New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

I had no chance to keep our memories still awake
TémanyitásI had no chance to keep our memories still awake
I had no chance to keep our memories still awake EmptyCsüt. Aug. 04 2022, 06:29
Valamilyen Kang
Szabad

Play by
Kang Chani
Születési hely
Valahol Dél-Koreában
Kor
21
Lakhely
ezt neked kell tudni
Szexuális beállítottság
úgy tudjuk, hogy heteroszexuális, de lepj meg minket
Családi állapot
merjél becsajozni
Csoport
diákok/munkások
Történetünk
Jelenleg gyűlöllek. De mind a ketten tudjuk, hogy ez nem fog sokáig tartani, mert egykor te is az egyik legjobb barátom voltál. Szükségem van rád és soha nem fogom megbocsájtani magamnak azt, ami veled történt miattam. Ugyanakkor nem tudom mikor leszek képes megbocsájtani azért, amit  velem tettél.

A történetünk nagyjából a gimiben indult el. Te, mint egy okostojás, egy évvel a kortársaid felett járhattál, emiatt kerültél Han és az én közelembe. Mi régóta barátok voltunk, és magunk sem tudjuk hogyan, de idővel helyet kaptál a mi asztalunknál, ami nyilván a legmenőbb arcokat gyűjtötte össze a suliban. Aranyosnak találtunk mind a ketten, és mivel Hannak és nekem is húgom van, gyakorlatilag a te személyedben kaptuk meg a kisöcsénket. A közös benned és bennem az egy szótagú nevünk, ami miatt Han mindig szidott minket, de ő is előszeretettel rövidíti a saját nevét. Az enyém igazságot, a tiéd boldogságot jelent, és ha egyetlen szóval kellett volna leírnom téged, akkor azt mondanám, hogy te voltál a két lábon járó boldogság egészen addig, amíg a családod fel nem vette azt a bizonyos uzsorahitelt, amiről beszéltél velem a balesetünk napján. Mivel képtelenek voltatok fizetni a magas kamatot, idővel elszegényedtél, nekem pedig az utolsó pillanatban szóltál erről és kértél segítséget. Magam sem tudom, hogy miért nem meséltem el mindezt Hannak, de akkor úgy éreztem, hogy egyszerűen nem maradt választásom. Nem hozhattalak szégyenbe egy jó barátunk előtt, mert határozottan láttam rajtad, hogy megvisel ez a dolog. A probléma akkor kezdődött, amikor már téged is üldözőbe vettek és bántani akartak.

Ekkoriban én már egyetemre jártam, te pedig végzős gimnazista voltál. A campusra jöttél, hogy segítséget kérj, én pedig nemrég szereztem jogsit motorra is. Előszeretettel jártam ezzel az eszközzel iskolába, mert szerettem volna megfelelő rutint szerezni, amivel nem rendelkeztem azon a napon, amikor úgy alakult, hogy menekülnünk kellett az uzsorások elől.

Egy pillanatig sem akartalak megölni. Magam sem tudom, hogy pontosan mi járt a fejemben, amikor megpróbáltam veled elmenekülni, de rossz döntést hoztam, amikor nem az egyetem épületében próbáltam meg elvegyülni veled. Emiatt életét vesztette a sofőr, akivel végül összeütköztünk, és én azt hittem, hogy te is... Gyakorlatilag készen álltam arra, hogy feláldozzam magam azért, hogy megmentselek, mivel az egyetlen logikus megoldás abban a helyzetben az volt, ha én halok meg. Gyakorlatilag a legjobb  barátom és egy idegen gyilkosává váltam, ezzel a tudattal kellett együtt élnem az elmúlt félévben.

Han és én eltávolodtunk az eset után, gyakorlatilag gyűlölni kezdett engem, mert azt hitte, hogy semmit nem jelentett nekem a "halálod". A valóság az volt, hogy minden éjszaka az élettelen testeddel álmodtam, ahogyan tehetetlenül fekszem a betonon, és semmit sem tudok tenni érted. Gyűlöltem... gyűlölöm magam ezért. Képtelen voltam józan maradni, inni kezdtem, nyugtatókkal és altatókkal tartanak életben, a húgomtól eltávolodtam, mert féltettem.

Erre neked van képed egyszerűen megjelenni és elmesélni, hogy a szüleid bújtattak el annak érdekében, hogy meg tudjanak védeni. Nem állítom, hogy nem örültem baromira, amikor megláttalak, de ugyanakkor szeretném beverni az orrod, amiért képes voltál egy szó nélkül hagyni, hogy szenvedjek és én is majdnem belehaljak a bánatba, amiért elveszítettelek. Emiatt valószínűleg te fogsz elveszíteni engem, mert makacs és csökönyös vagyok. Talán idővel megbocsájtok, de nem lesz egyszerű kör egyikünk számára sem az, ha újra találkozunk.

// az én oldalam nagyjából ennyi, talán egyéb információkat találhatsz még rólam az előtörténetemben, illetve Han is nagyon vár téged, érdemes őt is elolvasnod, ha érdeklődsz a karakter iránt. Ha ehhez nincs kedved, akkor nyugodtan keress minket privát üzenetben, szívesen leírjuk a tudnivalókat, illetve mindenképpen várjuk a saját ötleteidet is! A PB nagyon szeretnénk, ha maradna, gifeket képeket minden egyebet tudunk neked biztosítani. Nagyon jó ajánlatot kell tenned ahhoz, hogy engedjünk belőle, mert ezek hárman tündériek együtt, és az elejétől fogva Chanival képzeltük el Kangot. Nagyon nagyon várunk.  I had no chance to keep our memories still awake 2624752903

livin' in new york





To all the things I've lost on you Tell me are they lost on you? Burning like embers, falling, tender Longing for the days of no surrender Will you know So smoke 'em if you got 'em 'Cause it's going down All I ever wanted was you -
I'll never get to heaven 'cause I don't know how
mind álarcot viselünk
Chae Shin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I had no chance to keep our memories still awake JvZ9yMJ
I had no chance to keep our memories still awake JvZd97p
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
maybe I don't belong on this planet
Red crescent moons all over my hands, it's too much to take, I can't fucking stand it, someone, tell me, why am I this way? Stupid medicine not doing anything, what the hell is fucking wrong with me? I guess there's no remedy, own worst enemy, I'm so terribly lost
★ családi állapot ★ :
I had no chance to keep our memories still awake QLo6tVw
Our promise to be together
After a long winter, you came to me as spring, I'll be with you every moment, you said, "we're destiny", without each other, can't imagine it
I had no chance to keep our memories still awake JvZd66G
No one knows about that winter, the endless worries and shaking heartbeat, feeling blue through those frigid blue days, I remember how you embraced me with your warmth
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
I had no chance to keep our memories still awake JvZ25NI
★ idézet ★ :
You didn’t get what you deserved, but you don’t have to live inside that one story forever. No one’s heart has to remain stone.
★ foglalkozás ★ :
egyetemista
★ play by ★ :
Cha Eunwoo
★ szükségem van rád ★ :
I had no chance to keep our memories still awake PReqdFo
Love you no matter what I do
Couldn't win, fighting, bleeding, losing, and now I'm sick of it, if I can't have it I fuckin' keep it low
★ hozzászólások száma ★ :
31
★ :
I had no chance to keep our memories still awake JvZ3qJ4
 
I had no chance to keep our memories still awake
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» awake; Braylen & Ah In
» don't need no memories // W & N
» do it for the memories
» Sharing memories
» high school memories #1

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: