevonom a számat, s ahelyett, hogy Angelora néznék, inkább rajzolgatni kezdek magam mellett a vastag por és koszréteg borította betonon. Régóta ő az első ember -nyilván apuékat leszámítva-, akinek ennyire őszintén beszélek a dologról. Milyen különös a karma! Egy hete még nem gondoltam volna, hogy ilyen mély témákat fogunk érinteni. Azt se, hogy egyáltalán a kórházon kívül lesz még alkalmunk találkozni, és most együtt bujkálok vele. Oltári.
Utoljára azt hiszem öt éves koromban kellett tök rövidre levágatni a hajam, bár az már inkább a fiús kategória volt, ami miatt órákon keresztül zokogtam, és még a happy meal menü sem tudott kiengesztelni. Ez a haj azóta -egészen mostanáig-, nem látott ollót, leszámítva egy-egy hajvégtöredezettség miatti igazítást, de az egészen jelentéktelen a mostani fazonírozáshoz képest.
Úgy ver a szívem valahol a bordáim mögött, hogy félő, máris átszakítja a vékony, törékeny csontokat és kiloccsan valahova a betonra. Enyhén remegő kézzel gyűjtöm össze megcsonkított loboncomat a betonról. Angelo reggeli, karcos hangját úgy érzékelem, mintha víz alatt lennék, ő pedig valahonnan a felszínről beszélne hozzám. Tompának, életlennek tűnik. Térdelő testhelyzetemből visszahuppanok a fenekemre, s ekkor végre feltörök a felszínre, újra kapok levegőt.
-Menő?! - Sipítom, akárcsak egy bagzó macska, magamat is meglepve, hogy képes vagyok ilyen magas frekvenciájú hangok kiadására. Nem, el sem tudom képzelni, hogy hogyan lehet menő egy olyan séró, amit egy tök amatőr, az épp aktuális agyfasza kellős közepette vágott le egy totál életlen ollóval, tükör nélkül. Több jelző is eszembe jut róla, de a menő nincs közöttük. Jobb is, hogy nem látom a végeredményt... Mindenesetre megpróbálok túllendülni a kezdeti sokkon, s miután előszedek a táskámból egy üres uzsonnászacskót, hogy összegyűjtsem a levágott tincseimet -rákos betegeknek paróka készítés céljából még talán felajánlhatom-, én is igyekszem inkább a kávémra koncentrálni. Egész testemben, igen csak jól láthatóan megrázkódom az első korty után. Hiányzik belőle a tej. A nővényi tej. A nyers, keserű fekete ízét így önmagában képtelen vagyok megszokni, mégsem engedem el a bögrét, inkább két kezem közé fogom azt, némi felmelegedés reményében.
-Ez ilyen balkán szokás, nem? Mármint, korán reggel éhgyomorra a cigi-kávé kombó. Egyszer láttam egy mémet erről a facebookon. - Jegyzem meg, majd elmerengve lekövetem mozdulatát amivel a szájához emeli a cigit, az ajkai közé szorítja, majd letüdőzi a kátrányos füstöt, végül szabadjára engedi. Egyszerűnek tűnik.
-Hát, volt egy pont amikor azt hittem, hogy beáll a hypothermia és meghalok, de még itt vagyok, szóóóval... ja, azt hiszem lehetett volna rosszabb is. - Megvonom a vállam. Elég természetellenes, bizarr lenne arról panaszkodnom, hogy mennyire veszélyes volt, azok után, hogy annak idején hónapokig jártam egy elmebeteg veterán katonával, aki karácsony reggelén kirabolt...
-Amúgy beszélsz álmodban. - Jegyzem meg, szórakozott mosolyomat a kávés bögrém mögé rejtve, bár azt hiszem hiába minden próbálkozásom, a szemeim úgyis mindent elárulnak.
A következő kortynál megpróbálom becsapni az agyam és elhitetni vele, hogy van tej a kávémban, ám még mielőtt leszaladhatna a nyelőcsövemen, prüszkölve köpöm ki valahova magam mellé. Kivételesen nem a förtelmes ízzel van a bajom, sokkal inkább a hallottakkal.
-Azt hittem csak vicceltél ezzel az egész lövöldözősdivel. - Vetem oda némiképp kétségbeesett arckifejezéssel. Én komolyan mindjárt összepisálom magam. De koránt sem a gyönyörtől...
-Fuh, már most úgy izzadok, mint kurva a templomban. Látod?! - És hogy biztosan meggyőződhessen az igazamról, kábé az arcába tolom egyik, jeges verejtékben tocsogó tenyeremet.
-Oké, egyezzünk meg valamiben. - Máris alkudozni kezdek. Jellemző. Szorult helyzetben mindig ezt csinálom. Na meg persze össze-vissza beszélek, amitől csak még kínosabbá válik a szitu általában. Van ennél még lejjebb?!
-Csak megtanítod a helyes használatát, hogy hogyan kell fogni, mi az a kis pöcök rajta... - Szemem mellől, hunyorogva indítom jobb kezem mutatóujját, és az említett "pöcök" felé bökök vele.
-...és persze, hogy hogyan ne nyírjam ki magam. Meg másokat se. Ez nagyon fontos szempont. Bocs, de arra nem leszek képes. - Miután szemléltettem a feltételeimet, és Angelo képes el is fogadni őket, ledobom magamról a plédet, és kissé bizonytalanul, de a pisztoly után nyúlok, melynek váratlan súlya alatt megremegnek a kezeim.
-Váó! Még sosem fogtam ekkorát! - Forgatom, szemlélgetem, tanulmányozom. Jobbról is balról is. Minél többet felfedezek belőle, annál inkább azt kezdem érezni, hogy egyfajta hatalom került a kezembe. Azt hiszem egy kicsit élvezem. Egy egészen inci-fincikét.
-Gondolom először azt kell megtanulnom, hogy hogyan kell helyesen tartani. - Hangom bizonytalanul cseng, közben azért felnyalábolom magam a betonról.
-Nem tudom... legyen ilyeeeenn... G.I. Jane-es? - Terpeszbe állok, mindkét kezemmel markolom a pisztolyt, így nyújtva ki magam elé.
-Vagy Lara Croft? - Ekkor egyik kezemet leengedem magam mellé, és csak az egyikkel tartom, bár így érezhetően instabilabb.
-Lőnöm is kell? Mi legyen a célpont?! - Nyilván szeretném, hogy ennyire egyszerű legyen, de tudom, hogy nem lesz az...  
mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyKedd Márc. 14 2023, 19:50


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Bal szemöldököm a magasba mászik Iris szavaira, s még karjaimat is összefonom magam előtt egy gúnyos ábrázattal, mintha csak azt kérdezném tengerkék szemeimmel, hogy “Valóban? Tényleg elégedett vagy az életeddel?”. Ezt persze nem mondom már ki hangosan, hiszen attól, mert nekem ilyen elbaszott az életem, még nem kell, hogy más erre vágyjon. Ám ha nekem lenne olyan, mint Irisnek... Akkor meglehet, hogy az adrenalin kedvéért behajtanék a tömegbe egy furgonnal.
- Baszdmeg, akkor ennyi erővel minek mész az utcára? Bármikor kinyírhatnak, bármikor elbaszhat valami, de még a levegő is mérgez, sőt, az a sok vega szarság is tele van nyomva mindenféle lófasszal, amiket eszel. Minden veszélyes. Főleg ahhoz, hogy jól érezd magad... - csóválom meg a fejem szemrehányóan, persze, tudom jól, hogy egyáltalán nem osztja mindenki az én véleményem, de ezzel nincs is baj. A baj azzal van, ha egy ígéretes személy, akiben rohadt sok minden lakozik, egyszerűen bezárkózik. Mint Iris tette... Eddig. Még szerencse, hogy úgy berobbantam az életébe, mint az atom.  
Elérkezünk a család témához, amit igazából már teljesen felesleges titkolnom. Amúgy sem egyszerű ennyi titkot magamban tartani, mert sokszor érzem, hogy már szétfeszít belülről. Talán ezért is hadarom el annyira a történetem, mert már nagyon kikívánkozott belőlem.
- És mi volt az indok? Azt mondtad, hogy megértetted, hogy nem fogadták örökbe a vérszerinti testvéred. - kérdezek vissza kíváncsian. - Anyádat sosem akartad megismerni? Nem akartad hallani az ő szájából, hogy miért dobott el? - eléggé érzékeny témát érinthetek, de hát most na. Most van itt a téma, nem dobhatom be órák múlva, mikor zabáljuk a konzervet! Szerencsére ez egészen hamar bekövetkezik, és némi nehézségek árán már toljuk is magunkba a meglepően finom vacsoránkat, amik a csöves körülmények ellenére egészen ízletesek. Mikor pedig alvásra adjuk magunkat, egészen hamar sikerül elszenderülnöm.
Ahhoz képest, hogy erre az éjszakára egy elhagyatott gyárépület volt az otthonunk, és egy koszos matrac az ágyunk, egészen jót aludtam. Nem feküdtem el semmim, nem fáztam, s ahhoz képest, hogy épp ma kinyírtam magam kamuból és fel lett forgatva a házam... Még rémálmaim sem voltak. Sőt, majdnem még tetszett is, hogy egy hatalmas epres fagylalttengerben úsztam, ahol baconök voltak a cápák, és egy cseszett nagy hamburger volt egy lakatlan sziget. Ebből a kellemes kis álomból még jobb kávéillat zörget fel. Iris hangját is meghallom, de még annyira korán van, hogy a tudatomig nem is jut el, hogy mit mond, csak hümmögök érthetetlenül. Kócosan, félig nyitott csíkszemekkel ülök fel, s mikor próbálok lemászni a matracról, hogy kutyapózból lábra ugorjak, váratlanul beletenyerelek valami borzalomba.
- Fúj baszdmeg, te meg mi a faszt nyúztál meg?! - emelem fel a tenyerem, amire vastagon rá van tapadva valami szőr, haj, vagy a bánat tudja, micsoda! Megrázom a tenyerem, mintha szarba tenyereltem volna, és ez elegendő ahhoz, hogy a szemeim kipattanjanak, és végre visszatérjek a valóságba. Aztán pillantom meg Irist.
- Jaaa, hogy jaaa! - tehát a hajába nyúltam bele. - Menő az új éned! Ez igen! - kurva jól áll neki ez a megtépett frizura, ez nem is kérdés. Végre eltüntette az unalmas hajszerkezetét! Tessék, szépen haladunk azért afelé, hogy tényleg kirángassuk őt a poshadt mocsárból.
- Az az enyém? - nyújtom kezem az egyik bögre felé, ami Iris közelében van. Ha odaadja, akkor pattintok a számba egy cigit, s a kávé társaságában feljebb ülök a matracon, majd nekidöntöm a hátam a falnak.
- Nem is volt olyan szar az éjjel, igaz? Ahhoz képest, hogy hol vagyunk. - szerencsére nem tart sokáig általában, hogy magamhoz térjek, így mire elfüstölöm a cigarettát, s ledöntöm a kávét, addigra teljesen jól is érzem magam. Nem véletlen hát, hogy felpattanok, s egyből a táskám irányába ugrok.
- Amíg nem jön Kentin, addig gyakorlunk. - előhúzom a pisztolyom, s meglengetem lelkesen, aljas vigyorral a képemen. - Készen állsz?   

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyPént. Márc. 03 2023, 22:00

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Nem igazán lep meg az, hogy mivel is foglalkozik valójában. Igazából az alkatáról, testfelépítéséről ordít, hogy nem egy nyolc órában dolgozó papírtologató aktakukac. Több "sorstársához" volt már szerencsém a kórházban, és azt kell, hogy mondjam, a többségükkel nem a sürgősségin találkoztam, hogy visszaugrasszam a helyére az állkapcsukat, vagy épp összevarrjam a szemhéjukat. A legtöbbjük nem ússza meg ilyen bagatel sérülésekkel, vannak akik hetekig fekszenek az intenzíven belsővérzéssel, vagy épp pneumothoraxszal.
Azt azért megjegyzem magamnak, hogy olykor, amikor épp elkapja az ihlet, amolyan ezermesterként is funkcionál.
Egy igen sokat mondó fintorral reagálok további unszolására, miszerint igenis meg kellene tanulnom hogyan is kell bánni a csőre töltött pisztolyokkal. Egyfajtát ismerek egyedül, és annak meglehetősen egyszerű a kezelési módja, de most inkább ne menjünk bele... Ettől függetlenül a hideg is kiráz, ha arra gondolok, hogy egy éles lőfegyverrel megsebesítsek valakit.
-Én teljesen elégedett vagyok az unalmas, szingli, kocka életemmel. Nem hiányzik semmiféle adrenalin, endorfin, oxytocin és társai. - Jelentem ki haláltutiextra biztosan.
Bőven elég nekem annyi izgalom, ami a drogériában ér, mikor szembesülök vele, hogy a kedvenc tusfürdőmből piacra dobtak egy új illatot, olyankor képes vagyok akár negyed órán keresztül is vívódni, hogy kipróbáljam-e, vagy inkább maradjak a régi, jól bevált mézes-mandulásnál. Na és akkor még a videójátékok egyes Bossfight-jairól ne is beszéljünk! Köszönöm szépen, ennyi izgalom bőven elég az unalmas, kiegyensúlyozott kis életembe!
Nem is tudom miért, talán amolyan önkéntelen mozdulat ez a részemről, de összerezzenek ahogyan keze biztatóan térdkalácsomra szorul. Tekintetemet arcáról, szemeiről lassacskán a térdemen pihentetett kezére vezetem, majd vissza rá. Bármennyire is tiltakoztam, bármennyire is távol akartam magam tartani tőle, és az őt körül lengő sötét ügyletektől, most mégis valami különös, megmagyarázhatatlan oknál fogva azt érzem, hogy mellette vagyok a legnagyobb biztonságban. Így hát csupán egy bólintással nyugtázom biztató szavait, melyeknek lényege, hogy megvéd bármi áron. Asszem' legalábbis... Remélem! Nincs szükség több szóra, a tekintetem elmond mindent.
-A csípőmön?! - Sipítom bele a sötétségbe amiért most különösen hálás vagyok, legalább elfedi a nagyérdemű elől egyértelmű zavaromat, mely egy pillanatra kiül a képemre.
-Én nem a fájdalomtól félek. Tudod, fertőzések. Nem tartják be a megfelelő higiénés előírásokat, elfertőződik az egész, és akkor még a használt tű okozta egyéb, halálos vírusokról nem is beszéltünk. - Na jó, kicsit azt hiszem túlreagáltam. Mindenki tudja, hogy manapság azért már nem olyan könnyű HIV fertőzötté válni, mint mondjuk a hetvenes, nyolcvanas években.  
Némán, talán kissé túlzásba vitt csodálattal hallgatom ahogyan a családjáról, főképp a húgáról beszél. Süt minden egyes szaváról, hogy mennyire fontos neki, hogy ha valakiért ezen a nyomorúságos világon, de érte képes lenne akár tűzbe is menni. Ez elég inspiráló, és valahol ad egyfajta löketet is, hogy kibírjam ezt az egészet amibe keveredtem.
-Nagy kincs, ha az embernek van testvére! Amikor már elég idős, és érett voltam hozzá, apuék meséltek az anyámról. Ők mindig is nagyon nyíltan és őszintén beszéltek velem erről a dologról, hiszen ez is valahol én vagyok, a múltam része, jogom van tudni, hogy honnan jöttem. Tizenhét évesen megszült valami lepukkant, autópálya melletti benzinkútnak a vécéjében és ott hagyott. Svédországban. Miután elfogadta apuék örökbefogadási kérelmét a gyámügy, és hívták őket, hogy volna egy újszülött csecsemő -ez voltam én-, nem is hezitáltak. Rá pár évre újabb telefont kaptak, hogy a vérszerinti anya ismét szült, volna lehetőség a testvér örökbefogadására, de nem vállalták. Sokáig haragudtam rájuk a döntésük miatt, aztán szépen lassan lecsillapodtam, és megértettem, majd elfogadtam. - Míg beszéltem, végig egy kósza rojtot piszkáltam a vállaimra terített pléden. Nem tölt el rossz érzésekkel, ha az anyámról kell beszélnem, nem okolhatom magam az ő hibáiért, azt hiszem valahol mégis szégyellem magam helyette. Fura az egész.
Miután kibeszéltem magamból drámai múltam igen csak meghatározó részletét, máris álnévről, parókáról kezdek fantáziálni. Angelo szórakozott nevetése engem is magával ragad.
-Meglátjuk! - Zárom le aztán ennyivel a dolgot, s hamarosan már fedett helyen folytatódik a lassacskán éjszakába nyúló este. A -gyanítom-, hogy a babkonzervnek szóló fintora láttán kitör belőlem a nevetés. Az, hogy nem tudom letekerni az üvegnek a tetejét, valószínűleg egyfajta büntetés a karmától, amiért majdnem elvettem Angelo étvágyát.
-Haha, nagyon vicces, nem én eszek babot! - Bökök fejemmel a kezében tartott konzervre. Ezek után nem tudom, hogy melyikünk melegítené be gyorsabban a takarót, bár van egy tippem...
A csicseriborsót én is legalább olyan gyorsan elfogyasztom, ahogy ő a babot, s én vele ellentétben nem gyakorlom az üveggel a kosárba dobást, egyszerűen csak leteszem magam mellé, hogy aztán újfent felhúzhassam térdeimet a mellkasomhoz, átölelve azokat, ártatlanul pislogva fel rá miközben azt fejtegeti, hogy miért nem hagyott ott a szarban. Valami hülye, megmagyarázhatatlan oknál fogva ismét zavarba jövök. Talán csak mert jól esnek a szavai. Hogy valaki törődik velem. Nem is igazán ragozom tovább ezt a témát, látszólag unja, hogy magyarázkodnia kell, így csak helyeslően bólogatok amikor az alvás gondolatát fejtegeti.
-Nem tűnik túl biztatónak. - Bukik ki belőlem, majd hálálkodva fogadom az újabb takarót. Kicsit rosszul is érzem magam amiért neki csupán egy vékony cafat jutott. Félénken, félve helyezkedem el a matrac egyik oldalán, hosszú percekig igazgatva magamon a plédeket, s miután Angelo elaludt, én még sokáig forgolódom. Egyrészt kavargó gondolataim nem hagynak nyugodni, másrészről pedig időbe telik megtalálni a kényelmes pozíciót. Ameddig szenvedek, a szélesebb, vastagabb plédet úgy terítem, hogy őt is érje, így nagyjából egálban vagyunk, már ami a takarókat illeti. Többször is megriadok, hol motoszkálást vélek, hol rémálomból ébredek.
Fájdalmas fintorral kapok a nyakamhoz, amit az éjszaka folyamán alaposan elfeküdhettem, ugyanis alig bírom mozgatni. Valami hasonló érzés lehet a reggeli merevedés...
Csupán az ablakon át beszűrődő fényekből tudom megállapítani, hogy nagyjából olyan reggel hat óra tájékán járhat az idő. Úgy érzem magam, mint akit egész éjszaka baseball ütővel vertek, így is ülök ki a matrac szélére, a takaró egészét -melyen éjszaka osztoztunk-, Angelora terítve. Csípősek a téli reggelek. Igyekszem nesztelenül a vászon zsákhoz lopózni, a korábban kisajátított plédet szokás szerint vállaimon hagyva. Szemeim felcsillannak ahogy sorra bukkanok rá a kávéfőzéshez szükséges kellékekre. Kávé -természetesen-, kis gázpalackszerűizék, valami főzőlapszerű...izé...amibe gondolom kell a gázizé. És akkor a kávéfőzőnek kinéző valamiről még nem is beszéltünk...
Beletelik pár küzdelmes, bénázásokkal teli percbe mire rájövök, hogy hova kell töltenem a kávét, a vizet, hogy hogy kell működésre bízni a kis főző bisz-baszt, mindenesetre irtó büszke vagyok magamra amikor megérzem a friss fekete intenzív illatát. A következő dolog ami után kutatok, két bögre, melyekre hamar rá is bukkanok egy papírvágó olló társaságában. Mintha csak a sors akarta volna, hogy ő és én találkozzunk. Úgy érzem magam, mint aki önkívületi állapotba került, mintha nem is én, hanem valami ismeretlen erő vezérelné a mozdulataimat. Kihúzom a hajgumit kócos loboncomból, és bár némiképp bizonytalanul, de nyiszatolni kezdem a hajamat, elég hosszú tincseket vágva le belőle ahhoz, hogy nehezebben ismerjenek fel, és hogy később éjszakákat bőgjek át azért, mert megbántam. De most olyan jó ötletnek tűnik...
-Bár nem fekete, de a parókát azt hiszem kipipálhatjuk. - Nyögöm "Jó reggelt" helyett, miután felébredt és valószínűleg azt gondolja, hogy elment a maradék józan eszem is. Pedig csak most kezd igazán megjönni...

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptySzer. Márc. 01 2023, 18:09


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

- Fú, baszki, igazából majdnem eltaláltad... - elképedek egy pillanatra, hiszen már csak az kellett volna, hogy kimondja a szájával. - Pankrátor vagyok már a középsuli óta, tizenhárom éve űzöm nagyjából az ipart. Még itt New Yorkban is beléptem egy társulathoz. - az apróbb alvilági ügyeket inkább meg sem említem, hiszen úgy hiszem, hogy van annyi esze Irisnek, hogy rájöjjön maga is, hogy a tisztességes dolgok mellett azért akadnak mocskosak is.  
- Mellékállásban megszerelek minden hülyeséget. Tévé, mikró, légkondi, hűtő, motor... - és lényegében bármilyen elektronikai cuccot megbütykölök. Ezt tanultam hivatalosan, és bár nem nyújt akkora élvezetet, mint a pankráció világa, azonban órákig képes minden másról elterelni a gondolataimat.
- Ez egy faszság! Ha először fogod a kezedbe, akkor lehet, hogy bénázol vele, de én úgyis segítek. Szóval ne írd le magad minden szarral! - lengetem meg felé a még finom füstcsíkot árasztó cigarettát. Nem ismerem őt ugyan régóta, de az hamar kiderült, hogy sok mindenben alábecsüli magát. Nos, a következő napokban úgy érzem, hogy bőven lesz lehetőségünk arra, hogy felfedezzük a rejtett képességeit.
- Gondolkozz el egy kicsit a saját életedről. Mennyi minden ér téged a mindennapokban a kórházi dolgokon kívül? Van izgalom? Van adrenalin? Van bármi, ami ki szokott téged zökkenteni? Mert ha nincs, akkor totálisan érthető, ha szarul és pánikolva reagálsz rohadt sok mindenre. Viszont azt ne felejtsd el, hogy nem vagy egyedül. Jó, gondolom ez most kurva kevés vigasz. - röhögök bele a magányos tetőtéri félhomályba. - Miattam keveredtél bele, és én tényleg nem hagyom, hogy bajod essen. - pillantok felé, s a takaró irányába nyúlva megkeresem a térdét, hogy kicsit megszorítsam és meglökdössem. Nem vagyok én rossz lelkű, sem pedig önző. A szívemen viselem azt, aki ennyi mindent beáldoz értem, Iris pedig így ismeretlenül is már többet tett, mint sokan mások a közelemben.
- Pedig milyen rohadt menő lenne valami szép kis tetoválás rajtad, mondjuk valahol deréktájon! Tökre el tudnék képzelni rajtad egy szép pillangót, vagy valami ilyesmi lányos dolgot. Amúgy meg semmi extra igazából. Valami poros fájdalomcsillapítót is megihatsz előtte, és akkor elvileg nem lesz olyan gáz. - sandítok felé vigyorogva, szinte lerí a képemről, hogy ha annyira nem ellenkezik kézzel és lábbal, akkor bizony megpróbálom rávenni. Mi veszteni valója van?! Egy elhagyatott gyáreépületben bujkál velem... Egy tetoválás ehhez képest már kutyafasza!
- Igen, eléggé rosszak. Bár én annyira nem, és a húgom sem. Ezért lógunk ki kissé a családból. Ő is csak próbálja élni a maga hülye kis tini életét, nem szeret belefolyni a családi dolgokba, de hát még fiatal. Tizenhat éves. Még annyira nem tudja kivonni magát, nekem sem ment. És épp ő is most kezd lázadni, ahogy én tettem anno. Szóval meglátjuk... Lesz még vele “gond”. - mégsem elkeseredés látszódik a sötétségbe burkolt vonásaimon, sokkal inkább a tenni akarás. Nem fogom hagyni, hogy bántódása essék.
- Senkiházi kis suttyó?! Na szép, baszdmeg. - röhögöm el magam, de ez leginkább ennek a hirtelen jött nagy lelkesedésnek köszönhető, amit Iris produkál. Na tessék, akad itt azért jó is ebben az egészben!  
- Pedig el tudná intézni a nevedet is, meg a parókát is, szóval, ha tényleg ezt akarod... Miért ne?! - tárom szét kezeimet. És nem hazudok! Kentin simán el tud intézni bármiféle kamut nekünk. Nem kell hozzá túlságosan nagy tudomány, úgysincs alapos ellenőrzés a hotelekben.
- Ő őrizhette volna meg a méltóságát?! És én?! Hát most mondtam el, milyen a családom! Apám az a tipikus öltönyös, arrogáns és lenéző rosszarc. Bátyám ugyanez. Anyám sem a jópofis kategória. Szerinted mit éreztem, amikor letérdelt elém a kiscsaj előttük?! Egyedül a húgom fuldoklott a röhögéstől, de ő meg olyan hülye, mint én. - utólag azér vicces a történet, de akkor soha nem akartam jobban máshol lenni. Vagy megszűnni létezni inkább. Az jobb verzió lett volna.  
Ami a fizikai állapotomat illeti a sérülés után, csak némán bólogatok Iris szavaira. Minek kerteljek? Tényleg nem ez volt az első és utolsó ilyen eset, de ezzel én is tisztában vagyok. Közben visszavonulót fújunk, ideje felmelegedni egy kicsit és enni valamit, hiszen én ma arra sem emlékszek, hogy a nagy izgalmak közepette egyáltalán ettem-e valamit.
- Komoly? - fintorgok egyet szemforgatva a babos fejtegetésén. Amíg ő kiválaszt egy csicseriborsó konzervet, én egy vaskos chilis babot veszek magamhoz. Letelepedek a matracra, lehúzom annak tetejét, és egy félig törött kanál társaságában kezdem el falni. Illetve kezdeném... Iris magánakcióját látván azonban gúnyos fejjel kezdem őt figyelni, s szépen lassan kinyújtom felé a tenyerem. Nem szólalok meg, csak letekerem a tetejét, és mintha mi sem történt volna, már nyújtom is vissza neki egy műanyagkanál társaságában.
- Egyrészt nem sok értelme van, mert túl nagy a hely, és max akkor adna meleget, ha egész éjjel a közvetlen közelében feküdnénk. Másrészt nem lenne célszerű, ha sok fény lenne itt. Sok a drogos és a csöves, és bár általában elkerülik ezt a helyet, de ha meglátják a távolból, hogy van itt valaki, lehet, hogy társaságunk lenne. Úgyhogy ezt szerintem engedjük el. Ott a takaró, majd a fejedre húzod és beleheled alatta magad. - röhögök fel újfent, majd megkezdem végül a vacsorámat. Igazából pár perc is elég ahhoz, hogy a konzerv alján koppanjon az evőeszköz. Iris kérdésére közben bólintok, de a másodikra viszont már ismét megforgatom a szemeimet.
- Miért mondtam volna, hogy hagyjon ott? Te is megmentettél, és fele annyira sem ismertél akkor, mint most. Mondtam, hogy nem vagyok akkora szararc, mint amilyennek tűnök, és nem is akartam, hogy bajod essen. - vallom meg őszintén egy könnyed vállrándítással, majd elhajítom a távolba, a szoba túlsó sarkába a konzervet. Felállok a széles matracról, majd előkotrom a vastag takarót, és egy kisebb vékonyabbat. Ha eddigre Iris kezéből is eltűnik az üveg, úgy egész egyszerűen a nagyobbat rádobom.
- Szerintem tegyük el magunkat holnapra. Hosszú napunk lesz. - letelepedek a matrac bal oldalára a hátamon, és magamra húzom a rövidebb plédet, melyből nagyjából boka alatt kilátszok. Nem különösebben érdekel, így ha Irisnek nincs már mondanivalója vagy bármi gondja, akkor nagyjából tíz perc elteltével már halk szuszogásom jelezheti, hogy nekem bizony hamar sikerült elaludnom.  

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 16 2023, 17:02

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Egy megadó sóhajjal, szemforgatások közepette beleegyezek a ténybe, miszerint díszkíséretem lesz a fogászaton. Folytathatnám a hadakozást, ellenszegülést, de fölösleges lenne. Egyedül kevés vagyok ahhoz, hogy megállítsam őt, és különben is, talán tényleg jól fog jönni, ha velem tart. Ki tudja még mik történhetnek? Lehet minden sarkon vár valami öltönyös, napszemüveges maffia csóka, oszt' a megfelelő pillanatban majd az egyik leüt a bunkósbotjával, bezárnak valami sötét pincébe és halálra kínoznak, vagy mit tudom én mit szoktak ezek művelni. A filmekben mindig ilyen drasztikus módszerekhez folyamodnak.
Meglepetten vonom fel szemöldökeimet. Jó, hát a testalkatából igazán gondolhattam volna, hogy nem az a figura, aki kő-papír-ollóval intézi el a piszkos ügyeket. Szóval ő ilyen... verőember?! Húúú szexiii!
-Már többször is meg akartam kérdezni, hogy mivel foglalkozol, de mindig elfelejtettem. Ezek alapján valami kidobó lehetsz, vagy Dwayne Johnson imitátor. Húú akkor kapnál egy jó pontot, az a pasi egy isten! Habár, ahhoz túl sok hajad van. - A sok szar után amik ma történtek, próbálom kicsit én is lazábbra, viccesre venni a figurát, majd hirtelen lesápadok. Még szerencse hogy ülök, különben már ott feküdnék valahol a gyárépület mellett futó járdaszegélyen, kilapulva, mint egy matrica.
-Miii? Neeem nem nem! Azt felejtsd el. Én lennék az első, akit lábon lőnék. - Ódzkodva fejtem ki véleményemet arról, hogy miért is irtó gáz ötlet ez az egész. Még a hideg is kiráz, ha arra gondolok, hogy használnom kell, hogy valakit meg kell sebeznem, vagy akár ölnöm vele. Te jó ég! Mindjárt hányok!
-Hé, na itt álljunk meg! Most épp te vagy aki diszkriminálja saját magát! Én soha nem gondoltam ügyeletes rosszfiúkként a szénné tetovált emberekre, jó?! Szerintem nagyon menő! Csak én vagyok túl parás és hipochonder, hogy bemenjek egy szalonba magamra varratni valamit. - Utóbbit azért elég szégyenlősen bököm ki. Ezer meg egy féle elképzelésem van, hogy hova tetováltatnék és mit, de először le kell küzdenem a szorongásomat, és az valószínűleg soha nem fog megtörténni, így inkább csak marad a hiú ábrándozás.
-Hát... nem tudom, nekem más az elképzelésem a romantikázásról. - Elégedetlenkedve járatom körbe tekintetem a sivár, kietlen, sötét tájon, s csak akkor kezdek szép lassan visszavonulni, elkomorulni, amikor fejtegeti kezdi a nem épp tiszta múltját. Bár sötét van, a cigi végén pislákoló parázs elég fényt ad ahhoz, hogy lássam szemeiben az őszinte tehetetlenséget megannyi fájdalommal, s talán némi bosszúval vegyülni. Egyszerre ijesztő, mégis csodálatraméltó. Minél inkább megnyílik, többet megtudok róla, a gázos családi hátteréről, annál inkább halványodik bennem a róla alkotott, több ponton is hibás, csorbult képem, és már csaknem egy teljesen más ember áll, jobban mondva, guggol előttem, mint akivel a kórházban találkoztam.
-Azt a kurva! Azt hittem, hogy ilyen csak egy pöpecül megírt akciófilm forgatókönyvében lehetséges. Mármint, ez az egész családi katyvasz. Akkor ti most mégis rossz fiúk vagytok? - Kérdésemet bugyuta értetlenséggel teszem fel, össze vissza kalimpálva, mutogatva közben, csakhogy végre összeálljon már valami kép róluk a hibás agyamban. Nem is tudom, hogy számít-e ez egyáltalán. A hamis személyik, álnevek említésére felcsillannak a szemeim, máris törökülésbe rendezem a lábaimat, és izgatottan pattogni kezdek ültőhelyemben.
-Hát ez nagyon durva! Imádom a szerepjátékokat! Francia akarok lenni. Egy francia egyetemista cserediák, aki tiltott románcba keveredett egy... - Megakadok. Ennek csupán egy oka van, hogy fogalmam sincs róla, hogy ő milyen szerepet fog a feltűnés elkerülése végett magára aggatni.
-Szóval... tiltott románcba keveredik a... egy... veled... és hotelekben kell bujkálnia, nehogy a kőgazdag családja rájöjjön a románcára az olasz, senkiházi kis suttyóval. Bocs! Rögtönöznöm kellett. - Bocsánatkérően pillázok fel rá.
-Szóóóval... Már tök régen kitaláltam magamnak egy fantázia nevet, arra az esetre, ha valamikor szükségem lenne rá. Sofia Valentine Clarisse Noire. Fekete, kleopátra frizurával képzelem el, a szám fölött, valahol itt... - Bökök mutatóujjammal az említett területre.
-...egy olyan fekete anyajeggyel. Tudod. Szerinted Kentin tud szerezni ilyen parókát? - Már-már teljesen ésszerűtlenül elrugaszkodom a valóságtól. Beletelik pár percbe mire visszazökkenek.
-Kicsit elragadtattam magam. Jó lesz csak simán egy napszemüveg meg valami kamunév. - Szégyenemben elpirulok, szinte csak suttogom a továbbiakat, és hogy ezek után ne kelljen a szemébe néznem, inkább csak kopott bakancsom orrait pásztázom, ahogy újra felhúzom térdeimet a mellkasomhoz.
-Haha, nagyon vicces! Attól mert valami Minnie egér mintás, még nem azt jelenti, hogy csak gyerekeknek való! - Nyögöm ki némiképp vérig sértve, már ami a tárcámra tett megjegyzését illeti. Imádtam azt a pénztárcát! Azt azért némileg nyugodt szívvel hallom, hogy Kentin elhozza a mobilom. Nem mintha összetört állapotban, merülő aksival sokra mennék vele, de több, mint a semmi. Legalább egy sms-re fussa, ha többre nem is. Apuék tudom, hogy kiakadnának, ha nem jelentkeznék le náluk. Képesek lennének azonnal kereső csapatokat indítani utánam... Én meg közben itt csövelek egy tetovált, rossz arcú taggal. Rém ciki!
A gázos sztorija hallatán azért csak-csak elmosolyodom. Az a csaj akár én is lehettem volna, de minimum hogy a lelkitársam lehet. Ha valaki, hát én bővelkedem az ilyen és ehhez hasonló kínos sztorikban. Átérzem szegény helyzetét!
-Én a csajt sajnálom, nem téged. Igazán lehettél volna annyira jó fej, hogy igen-t mondasz, aztán nyelveztek egyet a család előtt, mintha minden happy lenne. Szegény megőrizhette volna a méltóságát, aztán később ráértél volna vele szakítani. Akkor meg már úgyis mindegy lett volna, mert szakítás után jobb esetben nem találkozunk többé az exünk családjával. - Vonok vállat személyes véleményem kifejtése közben.
Visszautasítása hallatán fintorgok egyet -az arckifejezésem egyértelműen a konzervnek szól-, majd vállat vonva bepuszilom a csokit, ami őszintén szólva, nem igazán mulasztotta el az étvágyamat. Sőt, talán még jobban beindította a gyomromat...
-Ne vedd ennyire félvállról. Majdnem ott maradtál! Bár ez egy olyan múlttal rendelkező ember számára, mint amilyen te vagy, nyilván meg se kottyan, gondolom nem ez volt az első és félő, hogy nem is az utolsó, hogy ilyen életveszélyes állapotba kerültél. - Így, hogy már valamivel jobban ismerem, hogy már nem csak egy páciensem, hanem annál azért több, komoly aggodalomra ad okot, hogy mégis mi lesz a következő gebasz amibe belekeveri magát, amiből talán már nem fog soha felépülni... Erre a gondolatra fájdalmas görcsbe rándul a gyomrom, és újból kiráz a hideg.
Megkönnyebbülten sóhajtok fel, amint előhozakodik a visszavonulás gondolatával. Nem sokáig tétlenkedek, úgy skerázok le a létrán, majd be az ablakon, mintha egy csapásra elmúlt volna a tériszonyom. Bár idebent se sokkal melegebb az idő, de legalább szélvédett helyen vagyunk. Az már egész jó. Némi felmelegedésben bízva belelehelek párszor tenyereimbe, majd össze is dörzsölöm őket.
Bár a konzervekkel teli vászon szatyor nem épp bizalomgerjesztő, de jelenleg olyan éhes vagyok, hogy lassan bármire képes vagyok ráfanyalodni, csak szűnjön már meg a gyomrom korgása.
A plédet továbbra is vállaimon tartva vetem le magam a hideg betonra, s térdelve, némi fanyalgással, de túrni kezdek a szatyorban, mikoris felém gurul egy bab konzerv.
-A bab egészséges. Tele van fehérjével. Kivéve ezek a konzerves, tartósítószeres lében úszó izék. Tudtad, hogy egy konzerves kaja akár húsz évig is eláll és fogyasztható? Kezdem kapizsgálni, hogy miért bomlanak manapság lassabban a hullák. - Okoskodok egy sort, mert hát nem is én lennék, ha nem lenne valami hozzáfűzni valóm a dologhoz, majd előkotrok a szatyor mélyéből egy üveg csicseriborsót.
-Akkor már inkább ez. - Teszem le voksom az üveges borsó mellett, és mint az őrült, nekiesek a tetejének. Tekerem jobbra, tekerem balra, feszegetem, konkrétan lassan megszülöm a veseköveimet, de a nyomorultja csaknem akar lejönni a helyéről. Mi a tököm van, megváltozott a menetirány?! Érzem Angelo tekintetét magamon, talán gúnyos, talán épp jót röhög rajtam, nem tudom, de teljesen kudarcot vallok, így hát némán, felé se nézve, kissé talán sértetten nyújtom át neki az üveget, tőle várva a megoldást.
-Meg ne szólalj! - Intem le még azelőtt, hogy bármit is mondhatna, s amennyiben ő sikerrel járt, úgy már kanalazom is ki a borsót az üvegből. Mennyei manna!
-Te figyi, itt nem lehet tüzet rakni, vagy valami? Halálra fogunk fagyni reggelig. - Vetem fel az ötletet teliszájjal, hátamat a falnak döntve, térdeimet a szokásos módon felhúzva.
-Kérdezhetek valamit? - Szólalok meg néhány perc csend után, amíg mind a ketten a Micheline csillagos vacsoránkba feledkeztünk. Szipogok egyet a hidegtől, kézfejemmel megtörölve az orrom.
-Miért mondtad azt Kentinnek, hogy ne hagyjon ott? - Érdeklődően vezetem arcára a tekintetem. Nem is tudom milyen válaszra várok. Azt se tudom miért kérdeztem. Talán csak a gondolat, hogy jól esne tudni, hogy valakinek számítok még.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyVas. Feb. 12 2023, 08:45


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

- Azt ugye vágod, hogy egy elhagyatott gyárépületben bujkálsz velem? - fonom össze karjaimat magam előtt, mikor arról kezd el magyarázni Iris, hogy a fogszabályzás mennyire intim dolog. Annyira elkezdem forgatni a szemeim erre, hogy majd befordulnak az agyam felé.
- Nem kérdeztem, hogy eljöhetek-e veled, hanem kijelentettem. Szóval jövök. Csak... Csak fogadd el, megspórolunk magunknak sok felesleges kört. - felesleges a kérlelés, a hiszti, bármi egyéb. Nem tágítok a véleményem mellől, én vigyázok rá, miattam került bajba, így mellettem lesz, amíg véget nem ér ez az egész ügy, s ki nem nyírom az összes mocskos patkányt, aki a halálomat akarja.
A nyugalomra most annyira szükségem volt, mint egy éhezőnek a falat kenyérre, ezért is esik annyira jól a tetőn elszívni egy cigarettát. Körülöttünk a magány honol, mindenhol az elhagyatottság, miközben a távolban mégis az élet zugolódik. Ilyen lehet magányosnak lenni a tömegben.
- Van, de csak akkor használom, ha muszáj. Nem vagyok híve a lőfegyvereknek, jobban szeretem ököllel elintézni a dolgaimat. - vigyorgom. - Volt már a kezedben pisztoly? Mondjuk tök mindegy, úgyis kapsz egyet a biztonság kedvéért. Majd megmutatom, hogyan működik. - a mosolyom ellenére egyáltalán nem viccelek. Iris egy törékeny lány, még egy erősebb szél is elfújná, és ha véletlenül én csapdába kerülök, akkor nem árt, ha meg tudja védeni magát.  
- Tudom, ijesztőnek hangzik. Fogadd el ezt is. Jobban jársz. - hogy képes-e belátni, hogy szüksége van lőfegyverre, azt a jelenlegi körülmények között nem mondanám biztosra. Talán, ha alszik egyet, máshogy látja majd a dolgokat. Édeskés cigarettafüstöm közben enyhe ködként telepedik meg körülöttünk.
- Csak azért, mert tetovált vagyok?! Ez azért durva diszkrimináció, már ne is haragudj! - közlöm tettetett sértődéssel, majd elröhögöm magam. - Amúgy ez még mindig a jobb verzió, mintha mindenkiben megbíznál azonnal. Ha rosszat feltételezel, legalább kellemesen tudsz csalódni. Mint most! Itt romantikázhatsz velem, hát nem nagyszerű? - próbálom viccesebbre venni az egészet, hogy oldódjon a feszült helyzet. Ha lenyugszunk, akkor sokkal egyszerűbb gondolkodni.
- Apám és a bátyám révén ismernek. A családunk eléggé mélyen benne van az alvilági üzletelésekben, apám neve pedig ismert mindenfele. Sok ellenségünk van. Köztük a nagybátyám, aki miatt van az a szép heg a hasam másik oldalán, amit talán láthattál. Nos, miatta vagyok most itt New Yorkban. Valamiért mindig is szúrtam a szemét. Talán mert sosem voltam olyan, mint apám vagy a bátyám, mindig lázadtam minden ellen, és próbáltam normális életet élni. Csak ez valahogy sosem jött össze, mert bármit is csinálok, bárhova megyek, mindig D’Amore maradok. Jó pár hónapja újra felbukkant a nagybátyám, akiről eddig azt hittük, hogy meghalt egy ideje. Megint kipécézett magának, és hogy ne essen baja a családomnak miattam, inkább leléptem Rómából és feladtam mindent, hogy nekik ne legyen bajuk. Ennyi a történet. Sok ellensége van apámnak, és aki az ő ellensége, az sajna az enyém is. - vonom meg vállam a kis monológ után. Most már felesleges titkolózni, Iris úgyis nyakig ül mindenben. Én attól még nem tartom magam rossz embernek, hogy igazából teljes mértékben annak tűnhetek... Ám ez már legyen az én gondom.
- Új személyiség nekem is és neked is. Ha hotelbe megyünk, ott nem árt, ha te sem a saját neveddel érkezel, elvégre beteg szabadságon vagy otthon ugye. - így pedig el is döntöttem, hova fogunk menni a következő estén. Nem vagyok idióta, hogy itt rohadjak el ebben a romos épületben.
- Nyugiii, ha meglesz a telefonod, elhozza neked Kentin, aztán majd irkálhatsz mindenkinek, akinek csak akarsz. - intem le egy könnyed füstfelhő közepette Irist, aki megint úgy viselkedik, mintha kerülgetné a pánikroham. Ha túléljük ezt az egészet, ahol teljesen biztos vagyok benne, hogy vér fog folyni... Az még talán segítene is az idegrendszerén, és nem pánikolna apróságokon. Egy igazi megmentő vagyok! Főleg, hogy a téma szépen elterelődik, s már könnyedebb hangnemben kommunikálunk.
- Ejha! Így azért érthető, miért adtad be a derekad. Bár azért megnéztem volna ezt a tagot, ahogy a méreteivel és a külsejével épp a gyerekpénztárcádat ellopja. - röhögök felé, hiszen még mindig rohadtul vicces az egész szituáció, s nehéz Irist ebbe beleképzelni.
- Szerencsére annyira gázos még nem történt velem. Bár egyszer megkérték a kezem... A második "randin". A családom előtt. Na, az mondjuk kibaszott ciki volt! Úgy égett a fejem, hogy majdnem elsüllyedtem... - és még a gyomrom is felfordul, ha visszagondolok arra lányra, akit csak egyéjszakás kalandnak terveztem. Igazából még az arcára sem emlékeztem, csak együtt töltöttük az éjszakát, másnap pedig megjelent nálunk. Borzalmas volt. Éhes is leszek e gondolatra, így felajánlom a leányzónak a majdnem romantikus vacsora ötletét.
- Nem kérek, kösz, én maradok a zsírban tocsogó szarnál. - ennek fényében pedig felállok helyemről, hiszen sokáig nem szándékoztam itt kint ücsörögni. Holnapra bőven kell erőt gyűjtenünk. Húzós napunk lesz.
- Fáj még, de igazából belsőleg már teljesen rendben vagyok. A seb meg majd begyógyul, kit érdekel? - nem vagyok egy rinyálós alkat, az a “tipikus” férfi, akit még egy nyomorult nátha is ledönt. Amíg lábra tudok állni, s képes vagyok mozogni, addig minden rendben!
- Miattam aztán megnézheted most is. Bemehetünk. - gyomrom erős korgása nagyon hamar mozgásra késztet, így ha csak Iris nem akar még itt kint ücsörögni, akkor visszamászhatunk az ideiglenes otthonunkba, ahol egyből elkezdek konzerv után kutatni. Elő is halászok kettőt.
- Légy bátor! - gurítom oda neki a földön a babkonzervet, ami mentes a hústól. Mert hogy a kisasszony vega életmódot él.

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyPént. Feb. 03 2023, 16:07

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Jogos a kíváncsisága, de koránt sem ez lesz az a nap, amikor a miértjeire válaszokkal fogok szolgálni. Hiszen még én magam sem tudom mit miért teszek! Kötelezettség tudat, a lelkiismeret, az orvosi eskü... még vagy ezer dolgot fel tudnék sorolni magyarázat gyanánt, de mi van akkor, ha más lapul a háttérben, valami bonyolultabb, nyakatekertebb dolog, ami csak megnehezítene mindent?
Meglepetten vonom fel szemöldökeimet lovagias ajánlata hallatán. Aztán hitetlenkedve elnevetem magam.
-Újraforgatjuk a Több, mint testőrt, vagy mi?! Jézusom, nem kell hogy elkísérj! Különben is... az hogy a számban turkálnak, nagyon... intim dolog. Legalább annyira, mintha alvázvizitre mennék. Nem akarom, hogy velem gyere. Egyedül is megleszek, kösz! - De, de gyere! Gyere baszki, mert miattad keveredtem ekkora balhéba, és mert tuti végig azt haluznám, hogy követnek. Ez most már mindig így lesz ameddig élek?! Kivéve akkor, ha bajuszt növesztek és elköltözöm Mexikóba?!
Valahol egy másik univerzumban talán Kentin egy igazi jótétlélek, de a jelenlegi helyzetben a legkevésbé sem tudom ezt elképzelni róla. De talán Angelonak igaza lehet. Reméljük, hogy az asszony majd megregulázza kicsit.
-Váó! Még egy ilyen aranyérmes seggfejnek is összejött az amerikai álom, csak én vagyok ennyire szerencsétlen. - Hangom enyhe irigységről árulkodik. Még jó hogy nem sértődök meg azon, hogy Kentinnek egy fokkal jobb lapokat osztott az élet, mint nekem. A Karmám ennél nyomorultabb már nem is lehetne. Ugye nem???
Tényleg nem terveztem kint fagyoskodni vele a tetőn amikor ezt megtehetem itt bent is, de bármennyire is vágytam egy kis egyedüllétre, hogy át tudjam rágni magam a nap történésein, viszonylag hamar ott találom magam mellette. A nyomasztó hangok a fejemben túl zajossá váltak, hogy eltudjam őket viselni.
Egy fanyalgó mosollyal nyugtázom mondandóját. Ezt igazán át tudom érezni.
Riadtan megrökönyödöm, már ami a problémamegoldó módszerét illeti.
-Szóval akkor... tényleg van pisztolyod? És szoktad is használni? - Szinte csak félve suttogom magam elé a kérdéseket.
-És ami azt illeti, jogosan feltételeztem rólad a legrosszabbat. Vagyis, azért nem a legeslegrosszabbat, de... mondjuk azt, hogy.... közepesen rosszat. - Te meg nem csak közepesen vagy idióta, hanem kurvára! Normális vagy?! Egyszer tudnád már befogni a szádat! Valakinek tényleg jól rá kéne már ülnie. Bár amilyen perverz vagy, még élveznéd is...
-Honnan ismernek? Miért akarnak holtan tudni? - Túl sok mindenre akarok egyszerre választ kapni. De hát bassza meg a jegesmedve! Ha már magával rángtott az örvénybe, az a minimum hogy bármit kérdezhetek, ő őszintén válaszol. Nincsenek kitérők, hazugságok. Itt az ideje nyílt lapokkal játszanunk.
Elismerősen bólintok, mikor ecseteli a következő menedékhelyünket. Ez valóban nem rossz ötlet!
Beleborzongok a forró pezsgőfürdő gondolatába, ám annak híján csupán annyit tehetek, hogy újfent szorosabbra húzom magam körül a plédet.
-Oké. De az ilyen helyeken kérnek személyiigazolványt meg még egy csomó mindent. Vagy a haverod pillanatok alatt csináltat neked egy teljesen új személyiséget? Egyébként a drága hotelokban biztonsági szolgálat is van, igaz? - Amennyiben igen, úgy maximálisan nyert ügyünk van! Végre nyugodtan tudnék aludni egy-két éjszaka erejéig. Maga lenne a mennyei mámor!
-Hát, vannak akik a kihívásokat keresik, és csak seggfejek mellett érzik jól magukat. - Szórakozottan belevigyorgok a lassan ránk telepedő sötétségbe, szemem sarkából azért keresem a reakciót az arcán. Már amennyit látok belőle. Jelenleg nem sokat. Csupán a szájából kikandikáló cigi olykor felizzó vége ad némi fényforrást.
-Ellophatod, de túl messzire nem mennél vele. - Vonok vállat szórakozottan, majd egy jegesebb fuvallatnak köszönhetően térdeimet felhúzom egészen a mellkasomig, karjaimmal szorosan ölelve át őket.
-Jaj nem! Én nem cigizek. Ahhoz túl hipochonder vagyok. Holnap reggel már az áttétes tüdőrák összes tünetét diagnosztizálnám magamon. Inkább kihagyom, kösz. Szakmai ártalom. - A cigi, a nyugtatók, különféle kábszerek határozottan nem nekem valók, és ameddig csak tudom, szándékomban áll az összes káros dolgot távol tartani magamtól.
Vágyakozóan sóhajtok családom említésére. Már régen nem voltam otthon. Mindig halogattam, mindig kialáltam valami ürügyet arra, hogy ne kelljen megejtenem a havi egy kötelező családlátogatást. Most meg bezzeg, hogy nem mehetek, pokolian hiányoznak! Nem is ragoznám tovább a dolgot, inkább csak némán, beletörődően megrázom a fejem. Ha jobban belemélyülünk a témába, tuti elbőgöm magam.
-Akkor ezek szerint nem vitték el?? - Reménykedve csillannak fel a szemeim, még egy izgatott, megkönnyebbült mosolyra is futja.
-Oké, figyu! Őőő... ha megtalálja, írjon egy sms-t apuéknak, hogy Covidos vagyok, szóval egy-két hétig biztos nem fogok tudni haza menni. Éééés Andriinak, a lakótársamnak is légyszi, hogy... pff... nem tudom. Mondjuk azt, hogggyőőő... pár napig apáéknál leszek. Ő úgy van benne a telefonomba, hogy Morgó... mert... mindig rossz kedve van és a falra mászik tőlem. Szerintem. - Kicsit hosszasan, cseppet sem lényegre törően ecsetelem legközelebbi kapcsolataimat. Valószínűleg marhára nem érdekli a körítés, de gondolkozott volna előbb. Mondjuk még azelőtt, hogy belerángatott volna ebbe az egészbe.
-Hahaha, nagyon vicces! - Forgatom meg szemeimet, miközben megannyi félrecsúszott "kapcsolataim" közül éppen a veterán katonán röhög. Pedig ha tudná, hogy ennél még cifrábbak is voltak!
-Oké, elmondom, de nem röhöghetsz ki, becsszó?! - Kötöm a lelkére, pedig akárhányszor eszembe jut, ma már én is csak nevetek az egészen. Jobban feltölt, mintha megnéznék egy Jim Carrey filmet.
-Szóval. A pasi úgy nézett ki, mint egy viking. De frankón! Hosszú, vörös kecskeszakálla volt és ilyen színes gyöngyök voltak valahogy belefűzve. Fogalmam sincs hogy csinálta. A haja oldalt tar kopaszra fel volt nyírva, középen hagyta csak meg a haját. Hosszú volt, vörös és olyan tökéletes parketta fonásban hordta mindig amilyet én a mai napig nem tudok megcsinálni. Az egyik szemöldökében, azt hiszem jobb oldalon, volt egy szünet, egy hegvonal. Azt kamuzta, hogy egy bevetésen súrolta a golyó, aztán később kiderült, hogy csak túl éles volt a penge amivel megvágta. A kórházban találkoztunk. Első éves rezidens voltam. Hetekig feküdt nálunk az intenzíven élet és halál között gyógyszer túladagolás miatt. Olyan sokáig volt lélegeztetőgépen, hogy már nem tudtuk tovább intubálni, különben károsodott volna a tüdeje, kellett csinálni egy gégemetszést, hogy azon keresztül lélegeztessük tovább. Aztán miután csodával határos módon felépült, ezt a lyukat a gégéjén összevarrtuk. Hozzám kellett jönnie varratszedésre. Úgy nézett ki ezzel a vad külsővel, mint valami kurva menő rock sztár. Elkérte a telefonszámomat én meg azt hittem ott helyben összepisálom magam tőle. Amúgy meg jó volt vele a szex. Ez van. Legközelebb már okosabb voltam. - Mosolyogva vállat vonok hosszadalmasra nyúlt mesém végén.
-De most te jössz! Terítsd ki elém a lapjaid. Várom az eddigi legkínosabb randi sztoridat. Csupa fül vagyok! - Könnyű a másikon nevetni, hát most had nevessünk rajtad is. Légysziii!
-Valami hideg, zsírban és tartósítószerekben tocsogó löncshús konzerv? Garantált a hasnyálmirigygyulladás! És még megterített asztalt sem érdemlek gyertyafény mellett... Cöhh! - Fintorogva elnevetem magam, majd kutakodni kezdek barna bőrdzsekim zsebeiben ameddig rá nem találok arra a kókuszos, vegán tejből készült csokira amit még napközben vettem a kórház büféjében. Hála az égnek, hogy nincs negyven fok és nem olvadt még meg a zsebemben.
-Jobban bízok egy vegán Bounty utánzatban. - Mutatom fel diadalittasan, és már tépem is szét a csomagolást.
-Kérsz? - Tolom a képébe. Amennyiben elfogadja, úgy megvárom, hogy leharapjon belőle, avagy törjön, hogy esik jobban neki. Csak utána harapok bele én is. Napi endorfin utánpótlás megvolt, bár tudok egy módszert ami a csokinál is jobb.
-Mmmm....! - És ez most nem a csoki páratlan ízének szól. Inkább eszembe jutott valami amiről eddig teljesen megfeledkeztem, pedig eddig ez az egy dolog kötött össze minket.
-Mi van a hasaddal? Később megnézném, ha nem bánod. Mármint, a sebed. Kizárólag orvosi szemmel! - Szabadkozom teliszájjal.
mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 02 2023, 18:18


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

- Azaz...? - négy apró betű egyetlen lényegretörő kérdéssé alakulva. Még mindig nem igazán adott választ arra, hogy miért kockáztatott miattam ennyi mindent. Az nem feltétlenül a legjobb válasz, hogy “mert ő ilyen”, s az sem, hogy mert “segítőkész”. Iris egy félénkebb lánynak tűnik, aki mintha sosem szerette volna magát izgalmakba belevonni, vagy kockázatot vállalni. Ezért sem nézném ki belőle, hogy minden jöttment rosszarcért kockáztatná az állását... Akkor mi állhat a háttérben? Talán az elkövetkezendő napokban valahogy sikerül kiszednem belőle az igazságot. Paranoiás szerencsére nem annyira vagyok, így nem is képzelgek olyan hülyeségeket, hogy Iris esetleg az ellenség egy remek színészi képességekkel rendelkező embere... Nehéz lenne ezt elhinni róla.
- Miattam aztán mehetünk a fogorvoshoz is, nem kell lemondanod. Eljövök veled, csak elrejtem a pofám. - vonom meg lazán a vállam. Halálosan komolyan mondtam, nem érkezik röhögő csattanó, tényleg elmegyek vele. Úgyis mellettem lesz pár napig, és miattam aztán nem kell lemondania. Úgyis rám számíthat most leginkább... Nem célom azért őt is egy apró dobozba zárni, és teljesen lelakatolni a külvilág elől. Ez nálam sem működött, nem hogy más embernél!
Kentin hamarosan távozik, s bár nincs gondom egyáltalán a társaságával, de az elmenetele most már hivatalosan is azt jelzi, hogy lassan vége ennek a napnak. Borzalmasan hosszú és túlságosan mozgalmas volt. Kell most már az agyamnak némi nyugalom, hogy holnap újult erővel merülhessünk el a szartengerben.
- Van ám! És egy tökre normális csaj, rendes melóval, és még egy fasza kis házban is laknak. - tudom jól, hogy Kentin egy kritikus seggfejnek tűnik első látásra, aki a saját anyját is eladná egy kis fűért. Lehet, hogy igaz is... De azért jó srác.
- Ahogy gondolod. - magam mögött hagyva őt kimászok az ablakon, s attól pár méterre az enyhén döntött, hosszasan húzódó tető egy biztosabb pontján letelepedek. Lábaimat felhúzom, s karjaimat térdeimen kitámasztva gyújtok rá egy cigire. Nem áll szándékomban gyorsan elpumpálni, jól esik most a hűvös levegő, egy kicsit megnyugtatja az idegrendszerem. Ugyanis a látszat ellenére eléggé ideges vagyok. Undorom ettől a helyzettől, hogy már megint sikerült beletenyerelnem a szarba... Hiába próbálok új életet kezdeni, a múltam mindenhol utolér. Épp, mikor belesüllyednék az önsajnálatba, akkor jelenik meg mellettem Iris, kinél azért készenlétben állok, amíg le nem telepedik mellém, nehogy még a végén megbotoljon és leessen. Sosem mosnám le magamról... Kérdése azonban valamiért mozgásra késztet, így mint aki képtelen megülni a hátsó felén, felállok, majd egy kósza követ lerúgok pár méterrel előrébb a tetőről.
- Kiszellőztetem a fejem. Hosszú nap volt. - sóhajtom kissé gyötrelmesen. Igyekszek nem halálosan, vérre menően komolyan venni mindent... De azért lássuk be, az elmúlt napok és hetek egy hatalmas káoszba illettek volna. Nyakig vagyok a mocsokban, egy elhagyott gyárépületben bujkálok, s próbálom elhitetni mindenkivel, hogy halott vagyok, úgy, hogy távol vagyok a családomtól is. Csoda igazából, hogy nem kattantam még meg.
- Tényleg nem gond. Nem vagyok egy lelkis típus. - legyintek magam mögé, a cigarettából enyhe füstcsík száguld végig a sötétben. Teljesen megértem, miért fakadt ki magából ennyire. Nem mindenki viseli jól a stresszt, és hát valahogy le kell vezetni. Én voltam most hozzá a legközelebb... Főleg, hogy miattam történt minden.
- Először csak megfigyeljük őket. Mit csinálnak, merre járnak, kivel vannak. Aztán... - kezemet felemelem, mintha a távolba egy lövést intéznék. - Aztán meglátjuk. - legyek bármilyen kedves, bármilyen figyelmes, ha felmegy a cukrom és bekeményítek, akkor azt komolyan is gondolom. A probléma forrását pedig most nem a szőnyeg alá fogom söpörni, hanem megszűntetem. Örökre.
- Igazából passz. Először valami szakadt szar motelre gondoltam, de... Ki lenne olyan hülye, hogy egy luxus helyen bujkálna? Senki. Szóval... Még az is lehet, hogy keresek valami menő helyet. - vonom meg a vállam. Ezt még tényleg át kell gondolnom alaposan, mi lenne a célszerű kettőnk számára. Kentin is velünk tart, de nem lesz egész nap velünk.  
Nem szólva közbe hallgatom végig Iris kis meséjét, mely közben azért párszor felhorkanok röhögve.
- Hű, bocs, de azért értelmesebb lánynak gondoltalak, mint hogy egy ilyen seggfejjel összeszűrd a levet. - jegyzem meg magam mögé, végül megfordulok. Ám a helyzet annyira ironikus és komikus a szavaim után, ahogy a régi tette miatt bírálom, miközben egy olasz seggfej áll előtte, és épp egy elhagyatott hely tetején ücsörög takaróval körbeölelve magát. Mondhatjuk, hogy nincs szerencséje a férfiakkal...
- Megpróbálom nem ellopni a tárcád, de nem ígérek semmit. - tárom szét kezeimet, miközben letelepedek mellé, s lángra lobbantok egy újabb cigit, melynek dobozát Iris felé nyújtom.
- Olasz. Nem túl erős, kissé édes. Próbáld ki! Mi veszteni valód van már? - világítok rá mosolyogva a tényekre. - Miattam aztán hazanézhetsz, megvárlak a ház előtt valahol. Elvégre te “betegszabadságon” vagy, szóval ha úgy vesszük, mozgolódhatsz büntetlenül a nagyvilágban. Úgysem téged keresnek, hanem engem. - nekem kell igazából jobban rejtve maradnom, s majd szerzek is egy maszkot, és majd magamra öltöm a kapucnim. Irisnak inkább akkor kellene rejtve maradnia, ha a közvetlen közelemben van odakint. Ám ha elmegy fogorvoshoz vagy haza, akkor nem fontos, mert én úgysem tartok vele, hanem megvárom valahol odakint.
- Maradj csak, jó ez a hűvös most nekem. - legyintek finoman. - Egy pillanat... - előveszem a telefonomat, s pötyögök bele egy üzenetet, melyet ezután Iris elé tolok.
- Kentin elhozza. - láthatja, ahogy ott virít nála az üzenetem, amiben megkérem - vagy inkább kissé utasítom -, hogy kerese meg Iris telefonját. Ha még ott van, persze... Addig viszont kár is lenne ezen agyalnunk, majd Kentin ír, ha jutott valamire.
- Egy bolond veterán katona? Komolyan, Iris? - röhögöm el magam ismét visszagondolva a történetére. - Nekem is voltak érdekes kapcsolataim, de még egyik sem... Lopott meg... Bocs, de ez rohadt vicces! - szabadkozok, s letörlök egy kósza könnycseppet a képemről. - Mi fogott meg benne egyáltalán? - kérdem tőle, hogy kicsit elrugaszkodjunk a kellemetlen helyzetünktől. Mindkettőnknek szerintem jót fog tenni.
- Nem vagy éhes? Van hideg konzervem. Én nem hagynám ki a helyedben... - vonom fel kacérkodva szemöldökeimet.

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyVas. Jan. 22 2023, 22:12

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

-Pontosan azért, amiért megmentettem az életed azon az éjszakán, holott teljesen nyilvánvaló volt a gyenge humbuk sztoridból, hogy valami nem stimmel veled, körülötted, a rendezetlen biztosításodról pedig ne is beszéljünk. - Nem sok választ el attól, hogy bőgve ordítsak vele, s bármennyire is szeretném ily' módon a lábuk elé vetni az érzéseimet, hogy aztán ők sáros bakanccsal jól belém tapossanak, eltiporjanak, rá kell jönnöm, ez most nem épp az a szituáció amikor helyén való lenne elveszítenem az eszem. Már amennyi még maradt...
Mindenesetre az eszeveszett, érzelemcunamival járó tombolásom után, melyet főleg Angelo mellkasára zúdítottam, ezerszer jobban érzem magam.
Gyanakvóan sandítok vállam felé ahol tenyerét pihenteti néhány pillanat erejéig. Legszívesebben leráznám magamról, de jobbnak látom nem gerjeszteni tovább a feszültséget. Ezért sem válaszolok már inkább semmit azon kirohanására, hogy ő sem önszántából van most itt, és hogy New York mekkora egy trágya hely Rómához képest. Iris, ki tehet róla, hogy ennyire obszcén és gátlástalan lettél?! Vajon ki???
Pompás! Ha eddig nem lett volna már éppen elég lelkiismeret furdalásom a Rocky Balboát megszégyenítő színre lépésem végett, hát most rátesz még egy lapáttal, biztos ami biztos. Nem ismerem a családi hátterét, ha jobban belegondolok, őt sem igazán. Azt se tudom miért vagyok most itt, hogy miért bízom meg benne, és ebben az idióta, narkós Jim Carrey utánzat haverjában. Mi van akkor, ha az általuk rossz fiúknak vélt verőlegények mégis csak a jó fiúk, és a megcsonkított hullámra csak hetekkel később fognak rátalálni kutyás rendőrök a susnyásban?! Oké, kezdek egy újabb pánikroham felé sodródni...
-Életem első bűntettét követtem el azzal, hogy ezeket a gyógyszereket elloptam a kórházból. Ez elég nagy gebasz önmagába is, hát még a többi! Szóval, kérlek engedd meg, hogy ki legyek borulva. - Jegyzem meg.
-Oké, ajánlom, hogy ez az egész... - Mutatok egy nagy kört kezemmel, melybe mindhármunkat belefoglalom.
-Minél hamarabb lezajljon, mert rohadt nehéz ehhez a fogorvoshoz bejutni és így is hónapokat vártam erre a nyüves időpontra. - Kentin gúnyosan felhorkan. Én nem értem komolyan! Honnan szalasztotta maga mellé Angelo ezt a komplett idiótát?! Legszívesebben kitekerném a nyakát, de tekintettel az erőviszonyokra, inkább csak szóban fejezem ki nemtetszésemet. Már ami az ittlétét illeti.
Angelo ígéretének hallatán egy kissé mintha megnyugodnék, bizakodóan nézek fel szemeibe, valahol mégis félek, hogy mindezek ellenére csalódnom kell. Hisz a történteket ő sem tudja befolyásolni, bármi is legyen a következő lépése Dr.Faszfejéknek. Olyan ez, mint a sakk.
-Pff... véééégre! Ennek a palinak komolyan van barátnője? Cöhh... - Forgatom körbe szemeimet miután elhúzta a csíkot. Nehéz elképzelni, hogy létezik olyan nő a földön akinek ez a olyan laza vagyok majd' szétesek stílus bejön. De hát valami oka biztos van...
Nem ez az első alkalom, hogy kettesben maradunk, mégis annyira idegen, rideg az egész, hogy legszívesebben kiugranék az ablakon. Bár lehet, hogy a mardosó bűntudatom hamarabb fog végezni velem, mint egy esetleges öngyilkosság...
Mellkasomon összefűzött karokkal méregetem az említett galériaszerűséget. Takaró. Ááá mennyei manna! Piszok hideg lesz itt éjjel. Már most is az van.
A motelos megjegyzésére csupán csak beletörődően bólintok. Kár is lenne egy újabb szájkaratéba belemenni arról, hogy mennyire elegem van ebből az egészből, és hogy csak haza akarok menni, élni tovább az unalmas, stréber életemet. Kezdem belátni, hogy ameddig ennek az egésznek nem teszünk pontot a végére, addig Angelo szabályai szerint kell játszanom. Már ha feltett szándékom életben maradni. Elkezdhetnénk vitatkozni, de a tető nem tűnik erre alkalmas helynek...
-Nem, én most inkább lepihennék. Át kell gondolnom néhány dolgot. De te menj csak nyugodtan. - Válaszolom, s amint eltűnik a színről, kutakodni kezdek a zsákban. Ráakadok néhány ruhaneműre, az örökkévalóságig és még azután is elálló konzervekre, amik láttán fintorognom kell. A vastag, melegnek tűnő takaró azonban mindenért kárpótol. Szinte megtörik vállam a súlya alatt, de legalább melegen tart. Most ez a legfőbb szempont. A falnak dőlve ülök le, térdeimet felhúzva, minél inkább begubózva a takaró anyagába, s bármennyire is szeretnék kikapcsolni, folyamatosan kattogok, szüntelen a nyitott ablakot bámulom. Azt hiszem ez nem az a pillanat amikor egyedül akarok lenni. Így hát kissé bizonytalanul, nem sokkal Angelo után én magam is kimászok a tetőre.
-Inkább most mégsem gondolnám át a dolgokat. - Megborzongok a fagyos szél hatására, szorosabbra húzom magam körül a takarót, majd egy biztonságosnak tűnő ponton -létezik ilyen egy nyílt tetőn?!-, lecsüccsenek, térdeimet felhúzva, államat megtámasztva rajtuk.
-Mit csinálsz itt kint? - Kérdezem mindezt úgy, mintha teljesen őrültnek nézném, majd kitörlök egy adag jeges könnyet a szememből, melyet a szél okozott. Ezt követően hosszú percekre elhallgatok, s elgondolkodva méregetem nekem háttal álló alakját. Olyan embernek tűnik, aki fiatal kora ellenére már több mindent megért, mint egy nyugalmazott veterán. Ettől csak még jobban sajnálni kezdem, a lelkiismeretem pedig felajzva dörömböl a mellkasom közepén.
-Tényleg őszintén sajnálom azt ahogy viselkedtem. Általában nem gurul így el a gyógyszerem. - Újabb bocsánatkérésem végén azért igyekszem egy kis poénnal elütni ennek az egész szituációnak az élét.
-Mit fogunk csinálni holnap? Mármint, a kínai negyedben. Rajtaütünk a fickón akit a felvételen láttál? Vagy ez azért annál bonyolultabb? - Már előre félek a választól, meg úgy egyébként is, a holnapi naptól, sőt ennek az egésznek a végétől.
Ismét megborzongok, némi felmelegedés reményében megdörgölöm a karjaimat.
-Nem is olyan rossz ez a hely. De azért remélem, hogy valami fullos motelba viszel majd. - A hidegtől reszkető hangon felnevetek.
-Egyszer jártam egy pasival. Két hónapig. Apuéknak be sem mutattam. Sőt, igazából tökre nem is olyan volt az egész, mint egy normális kapcsolat. Soha nem mutatkozhattunk sehol együtt, nem mentünk randizni, moziba, még egy rohadt aluljárós gyrosra sem hívott meg. - Halkan felnevetek. Régen nagyon is szíven ütött ez az egész, ma már csak inkább röhögök rajta. Ez az én formám.
-Volt valahol a külvárosban egy bérelt lakása. Mint később kiderült, valami veterán katona volt, legalább egy húszassal idősebb, mint én. Leszerelték, a felesége elhagyta, ő meg elverte az összes pénzét szerencsejátékkal, szóval kvázi hajléktalan volt. Na, ez az egész hely az ő lakására emlékeztet. Az volt az első karácsonyom, amit nem apuéknál töltöttem. Másnap reggel lelépett a pénztárcámmal együtt. Azóta nem láttam. - Egy keserű, fanyalgó mosoly fut végig az arcomon. Szerettem azt a pénztárcát!
-És van rá esély, hogy ez lesz a második karácsonyom, amit nem velük töltök, igaz? - Félve teszem fel a kérdést, melyre olyan nyilvánvaló a válasz, hogy az szinte már fáj.
-Nem fázol? Van még itt hely. - Jut eszembe, s jelzésképp meglibbentem a takarót, ami elég nagy, hogy akár ketten is kényelmesen elférjünk alatta. Ha úgy dönt, hogy csatlakozik, abban az esetben próbálom igazságosan elosztani az egyetlen hőforrásunkat.
-Nálad maradt a telefonom. Amikor Kentin befogta a számat elejtettem a konyhában. Ez baj, igaz? - Kérdezem aggódva.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 19 2023, 17:37


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Azokban a pillanatokban, mikor Iris levezeti rajtam azt a rengeteg felgyülemlett feszültséget, amit nekem köszönhet, tényleg legyőzhetetlennek tűnik. A tekintete szinte lángol, s bár nem okoz túlságosan nagy fájdalmat, mégis minden egyes ütése mögött érzem azt az indulatot, mely személyesen nekem szól. Nem vagyok egy érzéketlen fadarab, s talán ez az, ami jobban fáj a fizikai fájdalomnál. Hiszen teljesen igaza van.
- Tudtad jól, hogy gebasz van körülöttem... Miért nem fordítottad el egyszerűen a fejed, és mentél tovább? - jelentős kérdés, és ha jól sejtem, ezzel rendesen belé tiporhatok, hiszen Iris egy rettentően lelkiismeretes lány. Nem tudnám elképzelni róla, hogy bármilyen körülmények között csak úgy elsétáljon, mégis... Megtehette volna. Esélye nyílt arra, hogy tényleg kivonja magát ebből az egész kavalkádból. Most azonban annyira belecsúszott, hogy innen bizony már nincs kiút. Csak akkor, ha együtt mászunk ki belőle.
Szerencsére nem vagyok egy elveszett alkat, bár ha kevesebb bosszúállás lenne bennem, és nem akarnám ennyire méregetni a lábaim között lengedező csodát, akkor egyszerűbb dolgom lenne. Csak tovább sétálnék, tovább menekülnék. Ebből azonban már kurvára elegem van. Tanakodunk egy keveset Kentinnel, s egészen fellelkesülök, mikor össze tudom kötni az egyik alakot a képen azzal, akit nemrég láttam a kínai negyedben. S mivel Irist innentől már nem fogom olyan könnyen szabadjára engedni, így vele is megosztom a remek terveimet.
- Hidd el, hogy én viszont örülnék, ha olyan életem lenne, mint neked. Nem önszántamból tűntem el a térképről én sem... Hanem hogy a családomat védjem, és értük feláldoztam az egész életem. Szerinted itt akarok rohadni New Yorkban Róma helyett, távol mindenkitől? Ugyan már... - fakadok ki egy cseppet én is, de a mérgem amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan illan is el, hiszen Iris nem ismeri a részleteket, nem tudja, hogy pontosan miért hagytam magam mögött mindent. Rohadtul boldog lennék egy “unalmas” családdal a hátam mögött, akikkel nincs semmi gond, de hát nem ezt dobta a gép. Ezzel kell gazdálkodnom.
- Nem bántottál meg, teljesen igazad van. - simítom bal tenyerem a vállára, amiben szinte elvesznek vékony csontjai. Mosolyom teljesen őszinte, hiszen nem vagyok éppen egy sértődős alkat, főleg mert jogosnak találom minden egyes szavát. Egy átlagos embernek, akitől olyan messze állnak az alvilági dolgok, mint az Északitól a Déli-sark, teljesen érthető, hogy az összeomlás szélére kerül egy ilyen helyzetben. Nem lehet könnyű feldolgozni, tudom. Nekem más volt, hiszen ebbe születtem.  
- Én viszont tudom, hogyan tovább. - felelem határozottan, mikor elengedem a vállát. Ennél határozottabb már aligha lehetnék.
- Látod, ez pont kapóra jön. Amíg távol leszel betegség miatt, addig nekik sem kell aggódniuk miattad. - jól is jönne ki az egész, ha Iris beteget jelentene. Engem hivatalosan úgyis eltettek láb alól, és ha őt nem látják odabent, talán a jelenléte is elhalványul, s elfelejtik majd.
- Jaj, ne nézz már így... - forgatom meg szemeimet. - Minek ezen agyalni? Ha majd gebasz lesz, akkor majd gondolkodunk rajta, addig tök felesleges mindenféle verziót gyártani. Ha annyira hiányoznának a cuccok, amiket elhoztál, már rég kiderült volna. - próbálom őt biztatni az én laza stílusommal. Tényleg át kell kapcsolni őt fejben, hogy elűzzük a pánikot.
- Megígérem. - a szó elszáll, ugye... De hát mi mást mondhatnék? Kétlem, hogy Iris családjába belemászna bárki is, de sosem lehet tudni. Ígéretet tenni természetesen hülyeség, de ha ez megnyugtatja, ám legyen. Közben Kentin is feloldja a feszült hangulatot, aki szinte tátott szájjal bámul minket, mintha csak moziban lenne.
- Áhh, nem lehet lelőni sem. Simán felkel magától. - mosolyodom el, Kentin meg helyeslően felröhög.  
- Most kivételesen én lövöm le magam. Az asszony már rinyál, hol vagyok, úgyhogy csibék, én léptem. Holnap beszélünk, Rómeó. - feltápászkodik a matracról, majd hozzám lépve kezet fogunk. - Te meg próbáld meg nem megölni az éjjel, mert én hallgathatom az asszony rinyálását, ha meghal. Nála nagyobb rajongója nincs ennek a fasznak. - mert hogy a pankráció, ugye... Vigyorgok Irisre szélesen, végül lemászik a létrán, s motorjának felberregése, majd lassú elhalkulása jelzi, hogy elment.
- Van ott pár cucc. - mutatok végül a kis felső szint egyik sötétebb sarkába, ahol egy méretes vászonszatyor pihen. Van benne egy szélesebb takaró, pár ruha, néhány konzerv, cigi, s annál több aksi, amik segítségével áramhoz juthatunk erre a kis időre.
- Nyugi, sokáig nem maradunk itt. Átváltunk majd valami motelre. - közlöm nyugtatásképp. Csak arra a rövid időre kell maradni, amíg jobban elül a körülöttem levő forgatag.
- Én kimászok a tetőre. Jössz? - bökök az ablak felé, amin nemrég kinézett. Egy doboz cigit csúsztatok a zsebembe, s az ablak mellé állva várom Iris válaszát.

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyKedd Jan. 10 2023, 22:38

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Én csak szerettem volna tisztességesen lediplomázni, majd szenvedéllyel, kellő odafigyeléssel, lelkiismerettel végezni a munkámat. Segíteni az embereknek, megmenteni az életüket, olyan érzéseket, gondolatokat indít el bennem, amit soha nem tudtam megmagyarázni. Egyszerűen képtelen vagyok körülírni milyen érzés ez. Nem olyan, mint Pókembernek öltözni, hogy aztán egy éjszaka alatt megmentsd a világot. Ez annál bonyolultabb. Jelenlegi helyzetem nem túl rózsás, úgy is mondhatnánk, nyakig benne vagyok a fekáliába, és hálát adhatok a mennyei atyának, Buddhának, Zeusnak -több istenség hirtelen nem jut eszembe-, hogy éppen csak nem hullámzik a fejem fölött. Még! Aztán ki tudja? Egyik percről a másikra változik minden, és én már képtelen vagyok követni a történéseket. Inkább csak úszom az árral, abban reménykedve, hogy az majd a felszínen tart.
Ám amint pillantásom találkozik Angeloéval, valami megragadja a lábam és leránt a mélybe. Már képtelen vagyok tovább türtőztetni magam, kontrollálni a tetteimet, érzéseimet, akárcsak egy űzött vad, egy felhergelt bika, rontok neki, megfeledkezve arról a nem épp elhanyagolható tényről, hogy a köztünk lévő súlykülönbség akadály lehet tetteim kivitelezésében. Az adrenalin azonban vörös ködöt von az agyamra, és ettől legyőzhetetlennek érzem magam. Semmi, és senki nincs aki képes lehetne megállítani.
-Mire figyeljek, ha?! Idióta...beteg...hazug... szemétláda! - Minden szitkozódó szavamat újabb és újabb ütések kísérik mellkasán, nyakán, arcán, hol érem épp el...
Utolsó megmaradt erőmmel, amolyan végjáté címen, taszítok rajta egyet, szívem szerint a haverja lenne a következő, akinek a nyakába csimpaszkodnék, hogy aztán addig húzzam a fülét, ameddig képes nem lesz vele használható wi-fi jelet fogni. Szerencséje van, hogy féktelen dühömet felváltja a pánik, a teljes rettegés, így ahelyett, hogy rajta is agressziót gyakorolnék, egyik kezemet csípőre teszem, másikkal arcomba omló hajamat szántom hátra, majd gondterhelten a homlokomra csúsztatom, úgy járkálva fel, s alá akárcsak egy komplett őrült. Annak is érzem magam jelenleg.
Angelo kérdésének hallatán megtorpanok, majd hisztérikusan felnevetek, dühödt ábrázattal fordulva felé.
-Képzeld, épp a környéken lakom, és nem ismerek más, alternatív útvonalat hazáig, bár ezek után biztos keresni fogok. Szóval, épp hazafelé tartottam amikor megláttam, hogy nyitva a lakásod ajtaja, ami úgy néz ki, mintha King-Kong afterpartyt tartott volna benne. Hívni akartam a rohadt 911-et, de az észlény haverod közbelépett. - Szúrós tekintettel sandítok a nyerítve fetrengő Kentin irányába, akinek komolyan fontolóra veszem azon tanácsát, miszerint hova célozzak legközelebb, ha K.O-val győzni akarok. De ezt az opciót inkább megtartom későbbre. Kár lenne, ha ezeket a géneket nem tudná miattam tovább örökíteni.
-Van nevem is! - Morranok rá Kentinre. Tényleg nagyon érik az a wi-fi fül! Gyanítom, itt másképp úgysem jutnánk internethez...
Amíg ők ketten az alvilági, rossz fiús dolgaikat intézik egymás között, én jobbnak látom némi friss levegőt szívni. Egyrészről azért, hogy képes legyek végre tisztán, higgadtan gondolkodni, na és persze az sem épp egy utolsó szempont, hogy ne itt és most rúgja ki a lábam alól a talajt a pánikbetegségem.
Az omladozó belső párkányra tenyerelek, elrévedve, üveges tekintettel bámulva a város fényeit. Behunyom a szemem, ezzel átadva magam a késő esti, igen csak hűvös szellőnek, abban bízva, hogy az majd kifúj minden oda nem illő gondolatot a fejemből.
Csupán a vállaimra nehezedő, súlyos kezek képesek visszarángatni ide, a jelenbe, ebbe az omladozó romhalmazba. Először összerezzenek, de az agyam szerencsére még viszonylag gyorsan kapcsol, miszerint nincs veszély. Még. Így engedelmeskedve Angelo felé fordulok, bár kezeimet összefűzöm mellkasom előtt, ezzel jelezve elzárkózásomat, és mert így kevésbé fázom.
Először fel se fogom amit mond, majd lassan minden szavának értelmet generál igen csak összezavarodott agyam.
-Mihh??! Azt hiszed ez csak úgy megy! Hogy gondolok egyet, és csak úgy eltűnök a térképről, nem?! Hát lehet, hogy neked ez annak idején bejött, de én nem vagyok olyan, mint te! - Köpöm ingerülten, bele sem gondolva abba, hogy szavaimnak súlya van. Hogy megbánthatom, pedig ha higgadtan, épésszel átgondolom, csak segíteni akar. Csak meg akar védeni. Ezennel tényleg. Ha már egyszer elbaszta... S mialatt feltámadni látszik a lelkiismeretem, úgy lágyul el lassan szikrákat szóró tekintetem is, ami már sokkal inkább bocsánatkérő, mintsem inkább gyilkos. Csodák csodájára Kentin is elhallgatott...
-Sajnálom, ne haragudj! Nem akartalak megbántani... Én... csak nem tudom hogyan tovább. - Szégyenkezve sütöm le tekintetem, inkább bakancsom itt-ott lerúgott, kopott orrát bámulom, minthogy szembe kelljen néznem Angeloval.
-Ma odabent a kórházban kihallgattam egy beszélgetést. Ez az arcátlan seggfej belekeverte a mocskos kis üzletébe a mentoromat is, és elég egyértelműen a tudtára adta, hogy engem tartson távol az ügytől, különben meg fogom ütni a bokámat. - Még mindig itt cseng fülemben a fenyegető éllel teli hangja, és az az arckifejezés amivel a mentoromat méregette... örökké beleégett az agyamba.
-Kockáztattam érted az állásomat, a szabadságomat! És nem, nem túlzok. Konkrétan megloptam a kórházat azokkal az infúziókkal, gyógyszerekkel, ha ez kiderül, simán felfüggeszthetnek, akár még le is tartóztathatnak, egy életre eltilthatnak a hivatásomtól! És még csak azt se tudom ki vagy. Hogy kinek segítek...? - Most először nézek fel rá, összeráncolt szemöldökkel, szemeimben megannyi kérdéssel, félelemmel. Óráknak tűnő percek telnek el így, hogy csak fürkészem az arcát, próbálva valami érzelmet, bármit kiolvasni belőle, végül feladom, s akár engedi, akár nem, ismét az ablak felé fordulok. Mert levegőre van szükségem, és mert nem akarom, hogy lássa, másodperceken belül úgy fogok bömbölni, mint egy óvodás akit sarokba állítottak.
-Megígéred, hogy a szüleimnek nem esik bántódása? - Bár hangom elcsuklik a visszatartott sírás miatt, mégis határozottságot erőltetek magamra. Már amennyire ez ebben a helyzetben lehetséges.
-Ó, apám! Ez egyre keményebb! - Töri meg Kentin a kínos, fagyos csendet. Már-már el is felejtettem, hogy itt van.
-Nem tudnád őt valahogy takarékra kapcsolni? - A kérdést egyértelműen Angelonak címzem, majd törlök egyet kettőt pulcsim ujjával szemeimen, orromon, és ismét felé fordulok.
-A holnapot még valahogy megoldom munka szempontjából. Pont szabadnapom lenne, fogszabályozó ellenőrzésre kéne mennem. A többit meg majd még megálmodom. Erről jut eszembe... ha már itt kell aludni, kereshetnénk valami párnát, vagy takarókat. Gyanítom, nem lesz melegünk az éjszaka. - Próbálom összeszedni magam, habár ez jelenleg rendkívül nehéz. Muszáj elterelni a figyelmemet a helyzetről, így ha Angelo nem avatkozik közbe, kicsusszanok közüle és a párkány közül, hogy aztán szipogva, egyre sűrűbb könnyfátyollal szemeim előtt, használható ágynemű után kezdjek kutatni. Jelenleg mást úgysem igazán tehetünk.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyKedd Jan. 10 2023, 18:23


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Az alvilági dolgaimba mindig is igyekeztem nem belevonni ártatlanokat, de ez is olyan, mint a szuperhősös filmek, ahol feldúlják a fél várost. Csak a dicsőséget és a győzelmet mutatják, a járulékos veszteségek és életek nem számítanak. Én megpróbáltam Irist távol tartani magamtól, s kijelentettem számára, hogy felejtsen el mindent, ami hozzám kötheti, bár tudtam jól, hogy mikor ezt kijelentettem, ez halott ügy volt. Reménykedtem azonban, hogy számára halkan elül majd az egész, s csupán egy rossz álomként fog gondolni rá. Azonban Iris olyan, mint egy bumeráng. Eldobod a búsba, mégis mindig visszatalál.
Azt gondoltam ki, hogy csapdát állítok azoknak a mocskoknak, akik az életemre törtek, s belém rakatták a chipet. Ehhez drasztikus módszerek kellettek, hiszen pár nehéz kő társaságában a Hudson mélyére küldtem a kis panelt, illetve egy jó haverom segítségével feldúlattam a lakásom teljesen, s a hatás kedvéért még a vérét is adta értem. Így mindennek a végén számomra tökéletesnek tűnik a csapda, hogy kicsit nyomozzak az árnyak közül, ki és miért akart a pokol mélyén látni. Ehhez persze szükség volt az is, hogy ne vonjak be senkit közvetlenül, ez alatt pedig azt értem, hogy nem húzhattam meg magam sehol. Egy helyet kivéve. Kentin ajánlott egy elhagyatott, méretes gyárépületet, amit eléggé el szokott kerülni mindenki. Távol esik a várostól, benőtte a gaz, s már a drogosok és csövesek is találtak maguknak kelendőbb helyet. Így kerültem hát ennek a helynek az egyik felsőbb szintjére, melyre biztonsági okokból egyetlen út vezet fel jelenleg: az én létrám.
Volt egy olyan sejtésem, mikor visszaláttam Irist Kentin telefonjának képernyőjéről, hogy a helyzet még elcsesződhet eléggé rendesen. Bíztam azonban Kentinben, hogy vagy elriasztja Irist, vagy szép szavakkal megérteti vele, hogy veszélyes már belefolynia ebbe az egészbe. Mikor azonban leeresztem a létrát a varázsszóra, s kidugom a fejem, a tengerkék szemek azért eléggé rendesen elkerekednek.
- Ó, baszdmeg, mi a fasz?! - engedem el halkan a levegőbe, amire Kentin szélesen elvigyorodik, Iris pedig meglehet, hogy meg sem hallotta. Jobb is! Ez az idióta fasz mégis minek hozta ide? Hát nem ezt mondtam neki! Mikor megjelennek mindketten, hirtelen köpni-nyelni sem tudok, annyira sokként ér, hogy a búvóhelyemre hozta ezt a lányt, akit igyekeztem kivonni mindenből, mikor komolyabbra fordult a helyzet. Nos, nem sikerült.
- Figyelj... - tárom szét kezeimet, mikor megindul felém. Én ostoba meg azt hiszem, hogy a nagy aggodalmak közepette meg akar ölelni, hiszen a frászt hoztam rá azzal, hogy feldúltan találta a lakásom, én pedig sehol sem voltam. Aztán mikor taszít egyet rajtam, hirtelen visszazökkenek a valóságba. Hiszen nem is ismerjük egymást! Miért akarna megölelni, miért akarna aggódni? Hiszen én sodorban őt bajba akaratomon kívül is, most pedig még jobban sikerült beletenyerelnie mindenbe. A kiakadása pedig... Teljesen jogos. Leengedem hát karjaimat, s akkor sem hajolok odébb, mikor apró kezének még kisebb ökle sápadt arcomat éri. Megérdemlem. Tudom jól. Minél jobban távol akartam őt tartani, annál inkább csúszott beljebb ebbe a mocskos gödörbe. Ha csak nem látom azt, hogy életveszélyes sérülést kész okozni, akkor igazából hagyok számára mindent. Pofozzon csak meg, lökjön el. Megérdemlem. Ha befejezte a dühöngést, akkor szólalok meg, a tőlem megszokott hangerő alatt jóval.
- Mit kerestél nálam? Mondtam, hogy ne gyere többet... - halk hangom elnyomja Kentin fuldokló röhögése, aki kiterül egy szál füves cigi társaságában a matracon, amin épp éjszakázom.  
- Téged megvert egy csaj! - ezt ismételgeti röhögve, miközben egyet-egyet beleszív a cigibe. Láthatóan nagyon élvezi a mozit.
- A lába közé célozz, akkor még le is döntheted! - ad egy tökéletes tanácsot Irisnek, de merem remélni, hogy ezt fogadja meg. Hacsak nem akarja hallani, ahogy felsírok, mint egy újszülött csecsemő.
- Te meg minek hoztad ide? Mondtam, hogy... - fordulok hátra a füves felé, ki belevág a szavamba.
- Nem direkt hoztam ide, olyan hülye én sem vagyok. Megérkeztek közben a pajtásaid is, muszáj volt lelépni, a kiscsajt meg nem akartam csak úgy ott hagyni. - hirtelen pattan fel, s mutatja a telefonját, amin homályosan látszanak csak az arcok az ablakon túlról. - Ismerős valamelyik? - összébb szűkítem szemeimet, s rábökök az egyikre.
- Ezt mintha láttam volna a kínai negyedbe. Sőt... Biztos, hogy láttam! Az egyik kajálda hátsó részében tűnt el pár alakkal együtt talán két hete, mikor ott jártam. Valami fürdő van az épület mögött, ha jól emlékszem... - láthatóan kissé erőre kapok, s eltűntetem a hirtelen jött depressziómat, amit Iris okozott. Felé fordulok hát határozottan, s megragadom vállait.
- Úgy tűnik, ha akarnám sem tudnálak kivonni ebből az egészből, úgyhogy most már nyakig benne vagy te is. Az a legbiztosabb, ha velem maradsz. - vigyorodom el igazán szélesen. - Jelents beteget, családnak és barátoknak pedig mondd, hogy elmész nyaralni. Vagy telelni. Vagy bánom is én! - csípőre csapom kezeimet ekkor lelkesen. - Holnap este meglátogatjuk a kínai negyedet! Ellenvetés? - szemeim kettejük között cikáznak, míg Kentin heves egyetértéssel bólogat, addig Iris... Remélem, nem hal szörnyet.

Diane N. Miles ölelést küldött

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 05 2023, 22:30

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Alighogy beljebb araszolok, már meg is gondolom magam, legszívesebben szó nélkül kifordulnék a lakásból, úgy téve, mint aki itt se járt, de a lelkiismeretem nem engedi. Mint ahogyan azt sem, hogy csak úgy hátat fordítsak Angelonak, mikor láthatólag valami szörnyű dolog történt vele.
Ám minden igyekezetem egy szempillantás alatt odavész, mikoris a mobilom kiesik a kezemből, egy masszív tenyér pedig nemesegyszerűséggel betapasztja a számat.
Szemeim riadtan kikerekednek, ezzel egy időben bekapcsol az a bizonyos vészjelző az agyamban, így szinte gondolkodás nélkül, amolyan ösztönösen szorítok rá mindkét kezemmel a biztonságiövként a képemre tekeredett karra. Fejhangon hümmögök, artikulálatlanul tiltakozok, gyanakvó kérdése hallatán csapkodni kezdem kézfejét, jelezve, amennyiben választ akar, jobb, ha elenged, mert jelnyelvből elég gyenge vagyok, és különben is, ha ezt tovább folytatja, biz isten megfulladok!
-Mi a franccc? - Sipákolom már-már hisztérikusan, amint végre újból levegőhöz jutok. Egészen a konyhaszigetig hátrálok, melynek sarka fájdalmasan belefúródik a derekamba.
-Te ki vagy?! És mit keresel itt? Ez egy bűntett helyszíne, hívni kell a rendőrséget! - Képtelen vagyok józanul gondolkodni, minden annyira zavaros, az események gyorsvonatként érik utol egymást, ebben a zaklatott lelkiállapotomban képtelen vagyok követni őket. Egyszerűen csak sodródom az árral. Akkor kezd valamelyest tisztulni a kép, amikor a chippről tesz említést, és felhívja a figyelmem azokra a fura, rosszarcú alakokra, akik az utca túloldalán parkolnak le, és úgy néznek ki, mintha a Men in Black filmek valami gagyi, G kategóriás változatából léptek volna elő.
Ezekután nem kérdés, hogy ki mellett rakom le a voksom, bár ez a béna napszemüveg, kapucni kombó nem tűnik túl bizalomgerjesztőnek.
-Ez az egész Angelo műve? - Hadarom, továbbra is értetlenül állva a történek előtt. Majd egy nyugodtabb pillanatomban talán képes leszek összerakni a képet, hogy pontosan mi is folyik itt, de most csupán egyetlen cél lebeg szemeim előtt. Hogy kijussak innen élve, gyakorlatilag bármi áron, majd olyan olyan tenyeres-talpasban részesítsem Angelot, hogy a füle helyet cseréljen a szemével...
-Gyerünk pipi, vagy inkább naposcsibe? Nem érek rá egésznap erre a szarra! - Biztos vagyok benne, hogy ölni tudnék a tekintetemmel. Az ablaknál megtorpanok, néhány másodpercig hezitálok, hogy amit teszek, azt jól meggondoltam-e, és ott van még a következő bökkenő is. Hogy a kékeres méteresbe kell kimászni egy ablakon?!
-A tempód alapján inkább azt mondanám, tyúkanyó. Paaakk-pakk-pakk... Na, nyomi van! Láttad náluk azokat a Berettákat? Azzal fogják kiloccsantani az agyunkat kedves doktornő, ha tovább tökölünk. Hajrá-hajrá! - Nem tudom, hogy az ezt követő seggre pacsi egyfajta sürgetés akart-e lenni, de ennek az alaknak is igen csak érik, hogy átrendezzem a vonásait.
-Barom! - Frappánsabb sértés aligha juthatott volna eszembe, de egyenlőre mindennél fontosabb a testiépségem megóvása. Így egy gyors Miatyánk után átlépek a külső párkányra és ugrok. Valami elbaltázott tigrisbukfencben sikerül földet érnem, amiből az ismeretlen izomagy segít fel udvariasan, a karomnál fogva rángatva, s innentől kezdve gyakorlatilag már el se engedi a csuklómat. Alig bírom tartani vele a tempót ahogyan bukdácsolva loholok utána.
-Ültél már motoron?
-Nem tudom. Az elektromos roller annak számít? Az is két keréken gurul. - Felelem lihegve, mellkasomhoz kapva, hogy őrülten zakatoló szívemet valahogyan bordáim mögött tarthassam. Ekkor jut csak el ködös tudatomig, hogy egy kihalt mellékutcába értünk.
-Pattanj! - Mutat a sikátor egy félreeső sarkában lévő halványlila gőzöm sincs róla, hogy milyen motor felé. Ügyetlenül zsonglőrködöm a váratlanul felém hajított bukósisakkal, csupán a jószerencsén múlik, hogy nem ejtem el.
-Én arra biztosan nem! - Rázom tiltakozóan a fejem, ódzkodva mérve végig a fekete metál színű kétkerekűt. Látszik rajta, hogy foglalkozva van vele.
-Nekem hót' mindegy! De én tuti lépek. - Flegmán megvonja a vállát, valahonnan szakadt farmerja zsebéből egy olyan hosszú spanglit húz elő, mint a mutatóujjam. Kétszer.
-Biztos, hogy jő ötlet napszemüvegben, betépve vezetni?
-Profi vagyok! És a cucc miatt érzékeny a szemem a fényre. - Fogvillantós, olyan tipikus sóher macsós félmosolyt küld felém, és már kattan is az öngyújtó.
-A fű nem okoz fényérzékenységet.
-Ki beszélt itt a fűről, okoska?! - Kérdez vissza, majd nyeregbe pattan és brümmögtetni kezdi a járgányt.
-Csak szívatlak! Na mi lesz, jössz vagy maradsz? - Fogai közé szorítja a gandzsát, én pedig bénán felveszem a bukósisakot, aminek fű és mentolos rágó szaga van, hogy aztán felülve mögé, egyenesen a vesztembe rohanhassak. Izé, száguldhassak.
Kezeim szorosan kulcsolom össze valahol hasa tájékán, és inkább rá sem nézek a kilométer órára. Örökkévalóságnak tűnik mire lassítani kezdünk, majd egy eldugott helyen leállítja alattunk a motort.
A bukósisakot majdnem ugyanolyan bénán veszem le, mint ahogy felvettem, hajam több helyen is beleakad. Ilyen érzés lehet megszületni...
Riadtan, segítség kérően nézek körül, de mindenhol csak fákat, nagyjából a derekamig érő, száraz füvet, gazt látok, az ég felé magasló fák mögött pedig valami omladozó épület illegeti magát. Valahol a külvárosi területeken lehetünk. Talán a régi gyártelep, ami még az első nagy világválság ideje alatt fuccsolt be és azóta sem nyúltak hozzá.
-Mi ez az egész? Hol vagyunk? Hol van Angelo?
-Ott! - Mutat a fák mögé, én pedig kishíján összecsinálom magam.
-Neeem. Én oda biztos, hogy be nem megyek.
-Szíved joga! - Flegmán megrántja a vállát, majd egy cigit nyom a szájába, s végül zsebre dugott kezekkel elindul. Látszólag cseppet sem izgatja a sorsom. Zaklatottan forgolódni kezdek tengelyem körül, mint aki a kiutat keresi. Többször is magam mögé nézek, mint egy paranoiás, s miként távolodó alakját figyelem, úgy válok egyre rémültebbé. Először csak sétálva, majd futólépésben, végül mint aki az életéért szalad, indulok utána. Nem szólok semmit. Egyrészt, mert mindjárt kiokádom a tüdőmet a szívemmel együtt, másrészt pedig, azt hiszem nincs is mit mondanom. És ő sem szólal meg. A képére telepedett félvigyora árulkodóbb, mint bármi. Így gyalogolunk a derékig érő fűben, a szürkületben egymás mellett némán, míg a roskadozó gyárépülethez nem érünk.
-Héj Rómeó! Engedd le a hajadat! - Összeráncolt homlokkal nézek rá, majd a létrára, amit valaki néhány pillanattal ezelőtt leengedett az egyik ablakból.
-Hölgyeké az elsőbbség!
-De semmi bámészkodás!
-Cöhh, hagyjál már! - Legyint flegmán. Nem tudom, hogy sérelmeznem kellene-e, hogy látszólag egy fikarcnyi érdeklődést sem mutat déli féltekem irányába, vagy inkább örülnöm neki.
Bár lábaim remegnek, sokkal könnyebben, gyorsabban szedem felfelé a fokokat, mint ahogy Angelo lakásán az ablakból leugrottam. Azért a párkánnyal itt is meggyűlik a bajom, bénázok egy ideig, hogy hogyan, melyik lábammal, szemből, vagy inkább háttal lépjek be, végül aztán megoldom.
-Tíz per hat. Jó, inkább hét. Tudod mit? Egyezzünk ki hat és félben. - Kérdőn, kikerekedett szemekkel pislogok rá mire leesik a tantusz, hogy a seggemet pontozta.
-Hat?! Az egy tök szar szám! - Bukik ki belőlem meggondolatlanul, a kelleténél sértettebben, mint terveztem. El is szégyellem magam miatta. A srác meg csak jóízűen elröhögi magát, ám az én dühömnek még jókedvű hahotázása sem tud gátat szabni. Kezeim ökölbe szorulnak, nem gondolkozom, az agyam józanabbik fele felmondja a szolgálatot, már csak a mérhetetlen dühöm, kétségbeesésem és a pánik irányítanak, s dübörgő léptekkel, ökölbeszorított kezekkel indulok meg Angelo felé, taszítva egyet rajta valahol mellkasa tájékán -vagyis nagyon szeretném, ha lenne bennem annyi erő, hogy ezt véghez tudjam vinni-, és aminek még jobban örülnék, ha az arca felé lendített öklöm -ehhez azért jócskán lábujjhegyre kell állnom-, célt érne. Nem szólok semmit, dühösen fürkészem az arcát, akár sikerült neki bemosnom, akár nem. Szemeim szikrát szórnak, megfagy a levegő, csupán a haverja röhögését lehet hallani.

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 05 2023, 10:46


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Iris nem kap tőlem már semmiféle választ, sem magyarázatot, vagy éppen pár biztató szót. Elérkezett az a pillanat, amikor sokkal komolyabbra fordultak a dolgok, mint azt vártam. Nem mintha a késszúrás nem lett volna az... Ez a chip azonban a tökéletes bizonyíték arra, hogy nem csupán két huligán játszadozott egy pengével, hanem sokkal komolyabb dolgok fortyognak a háttérben, hiszen az egyik orvos keze is benne van a dologban. Tehát volt annak célja, hogy engem leszúrtak. Annak pedig még inkább, hogy nyomkövetőt raktak belém... Már csak azt kell megtudnom, hogy miért. Mit akarnak tudni, s pontosan ki? Ezt már egyedül kell kiderítenem, ebbe Iris tényleg nem folyhat bele.

Másnap este

Lehet, hogy távol vagyok az otthonomtól, a családomtól, s a kapcsolataim nagy része is olaszhonban vár rám, azonban engem sosem kellett félteni. Mindig, minden problémát megoldottam, vagy legalábbis a terveim valamelyikének biztosan nem lett olyan rossz kimenetele. Izzítanom kellet ma is pár embert innen New Yorkból, akiknek bőven belelóg a keze az alvilág dolgaiba, így történt az, hogy estére már halott voltam...
- Ugye a gitáromnak nem lett baja? Ugye azt nem basztad szét?! Az életeddel fogsz fizetni, ha igen... - közlöm dühösen a telefonba.
- Nyugi, odatettem a szekrény mellé a földre, mintha fel lenne borítva. Én sem vagyok hülye, hogy egy ilyen jó kis gitárt beáldozzak érted... Ellenben a kezemmel, még a véremet is itt hagytam, baszki! - összeröhögünk Kentinnel, persze csak nagyon halkan, hiszen ő még a házamban van. Úgy kell kinéznie mindennek, mintha itt sem lennék, hátha még nyomozgatnak egy kicsit utánam, tényleg halott vagyok-e. A házam feldúlása pedig szerintem remek bizonyíték, ha nem hinnék el, hogy a Hudson mélyén rohad a testem.
- Te figyi... A ház előtt topog valami kiscsaj, szerintem hozzád készül. - közli halkan.
- Mutasd. - bekapcsolja az ablak mögül a telefonjának a kameráját, s nem is kell sok idő, hogy rájöjjek, ki az. Iris... Sejthettem volna, hogy nem bírja csak úgy elengedni ezt az egészet. Ami most kurva nagy baj.
- Ne bántsd őt. Ő az, aki segített a kórházból. Viszont ne hagyd, hogy hívja a rendőrséget. Nagyon nem hiányzik, hogy elkezdjenek nyomozni, mert abból mi sem jövünk ki jól. - egy “értettem”-et elmormol még Kentin, azzal megszakítjuk a vonalat. Ő halkan, mint egy árny, lesétál az emeletről, s lent a konyhában Iris mögé lopózik. Látja, hogy ott van a kezében a telefon azzal a bizonyos 911-gyel, így mielőtt még tárcsázza, hirtelen rátapasztja a kezét a lány szájára. Sokkal magasabb és szélesebb, mint ő, lényegében egy mozdulattal eltörhetné a nyakát. Ami persze tilos!
- Mit akarsz itt, kislány? Ki küldött? - Kentin nem éppen a kedves módszereiről híres, így mielőtt lebuktatna, hogy kamu az egész házrombolás, megpróbálja kideríteni, hogy nem építették be esetleg őt a kórházból. Azonban ez a remek kis trükk nagyon hamar bukni látszik, ugyanis a konyhai ablakon túlról felfedezi, hogy megáll egy autó a ház előtt, s kiszáll belőle pár nem épp bizalomgerjesztő alak.  
- Ó, bassza meg! Figyi, most elengedlek, de kussolj, lépnünk kell! Angeloval vagyok, ő a haverom! Ezek baszták bele a nyomkövetőt is! - mutat ki az ablakon, s már húzza is a nappali irányába, ahol természetesen nincs ajtó. Felcsapja az ablakot, ami alatt azért messze van a talaj, így a mellette levő masszív csatorna lesz a nyerő útvonal.
- Indulj! - utasítja Irist. Persze, nem biztos, hogy ilyen könnyen fog menni a meglógás, hiszen lehet, hogy nem hisz Kentinnek, s biztonságosabbnak tartja a négy alakot. Ha Iris magára vonja a figyelmet, hezitál esetleg, vagy maradna, akkor Kentin pillanatok alatt magára hagyja őt, s meglóg az ablakon át.  

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptySzomb. Dec. 31 2022, 17:29

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Elbaszott? Elbaszott. Elbaszott! Igen, totál igaza van. Keresve se találnék erre az egész őskáoszra ideillőbb kifejezést. Mégis mi a franc történik? Mibe ástam bele magam tudtomon kívül?! Lassan már a hivatását, a munkáját sem végezheti nyugodt szívvel az ember? Milyen világot élünk, ha a segítségnyújtás, gyógyítás manapság egyes rosszarcú emberek számára büntetendő? Követhetetlenül gyorsan cikáznak az események, tulajdonképpen nincs is időm felfogni, hogy éppen mi történik, egyik sokk után ér a másik. Nem tudom mi a legrémisztőbb. Hogy Dr.Faszfejről kiderült, tényleg valami alvilági arc lehet, akinek nemhogy gyógyítania, de még szabadlábon sem szabadna lennie, vagy inkább az, hogy egy ilyen életveszélyes dolgot, mint a chipp beültetés valakibe, megmert lépni. Habár, a kettő nem zárja ki egymást. Úgyis mondhatnánk, kéz a kézben járnak.
Miután kiadtam magamból mindent, egy jó ideig még elidőzöm a fürdőszobában, jéghideg vízzel arcot mosok, kiöblítem a számat, néhány percig csuklóimra is engedek a hűvösből, hogy lecsitíthassam vadul kalapáló pulzusomat. Mindjárt szívrohamot kapok.
Miután a tükör segítségével nyugtázom, hogy nem nézek ki jobban, mint amikor kiléptem a kórházból, de legalább olyan látszatot keltek, mint egy lefosott kilóméterkő -tehát elég szarul festek-, lassan visszaimbolygok Angelohoz. Amíg ezt a kevés utat megteszem a fürdőtől a nappaliig vezető folyosón, igyekszem lecsitítani a tornádóként kavargó gondolataimat, hogy meg tudjam őt szúrni, és eltudjam magyarázni, hogyan köthet be magának infúziót biztonságosan.
De már rég máshol járok. Egyetlen dolgon kattog csupán az eszem, s eme ötletemnek hangot is adok:
-Fel kéne hívnunk a rendőrséget! Sőt, holnap reggel egyenesen a... - Amint visszaérek a nappaliba, belém fagy minden további mondandóm. Már csak a sebtében összepakolt táskámat látom, amit szinte a kezembe tuszkol, sürgetve, hogy ugyan húzzak már a búsba.
-Mi? - Hebegem magam elé meredve kikerekedett szemekkel, hangom nem több erőtlen, hitetlenkedő suttogásnál.
-Mi van?! - Itt már azért az előbbinél jóval magasabb frekvencián, szinte dühösen szólok.
-Ezt nem teheted! - Sipákolom eszemet veszítve.
-Vagyis, de, megteheted, ez a te lakásod, de. Basszus! Ez az elmebeteg állat gond és mindenféle aggodalom nélkül praktizál, ki tudja hány emberrel tett még meg hasonlót, és fog elkövetni ennél talán még sokkal rosszabb dolgokat is, ha nem lépünk az ügyben?! - Csattanok fel. Dühös vagyok, zaklatott, de leginkább talán kétségbeesett. Nem érdekel a hálálkodása, nem nyugtat meg a vállamra simított kéz sem, amit inkább csak lerázok magamról, s jobb híján a vállamra kanyarintom a táskámat, hogy aztán elhagyjam a lakását örökre. A küszöböt átlépve azért még hezitálok. De nem sokáig.
-Hálátlan seggfej! - Toporzékolok, és még az ajtóra is ráverek egyet ököllel mielőtt tovább állnék.

Másnap

Az éjszaka egy szemhunyásnyit sem aludtam, köszönhetően a tegnap estének. Dühös vagyok Angelora. Nem azért, mert kirakott a lakásából, inkább azért, mert láthatólag egyedül akarja megoldani a problémát, ahelyett, hogy inkább a rendőrök kezére adnánk Dr.Gastont. De egyedül mégis mit tehetnék? Hogy bizonyítsam be Angelo nélkül a tettét?!
Egésznap dekoncentrált és zaklatott voltam a történtek miatt.
-Micsoda???
-Narancs ileus. Bélelzáródás. A túlzásba vitt narancsfogyasztás az oka. A benne lévő rostok, magok elzárják a bélrendszerének egyik szűkebb szakaszát. Ez okozza a hasfájást, emésztési problémákat, lázat. És ezért kell azonnal a műtőbe szállítani. - Ahhoz, hogy valakinél citrusfélék idézzék elő a bélelzáródást, legalább egy, de inkább két kiló narancsot meg kell ennie ültőhelyében. Ez az ember egy őrült! Ki képes ilyenre?
-Megyek, és konzultálok az ügyeletes sebésszel. - Ezzel lehúzom a gumikesztyűt, majd a vizsgálóba kiakasztott tábla felé fordulok, hogy leolvashassam róla az ügyeleti rendet. Ekkor akad meg a szemem Dr.Faszfej nevén. Szinte rögtön elönti az agyamat a vörös köd. Mi ez, ha nem a sors?! Itt az ideje elbeszélgetnem vele. Hogy tudok a mocskos kis dolgairól, hogy tudom, hogy egy velejéig romlott ember, és hogy értesíteni fogom a rendőrséget. Ha te nem így akarod rövidre zárni Angelo, akkor majd megteszem én.
-Az asszisztensem beköt magának egy infúziót, kérem most már ne igyon, egyen. Én konzultálok a sebésszel, aki majd műteni fogja. - Biztatóan rámosolygok, majd felkapom a vizsgálóasztalról a kartonját, benne minden eddigi leletével, melyek az ileust bizonyítják, és megindulok a sürgősségi folyosóján a liftekhez.  A negyedik emeletig meg sem állok.
A sebészeten megkérdezem a nővérpultban pletykáló ápolókat, hogy merre találom Dr.Gastont. A szívem majd' kiugrik a helyéről, amikor közlik, hogy kivételesen az osztályon van, a vizsgálóban. Dühödt léptekkel, mint egy megvadult bika, indulok el a folyosón, ám a résnyire nyitva hagyott ajtó láttán megtorpanok, és úgy döntök, nem rúgom rá, inkább csak megfigyelem a kiszűrődő beszélgetést.
-D'Amore elintézve. A chipp szerint már a Hudson mélyén van valahol. És igazán kösz a közbenjárást! - A rohadék!
-Szívesen tettem, Gaston. - Az ismerős hang hallatán lefagyok. Dr.Monroe. Egykori mentorom. Apuék után a világon a harmadik legtisztább lelkű ember. Gondoltam én. A résen keresztül látom amint kezet fognak, de azt már pontosan nem tudom kivenni, hogy mit rak Dr.Monroe a köpenye zsebébe.
-És Monroe... Kösd hátra Kingston sarkát. Olyan dolgokba üti bele az orrát amibe nem kéne. Ha tovább folytatja, kénytelen leszek közbenjárni. - Ez az a pont, ahol nem hallgatom tovább azt a megannyi szennyet amit összehordanak ezek ketten. A nap további részét úgy töltöm, mint egy élőhalott, és csak remélni tudom, hogy nem hoztam egyik betegemmel kapcsolatban sem olyan döntést, amivel veszélyeztetem az életüket.
Mindig várom a műszakom végét, amikor végre kiléphetek a kórházból, de most inkább feszültséggel, félelemmel tölt el, hogy sötétedés után ki kell mennem az utcára.
Ennek ellenére a séta mellett döntök. Hátha sikerül tisztán látnom, kiszellőztetni a fejem hazáig. Mikor Angelo utcájába lépek, valamiért lelassítok, feszülten bolyongok. Lakása elé érve automatikusan lelassítok, s amikor az ajtó felé pillantok, megfagy bennem még a vér is, nem akarok hinni a szememnek. Idegesen túrni kezdem a mobilom, hogy felhívjam a rendőrséget. De mi van akkor, ha megsérült, és ellátásra van szüksége?! Nem is tudom miféle indíttatásból, de lassan közelebb megyek. Egy lépcsőfok. Még egy. Még egy, és még egy. Elment az eszem?! El. Ez egészen biztos.
Körülnézek, kezdem úgy érezni magam, mint valami betörő, aki rossz ajtón kopogtat. Az ugyanis nyitva van. Résnyire legalábbis biztos. Hezitálok, majd koppintok egyet a fán. Ennek hatására az ajtó belökődik, és egy valóságos káosz tárul elém. A bútorok felforgatva, szekrényajtók kitárva, ruhák szétdobálva. Három dolgot tudok elképzelni. Vagy valami őrületes afterpartyt tartott éjszaka, vagy lakást rendez, vagy... vagy valaki rohadtul betört hozzá.
-Hahó?! - Lépem át a küszöböt. Barna színű bakancsom alatt apróra tört üvegszilánkok repednek tovább. Telefonomat szorongatva -amin már előre be van élesítve a 911-, lassan a konyha felé araszolok, igyekezve minél kisebb zajt csapni. A konyhasziget pultján mintha alvadt vércseppeket látnék, a mosogatóból csak úgy zúdul ki a víz. Megszédülve kapok a pult sarka után, remegő ujjam már épp nyomná le a "hívás" gombot, ám ekkor a telefon kiesik a kezemből, bennem meg egyszerűen megfagy a vér attól, ahogy valaki elkap hátulról, és a számra tapasztja a tenyerét...  

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyKedd Dec. 27 2022, 07:50


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

- Egyik pillanatról a másikra elkezdtél undorodni? Azt meg hogy? Szar élményed volt? - kérdem őszinte érdeklődéssel, hiszen a különböző diéták és étkezési szokások engem mindig nagyon foglalkoztattak. Jó kis kihívásnak találom a változást, mely számomra életmentő tud lenni. Ahogy az is, hogy kicsit elrugaszkodunk a sérülésemtől, még ha csak pár mondat erejéig is. Persze, nem Iristől kellene elvárjam, hogy szórakoztat, hiszen ő kötelességből van csak itt, és sokáig már nem fog tartani a közös pályafutásunk.
- Nem volt eddig túlságosan izgalmas életed, ugye? Nem sok szarba tenyereltél eddig bele, mi? - nem megbántani akarom azzal, hogy szerintem unalmas volt eddig az élete, hiszen ezzel nincs baj. Nem mindenki szereti az izgalmakat, s érthető, ha valaki a nullára akarja lehozni az adrenalin szintjét. S bár eléggé kába voltam, mikor találkoztunk párszor, azért az enyhe pánikolásai feltűntek, ezért is gondoltam arra, hogy nem feltétlenül az izgalmakról szól Iris élete. Eddig legalábbis...
- Most hazudjak? Attól jobb lenne? Nem vagy hülyelány, te is nagyon jól tudod, hogy elbaszott ez az egész. Még akkor sem lennél teljesen biztonságban, ha engem nem ismernél. - közlöm tényszerűen. - Bocs, tényleg nem a frászt akarom rád hozni. - húzom el a szám. - Ha rajtam múlik, kihagylak mindenből. - ennyit tudok mondani nyugtatásként, bár nem tudom, ez mennyire hatásos. Valószínűleg semennyire.
- Téged biztosan nem. Engem már lehetséges, bár az elrablás túl egyszerű lenne. Vannak jobb módszerek is... - bökök a hasam felé. Ezzel pedig elérkezett az ideje annak is, hogy befogjam a szám, s ne cifrázzam tovább a kedélyeket.
- Ilyennek tűnök? - hogy bajt hoznék rá és a szeretteire? Tekintetem kissé fájdalmasan villog felé, de végül elmorzsolok egy halk “megígérem”-et. Kár is ezt tovább ragozni. Jobb lesz, ha Irist minél előbb eltávolítom magam mellől. Nem vagyok annak a híve, hogy ártatlan embereket húzzak bele az engem körbevevő szartengerbe. Úgyhogy áttesszük magunkat a nappaliba, s hamarosan megkezdődik a doktornő kezelése. Már nem érzek akkora fájdalmat, mint a legutóbbi alkalomkor, s most már joggal hiszem, hogy megmaradok, nem fogok elpatkolni.
- Eleinte lázadásnak indult még tizenévesen. A családunk eléggé szigorú szabályok szerint szeretett élni, én pedig nem bírtam a korlátokat. - vallom be őszintén. - Túlságosan mély jelentése egyiknek sincs. Egyszerűen így teljesebbnek érzem magam. - felelem neki, miközben a sebnél matat, ahol felfedez valami szokatlant. Kicsit megdöntöm a gerincem, hogy én is odalássak, s mikor Iris közli, hogy az egy chip... Nem csupán tengerkék szemeim kerekednek el, de olyan düh önt el, hogy menten felrobbanok. Átveszem tőle, amíg kirohan a mosdóba, s összeszedve minden elektronikai tapasztalatom, én első látásra nyomkövetőnek mondanám. Ezt meg kell vizsgáltatnom. Sürgősen. Ezzel kurvára meg tudom fogni azt az orvost. Nem csak megfogni, de el is intézni... S elérkezett az a pont, mikor Irist tényleg ki kell vonnom ebből az egészből, mielőtt még jobban belekeveredik. Így ha kimászott a mosdóból, egyből elé lépek határozottan már úgy, hogy összeszedtem a cuccait.
- Köszönöm az eddigi segítségedet, egyszer ígérem, hogy meghálálom. Most viszont menned kell. Ne gyere többet, innentől én megoldom. Megleszek. - biccentek a hasam felé. - Soha, senkinek ne szólj még véletlenül sem, hogy itt jártál. Vagy hogy ismersz. Felejtsd el a nevem, felejts el mindent. Oké? - érintem meg a vállát biztatóan. - És nem lesz semmi baj. - próbálok magamra erőltetni némi mosolyt, de ez nem olyan egyszerű, hiszen szerintem még az arcom is enyhe vörös árnyalatot vett fel az idegtől.  

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptySzomb. Dec. 10 2022, 23:57

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Elkezdhetnék játszadozni a gondolattal, hogy mi lett volna, ha aznap éjjel előre tudom mibe keverem bele magam azzal, ha megmentem az életét. Vajon akkoris megtettem volna? Hanyatt-homlok neki mentem volna egy rangban bőven felettem álló orvos döntésének, csakhogy Angelonak esélye legyen megélnie a reggelt? Hülye kérdés. Igen, akkoris pont ugyanígy cselekedtem volna! Mert bár még mindig rettegek, ha arra gondolok, általa valami óriási szarcunami kellős közepébe sodortam magam, azért a fekáliából olykor fel-felbukkanva még én is látom az igazat. Azt, hogy ő egyáltalán nem az a velejéig romlott ember, mint akinek első blikkre képzeltem. És mélységesen szégyellem magam, amiért ennyire későn döbbentem rá az igazságra.
A vegetarianizmusom felé mutatott lelkes érdeklődése megmosolyogtat. Ízlelgetve forgatom számban az első falatot, s mielőtt válaszolnék, nagyot nyelve küldöm le a torkomon.
-A kóros vashiányon kívül másról nem tudok. Saját döntés volt a vega életmód. Asszem' tizenhat voltam amikor először undorodni kezdtem a hústól. Váó, már egy évtizede nem ettem húst. Mennyire durva már! - Csodálkozva elmélázok egy pillanatra, s a lassacskán felengedni látszó kedvem kezd visszafagyni, amint komolyabb, sötétebb téma irányába sodródunk a beszélgetésben.
Minél mélyebbre ássuk magunkat, úgy kezd rajtam szépen lassan ismét eluralkodni a pánik. Ha most állnék, biztos meg kellene kapaszkodnom valamibe, hogy megússzak egy jókora taknyolást.
Mivel a soronkövetkező falat kishíján kifordul a számból, nem próbálkozom tovább, inkább csak felhörpintem a maradék kólámat -a benne lévő koffeintől várva, hogy visszatérjen végre az erő a lábaimba-, s pedáns vendéghez hűen a mosogatónál kezdek ténykedni. Elborzadva szembesülök a csempéről visszanéző, hullasápadt tükörképemmel.
Itt nem eshet bajom, ugye? Angelo nem hagyná. Megmentettem az életét, ha úgy tetszik kétszer is, gyógyszereket, eszközöket loptam miatta a kórházból. Annyival tartozik nekem, hogy életben tart. Valahogy...
-Annyira hihetetlen, hogy ilyen tényleg van. Mármint. dr.Gaston valóban a kórház ügyeletes seggfeje, akár ki is tűzhetne egy ilyen feliratú névtáblát a köpenyére, de szerintem ő egész egyszerűen csak egy kiégett és lefokozott doki, akinek túl sok van még hátra a nyugdíjig, hogy elmenjen mondjuk próba baba öltöztetőnek. Pedig igazán testhezálló feladat lenne neki. Ott nem számít, hogy szorult-e belé empátia. Csak hát az a baj, hogy nem fizet olyan jól... - Már fogalmam sincs, hogy saját magam megnyugtatásra hordok össze ennyi bődületes baromságot, vagy egyszerűen csak oldani akarom a nyilvánvaló feszkót, mindenesetre figyelemelterelésnek jó. Már ami engem és a közelgő pánikrohamomat illeti.
Sose lehet tudni. Mármint, sose lehet tudni??? Hát ez oltári!
-Ugye tudod, hogy ezzel most nem nyugtattál meg?! - Sipákolom enyhén hisztérikus hangon, és az utolsó evőeszköz leöblítése, majd csepegtetőbe helyezése után rátámaszkodom a mosogatószélére, minden erőmmel a helyes légzésre koncentrálva. Orron be, szájon ki. Szedd össze magad!
-Nem fog senki elrabolni és több milliós váltságdíjat követelni a szüleimtől, igaz?
- Naná, hogy azonnal a legrosszabb forgatókönyvek egyikével rukkolok elő. Mindig is jó voltam abban, hogy belelovaljam magam egy fasza kis pánikrohamba. Miért pont most hagynám ki az élményt?
Ez a fojtogató, mellkasomra telepedő érzés most mégis valami másnak tudható be. Bűntudat? Lelkiismeret furdalás amiért cserben hagyom? Nem, nem befolyásolhatnak az érzéseim! Már éppen eleget segítettem neki, és kockáztattam miatta. Ha nem így lenne, már rég a hullaházban lenne.
-Nem, ne mondd ezt! Azt tettem amit a hivatásom is elvárt tőlem. Se többet, se kevesebbet. Éppen ezért nem akarok ennél is jobban belefolyni. - Zárom ezzel rövidre végleg a témát, bár biztos vagyok benne, hogy ezután még hetekig gyötörni fog a bűntudat amiért cserben hagyom. De arról neki már nem kell tudnia. Nem is fog.
-Csak ígérd meg, hogy nem hozol bajt rám és a szeretteimre. - Motyogom némiképp kétségbeesetten, kérlelően nézve fel szemeibe, mihelyst mellettem terem.
-Áh, nem lennék jó bejárónő. Kérdezd csak meg a lakótársamat. - Mosolyodom el visszafogottan.
-Azért te csak még ne hősködj egyenlőre azzal a félig szétnyílt, gennyben tocsogó vágással ott a hasadon. - Rosszallóan cancogok, a hasa irányába bökve.
-Kezdhetjük, Mr.D'Amore. - Azért sikerül elkapnom azt a bizonyos fonalat, még annyira nem gyöpösödtem be, hogy ne vegyem a poént. Mikor vetkőzni kezd, illedelmesen elnézek a lábaim irányába. Baszkii! Páratlan zoknit vettem fel. Ameddig ő elhelyezkedik a kanapén, én kipakolom a gyógyszertárat a táskámból. Van itt antibiotikum, infúziók, desztillált víz, kötszer, fertőtlenítő... Mennyi minden elfér a táskámba!
-Khm... kezdjük akkor a hasaddal. - Némi határozottságot erőltetek magamra, csakhogy lányos zavaromat leplezni tudjam, majd a már jól megszokott módon letérdelek a kanapé mellé. Steril gézlapot bontogatok, fertőtlenítek, törlök.
-A tetoválásaidnak van valami jelentése? - Kíváncsiskodom. Az emberek nagyrésze valamilyen céllal varrat magára. Angelo is ilyennek tűnik.
-Hát ez...? - Hunyorogva hajolok közelebb, újabb gézlapot véve a kezembe, s törölve ki egy adag oda nem illő savós váladékot a szóban forgó területről, hogy jobban lássam azt a kis valamit.
-Biztos egy visszamaradt fonal darab. - Csipesz után nyúlok, hogy kipiszkálhassam az idegentestet, aminek láttán valósággal lefagyok.
-Ez... nem fonal. - Vágom rá. Nem, ez határozottan nem az. Egy tiszta gézlapra pottyantom, nyakon öntöm némi fertőtlenítő folyadékkal, hogy tisztább legyen a kép, majd újra a csipeszbe szorítom, így emelve fel magunk közé a néhány milliméteres idegentestet.
-Ez olyan, mint... mint az a csipp amit a kutyákba tesznek. - Tekintetemet lassan Angelo vonásaira irányítom, majd vissza az imént kiemelt tárgyra.
-Aaa-azt hiszem hányni fogok. - Kapom szabad kézfejem a szám elé. Nem a hasán tátongó seb látványa borzaszt el, sokkal inkább a tény, hogy ezt valaki -ez esetben nyilván dr.Faszfej-, megmerte lépni, és maga a gondolat, miszerint ha akarom, ha nem, most aztán nyakig benne vagyok. Hirtelen nem is tudom hova rakom a csipeszt a jeladóval együtt, olyan fürgén pattanok fel a földről, mint akinek feldugtak az ánuszába egy Duracell elemet, és az első lehetéges ajtón berontva, kagylózok egy kiadósat a rókával. Aszondja, köszöni szépen, jól van!

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyVas. Dec. 04 2022, 10:02


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Abban mindig is jó voltam, hogy a körülöttem levő alvilági örvénybe ne húzzak be másokat. Mintha két életem lett volna mindig. Egy normális, jó emberi kapcsolatokkal és hétköznapi dolgokkal, s egy bűnös, érdekkapcsolatokkal és mocskos dolgokkal. Bármelyik is lépett életbe, igyekeztem mindig úgy elsikálni a dolgokat, hogy ahhoz másnak ne legyen köze. Mégis néha megesik, hogy valaki megtalálja azt a bizonyos kiskaput, átcsusszan rajta, s belekerül az örvényembe, amiből nem igazán lehet szabadulni. Iris erre pedig tökéletes példa, hiszen millió lehetősége lett volna arra, hogy megfutamodjon, mégis most ezen a melankolikus éjjelen az ő keze kopog az ajtómon. Láthatja, hogy jobban vagyok, a sápadtság már nem kerít annyira a hatalmába, s még az étvágyam is kezd visszaszivárogni, hiszen a pulton pihenő két megtermett pizza nem csak dísznek van ott.
- Igen, sonka a pizzán. Itt New Yorkban ez ennyire... Fura? - vonom fel szemöldökeim értetlenül. Aztán érkezik tőle újabb zavart dadogás, mire most már kíváncsian bújok bele a pizzába, hogy megnézzem, mi az, ami ekkora zavart kelt.
- Penészes? Romlott? Vagy bogarat látsz? - kérdésemre azonban hamar megérkezik a válasz, mire pár pillanatig tanácstalanul pislogok felé, amíg felfogom, aztán meglepő módon elismerően bólintok.
- Az menő! Van valami betegséged, vagy ekkora állatvédő vagy? Vagy csak nem szereted a húst? - zúdítom rá kérdéseimet. - Az ilyen diétákat amúgy szeretem. Néha én is kipróbálok egyet, csak hogy gyakoroljak némi önkontrollt. - felelem magam mögé, mikor kerítek a fiókból számára egy kést és egy villát. A mosolyt azért nehezen varázsolom le magamról, hiszen komolyan jobb kedvre derít a zavartsága, s hogy néha össze-vissza beszél. Közben magam is letelepedek, s szakítok egy szép szeletet magamnak, melyet némán kezdek befalni, miközben Iris meséjét hallgatom.
- Ez az, hogy minden pletykának van valami alapja. És nem feltétlenül lenne véletlen. Szerinted az alvilági alakoknak itt a városban nincs egyetlen kapcsolatuk sem a kórházakban? Mindenhol létezik a korrupció, az ilyen helyekre is simán beszivárog. - ezt pedig olyan nyugodtsággal mondom, mintha hétköznapi témát feszegetnénk. Nekem lehet, hogy az, de Iris zavartságát látván nem hiszem, hogy valaha is volt részese ilyen történetnek. Ezért sem felelek az első kérdésére azonnal, inkább összegyűjtöm őket egy csokorba, hogy az első szeletem után egy korty kóla leöblítését követően válaszoljak.
- Hazudnék, ha azt mondanám, hogy minden rendben, de sajnos nem. Nem tudom, kik támadtak meg pontosan, bár vannak sejtéseim, de én úgy hiszem, hogy köze van ehhez az orvosnak is. Ami pedig téged illet... Sajnos nem tudom. Ezelőtt nem voltunk kapcsolatban, csak a kórház óta. Ha látta valaki, hogy eljöttél ide, hihetnek az ápolómnak is. Igazából ezen kívül nem tudnak egymáshoz kötni minket, szóval én nem hiszem, hogy a testi épséged bánná ezt az egészet. Viszont sosem lehet tudni. - utóbbit olyan komolysággal mondom, hogy még a levegő is megfagy körülöttünk. Nem a frászt szeretném ráhozni, csak próbálok arra utalni, hogy azért tartsa nyitva a szemét. Hiszen még én sem tudom pontosan, mibe keveredtem bele.
- Ez teljesen érthető, nincs is vele semmi gond. Az emberek többsége úgyis hagyott volna megdögleni, ezt elhiheted. Úgyhogy nagyon sokkal tartozok neked. - a humoron és a szerencsétlenségen kívül most azért egy másik arcomba is betekintést nyerhet. Megértem, hogy kivonná magát. Én sem szeretném nagyobb bajba sodorni. Csak álljak lábra teljesen, nyerjem vissza az erőm, s onnantól egyedül is megoldom a problémát. Erővel, természetesen.
- Ha azt mondod nekem, hogy többet ne keresselek, eltűnök az életedből, ígérem. - megint csak nagyon komolyan közlöm ezt vele. Bármikor kilököm őt az örvényből, amikor csak szeretné. Ám addig még van egy kis dolgunk, s mivel nem szeretném őt feltartani, lehajtom a pizzás doboz tetejét, s feltápászkodok a székről.
- Jaj, hagyd már! Csak beteg vagyok, nem béna és igénytelen, hogy ne tudnám ezt megcsinálni. - lépek mellé, miközben mosogat. - De azért értékelem, köszönöm. Bejárónői állást is vállalsz mellékesen? Mert akkor szólj. - próbálom kicsit oldani a helyzetet néhány szarul elsütött poénnal, hogy felengedjen ez a komoly légkör, amit sikerült megteremtenem. Közben részemről visszatérhetünk az orvosi teendőkre, úgyhogy meg is indulok a nappali felé, ahol a kanapé előtt levő üveg dohányzóasztalra lepakolhat minden eszközt.
- Kezdhetjük, doktornő. - ennek fényében pedig meg is fosztom magam a rövid ujjas felsőtől, hogy könnyebben hozzáférjünk a hasamhoz és a karomhoz egyaránt. Főleg, hogy fogalmam sincs, mire akar most megtanítani. Az orvosi dolgokhoz kicsit sem értek.

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyCsüt. Nov. 17 2022, 22:00

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Amíg várom, hogy végre kattanjon a zár, és nyíljon az ajtó, több dolog is átfut az agyamon. Most még nem lenne késő lelépni. Egyszerűen csak... bahh nem tudom... itt hagyom az ajtóban a szajrét, mint valami csapnivaló terrorista a bombákkal teli motyóját és elhúzok. Soha többé nem találkozunk, úgy teszünk, mintha a tegnap este meg se történt volna. Igazából mindig ezt csinálom. Állandóan csak behúzom fülem-farkam, felveszem a szemellenzőm, és beburkolózom a saját magam teremtett steril kis világomba, ahol minden rózsaszín és vattacukor illatú. Igazából sokkal nyugodtabb volt az életem ameddig az Angeloval történtek vaskarmokkal ki nem ragadtak az éveken át szövögetett gubómból, a rideg, szürke, veszélyes valóságba. Mint amikor a pár hetes embriót kikaparják... Neki is ilyen lehet. Hideg, idegen, rémisztő.
Végre kattan a zár, lassan feltárul az ajtó, és talán ez az egyetlen dolog, ami visszaránt a szakadék széléről, mely egy intenzív pánikrohamba vezet...
-A-a-azt azért nem mondanám. - Vágom rá dadogva, valamiféle mosolynak nevezett fintort erőltetve a fejemre. Már képtelen vagyok eldönteni, hogy az őszi, meglehetősen zord időjárástól, vagy a félelem(?)-től remegek inkább.
Bár elég nonszensz, de amint átlépem a küszöböt, úgy érzem, még itt is nagyobb biztonságban vagyok, mint odakint a nyílt utcán. Azért összerezzenek a zár kattanásának hallatán. Hirtelen csillapíthatatlan vágyat érzek arra, hogy kiderítsem, hány pontos az ajtózár, ha menekülnöm kellene, de meglepetésemre olyan kellemes fogadtatásban részesít, hogy komolyan kedvem támad ahhoz a pizzához. Bár lépteim még mindig kissé bizonytalanok, azért a tegnapinál már sokkal otthonosabban mozgok. A konyhába érve összepréselt ajkakkal, leszegett fejjel elvigyorodom. Talán még bele is pirulok. Nos, a tegnap este alakulhatott volna szerencsésebben is, ma már inkább csak mosolygok rajta. Még annak ellenére is, hogy az összevarrt szemöldököm, a szemem alatt éktelenkedő véraláfutás fájdalmasan húzódik.
Gyomrom hangosat kordul, mihelyst megérzem a pizza illatát.
-Mih? Jah, nem. Diszkréten csináltam. - Próbálok némi bizakodó mosolyt meggyötört fejemre varázsolni, közben a bűntudat úgy bokán rúg, hogy kis híján összecsuklom. Ez kemény volt!
Vége lesz ennek az érzésnek valaha?!
-Váo. Sonka. Mármint... sonka a pizzán. - Kezdek zavart motyogásba. Strokeom van, vagy mi a búbánatos kis tököm történik velem?!
-Kösz, tök jó. - Szokásos hülye, visszafogott, idióta mosoly, s mivel kaját nem illik visszautasítani meg egyébként is, mindjárt megpusztulok éhen, feltűröm könyékig kardigánom ujját, a csuklómon lévő, eléggé elnyűtt hajgumival egy laza, szedett-vedett lófarokba kötöm tincseimet, majd leülök a felkínált helyre.
-Én... a... ömm... - Idétlennül dadogok, úgy mutogatva a pizzán lévő sonkára, mintha valami döglött bogár lenne.
-Nem...nem eszem húst. Lakto-vegetáriánus vagyok. Bocsiii! - Kínosan, bocsánat kérően rámosolygok, meg is feledkezve fogszabályozómról. Utálom, ha bárki is tudomást vesz a létezéséről.
-Kaphatok egy kést meg egy villát? Ez miatt a szar miatt a számban... - Kényelmetlen ficánkolok a széken, mint akinek valamit feldugtak az ánuszába, s közben bőszen imádkozom, hogy ne lőjjön fejbe amiért egy egyszerű pizzázást is ennyire túlbonyolítok. A kínos csönd beállta arra pont jó, hogy realizáljam az előbb mondottakat.
-JAJ NEM! Mármint. Nem szó szerint szar. Nincs... szar a számban. - Minél tovább ragozom, annál inkább tudatosul bennem a tény, hogy még egy akkora idióta, mint én, nincs ezen a nyomorult világon. Szóval innentől kezdve inkább lakatot teszek a számra, s csak a lényegről beszélek. Szerintem Angelo is hálás lesz ezért. Amennyiben megkapom a kívánt evőeszközöket, illetlenül lepiszkálom a pizza tetejéről a sonkát.
-Mmm... ez isteni! - Bukik ki belőlem teljesen őszintén, majd becsukott szemmel, gyönyörteljesen hátra döntöm a fejem. Fogd már be a szád, de tényleg!
Kérdésáradata hallatán nagyot nyelek. Az újabb falat amit a számba tuszkolok, kishíján megakad a torkomon. Kortyolok néhányat a kólából mielőtt válaszolnék.
-Nem igazán ismerem az "öreg" orvosokat. Még elég friss hús vagyok itt. Deee tény, hogy hallottam egyet, s mást dr...dr.faszról. - Hívjuk hát akkor már becsületes nevén.
-Vannak pletykák. Az tuti, hogy fél éve még ő volt a sebészet vezető főorvosa, aztán megfosztották ettől a tisztségétől. Mindenki mást mond. Van aki azt mondja, hogy piázik és azért, hallottam már valami munkahelyi zaklatásról meg orvosi műhibáról is. A lista igazából véges. Nem hiszem, hogy túl közkedvelt személyiség lenne a kórházban. Akkor nem pletykálnának róla ennyi rosszat. Már ha ezek valóban csak pletykák. - Aprót vonok a vállamon, ezzel jelezve, teljesen tanácstalan vagyok az ügyben.
-Nem hiszem, hogy köze lenne. Vagyis nem tudom. Az túl durva véletlen lenne, nem? - Ráncolom elgondolkodva a homlokom, s közben egy újabb nagy kortyot gurítok le a kólából. Ez egyre zavarosabb.
-Legalábbis remélem nem. Mert ha neki köze van a támadóidhoz, akkor már... nekem is? - Nem próbálom leplezni mennyire be vagyok tojva. Az arcom mindent elárul. Ujjaim szorosabban fonják körbe a villát, hogy úrrá legyek a kézremegésemen. Innentől már csak kedvetlenül piszkálom a pizza szeletem maradékát. Végül feladom, a villát lehelyezem a tányérom szélére, nagyot fújtatva hátra dőlök, ujjaim idegesen matatják egymást az ölemben a pult alatt.
-Annak hogy bezártad az ajtót, köze van ahhoz ami veled történt? - Nézek fel rá végül, egyenesen a szemeibe.
-És ami veled történt... hatással lehet rám is? Mondjuk... a testiépségemre...? - Teszem fel a tíz pontos kérdést, melyre titkon talán nem is igazán akarom tudni a választ. Úgyis sejtem.
-Ne haragudj! Én csak... azt hiszem rohadtul félek. Nem tőled. Csak ettől az egésztől. Amibe keveredtem. - Mintha szégyellném magam, inkább újra csak leszegem a fejem. Majd egy mély, fojtogató sóhajt követően folytatom.
-Sokat gondolkoztam és... ha még lehet, akkor én ki akarok szállni. - Arcomon határozottsággal nézek fel rá, ám szemeim ennek inkább a szöges ellentétéről árulkodnak.
-Beszéltem egy volt csoporttársammal. Holnapután ügyeletes. Be tudlak hozzá vinni valamikor késő este egy hasi ultrahangra és megcsinálom a tenyésztést a sebedből, hogy a megfelelő antibiotikumot adhassam, de... ennél jobban nem akarok belefolyni. Sajnálom! - Kettősérzések kavarognak bennem. Angelo nem rossz ember. Bár alig ismerem, ebben az egyben szinte teljesen biztos vagyok. De vajon megéri tűzön-vízen átkelnem egy kvázi idegenért, kockáztatva ezzel az állásomat, s talán még az életemet is?!
-Hoztam infúziókat, antibiotikumot, branülöket. Holnap nem biztos, hogy tudok jönni. Szeretném megtanítani hogyan kell használni a branülöd és az infúziót. Ha befejezted, akkor neki is kezdhetünk. - Fenntartva kimértségem álcáját, felállok a helyemről, a pizzám maradékát eltakarítom, s hogy valamivel addig is leköthessem magam, nekiállok elmosogatni magam után. Szerencsétlenül, nyomorultul érzem magam. És sajnálom. Tényleg, őszintén sajnálom őt!

Angelo D'Amore imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyVas. Nov. 13 2022, 12:14


Iris & Angelo
"The marks humans leave are too often scars."

Ha Irisnek valami baja esik, soha nem mosnám le magamról, hogy nem az az alak vagyok, akinek először gondolt. A körülmények nagyon is adottak voltak ehhez, hiszen egy valódi krimibe rángattam bele, most pedig egész egyszerűen leütöttem. Még akkor is, ha véletlenül. És ez a sok horrorba nyúló véletlen most már tényleg felszakít belőlem egy olyan jóleső röhögést, amiben már több napja nem volt részem.
- Tényleg bocs. Ha hiszel a véletlenekben... Akkor szerintem most döntöttük meg ezt ezzel a sok szarral, amit okozok köréd. Ennek már teljesen biztos sokkal mélyebb értelme van. - jegyzem meg bölcsen még mindig röhögve a hűs kövön fetrengve. Aztán valahogy mindketten feltápászkodunk, s a nappaliba érve veszem észre igazán, hogy ennek valóban nyoma lesz, és nem csak egy kis piros folt. Meg is simítom a könyököm, s halkan felszisszenve, széles mosollyal huppanok le mellé.
- Azért eléggé kemény a fejed, majdnem eltörted a könyököm... - a gyógyszerek az asztalon landolnak, s mindenre úgy bólogatok, mintha teljesen érteném, amit mond. Holott csak rögzíteni próbálom az elmémbe, hogy mit mire szedjek be. Ami pedig a pihenést illeti... Nem lesz nehéz, bár már kurvára unom.

A másnap eléggé hamar érkezik el számomra, hiszen ahogy Iris kiadta utasításba, nem erőltettem meg magam. Annyira futotta, hogy pár apróbb dologért elugrottam a boltba, de a kezdődő paranoiámnak köszönhetően azt is kapucniban és maszkban tettem, hátha visszajönnek azok, akik a hasamba állították a kést. Nem engedhetem meg magamnak, hogy óvatlan legyek, hiszen ha nekem annyi, akkor a húgom következik. Egyedül beszorulva a lakásba pedig volt elegendő időm arra, hogy gyártsam magamban az összeesküvés elméleteket, s hogy felcsillanjon bennem a bosszú kicsiny csírája. Mert hogy most már kurvára tennem kell valamit. Eddig bujkáltam, mert Leonardo szerint ezzel védem meg a családom... De láthatóan ez sem elég. Úgyhogy amint felépülök teljesen... Jöhet az Angelo-módszer: amit szép szóval nem lehet megoldani, megoldjuk erővel.
Sok reményt fűzök azt újdonsült Supergirlömhöz, de tudom jól, hogy nem hagyatkozhatok teljes mértékben rá, hiszen mégis csak tilosban kell járnia miattam, az állását kockáztatja, így megérteném, ha kivonná magát a játékból és többé nem látnám. Ettől függetlenül is a falon kattogó órára vetül a tekintetem folyamatosan. Öt óra, még sehol. Hat óra, sehol senki. Fél hétkor végül berendelek magamnak két hatalmas pizzát, amikkel el leszek egy ideig, s amiket nagyjából fél nyolc nagyságában hozhatnak meg. Kipakolom hát őket a többszögletű konyha közepén levő márványpultra, s mikor kényelmesen elhelyezkedek, hogy végre visszaszedjem a minimum!!! kibaszott öt kilót, ami lejött rólam, hirtelen kopognak. Kit érdekel? Kopogjanak csak. Emelem a számhoz, már érzem az illatát a temérdek sonkával, kukoricával és sajttal megtömött pizzának, már a nyáltermelésem is beindul, mikor meghallom Iris hangját. Jelenleg itt New Yorkban ő az egyetlen, akit beengedek, így nem is kérdés, hogy azonnal az ajtóhoz lépek, feloldom a három zárat egy kis időre, hogy besurranjon, végül magunkra zárom azt újra. Sokkal emberibb kinézettel találhatja szemben magát, s bár még a fáradtság jelei sötét karikákban ott vannak a szemeim alatt, kezdek végre életre kelni.
- Akkor nem gondoltad meg magad. Szeretsz veszélyesen élni, mi? - próbálom elviccelni a dolgokat és oldani ezt a nagyon is komoly szituációt. Megindulok a konyhába kérdés nélkül, s a sajátom mellett kihúzok egy széket.
- Gyere, ülj le, most jött a kaja. Nem volt gond bent? Nem buktál le? - hozok neki egy fehér alapon kék mintás tányért, amit elé tolok. Igazából meg sem kérdezem, hogy akar-e enni, mert számomra egyértelmű, hogy meló után mindig éhesen megy haza az ember. Én legalábbis biztosan. Egy üveg kólát is előhalászok a hűtőből, amit kirakok a pultra a két pizza közé, s csúsztatok mellé egy régi fekete mekis poharat.
- Nem sikerült valamit kiderítened odabent? Hogy mi a faszért viselkedett úgy az az orvos? - természetesen nem vagyok bunkó paraszt, így ha Iris kézzel lábbal ellenkezik a pizzával, akkor én magam sem kezdek bele. A nyelvem viszont jobban pörög, mint tegnap, s muszáj megosztanom vele, hogy mire jutottam.
- Tudod, kurva sokat gondolkodtam. Mi van, ha annak a fasz orvosnak köze van azokhoz, akik leszúrtak? Nem volt körülötte semmi furcsaság még előttem? Nem viselkedett soha furán? - Sherlock D’Amore színre lép, de azt az egész kibaszott világ meg fogja szenvedni!

Iris W. Kingston imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 3675886080e56077461d360e94e1c80e
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place.
We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
322
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 EmptyPént. Okt. 28 2022, 12:58

Angelo&Ris
You'll never know the psychopath sitting next to you.You'll never know the murderer sitting next to you.You'll think, how'd I get here sitting next to you?

Pironkodva, igaz csak halványan, éppen hogy megvillantva fogszabályozómat, de elmosolyodom. Nem is tudom igazán miért számít ennyit a köszönete. Talán segít őt kicsivel jobb fényben feltüntetni a szememben, rokonszenvessé válik ettől az egész bensőséges... izétől. Bensőséges? Nem is igazán nevezném annak. Igazából fogalmam sincs, hogyan nevezhetném ezt az egész, teljesen abszurd szitut. Azt hittem ilyen csak a filmekben van. Hogy egy több, mint valószínű nem épp tiszta háttérrel rendelkező személy cinkostársa lesz egy orvos rezidens, akinek baromi unalmas kocka élete van. Dolgozik, majd haza megy, letölt valami pornót, abban bízva, hogy annak köszönhetően talán termelődik némi endorfin abban a csökött agyában, de mire a letöltés befejeződik, és elindíthatná azt a bizonyos műremeket, kidől mint a rohadt nád. Na jó, kanyarodjunk vissza kicsapongó, szexuális töltetű agymenéseimtől a lényeghez.
Szóval, ha most abban a bizonyos filmben szerepelnék -nem, nem a pornóban-, akkor valamiféle cinkostársa lennék, amiért segítek neki?! Azt se tudom már merre vagyok arccal. Hogy Angelot hova tudnám sorolni...
Semmi rossz szándékom nem volt ezzel a rohadt teával. Csak akartam inni egy bögrével, hogy felmelegítsen mielőtt indulok, ha már így felajánlotta, erre pillanatok alatt világ végét teremtek magam körül.
Annyira lefoglal újonnan szerzett harci sebeim nyalogatása, hogy szinte fel se tűnnek közeledő léptei. Pedig igazán felfigyelhettem volna rá. Hát akkora, mint a Jeti!
Mintha csak valami drámai lassított felvételt néznék végig, úgy csúszik meg a vízen, már hiába figyelmeztetném, pedig akartam. Esküszöm megvolt bennem a szándék! Az elkerülhetetlen becsapódás szó szerint padlóra küld. Olyannyira, hogy néhány pillanatig csak fekete foltokat látok, a fülemben szirénázó sípolás pedig minden más hangot elnyom.
-Azt a rohadt! Egy percre azt hittem itt a vég. - Szólalok meg végül, némi fáziskiesést követően, ráérősen heverészve a konyha kövén, egyik tenyeremet a mellkasomra simítva, hogy valahogy bent tartsam a szívem a szegycsontom mögött. A fulladozó nevetés hallatán először ösztönösen összerezzenek, majd hüledezve felvonom a szemöldökeimet, végül lassan én is röhögni kezdek a nyomoromon. Hát erre már tényleg nem lehet mit mondani.
-Bahh.. ennek tuti megmarad a nyoma! - Nyúlok sziszegve jobb halántékomhoz, ami a szememhez hasonlóan eszeveszettül hasogat.
Félig a konyhaszekrényekbe, félig pedig Angeloba kapaszkodva felkaparom magam a hideg kőről, hogy aztán a konyhában hagyva méltóságom utolsó darabkáit is, levágódjak a nappali kanapéjára.
-Oké, figyelj. Ezeket itt hagyom holnapig. Ebből akkor vegyél be, ha lázas vagy, ebből akkor, ha fáj. Ha lehet ne erőltesd meg magad. Holnap jövök. Megpróbálok bentről szerezni egy két dolgot. - Az utolsó kijelentésem még most is felborzolja azokat a bizonyos kedélyeimet, s némi bűntudatot is magával hoz. Még mindig nem tudom mit tegyek, mi lenne a helyes ebben a helyzetben. De nem engedhetem, hogy ennél is rosszabb állapotba kerüljön.

Korán keltem. A szokottnál is korábban, de nem azért, hogy végre, egyszer időben, s kényelmesen el tudjak készülni munkába menet előtt, hogy ne az eszeveszett kapkodásról szóljon minden reggelem.
A sebészeten kezdtem. Tartoztam némi magyarázattal Lucasnak -csoporttársam volt az egyetemen, most sebész rezidens-, már ami a tegnap estémet illeti.
-Durva buli volt. - Zártam le csupán ennyivel, és úgy tűnt, elhiszi. Legalábbis nem faggatott tovább. Csak összevarrta a nem sokkal a szemöldököm mellett éktelenkedő hasadást, és ellátta a lábfejemre nőtt vízhólyagot, mely akkora volt, mint a fejem. A nap többi részén nagyjából használhatatlan voltam. Ha épp nem akadt halaszthatatlan elintézni valóm, akkor inkább próbáltam beérni magam az utálatos papírmunkával, amik már hónapok óta váratnak magukra. Addig se kellett sántán bénáznom a betegek között. Szóval takaréklángra kapcsoltam magam.
Ebédszünetre egykori mentorommal mentem, igyekeztem a menzás borsófőzelék turkálása közben finoman, feltűnésmentesen faggatózni Angelo állapotáról. Nyilván név nélkül. Tételezzük fel, ha lenne ilyen eset az osztályon, ő milyen antibiotikumot adna, milyen vizsgálatokat végezne el. Nem mondom, hogy nem nézett rám furán, pláne a szemem körül szép lassan kialakult monokli, és a friss varratok végett, de nem különösebben faggatózott.
Mielőtt leléptem, bezárkóztam a vizsgálóba a délutáni referáló idejében. A főnöknek azt kamuztam, hogy rosszul vagyok. Amiben azért van némi igazság alapja, szóval csak kicsit volt bűntudatom amiért megrövidítettem a gyógyszeres szekrényt egy-két üveg vénás antibiotikummal, infúziókkal és vénabiztosításhoz szükséges eszközökkel.

Egy mély, reszketeg sóhaj tör utat magának mikor elérem a háztömböt ahol Angelo is lakik. Megannyi kérdés, gondolat kezd el cikázni a még mindig kissé tompa agyamban. De már nincs visszaút.
Szorosabbra húzom magamon szürke, nem sokkal a térdem fölé érő kardigánomat, míg a hideg előtérben várom a liftet teljesen egyedül, a táskámban két különböző fajta antibiotikummal, branülökkel, fecskendőkkel, kötszerekkel. Ilyen érzés lehet, ha díler vagy. A paranoia lassan teljesen a hatása alá kerít és nem vagy képes szabadulni tőle. Megborzongok attól ahogy a liftben lévő lámpa horror filmbe illően pislákolni kezd. Fellélegzek, mikor a célzott emeleten végre kinyílik az ajtó. Sehol egy árva lélek. Kezdem azt hinni Angelo lakik itt egyedül. Olyan az egész hely, mint valami szellemtanya. Hé, Tim Burton! Itt a kövi horror sztorid tökéletes helyszíne...
Habozok mielőtt bekopognék. Mintha még lenne bármi esélyem kiszállni ebből az egészből. Holott már nyakig benne vagyok.
Kopogok egyszer. Semmi. Kopogok még egyszer. Továbbra is monoton csönd.
-Angelo, én vagyok az, Iris. - A harmadik kopogtatáshoz már egy bátortalan, rekedt nyekergés is társul.
-Hoztam a... - Ekkor bevillan, hogy továbbra is tök illegális amit teszek, így lejjebb veszem a hangerőt, és egészen az ajtóhoz simulva szólok ismét.
-Hoztam a gyógyszereket. Engedj be.
mind álarcot viselünk
Iris W. Kingston
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Tumblr_inline_plhs52xjtj1tvfras_1280
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan

★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
Wendy in wonderland
★ családi állapot ★ :
I'm single, because I don't need anyone to ruin my life. I'm ruining it perfectly on my own (: oops I almost forget! Maybe I'm secretly in love with this asshole
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 F052e724e7c655595e8323495300a2e5
★ idézet ★ :
Doctors can't fix stupid, but we can sedate it.
★ foglalkozás ★ :
ICU+E.R. doctor
★ play by ★ :
Saoirse Ronan
★ szükségem van rád ★ :
Best daddys ever
★ hozzászólások száma ★ :
111
★ :
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Saoirse-ronan
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: You'll never know the freakshow sitting next to you
You'll never know the freakshow sitting next to you - Page 2 Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You'll never know the freakshow sitting next to you
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Lakások-
Ugrás: