New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:36-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 12:26-kor
Reagan Moore
tollából
Ma 12:24-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:13-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 12:06-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Theo & Sera
TémanyitásTheo & Sera
Theo & Sera  EmptyVas. Okt. 29 2017, 21:12
Soha egyetlen percig sem szoktam magam rabszolgának tekinteni. Nem vagyok Theo cselédje attól még, hogy szeretek róla gondoskodni. Ez a véremben van, én ilyen vagyok. Valószínűleg, ha megpróbálnám magamra erőszakolni, hogy ne törődjek vele, akkor sem menne. Én úgy szeretek gondolni a mi együttélésünkre, hogy oda-vissza megteszünk egymásért dolgokat, mindenkinek megvan a feladata, és ez így tökéletes.
Igen, igaz, hogy Theo mostanság nem sokat tesz hozzá – sosem tett -, de ezt betudtam annak, hogy nemrég jött ki az elvonóról, és ez megviselte. Folyton mentegetem magamban, hogy miért nem csinál meg dolgokat, és ezzel én lezártnak is szoktam tekinteni a témát. Csupán a barátnőm az, aki folyton felhívja a figyelmemet arra, hogy mennyire ostoba vagyok, és a legjobb barátom, egyetlen és utánozhatatlan lakótársam mennyire visszaél ezzel, és milyen elítélendően kihasznál. Pedig nem használ ő ki, csak most szüksége van a segítségemre. Ez minden, igaz?
Ilyen, és ehhez hasonló gondolatok fogalmazódtak meg bennem, miközben a szennyest válogattam. Oké, tudom, hogy mennyire gáz, hogy én mosom a koszos holmiját, de szívesen csinálom, hiszen nem telik sokba a saját ruháim mellé bedobálni az övéit is. Szerintem más lakótárs is megtenné érte ugyanezt, bár a legtöbben arra a következtetésre jutnának valószínűleg, hogy több van közöttünk. Vagy az anyjának képzelem magam, vagy legalábbis a barátnőjének. Egyik sem volt igaz, én csak figyelmes akartam lenni, és levenni a lehető legtöbb terhet a válláról. Biztos, hogy hiba volt kímélni, hogy végre fel kellett volna állnia rendesen és összeszedni magát, de képtelen voltam nemet mondani, amikor megkért valamire. Jó, nem minden esetben, de az ilyen aprónak tűnő dolgoknál igaz volt az állítás.
Szépen, módszeresen válogattam át a szennyeskosár tartalmát, amikor furcsa, ám annál ismerősebb szag csapta meg az orromat. Nem volt nehéz kitalálnom, hogy honnan ilyen ismerős, és egyáltalán nem dobott fel a felismerés. Némi keresés, és zsebek kiforgatása után rá is bukkantam a sodort cigire, amit már az orromhoz se kellett tartanom, anélkül is tudtam, hogy mibe sikerült beleakadnom.
- A fenébe, Theo! – csaptam egy nagyot a szabad kezemmel a kosárra, mire néhány ruhadarab a földre hullott. Jelenleg még ez sem érdekelt, majd később összeszedem őket. Első gondolatom az volt, hogy kidobom a fenébe, és úgy teszek, mintha nem találtam volna meg, de az nem én lennék. Képtelen voltam ennyiben hagyni, úgyhogy ahelyett, hogy a késztetésnek engedelmeskedve eltörtem volna a szálat, szépen félretettem, és elindítottam a mosást. Aztán persze fel-alá járkáltam, és azon tanakodtam magammal, hogy mégis mi a jó francot csináljak most. Hogyan kellene ezt az egészet? Ám csakhamar arra jutottam, hogy felesleges ezen gondolkoznom, mert úgyis be fogok gőzölni, ha meglátom, hiszen legszívesebben most is felpofoztam volna. Meg amúgy sem úgy szoktak alakulni a dolgok soha, ahogy eltervezzük.
Így jobb híján készítettem magamnak egy kamillateát, leültem a nappaliban, és próbáltam türelmesen várni, hogy hazaérkezzen. Már tűkön ültem, mire hallottam a kulcs zörgését az ajtó túloldalán. Először úgy akartam tenni, mintha roppant elfoglalt lennék, de végül lemondtam róla. Mire szembe találtam vele magam, már feszült várakozást olvashatott le az arcomról.
- Szia! – üdvözöltem, ezúttal mosolytalanul.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  EmptyVas. Okt. 29 2017, 21:49
Munkámból kifolyólag sokat utazom. Egyik helyről a másikra, leginkább a városban. Van egy fajta félelem bennem, ha el kell hagynom az otthonom. Olyankor úgy érzem, hogy a kísértés ott ül a vállamon és csak arra vár, hogy valami irtó kemény helyzetbe hozzon, megizzasszon és elvegye a maradék önbecsülésem. Sokat küzdöttem azért, hogy most itt legyek, hogy életben maradjak és hogy Sera-nak ne a temetőbe kelljen havonta egyszer virágot cserélnie, az amúgy is puritán síromon. Szerencsétlen nőszemély… az évek során ismét függővé váltam. Csak most nem az anyag tesz engem bolonddá, hanem Seraphina. Az életigenlése, a jó kedve, az a bájos mosoly, amivel minden reggel ébreszt, a szemöldökének furcsa és imádnivaló tánca, ha éppenséggel valami eszement baromság hagyja el a számat. Valami oknál fogva elvisel, anyám helyett anyám és nem utolsó sorban, nagyszerű barát. Sajnálom, amiért ennyire elcseszem az életét, de képtelen vagyok létezni nélküle. Egyedül, nem tudnék boldogulni a világban, a társadalom nem fogadja be a hozzám hasonlókat. Ezért sem akarom, hogy elköltözzön. Persze voltak nagy vitáink, legtöbbször természetesen én voltam a kiváltó ok, de sosem mentünk annyira messze, hogy ez miatt összepakoljon és elhagyjon. Abban biztos lehet, hogy ha ezt egyszer megteszi, utána megyek…
Nyugodt voltam, a munkámat elvégeztem, mára semmi más nem maradt, csak néhány üveg sör és valami ostoba film, amit Sera választ. Általában hagyom, hogy az ő akarata érvényesüljön ilyen esetekben, borzasztó nehéz lehet velem együtt élni, ezt az örömet meghagyom neki.
Kocsival vagyok annak ellenére, hogy a vezetés nincs a véremben és az sem segített, hogy gyakorlatilag én fizettem az oktatóm méregdrága luxus nyaralását. Mármint annyi plusz órát vettem. A parkolás még mindig rohadt nehezen megy, ettől függetlenül megállok Sera kedvenc étterme előtt. Már előre látom, hogy valami köcsög belém áll majd, de úriember módjára elsiklok felette. Kaját kell vinnem a kedvenc lakótársamnak.
Mire visszaérek az autómhoz, már egy cetlit cibál a szél az ablaktörlőm alá tűzve. Nem részletezném, hogy mi állt rajta, csak mosolyogni volt időm. A kaját az anyósülésre téve indulok útnak mielőtt a titkos hódolom felbukkanna és szóban is megerősítené irományát.
Egy akrobatát is megszégyenítő mozdulattal egyensúlyozom ki a kocsiból a meleg papírcsomagot és veszem az irányt egyenest a lakásba. Belököm az ajtót, felkapom a tekintetem és Sera-t pillantom meg a kanapén, sokatmondó tekintettel.
-Hoztam kaját. – Vigyorgok rá úgy, hogy apró gödröcskéim megjelennek arcomon. Nem igazán hatja meg a dolog, ledobom a zacskót a konyhapultra és leülök a dohányzóasztalra, pont vele szemben. Néhány lélegzetvételnyi ideig csak nézzük egymást, mosolyognék, hátha attól egy kicsit megenyhül, de most az egyszer nem igazán akarja, hogy bevonjam a játékba. – Mi bajod van? Feszültnek tűnsz. – Jegyzem meg, miközben lábam mellé fektetem a kis fekete bőr tokot, aminek biztonságában ott lapul a méregdrága munkaeszközöm. Ergo, a fényképezőgépem.
Nyilván én vagyok a probléma okozója, csak egyelőre még lövésem sincs, mi rosszat tettem. Arra emlékszem, hogy arra kért, mosogassak el – amit persze elfelejtettem – és hogy vigyem le a szemetet. Az utóbbit megtettem, azért egy szava sem lehet.
-Elárulnád mit tettem, amiért így büntetsz? – Kezéért nyúlnék, de jobbnak látom most nem felvenni a kontaktot.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  EmptyVas. Okt. 29 2017, 22:11
Elhatároztam magamban, amíg várakoztam a kanapén ücsörögve, hogy most igazán kemény leszek. Nem fogom hagyni, hogy az együttérzés és a sajnálat egy bizonyos formája eluralkodjon rajtam. Egyszerűen nem lehetett, hogy mindig megússza a letolást, mert ezúttal már tényleg messzire ment. Mintha nem tudta volna, hogy mennyire veszélyesek ezek a vackok rá nézve. Én bezzeg tudtam, soha nem is éltem ilyesmikkel, ami miatt hiába cukkoltak rengetegen a barátaim közül, egyáltalán nem foglalkoztam velük. Mindenki azt tegye, amit jónak lát. Én pedig még egy füves cigit sem viseltem jól, nemhogy a drogokat.
Emlékeztem, hogy annak idején mennyire megrémültem. Egy ideig próbáltam nem tudomást venni arról, amit láttam, és igyekeztem elhitetni magammal, hogy én reagálom túl, és igazából félreértettem a jeleket. De nem így volt, és amikor rájöttem, hogy mi a helyzet, sokáig vacilláltam, hogy mit tegyek. Végül azt a lépést tettem meg, amit a legjobbnak és leginkább helyénvalónak ítéltem meg. Azt, amelyikkel a legtöbbet segíthettem, még annak ellenére is, hogy attól tartottam, ezzel örökre elveszítem Theot, mert annyira meg fog rám haragudni.
Haragudott is egy ideig, aztán megbékélt a helyzettel, végül pedig úgy tűnt, hogy kezd helyre jönni, és megérte a hetekig tartó kezelést, a sok pénzt, és a még annál is több aggódást. Örültem, hogy akkor így döntöttem, ám most rajtam volt a sor, hogy haragudjak őrá. Fel sem bírtam fogni még most sem, hogy mégis mi ütött belé, hogy ekkorát kockáztat. Pedig már legalább egy órája bámultam azt az ostoba kis sodort szálat az asztalon, és még mindig küzdöttem a késztetéssel, hogy cafatokra szaggassam, pedig az agresszió alapvetően hiányzik belőlem. Persze bizonyos eseteket kivéve, ilyen volt ez a mostani is.
Ám mindenféle elgondolásom egyből kútba is esett, amikor felbukkant, és megláttam nála a kedvenc éttermem jól felismerhető ételes dobozait. Máris rosszul kezdtem érezni magam, de igyekeztem acélozni az ellágyuló szívemet, és továbbra is nagyon komolyan nézni rá.
- Azt látom! – nem vigyorogtam vissza, de nagyon nehezemre esett, hogy ne viszonozzam a vidám arckifejezést. Hiába nem volt jó kedvem, csak miatta aggódtam annyira, ez tehetett mindenről. És ezt mantráztam magamban még akkor is, amikor leült velem szemben. Túl közel, pedig ez korábban sohasem zavart, csupán az utóbbi időben vettem észre, hogy ilyenkor nehezebben vesztem a levegőt, mintha egyszerűen csak elzárták volna előlem. Most sem nagyon akartam az orromon át lélegezni, mert akkor bekúszott volna az a kellemes, férfias illat, és menten elvesznék, az összes haragommal együtt.
- Milyen éles a szemed, Theo! – próbáltam tudatosan beszélni, tudatosan cselekedni, de magamra erőszakolni ezt a szigort, egyáltalán nem volt könnyű. Azt hittem, hogy egyszerűbb lesz, de minél tovább néztem őt, annál bonyolultabbnak tűnt minden. – Nem tudom, hogy szükséges-e bármit is mondanom. Éppen a probléma forrásán trónolsz, úgyhogy ha felemeled a feneked az asztalról, magad is szembesülhetsz vele! – közöltem a tőlem telhető legkomolyabb hangon. Igen, igazából pont sikerült lehuppannia a cigire. – Nem is értem, mégis mit gondoltál! – fakadtam ki, ha esetleg közben felállt. Ha nem, akkor sem bírtam tovább magamban tartani a méltatlankodó szavakat.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  EmptyHétf. Okt. 30 2017, 17:02
Erős fejtörést igényel, hogy csupán néhány flegma mondat és pillantás elé legyen arra, hogy rájöjjek, Sera miért is haragszik rám annyira. Valami olyasmit tehettem, ami nem fér bele az amúgy elég tág tűréshatárába. Ő a lehető legjobb lakótárs, a végletekig hisz abban, hogy egyszer belőlem is az válhat. Hogy vére lehet egy klónja. De kizárt dolognak tartom, hogy ez bármikor is megvalósulhat a nem túl távoli jövőben. Ahhoz én túl szétszórt vagyok és hanyag.
Ahogy ülök vele szemben, nézem arcának apró rezdüléseit, a vívódást, amit az általam nem ismert rossz cselekedetem váltott ki belőle… elszégyellem magam. El kellene engednem. Hagynom kellene, hogy élje a saját életét, hogy barátokat szerezzen, szerelmes legyen. Önző vagyok és csak magamnak akarom. Belegondolni is szívfacsaró, hogy elköltözzön mellőlem. Nekem senkim sincs ezen a világom, jobbára mindenki elhagyott, aki egy kicsit is fontos volt. Nem tudnám elviselni, ha ő is kilépne az életemből. Ezért is igyekszem annyira. Nem akarok visszaesni, nem akarok csalódást okozni neki. Sokszor még azért is ostorozom magam, ha elől hagyom a koszos ruháimat.
-Ezt most nem igazán értem. – Vándorol egyik szemöldököm a homlokom közelébe. Szétnézek magam körül, majd felállok az asztalról. Lenézek a lapjára és először fel sem tűnik a szétnyomott gandzsa. Az illat, ami oly ismerős. Az kúszik az orromba. Beletúrok kócos fürtjeimbe, keresem a szavakat, de nem találom őket. Hazudni nem akarok, hisz én fogadtam el az egyik modelltől, akivel a minap együtt dolgoztam. Volt nála keményebb is. Állítása szerint máshogy nem bírja elviselni a sok utazással járó magányt. Elfogadtam, mert épp olyan kedvemben voltam. A nadrágom hátsó zsebében őrizgettem és istenre esküszöm, kidobtam volna, ha nem felejtem el.
-Nem tudom, mit mondjak. – Kezdek bele, borostás államat vakargatva, mintha attól valami épkézláb védőbeszéd eszembe jutna. – Kaptam az egyik modelltől. Elfogadtam, igen, de eszem ágában sem volt elszívni. – Mégis csak mentegetőzöm. Védem saját magamat, holott el se kellett volna raknom.
-Te is tudod, hogy kemény munkával sikerült elérnem, ahol most vagyok, nem rúgom fel egy francos füves cigi miatt. Vagy netán úgy gondolod? – Védekező mechanizmusom beindult, már nem Sera az, aki fel van háborodva. Most már én érzem úgy, hogy jogtalan a düh, amit felém sugároz. Ajkai vonallá préselődnek, szinte hallom agyának minden rezdülését, a ki nem mondott szavak ott csüngnek a levegőben. De, tényleg azt hiszi, hogy megtettem volna.
-Jézusom Sera, ezt csak egy kibaszott füves cigi. Nem kokain vagy hasis. – Hangom megemelkedik, dühös vagyok és a konyhába megyek, hogy vizet töltsek magamnak. – Gyerünk, mond csak ki mit gondolsz. Ne tartsd magadban! – Tenyereim a hideg konyhalapnak nyomom, szemeimmel Sera szemeit fürkészem. Eljött a világ vége? Talán most lesz vége a barátságuknak? Most, mikor már úgy érzem, több ez holmi baráti együttélésénél?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  EmptyKedd Okt. 31 2017, 18:43
Egyáltalán nem lepődtem meg azon, hogy nem jött rá a problémára. Valószínűleg nem számított rá, hogy meg fogom találni azt a francos cigit, de mégis mit várt, ha megkér, hogy mossam ki a cuccait? Egyszerűen nem is fért a fejembe. Már arra is gondoltam, hogy direkt csinálta igazából, de nem sokat ért volna vele, úgyhogy szinte egyből el is vetettem ezt az ostobaságot. Vártam hát türelmesen, hogy kibukjon a dolog. Az egyértelműen látszott rajta, hogy rájött, valami nagy dologról van szó. Nem szoktam ugyanis mérges lenni rá csak úgy, ahhoz én túl életvidám nőszemély vagyok.
- Arra mérget vettem volna! – még úgy is bosszús lettem, hogy tudtam, nem csupán megjátssza magát. Tényleg nem értette, hogy miről beszélek, mert valószínűleg túlságosan biztos volt magában. Vagy csak egyszerűen elfelejtette, hogy hanyag volt. A lényeg szempontjából teljesen mindegy, akkor is találtam nála egy füves cigit, és ez most mindent felülírt. Az iránta érzett szeretetet és odaadást, és az alapvetően megértő természetemet is a háttérbe szorította szépen. Néha keménynek kell lennem, az anyám legalábbis ezt szokta mondogatni. Kedvelték Theot, de sosem értette, miért tartok ki mellette még mindig. Sokszor már én magam sem, de nem volt kérdés számomra, hogy tovább csináljam-e. Pontosan ezért lettem ennyire dühös rá.
- Gondoltam. Pedig valamit illene mondanod, a fenébe is! Találj ki valami igazán jó magyarázatot, de gyorsan, mert ide most kevés lesz az engesztelésnek! – csaptam le a bögrét nem sokkal mellette az asztalra. Kicsit erősebben sikerült, mint szerettem volna, de még így sem tört ripityára semmi. Mindenki megúszta, egyelőre, egyébként pedig a kajás dobozokra utaltam, arrafelé is bökve a fejemmel. – Hát persze, azért tartottad meg, igaz? Vagy csak az én orrom alá akartad dörgölni, mert tudtad, hogy úgyis megtalálom? – bukott ki belőlem a kérdés, arcomra a megbántottság rajzolt árnyakat, ahogy nagy szemeket meresztettem rá. Nem nagyon értettem ugyanis, hogy ennek mi lenne a célja. Miért lenne az jó neki, ha fájdalmat okozna nekem. Soha semmi rosszat nem tettem ellene, amikor haragudott rám, az is csak az ő érdekét szolgálta.
- Fogalmam sincs, hogy mit gondoljak, Theo! – túrtam bele a hajamba, és mit sem törődve azzal, hogy kis híján hátra lököm majd, nagy hévvel felálltam a kanapéról. – Pontosan nagyon jól tudom, és éppen ez akaszt ki, hogy képes lennél veszélybe sodorni mindazt, amit elértél! Elég hozzá ez is, hogy visszarántson az a világ, és én erre még csak gondolni sem vagyok hajlandó! – közben fel-alá kezdtem járkálni, mint egy ketrecbe zárt oroszlán. – Ettől már csak egy lépés, hogy legközelebb azt találjak nálad! – talán egy kicsit túlságosan is felspannoltam magam, és ilyenkor hajlamos voltam kicsit túlzásokba esni, de nem tehetek róla. Nagyon aggódtam miatta, amire ő maga is rájöhetett volna, ha van egy kis esze. Nem bántani akartam, hanem megvédeni, segíteni neki.
- Nehogy még neked álljon feljebb! – szegeztem felé a mutatóujjam, követve őt a konyhába. Ezt ugyan nem fogja ennyivel megúszni. – Hidd el, hogy nem fogom magamban tartani! Mégis minek kellett elfogadnod, ha nem akartad elszívni? Mi értelme volt idehozni, és kísérteni a sorsot? Elég, ha rossz napod van és ráfanyalodsz, aztán megint minden a régi lesz egy perc alatt! – adtam hangot a legnagyobb félelmemnek, ha már arra biztatott, hogy mondjam el a véleményem. Hát ez volt az. – Akkor mi lesz, Theo? Ez eszedbe sem jutott? – ingattam a fejemet lemondóan, csak néhány pillanatig állva a tekintetét. Aztán lehunytam a szemeimet, hátamat a falnak döntöttem, és próbáltam megnyugodni egy kicsit. Azt sem tudom igazából, hogy a modell emlegetésétől miért ütötte fel a fejét bennem némi féltékenység. Igyekeztem elnyomni, de jól érezhetően ott volt.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  EmptySzomb. Nov. 04 2017, 18:06
Akkora erővel szorítom a konyhapultot, hogy abba belefehérednek ujjbegyeim. Nem lenne korrekt, ha most én érezném magam megbántva, de mégis így van. A bögre csattanására kapom fel fejemet, egész eddig a konyhapult repedéseit tanulmányoztam, egyfajta relaxációs gyakorlat gyanánt, mielőtt még a szám és a fejem közti vékony mezsgye elmosódna és olyan mondanék, amit később magam is megbánok. Orrnyergem masszírozom, közben messziről hallom csak szavait. Úgy viselkedem, mint egy sértett tinédzser. Mint akit az anyja cigizésen kapott és esze ágában sincs tagadni.
-Jobb lett volna, ha rejtegetem? – Megfordult a fejemben, el is áshattam volna az alsógatyáim közé, bár annak értelmét nem láttam. Az utánozhatatlan aroma így is terjengett volna a lakásban. – Akkora ügyet csinálsz belőle Sera. Igazad van, csak egy lépés és újra ott vagyok, ahol voltam. De nem szívtam el, csak nem szóltam róla, hogy van. – Borostás államon szántok végig, azt hiszem, letehetek arról, hogy ma megnézzünk valami ócska, nyolcvanas évekbeli horrort, amikor még nem ismerték CGI technológiát és viccesre vették a figurát.
-Hé, nyugodj meg, túlzásba viszed az aggódást. – Lépek egyet hátra, ahogy meglátom lendülni kezét, majd farkasszemet nézek felém pördült mutatóujjával. Kicsit muris a helyzet, szám sarkában ott bujkál egy mosoly, de erőt veszek magamon és igyekszem nem az arcába nevetni. – Mellesleg, az én életem és ha úgy akarom, elszívom és ez ellen semmit sem tehetsz. Szeretlek, hidd el, mint a húgomat,– teszem hozzá, mielőtt még az addig gondosan felépített tervem, mely arról szól, hogyan hódítom meg dugába dőlne – de nem leszel mindig velem. – Ömlenek belőlem a szavak, vannak dolgok, amik egyszerűen kikívánkoznak belőlem, melyekkel tudom, hogy megbántom. – Igen, vannak szar napjaim, amikor eszembe jut, hogy talán jobb lett volna, ha aznap nem érsz haza korábban a munkából. Fogalmad sincs, milyen érzés. Olyan ez, mint a tiltott gyümölcs. Elérhetetlen, mégis annyira kívánod, hogy a csontodig hatol a fájdalom. Bárcsak megdöglöttem volna. Akkor nem kellene most velem vitatkoznod. Élhetnéd az életed nélkülem, hidd el, sokkal jobb lenne. – Ledobom a kabátom az étkező asztalra, felrémlenek a néhány évvel ezelőtti napok eseményei. Az erős virágillat, amitől émelyegtem, a fény, mely bekúszott a sötétítő alatt. A szag, amely belőlem áradt és a félelem Sera szemében, amikor megtalált a saját hányásomban fetrengve a szobámban. A makacsság, mely belém költözött erősebb volt mindennél, mint az élni akarásom. Feladtam, nem láttam a holnapot. Gyűlöltem a lányt, mert belekényszerített valami olyanba, amit nem akartam. Amitől rettegtem, amitől azóta is megremegnek térdeim.
-Befejezhetnénk ezt az ostoba vitát és ehetünk végre, vagy folytatni akarod? – Nézek rá, továbbra is csak az étkező asztal tart vissza tőle. - Nézd, jobb, ha te is tudod, hogy újra a régi lehetek. Nem akarok, minden teszek ellene, de benne van a pakliban. – Kitárom a karomat, az ölelés mindig megoldott eddig mindent közöttünk. Nálunk ez olyan, mint másnak a békülős szex. Talán egyszer majd arra is sor kerül…
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  EmptyHétf. Nov. 06 2017, 22:31
- De hiszen rejtegetted! – vetettem ellent egyből, mert tényleg úgy éreztem, hogy ez sokkal súlyosabb probléma, mint ahogyan azt Theo kezelte. Nyilvánvaló volt már előtte is számomra, hogy így lesz, de attól még felelőtlennek és gyerekesnek tartottam most ezért a lépéséért. Egyszerűen nem is fért a fejembe, hogyan gondolta ezt, de szerintem ő maga egyáltalán nem is gondolkodott, mikor ekkora ostobaságot csinált. Ezért volt olyan aggasztó az egész számomra. – A nadrágodban volt, nem szem előtt! – fűztem még hozzá, mintegy mellékesen. Nem is volt lényeg, hogy rejtegeti-e, vagy sem. A lényeg az volt, hogy idehozta. Kész.
- És miért nem szóltál? – fakadtam ki újra, aztán fel-alá kezdtem járkálni. Abban bíztam, hogy így esetleg levezethetem a feszültséget, ami bennem gyűlt, de hamar rájöttem, hogy meddő próbálkozás csupán. – Pontosan azért, mert tudtad, hogyan fogok reagálni. Tudtad, hogy nem kéne, ezért rejtetted el. – vádoltam meg dacosan. Ha ő gyerekes lesz, akkor én is le tudok addig süllyedni, hogy olyan vitába bonyolódjak, amitől civakodó óvodásoknak tűnnénk egy külső szemlélő számára.
- Nehogy nevetni merészelj rajtam! – figyelmeztettem, miközben szemeim összeszűkültek egy kicsit. – Értem. – azért az meglepetten tapasztaltam, hogy milyen rosszul esett, ahogy hozzátette, hogy úgy szeret csupán, mint a húgát. Eddig ez nem okozott gondot, sőt, sokszor hangsúlyoztam én is. Vagy csak magamat győzködtem akkor is? Mindenesetre ez az egyszerű kis szócska most felért egy hasba rúgással, de próbáltam nem túl nagy jelentőséget tulajdonítani ennek a bennem felmerülő rossz érzésnek. – Ha eddig nem tűnt volna fel, akkor a mi életünk már elég régen közös mederben folyik. Ha neked rossz, az rám is hatással lesz, de persze! Ha kizársz az életedből, mert nem akarod, hogy a része legyek, akkor tényleg nem leszek veled mindig! – sértett a feltételezés, hogy azt hiszi, majd magára hagyom. El is fordultam inkább a nappali felé, hogy ne lássa az arcomra kiülő megbántottságot.
- Attól még, hogy én sosem voltam ilyen helyzetben, nem jelenti azt, hogy ne fognám fel, milyen. – mutattam rá halkan, még mindig a hátamat mutatva neki. Ezt az állapotot egészen addig a pillanatig voltam képes tartani, míg ki nem mondta a gondolatmenetének végét. Abban a másodpercben pördültem meg a saját tengelyem körül, hogy végül farkasszemet nézzek vele. – Ezt soha többet ne merészeld még egyszer mondani, világos?! – ripakodtam rá dühösen, szikrákat szóró szemeket meresztve felé. – Te lehet, hogy nem becsülöd az életed semennyire, de nekem sokat jelentesz, a francba is! – tehetetlenül rántottam ökölbe a kezeimet, és ütöttem bele a levegőbe, a föld felé. – Úgyhogy hadd döntsem el én, hogy mi a jó nekem, rendben? – sosem éreztem úgy, hogy hiba lett volna megmentenem őt, vagy hogy valamit másképp csináltam volna az elmúlt években. Soha még csak eszembe sem jutott egy pillanatra sem.
- Szerinted jelen pillanatban, amikor sárba tiportad az érzéseimet, majd képes leszek lenyelni akár egyetlen falatot is? – költőinek szántam a kérdést, és reméltem, hogy ő sem kérdezte teljesen komolyan. Még hogy ostoba vita? Nekem ez minden volt, csak ostobaság nem. – Igen, én is tisztában vagyok ezzel. Szerinted miért borít ki már csak a gondolata is annak, hogy az a házban van? – utaltam természetesen a füves cigire, még ha nevén nem is neveztem. – És úgy teszel ellene, hogy elraksz ilyeneket, hadd kísértsenek? – megráztam a fejemet lemondóan. Minden vágyam az lett volna, hogy belesimuljak abba az ölelésbe. Alig bírtam ki, hogy ne mozduljak felé, talán egy tétova lépést még így is sikerült tennem, de végül igyekeztem megacélozni magam. Ennyire egyszerűen ezt most nem fogjuk elintézni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo & Sera
Theo & Sera  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Theo & Sera
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sera & Den
» ella x sera
» sera graham
» sera x abe┃ call me whatever you want
» I could lie, say I like it like that | becca x sera

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: