New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cora Fraser
tollából
Ma 23:03-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 23:00-kor
Dr. Anthony Crine
tollából
Ma 22:39-kor
Sophie L. Collins
tollából
Ma 22:30-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 21:59-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 21:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Ma 21:05-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Lakótárs
TémanyitásLakótárs
Lakótárs EmptyCsüt. Aug. 05 2021, 19:32
Csodás neved

Play by:
Darren Barnet  az akit én elképzelnék, mert belőle nézem ki, hogy olyan nagy csajozós, de ha szeretnél közös képeket, akkor Harrison Osterfield. (amúgy mindegyik csak ötlet, a pb teljesen szabadon változtatható)
Születési hely:
Rád bízom
Kor:
20-23
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális/biszexuális (az mindenképp fontos, hogy ha biszex, akkor ezt nem vállalja fel és Tim se látta még hogy felhozott volna srácot)
Családi állapot:
Szingli és ezt ki is élvezi
Csoport:
Bármi
Történetünk:


Nagyon egyszerű a kapcsolat alapja. Timothy és Te lakótársak vagytok. Eredetileg nem is akartam egy külön karaktert meghirdetni, de senki nem jelentkezett lakótársnak a meglévő karakterek közül és elég fontos eleme lenne ez Timothy életének, úgyhogy meghirdettelek.
Mivel nem egy nagyon kötött karakterről van szó, így sok mindent rádbízok, de vannak elemek, amiket szeretném, ha legalább nyomokban tartalmazna a karaktered.
- Lakótársak már 2-3 éve.
- Eléggé nagy csajozós (esetleg pluszban pasizós) karakterről van szó. Sorra hordja fel a lányokat a közös lakásba.
- Timothyval ugyan egymás szöges ellentétei mégis jól kijönnek egymással, sőt nagyon jóban vannak. Timmy egy igazi kocka, aki nem igazán ért az emberi kapcsolatokhoz és elég ügyetlen is. A lakótársa pedig bárkit levesz a lábáról, állandóan bulizik, mindenkivel jóban van, mindenben sikeres kivéve az iskolában (ha még tanul), illetve az informatikai dolgokban.

Terveim a karakterhez:
Nagyon szeretem a poénosabb játékokat, de a csavaros plotokat is. Pont ezért van rengeteg játékötletem a két karakternek. Segíthetne Timnek csajozni, elviheti bulizni, kerülhetnek kínos helyzetbe hárman (Tim, Te és az előző esti partnered). Illetve lesz családja Timnek, legalábbis remélem és akár az is lehet, hogy Tim egyik hugával (vagy öccsével) alakítasz ki egy barátság extrákkal kapcsolatot, amit Timothy majd nem igazán díjjaz.

Játszótársaid is lesznek, mert már vannak lány karakterek, akikkel említettünk, hogy együtt voltál velük, illetve a rokonságom is biztos szívesen játszik majd veled.

A szabad részeket pedig úgy alakítod ahogy szeretnéd. Ha találsz még egy keresett karit, akivel összemosható vagy a kapcsolatkeresőben találsz egy plusz szálat, akkor nyugodtan ötletelj velük is, én nyitott vagyok mindenre. Akár ha megérkezel te is írhatsz ki a kapcsolatkeresőbe mielőtt elkészülnél.

Dobj egy pm-et, ha megérkeztél, már nagyon várlak.  cukika

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lakótárs
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lakótárs
» Munkatárs, lakótárs és jóbarát

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: