New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Karen Leavey
TémanyitásKaren Leavey
Karen Leavey EmptyCsüt. Nov. 02 2017, 11:09

Karen Leavey

Ide jön az idézet


Karakter típusa:keresett
Teljes név: Karen Emilie Leavey
Becenevek: Karen, anyu
Születési hely, idő:Bronx, 1976.12.01.
Kor: 41
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Házas
Csoport: üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Yale egyetem, üzletvezetői menedzsment
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Árvaház, igazgató
Ha dolgozik// Munkahely: Árvaház, igazgató
Hobbi: családommal lenni
1, Mindenkinek annyi szeretet adj, amennyit szeretnél te is kapni.
2, A család a legfontosabb. Amit csak egy árva tud elképzelni a legjobban.
3, A gyerekeim a legnagyobb áldás az életemben.
4, Imádom a férjemet.
5, A munkámnak élek, de sose hagyom, hogy a családom kárán érjem el a lehetőségeket.
6, Bármire képes vagyok, amit kérnek tőlem.
7, Önfejű vagyok.
8, Jól főzök.
9, Répás muffin mindenféle problémát megold.
10, A szeretet mindent legyőz.


Ide jön az idézet

A teremben csend honolt, ott álltam reszketeg lábakkal és figyeltem, ahogy megjelent egy nő és férfi. Úgy pásztázta a jelenlévőket, mintha a főnyereményt keresnék. Egy fiú állt meg csendben, a sarokban, én pedig inkább a figyelmemet a cipőmre pontosítottam. Nem akarom látni, hogy valakit elvisznek. Aztán feltűnt, hogy a cipőm előtt hirtelen hat másik is megjelent. Felpillantva remegő szájjal néztem a mosolyogó nőt, aki leguggolt mellém és a nevemről érdeklődött. Én pedig halkan ejtettem ki, hogy Karen. A nő megölelt és a férjének intézte a továbbiakat. Majd az egyik segítő elkezdte összepakolni a holmimat. Engem visznek el! Felcsillanó szemekkel követtem, hogy segítsek neki a pakolásba. Megöleltem az akkori barátnőmet és a macimat a hónom alá csapva indultam a nagyvilágba. Egy boldog családhoz.
Sok vitánk volt a fiúval, ő leginkább, csak azért mert tetszettem neki és nem akarta, hogy a testvére legyek. De hamar megfordult az életünk. Együtt nőttünk fel, én pedig nőisedni kezdtem. Már ciki volt megjelenni pizsiben. Aztán eljött az első bál. Az egyik focista vitt el, de nem számítottam rá, hogy végül a testvéremmel fogok haza térni. A ház üres volt, szüleink elmentek. Más volt, mintha nem is haza értünk volna. Tizenhat voltam és rá kellet jönnöm, hogy nem csak a testvéremként gondolok rá. ajkai úgy faltak, mintha az első pillantáskor tudtuk volna, hogy mi együtt vagyunk. Senki nem állhat közénk. Nekem Ő volt az első. Aztán a hetek szaladtak, a család beletörődött, hogy immáron a fiúk barátnője vagyok és nem testvérek vagyunk. Minden szép volt, egészen addig, míg nem derült ki, hogy állapotos lettem azon az éjszakán. Beteljesült a jövőnk. Igaz túl korán, de kitartottam mellette. Támogattam, hogy elérje az álmait és a legjobb doktor legyen. Mikor stabil lábakra kerültünk, nekem is lett munkám és ő is elkezdett dolgozni már saját házban éltünk. Aztán a nagy hévben, kiderült, hogy ismételten állapotos vagyok. Nagy örömöt már csak az tetőzte, hogy a pocakban kettő baba van. Az ikrek rohamtempóban nőttek, én pedig az egyetem utolsó évét halasztottam el. Nem hagytam, hogy feladja az álmait, azért mert ott a három gyerek. A támogatásomat élvezte és azt, hogy nagy családosokká váltunk.
Minden a lehető legnagyobb rendben ment a továbbiakban. Megnyitottam végre az álmomat, három gyerek mellet, akik a lehető legnagyobb figyelmet és legjobb neveltetést kapták, miközben az apjuk és én is az álmainkat kergettük. Révbe értünk. Ő lett a legjobb kardiológus én pedig megnyitottam az árvaházat. Mindig is arra vágytam, hogy a magam fajta árva gyerekek a legjobb helyen nőjenek fel. Élvezték a támogatásomat. A fiúk iskolába kezdtek járni, engem lekötött az, hogy minden papír munka rendben legyen. Közelgett az ellenőrzés, amit minden évben sikeresen teljesítek. Az ikrek az oviban, a legnagyobb büszkeségem pedig az iskolában volt.
Közben pedig beiktattam egy orvosi szűrő vizsgálatot, ami évente megjelentem. Mindenre számítottam, de arra nem, hogy közlik a harmadik terhességemet. Meglepetésembe elejtettem mindent. Négy gyerek. Kicsit megrémültem a számtól, de rákellet jönnöm, hogy mindig nagycsaládot akartam és volt valami hiány érzetem. Viszont az űr betöltődött, épp nyolc éve. Mikor Liza világra jött. Most már mindenünk meg van, gyerekek, jó állás és a legjobb férjem. Aki mindig támogatott és most is ugyan olyan szerelemben élünk, mint mikor először egymásba habarodtunk.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Karen Leavey
Karen Leavey EmptyCsüt. Nov. 02 2017, 13:29

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Karen!  Karen Leavey 4146035580

Egy igazán kedves történettel érkeztél hozzánk egy olyan nőről, akitől ugyan kiskorában elragadták a család biztonságát, de később egy csodálatos anyává vált, és megkapta mindazt, amire mindig is igazán vágyott. Jó volt olvasni arról, hogy az életedet körülölelő hiányérzet hogy vált teljessé a picurok megérkezésével, ezzel részben olyan életcélt adva, ahol segíthetsz a hozzád hasonló sorsú gyerekeken. Vigasztaló volt látni, hogy nem veszett el mindenkiből a jóság, és hogy még léteznek olyanok, akik tényleg segíteni akarnak a másikon. Aranyos dolognak tartottam a répás muffin jelentőségét a családotokon belül. Tapasztalatból mondom, hogy egy kis finomság néhanapján a legjobb gyógyír a léleknek, amihez menekülhetünk, ha minden összejön. Smile  Karen Leavey 2624752903 Igazán különleges körülmények között talált rád a szerelem, de az egymás mellett kitartásotok, és az érzés mellyel minden egyes nap megajándékozzátok egymást, igazán becsülendő és szép is egyben. Remélem, hogy az élet okozta kisebb-nagyobb akadályokat átvészelve is kitartotok egymás mellett, és a közöttetek lévő kötelék is megmarad ennyire erősnek, amilyen jelenleg is.
Nem is húzom tovább az időt. Járd végig a foglalókat, aztán irány játszani. A kislányod már biztos vár. Karen Leavey 2624752903 Jó szórakozást!  Karen Leavey 560292900  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Karen Leavey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Liza Leavey
» Karen Dempsey
» Karen Rousseau
» Karen Annabell Davis-Yoon
» Karen Benton ismertebb nevén : Anya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: