New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 87 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 19:25-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:40-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 18:34-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:33-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Egy szálka az életemben
TémanyitásEgy szálka az életemben
Egy szálka az életemben EmptyCsüt. 10 Márc. - 17:33
Adaline (valami jól csengő orosz vezetéknév)

Play by:
Claire Estabrook (Akarom! Imádom!  Egy szálka az életemben 1402181525 )
Születési hely:
Mindegy
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Történetünk:

A kettőnk kapcsolata nem kezdődött fényesen, sőt. Először is megfenyegettél, hogy segítenem kell neked kihúznom a csávából a legjobb barátnődet, aki összegabalyodott egy alvilági figurával. Máskülönben feldobsz és akkor lesz nekem ne mulass az előtörténetemet nézve. Szóval beleegyeztem ebbe, de nem szívesen teszem, amit minden alkalommal az orrodra is kötök.
Viszont egyik este sikeresen összegabalyodtunk és volt ott minden jó... Nagyon jó... Mindketten ez miatt kicsit hűvösebbek vagyunk egymással, de azért van mikor azon kapjuk magunkat, hogy flörtölünk egymással. Sőt még az is megfordult kettőnkben, hogy akár egyszer-kétszer össze is járhatnánk kielégíteni egymás igényeit.

Minden találkozásunkkor, csipkelődünk és egymás agyára megyünk, de azt még véletlen sem vallanánk be sem egymásnak, sem még magunknak sem, hogy igazából tetszik a másik.

Van egy-két dolog, amihez mindenképp ragaszkodok (pasi és család témában), mert szerintem úgy izgisebbek a játékok és a végkifejlett is. (Legalábbis, amikor el lett képzelve a két karakter kapcsolata). Ez a karakter már volt itt regisztrálva szóval van "előéletünk", amit meg tudsz nézni és el tudsz olvasni. És igazából szeretném is, hogy megtedd, hogy nagyjából kapj egy képet a kettőnk kapcsolatáról.

Légyszi csak akkor vidd el, ha nem tűnsz el és tényleg érdekel a karakter. Nem várom el, hogy mindennap reagot írj, mert az én teendőim mellett én sem tudnám megcsinálni, viszont azért nem havi 1 hsz-szel szeretnék haladni a történetünkben. Egy hosszabb huzavona szerencsétlenkedéses és szenvedéses kijátszós szerelmi szálat szeretnék végtére is. (Sok perverz elképzeléssel... Igen, nem volt gyerekszobám. Egy szálka az életemben 618794435 Egy szálka az életemben 530746732 )
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Egy szálka az életemben 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Egy szálka az életemben 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
 
Egy szálka az életemben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Férfiak az életemben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: