New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Scott Norton
TémanyitásScott Norton
Scott Norton EmptyPént. Aug. 03 2018, 16:14
Scott Norton


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Scott Norton
Becenevek:
A Scott megteszi...
Születési hely, idő:
Bronx, New York; 1991. Dec. 13.
Kor:
26
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
---
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Autószerelő, éjszaka pedig illegális autóversenyző
Ha dolgozik//Munkahely:
Egy műhelyben, Bronxban. Nem hiszem, hogy számít a neve...
Hobbi:
Autóversenyzés, rajzolás, bokszolás, és a szép nők...
Play by:
Bob Morley

Jellem

Mit is mondhatnék magamról...Egy makacs, céltudatos, nagyra törő férfi lennék, aki próbál boldogulni a helyen, ahová született. Napközben egy autószerelő műhelyben dolgozom, éjjel pedig illegális versenyeken veszek részt. Jó vagyok, ezt biztosan állíthatom, és nem kevés pénzt be tudok zsebelni, mikor győzök. Sokkal többet, mint autók szerelésével. Szóval miért ne? Amíg tehetem kiélvezem az életet, és ha ehhez törvényt kell szegnem, legyen. Valahogyan boldogulni kell, nem igaz?
Pár érdekességet még nem árt rólam tudni:
- Lobbanékony természetem van. Gyakran bajba is kerülök ez miatt.
- A már említett céltudatosság. Kell az érvényesüléshez New Yorkban.
- Makacsságom tényleg nem ismer határokat. (Nem mellékesen ez is bajba szokott keverni)
- Nőcsábász lennék. A szép nők  eléggé nagy gyengéim.
- Van még egy tulajdonságom, amiről kevesen tudnak: Jól rajzolok. Tudom, elég béna egy hobbi, de tényleg élvezem.
- Barátságos egyének vallom magam. Hiszek a bajban ismerszik meg egy barát mondásban.
-  Bátor. Igen bátor embernek tartom magam, bár néha keveredik a vakmerőséggel.
- Őszinte ( néha túlságosan is)
- Inteligens. Tudom meglepő, de tényleg az vagyok. Ragadt rám valami, míg elit iskolába jártam.
Múlt

Egy szegény családban láttam meg a napvilágot, Bronxban, New Yorkban. Édesapám autószerelő (általa szerettem meg az autókat, és tanultam meg mindent azokról), édesanyám pedig egy pincérnő, egy kis gyors étteremben. Mindig is szerényen éltünk, és engem ez már gyerekként is zavart. Változást akartam a saját, de az ő életükbe is, megadva nekik mindent. Szóval igyekeztem az iskolában, tepertem, mint az állat, és bekerültem egy elit gimnáziumba, Manhattanba, ösztöndíjjal. Hirtelen minden csodálatos lett. Gazdag kölykökkel vettem körbe magam, és főleg lányokkal, akik a külsőm miatt akartak engem. Mindezek ellenére kívülálló voltam, igen, de nem érdekelt, míg élvezhettem az anyagi javakat velük. Jachtozás, bulizás, jetski, síelés Aspenben, és így tovább.
Aztán egy napon betörtünk egy korcsolya pályára, ahol rajta kaptak minket, és persze kit vontak felelősségre? Engem, a szegény családból származó srácot. Szóval kicsaptak, így kénytelen voltam egy Bronx-i gimnáziumba járni, ahol aztán megismertem pár tagot. Innentől pedig nem volt megállás a lejtőn.

Lassan szépen pont olyan lettem, mint ők, és már teljesen másképp akartam elérni a sikereim. Jött az autóversenyzés... a sok balhé, és bár idővel találtam munkát, mint autószerelő... nem éltem meg belőle. A versenyzés viszont elég pénzt adott. Nem tett gazdaggá, de arra elég volt, hogy fizetni tudjam a saját, és a szüleim kiadásait is. Az édesapám rokkant nyugdíjas lett egy balesete miatt, így minden erőmmel azon voltam, hogy támogassam őket. Sok fekete munkát, és túlórát vállaltam a szerelő műhelyben. Valamennyire a felszínen tartott, de csak idő kérdése volt, meddig. Többre vágytam, mint éppen megélni? Igen... és éppen ez kevert bajba...
***
Az egyik haverom adott egy fülest, miszerint jött egy tag a városba, aki gazdag, és szereti az autó versenyeket. Hatalmas tétekben játszik, és könnyű pénz éri annak a markát, aki legyőzi. Én természetesen túl sokat hittem magamról, és elkövettem így egy alapvető hibát: Elbíztam magam. Nem ragoznám túl a helyzetet, veszítettem, és amilyen szerencsém volt, az illető nem csupán egy városi gazdag ficsúr volt, hanem az alvilág egyik jelentős tagja. Nem csupán az autóm,buktam, hanem tartozásom irányába elérte a 300 000 $ -t. Hogyan sikerült ezt összehoznom?
Ahogyan említettem, elbíztam magam. Az egész olyan volt, mint egy rémálom és hirtelen az életem lett a tét. Magam sem tudtam hogyan, de pénzhez kellett jutnom minél hamarább. Teljesen elvesztem, és napokig rejtőzködtem az emberei elől, egészen addig, amíg nem szereztem tudomást egy buliról, ahol egy régi ismerős is jelen volt. Bármennyire is távol állt tőlem ez a tett, de nem volt más választásom meg kellett tennem a családom és a saját biztonságom érdekében...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Scott Norton
Scott Norton EmptyPént. Aug. 03 2018, 20:47
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Scott!

Üdvözöllek az oldalon! Very Happy

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon szimpatikus karaktert alkottál, azt a fajta rosszfiút, akit nemes célok vezérelnek, és könnyen meg lehet kedvelni. A leírásból is ez jön le, és a történeted is ezt támasztja alá. Tetszik, hogy egyszerű, sőt, szegény sorból származik, és ennyire feltörekvő lett, ami nem is csoda, hiszen volt szerencséje megtapasztalni az igazi gazdagságot is. Scott Norton 4146035580 De ha valaki olyan módon akar gyors pénzt keresni, mint Scott, óhatatlanul is szerezhet magának ellenségeket, és könnyen bajba keveredhet. Egy szó mint száz, izgalmas karakter, gördülékeny írásmód, élvezetes volt olvasni, és az a gyanúm, kíváncsian fogom majd lesni a sorsod alakulását a játéktéren is. Scott Norton 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Scott Norton Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Scott Norton Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Scott Norton Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Scott Norton Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Scott Norton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» John Norton
» Cindy Norton
» Nataael Ryan Norton
» Céline Norton
» Hessia Norton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: