New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 66 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
TémanyitásYou're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun EmptyKedd Márc. 22 2022, 07:59

Nam Joon & Daniel
- Olyan meleg van – mikor már sikeresen felmásztunk a buszra, a fejemet egyszerűen az öcsém vállára biccentettem. Mondjuk az is igaz, hogy nem kellett volna bevodkázni, de túl hosszú volt az út, nekünk pedig valahogy el kellett ütnünk a szabadságunkat. Ha őszinte akarok lenni, akkor mióta Jannitól elváltam, nem igazán voltak olyan estéim, ahol ne ittam volna valamit. Nyilvánvalóan szomorú voltam, amiért nem láthatom őt, és ki tudja, hogy egyáltalán működőképes lesz-e a dolog. Nyilvánvalóan azt éreztem, hogy rajta kívül senkit nem tudnék a szívembe fogadni, benne pedig megbíztam, de ez nem jelenti azt, hogy valamelyikünk ne találkozhatna valaki olyannal, aki mellett valamilyen oknál fogva le tudunk horgonyozni. Mivel már szerettem nőt úgy, mint egy őrült, nem hittem az egyetlen, örökkévalóságig tartó érzésben annak ellenére sem, hogy inkább voltam romantikus típus, mint egy szívtörő. Nem éreztem azt, hogy emiatt lecsúsztam volna a lányokról, mivel könnyen kommunikáltam velük és hittem benne, hogy az egésznek annyi volt a kulcsa, hogy hajlandó voltam őket meghallgatni… Na meg nem olyanoknál próbálkoztam, akik össze voltak törve, vagy más után futottak volna.
- Sokat dolgozol mostanában? – csak egy oldalpillantást vetettem a fiúra, valószínűleg az alkohol csak jobban a fejembe szállt, amiért tényleg melegnek éreztem az időjárást. Ugyanakkor ennek hála az, hogy most már nem szimplán fetrengtem a gyerek vállán, hanem a karjába bele is akasztottam a sajátomat. Nem gondolom, hogy ellökne magától úgy, hogy ennyire sok ideig nem láttuk egymást, legalábbis reménykedtem benne, hogy nem csak én voltam az, akinek nagyon hiányzott a másik. Nyilvánvalóan így voltam a szüleimmel meg a barátaimmal is, de az öcsém más volt. Nem sok családba volt lehetőségem betekinteni eddig, de mi teljes mértékben mások voltunk, mint mondjuk a legjobb barátom és a fiútestvére. Josh és Ian azért tartottak össze, mert egészen kicsi koruk óta sokszor hagyták őket magukra, emiatt a kisebbik Lim-Hayes fiú eléggé el volt kapatva, amit senki nem hánytorgatott fel neki soha. Állandóan összevesztek valamin a bátyjával, és amikor éppen egy időzónában voltam a sráccal és beszélni tudtuk, akkor azt is elmesélte, hogy a kistestvére kitúrta a szobájából.
Mi az öcsémmel sokkal inkább alkottunk egy egészet együtt. Nem voltunk nagy veszekedősök, általában csak akkor volt nézeteltérésünk, amikor ténylegesen olyat csinált az egyikünk, ami miatt a másik tudott haragudni. Ugyanakkor őszinték mertünk lenni a másikkal és általában, ha meg is bántottuk egymást, az nem szándékosan történt, vagy nyílt bunkóságból. Szerintem, ha egy hétre kistesót cserélnénk Joshuával, egyikünk sem tudná a másik öccsét a helyén kezelni. Minden bizonnyal én két nap után adnám vissza Eliant, mert már nem bírnék vele, és hiányozna a saját testvérem.
Halkan sóhajtottam fel, aztán a tenyerem lassan az ő kézfejére csúszott és éreztem, hogy ténylegesen el fogom magam sírni öt percen belül. Nem volt jó ötlet ez a piálás, mert az egyik pillanatban még mindenen röhögtem, aztán pedig könnyekig hatoltam, hogy ez a nagyra nőtt mamlasz itt ül mellettem és hazafelé tartunk. Sosem gondoltam azt, hogy rossz döntés volt a hajóra elmenni, mivel legalább jelentősen tudtam segíteni a családomat és megvehettem nekik olyan dolgokat, amiket nem minden esetben engedhettünk meg magunknak. Minden országban, ahol kaptunk egy kis kimenőt, az ajándékok felkutatásával töltöttem a legtöbb időt.
- Mesélj valamit – magam sem tudom, hogy pontosan miért húzódtam le végül, de még mielőtt megtettem volna, rácsaptam egyet a kistestvérem combjára. Hamarosan szállnunk kellett, viszont mivel elég sokan ültek a buszon, közelebb hajoltam hozzá, és úgy tettem fel a kérdést, hogy ne legyen túl kellemetlen neki az – Felszedtél valami jó nőt, amíg távol voltam?
Soha nem értettem, hogy az öcsém pontosan miért nem mutatott komolyabb érdeklődést a lányok felé, de ráhagytam a dolgot. Nyilvánvalóan olyan kényes kérdésekkel nem zaklattam, hogy melyik nemhez vonzódik, mivel nekem teljesen mindegy volt a dolog. Viszont nem sokat tudtam a kapcsolatairól, ez pedig éppen elég volt ahhoz, hogy levonjam a magam következtetéseit. Ha úgy alakulna, hogy tévedek, akkor pedig nincs más dolgom, mint elmagyarázni neki, hogy akkor is szeretném, ha négy lába, hat feje és nyolc karja lenne.
654 szó ྾ öltözékiu x gdragon - palette ྾ gyermekem  Laughing   


we're two worlds apart.
From far away, I wish I'd stayed with you, but here, face to face, a stranger that I once knew, I thought, if I wandered, I'd fall back in love, you said, "Distance brings fondness", but guess not with us, the only mistake that we didn't make was run
mind álarcot viselünk
Daniel Hwang
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun SJhoAcz
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun 4nyVipE
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
you're so beautiful to, me it's true
Amazed by you, I think I'm falling, all my worries they just sleep in late, lying next to you, but I fall to pieces and crumble away, today nothing works, I'm so down and out, 'cause something is wrong without you, when you're not around, just shadows and rain fall, wait till tomorrow, can't wait
★ családi állapot ★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun EO3X6HR
'cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice, everybody looking at you, so effortless, and you don't know it, everybody's looking at the clothes that you wear, that look in your eye, that's gotta be why, everybody's looking at you, and it's like you don't even notice, don't even know
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun 3rCIPzm
★ foglalkozás ★ :
florist
★ play by ★ :
Yoo Tae Yang
★ hozzászólások száma ★ :
18
★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun KhRpoEG
TémanyitásRe: You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun EmptyKedd Márc. 29 2022, 20:31

Daniel & NamJoon

Épp csak bólintanék az általa kijelentett nyilvánvaló tényre, amikor ráborul a vállamra. Elnevetem magam. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy tulajdonképpen ebben a percben mit találok nevetségesnek, de a vodka legyűrt. Nem vagyok é hozzászokva ehhez a lázgőzös rémálomhoz, amit ittas állapotnak neveznek jobb helyeken. – És a megoldás erre az, ha rám telepszel... Teljesen logikus. – természetesen csak ugratom. Ha emiatt el akarna húzódni sem engedném. A buszon utazóknak fogalmam sincs mi járhat a fejében, ha ránk néznek, de nem is igazán foglalkoztat. Fogalmam sincs, hogy mikor voltam utoljára ennyire boldog. Mármint persze Yena oldalán nem volt nehéz annak lennem, de a magam sötét kis mocskosságai miatt sosem volt olyan felhőtlen, mint most, amikor a testvéremet végre visszakaptam. Tényleg itt ül mellettem. Itt. Mellettem... Olyan szörnyű érzés, hogy végig az pulzál a fejemben, hogy bárcsak sosem ment volna el. Megmentett volna vele. És ettől rosszul érzem magam, hogy még iránta is képes vagyok ekkora önzéssel érezni. Ráadásul annyira felesleg azzal foglalkozni, hogy mi lett volna, ha... Ha tud róla, hogy miben sántikálok, sosem ismerem meg jobban a lányt, akibe tetőtől talpig beleszerettem. Számomra is új, hogy ahogy az ablakon kifelé bámulok nem mindenféle ostobaságon kattogok, hanem rajta. Írjak neki, vagy sem? Ha írok, ebben az állapotban biztos leírom a teljes igazságot. Talán az lenne a legjobb, ha kikapcsolnám a telefonomat. Épp, amikor elhatározom, hogy megteszem önvédelemből, a testvérem karja az enyém köré siklik. Ez pedig elegendő ahhoz, hogy megfeledkezzek róla, hova is készültek az ujjaim az imént.
Igen. – nem akartam ennyire szűk és őszinte választ adni neki, mert tudom, mennyire a szívén viseli a sorsomat. Nem különben én is az övét...  – Mármint nem többet, mint mások az én helyzetemben. – újabb mondat, amit megbánok. Mégis még mindig mosolygok irányába. Biztos a pia beszéltet ennyire lazán, őszintén, és kissé érzéketlenül. Nem kellene elmerülnöm a témában. Nem is akarok, így csak vállat rántok, hogy érezze, ez most egyáltalán nem számít.  – De öhm, úgy gondolom neked sem volt kevesebb munkád... Biztos nagyon fáradt lehettél a műszakok végére. – próbálom ráterelni a szót. Nem csak azért, mert még véletlenül sem akarok mélyebben belemenni abba, hogy talán munkahelyet váltok, vagy hogy ez miért van, vagy hogy úgy érezze, sajnálnia kellene bármit is. Nem akarom, hogy így gondoljon rám. Sosem akartam. Mégis, amikor úgy alakult és éreztem, hogy engem tart a legfontosabbnak, valamiért olyankor voltam a legboldogabb. Persze, a szüleink mindig is nagyon fontosak voltak és lesznek, hiszen éppen miattuk akartam ezt az egész borzalmat, amibe belevágtam végül, de ha őszinte akarok lenni, és miért is ne lennék? Mindig a bátyám állt hozzám a legközelebb. És mindig ő miatta akartam én is jó gyerek lenni... Talán drámaian hangzana, ha ezt kimondanám, de végsősoron ő tartott a helyes úton.
A gondolataimból végül az szakít ki, hogy megérzem az ujjait a kézfejemre csúszni. A tekintetem rögtön lezuhan arra a pontra, hogy aztán a széles mosolyom karcsúvá változzon át. Elkapom a tekintetem, ismét az ablaküvegére bámulok, de azon kapom magam, hogy nem a tájat figyelem, nem az éjszakai fényekkel foglalkozok, hanem a bátyám arcát keresem az örökmozgó tükörben. Nem csak amiatt kell megráznom magam, hogy megszólal, a combomra csapó tenyere is felébreszt eufórikus állapotomból. A merengésemnek annyi...
 – Hát szédülök. – tárom fel előtte az első dolgot, ami eszembe jut arról, hogy meséljek valamit. Sosem tartottam magam túl érdekes embernek, de ez elég ostoba kifogás, ha a testvéreddel olyan régen láttátok egymást, mint mi ketten. Főként, ha olyan jó testvérek vagytok, mint mi. Persze vigyorogva nézek fel rá, mert nem akarom, hogy aggódjon. Ez amolyan jófajta szédülés... Pont olyan, mint amit az első csókomnál éreztem, Yenaval.
A közeledésére felkapom fejem, a kérdésére pedig szabályosan összerezzen minden izmom, mint amikor valakit tetten érnek. Előbb rá pislogok nagy szemekkel, majd körbe magunk körül.  – Hát én nem... – de ezt a hazugságot már nem tudom megkezdeni, neki nem. Egyszerűen nem tudnám eltitkolni előle a lányt.  – Mármint, hát van valaki. Van valakim... Egy lány az! Van barátnőm... Igazából már kimondtuk, hogy az enyém. – máskor is ennyit halandzsázok, vagy csak a pia miatt van? Vagy csak miatta? Neki esik nehezemre ilyen nehezen kibökni ezt az egészet? Biztosan.  – Szóval van valakim, igen. Hát van. Végül is van. – megköszörülöm a torkomat, újra kipillantok az ablakon, mintha nagyon keresnék valamit.
 – De neked biztos izgalmasabb történeteid vannak... – és ismét terelek. Esküszöm szégyellem magam, hogy így viselkedek vele, de könnyebb, mint a szemébe nézve mesélni erről az egészről. Felpillantok rá, majd széles mosollyal fürkészem az arcát, vajon mennyire fog beavatni az átélt történetekbe. Jó lenne hallani őket. Mindet...



outfit ~ gyermek?!? komoly fiatalember vagyok kérlekszépen  You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun 38843181   ~ ∗ ∗ ∗
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun EmptyHétf. Május 30 2022, 09:38

Nam Joon & Daniel
- Ha nagyon panaszkodsz, akkor még rád is ülhetek – magam sem tudom, hogy miért volt ennyire vicces ez a gondolat, mivel nyilvánvaló, hogy a nálam nagyobbra nőtt öcsém nem egy puhány. Ettől függetlenül valamilyen oknál fogva én nem fogytam le a pincérkedésben. Bármennyit sétáltam, a szabadnapomon, mikor megmértem a súlyom, többet mutatott a mérleg. Persze próbáltam fenntartani valamennyire az izmaim, mert mégis illett már az én koromban valahogy kinézni – főleg úgy, hogy barátnőm is volt, aki gyönyörű és elég gáz lenne, ha az én hasam meg remegne, mint a puding – ugyanakkor nem volt se idő, se lehetőség edzőterembe járni. Arra tippelek, hogy valószínűleg a seggemre ment az itt-ott bekapott sültkrumpli, meg a két asztal között elfogyasztott hot-dogok összessége. Ha elmesélném a kisöcsémnek, hogy mennyire gyorsan meg tudok enni már egy ilyen ételt, valószínűleg elszörnyedne.
- Pihenj egy hetet – számomra teljesen ésszerű volt ezt mondani neki – Hazajöttem, szóval nincs semmi baj.
Nem volt kérdés, hogy egy óceánjáró hajót fogok választani. A szüleim azzal az indokkal engedtek el, hogy majd egyetemi képzésre fogok gyűjteni, mert szerintük okos fiú vagyok – persze, nyilván nem mondanának nekünk másokat, és mi leszünk a legszebb, legokosabb gyerekek a szemükben – viszont hasonló terveim nekem valójában nem igazán voltak. Lehetett volna azt mondani, hogy Joshua világ életében rossz hatással volt rám. Nem arról van szó, hogy találkoztunk volna, amíg ő Európában utazgatott, de néha tudtunk beszélni valamennyit videochaten, amikor a családommal nem volt ideális, mivel aludtak. Szóval, ha jól tudom, ő is tervezi otthagyni az egyetemet, ez pedig megerősített engem abban, hogy nekem sincs rá szükségem feltétlenül.
- Csak az első hónap volt nagyon nehéz. Utána hozzászokik az ember – megrántottam volna a vállam, viszont én feküdtem az övét, emiatt pedig nem jött össze a dolog. Csak lassan elmosolyodtam és így pislogtam rá – Vonzónak tűnik a sok pénz lehetősége, de egy idő után már a masszőr ingyen foglalkozott velünk.
A vendéglátás az a terület, ami összességében senkinek sem való. Elég erőteljesen képes tönkre tenni, testileg és lelkileg is. Nyilvánvalóan valaki, aki könnyen bírja az ilyen masszív munkaképességeket bíró helyeket, annak tökéletes terület lehet. Engem kifejezetten meglepett az a tény, hogy Janni mennyire ügyes volt. Nem azért, mert nem néztem ki belőle, de egy olyan lánynak nyilvánvalóan okozhat nehézséget a fizikai munka, aki összesen másfél méter. Nem mondom, hogy senki se kezdett ki vele a hajón, de igyekeztünk rajta tartani a szemünket annak érdekében, hogy semmi baj ne történjen.
- Mi jár a buksidban? – a szabad kezem finoman túrt bele a hajába, miközben azon kezdtem el gondolkozni, hogy egy időben a tenyerembe még belefért az egész feje. Az is lehet, hogy az alkohol van rám rossz hatással és nem emlékszem tisztán. Nem tudom mennyire nőnek a fiúk az ő korában már, de szinte biztos vagyok benne, hogy az én kistestvérem nagyobb lett azóta, hogy utoljára láttam. Amikor kijött elém a hajóra, kedvem lett volna játszani a cikit és elkezdeni felkutatni a változások okait. Az is lehet, hogy csak a kamerák képtelenek voltak visszaadni az élő képmásunkat. Talán itt lehet megtalálni a választ a kérdésemre.
- Rosszul vagy? Le is szállhatunk… - nem mintha bájos lett volna Joont meghánytatni az út szélén, de ha tényleg erre lett volna szükség én a torkán is képes lettem volna lenyúlni. Soha nem ittunk ennyit. Nyilvánvalóan nem állt távol a jellememtől az, hogy néha egy-egy pohárral valamit megigyunk együtt. Viszont se ő, se Joshua öccse nem kaptak engedélyt, hogy velünk bulizzanak. Sok esetben ez nem önzőség volt, szimplán csak mind a ketten – főleg Elian – túl kicsik voltak ahhoz, hogy magunkkal vigyük őket. Josh nevében nem tudok beszélni, viszont én Nam Joonban jobban megbíztam, mint magamban. Ha valami történt volna vele, akkor az inkább adódott volna az én figyelmetlenségemből, ennek pedig nem akartam lehetőséget se adni. Azokról az esetleges disznóságokról, amiket ő elkövet – bár nem az a fajta – pedig egyszerűen csak akkor akartam tudni, ha kellett a segítségem ahhoz, hogy eltitkoljam a dolgokat a szüleink elől. Vannak helyzetek, amikről jobb nem tudniuk.
Mikor elmosolyodott, akkor halkan sóhajtottam fel. Kellemetlenek azok a helyzetek, amikor valaki az alkohol miatt van rosszul. Sosem felejtem el anyám arcát, mikor először szedett ki egy árokból és három hatalmas szatyorral indult útnak. Utólag persze már csak nevetünk ezen. Főleg, miután megmagyarázta nekem, hogy egy úriember nem fetreng az árokban. Én pedig akárhogy mondtam neki, hogy nem önszántamból kerültem oda, nem akart kifogásokat hallani.
- És megmutatod? – nem akartam nagy ügyet csinálni a dologból és a vállát veregetni, mert a testvérem nem az a fajta fiú volt, aki ezt jól viselte volna. Nem az volt a célom, hogy még jobban bezárjon felém – Cserébe én is megmutatom az enyém.
Egyáltalán nem arról van szó, hogy eltitkoltam volna Jannit, nyilván meséltem róla, hogy van valaki, de nem vertem nagy dobra a dolgot. Pont azért, mert másfél évet együtt töltöttünk ugyan a hajón, de nem volt garancia, hogy kint is működni fognak a dolgok. Eddig így volt… És ha minden igaz, hamarosan be is mutathatom majd a családomnak.
- Mi az, hogy végül is van? Most akkor nem kimondtátok, hogy a tiéd? – kicsit összezavart a viselkedésével, nekem pedig nyilvánvalóan a legrosszabb forgatókönyvek játszódtak le a fejemben. A kezem az ujjairól hirtelen a vállára csúsztak, miközben igyekeztem megkeresni a tekintetét – Nyitott kapcsolatban vagytok?
Megadtam neki a válaszra a lehetőséget, nem kezdtem el oktatni arról, hogy ennek – szerintem – milyen hátrányai lehetnek. Egyelőre jó lett volna tudni azt, hogy pontosan mi van közöttük és utána levonni következtetéseket. Az egy dolog, hogy ismertem Nam Joont, mint embert, de magamról is tudtam, hogy teljesen másképp viselkedtem minden alkalommal, amikor szerelmes voltam. Ilyenkor az ember nem gondolkozik észszerűen. Én legalábbis nem.
- Nem biztos, hogy izgalmasabbak – halkan nevettem el magam – Nem mehettünk ki minden országba szétnézni. Viszont tanultam egy csomó kártyajátékot a többiektől. Majd játszhatunk valamikor.
Finoman simogattam meg a tarkóját, aztán igyekeztem leszállni róla. Pár pillanatig csak némán figyeltem, aztán ismét az ujjai köré kulcsoltam a sajátjaimat.
- Ugye tudod, hogy ha valami nyomaszt, azt nekem elmondhatod? – kevés dolog volt, ami felbőszített volna, emiatt szinte biztos voltam abban, hogy semmi olyat nem tudott volna csinálni, ami miatt kijelentettem volna, hogy ő többé nem a testvérem. Ha valakit meggyilkol, akkor is először elásom vele a hullát, és utána cseszem le érte.
1 028 szó ྾ öltözékjeff satur - comedy (tragedy version) ྾ azaz... és az én gyermekem  Laughing    


we're two worlds apart.
From far away, I wish I'd stayed with you, but here, face to face, a stranger that I once knew, I thought, if I wandered, I'd fall back in love, you said, "Distance brings fondness", but guess not with us, the only mistake that we didn't make was run
mind álarcot viselünk
Daniel Hwang
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun SJhoAcz
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun 4nyVipE
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
you're so beautiful to, me it's true
Amazed by you, I think I'm falling, all my worries they just sleep in late, lying next to you, but I fall to pieces and crumble away, today nothing works, I'm so down and out, 'cause something is wrong without you, when you're not around, just shadows and rain fall, wait till tomorrow, can't wait
★ családi állapot ★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun EO3X6HR
'cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice, everybody looking at you, so effortless, and you don't know it, everybody's looking at the clothes that you wear, that look in your eye, that's gotta be why, everybody's looking at you, and it's like you don't even notice, don't even know
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun 3rCIPzm
★ foglalkozás ★ :
florist
★ play by ★ :
Yoo Tae Yang
★ hozzászólások száma ★ :
18
★ :
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun KhRpoEG
TémanyitásRe: You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun EmptyKedd Ápr. 25 2023, 15:50

Hwang Brothers
-The bond between brothers is Unbreakable.-
- Nem panaszkodtam, csak megjegyeztem. - persze a képemről süt, hogy élvezem, hogy mellettem van, már szinte rajtam. Az én világom akkor kerek, ha a bátyám itthon van. Egészen egyszerűen ebben nőttem fel, ehhez szoktam hozzá. Ő adott biztonságot, útmutatást, és sokszor példát is. Nem mintha a szüleink ne lennének tökéletesek minderre, de a bátyám mégis csak az én különleges kötelékem. Nem tudom, hogy másoknak hogyan alakult a kapcsolata a testvéreikkel, nem szoktam erről beszélgetni senkivel, igazság szerint vele sem. Ezt az érzést megtartom magamnak. De soha életemben nem titkoltam, vagy lepleztem előtte, mennyire felnézek rá, hogy milyen fontos nekem. Ez most is így van, ezért elviselem, hogy rajtam csüng.
- Nem hiszem, hogy elengednek egy teljes hétre. - vállat rántok. Nem bánom, mert szeretem a munkámat. De azért jól esne több időt tölteni vele, hamár itthon van végre. Persze, amit utána mond elég szívbemarkoló - tekintve a helyzetemet. Kedvem lenne bőgni, vagy beleüvölteni az ingem karhajlatába, de csak mosolyogva bólogatok. - És a világ máris újra kerek. - nem gúnyolódok. Egyszerűen közlöm a valóságot. Számomra minden sokkal jobb, könnyebb, ha itt van. Persze ez az egész helyzet Yenával nem annyira, hiszen találkozni vele most nehezebb lesz, hogy ő is itthon van. És persze beszélni róla, főként.
Őt hallgatva eljátszottam a gondolattal, hogy talán nekem is hajóra kéne szállnom és elhúzni innen a francba. De persze ezt sosem tenném meg. Nem csak a szüleim miatt, de már Yena nélkül sem bírnám. Ha erősebb lennék, biztosan megtalálnám a módját, hogyan szerezzek több pénzt, hogyan segítsek még többet be otthonra, hogy esetleg Yeon Jun válláról is levehessem a terheket. Bármit megadnék... - és hát el is adtam a szívem.
- Elhiszem. - bólogatok értőn. - Talán nem neked való ez a munka... - reflektálok a masszőrre. Nem akarok beleszólni az életébe, meg a döntéseit befolyásolni, de persze nem bánnám, ha maradna itthon végre. Szükségem lenne rá, akármennyire önzőség ez a részemről. Nyílván kérni nem fogom, mert tiszteletben tartom az ő életútját. Ott van nekem Soren, betölti a barát szerepét és ezért nagyon hálás vagyok neki. Tulajdonképpen -szinte- csak miatta mondhatom, hogy nem vagyok magányos, elveszett. Mármint persze nem is mondhatnék ilyet, mert ott van Yena is, aki mellett mindig új életre kapok, annyiféle színt hozott az életembe, hogy már elképzelni sem tudom, hogy léteztem előtte. De azért a testvérem nélkül elveszettnek érzem magam. Bármennyire ciki vagy sem ilyen korban. Ez van.
Hallom, amit kérdez, de képtelen vagyok rávágni az igazságot. Hazudni azonban nem akarok neki, úgyhogy marad az aranyközépút, és terelek.
- Hmmpff. - vállat rántok, aminek hála egy kicsit megbököm őt. Félmosollyal nézek ki az ablak felé, majd újra le az ölembe. Nem mondhatom el, hogy éppen a Yenával való kapcsolatomon rágom magam, meg azon, hogy mit szólna hozzá, ha tudna róla, milyen egy számító, mocsok öccse van. Nem tudnám elviselni, ha nem csak fizikailag, de máshogyan is eltávolodna tőlem. Szóval egyelőre inkább lapítok. Amíg csak tehetem...
- Csak nem szoktam ennyit inni... - vallom be férfiasan. Nyilván sejtette magától is, nem vagyok az a lerészegedő típus. Most meg hát persze, hogy be vagyok tojva. Egyáltalán nem akarok az alkohol miatt olyan dolgokról mesélni neki, amiket egyébként jól titkolnék. És az ilyen impulzusok bizony képesek járatni a szánkat anélkül, hogy lenne rá hatásunk, ugyanis a józanész kikapcsol. És mivel ez már megtörtént, rohadtul félek attól, hogy egyszerűen eljutok arra a pontra a szédülések közepette, hogy csak úgy elmondom neki mindazt, ami megtörtént. Hogy mi motívált, hogy még most is hazudozok. Neki és magamnak, Yenának, mindenkinek. Talán még két pohár elég lett volna ahhoz, hogy a forró gőz annyira elnyomja, tompítsa az elmém, hogy ne gondolkozzak csak beszéljek és beszéljek. Talán neki is, és nem is emlékezne rá, bármit is mondok. De most? Így? Rettegek tőle.
És persze, hogy a nőkre terelődik a szó. Szívem szerint leásnám magam a kerek közé, hogy azokon pattogva jussak hazáig, addig sem kellene beszélgetnünk róluk. Nem akarok titkolózni, meg úgy tenni, mintha ki akarnám zárni, így amikor felajánlja, illetve megkérdezi, hogy megmutatjuk-e egymásnak a lányokat, hát belemegyek. Előkotrom a telefonomat és megkeresem az utolsó szelfit, amit Yenától kaptam. (Különben nagyon keresnem nem kell, mert ez a hátterem is.) Egészen kihúzom magam, hiszen nagyon büszke vagyok rá, hogy egy ilyen csodálatos, gyönyörű lánynak pont egy ilyen srác kell, mint én. Hiszen a nagy képletbe az anyagiakat is bele kell vennem... Sőt, bár szégyellem, elsőre azt hittem, hogy üresfejű gazdag család hercegnője. Már jól tudom, hogy nem az. És így ittasan még az is a számra jön, hogy nem csak a barátnőm, de a szerelmem is.  
- Muti. - tartom a tenyerem felfelé, hogy elvehessem az ő készülékét és megleshessem, ki a szerencsés, aki elrabolta a szívét. - Nagy a szerelem? - kérdezem őszinte kíváncsisággal.
És hát persze sikerül olyan bénán megfogalmaznom a kapcsolatomat Yenával, hogy persze, hogy visszakérdez. Én meg csak tátogok-hápogok, mint egy partra vetett, levegőért küzdő hal. Igazából vízért, hiszen a parton éppen fulladnak... De esetemben mindegy. - Ki-, ki-, kimondtuk. - tényleg dadogtam?! Igyekszem a lányra koncentrálni, akit mutat nekem közben(?), ha még nem mutatta, akkor meg csak úgy magam elé bámulok, s csak akkor fordulok felé, amikor a vállamra telepszik a keze és nonverbálisan erre késztet. - Jaj, dehogy! Fúj, nem. Nem! - a kelleténél biztosan jobban tiltakozom, de a gondolat, hogy másokkal osztozzak Yenán, elszörnyeszt. Soha nem adnám másnak, és a felébredésem, a gondolat kapcsán felébredt féltékenység (amelyről eddig nem tudtam) elég rémísztő.
Inkább nem boncolgatom tovább ezt a témát, gyorsan ráterelem a szót. Egyébként is azt gondolom, hogy több mesélni valója akad. És részegen meg jobb is, ha nem kezdünk lelkizni, mert tényleg elbőgöm magam és kitálalok neki mindenről is. Figyelmesen hallgatom inkább, miről mesél nekem, de belátom elég szűkszavúvá válik. - Bármikor. - ha azt mondta volna virágot fogunk együtt kötözni, vagy megtanít fonni, arra is épp ilyen lelkesen reagáltam volna. Mert mindegy nekem, mit csinálunk, csak együtt tegyük azt. És természetesen erre igyekszem felhívni a figyelmét. - De komolyan... Valami kaland csak történt veled ennyi idő alatt. - gyanakvó somolygással nézek rá. Az érdeklődésem őszinte, semmi másról sem beszélnék szívesebben, csak róla.
A kérdése olyan váratlanul ér - persze nyilvánvaló volt eddig is a hozzáállása, ő mindig is ilyen volt, csupaszív velem/hozzám -, de lelkileg nem vagyok olyan állapotban, hogy ezt elérzékenyülés nélkül el tudjam viselni. Megköszörülöm a torkomat és bólogatni kezdek lelkesen, közben persze érzem, hogy gombóc készülődik odabenn, amit nehéz lesz visszafojtani. Ennek ellenére meg kell próbálnom. - Tudom. - felelem, persze megremeg a hangom és ebből már tök egyértelmű, hogy valami nem okés velem. Miért vagyok ilyen béna? Yenával szemben pazarul alakítottam a seggfejet, de ha Nielről van szó, elbaltázom az első alkalommal. Talán neki nehezebb hazudnom... - Bárcsak hamarabb hazajöttél volna. - elnevetem magam, de olyan keserédesen, hogy én sem tudom eldönteni, hogy most kacagok, vagy sírok. Hogy másszak ki ebből!? Mit mondjak, hogy ne mondjak semmit!? Nem akarlak elveszíteni...

-csak mondom, hogy simán lebirkózlak  You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun 3719483937 -Brother

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
You're my brother and I love you that's the truth ྾ Nam Joon & Yeon Jun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nash & Cassie - My love & step brother
» nothing to love about love -- leta & romilda
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
» Leo X Rain; you don't love her,, just love me down
» And U? Min - Joon & Nadi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: