New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Chae Rim
tollából
Ma 0:09-kor
Dorian J. Lester
tollából
Tegnap 22:46-kor
Wade Sanders
tollából
Tegnap 22:35-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Tegnap 20:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
47
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
222

Han Jin-heon
TémanyitásHan Jin-heon
Han Jin-heon EmptyCsüt. 23 Szept. - 8:54
Han Jin-heon

Karakter típusa:
saját (keresett + kereső)
Teljes név:
Han Jin-heon
Becenevek:
Han úr, Jin, Jin-heon, Han Kapitány (rang - raj kapitány)
Születési hely, idő:
1985. Január 15. Sangnyŏng, Észak-Korea
Kor:
36
Lakhely:
Queens
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Bűnüldözés (és elhárítás)
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Koreai Néphadsereg 2. számú Tiszti Iskola (haditengerészet + különleges rendeltetésű erők + határőrség)
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Katonatiszt - Határőr /volt/
Ha dolgozik//Munkahely:
Észak-Korea vs Dél-Korea határa mentén
Hobbi:
Szívesen olvas könyveket. Szereti bővíteni a tudását. A zenéhez is konyít, zongorázik és dallamokat is ír. Emellett örömmel horgászik, túrázik.
Play by:
Hjon Bin

Jellem

Határozott, merev, eszes és jószándékú. A legfőbb jellembeli alappillérei. A katonaságban tett szolgálatának köszönhetően személyisége biztos alapokon fekszik. A szíve ugyan elkalandozott, tisztelettudó, becsületes és alázatos ennek ellenére. Kemény és időnként nyers, nem foglalkozik az érzelmekkel beszélgetés közben. Egyenessége neveléséből ered. Az édesapja rangos katona, már leszerelt. Az ő szárnyai alatt esélye sem volt lazább, lezserebb életre. Emellett egy áram, és fűtés nélküli faluban felnőve, ebben az évszázadban már igencsak maradiasságra nevelik az embert ezek a körülmények. Észak-Korea konzervatív nemzetének minden alapjegye fellelhető benne.
Nem akart katona lenni. Zenélni szeretett volna. Zongorán kiválóan játszik, többször zenélt kisebb előadásokon. New York emiatt nem ismeretlen a számára. Azonban a szeretett bátyja, aki apja után katonává vált, elhalálozott. Ennek köszönhetően vette át a helyét, s lett belőle is magasabb rangú tiszt.
Jellemzően csendes, csak ha a helyzet kívánja, akkor beszél. Szűkszavú, ritkán és csak számára kivételes személyeknek mesél a korábbi életéről. Mimikája a koreaiak jellegzetessége ellenére kifejező. Képtelen az arcizmaival birkózni, ha zavarban érzi magát, vagy ha valamilyen szokatlan hatás éri. Egyébiránt kedves ember, aki szívesen meghallgat másokat, segítséget nyújt, ha kell, ha módjában áll.
Fizikuma kiváló az erőnléti szinten tartásnak köszönhetően. Kivételesek a reflexei, rendkívülien bánik a fegyverekkel, épp úgy a szabad kezes verekedésben is kimagaslóan jól teljesít. A logikájának és a higgadt gondolkodásmódjának köszönhetően remek stratéga. Több idegen nyelven is beszél. Olvasott, tanult férfi.
Gyengesége a szíve. Egy balesetnek köszönhetően megismerkedett egy Dél-Koreából érkező nővel, akinek hatására nem csak a személyisége fejlődött rengeteget, de az érzései is. (Azzal nincsenek tisztában, hogy korábban a New York-i látogatásai során már találkoztak egymással.) Megtapasztalta a törődés, a figyelmesség, az odaadás, a csodálat, a védelmező ösztön és a vágyakozás fázisait is. Ezek az érzelem-dimenziók számára még újak, korábban nem érzett így senki iránt sem. Értelmeznie, felfedeznie, megismernie kell még, mit jelent számára a szívbeli átalakulása, s hogyan fog hatni rá jellemileg.
Múlt
A gyertyaláng mellett, őrségváltás után, a saját otthonában:

Kedves Chriselle!

Ha ezt a levelet olvassa, akkor ezt azt jelenti, megtaláltak. Utánam jöttek, elfogtak és elhurcoltak. Nehezemre esne megjósolni, hogy mennyi időt tölthettünk együtt, hogy egyáltalán volt-e esélyem elmondani azokat a dolgokat, amikre személyesen eddig nem volt lehetőségem. Így, a bizonytalanság csapdájában kóborolva, engedje meg, hogy pár sorral megpecsételjem kettőnk jövőjét!
Kérem, ne aggódjon miattam! Az ellenkezésem hiányának csupán csak az volt az oka, hogy szüleim fejére nem hozhattam további szégyent. Félek belegondolni, milyen súllyal bír és mennyire tartós annak a kára, amit a szívem okozott odahaza...
Tudja, hogy minden együtt töltött idő ajándék volt a számomra? Kérem tisztelettel, hogy emlékezzen rám és ne felejtse el azt, amit egymásnak jelentettünk az elmúlt időszakban. Szeretném, ha tudná, hogy számomra minden együtt átélt perc ajándék, és az, hogy megismerhettem a legcsodálatosabb dolog, ami történt velem. Bizonyára meglepik a szavaim, hiszen nem ezt tapasztalta mellettem...
Tudnia kell, hogy nehezen fejezem ki magam. Nem tudok úgy bánni a szavakkal, mint Ön. Az érzéseimmel még kevésbé. De egy valamiben biztos vagyok, mégpedig abban, hogy az Ön iránt táplált érzéseim kemény talajon állnak és, hogy Önért kész vagyok elfogadni a rám kiszabott büntetést, amelyről az országom dönt majd. Ezt a következményt vállalva döntöttem úgy, hogy Ön után megyek. Az én döntésem volt, arra kell hát kérnem, hogy ne gondoljon rá úgy, mint szomorú lezárásra. Engedje meg, hogy boldog befejezésként emlékezzünk rá, milyen jó volt újra látnom Önt...
Hiszen maga nélkül szürke lett a falu. Eltűntek a színek, a nevetés és a melegség, ami otthon várt. Azt éreztem, hogy nem számít mi fog következni ezután, még egyszer látnom kell...Köszönöm, hogy megajándékozott az élete egy részével!


Minden tisztelettel és el nem múló csodálattal,
Jin-heon


Úgy teszi le a tollat, mintha logisztikai kérdéseket tárna fel elé, pontosan milyen szögben álljon meg az asztal sarkán. A mindig egyenes háta most előre görnyed. Arcizmai megrándulnak, miközben előre mered a sötétben. Zsebéből előkerül a kendő, amely hordozza még a nő illatát...
A pislákoló gyertyafényben nem látszódik tisztán annak mintája - ámbár emlékszik rá, hiszen oly' sokszor fogta már tenyerébe - úgy dörzsölgetik ujjai, mintha kapaszkodóként használná a valóságba.
Azt mondják, hogy éles a határvonal a zsenialitás és az őrület között, ahogy a gyűlölet és a szerelem között. De semmi sem olyan erős, lebilincselő és megbénító, mint az a határvonal, ami elválasztotta őket. A Koreát keresztül metsző vonalnak hála, ez a szeretet, ez a vágyakozás, ez a tiszta, mélyről jövő csodálat, soha beteljesülőnek tűnik.
A nőnek nem lett volna szabad idetévednie, neki pedig - főként katona tisztként - nem szabadott volna elbújtatnia. Szigorú és halálos a kimenetelek lehetősége. Az a gyönge szerencse, ami elkísérte őket csak ahhoz volt elég, hogy a nőt hazajuttassák. Ahhoz nem, hogy a továbbiakban is segítségükre legyen. És ha lenne maréknyi esze, akkor ennyivel letudná a kettejüket rejtő lehetőségeket. Azonban hiába teltek el évek, hiába próbált megfeledkezni róla, hiába gyötörte magát testileg, képtelen volt megszabadulni a nő nevetésétől, kezének puhaságától, vagy a félő, már szinte némán kérő tekintetétől, ami mindig olyan lázasan kérte őt, és csakis őt, hogy vigyázzon rá... Mégis, hogyan kellene szemet hunynia afelett, milyen törékeny? Hogyan kéne hátat fordítania a szívének? És mégis ki mond ítéletet afölött, hová húz a lelke - ha már egyébként is hátra hagyta, amikor a nő elment -?!
A narancs színű fény ritmustalan tánca mellett végül felegyenesedik ültő helyéből. Az asztal sarkára lekerül tiszti fejfedője. Vet egy utolsó pillantást a házra, amit hátra hagyni készül. Öngyilkosság a javából. Valószínűleg nem fog többé hazatérni, s ha meg is teszi, akkor már nem várja szabadság, a nemzete, az osztaga sem. És a szülei is lemondanak róla. Mindezt miért? Az áruló szíve miatt.
Tudja jól, hogy nem lesz zökkenőmentes az utazás, de kész rá, hogy szembe szálljon a sorsával és átírja a azt, ha szükséges. Csakhogy még egyszer lássa, megérintse, és hallja őt...
Így történik, hogy végleg bezáródik a kapu mögötte, kongó ürességet hagyva maga után. Ezer történettel, emlékkel és érzéssel, amit a falak őriznek majd tovább. Félvállra ejtett táskával, gyalog indul el. Eltökélt szándékának csillogásával a szemeiben, a korábban megírt levelével szíve fölötti zsebében.
New York. Az úti cél. Az utolsó lehetőség. A hely, ahol korábban már érintkezett kettejük életútja. Talán most, talán még egyszer megmentheti őket a Nagy Alma. Talán van esély rá, hogy egy rövid időre, hogy egy utolsó lélegzetvétel erejére még találkozhassanak. És amikor ez megtörténik, Jin-heon újra levegőt vehet. Mert amióta elszakították őket egymástól, olyan mintha lélegzetvisszafojtva várakozott volna. Mit tehet hát egy fuldokló? Kézzel-lábbal küzd és reménykedik.

- * -

Minden elv, a család, a tanítás, törvény és hit ellen szegülve próbálom elérni az álmomat. Hogy eljussak hozzá. Sokat segít, hogyha lehunyom a szemem, csak elképzelem, hogy ott áll előttem és azzal a mindig félő, kérdő szemeivel néz rám, mintha nem tudná eldönteni, hogy örülhet-e, vagy inkább sírjon órákig miattam. Tudom, hogy mit kockáztatok, pontos fogalmam van arról, hogy mit hagytam hátra, hogy mi fog történni velem, amikor rájönnek, hogy megszöktem a szökhetetlen börtönünkből, és hogy miféle szégyenfolt kerül majd a családomra. A szüleimre. Nem kérhetem tőlük, hogy óvják meg a fiúk nevét, hogy mindenféle légből kapott történetekkel palástolják el, mit tettem, hogy tiszt maradhassak, de nem is kértem. Elengedtem a múltam azért, hogy lehessen jövőm. Ott lehessen jövőm, ahová tartozom. Mellette.
Ennek ellenére a szívem vadul vágtat hozzá, mintha mindig is ott dobogott volna csak igazán, a közelében. Nevetséges, mert egyszer sem mondtam ki, hogy mit érzek. Talán nem is volt szükség rá. Most viszont készen állok rá, hogy a tudtára adjam, hogy mit érzek. El kell mondanom. Tudnia kell. Nem számít mi fog történni a jövőben, de annak, ami közöttünk van, törhetetlennek kell maradnia. A nevemnek, a szívemnek a szívében, az emlékeiben. Hogy mindig, amikor rám gondol, majd tudja, hogy ez a férfi, kész érte megtenni bármit...
S ha a sors el is választ majd, a levelem a kezében marad.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Han Jin-heon
Han Jin-heon EmptySzer. 29 Szept. - 22:17
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Jin-Heon Han kapitány!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úgy gondolom akárkit is kérdeznék meg, egyetértene velem abban, hogy nem pusztán a történeted igazán különleges, de maga az is, ahogyan ezt tálaltad számunkra. Levélben megírni, "papírra" vetni azt, ami olyan sokat jelentett neked, ami várhat rád és ami talán soha nem következik be... Sokan félnek a haláltól, de ne menjünk ilyen messzire, mondjuk azt, hogy sokan félnek bizonyos cselekedeteik következményeitől, még akkor is, ha csak szidás az ára, vagy netalántán hasonló apróság. Az a Han kapitány azonban, akit a soraidon keresztül megismerhettünk, úgy hiszem nem ilyen. Két lábbal áll a földön, elvei vannak, amelyeket a felmenőitől tanult és amelyeket valószínűleg tovább ad a következő generációnak is. Ha lesz, aki Han vezetéknévvel a tanításai mellett nevelkedjen fel. Épp ez az az esély, amelyet a szíve kívánt neki, amely talán megvalósulhat. Aminek tudjuk a következményeit, ha minden a legrosszabbra fordul, de mégis megéri. Han Jin-heon 2624752903
Ezt jelentette számomra a történeted, a soraid. Azt, hogy nem kell félni, vagy a legrosszabbra gondolni, amikor belevágunk valamibe. Mert bizonyos dolgokért - de legfőképp bizonyos emberekért - megéri. Megéri ezerszer is, különben nem nyugodna a szívünk. Azt hiszem a Te szíveddel is ez a helyzet - a zenében találtad meg az első menedéket, majd fel kellett adnod. Tisztességesen, becsületesen teljesítetted mindazt, amit a hazád, a szüleid és legfőképp a lelkiismereted elvártak tőled, de magunknak sem hazudhatunk örökké. Ha nem azon az úton mész végig, ahol összetalálkoztál a Te kedves Chriselle-eddel, akkor talán sosem lenne New York a kettőtök közös nyugvópontja. De két kaotikus élet, két egymás nélkül nyughatatlan lélek mindig egymáshoz húz, nem igaz? A kérdés csak az marad, hogy mit hoz számotokra ez a találkozás? Nyugalmat és békés egymásra találást, vagy épp ellenkezőleg, a feje tetejére áll a világ? Han Jin-heon 3719483937
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Han Jin-heon Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Han Jin-heon Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Han Jin-heon 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Han Jin-heon 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Han Jin-heon 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Han Jin-heon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Now or never - Chriselle & Jin-heon
» The season of Us - Chriselle & Jin-heon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: