New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 49 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Kailey Q. Levine
TémanyitásKailey Q. Levine
Kailey Q. Levine EmptySzomb. Ápr. 02 2022, 16:48
Kailey Q. Levine
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Kailey Quinn Levine
Becenév
Kai, Kailey, Quinn
Születési hely
Chicago
Születési idõ
1992.12.07
Kor
harminc
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló anya
Tanulmányok
Chicago Medical School
Foglalkozás
mentőtiszt, 49-es körzeti tűzoltóság, Queens
másodállásban hip hop tánctanár
Hobbi
Hip Hop Dance

Csoport neve
Egészségügy

Jellem

Kailey alapból egy életvidám, pörgős nő, fiatalos és modern anyuka, aki a huszonéveseket meghazudtoló módon táncol. Határozott, csipkelődő, odaszól ha kell, és bármikor kiáll az igazáért. Nem tűri meg, ha mellette bántanak valakit, olyankor azonnal közbeszól. Szereti az életet, a táncot, a kisfiát, a munkáját és a kollégáit. Nem az a tipikus csajos csaj, vannak fiús tulajdonságai, de képes kihozni magából a nőt is.

Öltözködésében laza, sportos, inkább nadrágokat hord, szoknyát és ruhát inkább csak események alkalmával vesz fel. Imádja a convers tornacipőket.

Amit még tudhatsz róla

# Börtön: A hideg futkos a hátán már a szó hallatán is, mert sajnos, az életében ez egy olyan hely, ahol nem egyszer fordult már meg. Az apja és az öccse is ült börtönben kisebb-nagyobb bűntettek miatt. Szégyenérzete támad, ha ebbe belegondol, s próbálja magát távol tartani azoktól az emberektől, akik  erre emlékeztetik.

# Tánc: Az életének egy fontos része a tánc, de amilyen sok pozitív emlék és élmény fűzi ehhez a tevékenységhez, úgy megannyi negatívum is az eszébe jut.  A rossz családi körülmények hatására Kailey is rossz közegbe keveredett fiatalon, a családnak nem volt sok pénze, és még a tizennyolcat sem töltötte be, mikor az egyik éjszakai bárban sztriptíztáncosnőnek állt. Nem volt nehéz dolga, feketén dolgoztatták, a tulajt egyáltalán nem érdekelte a lány kora. Ezt a tevékenységet azonban nem sokáig folytatta, szerencsére időben kiszállt és megpróbált tisztességes munkát keresni.

# Hip hop: Kailey életében fontos szerepet játszik a tánc, s bár voltak negatív élményei, ezek mellett már egész fiatalon megismerkedett a hip hop alapjaival, amit utcán és teremben sajátított el. Imádja a zenét, a ritmust és a hip hop-ot, sokáig táncolt egy csapatban, egyszer egy videóklipben is szerepet vállalt táncosként. Később a főállása mellett a hip hop megmaradt hobbibnak, illetve alkalmanként, ha teheti, hip hop táncot tanít másodállásban.

# Mentőzés: Édesanyja az egészségügyben dolgozott, kiskorában sokszor járt emiatt a kórházban, mindig is lenyűgözte őt az orvosok és nővérek munkája. Az orvosi pályán is elgondolkodott, de anyagilag soha nem álltak olyan szinten, hogy orvosi egyetemre mehessen. Viszont vonzotta az egészségügy, és a mentőzés, ezért döntött úgy, hogy a tánc mellé - amiből nem lehetett jól megélni - kitanul egy normális szakmát.

# Deacon: Egy hip-hop eseményen ismerkedett meg Vele, azonnal meg volt kettejük között az összhang és a vonzalom. Kailey nagyon szerette Deac-et, teljesen belepte elméjét a rózsaszín köd, emiatt lehet, hogy jó ideig nem tűnt fel neki, miből él Deac valójában. Mikor megtudta, hogy Deacon bűnöző, akkor már nyolc hónapos terhes volt, megtehette volna, hogy lelép, de még sem tette ezt meg, ahhoz túlságosan is szerelmes volt. A dolgok azonban rosszra fordultak, egy éve nem is találkozott a férfivel, és nem is akarja őt újra látni.

# Jackson: Imádott fia, a szeme fénye és jelenleg az egyetlen pasi az életében. Ha meg is bánta a kapcsolatát Deaconnel, egy valamit sosem fog bánni, Jax születését. A kisfiú most öt éves, és ha Kailey épp dolgozik, akkor a szomszéd asszony vigyáz rá.

# Alkohol: Tinédzser korszaka második felében az éjszakai élet velejárója volt az ital, és ebből nem is keveset fogyasztott Kailey, amikor sztriptíztáncosként dolgozott. Akadtak belőle gondjai is, viszont sikerült megállnia, és abbahagynia az ivást. Azóta nem iszik, alkalmakkor is igyekszik megállni, részben a fia végett, részben azért, mert pontosan tudja, hogy hajlamos lenne visszaszokni, ha újra az üveg fenekére nézne. Éppen ezért az alkohol Kailey számára egyértelműen veszélyfaktor.

# Kertes ház: Álma, hogy egy napon majd saját kertes házat vásárolhasson, és kiszakadhassanak a betondzsungelből. Szeretné a fiát nyugodt, békés környezetben felnevelni, és megadni neki mindazt, ami neki annak idején nem adatott meg. Ez viszont nem olyan egyszerű, egyedülálló anyaként egyetlen keresetből ez szinte lehetetlen.

# Adósság: Sajnos, néhány hónapja tudta meg, hogy az apjának hála, nem kevés adósság szakadt a nyakába, ez pedig jócskán terheket pakolt Kailey vállára. Az öccsére nem számíthat, és másra sem. Ráadásul az albérletet is fizetnie kell, így elég nehéz helyzetben van jelenleg.


Avatar alany
Lauren German arcát viselem

Múlt
Te akarod megmondani nekem Kailey, hogy mit ne tegyek? Éppen Te akarsz nekem szentbeszédet tartani, aki tinédzserként a segged ráztad a sarki diszkóban pénzért? Akinek az apja egy piti tolvaj és ki tudja, hogy most hol részegeskedik? Nem beszélve az öcsédről, aki meg egy drogos köcsög! Inkább fogd be, mert irritál ez az egész, most inkább elmegyek…

Bármikor vissza tudtam idézni a szavait, amelyekkel mélyen szántotta fel a bennem rejlő sebeket. Nem voltam büszke a családomra, én is elkövettem ostobaságokat, de Ő pontosan ezzel élt vissza. Tudta, hogy kell fájdalmat okoznia, ebben nagyszerű volt Deacon. Ahhoz viszont már nem értett, hogy hogyan kezelje a konfliktusokat és azt sem akarta megérteni, hogy miért könyörgök neki.

Kétségbe voltam esve, mert ez már nem az első veszekedésünk volt, s ahogy az idő múlt, úgy távolodtunk egymástól. Néha megfordult a fejemben, hogy jobb lenne, ha elhagynám, de aztán mindig visszatartott az, hogy van egy közös fiúnk, Jax. Jaxnek pedig nem csak rám, de az apjára is szüksége volt. Emiatt nem léptem le.

Közben teltek-múltak az évek, sikerült elvégeznem a mentős képzést, és a chicagói tűzoltóság 51-es körzeténél el is tudtam helyezkedni. Kellett egy biztos pont az életembe, egy munkahely, és fizetés, amivel eltarthatom Jacksont. Valahol mélyen mindig attól féltem, hogy egy napon majd ránk törik a zsaruk az ajtót és elhurcolják Deac-et. Vagy ami még ennél is rosszabb, hogy majd egyszer holtan látom őt az aszfalton. Amilyen körökben mozgott, ez a veszély folyamatosan leselkedett, megbújva az éjszakában…

Tovább érlelődött bennem a gondolat, hogy jobb lenne távol tőle, de a kapcsolatunk hullámzó volt, és a nagy veszekedések után mégis mindig találtunk kiutat. Ő fogadkozott, hogy ez az utolsó buli és kiszáll, én meg elhittem neki. Még a kezemet is megkérte, aztán nem sokkal később kiderült, hogy nyakig van a szarban. És kezdődött minden elölről, jöttek a viták, közben az öcsém is eltűnt.

Nehéz időszak volt, próbáltam kitartani, de aztán bekövetkezett az, amire soha nem gondoltam volna. Deacon megütött, mai napig él bennem az a pillanat, amint a falhoz lök és megüt. Teljesen elborult az agya, én meg kiborultam. Besokalltam, és féltem. Rettegtem attól, hogy ez csak rosszabb  lesz, s hogy legközelebb talán már nem csak én kapok, hanem Jackson is. Ezt nem várhattam meg.

Kihasználva azt az éjszakát, miután Deacon elment otthonról, zaklatottan kapkodtam össze a gyerek - és a saját holmimat, majd leléptem. Meg sem álltam a buszmegállóig, vettem egy jegyet New Yorkba, a barátnőmnek pedig csak annyit mondtam, hogy majd keresni fogom.

Ennek immár egy éve, egy teljes éve hagytam magam mögött Deacont, a munkahelyemet és Chicagot, az otthonomat. Most már New Yorkban élek, egy jó ideig a manhattani körzetben dolgoztam mentősként, de költözésem miatt áthelyezést kértem Queens-be, ezért kerültem most a 41-esekhez.

Bevallom, a költözés oka az volt, hogy ne találjon meg minket Deac, rettegek a haragjától és attól, hogy elvenné tőlem Jacksont. Nem tudom, mire számítsak, mert azt hiszem, hogy nem is ismerem Őt igazán. Pedig nagyon szerettem, és néha még most is eszembe jut, amikor megforgatom azt az eljegyzési gyűrűt az ujjaim közt. Aztán csak megrázom a fejem, fölösleges ábrándoznom a múltról, ezt a gyűrűt sem kellett volna megtartanom, mert csak fájdalmas emlékeket hoz elő belőlem.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Kailey Q. Levine
Kailey Q. Levine EmptyVas. Ápr. 03 2022, 20:43
Gratulálunk, elfogadva!
Kedves Kailey!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt szokás mondani, hogy lakva ismerszik meg az ember igazán. A Te előtörténeted elolvasása után azonban feltenném a kérdést, hogy mi van ha akkor sem? Mi van, ha hiába élsz együtt valakivel hónapokig, akár évekig is, mégsem tudsz róla mindent, ami fontos lehet az életben? Nem arról volt ugyanis szó a Te esetedben, hogy nem derült ki, vajon ki ette meg az utolsó sütit a hűtőből, vagy mondjuk hogy ki rakta vissza a szinte üres tejed dobozt a hűtőben. Nem tudom, hogy Deacon-nek voltak-e egyáltalán ilyen húzásai, viszont abban biztos vagyok, hogy eltörpültek volna azok mellett, amelyek kiderültek számodra. Vannak titkok, amiket el tudunk fogadni, hiába osztják meg velünk túl későn ahhoz, hogy nyugalommal tudjuk fogadni. Azt hiszem a helyedben én is hasonlóan cselekedtem volna. Hiszen megvannak mindazok a dolgok, amelyek kerekké teszik az életedet, amelyekből újra tudsz építkezni és amelyek talán elégnek bizonyulnak ahhoz, hogy olyan új életet építs magadnak a korábbi maradékaiból, amelyek hosszú távon így is boldoggá tesznek majd.
Nem csak sokrétű, de nagyon kitartó és erős nő is vagy, a fiatal korod ellenére. Harminc évesen kevesek mondhatják el magukról, hogy olyan helyzetből másztak ki, amilyenbe a körülmények téged kényszerítettek. Ezek után pedig teljesen jogos, ha nem csak büszkének érzed magadat, hanem szeretnél jó példa lenni a kisfiad számára és biztosítani neki mindazt, amit Neked nem tett meg a családod. Lehetnek pillanatok, amikor túl nagy feladatnak tűnik ez, amikor túl sok, túl fárasztó, abban sem vagy biztos, hogy megéri-e az erőfeszítéseket. Olyankor gondolj arra, hogy mi minden van már mögötted, és hogy mi mindent fogsz tudni legyőzni még. Kailey Q. Levine 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!


livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Kailey Q. Levine Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Kailey Q. Levine Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Kailey Q. Levine 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Kailey Q. Levine 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Kailey Q. Levine 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Kailey Q. Levine
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jasper Q. Levine
» Kailey & Nich | workworkwork

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: