New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 34 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 11:39-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:30-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 10:56-kor
Anabel Marquina
tollából
Ma 10:11-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:47-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:45-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 08:44-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 07:53-kor
Hailee Seo
tollából
Ma 07:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

The heart remembers - [Ning & Sue]
TémanyitásThe heart remembers - [Ning & Sue]
The heart remembers - [Ning & Sue] EmptyVas. Feb. 27 2022, 19:16
Ning & Sue
the heart remembers what the head crased

Az ujjaimat tördelve ácsorgok az egyetem folyosóján. Idegességemben még az alsó ajkamra is sikerült ráharapnom. Ma újra látom. Ma. Tudom, hogy hazajött. Tudom, hogy ott kellett volna lennem az állomáson. Tudom, hogy azóta is mellette kellene lennem, de egyszerűen nem ment. Nem csak a szüleim miatt. (Ők már egy ideje persze megtiltották nekem, hogy írjak neki... vagy bárkinek is. Hiszen akad jelölt a helyére.) És valahol talán emiatt is döntöttem úgy, hogy jobb, ha inkább megvárom, hogy üdvözöljön mindenki mást, és csak végül engem. Utoljára. Ezért is, és mert sokszor kihasználtam. Ha a családom bántott, vagy valami nem sikerült úgy, ahogy kellett volna és szeretetre volt szükségem, rögtön érte nyúltam és megragadtam őt, hogy érezzem, fontos vagyok. Ez pedig bántott. És persze, talán azért is kerültem őt, mert ostobaságot követtem el, amíg távol voltunk egymástól. Nem mertem a szeme elé kerülni. Újra és megint visszatöröltem az üzeneteket. Sokszor. De aztán a szívem gondolt egyet, és rábólintott, hogy fussunk össze. Bár jó kérdés, hogy ugyan mióta szokás a barátoddal 'csak úgy' összefutni, miután hónapokat töltöttetek távol?!
És tessék. Itt ácsorgok a megbeszélt időben és helyen különösebb erőfeszítést sem téve. Utólag belegondolva, legalább lufikat hozhattam volna, vagy egy "Üdv itthon!" feliratú táblát. Bármit, hogy kifejezzem, hogy szeretem és örülök, hogy itthon van. Én pedig ehelyett vettem neki egy béna karkötőt, amin egy horgony van. És a nevem. Talán oda sem kellene adnom... Talán az lenne a legokosabb, ha inkább egyszerűen kidobnám az ablakon, és majd valaki más hazaviszi a karkötőt... Lepillantok a lábfejemre, és a cipőm elején lévő kopást fürkészem. Talán tényleg nem vagyok túl jó barátnő-alapanyag, ahogy azt a nővérem is örömmel a fejemhez vágta. Talán nem való nekem ez. Talán csak addig volt tökéletes mindez, amíg nem voltunk közvetlen közelben. És amíg az a torz valami, ami én volnék nem árthatott neki.
A szél bekúszik az ablakon és belecsíp a hajamba, dob rajta egyet. Ennek köszönhetően felkapom a fejem és megpillantom őt. Az ajkaim elnyílnak és a szemeim is felragyognak, ezt tudom, hiszen érzem. Könnybe lábad a szemem, de az okát nem értem, mert minden hibámmal és tökéletlenségemmel tisztában vagyok. Biztos ezért, mégis sikerült visszafojtanom a sírást és lenyelnem a torkomban dagadó gombócot. Nem érdemlem meg őt.
A lábaim életre kelnek még azelőtt, hogy átgondolhatnám és futásnak eredek. Biztos groteszkül nézek ki! Nem tudom, hogy mi az, ami ennyire vonz hozzá. Mégis, mint egy őrült kislány szaladok hozzá. (Biztos, hogy ezt sosem vallanám be senkinek, hogy gúnytárgyává tegyenek!) A szeretetéhségem, vagy a bűntudatom kopog a folyosó padlóján, ez egy talány részemről, de addig nem állok meg, amíg egymáshoz érve összekoccanunk.
- Ning! - amennyire csak tőlem telik, elrugaszkodok a földtől, hogy átölelhessem. A karjaimmal körbe  fonom! Elfelejtettem, mennyire magas! És az illata... Belefúrom az arcom a sziluettjébe, amennyire csak tudom. És milyen helyes. Az emlékeimben megfakultak a vonásai. És így összegezve mindazt, ami történt és ahogy érzek, már egyértelmű. Valami baj van velem...
- El sem hiszen... - elcsuklik a hangom, miközben rácuppanva lógok még egy kicsit, megküzdve a szipogással és a körülöttünk elhaladók tekinteteivel. - Már el sem érlek! - nevetek rá, ahogy aztán elhúzódom tőle, a segítségét kérve a biztonságos landoláshoz. Megigazgatom a hajam, és rendezgetem az öltözékem, arcizmaimat.
- Bocsánat... - intek felé zavartan. Mégis csak letámadtam, mint egy gyerek. És mégiscsak tele vagyok bűnökkel, titkokkal, hazugságokkal. Ó, Ning...

dallam | szervusz kisember  The heart remembers - [Ning & Sue] 2624752903 | thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The heart remembers - [Ning & Sue]
The heart remembers - [Ning & Sue] EmptyVas. Május 01 2022, 11:18

Suzanne & Channing

Aznap, amikor hazaérkeztem, rengeteg mindenről beszéltem a testvéremmel, bár talán ez nem teljesen a pontos megfogalmazás, mivel mielőtt ténylegesen kaptam volna újra egy saját szobát, az éjszakát Karánál töltöttem. Tehát lényegében Tris már csak a felnőtt szerepét töltötte be, aki a kettőnk által kieszelt tervet jóváhagyta. Nem sokat aludtam éjszaka, mivel éhes voltam és egy csomó sérülést sikerült összeszednem a szökés közben. Dagadtra sírtam a szemeimet, emiatt extrán úgy éreztem magam, mint egy zombi, nem beszélve arról, hogy a repülőút is kimerített. Nem vagyok ilyen dolgokhoz szokva.
Tehát lényegében, ma úgy találkozom Sue-val, hogy előzetesen két ember rábólintott egy forgatókönyvre. Ez nem arról szólt, hogy hazudnék neki, de mindig tapasztaltam, hogy a csajszik egyáltalán nem hisznek a fiú-lány barátságokban, emiatt – hiába nem mondta nekem soha – szerintem Sue szemét is valamennyire szúrta Kara. Egyik korábbi barátnőm sem volt különb, na nem mintha annyira hosszú listám lenne… A legtöbbjükkel sajnos – vagy nem – el se jutottam ebbe a fázisba, mert ugyan nem jártunk, de Kara miatt már megcsalásról beszéltek. Soha nem hitték el nekem, hogy mi ketten undorítónak tartjuk még azt is, hogy a kötelező ünnepeken egymásnak puszit adjunk. Jobban belegondolva, nem is csináltunk ilyesmit, mert fúj. Ki puszilkodik a legjobb barátjával? Pont ezért nem hittem soha a bátyámnak, amikor azt állította, hogy ő és Kris csak barátok. Én sosem fogdostam a barátaim meztelen vállát, főleg nem öt percen át. Ahogyan azt sem engedtem másoknak, hogy a fenekemet tapogassák. Na igen ez volt a másik dolog, amiről Sue-nak nem akartam beszélni. Instant szakítóoknak gondolom azt, hogy beragadtam az ablakban, abba pedig még bele sem mentünk, hogy Kara megfogta a… Fúj! Soha nem fogom elfelejteni azt a molesztálást, amit tőle kaptam akkor, hiába állítja azt, hogy le kellett nyomnia a farom azért, hogy beférjek az ablakon.
- Ne beszélj neki a szökésről – még mielőtt bármit mondhattam, vagy tehettem volna, egyszerűen eltűrtem, hogy a hosszúujjú felső ujját lassan elkezdje letűrni a testvérem. Tudtam, hogy nem szép az alkarom, a lábam se volt semmi. Valamit biztos kitalálok majd rá, ha rákérdez a barátnőm, viszont, ha Tris-en múlna, akkor a negyven fokban, irhabundában kellene közlekednem csak azért, hogy ne aggódjon értem a szerelmem. Az egészben az volt talán a leginkább őrültség, hogy ki tudtam volna egyezni egy olyan dologgal.
- Tudom. Már megbeszéltük. Nem vagyok gyerek, nem kell mindent a számba rágni – ennek ellenére pont olyan durcásan beszéltem vele, mintha még mindig hatéves lennék. Ő nem ment bele a dologba, csak a kezembe nyomott egy doboznyi sütit – mert már lassan belefulladtunk az édességbe Tristen CSAJA miatt – összeborzolta a hajam, és így engedett útjára. Úgy gondolom, hogy jó kedve lehetett, na meg persze nem túl dolgos napja, mivel odaadta a saját autójának a kulcsát.
Világ életemben manhattani lakos voltam, emiatt könnyen kiismertem magam a környéken. Nem vagyok egyetemista, de az öltözékemmel és mivel abban a korban vagyok, hogy akár járhatnék is ide, könnyen beleillettem a közegbe. Talán ez volt annak az oka, hogy minden gond nélkül be tudtam sétálni a folyosóra, ahol megbeszéltük a találkozót. Egyelőre üres kézzel jöttem. A hely viszonylag zsúfolt volt, viszont a magasságom miatt a többi ember között is könnyen észrevettem Sue-t. Bár alapvetően ezer lány közül, hátulról is képes lennék őt felismerni, mert úgy is sokkal szebb volt a többieknél.
Mikor ténylegesen megpillantottam, éreztem, ahogy lassan elmosolyodok, aztán elindultam felé. Csak akkor torpantam meg, amikor futásnak eredt, mivel nem szerettem volna véletlenül sem a saját erőmből fakadóan fellökni őt, vagy kárt tenni benne. Amikor elért hozzám, a karjaimat a dereka köré fontam, valószínűleg amúgy is elemeltem volna a földről, mivel olyan régen szoríthattam már magamhoz. Az arcomat a nyakába fúrtam és szorosabban fontam köré a karjaim. Ebben a pillanatban nem számított az, hogy ki néz minket, vagy mennyien vesznek körül minket, mert amikor együtt vagyunk, számomra nála fontosabb ember tényleg nem létezik.
- Sosem értél el – én magam is könnyeimmel küzködtem, de elnevettem magam a kijelentésén. Igaz, hogy régen kifejezetten alacsony fiú voltam, bár valóban sokat nőttem a kapcsolatunk alatt is. Ettől függetlenül ő mindig olyan pici volt, hogy az ember valósággal kitörte a derekát azért, hogy megölelhesse. Nem mintha ezt bántam volna akár egyetlen pillanatra is. Pont ezért is tettem le olyan óvatosan a földre, ahogy csak tudtam. Mindig féltem, hogy egy határozottabb mozdulattal kárt tehetek benne.
- Miért kérsz bocsánatot? – egészen értetlenül néztem rá, a tenyerem pedig úgy simult az arcára, hogy kicsit össze is nyomtam azt – Akkor sértődtem volna meg, ha nem örülnél nekem ennyire.
Halkan elnevettem magam, aztán odahajoltam, hogy egy puszit adhassak az arcára, amiből persze rögtön lett vagy harminc a bőrének a különböző felületein. És mivel ebben az épületben valószínűleg a legkülönbözőbb sarkon smárolnak nők, férfiak vagy nők és nők meg társai, én sem fogtam vissza magam, még mielőtt elhagytuk volna az épületet, közelebb hajoltam hozzá, hogy a száját is megcsókolhassam. Ahelyett, hogy visszafogtam volna magam, határozott voltam, mégis gyengéden próbáltam meg az ajkai közé férkőzni. Ennek ellenére nem húztam túl sokáig a csókot, mert sajnos nem otthon vagyunk, hogy ne legyenek tabuk. Még egy apró puszival búcsúztam el tőle rövid időre, aztán az ujjaimmal megkerestem a kezét.
- Majd a kocsiban folytatjuk – egy apró mosoly volt az arcomon, aztán a táskájára pillantottam – Hozzam? Ha nehéz, akkor csak add oda nyugodtan.
Nekem sosem volt degradáló a lányok, akár gusztustalanul rózsaszín cuccait cipelni. Abból kiindulva, hogy mennyire pici az összes női ismerősöm, alapvetőnek találtam azt, hogy ne ők küzdjenek ezekkel, ha nem muszáj.
- Fárasztó napod volt? – egyszerűbb volt így érdeklődni, nem pedig egy „hogy vagy?” féle közhelyt hozzávágni. Egyelőre nem akartam arra gondolni, hogy sok időt töltöttünk külön, ami miatt lehet változtak közöttünk a dolgok. Én azóta is sziklaszilárdan tudom, hogy mennyire vele akarok lenni.
outfit ~ 938 szó ~ inkább te vagy a kisember!  The heart remembers - [Ning & Sue] 560292900  


But you are the fire, I'm gasoline
You've awoken me, but you're choking me, I was so obsessed, gave you all of me, and now honestly, I got nothing left
mind álarcot viselünk
Channing H. Woo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] Y2CnfEx
The heart remembers - [Ning & Sue] ZIbe6tc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I'm full of problems, love sick
From this bottomless pit, You're the only one shining gold, now I can't stop thinking 'bout you, when I'm sinking alone
★ családi állapot ★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] EsaPJEl
I'm a loser, I'm a lover
I say run, laugh like you've gone mad, time to say goodbye to tears, run, never look back, in my two hands hundred bands
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] JuQWS5l
★ foglalkozás ★ :
táncos, zumba-oktató
★ play by ★ :
Choi Yeonjun
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] 7QcfVfL
TémanyitásRe: The heart remembers - [Ning & Sue]
The heart remembers - [Ning & Sue] EmptyPént. Május 20 2022, 09:27
Ning & Sue
the heart remembers what the head crased

Biztosan igaz apámék kijelentése, miszerint egy szörnyeteg vagyok. Különben nem zúztam volna millió darabokra kettőnk jövőjét. Ha nem is szerezhetne erről tudomást, elég, hogy én tudom. Persze, sosem lennék annyira aljas, hogy egy életen át titokban tartsak előle ilyesmit. Sosem. Mert pontosan tudom, hogy mennyivel jobbat érdemel nálam. Sokkal jobbat és többet, mint amit én, a szürke lényemmel adhatok neki. És ez borzasztóan fáj. Talán akkor is ez volt az, ami motivált és eszemet ragadta. Hiszen ott és akkor, még csak nem érdekelt, hogy ha fájdalmat okozok neki. Nem mintha különösebben jó lett volna azzal az amerikai fiúval, de a tudat, hogy a bűntudat csírája nem rögvest, csak jóval később hajtotta ki virágát mellkasomban szörnyen irritált. És persze az is, hogy nehéz volt elképzelnem így a továbbiakat. Ha neki rám is van szüksége, s nekem őrá, már biztosan nem abban az értelemben, ahogy hittem, mikor elment. És mihez is kezdhetnék most? Ha nem is a legmakulátlanabb a szívem iránta, tudom jól, mennyire fontos nekem. Önzőség, hogy ennyire kapaszkodom belé, de félek, ha elveszítem, nem marad senkim. És egyenesen belezuhanok abba a lehetőségbe, amit a családom nem felkínált, de rám kényszerített. Szeretném hinni, hogy Ning nem csak a kapaszkodót jelenti nekem ebből a sötét helyzetből... Biztosan nem. Hiszen hiányát érzem. És, ha a képeit nézegetem, képtelen vagyok máshogy reagálni, mint mosolyogni. Ez talán kevés a szerelemhez, ahhoz, amit egykor magunkénak hittem, de talán elég valami máshoz? Hogy is lehetne más? El kell mondanom neki...
És akkor végre megpillantom. Hogy is türtőztethetném magam?! A lábaim azelőtt életre kelnek, hogy a lusta neuronok eljuttatnák tudatomig, hogy valóban itt van, ott áll a folyosó túloldalán. Sietősen szaladok hozzá, hogy ölelésembe zárjam. Ahogy várható volt, lábaim hamar elhagyják a talajt, mire nevetve reagálok. A karjaiban lenni, olyan jóleső érzést kelt mellkasomban, hogy egyszerre esne jól nevetni és sírni is. Mindkét kezemmel körbe fonom nyakát, arcom teljesen beletemetve nyakszirtjébe. Észre sem veszem, milyen szoros az ölelésem. És mintha, mintha valami aprócska dolog a lelkemben helyére kattanna attól, hogy itt van.
- Akkor csak az emlékeimben nyomtalak össze... - hallom a hangján, hogy ő is elérzékenyült, épp úgy, ahogy én is. Bármennyire nem számítottam rá. S, még ahogy el is távolodunk egymástól, megszakítva az ölelésünket, alkarjáig csúsztatom ujjaim, hol belé kapaszkodok. Mintha félnék tőle, hogy elillan, mint egy illúzió. Nincs jogom hozzá, hogy így érezzek, hogy így magaménak tudjam, de képtelen vagyok rá, hogy hagyjam teljesen eltávolodni.
Miért ne kérhetnék? Annyi minden van a számlámon... - Nem akartalak így letámadni, de a lábaim csak úgy elindultak és... - aztán ismét megszólal, és mielőtt én bármi mással kiegészíthetném mondandóm, apró puszival jutalmaz. Az ajka érintésétől a hűvös végig kígyózik a gerincemen. És még egy, és még kettő, és még egy csomó puszi, amitől kuncogni kezdek, belesimulva az érintésébe, a szeretetébe. El sem hiszem, hogy mennyire hiányzott! Csak most értem meg igazán, hogy mit jelent az, ha valaki szeret. A kérdés inkább most is az volt, hogy én mit érzek iránta?
Ahogy kifelé indulunk, még megjutalmaz egy csókkal. Ez egyáltalán nem üdvözlő, finomkodó csók. Annál sokkal mohóbb és vágyakozóbb. Egyik tenyerem a tarkójára simul, úgy cirógatom közben. Már elfeledtem mennyire jól csinálja... Hogy micsoda pofátlansággal képes vágyat csiholni bennem, mindössze egyetlen csókkal. Így, már szinte hálás vagyok, hogy elhúzódik azután. A kézfogásunkra zuhant a pillantásom, onnan pedig fel rá. Olyan szép, ahogy a nap fénye megtörik a haján. Mintha egy tökéletes fiú lépett volna ki egy magazin főcímlapjáról...
- Micsodát? - játékosan grimaszoltam rá, mintha fogalmam sem lenne, pontosan mire célzott az imént. De mindhiába varázsolt el a viszontlátás öröme, ahogy tekintetem más irányba terelődik, újra eszembe jut, hogy beszélnem kell vele. Nem csak arról, amit tettem. Arról is, amivel a szüleim terhelnek. Mindenről. Nem tehetem ezt vele... - Ó, jaj, nem! Szinte semmi sincs benne. - mosolygok rá hálásan. Igazából sokat jelent, hogy cipelné a táskámat, igazán figyelmes tőle. De ezen nem kellene csodálkoznom. Sok tulajdonsága közül ez volt az egyik, ami úgy megtetszett benne annak idején. Hüvelykujjam - én sem tudom pontosan mikor - de simogatja kézfejét. Jólesik, hogy érinthetem őt, hogy simogathatom.
- Nem, nem. Egyáltalán nem. És neked? Nem vagy nagyon kimerült az utazástól? - kíváncsian fürkészem az arcát, mert eddig a pillanatig eszembe sem jutott, mennyire fáradt lehet. - Sikerült kipihenned magad? Ettél? - kíváncsiskodok. Nem szeretném, ha az alapszükségletei teljesülése nélkül foglalkozna velem. Én ráérek, bőven. Ha eddig tudtunk várni egymásra, ez már semmi részemről. Főként azok tudatában, amikről ő még csak nem is sejtheti, hogy megtörténtek, hogy történnek körülöttünk.
Talán nem ez a nap lenne a legalkalmasabb arra, hogy mindent bevalljak. Talán egy napot adhatnék még kettőnknek. De tudom, hogy nem lenne fair. És később joggal kerülne is a bűneim listájára a szemében. Észre sem veszem, hogy másik kezemmel is belekapaszkodom övébe.
- Örülök, hogy itt vagy. - motyogom teljesen őszintén. - Nagyon, nagyon nehéz volt nélküled... - felpillantok rá, kedves mosollyal az arcomon, ahogyan csak rá tudtam nézni, mióta csak az eszemet tudom. Lehetséges, hogy nem kellene beszállnom vele az autóba. Lehetséges, hogy még azelőtt, hogy folytatnánk a korábbiakat, vallomást kellene tennem. Szörnyű érzés, hogy tudom, el fogom veszíteni őt, pedig csak most kaphattam vissza. De neki biztosan jobb lesz így. A boldog tudatlanságnak túl nagy ára van...

szívhúr |ó, igaz, de a szívemben lakó kisember Te vagy...  The heart remembers - [Ning & Sue] 2081954265  | thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The heart remembers - [Ning & Sue]
The heart remembers - [Ning & Sue] EmptyHétf. Dec. 26 2022, 10:52

Suzanne & Channing

Nagyon sok dolog miatt mardosott a bűntudat. Soha nem voltam jó a hazudozásban, most viszont mégis erre kényszerültem rá, és ez nagyon zavart. Összességében tudtam, hogy egyszer ki fog derülni ez a dolog, mivel semmit sem lehet teljesen titokban tartani. Sue ismerte Karát és a bátyámat is és talán Tris egy nagyon megfontolt és bölcs ember, de attól még bőven el tud járni a szája teljesen véletlenül is. Szóval összességében arról van szó, hogy miattam kellett hazudni a szerelmemnek, ami nem volt szép dolog, az egészben pedig az volt a leginkább durva, hogy szó sincs arról, hogy elkövettem volna valamit, viszont attól még úgy tűnt. Talán egyenes út vezetne az őszinteséghez és sokkal jobb lenne mindent elmondani neki, de ettől függetlenül még az a helyzet, hogy én bűnösnek éreztem magam és tudtam, hogy Sue megbántódna a tetteim miatt… Végső soron jobb, ha azért bántom meg, mert hazudtam, minthogy olyan dolgokat feltételezzen, amiknek köze sincs a valósághoz. Karesz nevét és az sz betűs szót – ezen a ponton pedig nem az ártatlan szeretlekre gondolok – szimplán undorító egymás mellé tenni. Abban az esetben vagyok csak hajlandó megfeledkezni erről, ha valaki bántja a legjobb barátomat és el akarja mesélni… Ugyanakkor az is igaz, hogy a hajmeresztő történeteivel inkább küldöm a barátnőihez.
Nem akartam Karára gondolni azok után, hogy végre már csak percek választottak el attól, hogy együtt legyek a Barátnőmmel. Az egyetlenemmel, aki nem barát-barátnő volt, hanem a kedvesem. Ennek ellenére is mardosott a bűntudat, mert egy részem nagyon is el akarta mondani neki azt, hogy Kara volt az első, akihez menekültem a szökésemből. Ugyanakkor Tris többet látott és nagyon sok mindent élt meg, ő jobban tudta azt, hogy nem kellene ilyenre vetemedtem, szóval végső soron hallgattam rá és azon kezdtem el, hogy milyen lenne, ha én is egyetemre járnék Sue-val. Mivel teljesen megbíztam benne, egyáltalán nem féltem attól, hogy megcsalna, vagy hasonlót követne el. Szimplán csak valahol bennem volt az, hogy jó lenne, ha kézen fogva sétálnánk végig ezeken a folyosókon. Mintha alapvetően nem mennék vele mindenhova úgy, hogy nagyon büszke vagyok arra, amiért engem választott…
Mikor megpillantottam, egy pillanatra elállt a lélegzetem és próbáltam felfogni annak a tényét, hogy tényleg hazaértem. Soha nem történhet meg velem az, hogy nem tudom az ő gyönyörű arcát magam elé képzelni, ugyanakkor elfelejtettem azt, hogy mennyire képes megragadni ő minden figyelmemet. Hogy ha ő és én együtt vagyunk, akkor sokszor az egész világ megszűnik létezni. Ugyanezt éreztem, amikor már végre a karjaimba zárhattam őt és ennyi idő után újra láttam. Sírni akartam, nevetni, közben pedig azt ismételgetni, hogy szeretem őt, egészen addig, amíg már alig kapok levegőt.
- Ezt az egom csak azért bírja ki, mert nagyon örülök annak, hogy látlak – le sem vettem róla a szememet, miközben ezt mondtam, közben pedig folyamatosan mosolyogtam. A tenyerem magától mozdult és csúszott az arcára, majd ismét közelebb húztam magamhoz, hogy az orra hegyére adhassak egy puszit, amit követett egy a homlokán, aztán még egy az arcán. Úgy húztam magamhoz, mint aki attól fél, hogy soha többé nem ölelheti át őt.
- Az lett volna a második dolog, amin megsértődök – nevettem el magam halkan – Engem csak boldoggá tesz, hogy ennyire hiányoztam. Mert te is nagyon hiányoztál nekem.
Nem kellett kimondania mindezt, maga az, ahogyan fogadott már elég volt ahhoz, hogy tudjam. Pont ezért tudtam olyan csillogó szemekkel figyelni őt. Azt hiszem, hogy nem lett volna jogom haragudni rá még akkor sem, ha nem fogadott volna engem kitörő örömmel, hiszen ennyi ideig távol voltunk egymástól, mégis önző módon csak arra vágytam, hogy ő is ugyanúgy váron rám, ahogyan én is tettem ezt vele.
Nem voltam annyira diszkrét, mint a családom többi tagja, de attól még én sem lettem volna képes nyilvánosan fogdosni a barátnőmet és ezzel megalázni őt. Nem az utcára való az, hogy a fenekébe markoljak vagy hasonló, ennek ellenére én is érzékeltem, hogy mennyire mohón csókoltam meg. Az ujjaim a bőrébe mélyedtek, ahogy közelebb húztam őt magamhoz, hirtelen már csak azt vettem észre, hogy a teste az enyémhez préselődik, miközben a nyelvemmel utat találtam az övéhez és mélyítettem a csókon. Mielőtt viszont még nagyon belemerültem volna a dologba – órákig tudnám ezt csinálni – inkább elhúzódtam tőle és egy apró puszi miatt kerestem meg újra az ajkait, hogy aztán tényleg elválhassak tőle.
- Hogy micsodát? Nem is tudom. Még kitalálom – játékos mosolyra húzódtak az ajkaim, amint ezt kimondtam aztán egyszerűen bólintottam arra, amit mondott. Rendes nevelést kaptam és soha nem hagynám egy, hogy egy lány a táskájával szenvedjen, de ugyanakkor az is igaz rám, hogy értek a szóból. Ha valaki nem kér a segítségemből, annak nagyon sok oka lehet, nekem pedig nem tisztem eldönteni, hogy azért is cipekedek helyette, mert az már erőszakos.
- Rendben vagyok – igyekeztem nem túl feltűnően hazudni erről, de a kezemen meg a lábamon szerzett sérüléseim már eléggé elhalványultak ahhoz, hogy másra tudjam majd őket fogni. Összességében jobb volt az, ha Sue nem tudott a részletekről. Tisztában vagyok vele, hogy mennyire meredek ez az egész szökés dolog, pont ezért nem kell elétárni minden részletet. A végén még rájön, hogy mennyire gyenge jellem tudok lenni és már nem fog vonzónak találni. Nem tudom hogyan dolgoznám fel azt, ha mi ketten szakítanánk bármi miatt.
- Ezt örömmel hallom – mosolyodtam el, miközben a kezeit feljebb emeltem, hogy adhassak rájuk egy-egy puszit – Nekem sem volt könnyű. Nem akartalak elveszíteni.
Finoman simult a szabad kezem a feje búbjára, az arcomról pedig nem lehetett letörölni a mosolyom. Az volt a fontos, hogy már mind a ketten itt vagyunk és együtt lehetünk újra. Összességében az első tervem az volt, hogy megetetem ezt a kis csodát, mert nem akarom, hogy ne legyen egészséges, aztán meg ki tudja, hogy mit fogunk csinálni együtt.
- Ülj csak be, van egy ajándék az anyósülésen. Nem a relikviát hoztam a templonból – talán nincs itt a helye, hogy viccelődni kezdjek azzal, hogy esetleg kivágtam egy buddhista pap hajából egy tincset tekintve, hogy tök kopasz volt az összes. Szerintem azért kell levágni a hajukat, hogy ne tudják az általuk kínzott gyerekek megkopasztani őket.
- Milyen a suli? Nagyon sok dolgot erőltetnek rád? – egyáltalán nem tudtam, hogy miként zajlik ez, mivel én skippeltem az egyetemet. Ettől függetlenül nem volt bajom azzal, aki másként döntött. Ha a szüleimen múlott volna, engem is benyomnak valahova, amit nem élveznék túlzottan. Sue-nak ez nyilván más volt, mert ő szeretett rajzolni és tehetséges is volt.
- Tessék, egy kis energia – a kezébe nyomtam azt a kávét, amiben több volt, én időközben a sajátomból már leittam – Szendvicset hoztam neked, hogy ne pörögj túl a cukortól. A végén még elkeveredsz én pedig nem talállak meg a tömegben.
Halkan nevettem el magam és mivel Tris autójának az ablakai kicsit sötétítettek voltak, most már magabiztosan hajoltam oda hozzá, hogy lophassak egy csókot tőle. Aki azzal foglalkozik, hogy minket kukkoljon, az megérdemli magának a látványt.
outfit ~ 1 124 szó ~ akkor a te kisembered szívesen leszek  The heart remembers - [Ning & Sue] 2451935670   


But you are the fire, I'm gasoline
You've awoken me, but you're choking me, I was so obsessed, gave you all of me, and now honestly, I got nothing left
mind álarcot viselünk
Channing H. Woo
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] Y2CnfEx
The heart remembers - [Ning & Sue] ZIbe6tc
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I'm full of problems, love sick
From this bottomless pit, You're the only one shining gold, now I can't stop thinking 'bout you, when I'm sinking alone
★ családi állapot ★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] EsaPJEl
I'm a loser, I'm a lover
I say run, laugh like you've gone mad, time to say goodbye to tears, run, never look back, in my two hands hundred bands
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] JuQWS5l
★ foglalkozás ★ :
táncos, zumba-oktató
★ play by ★ :
Choi Yeonjun
★ hozzászólások száma ★ :
44
★ :
The heart remembers - [Ning & Sue] 7QcfVfL
TémanyitásRe: The heart remembers - [Ning & Sue]
The heart remembers - [Ning & Sue] EmptyKedd Ápr. 25 2023, 12:09
Ning & Sue
the heart remembers what the head crased

Bizonytalan elhatározásomat, miszerint kerekperec elmondom Ningnek mit műveltem, amíg távol volt - egyszerűen összetiporta az öröm, hogy látom. Olyan hihetetlen, megismételhetetlen és visszavonhatatlan szeretet árad szét az egész sziluettemben, hogy kész csoda, a remegéstől nem ájulok el azonnal. Nyilván a stresszfaktor is bejátszott ebben a percben rendesen, és a bűntudat, a szégyen, de mégis, az elsőbbséget az érzelmeim tárházában, a boldogságom hordozza. Én pedig mosolygok, majd nem, majd újra és kevésbé. Úgy dobáloznak velem az érzések, mintha valami buta gyermeki labdajátékot játszanának. Olyan ostoba voltam! Bárcsak erősebb lettem volna. Nem kifogás sem az alkohol, sem a családi háttér. Erre nincs kifogás, sem jó magyarázat. Ez a fiú pedig ezt nem érdemelte tőlem. El kell engednem, el kell löknöm magamtól. Bármennyire klisé, nevetséges és szánalmas magyarázat, de ő tényleg jobbat érdemel nálam. És az a baj, hogy bár mindezzel tisztában vagyok, számomra ő volt a fény ebben a mocsok sötétben, ami hosszú, rideg karmaival magához láncolt - nevezhetjük családnak is. Ő volt a mentsvár, a menedék. És talán tényleg csak ennyi. Lehet, hogy nem úgy szerettem, ahogy ő engem, vagy nem annyira, amennyire megérdemelte volna tőlem, de az biztos, hogy ez a kevés szeretet is (már hozzá mérten) több volt, mint amit tőlem valaha bárki kapott...
- Jaj Ning! - szinte már hisztérikusan nevetek bele a puszikba, amikkel elhalmoz. Szörnyű, hogy mennyire könnyen elviselem a kényeztetését, még úgy is, hogy közben tudom, nem érdemlem meg. De annyira éhezem a szeretetre, az ő szeretetére, hogy van pofám bújni, ölelni, húzni magamhoz. Még egyszer. Talán most utoljára. Bárhogyan is, de kell belőle még egy utravaló. S mikor ez a gondolat átsuhan a fejemben, egyszerre húzom még közelebb, belecsimpaszkodva a ruhájába, és szívom olyan mélyen magamba az illatát, hogy sose felejthessem el. S ha csak hasonlót szimatolok a levegőbe, mindig, de mindig erre a pillanatra akarok emlékezni. Arra a fajta gyengéd törődésre, amit csak ő adhatott nekem. - Ha már az egód elé helyezel, akkor nagy baj van. - kuncogok rá, őszinte csodálattal nézve fel rá. Szinte sírok! Elég groteszk arcom lehet, biztosan nevetségesen nézek ki. Talán egy kicsit szégyellem is, hogy ilyen ábrázatom van a felhőtlen boldogság ugyanis gyanítom nem ilyen, de ennyire megjátszani magam nem akarom.
A szívem csiliárd darabra törik szét, felfestve bánatom és minden fájdalmam a térbe, magunk köré, amikor azt mondja, mennyire hiányoztam neki. Egy részem azt kívánja, bárcsak hűtlen lett volna. Bárcsak Karához ment volna előbb, és kiadta volna rajta minden szeretetéhségét. Tudom, mindig azt mondja, hogy csak barátok, de időnként nekem voltak kételyeim, és az a nagy igazság, hogy biztosan rosszul esne, sőt, pokolian fájna, de valahol egy részem nem bánná. Csakhogy mentsem a helyzetem. Undorító vagyok, igaz? - Még most sem tudom elhinni, hogy itt vagy velem. Olyan sokáig voltál távol... Hihetetlen. Tényleg. - szinte szendén prüszkölöm a szavakat. A valóságtól viszont egyáltalán nem áll távol, amit mondok. Tényleg nehéz felfognom, hogy itt van, hogy megérinthetem. És persze nem csak az, hogy mekkora öröm ez nekem, de a tudat, hogy ezzel most tényleg vége van kettőnk között. Mert személyesen ezt a játszmát már nem tudnám tovább játszani vele.
És akkor a csók. Elmélyíti, én pedig úgy olvadok szét a karjában, mint forró tűzben a vas. Kedve szerint formálhatná akármerre innen tovább a kettőnk összeolvadt masszáját. Éhesen, sőt szomjasan húzom magamhoz, behunyt szemmel élvezve minden porcikáját, mozdulatát. Őt. Ahogy és amennyire csak lehet. Zavarbaejtő persze így és itt mindezen átesni vele, hiszen vannak pletykás diáktársak és pedagógusok is, de egyszerűen nem érdekel. Én úgy csókolom, mintha az utolsó lenne, ő pedig biztosan úgy, hogy az első...
 - Előbb azért talán inkább beszélgessünk. - zavart mosolyra vált az ábrázatom. Igazság szerint egyáltalán nem bánnám, ha folytatnánk ezt, de közben pedig szétmardos a bűntudat, hogy hagytam, hogy ez a viszontlátás ennyire szép és csodálatos emlék maradjon. Vagy legalábbis ennek a kezdete. Bocsánatkérő mosollyal nézek rá, amiért úgy tűnhet játékosságát nem viszonozom, de tudom, később megérti majd. És egyáltalán nem kér belőlem. Erre pedig fogalmam sincs, hogy készen állok-e. Egy pillanatra eszembe jut, hogy nem mondok semmit, néma, boldog tudatlanságban tartom. Majd az is, hogy elmondom, de küzdeni fogok érte. Végül persze mindig ott lyukadok ki, hogy nem lehet. Nem érdemli ezt.
- Biztos? - aggodalommal nézek fel rá. Kissé úgy tűnik, mintha szűkszavúan reagálna a kérdéseimre, persze lehet, hogy csak más dolgok érdeklik és majd később mesélne az utazásról és az érkezésről. Nem akarok túl kíváncsi lenni, persze minden érdekel, amit csak megosztana velem. És ennek azért hangot adok. Attól függetlenül, hogy mi történt, és mi zajlik bennem éppen, az iránta érzett szeretetem nem tört meg. Bárcsak lehetne, hogy ez az egy dolog vibráljon majd a szemei előtt, amikor feltárom az igazságot.
Ahogy megpuszilja a kezeim és az elvesztésemről beszél, érzem, hogy megremegnek a térdeim. Annyira szeretnék erős lenni, olyan lány, aki nem fél elmondani, hogy hibázott. De én sosem voltam erős. És a gondolat, hogy az egyetlen jó dolog (leszámítva a lányokat persze) most véget ér és elveszítem, és egy üres, érzelmek nélküli váz leszek ismét, megőrjít.  - Ó, hát itt vagyunk... - próbáltam olyan válasszal szolgálni, ami igaz is. Nem mondhattam, hogy nem veszített el, vagy hogy én sem, hogy soha sem fogjuk elveszíteni egymást, mert megtörtént. De ezt nem itt, nem az utcán akartam elmondani neki. Inkább az autóban, ha már voltam olyan hülye, hogy ilyen szerelmesen és cserfesen üdvözöltem.
Aprót bólintva fogadok szót, és ülök be a számomra kijelölt helyre. Természetesen egyáltalán nem magabiztosan teszem. A táskám a lábaim közé, leteszem. Bár nagyon is jól esne egy kávé és mindaz, amivel várt engem, nem érzem, hogy el kéne fogadnom bármit is azok után, amit mondani készülök neki. Elfelejtek nevetni a megjegyzésén, mielőtt beülök. Ahogy őt is csak akkor veszem újra észre, amikor kérdésekkel bombáz. Mély levegővel telítem a tüdöm, mielőtt megszólalnék, de nem jön hang a számon. Újra és újra neki futok, közben mosolyt erőltetve magamra, mindezt persze bocsánatkérően téve. Eléggé kellemetlenül érzem magam és ezt nem tudom leplezni túl jól. Főleg, hogy most, hogy már csak mi vagyunk, nem is kell.
Mire megfogalmazom fejben a szócsokrot, amivel nyitnom kellene ezt a beszélgetést, már a kávé és a szendvics is előkerülnek - de habár elveszem, nem kezdek bele egyikbe sem. Aprót bólintva köszönöm meg, de ahelyett, hogy belefognék bármelyikbe is, félre teszem őket. Pár másodpercig habozom, hogyan is foghatnék bele, amikor ő úgy dönt, már nem kell annyira szégyellősnek lennünk, nyugodtan folytathatjuk, amit elkezdtünk. És esküszöm minden porcikám vágyik rá, de elhúzódom finoman a fejem nemleges irányba csóválva közben.
- Ne... - suttogom, szinte sóhajtva. Fizikai fájdalmat érzek, ahogy a tenyerem a mellkasán szétbontva megállítom, hogy közelebb hajolhasson hozzám. Lustán, félve, sőt rettegve fordulok aztán felé. Habozom, nem tudom hogy mit mondjak, hogy mondjak. A szemébe néznem is kész öngyilkosság, hát még amire készülök éppen. - Ning, én nagyon sajnálom ezt az egészet... Nem kellett volna eddig várnom, de nem akartam telefonon megbeszélni ezt... - kezdek bele, észre sem veszem, tényleg, fogalmam sincs, mikor kezdenek el hullani a könnyeim. Próbálom összeszedni magam, de azt hiszem soha életemben nem fájt még semmi ennyire, mint azt mondani neki, hogy elveszítettelek a saját magam hibáján. - Nagyon nagyot hibáztam. És nem kell, hogy végig hallgasd a magyarázkodásomat, nincs is mentségem igazából. - ez az egy dolog, amit be akarok ismerni, hogy erre nincs, nem volt semmi okom rá. Neki pedig pont erre nincs most szüksége. - Én nem voltam hűséges hozzád. Semmit sem jelentett igazából, és csak egyszer történt meg, de ez nem fontos. - tényleg nem. Fogalmam sincs, hogy honnan jön a magabiztosság és az erő hozzá, de felé fordulok és felveszem vele a szemkontaktust.
Nem tudom milyen válaszra számítok. Talán arra, hogy lekiabálja a hajam, vagy egyszerűen kidob a kocsiból, ahogy az életéből is. Bárhogyan is, nem akarom tovább rombolni őt annál, ami elkerülhetetlen. És persze most, teljes szívvel és lélekkel átkozom magam, amiért az előbb a nyakába ugrottam...
szívtörés | mindig? The heart remembers - [Ning & Sue] 2122324058  | thx.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: The heart remembers - [Ning & Sue]
The heart remembers - [Ning & Sue] Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
The heart remembers - [Ning & Sue]
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Shay&David - Heart Heart Head
» you're my heart-taker / i'm your heart-breaker
» Ning és Karin
» our heart got teeth || nick & val
» Tay & Mac | cross my heart, hope to die

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: