New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 81 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 14:36-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:58-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:51-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 13:49-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 13:31-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 12:43-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 12:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Karen Annabell Davis-Yoon
TémanyitásKaren Annabell Davis-Yoon
Karen Annabell Davis-Yoon EmptyKedd Nov. 30 2021, 13:19
Karen A. Davis-Yoon

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Karen Annabell Davis-Yoon
Becenevek:
Anya, Anyuci, Karen, Anna, Bella, Bells, Kady
Születési hely, idő:
Las Vegas, 1991.11.07.
Kor:
30
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
Columbia GSAPP - Architecture and Design - Végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Mérnök + Hamarosan 2 kisgyermek anyukája
Ha dolgozik//Munkahely:
Davis and Davis Architects, Inc.
Hobbi:
Olvasás, zene hallgatás, játék a kisfiammal
Play by:
Claire Holt

Jellem
Minden nő életében van egy előtte és egy utána szakasz. Nálam az előtte szakasz határozottan állíthatom, hogy huszonkét éves koromban szakadt meg, méghozzá egészen pontosan abban amikor első alkalommal tartottam a kezemben a kisfiam.
Addig egy őrült, szeleburdi, akaratos, önfejű és impulzív ember voltam. Olyan valaki a gimnáziumi pompomlányok csapatkapitánya volt, aki rajztömbbel a kezében mászkált mindenfelé és aki az egyetem első évében beleszeretett a végzős jogász hallgatóba és alig két évvel az első randevújuk után hozzá is ment feleségül.
Aztán megérkezett Marcel és szinte minden egycsapásra megváltozott. Ő került az életem középpontjába, onnantól kezdve minden ami azelőtt érdekelt, csak másodlagossá vált. Az addig szeleburdi lányból komoly családanya lettem, akinek az a legfontosabb, hogy a kisfia egészséges és boldog legyen. Ha ehhez pedig anya tigrissé kell változnom, hát isten látja lelkem, akkor megteszem. Még akkor is ha ehhez az kell, hogy elszakadjak attól a férfitól akinek örök hűséget és szerelmet ígértem.

Múlt
- Hová megyünk anya? – nézett rám Marcell kíváncsian, miközben remegő kezekkel kapcsoltam be a biztonságiövét.
Nem voltam benne biztos, hogy az a legjobb ötlet, ha most autóba ülök, de egyszerűen nem tudtam volna otthon maradni.
- Van egy kis dolgom kicsim, szóval most elviszlek a nagyihoz. Rendben? – néztem rá a visszapillantótükörben, miután sietősen beültem az autóba.
Dühös voltam, csalódott és iszonyatosan féltem. Féltem attól, hogy elveszítem a társam, azt az embert, akinek hűséget fogadtam, akivel családot alapítottam és talán még annál is jobban féltem attól, hogy a gyerekeimnek apa nélkül kell felnőni.
- A nagyival elmehetünk abba a játszóházba, ahol a múltkor is voltunk? – nézett rám azokkal a szomorú kiskutya szemekkel, aminek sosem tudtam ellenállni.
Ahogy végig futtattam a tekintetem a kis arcán, újra és újra rá kell döbbennem, hogy Ő egy különlegesen tökéletes egyvelege az apjának és nekem. Bár egy külső szemlélő talán azt mondaná, hogy inkább hasonlít rám, de én pontosan látom benne azokat a parányi kis részleteket, amelyeket az apjától örökölt.
- Ezt vele kell megbeszélned kicsim. De részemről nincs akadálya. – válaszoltam, rá mosolyogva a visszapillantótükörbe, majd beindítottam a Volvo-t és kitolattam a parkolóhelyemről.
A forgalom kínzó lassúsággal araszolt előre, ami miatt a gondolataim akaratlanul is arra tévedtek amerre nem lett volna szabad. Rosszabbnál rosszabb képek villantak fel a lelki szemeim előtt azóta, hogy telefonáltak a kórházból. Tudtam, hogy B. nincs életveszélyben, de ettől függetlenül mégis ott volt egy érzés ami nem hagyott nyugodni.
- Majd apucival fogtok értem jönni? – zökkentett ki Marcel a gondolataimból.
- Nem hiszem, hogy ma apa is velem tudna jönni, kincsem. – vágtam rá sietősen, miközben besoroltam a külső sávba, hogy az irodaház előtti parkolóhelyemre be tudjak állni.
Az anyám hatalmas támaszom volt minden területen, hiszen a legtöbb dolgot amit tudok, azt tőle tanultam. Nem csak a munkában, hanem az élet több területén is. Így csak egy hálás mosollyal és egy hang nélkül elsuttogott köszönömmel adtam a tudtára,  hogy mennyire hálás vagyok neki amiért kérdés nélkül, egy megbeszélést lemondva vállalta, hogy vigyáz az unokájára.
***
A vérem hangos és ütemes pulzálása a fülemben egyszerre volt monoton háttérzaj és idegesítő morajlás. A korház parkolójában, a kocsiban ültem és a könnyeimmel és a dühömmel hadakoztam. Nem ez volt az első és ahogy a férjemet ismerem, nem is az utolsó alkalom, hogy ilyen helyzetbe került.
Az egy dolog, hogy a saját életével játszik és ezt nem hajlandó belátni. Az megint egy másik dolog, hogy ahogy látszik én nem vagyok neki elég fontos, hogy ezen változtasson, de az már több a soknál, hogy a saját gyerekeit is figyelmen kívül hagyja.
Dühös voltam, hogyne lettem volna az, hiszen a félelem, a féltés mellett ez volt az egyetlen normális reakció aminek értelme is volt.
- Jó napot! A férjemet keresem. Nem olyan régen hozták be Önökhöz. Yoon Baek-ah. Megmondaná, hogy hol találom? – néztem rá barátságosan és kedvesen a pult mögött ülő idősebb hölgyre.
- Ön Mrs. Yoon? – nézett rám meglepetten.
Nem Ő az első aki meglepődik amikor kiderül, hogy én vagyok Baek-ah felesége. Bár azt sosem értettem, hogy mi ebben a furcsa. Igen, más etnikai csoportból jöttünk, de ezenkívül ugyan olyan emberek vagyunk mind a ketten. Miért akkora nagy csoda, ha beleszerettünk a másikba és összeházasodtunk? Na mindegy, azt hiszem ez is egyike azoknak a dolgoknak amiket sosem fogok tudni megérteni.
- Igen, én vagyok. De ha nem haragszik akkor szeretném végre látni a férjem. Szóval ha lenne olyan kedves és megmondaná, hogy hol találom Őt, akkor igazán lekötelezne. – vettem elő a legkedvesebb modorom, még akkor is ha közben legszívesebben nem ebben a stílusban válaszoltam volna neki.
- Ohh… Igen. Hogyne, máris nézem… Negyedik emelet 454-es szoba. – vágta rá gyorsan én pedig csak egy gyors köszönömmel reagálva ott is hagytam.
***
- Mrs. Yoon. A férje kezelőorvosa, nem engedte meg, hogy beszéljünk a férjével, de kérem amint jobban lesz, keressen fel minket. – lépett oda hozzám a már jól ismert Anderson nyomozó.
Hihetetlen, hogy lassan már jobban ismernek minket a rendőrségen, mint a valóban veszélyes bűnözőket.
- Üdv, nyomozó. Persze, mindenképpen keresni fogjuk. – válaszoltam szinte már automatikusan, miközben elsétáltak mellettem a társával.
Pár lépés választott el attól, hogy a férjemet újra egy kórházi ágyon fekve lássam, kitudja milyen állapotban. Nem voltam felkészülve, főleg nem úgy, hogy amióta Cory a szívem alatt növekszik, sokkal érzékenyebb és szeszélyesebb vagyok. De nem tehettem mást, így vettem egy nagy levegőt, majd lassú léptekkel megközelítettem a kórterem ajtaját, majd kinyitva azt, beléptem a szobába, hogy szembe nézzek a tényekkel és a férjemmel.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Karen Annabell Davis-Yoon
Karen Annabell Davis-Yoon EmptySzomb. Dec. 04 2021, 19:26
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Karen!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egy édesanya élete sok szempontból lehet nehéz. Egyszerre ad fel dolgokat és kap cserébe valami teljesen újat, amit korábban soha nem tapasztalt. Ideiglenesen fel kell adnia azokat a célokat, amelyeket a munkájában tűzött ki magának, hiszen egy baba első napjaiban nem lehet fontosabb az édesanyjának a karrierje. Kilenc hónap és rengeteg kellemetlenség után az ember a kezében tart egy igazi csodát, akiért az életét is képes lenne odaadni. Ilyen édesanya vagy Te magad is, aki anyatigrisként védelmezi azt a kis életet, aki még tudatlanul tekint a világra és olyan dolgok foglalják le, mint a játszóházba való kirándulás, vagy az, hogy a nagyi megengedi-e, hogy édességet egyen ebéd előtt. Te viszont édesanyaként sokkal több dolgot tartasz szem előtt. Nem csak az a fontos, hogy a gyereked fogat mos-e lefekvés előtt, hanem az is, hogy a lehető legteljesebb legyen az élete. Ebbe pedig beletartozik az is, hogy ott van neki az édesapja.
Amikor az ember először döbben rá, hogy édesanya lesz, felmerülhet benne, hogy mennyi mindent kap - a gyereke által - és mi mindent kell félretennie - karrier -, de azt hiszem az senkiben nem merül fel, hogy az élet nem csak ilyen dolgokat vehet el. Hogy a saját férjed nem úgy gondolkodik, mint ahogyan Te magad tennéd... Hogy fontosabb az, hogy ő ott legyen a gyermeke mellett, mint bármi más. De azt hiszem az édesanyákban másfajta kötődés alakulhat ki ilyenkor, mint az apukákban. Kétségtelen, hogy a gyerekeitekhez mélyen kötődtök, de vajon mi lesz a Te és a férjed egymáshoz való kapcsolódásával? A játéktér biztosan megválaszolja ezt számotokra, ezért nem is tartalak fel tovább, egy ember már biztosan nagyon vár Téged. Karen Annabell Davis-Yoon 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Karen Annabell Davis-Yoon Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Karen Annabell Davis-Yoon Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Karen Annabell Davis-Yoon 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Karen Annabell Davis-Yoon 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
946
★ :
Karen Annabell Davis-Yoon 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Karen Annabell Davis-Yoon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Karen Dempsey
» Karen Rousseau
» Karen Leavey
» Karen Benton ismertebb nevén : Anya
» Kim Tae Yoon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: