New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

She's sweet, but a psycho
TémanyitásRe: She's sweet, but a psycho
She's sweet, but a psycho EmptyHétf. Dec. 12 2022, 14:51
Továbbra is várom ezt az őrületes-bődületes női szeszélyt! Very Happy Laughing She's sweet, but a psycho 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásShe's sweet, but a psycho
She's sweet, but a psycho EmptyHétf. Júl. 25 2022, 10:38
Lauren ???
Megérkezett

Play by
Lucy Boynton?
Születési hely
New York
Kor
minimum 30
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
heteró
Családi állapot
Amit gondolsz
Csoport
Pff... nehéz kérdés. Megbeszéljük, okés?
Történetünk
Túl sokat nem taglalnám a kettőnk kapcsolatát. Az ET-m második bekezdésében mindent elolvashatsz, ami lényeges, az csak rólad, rólunk szól. Röviden, tömören. New york egyik gyermekotthonában ismerkedtünk meg tinédzser éveinkben. Nagy szerelem, azt hittük miénk a világ, együtt megszökünk és a szokásos, filmekbe illő kamasz ábrándok. Aztán teherbe estél, persze jött a pánik. Megvolt a terv, hogy hogyan fogunk megszökni, de te berezeltél, nem voltál ott a megbeszélt helyen, a megbeszélt időben. Helyette volt egy abortuszod, majd szépen lassan kibontakozott a Borderline személyiségzavarod is (valószínűleg az abortusz okozta trauma hozta a felszínre) és egyenesen a pszichiátriára kerültél, ahol öngyilkosságot követtél el.
Én mindezek után átkerültem egy fiú javítóintézetbe, és szépen lassan elfelejtettelek. Legalábbis nem gondoltam már annyit rád.

Jelenleg az autista öcsémmel élek, és így több mint tíz év távlatából még mindig fogalmam sincs róla, hogy valójában élsz és virulsz. Egyik nap aztán összehoz minket a sors, előadod a szegény, megtört nőt, akinek nincs hova mennie, ügyesen manipulálsz nekem meg naná, hogy megesik rajtad a szívem, habár én sem vagyok teljesen kasu, látom, hogy valami nem stimmel. De mi? A piszkos kis ügyleteim által nálam lapuló és eladásra váró gyógyszerek, tudatmódosítók miatt kellek neked, vagy teljesen más az oka?
Ha a leírtak alapján úgy gondolod Lauren neked való, és szívesen megalkotnál egy pszichiátriai kezelést igénylő beteget (és ki is tudnád élethűen játszani, természetesen), akkor várlak.

Fontos! Nem kifejezett szerelmi szálra fáj a fogam, ezt úgy gondoltam, hogy már az elején leszögezem. Azt szeretném, ha kicsit utána olvasnál a betegségnek mielőtt belevágsz a karakterbe, szeretném, ha életszerű lenne, illetve.... néha a tempóm olyan, mintha kereszteztek volna egy lajhárt egy csigával. Kérlek légy türelemmel. Mindig jelzem előre, ha többet kell várni rám, de nem fogok eltűnni szó nélkül.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
She's sweet, but a psycho
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» sweet but a psycho
» Psycho Boy
» My sweet husband
» ... Panborne. My sweet sis.
» Oh, sweet talk - H, R, E

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: