New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Tegnap 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Tegnap 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Tegnap 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Tegnap 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Rose not the broken one
TémanyitásRose not the broken one
Rose not the broken one EmptyHétf. Márc. 28 2022, 21:23
G. Rosalyn Walton

Karakter típusa:
keresett/saját/canon
Teljes név:
Genevievra Rosaleen Walton
Becenevek:
Rose, G girl, Boss, Lady Walton
Születési hely, idő:
1996. Január 18.
Kor:
ide
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Párkapcsolatban
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Stanford, Kommunikáció BA és MA
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Vállalkozó
Ha dolgozik//Munkahely:
Rose Unlimited Company vezérigazgatója
Hobbi:
Olvasás, éneklés, túrázás
Play by:
Elizabeth Gillies

Jellem
Az évek alatt sok mindenre megtanított az élet, tudta, hogy meg kell erősödnie és keményednie a lelkének, mert különben csak egy kis kavicsként végzi a szemetesben.
A cserfes, kedves és bájos lányt megölte az új céltudatos és határozott lány, akit egy csalódás keltett életre. Szép lassan átgondolt mindent és tudta, hogy változtatásokra lesz szüksége, hogy túllépjen és felemelkedjen a régi énjén.
Tudja mit akar és mindig megtalálja a módját, hogy megszerezze azt, amit akar. Számára a lehetetlen szó ki lett törölve a szótárából, legalábbis bizonyos dolgok keretében, van számára is lehetetlen, de ezek ilyen... kellemetlen dolgok.
Utál veszíteni, egyszerűen nem tudja elismerni a vereséget és talán nem is akarja, tudja, hogy mindent meglehet oldani és mindenre van megfelelő módszer.
Kedvenc virága a liliom, szereti az állatokat és családcentrikus, mégha az esetek nagy részében még ez nem is látszik, azonban saját családot nem szeretne, életét a munkára tette fel, szeretne minél feljebb jutni és szeretné, ha a világon mindenki értékelné.  

Múlt
Évekig sikolyokkal ébredtem, összetört álmokkal, céltalan ébredésekkel és fájdalmas emlékekkel. Hetekig csak tompa beszédként érzékeltem minden felém intézett mondatot és hangot, mintha azok sose nekem lettek volna címezve. Láttam a sajnálkozó és szánakozó arcokat és ilyenkor tudtam, hogy magamra kell öltenem az álarcot, el kell velük hitetnem, hogy minden rendben, hogy nem hullott darabokra az álomkép, melyet elültettek bennem, melyet Ő adott.
Tényleg nem éreztem semmit, mintha a lelkem egy darabja elveszett, nem tudtam és talán nem is akartam érezni a fájdalmon és a magányon kívül. Egyetlen gondolat tartott életben azokban a napokban és a hetekben, hogy a karma létezik és végül mindenki megkapja azt, amit érdemel az élettől. Szép lassan a fájdalom és a magány haraggá és gyűlölettel alakult, ezek tápláltak engem és indítottak el egy úton... Egy évet kihagytam és csak utána tudtam, hogy számomra karrier el, nem kell többet egyetlen férfi sem az életemben, nem akarok soha senkitől sem függeni, nem akartam senkit sem közel engedni magamhoz, nem akartam sosem, hogy a múlt majd megismételje önmagát.
Kiválasztottam a főiskolát és amint befejeztem már bele is kezdtem a saját vállalkozásomba... nem, egyedül nem tudtam nekikezdeni, segítséget kaptam anyától és apától, de az első év végére már sikerült is kivásárolnom őket, magaménak tudhattam... azt kezdhettem vele, amit csak akartam és olyan irányba vihettem, ami csak nekem tetszett. A pénzemmel nem csak gazdagabb és befolyásosabb szerettem volna lenni, hanem segíteni másokon, talán éppen ezért is kezdtem bele a jótékonyságba, segíteni szerettem volna másokon.
A sebek az évek alatt lassan begyógyultak és négy évvel azután, hogy lelépett én... elkezdtem újra ismerkedni. Nem is tudtam elkerülni a családját, hiszen a családjaink között régi, szoros és erős barátság volt. Az édesanyjával mindig is szimpatizáltam, bár mélyen belül tudtam, hogy az a bolond féreg vele biztosan tartja a kapcsolatot, de... sosem hozta fel a fiát témaként az évek alatt, csak a szemében láttam, hogy milyen nagyon sajnálja a fia tetteit. Na... de... Hat éve hagyott el és egy éve ismertem meg Rogert. Na hát ő biztosan egy olyan alak volt, akit Rose messziről elkerült volna, de az új Rose-t csak úgy vonzotta, imádtam a buta vicceit, imádtam azt a túlzott önimádatát és szerettem, ahogy rajongott értem és próbálta nekem bizonyítani az érzéseit nap, mint nap. Én viszont évekkel ezelőtt tettem egy ígéretet magamnak, mégpedig hogy sosem leszek szerelmes, mai napig tartom magam hozzá, nem vagyok szerelemes és tudom, hogy már soha többet nem leszek képes.
Jó pár dolgot tudnod:
- Jelöltek az év üzletasszonyának
- Ebben az évben lesz az egy nagyszabású jótékonysági estem
- Roger tervezi az eljegyzést
- Megvettem azt a lakást, amiben mindig is élni szerettem volna
- Megalapítottam a 4. vállalkozásomat

Kellemesen sütött a nap és lágyan simította kissé felhevült arcomat a szél, hideg mimóza pedig a kezemben pihent. Anyám mikor olvasta az SmS-t, akkor félrenyelte a koktélját és én csak kérdőn pillantottam rá. Úgy nézett rám, mint aki szellemet lát. Oldalra billentettem a fejem és úgy néztem egyenesen a szemeibe, tudja, hogy utálom ha váratnak, szóval reméltem hamar kiböki, hogy most mi is a problémája. De hallgat.
- Vagy kinyögöd vagy kihúzom a jövőhiti időpontodat a naptáramból. - már csak ilyen az üzleti élet, csoda hogy egyáltalán tudok rá időt szakítani.
- Csak valami bugyuta celeb cikk jelent meg és meglepett. - hangja próbál nyugodtnak tűnni, de én tudom, hogy hazudik, mindig is rossz volt benne.
- Természetesen. - legyint csak a kezével és elkezd pötyögni, de elég megfontoltan teszi, mintha még maga sem tudná, hogy mit kéne írnia.
Megiszom az utolsó kortyot, majd felkelek a napozóágyból, majd elindultam anyám felé, hogy puszit nyomjak a homlokára.
- Ejj Rose, mindig sietsz, még csak beszélgetni sem tudtunk rendesen. - cicceg egyet, majd felpillant rám. - Roger hogy van? - persze, majd a gyűrűs ujjamra pillant, megrögzötten azt hiszi, hogy hamarosan gyűrű kerül rá, méghozzá titokban. Megértem, az első eljegyzésem nem éppen alakult rózsásan, mint tudjuk.
- Átadom, hogy üdvözlöd és holnapután átjövünk vacsorázni, amúgy is megakarom venni apa egyik telkét. - nyomok puszit a homlokára, majd gonoszan elmosolyodom.
- Szegény apád... - sóhajt, majd elkuncogja magát. - Roger kedvence lesz, szóval éhesen hozd ide. - tudom, hogy örül, de mélyen belül csalódott... tudom, hogy kit akarna mellettem látni...
- Apának pedig legyen jó napja, áron alul akarom azt a telket, hiszen az egyetlen kislánya vagyok. - kuncogok, majd indulok a kijárat felé.
A ház előtt a sofőr már nyitja is az ajtót, hétfő reggel van, így is belém erőszakolt egy koktélt... de ameddig boldog és nyugodt, addig én is.
Mondani sem kell a sofőrnek, hogy a vél a szokásos Starbucks, hiszen minden munkanapot azzal kezdek, kávé nélkül nincs reggel.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Rose not the broken one
Rose not the broken one EmptyPént. Ápr. 01 2022, 19:48
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Rosaleen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Rólunk nőkről azt szokták mondani, hogy mindig a szakítás pillanatában és az azt közvetlenül követő időszakban visel meg bennünket leginkább a dolog. Mi már akkor tudjuk mit veszítettünk, ha olyan kapcsolatról volt szó, amikor épp elveszítjük azt, míg a férfiaknak időbe kerül ugyanezt átgondolni és esetleg érezni is valamit. Nekik csak szép lassan tűnik fel, ha valaki már nem teszi meg értük azokat az apró, napi dolgokat, amelyek valójában olyan sokat jelentenek. Ezerféle módon dolgozunk fel egy szakítást - vagy egy kapcsolat végét -, épp ezért nem lehet bevált receptet javasolni arra sem, hogy pontosan hogyan kellene feldolgoznunk ezt. Van aki jégkrémre esküszik, van aki bosszút akar állni, és persze akad bőven olyan is, aki a borra - vagy bármilyen másik alkoholra - esküszik.
Te pedig a sikerre voksoltál. Olyasmibe öltél energiát, ami nem csak szakmailag, hanem emberileg is fejlesztett az elmúlt időszakban. Kevés olyan 26 éves van, aki ilyen komolyan veszi a karrierjét - vagy ha már itt tartunk, egyáltalán tudja, hogy mit akar csinálni az életével manapság. Neked nem csak hogy céljaid voltak, de komoly elvárásokat is állítottál magad elé, amikor újabb és újabb sikereket szerettél volna megugrani. Azt hiszem ez mindent elmond rólad és a kitartásodról. Viszont annak ellenére, hogy már ennyi idősen is sok mindent elértél, azt hiszem hosszú út áll még előtted a jövőt tekintve is - és biztosan nem lesz túl eseménytelen, vagy unalmas. Rose not the broken one 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Rose not the broken one Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Rose not the broken one Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Rose not the broken one 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Rose not the broken one 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Rose not the broken one 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Rose not the broken one
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» broken reflection
» not broken, just curious
» Broken heart
» You have broken into my flat...
» T♡R // walking on broken glass

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: