New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 96 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 1 rejtett és 78 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Seraphina Echo Hawkins
TémanyitásSeraphina Echo Hawkins
Seraphina Echo Hawkins EmptyPént. 27 Okt. - 21:08

Seraphina E. Hawkins

No light, no light in your bright blue eyes
I never knew daylight could be so violent


Karakter típusa: Keresett
Teljes név: Seraphina Echo Hawkins
Becenevek: Sera
Születési hely, idő: Roanoke, VA, USA, 1988. november 15.
Kor: 29
Lakhely: Bronx
Szexuális beállítottság: Heteroszexuális
Családi állapot: Hajadon
Csoport: Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: NYU / Leonard N. Stern School of Business | Végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Tulajdonos, dekoratőr, virágkötő
Ha dolgozik// Munkahely: Little Fairy Garden – Flower bar
Hobbi: sütni-főzni, Theo őrangyalaként tetszelegni, romantikus filmeket nézni vagy regényeket olvasni, táncolni.
A legtöbben azt szokták mondani, hogy önfeláldozó, mártír típus vagyok. Szerintem ezek egy kicsit erős kifejezései a jellemzésemnek. Én inkább úgy mondanám, hogy segítőkész, gondoskodó jellemmel áldott meg a sors. Egyszerűen ilyen a személyiségem. Nem csak azoknak szeretek segítő kezet nyújtani, akiket ismerek és közel állnak hozzám – bár nekik feltétel nélkül megteszem -, hanem akár egy ismeretlennek is. Én vagyok az a nő, aki az utcán kéregető kalapjába dobálja az apróját, és képes kimászni a párkányra egy megrémült macska miatt.
Általában vidám vagyok, és pozitívan állok hozzá az élethez. Ha valamit elhatározok, akkor igyekszem kitartani az elképzeléseim mellett. Hűséges barát vagyok, akire akkor is számíthat az ember, amikor nagy bajban van. Az biztos, hogy én senkit nem fogok cserben hagyni, ha éppen rám van szüksége, mert csak az én segítségemmel képes megoldani a problémát. Akár hajnali négykor is felveszem a telefont, mert esetleg fontos hívás lehet. Hogy túlságosan elnyomható lennék? Nem, azt nem mondanám. Megvannak a saját gondolataim, amelyeknek hangot is szoktam adni. Nem minden esetben, ha tudom, hogy megbántok vele másokat, de azért elég sokszor tárom fel a valódi véleményemet.
Néha talán túlságosan is anyáskodó vagyok, talán mások idegeire is megyek vele, de engem nem zavar. Szeretem, hogy ilyen vagyok, mert ez azt jelenti, hogy belőlem még nem veszett ki a jóság, az embertársaink iránti szeretet. Foglalkozom a környezetemmel, nem lettem még rideg és távolságtartóan nemtörődöm. Igyekszem meglátni a szépet egy rossz napon is, és akkor is mosolyogni, amikor legszívesebben sírnék. Szoktam azt is, ahogyan kiabálni is. Rossz tulajdonságomnak talán a makacsságomat mondanám, és noha sokszor törekszem a kompromisszumokra, azért nem rettenek meg egy-egy vitától sem, ha meg kell védenem saját magamat, vagy esetleg valaki mást.
Nem vagyok kifejezetten erős jellem, viszont bármennyire úgy tűnik is, naivnak sem mondanám magam. Attól még, hogy próbálom mindenben meglátni a jót, nagyon jól tudom, hogy vannak rossz dolgok is a világban. Nem bízom feltétel nélkül, de hiszek abban, hogy amíg valaki nem okoz csalódást, amíg nem árulnak el, addig jár a bizalom az illetőnek.


A revelation in the light of day,
You can't choose what stays and what fades away.

Csepp. Csipp-csepp. Csepp…
Szinte egyenként számolgatom az esőcseppeket, ahogyan koppannak az ablakomon. Már órák óta forgolódok álmatlanul az ágyamban, holott korábban sohasem volt problémám azzal, hogy mély álomba merüljek egészen reggelig. Egészen az utóbbi időig, amikor minden megváltozott. Mióta Theo kijött az elvonóról, valahogy nem találom teljesen önmagam, és ez bosszant. Nagyon. A külvilág számára nem mutatom, de amikor magányosan fekszem a párnáim közé süppedve, a gondolataim ezerfelé kalandoznak el. Csupán ilyenkor engedélyezem magamnak a bizonytalanság, a kétségek luxusát, mert nap közben muszáj tartani a lelket valakiben, aki sokat jelent nekem. Újabban talán túl sokat is.
Nem vagyok biztos abban, hogy mit is érzek. Hetek óta azon vagyok, hogy megfejtsem ezt a rejtélyt, amit talán még magamnak sem akartam bevallani. Az ambivalens érzések azonban újra és újra felütötték bennem a fejüket. Egyrészt örültem neki, hogy újra itt van, másrészt nem tudtam mit kezdeni azzal a változással, ami beköszöntött hozzám. Ez nem lehetett, ez nem volt normális. Azt mondogattam magamnak, hogy ő csak a barátom, olyan, mint egy testvér, és ez minden. A legjobb barátom ugyan, ami kicsit előre valóbb, mint egy egyszerű barát, de akkor is csak barát. Vajon mondjam el? Vajon rontsam el azt, ami olyan hosszú évek óta kettőnk között van, csak azért, mert megbolondultak a hormonjaim?
A válasz egy egyértelmű NEM volt. Hatalmasat szusszanva fordultam el az utcai lámpák fénykörébe burkolózó ablaktól, hogy aztán a sokkal érdekesebbnek tűnő plafont bámuljam. Odakintről neszezés zaja szűrődött be, és legszívesebben fogtam volna magam, hogy kimenjek hozzá és megpróbáljam jobb kedvre deríteni, de nem tettem. Erőszakkal vettem rá magam, hogy ne mozduljak meg, csak feküdjek úgy, mint aki sóbálvánnyá változott. Talán mind a kettőnknek így lesz a legjobb, meg az, ha játszom tovább, hogy minden éppen olyan, mint régen. Hogy nem dobban meg a szívem, és nem kezd hevesebb lüktetésbe, amikor meglátom őt. Amikor éppen olyan lazán flangál előttem, mint eddig. Én miért nem teszem már ugyanezt?
5:38.
- Annyira, de annyira ostoba vagy, Sera! – korholtam magam fojtott hangon, tehetetlenségemben csapva egyet a paplan tetejére. Nem jellemző rám ez a borongós hangulat és az állandó gondolkodás, önmagam ostorozása. Nem kívánta egyetlen porcikám sem az esetleges változást, de a fantáziámat mégis izgatta a dolog, szabadulni pedig nem voltam képes a gondolattól. Itt volt kint az ajtó másik oldalán, egyértelműen hallottam. Csak ki kellett volna mennem, és az idegeim bizonyosan meg is nyugodtak volna. Olyankor mindig minden könnyebb, amikor együtt vagyunk.
Mélyenszántó gondolataimból a mellettem megrezzenő telefon zökkentett ki. Kis híján kiugrottam ijedtemben az ágyból, mert ha ilyenkor hív valaki, az sohasem jelenthet jót. Az aggodalmam akkor sem csökkent, amikor megláttam a kijelzőn a számot, és a hívó fél nevét.
- Jó reggelt, Chloe! Mi a baj? – tértem rá egyből a lényegre, mert annyira adta magát, hogy semmi jó hírt nem fogok kapni az első számú asszisztensemtől.
- Jaj, Sera! De jó, hogy felvetted, nem is reméltem! Annyira sajnálom, hogy… felkeltettelek, igaz? – mint mindig, most is össze-vissza fecsegett, mert ideges volt és zavart. Pláne nem nyugodtam meg ettől a felfedezéstől.
- Semmi baj! Mi történt? – próbáltam újra ráterelni a szót a tárgyra, most már felülve az ágyamban. Ma már úgysem fogok aludni, ez egészen biztos.
- Tudod, a Carson esküvő ma van, és… - elcsuklott a hangja kétségbeesésében, de én türelmesen vártam a folytatást, és ez meg is tette a hatását. – Szóval megfagytak a virágok! Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, senki nem készült az éjszakai fagyra. Nap közben nem is volt ennyire hideg! – fakadt ki dühösen, már-már hisztérikus hangszínre váltva.
- Először is, nyugodj meg! – próbáltam vigasztalni, miközben agyamban végre más miatt kezdtek őrült tempóban forogni a fogaskerekek. Már nem is kínoztam magam azzal, hogy a legjobb barátom talán tetszik nekem. Hogy talán több lett, mint egy barát. – Máris indulok, és megoldjuk! Nem lesz semmi baj! Félóra és ott vagyok! – a hálálkodás közepette nyomtam ki a telefont, mert idő közben már rángattam is magamra az első nadrágot, ami az utamba került. Ostobaság tudom, de szerettem valahogy a krízishelyzeteket, amiket csak én tudtam megoldani, mert utána mindig öröm volt látni a boldog, hálás arcokat. Talán Theo mellett is azért ragadtam le még mindig. Vagy talán mindig is több volt valahogy, csak nem vettem észre…

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Seraphina Echo Hawkins
Seraphina Echo Hawkins EmptyVas. 29 Okt. - 17:08

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Seraphina!  Seraphina Echo Hawkins 4146035580

Mindannyian szeretnénk hinni a jó létezésében. Abban, hogy mindenre létezik megfelelő magyarázat, és megérdemelnek egy újabb esélyt, hogy bebizonyítsák. Nem tudni mi járhat egy másik ember fejében, mi zajlik az életében, így ha nem kap egy esélyt, hogy helyrehozza botlását, akkor talán elveszítheti az emberekbe vetett bizalmát. Úgy látom te olyan személy vagy, aki aki képes a megbocsájtásra, olykor már saját határait feszegetve bízik a másik jóságában. Ez nem probléma. Kell is, hogy valakitől ne csak negatív visszajelzést kapjanak. Ugyanakkor részben veszélyes is, hiszen bármennyire is ismersz valakit, néhány tette mindig rejtély marad. Ezért kell egy fontossági sorrend, egy meghúzott határ a magadfajta jótét lelkeknek is, hiszen a pozitív tulajdonságaid túlnyomó többsége miatt sebezhetőbb vagy, mégha a külvilág csak a mosolygós felszínt látja belőled. Volt szerencsém Theo történetét is elolvasni, ahonnan már kiderült számomra, hogy te vagy az a személy, akire bármilyen körülmények között számíthat. Egyszerű nem lehetett, de ha valakit megkedvelsz, a ragaszkodásod felerősödik, az elengedéséről hallani sem akarsz. Nálad ezek még mélyebb érzésből fakadnak, így legyen bármennyire nehéz is a helyzet, nem éreznéd helyénvalónak az eltávolodást. Az emberek hibáznak, te pedig a legnagyobb segítséget adtad meg neki, amit másoktól nem kapott meg, mégpedig egy újabb esélyt. Remélhetőleg a közös utatok a rengeteg akadály és nehéz napok után pozitívabb irányt vesz majd, és egyszer talán elmélyedhet egészen másképpen az amúgy is különleges kapcsolatotok.
Ejtsd útba a foglalókat, aztán hódítsd meg a játékteret. Jó szórakozást!  Seraphina Echo Hawkins 560292900


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Seraphina Echo Hawkins
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reece Hawkins
» Mianna Hawkins
» Echo April Swanson
» Tristan Hawkins
» Dylen Hawkins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: