New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alynne Russel
tollából
Ma 20:44-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 20:43-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:30-kor
Kalilah Evans
tollából
Ma 20:30-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:20-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 20:10-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 20:10-kor
Kalilah Evans
tollából
Ma 20:07-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 20:04-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

like we used to ~ August & Demian
Témanyitáslike we used to ~ August & Demian
like we used to ~ August & Demian EmptyCsüt. Jún. 23 2022, 22:40

August & Demian
Ha választanom kellett a Brooklyn, Manhattan és Queens közül, mint kedvenc fellépőhely, meg alapvetően kedvenc városrész, akkor mindenképpen a szerény lakhelyemet, azaz Brooklynt választottam. Tudtam, hogy nem veszélytelen környék, azonban én egy jobb részén béreltem a lakásom, illetve az állandó őrizetem miatt nem igazán volt mitől aggódnom. Valójában kicsit jobban sajnáltam a testőreim, mint bárki mást. Szar lehet folyamatosan a nyomomban járni, mert ha lankad a figyelmük, azért nem csak egy lecseszést kapnak, hanem talán el is távolítják őket a pozícióból és soha többé nem védhetnek egy olyan személyt, mint amilyen én is vagyok. Ugyanakkor tisztában voltam vele, hogy teljes diplomáciai védelem mellett nem fogok olyan testőröket kapni, akik nem végzik rendesen a munkájukat. Egyáltalán nem éreztem azt, hogy bárki az életemre akarna törni, viszont ugyanakkor megvolt annak az esélye, hogy bajba keveredhetek. Talán apa azért is volt nagyon megengedő azzal kapcsolatban, hogy a tradicionális, orosz nevemet szimplán szlávosra változtassuk, mert nem akarta, hogy ténylegesen bajom essen. Az utóbbi időben, ahányszor apára gondoltam, többször öntött el iránta egyfajta ritkán tapasztalt szeretet. Sokat dolgozott, de ennek ellenére voltak róla jó emlékeim mielőtt felnőttem volna. Soha nem felejtette el a születésnapomat, mindig tudta, hogy éppenséggel minek örülnék, hogy alapvetően mivel foglalkozom egy-egy életszakaszomban. Mindezt úgy, hogy gyakorlatilag szinte állandóan úton volt. Valójában, mikor rájöttem arra, hogy egy mikrót nem tudok bekapcsolni egyedül, akkor megtapasztaltam, hogy egész életemben túl jól éltem.
És nem állítom, hogy most sokkal életképesebb lennék. Az egyetem által nyert szabadság nem életre nevelt, gyakorlatilag lustává váltam. Kevesebbet edzettem, mivel sokáig aludtam és voltam fenn mindennap. Emiatt mindig elkéstem, egészségtelenül étkeztem, mert főzni nem tudtam megtanulni természetesen és mű kajákat ettem, mert a közelemben több volt a gyorsétterem, mint a salátabár… Nem mintha a világ legnagyobb zöldségrajongója lettem volna bármikor. Mindenesetre eresztettem egy kis hasat, de a rendkívül kritikus barátnőim mind azt mondták, hogy aranyos, mert a kockáim alá híztam, meg amúgy is csak az arcom kerekedett egy kicsit, amitől olyan vagyok, mint az a vigyorgó telihold emoji. A bőrszínem miatt, amire szerintem csak baromira irigyek voltak, mert akkor se lettek volna olyan barnák, mint én, ha egész nap szoliznak, kaptam pár rasszista megjegyzést is. Nyilván fekete telihold voltam.
Szerencsére ezek a banyák ma este békén hagytak, ezek után pedig lényegében az volt a tervem, hogy keményen berúgok a haverjaimmal, mivel az jár nekem. A koncert bár csak negyedórás volt és nagyrészt covereket játszottam, elég jól sikerült. Jelenleg egy kulturkocsmában léptünk fel, ami azt eredményezte, hogy az egész setupom egyetlen akusztikus gitárból állt, meg jómagamból. Pont jó terep volt pár olyan számból covert csinálni, amiből az emberek nagy része egyáltalán nem gondolná, hogy lehetséges ez. Szerettem, amikor a zeném gyakorlatilag rám és egy gitárra vagy zongorára korlátozódott le, mivel ilyenkor tényleg képes voltam az emberek tekintetét magamra vonzani. Szintén adottság volt az, hogy az énekhangom teljes mértékben elütött a beszédhangomtól, ami miatt a legtöbben meglepődtek mikor zenélni kezdtem. Innentől kezdve csak végig fenn kellett tartanom a figyelmüket. Nem állítom, hogy az összes koncertemmel elégedett vagyok, de ma viszonylag sok ember előtt sikerült normális élményt összehoznom, emiatt pedig elég büszke voltam magamra. Nagy mosollyal az arcomon szedtem össze a cuccaimat – ami mindössze egyetlen erősítőből és vezetékből állt – aztán miután mindezt a gitárommal együtt bedobtam a backstage-be, szabad hely után kezdtem el kutatni. Mivel az asztaltársaságunknak jelenleg minden széke foglalt volt és gyakorlatilag rengeteg séta után is összesen egy helyet találtam szabadon, ami felé elindult valami csaj, gyorsan odasprinteltem és leraktam a seggem, majd megpörgettem az asztalra erősített hívógombot.
- Leültem – határozottan néztem a srácra, akinek amint megláttam az arcát, a mosolyom még szélesebbé vált – Ugye nem baj?
Tagadhatatlan volt, hogy kicsit kihívó hangon szólaltam meg, alig félrebillentett fejjel. Sok csinos lánnyal találkoztam New Yorkban, de arra még nem igazán volt esélyem, hogy mondjuk srácokkal ismerkedjek. Ritkán találkoztam olyannal, aki eléggé megfogott volna ahhoz, hogy megérje a befektetett energiát, viszont amikor bulizni mentem mondjuk, határozottan könnyebb dolgom volt, mintha csak egyetlen táborból válogathattam volna.
652 || öltözék || halii szemöldök   || chanmina - as hell ||
mind álarcot viselünk
Demian I. Dragun
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
like we used to ~ August & Demian QIeWmuK
like we used to ~ August & Demian XXdqbgf
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
Losing that part of my soul
Keep your head low, bound to the money they own, I was invited into the party of the silence, be what they're like and be quiet, I'm in my black tie, are you all satisfied?, sipping the red wine, just like your black lies, lalala lalala lalala lies
★ családi állapot ★ :
like we used to ~ August & Demian DoQcYhB
The rose you gave me's dead and dry
Losing one petal at a time, just like the memories in my mind, I'm almost over you, you're in my bones, under my skin, I found the note in the pocket that you left it in, a sketch of us, a penciled face, we didn't know that things would all end up this way
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
like we used to ~ August & Demian Ls7z4tH
★ idézet ★ :
* It's frozen now, you didn't fix it well -
Nick, o.f.

* Come, let me fix it for you -
Boston, o.f.
★ foglalkozás ★ :
diák, zenész
★ play by ★ :
Jeff Satur
★ szükségem van rád ★ :
like we used to ~ August & Demian DhBQbs2
Yeah, อีกไม่นานและมันก็เช้า let you go, and wе go another round with the flow, I got some dopе, you better know, man, I got demon in my soul
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
like we used to ~ August & Demian E9JT0An
 
like we used to ~ August & Demian
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» August & Dee (I.)
» August Jordan
» August & Nich | hellohello
» Are you kidding me? August & Cora
» The Orphanage (2010) - August & Angelo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Szórakozó helyek-
Ugrás: