New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Witches at work - Franny & Reagan
TémanyitásWitches at work - Franny & Reagan
Witches at work - Franny & Reagan EmptyPént. Ápr. 22 2022, 20:53


ginger and the black


“The best thing to give to your enemy is forgiveness; to an opponent, tolerance; to a friend, your heart; to your child, a good example; to a father, deference; to your mother, conduct that will make her proud of you; to yourself, respect; to all others, charity."

Sokan mondják, hogy legyen egy macskám, mert akkor nem érzem annyira üresnek a lakást, én pedig eljátszottam ezzel a gondolattal. Egy kutyát nem bírnék gondozni egyedül, szimplán csak abból kiindulva, hogy magamat sem tudom mindig, időnkét szétesek, aztán újra összerakom magam és ezek a periódusok sorra váltják egymást az életem ezen szakaszában. Nem élvezem, hogy időnként földre kerülök, miközben elég erős nőnek tartom magam, nem tudom, bárki más körülöttem tart-e még annak egyáltalán, vagy ez már csak az én berögződésem bugyuta szüleménye. Nem akarom tudni rá a választ.
- Megjöttem! - lököm be a pub ajtaját és válltáskámat megigazítva kiáltom el magam jó hangosan. Sokszor vágták hozzám a srácok, hogy egyik pillanatban még itt sem vagyok, a következőben meg már felszolgálok, vagy mosogatok és hogy ez mennyire para. Megmondtam nekik erre, hogy ez csakis akkor para, hogyha ki akartok beszélni a hátam mögött, mire nyilvánvalóan elkezdtek mentegetőzni, de tudom, hogy itt kb. mindenki kibeszél mindenkit és nem csak rossz szándékból. Szóval ja, megjöttem és ezt hangosan be is jelentem, senkinek nem lehet ma kora hajnalban rám egy rossz szava se. Miért kora reggel? Azért, mert amolyan büféként is funkcionálunk és arra is kell némi segítség, meg legalább egy pultos a szakácsok mellett. Egyszerűen gyűlölök korán kelni, úgyhogy kész hőstett az, hogy bevállaltam a ma reggeli műszakot. Jobban szeretek éjszakára maradni, a többiek is úgy gondolják, hogy én jobban tudom kezelni a részegeket, mint mondjuk a mi drága tündérvirágunk.
Hallom, ahogy a konyhából kikiáltanak párban, én viszont nem arra veszem az irányt, hanem a staff helyiségek felé, egyenesen az irodámba. Nem is csak az enyém, hanem osztozom vele Frannyval - hurrá -, de nem panaszkodok, mert nem mindenki kap irodát, ez amolyan elismerés a régi motorosoknak, mint amilyen én és Franny is vagyunk. Két éve kaptuk azzal a feltétellel, hogy
fessük ki, tegyük rendbe. Két hibát vétett ezzel a főnök, egyrészt, azt akarta, hogy együtt álmodjuk meg a színeket, másrészt pedig... persze, dolgozzunk együtt, fessünk együtt, ne csicskáztassuk a másikat... igen, csodálatos szavak, de tényleg. Imádom a főnit, de annyira naiv tud lenni, mikor azt hiszi, hogy ilyenekkel majd biztosan szuperjó barátnőkké varázsol minket Frannyval. Nem igazán lett jó vége ennek sem, mint ahogy előtte oly sok próbálkozásának.
Akárhányszor lépek be az irodánkba, mindig belémnyilall egy kellemetlen érzés, amit a falak színük következtében árasztanak. Franny nyerte a kő-papír-ollót, így ő választhatott színt, én pedig örökké nézhetem egy nyamvadt kő miatt ennek az eredményét. Meglehet, ezért sem szoktam sokat ücsörögni idebent, hanem hamar munkába látok.
Meglep, hogy ezúttal egyedül vagyok. Franny rendszerint előttem szokott érkezni, ha együtt kezdjük a munkát, bár tegnap óta nem néztem a beosztást, hogy frissítették-e. Aztán lépések zaja erősödik, pár másodperccel később pedig be is lép Franny, még mielőtt én letenném táskámat a székembe, úgyhogy ezt a kérdést hamar rövidre zárja.
- 2022. április 22. - Mondom köszönésképpen. - A nap, amikor előtted léptem át a pub küszöbét. - Azzal megragadom a filcet és felírom a bejárat melletti falra helyezett üzenőtáblánkra, ahol most épp nem virít egy megjegyzés sem. Amúgy mi nem vagyunk rosszban állandóan, csak a gondolkodásunk más. Én mondok valamit jó szándékból, ő meg félreérti, vagy fordítva. Ezt is én csak poénból mondom, most pedig szívből reménykedek, hogy nála is hasonlóképpen ér célt.
- Minden rendben? - Közben visszateszem a filcre a kupakot és lehelyezem a helyére. Ez csak egy szimpla "mizu", egyáltalán nem számon akarom kérni, hogy miért jött később, mint szokott, ami egyébként lehet csalóka és nem is ő jött később, hanem én előbb. Mindegy is, mondom, csak egy béna poén akart lenni.  




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Witches at work - Franny & Reagan 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
Witches at work - Franny & Reagan 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
Witches at work - Franny & Reagan 22697497c9c899de61c4eb162745ce83bc5f863f
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

Witches at work - Franny & Reagan 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
204
★ :
Witches at work - Franny & Reagan 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
 
Witches at work - Franny & Reagan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valerie & Caroline ~ Work, work, work
» Oli & Franny
» paul & franny
» Chad & Franny - listen, please
» Get to work

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: