New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 106 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Férfiak az életemben
TémanyitásFérfiak az életemben
Férfiak az életemben  EmptyVas. Szept. 29 2019, 14:13
Ferhat Yalçın

Play by:
Seçkin Özdemir (változtatható)
Születési hely:
Törökország
Kor:
+30  
Lakhely:
Manhattan hamarosan (Izmiri lakos)
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
kötelező eljegyzésben Leyla-val
Csoport:
Üzlet (gazdag)
Történetünk:

Egyszerű emberek vagyunk, mégsem mondtam még soha mást neked azon kívül, hogy a napszaknak megfelelően köszönök. Nem kedvellek, de nem is utállak. Egyszerűen csak a közeledbe sem akarok menni. Nem vagyunk gyerekek, és én nem nagyon engednék be senkit szívesen az életembe… főleg nem olyat, akit apám rendelt mellém, hogy férjem legyen. Eldöntöm majd én magam, hogy kivel osztom meg az életemet.
Szóval igen.
Te lennél a leendő férjem, akit apám választott ki számomra. (Az apámmal üzlettársak vagytok egy ideje.) Miért? Mert sok pénz folyik így be a vállalatához és ha még többet tesztek, akkor mindenki dúskálni fog mindenben. Te is benne vagy ebben az egészben. Ráadásul nem is igazságosan játszotok. Ez a része kicsit sem izgat, hisz amiről nem tudok, az nem is fáj. Ne vonj bele ezekbe és minden rendben lesz. Apámtól hallottam, hogy sose volt nőd, hiszen a munka jobban érdekelt, most meg elkötelezted magad irányomba. Noha eddig nem sok lépést tettél… ami nem is olyan nagy baj. Mondjuk te is pénzel alszol és pénzzel kelsz. Ami engem annyira nem hat meg. Hogy erőszakos lennél-e? Egy kicsit. Ráadásul nem is vagy az esetem. Képzeld! Nem érdekel a pénzed és az se, hogy hányan nyalják a segged…
Amúgy eljöttem Manhatten-be… nem fogom apám útját követni, a magam utamat járom. És te? Miért is jössz utánam? Apám parancsait követed és akkor is mellettem akarod tengetni az életed? Vagy itt is veszel egy céget? Mi a terved megint? Hidd el egy monszunt szívesebben várnék mint téged.

// Minden megbeszélés tárgyát képezi. Amit megszabok az a kettőnk története. Ezen kívül minden nyitva van, kor, milyen a zokni színe, kutyákat vagy a macskákat szereti-e. A jelleméhez térve nem egy idegbeteget várok, de nem is nyulambulamot. A kettő közötti kényelmes síkot. A név is változtatható hasonló törökre. Fontos szereplője lennél az életemnek, úgyhogy gyere gyorsan. Dobj egy PM-et, ha megérkeztél!  



Ramiz Doğan


Play by:
Can Yaman
Születési hely:
Törökország
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan (nemrég költözött)
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
bármi
Történetünk:


Ismeretségünk pár évre nyúlik csak vissza. Te voltál az egyetlen, aki vette a bátorságot és megpróbált megkörnyékezni. Valahogy kivívtad magadnak a figyelmet, habár egy ideig egész sikeresen hárítottalak. Négy hónapig udvaroltál, engedtem neked és csók is elcsattant. Végül leléptél a suliból.
Mégis merre járhattál azóta? Katonának álltál? Apád cégét vetted át? Mond mit csináltál? Sok mindent hallottam ezügyben, de téged akarlak hallani. Nem tudok túlságosan sok mindent rólad.
Pár hónapja ismét összefutottunk egy véletlen folytán. Nyakon borítottál a söröddel, miközben próbáltad átszuszakolni a hátsódat a vonagló tömeg között a bárpulthoz, aminek köszönhetően az éjszaka hátra lévő részéig bűzlöttem. Ez viszont nem zavart, tökéletesen jól mulattam a társaságodban. Ezek után csak veled tudtam foglalkozni, hisz lehengerelt a belőled sugárzó erő, a tekintélyed és az, hogy olyan részeg voltál, mint az albán szamár, mégse voltál tolakodó. Másnap újra találkoztunk és elhívtál reggelizni. Tetszett a karizmád, a határozottságod, a mosolyod. Te magad. Heteken át találkozgattunk, randinak nem nevezhetném ezt, vagy az volt, mond?
Kicsit megismertelek. Hiperaktív vagy, gitározol, szeretsz énekelni - szerencsére a gitár elnyomja a fahangod. De mikor elcsattant az a csók, már mindketten tudtuk, hogy igen… ennél több is lehetne. Igaz, először még csak a rózsaszín köd terjengett elmémben Veled kapcsolatban. Komoly kapcsolatot akartál. A múltkor majdnem elragadott minket a hév, vagy a hormonok, nevezheted aminek akarod, de végül semmi sem történt, hiszen apám egyik munkatársa leleplezett minket. Hogy mi lesz kettőnkkel, vagy mi lesz veled? Nem tudom. De tartok tőle, hogy hamarosan ki fog derülni.

// A név alkuképes. Hasonló névre cserélhető, mindenképp török! A PB-t szeretném megtartani, ha kétségeid lennének, csak less rá erre itt: KATTT  
Minden másban szabad kezet adok, csak siess. Férfiak az életemben  2624752903
Mindenképpen egy pozitív figurát keresnék erre a szerepre. Egyértelműen hosszútávon terveznék vele, és nem szeretem az elkapkodott dolgokat. Kérlek, csak akkor vidd el a karaktert, amennyiben vállalod vele a játékot és nem terveztél eltűnni, mert én sem fogok. Mint látod sok dologban hagytam szabad lehetőségeket, amelyeket ki tudsz tölteni. Illetve hoppon sem maradsz, Kaan is biztos játszana veled, szóval lenne játékod bőven.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Férfiak az életemben
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Egy szálka az életemben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: