New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:03-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 18:01-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 17:54-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 17:51-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:27-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 17:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 17:24-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 16:10-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Cindy Norton
TémanyitásCindy Norton
Cindy Norton EmptyCsüt. Júl. 21 2022, 18:31
Cindy Norton
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Cindy Norton
Becenév
Ha találsz egy jó becenevet akkor becézz!
Születési hely
New York
Születési idõ
1997-05-08
Kor
25
Lakhely
New York,Brooklyn, Williamsburg
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
NYU Stern School of Business
Foglalkozás
Front Desk Agent
Munkahely
Hilton Hotel, NewYork
Hobbi
Lufidíszek készítése esküvőkre, rendezvényekre

Csoportom:
Munkások

Jellem
“Aranyhaj” -Még alig voltam öt éves, amikor ezt a nevet adta nekem Tracy, a szomszédban lakó özvegyasszony, ki sokszor vigyázott ránk, amikor a szüleink dolgoztak. Ők pedig sokat dolgoztak. Mindent megadtak amit pénzben lehet mérni, de a szeretet olyasmi volt, amelyet túl drágán mértek, és nekünk már nem jutott belőle.Onnan szereztünk ahonnan csak tudtunk. Figyelmet és törődést, egy kis simogatást, bármit, ami egy kicsit is melengette a szívünket. És megtanultunk vigyázni rá, megtanultuk, hogy be kell osztani. Mert a szeretetet, ami másnak magától értetődően jutott, azt nekünk ki kellett harcolni.

“A nyári égbolttól loptad szemeid kékjét.” - Egy verssor, egy sárga, kissé gyűrött papíron, melyet olyan sokáig őrizgettem. Nekem írták, ezek a sorok valóban az enyémek voltak és még csak tizennégy éves voltam. Azt hittem örök szerelembe estem a kissé kancsal, de nagyon szép mosolyú Tobias iránt, pedig nem volt más csak gyerekkori fellángolás, és ahogyan jött a nyári szünet beköszöntével, úgy ment is tovább az őszi iskolakezdéssel.

“Az ilyen testet vétek ruhák mögé rejteni. Bátran mutasd meg a világnak!" - elhittem amit mondott, mert el akartam. Mert belenéztem a tükörbe, és az akkori tizennyolc éves tenmagam egyszerűen tudta, hogy ha az életben nem is lesz másom, a testem mindig is lehetőség lesz arra, hogy szeretetet lopjak magamnak. Akkor is ha csak egy óráig tart, akkor is ha egész életemre. A fotós a kamera mögött azonban nem akart semmit, csak megörökíteni a pillanatot, megszerezni egy darabot belőlem, amit szerelemnek hittem, pedig csak kihasznált. De egy időre csillapította bennem a magány kegyetlen érzését. Hajszoltam az érzelmeket, de képtelen voltam tartóssá tenni.

“Ez nem szerelem, Cindy. Ez szex. Tanulj meg különbséget tenni!” - Ezt a mondatot nem egy alkalommal hallottam, csak éppen nem mondta el senki hogyan tegyek különbséget.Huszonkét évesen még mindig ott tartottam, hogy adtam magamból mindent amit csak tudtam, cserébe csak annyit akartam, hogy kelljek, hogy szükség legyen rám.Számtalan pofon után azonban megtanultam, hogy nem várnak el tőlem semmi mást, csak azt, hogy valóra váltsam az álmaikat.És én megtettem.Nem szerelem volt, hanem szex. Egészen addig a pillanatig, amíg nem találkoztam Vele…és már nem volt elég a félig nekem adott lopott órák sokasága. Nem volt elég a félig adott csók, a félig még melegen hagyott ágy, a félbehagyott ölelés. Nekem minden kellett és meg is akartam szerezni.Bármi áron.


Avataron:
Hande Erçel

Múlt
- Miss Norton! Lenne olyan kedves és befáradna az irodámba? Adódott egy kis probléma, és szükségem lenne a segítségére.- a főnököm hangja kellemes volt, mégis határozott. Simára borotvált arcának eső utáni fenyvesek illatára emlékeztető arcvíz illata volt. Egészen magával ragadott, ahogy kiléptem a pult mögül, és végigsimítottam a gyűrődéseket az egyenruhámon.Martha vette át egy időre a helyemet a pult másik oldaláról, mivel ebben az időben nem volt olyan nagy a forgalom, a becsekkolások majd valamikor délután kezdődnek. A szobaasszonyok még egy óráig takarítanak, a konyhán készítik elő az ebédet, a szennyesért pedig csak egy körül jön majd a kocsi. Volt nagyjából másfél órám, amikor viszonylagos nyugalom volt, és ezt szakította most félbe Mr Westergard azzal, hogy magához hivatott.
Előzékenyen tartotta meg az irodája ajtaját nekem, miközben beléptem, és aztán határozottan, mégis csendesen zárta be mögöttünk. Ahogy a külvilág ott maradt a bükkfa ajtó mögött, itt  egy egészen különleges, mások számára ismeretlen dimenzió nyílt meg.
Másodpercek alatt szelte át a közöttünk lévő távolságot, és ellentmondást nem tűrően tolt el egészen a hatalmas tárgyaló asztalig. Rezzent a violákból és babarózsákból kirakott ikebana az asztal tetején, amint a fenekem nekiütődött. A lábaimat egy határozott mozdulattal nyitotta ketté, másik kezével a hajamból egyszerűen és gyakorlottan oldotta ki a hajtűt, amivel összefogtam valamiféle laza kontyba.Forró lehelete lecsapódó párájában fürdött a bőröm, amint a dekoltázsomba hajolva végigcsókolt rajta. A blúzom felső gombja megadóan pattant el, amidőn egy mély levegővétellel emelkedett a mellkasom, szinte belefulladtam a nyögésbe, és engedelmesen hajtottam hátra a fejem.
- Ugye érzed milyen komoly a probléma?- tolta nekem a csípőjét, a combomon át is éreztem a forróságot, amivel sürgetően préselte magát hozzám a méregdrága, halszálkás sötétkék nadrágjában.
- Istenem, miért nem lehetsz itt minden nap? Miért csak ennyi jut belőled?- marta a fogaival a bőrömet, aprót szisszentem, aztán halkan kuncogtam. Szerettem volna azt mondani neki, hogy talán azért mert ő az aki nem akarta ezt az egészet felvállalni. Talán azért, mert én sem akartam. Talán azért mert ez csak szex. Talán azért, mert nem őt szeretem….
Sürgetően suttogott a ruha, amint felhúzta, keze reszketett és egyszerre öntött el a forróság, amint megéreztem cobjaimba maró ujjperceit és egyszerre éreztem magam mocskosul hűvösnek.
- Mikor kapom meg azt amit ígértél?- kérdeztem tőle a levegőt szaggatottan véve, a testem megfeszült a mozdulat alatt, amellyel maga alá gyűrt, de egyetlen jelentéktelennek tűnő rándulással sem tiltakoztam.Még.
- Ma. Holnap. Bármikor. Akármikor.- falta ígéreteit minden egyes átkozott csókkal, minden bőrömre sóhajtott fogadalommal, én pedig elnevettem magam, majd felemelve a fejem mutatóujjam lágyan az álla alá vezettem, és egy apró ujjperc billentéssel jeleztem neki, hogy nézzen rám. Ködös volt a tekintete amint rám emelte, miközben ajkain ott csillogott eljövendő együttlétünk lágy verejtéke. Feljebb kúszott, egészen az arcomhoz.Ajkaim billogott égettek az ajkai közé, nyelvem lángoló zsarátnokként fújta ajkai közé a vágy bűnös csókját.
- Ma-akarom-ma- zúgtam bele a szájába két levegővétel között, aztán többé nem beszéltünk. Csak a test volt az amely árulóként elporladt a szoba lüktető csendjében, és szinte veszedelmes ritmust kopogott a falióra gyöngéden kattogó mutatójának hangjával.
Fél óra volt. És másnap én voltam a földszinti adminisztrációs részleg vezető recepciósa. Mr Westergard irodáját pedig egyre ritkábban látogattam. Elvégre megkaptam amit szerettem volna. Tőle megkaptam….mástól hiába is kértem volna.

***

Jensen…..a név amit képtelenség nem gyötrődő vággyal kiejteni. A név, amely mögött az arc, a kiállás, a tekintetének kegyetlenül maró és magához vonzó ereje szinte letaglóz.Tőle nem VALAMIT akartam….én ŐT akartam. De sosem kaphattam meg igazán. Pedig bármit megadtam volna neki, bármit megadtam volna azért, ha nem csupán a rejtett titka vagyok, hanem a nő, aki megjelenik az oldalán. Aki hozzá tartozik. Ez nem az ékszerről szólt, nem az ujjamon viselt gyűrűről, nem a névről. Én mindent megadok neki, amire szüksége van, ő miért nem tud nekem mindent megadni ami nekem kell? Miért nem adja nekem a világát?
Lopott napok amikor visszajön hozzám. Amikor szó nélkül simítja ujját ajkaimra, szótlanságra kárhoztatva, és csak a testem apró hangjaira hagyatkozva. Csak a sóhajaim kortyolja, lázát csillapítja az érintésem, és bármit kér, bármit akar egyetlen szempilla rezdülés nélkül megadom neki. Éhezem a jelenlétére, egyetlen más együttlét sem tudja csillapítani ezt a fájdalmas és kínzó étvágyat. Ő nekem a mennyei ambrózia, az isteni megnyugvás, a lehetetlen feletti száguldás, a gyönyör szárnyalása, akár egy könnyű és minden gátlást elseprő addiktív morfium.
Ha távozik tőlem, magával viszi a mámort, magával viszi azt a jót, ami bennem van, a nőt, aki mellette lehetnék, aki mellette vagyok.Ürességet hagy maga után, amit nem lehet megtölteni. Sehogysem.
Kétségbeesett vagyok, amikor végül olyan lépésre szánom el magam, amely vagy a mélybe taszít és véget vet ennek az egésznek, melyet önszántamból képtelen vagyok megszakítani, vagy elindít valamit, amit eddig a félelme és a gyávasága kötött gúzsba. Kockáztatok, mert más megoldásom nem marad.

***

Éjjel tizenegy is elmúlt már. Kezemben ott a kiürült whiskey-s pohár. Aranyló cseppek még ülnek az alján, mint a porrá zúzott borostyánkő maradékai. Könnyel vegyítve. Fekete csíkban folyik le a smink az arcomon. Előttem az asztalon a mobilom sötét képernyője világít. Fél órája folytatok küzdelmet magammal, amikor végül megragadom a készüléket, és tárcsázok. Egy megszerzett számot. Egy nő számát, akit gyűlölnöm kellene, de pusztán fájdalmas irigység van bennem. Ő mindent megkapott eddig az életben. Vagyon, szeretet, törődés. Én csak egyre vágyom. A férjére.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Cindy Norton
Cindy Norton EmptyPént. Júl. 22 2022, 01:15
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Cindy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Elég sok minden átfutott az agyamon, miközben a lapodat olvastam, de a legtöbbször talán az jutott eszembe, hogy sajnállak. Már egészen kicsi korod óta csak szeretetre és figyelemre vágysz, pici koród óta sóvárogsz iránta és még mindig nem kaptad meg úgy és attól az embertől, akitől annyira fontos lenne számodra.
A jellemedet érdekesen oldottad meg, de így is megismerhettük a karakteredet. Nehezen - vagy éppen nem - teszel különbséget a szerelem és a vágyak kielégítése között, azt akarod, hogy akarjanak. És akarnak is, csak épp nem úgy, ahogy te akarod. Egyszerű eszközként tekintenek rád, pedig te többre vágysz, sokkal többre. De sajnos nem is fognak addig többnek nézni, amíg ilyen egyszerűen adod magad. Az, hogy ennyire kétségbeesetten akarsz valamit, igazán szomorú, mert ez sok olyan dolgot indít be az emberben, amitől meggondolatlan lehet, vagy éppen óriásit kockáztat. Te is erre vetemedtél, amikor tárcsáztad azt a bizonyos telefonszámot. Szerelemnek gondolod, amit érzel, birtokolni akarod azt a férfit, aki nem lehet a tied. És ha esetleg a tied lesz? Happily ever after?
A lapod nagyon olvasmányos és szépen megírt, nagyon tetszettek a leírások és az érzelmi hullámvasút, amit felvázoltál.  Cindy Norton 2451935670

Színt és rangot hamarosan admintól kapsz, de én addig is utadra engedlek, hogy becserkészhesd azt a nagybetűs férfit. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Cindy Norton Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Cindy Norton Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Cindy Norton D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Cindy Norton Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Cindy Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» John Norton
» Scott Norton
» Céline Norton
» Hessia Norton
» Nataael Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: