New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

sweet but a psycho
Témanyitássweet but a psycho
sweet but a psycho EmptyHétf. Szept. 02 2019, 21:52
Csodás neved


Play by:
Képen Anna Kendrick
Születési hely:
Ithaca, New York
Kor:
25-35
Lakhely:
Jó lenne tudni
Szexuális beállítottság:
ezt kevésbé
Családi állapot:
örök szerelem az ággyal
Csoport:
munkanélküliek/művészet
Történetünk:

Művész vagy. Az a Nagybetűs. Ez gyakorlatilag persze azt jelenti, főleg ebben a városban, hogy nem tudsz egyedül megélni sokáig, néha nálam vagy, néha a szüleinknél, néha meg... Hát, fogalmam sincs, hogy hol. Késői gyerek voltál viszonylag, úgyhogy anyánk óvott, mint a fene. Tudtad, hogy egyszer úgy elvert, hogy két hétig nem tudtam rendesen ülni, mert levágtam a hajad?
Mád világ vagyunk te meg én. Te a lehetőségek országát látod, meg hogy mennyire elcsesszük, hogy felmelegedés meg fajok kihalása meg esőerdők meg egyenjogúság, és hogy minderre a megoldás szerinted a tüntetésekre járás. Én ennél máshogy látom a helyzetet, névileg, hogy már úgyis el van baszva, ahogy van, szóval teljesen feleslegesen tepersz.
Ha engem kérdezel (de úgyse teszed meg), ezzel csak kompenzálsz. Harcolsz mindenkiért és mindenért, aki és ami szerinted nem tud kiállni magáért így vagy úgy, csak azért, hogy ne kelljen magadba nézned. Mármint, ennyi idősen kétszer elválni elég laza, ha engem kérdezel. Szerencsére sosem teszed meg, és pont ezért kapod meg mindig tőlem a valóságot.
//Nem szőném tovább a szavakat, a lényeg az, hogy kettejüknek van még két nővérük, de Ő a legkisebb gyerek. Nevet direkt nem adtam meg, de valami németes hangzású nem lenne rossz, apuka ugyanis elvileg onnét jött.  sweet but a psycho 4146035580 A későbbiekben Lucas élete eléggé fel fog fordulni, a lapban is említett "zöld-kártyás házasság" végett, ahol kicsit visszaköszön a múlt, és még az is kiderül, hogy minden hite ellenére van egy gyereke. Húgi valószínűleg nem fogja olyan kitűnő örömmel fogadni az életükbe toppanó "nőszemélyt", Casst, és nagyon is gyanakodva áll a házasság elé, amit a páros valódiként harangoz be, a lehető legkisebb gyanúkeltés érdekében a bevándorlásiak felől. Húgi persze ennél jobban ismeri Luke-ot... Úgyhogy nagy adag vidámságot, szabadlelkűséget várnék a hölgytől, és jó adag testvéries féltést az ismeretlentől. A PB változtatható, csak ötlet.  sweet but a psycho 1735856013 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
sweet but a psycho
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» She's sweet, but a psycho
» Psycho Boy
» Pierre & Cale // Psycho Shopping
» Oh, sweet talk - H, R, E
» Sweet neigborhood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: