New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Elian Lim-Hayes
TémanyitásElian Lim-Hayes
Elian Lim-Hayes EmptyHétf. Dec. 27 2021, 10:29
Elian Lim-Hayes
Go back woodcutter, there's nothing to cut here, there's no way they can lower my ego, I stick to my principles

Karakterinformációk

Karakter típusa
folyton keresnek, de megvannak a saját gondolataim
Teljes Név
Elian Lim-Hayes / Lim Yeong-su
Becenév
Eli - csak Joshuának - Ian - az általa preferált becenév. nem hivatalos megszólítások: "Öcsém", "Kisfiam", "Angyalkám" - nyilván a mama hívja így - "Balfasz" - mindenki, aki egy kicsit is ismeri
Születési hely
Los Angeles, Kalifornia, USA
Születési idõ
2002. december 27.
Kor
19
Lakhely
Queens
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
kapcsolatban van
Tanulmányok
Cathedral Preparatory School and Seminary - 11-es gimnazista
Foglalkozás
Joshua streamjeiben trollkodik, amúgy eltartják
Hobbi
Taekwondo-atléta || számítógépes játékok || kötekedni bárkivel és bármivel(!!) || keresi a bajt || misére jár, játssza a katolikust || szemüvegek összetörése, majd vásárlása || a mamával fenyegetőzik || Joshuával veszekedni
Moodboard

Média, mûvészet és sport
csoporthoz tartozom

Jellem


ϟ 5 + 1 rossz tulajdonsága

- konok: ha nem lehet igaza, akkor egyszerűen megsértődik és addig nem hajlandó semmit csinálni, amíg rá nem hagyják a dolgot.

- rideg: nehezen nyílik meg és barátkozik másokkal. A törékenységét modortalansággal álcázza.

- magának való: nem tud veszíteni,  nehezen barátkozik, rendkívül introvertált. Ugyanakkor tökéletesen el van egyedül, nem zavarja a magány. Szereti a csendet.

- sértődékeny: állandó mániája, hogy a családja gyűlöli és valójában cikinek tartják, ezért mindig megsértődik rájuk, ha nem figyelnek rá eléggé.

- nagyszájú: mindent kimond, amit gondol. Általában hülyeségeket beszél, teljesen komoly arccal, ez pedig nagyon aggasztja a szüleit.

- gyűlöli skinshipet: képes üvöltve menekülni, ha valaki ölelgetni, puszilgatni akarja, vagy csak akkor hozzáérni, ha ő azt nem akarja.

ϟ 5 + 1 jó tulajdonsága:

- törődik az emberekkel: természetesen mindezt úgy oldja meg, hogy lehetőség szerint ne tudjanak róla. Általában valami hülyeséget mond a szeretteinek, ha elérzékenyül, ezért sokan észre sem veszik a szándékot a tettei mögött. A testvére szobájába is azért költözött be, mert nagyon hiányzott neki.

- figyelmes: ha valamit elmondanak neki, azt megjegyzi. Emiatt nagyjából minden ismerősének tudja a kedvenc ételeit, jól bánik az emberekkel is, amikor szükségük van rá. Könnyen kezeli még síró nőket is, ami azért nagy szó, illetve kifejezetten jól szót ért a gyerekkel is.

- éhezik mások szeretetére: könnyen féltékeny lesz, ha nem figyelnek oda rá. Általában, ha törődésre vágyik, akkor ő maga keresi fel azt, akitől szeretné ezt megkapni.

- jó hallgatóság: mivel nem a szavak embere, szívesebben hallgat meg másokat. Határozottan tud is hallgatni, ami azt eredményezi, hogy nem érzi tehernek, ha valaki kibeszéli neki a problémáit. A maga kis csekély módján segíteni is próbál, ha valaki bajban van.

- tisztelettudó: már akivel. Nem az a típusú ember, aki beleállna a gyengébbekbe, és alapvetően nem érdeklik annyira az emberek, hogy kötekedéseket kezdeményezzen. Ezenkívül mindig átadja az időseknek, a várandós anyukáknak és a gyerekeknek a helyét a buszon.

- szórakoztató: nem feltétlenül nevezhető egy tipikus bohócnak, ugyanakkor olyan szélsőséges tulajdonságokkal rendelkezik, ami miatt sokszor mosolyt  tud csalni az emberek arcára.

ϟ 5 + 1 dolog, ami a családját jellemzi:
- Jómódúak. Ő ezt általában úgy mondja, hogy köcsög sok pénzük van.
- A szülei nagyrészt elfoglaltak. Emiatt a legtöbb időt a nagyszüleivel és a bátyjával tölti.
- Kiskorában hiperaktív volt, a szülei azért íratták be taekwondozni, hogy lekössék a gyerek energiáit.
- Állandó hobbija Joshuát fenyegetni azzal, hogy megmondja az anyukájuknak vagy a nagyszüleinek, ezt pedig rendszerint tényleg megteszi.
- Mindig a közös vacsorákat, és az ünnepeket választja ki arra, hogy a vallásosságával nyaggassa a családját. Ezt csak a Lim-Hayes fiúk élvezik.
- Folyamatosan attól fél, hogy senki sem büszke rá.

ϟ 5 + 1 dolog, amit gyűlöl
- sosem eszi meg a káposztát, de alapvetően is baromi válogatós, maradékot sem hajlandó fogyasztani
- gyűlöl minden ételt, ami a fogába ragad
- és ha már itt tartunk, utálja a fogait is, állandóan rinyál a szüleinek a fogszabályzó miatt
- utálja, amikor Josh elkezdi gyúrni a karjait, vagy fogdossa
- nem bírja elviselni, ha valamire nemet mondanak
- idegileg teljesen kikészül a rage game-ektől

ϟ 5 + 1 dolog, amit titkol
- nagyon félénk
- szégyenlős
- nincs sok önbizalma
- van szíve
- Josh a legfontosabb ember számára
- sokszor nem árulkodik a mamának, csak fenyegetőzik vele

ϟ 5 + 1 kedvence
- Valhalla
- Pizza sok szalámival és extra adag sajttal
- a mama  szívecske
- Post Malone
- minden Harry Potteres cucc, és az ahhoz köthető világban játszódó könyvek, filmek
- azok a gyerekek, akik a társulatuknál küzdenek a fehér övekért

ϟ 5 + 1 iskolai balhéja
- elsősen lelökött egy kislányt a lépcsőn. Állítása szerint nagyon tetszett neki.
- a bátyja legjobb barátjának az öccsét zaklatta, amíg össze nem barátkoztak. Egyszer belökte azt a fiút a bokorba.
- középiskola kilencedik osztályában beküldte Joshuát maga helyett matek témazárót írni.
- összeveszett az irodalom tanárával egy verselemzésen, amiért meg is lett buktatva. Jelenleg évet ismétel.
- verekedett egy fiúval, aki összetörte a szemüvegét. Mindketten kórházba kerültek, majd kirúgták őket.
- az új iskolában minden dolgozatról legálisan lóg, mivel a hajnali miséken ministrálni kezdett.

Kim Yo Han
arcát viselem

Múlt
- És akkor a 12 ember újra ott állt a parton… - mondtam, egészen tele szájjal, aztán a bátyámra pillantottam, aki folyamatosan a telefonján pötyögött. A szája sarkában volt egy kis mosoly, miközben a pillantása folyamatosan a megnyitott chat ablak sorain futottak végig. Joshua teljesen az ellentétem volt; mondhatni olyan távol álltunk egymástól, mint a Hold és a Nap, de mégis ő volt a legfontosabb ember az életemben… Bocsi, anya és apa. Valószínűleg persze ezt soha nem fogom neki elmondani, mert elég volt nekem tudni a dolgot.
Kettőnk közül talán ő volt az, aki megtestesítette a Napot. Mindig mosolygott, kedves volt másokkal, ezért a környezete pozitívan gondolt rá. Szerették őt. Nyílt és barátságos, bár első pillantásra a karizmája miatt ridegnek tűnik. És itt vagyok én… A testvére, aki megörökölte édesanyánk hatalmas szemeit, aki kifejezetten kedves vonásokkal rendelkezett, mégis sokkal inkább voltam hűvös, akár a Hold egy felhős éjszakán. Hiába tűntem még gyerekesebbnek a szemüvegből, és a homlokomba lógó, fekete tincsektől, hiába mondták többen, hogy aranyos a két metszőfogam, ami nagyobb volt a többinél, amitől pont úgy néztem ki, mint egy nyuszi. Utáltam, ha hozzám értek az engedélyem nélkül, utáltam elhagyni a szobámat is, ahol általában a tanulás helyett inkább a videójátékok kötöttek le. Kiskoromban én voltam az elevenebb, emiatt a szüleink úgy döntöttek, hogy hasznomra lenne valami harcművészet. Nem csak felesleges energiámat vezetném le, hanem meg is tudnám magam védeni a fene nagy szám miatt, amit általában arra használok, hogy másokat kritizáljak. Josh jobb volt abban, hogy kedves dolgokat mondjon és tegyen.
- Figyelsz te rám egyáltalán? – egészen kiérződött a hangomból a felháborodás – Éppen a traumámról mesélek neked, amit az éjszaka során éltem át, te pedig képes vagy ilyenkor lányokkal üzengetni?
Hatalmasra meresztettem a szemeimet, ahogy ránéztem, és igyekeztem nagyon dühösnek tűnni, amiért ignorált engem. Határozottan jobban sült volna el a művelet, ha közben nem kellett volna megigazítanom az orromról lecsúszó szemüveget, de így is elégedett voltam a mímelt felháborodásommal. Valójában csak a figyelmére vágytam.
- Mit csinált a 12 ember a parton, Eli? – ahogyan végigpillantott rajtam, az arckifejezése végig komoly maradt, csak a szemei csillogtak játékosan. Minden bizonnyal szórakoztatónak találta a reakciómat.
- Hát végig nézték, ahogyan a vízbe hajítanak engem! Te is közöttük voltál csak, hogy tudd!
- Elian, világ életedben jobb úszó voltál nálam. Úgy néz ki, hogy a tudatalattid tisztában van ezzel, így… - ezen a ponton már sértődötten dobtam bele a kanalat a levesembe, és pontosan úgy néztem a saját testvéremre, mint aki elárult engem. Egyetlen pillanatig haboztam csak, aztán bevetettem a kistestvérek legfőbb fegyverét; az árulkodást.
- Anya, apa! Joshua megint bánt! – a bátyám szemei elkerekedtek, és már rögtön nyitotta a száját, hogy védekezni kezdjen.
Ezekben az időkben sokat veszekedtünk, mert nehéz volt a természetem. Viszont amióta elhagyta az otthonunkat, folyamatosan hiányzik nekem. Valójában pedig csak azért költöztem be a szobájába, mert túl nagy volt a csend; hiszen már nem volt kivel veszekednem.

***

- Ezt nem mondhatod komolyan! – úgy hunyorogtam apámra, hogy szinte azonnal hátra hőkölt. Valószínűleg nagyon agresszívnek tűnhettem így reggel, hiszen a kezemben volt egy párna. Az a fajta párna, ami kényelmetlen és kemény… Elvileg a tisztessége neve díszpárna, aminek nem az a funkciója, hogy kényelmes legyen. Tehát igazából csak egy felesleges faszság, amit az emberek azért találtak ki, mert túlzottan unatkozhattak. Most azonban a világ legveszélyesebb fegyverének bizonyult: az én kezemben volt, és apám nem tudta kiszámítani, hogy mire leszek képes vele. Ezért nem szabad engem felbőszíteni.
- Anyád szeretne főzni neki valamit. Biztos fáradt lesz, amikor hazaérkezik – szegény apa minden bizonnyal még mindig nem tudta feldolgozni azt, hogy olyan elbaszott fia született, mint amilyen én vagyok. Láttam, ahogyan lassan elkerekednek a szemei, aztán elhasal a földön, így a párna az anya kedvenc vázáját érte. Az csörömpölve tört össze, de jelen helyzetben egyáltalán nem tartottam a nő haragjától, mivel elment vásárolni. Sőt, sokkal inkább hálásnak kellene lennie az univerzumnak nekem, amiért tönkretettem azt a csúf dekorációs tárgyat. Anyám és az ő exklúzív ízlése… Inkább nem utalnék arra, hogy melyik testrészem az, ami szebb ennél az emberiség ellen elkövetett bűnnél.
- Most mi a bajod, Ian? – figyeltem a szemem sarkából, ahogyan apám felém sompolyog, ezért még jobban összehúztam magamon a hatalmas takarót, amit magam köré csavartam miután felébredtem. Furcsa szokásom ez. Általában fázni szoktam ébredés után, viszont minden alkalommal mezítláb mászkálok.
- Mondtam nektek, hogy írtam egy listát arról, hogy mit szeretne Joshua, amikor hazaérkezik – a szüleim pedig minden bizonnyal tökéletesen tisztában voltak azzal a ténnyel, hogy ez a lista csak az én fejemben létezett – Ott volt a szobámban. Anya nem vitte magával.
Sosem mondtam ki azt, hogy valójában nagyon lelkes voltam, amiért a testvérem hazaérkezik. Ugyanakkor mélyen hallgattam a bátyám előtt arról a dologról is, hogy mennyire hiányzott nekem. Nem tartottam tőle, hogy csak miattam képes lenne hazajönni. Hogy majd a hisztim elegendő lesz ahhoz, hogy visszakaphassam őt. Pont ezért történt meg az, hogy hetekig nem kerestem azt hazudva neki, hogy elfoglalt vagyok, de a szüleim valószínűleg beárultak, hogy egész idő ültem az elsötétített szobában és a gépét vertem. Mert Josh maga hívott fel minden hazugságom miatt.
- Te inkább azon gondolkozz, hogy hol fog aludni a bátyád, ha megjön – jogos kérés volt, hiszen szinte még fel se raktuk a repülőre, én már azonnal beköltöztem a bátyám helyére. Ezt pedig nem voltam rest vele is közölni.
- Hát hol aludna? A szobájában fog! – nem értettem, hogy miért nem volt egyértelmű ez számára. Most már közelebb merészkedtem a kanapéhoz, apa pedig minden bizonnyal rájött, hogy nem vagyok annyira morcos, hiszen kezdek magamhoz térni. Ezért engedhette meg magának azt, hogy közelebb jöjjön, aztán egy puszit nyomjon a homlokomra. Én nem reagáltam rá.
- Akkor ezek szerint visszamész a saját szobádba?
- Ezt egy szóval sem állítottam – kifejezetten nyugodt volt a hangom, miközben ezt kimondtam – Tudom, hogy Josht szeretitek jobban, ezért tartotok fenn neki egy teljes lakosztályt. Bőven elférünk ott ketten is. Engem nem dobtok ki abból a hotel minőségű szobából.
Miközben az öreg arcát szemléltem, egyszerre tudtam leolvasni róla a teljes felháborodást, és a megkönnyebülést is. Miden bizonnyal tudta, hogy nagyon hiányzott nekem Josh, azonban erre nem kérdezett rá. Ez apának egy olyan tulajdonsága volt, ami miatt nagyon szerettem őt, és egyszerre utáltam is: ismer, mivel a fia vagyok.

livin' in new york



Don't say much other than "I love you"
Don’t bother minding others, you're the boss, my very cool attitude, can’t even snap out of it, I can't resist baby girl, you treat me like a boy, like a grown-up child chasing a dream

Holly Chai and Cornelia D. Harries imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Elian Lim-Hayes
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Elian Lim-Hayes XGpehYn
Elian Lim-Hayes 1dLdfLR
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
You can call me selfish, try to live my life
Numerous issues, all my problems, now I want to leave it behind and find me, the pictures I wanted, It’s painted against my will
★ családi állapot ★ :
Elian Lim-Hayes HKAhfVS
Sugary, dizzy,feel’s like sweet dessert
I feel dizzy, you who melts me away, so fake , wrapped around your words like I'm bewitched, Baby, I'm confused, sway me complicated, draw me how you like
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
Elian Lim-Hayes M5e8080
★ foglalkozás ★ :
hivatásos élősködő
★ play by ★ :
Kim Yo Han
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Elian Lim-Hayes RUAoJxF
TémanyitásRe: Elian Lim-Hayes
Elian Lim-Hayes EmptyKedd Dec. 28 2021, 22:20
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Elian!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Biztosan hallottál már arról, hogy ötféle szeretetnyelv létezik. Van, aki ajándékozásban a legjobb, olyan is, aki bármilyen szívességet hajlandó megtenni egy szerettének. Helyetted ugyan nem ítélhetek ebben a témában, mégis úgy érzem a Te esetedben a hozzád legközelebb álló szeretetnyelv a minőségi együtt töltött idő. Talán könnyebben menne minden, ha a szavak embere lennél és kifejeznéd a bátyád, a szüleid vagy bármelyik másik szeretted felé azt, hogy mennyire fontosak neked. De nem hiszem, hogy egy olyan idős fiúnak, mint Te bárki is felróhatná, hogy hogyan fejezi ki a szeretetét, ha egyszer megteszi, nem igaz? Kivéve talán az Úr, ezzel a résszel viszont majd elszámolsz csak Te meg Ő. Elian Lim-Hayes 3673325056
A jellemed és a történeted alapján egy olyan fiút ismertünk meg, aki talán sok időt tölt a szobájában, amikor azonban kijön onnan - vagy épp más megy be hozzá -, kiderül hogy tele vagy energiával, odafigyelsz a részletekre, mindenre van válaszod. Bizonyos tulajdonságaid néha még bajba is kevernek, ráadásul a saját életedet nehezíted meg a verekedéssel az iskolaváltással. Viszont minden embernek el kell követnie bizonyos hibákat, hogy aztán azokból tanulva fejlődjön. Minél korábban hibázunk, annál több időnk van tanulni ezekből, Te pedig már elkezdted ezt a folyamatot. Egy biztos, hogy a hibák ellenére ott sorakoznak mögötted azok az eredmények is, amelyek egytől egyig elismerésre méltóak és amelyek átsegíthetnek a nehéz időkön - habár nem kívánom, hogy ilyennel valaha is találkozz. Ellenben a bátyáddal, aki már biztosan vár téged, épp ezért nem is tartalak fel tovább. Elian Lim-Hayes 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Elian Lim-Hayes Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Elian Lim-Hayes Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Elian Lim-Hayes 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Elian Lim-Hayes 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Elian Lim-Hayes 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Elian Lim-Hayes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Joshua Lim-Hayes
» Fantasia ↭ Elian & Rim
» Sydney Hayes
» Jennifer Hayes Schneider
» I get crazy more and more ϟ Aston & Elian

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: