New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Lizzie
TémanyitásLizzie
Lizzie  EmptyHétf. 28 Márc. - 21:59
Dr. Elizabeth Paxton - Foglalt

Play by:
Emily Blunt
Születési hely:
rád bízva
Kor:
38
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
Egészségügy
Foglalkozás:
Ortopéd sebész szakorvos - vezető helyettes
Munkahely:
New York, Manhattan Presbyterian Hospital
Történetünk:

Velem ellentétben Te már három éve dolgozol a manhattani Presbyterian Kórházban, eddig mégis elkerültük egymást, mert amikor elkezdtem a munkát, Te éppen a szabadságodat töltötted. Emiatt fogalmam sem volt róla, hogy ki vagy, amikor a parkolóban összekoccantunk az autóinkkal.

Alapesetben jófej vagyok, ha ilyesmi történik, ez most sem lett volna másként, viszont ahogy kipattantál a járművedből, durván leordítottad a fejem egy karcolás végett. Sikerült komolyan összevesznünk, hangos kiabálás lett a vége, s közben meg is jegyeztem magamban, hogy milyen egy hülye picsa vagy, akinek biztosan gondok vannak az idegeivel.

A probléma viszont csak ezután kezdődött, mert alig néhány órával később egy páciens esete kapcsán közös konzíliumon kellett részt vennünk, akkor jöttem rá, hogy orvos vagy és az is  kiderült, hogy mostantól egy ideig együtt is kell majd dolgoznunk, ez pedig egyikünket sem dobta fel.

S ha ez még nem lenne elég, a szekrényem a Tiéd mellett van, de szinte alig férek hozzá, mert tuti, hogy mindig akkor pakolászol, vagy öltözködsz, amikor én is arra tartanék. Arról meg már nem is beszélnék, hogy éppenséggel az asztalod mellett kaptam helyet, és mindig morcosan nézel rám, ha telefonálok, de szerintem már az is zavar, hogy levegőt veszek melletted.

Szerintem mások is látják, hogy nem szívleljük egymást, bár inkább részedről érezhető az ellenszenv, mert leginkább Te vagy az, aki ha meglát a közös pihenőben, akkor vagy nem néz rám, vagy inkább kivonul onnan. Nem értem, miért van ez, hisz általában nagyon is jól kijövök az emberekkel, főleg a nőkkel, és Te vagy az egyetlen, akivel ez nem megy. Ez pedig rendkívül bosszant, mert nem jövök rá arra, hogy rajtad miért nem működik a varázslat. Megközelíthetetlen vagy, pedig láttalak már kedvesnek, másokkal. De ritkán mosolyogsz, ez is zavar. Mi a fene van veled? Nem értelek...


Röviden ez lenne a karakterek kezdeti kapcsolata, ebből szeretnék idővel eljutni ahhoz, hogy megtörjön az a jég, kialakuljon először a barátság és utána vagy azzal együtt pedig egy szorosabb kötelék. A vonzalom valószínűleg alapból meglehet, hisz ahogy a mondás is tartja, a szenvedélyt csak egy hajszál választja el a gyűlölettől. A végcél pedig majd házasság és akár család is lehet.
Amit Elizabethről tudnod kell:

Elizabeth egy csapdába esett madár, ami a házasságát illeti. Az elején minden tökéletesnek indult, de az  évek múltával Liz rájött arra, hogy milyen szörnyű ember a férje. Egy igazán veszélyes alak, aki ráadásul az állami orvosi felügyelőbizottság vezető tagja, komoly kapcsolati rendszerrel. Sakkban tart téged minden téren, s ha épp nem üt meg, akkor azzal fenyeget, hogy tönkre teszi a karrieredet.
Régen tökéletes voltál, állandóan mosolyogtál és ragyogtál, de a férjed mellett megszűnt a varázsod. Miatta rengeteget görcsölsz, megfelelési kényszered alakult ki, és még a munkahelyeden is azért küzdesz, hogy elnyerd a vezető pozíciót. De nem magad miatt, hanem a férjedért.

A kollégáidnak fogalma sincs arról, hogy miért voltál majd három hétig távol. Te pedig sosem mondanád el, hogy a férjed miatt elvetéltél és egy másik város kórházában kötöttél ki, már megint. Pedig nincs is más álmod, mint hogy legyen végre egy saját gyermeked. De vajon meddig bírod még?


Jellemét tekintve bár határozott, és megfontolt nő, aki nagyon intelligens, még sem sikerült kikecmeregnie ebből a házasságból. És minden keménysége ellenére nem lehet tudni azt sem, hogy meddig bírja tartani magát, s mikor ér az összeomlás szélére.


Kedves Érdeklődő! Örülök, hogy eddig elolvastad, ez azt jelenti, hogy érdeklődsz a karakter iránt. Lehet, hogy kicsit többet írtam a kelleténél, nem akarom teljesen beskatulyázni a karaktert, de ezeket mindenképp fontosnak tartottam leírni ahhoz, hogy körvonalazódjon benned Elizabeth. A pb-nek örülnék, ha Emily lenne, mert szerintem pontosan passzol a karakterhez, a név változtatható, ha nem tetszik az Elizabeth.

Ez nem egy könnyű karakter, de ha behozod nekem, nagyon hálás leszek és sok-sok aktív játékot ígérhetek. Cserébe én is csak annyit kérnék, hogy olyan regisztrálja be, aki komolyan és hosszútávon is gondolja, és aktívan játszana, mert nagyon szeretném kijátszani ezt a szálat és felépíteni a karaktereket.
PM-ben és Discordon is elérhető vagyok (Doki), ezért ha regisztrálnál, kérlek keress fel és egyeztessünk a karakter kapcsán. Nagyon várlak!!!!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lizzie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» reply; Lizzie & Jordan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: