New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:58-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 00:46-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 00:04-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Tegnap 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 22:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

aight ∞ Yebin & Natalie
TémanyitásRe: aight ∞ Yebin & Natalie
aight ∞ Yebin & Natalie EmptyVas. Szept. 11 2022, 00:34

Natalie & Yebin
"My favorite party trick is not going, but since we are already here, let's make the most of it."
Annyira drasztikus megjegyzésekhez soha nem folyamodtam volna, hogy azt mondjam bárkinek is, legszívesebben más családba születtem volna, elvégre nem volt rossz dolgom Minként. Talán néha irigykedtem más emberek kapcsolatára, ami a szüleikkel volt nekik és vágytam volna arra, hogy anya ne a tökéletes utódot akarja belőlem nevelni, hanem néha csak azért dicsérjen meg, mert valami olyanban vagyok sikeres, amit a saját akaratomból csinálok. Annak is örültem volna néha, ha apa rendelkezik saját véleménnyel és komolyabban ki is áll amellett, amikor mondjuk engem, vagy a nővéremet próbál védeni. Tudom, hogy szeret minket, de anya mellett nem tud érvényesülni. Ha pedig mindkettejüktől is kívánhattam volna valamit, az biztosan az lett volna, hogy hagyják békén Nanát. Sokkal nehezebb lehet neki lánynak lenni és mindig tökéletesen kinézni, meg vidámnak lenni, de nem túl vidámnak és nem olyan fiúkkal beszélgetni, akikről lehet tudni, hogy kihasználják, mert mondjuk csak olyanok, vagy épp az ő családjuknak kevesebb a pénze... Egy biztos, nem cseréltem volna vele. És ha már ott tartunk, hogy milyen lehet lánynak lenni egy ilyen társaságban, azt sem feltétlenül értettem, hogy Natalie miért akar részt venni ilyeneken. Természetesen örültem neki, hogy látom, de tovább motoszkált a fejemben a kérdés, amit fel is akartam neki tenni.
- Sosem nézem meg, hogy ki jön... - Elharaptam a mondatot, s némi nevetés közben a tarkómra csúsztattam a kezemet. - Nem is gondoltam volna, hogy neked van kedved részt venni ilyeneken. - Akkor talán jobban meggondolom a dolgot. vagy nem, mert tényleg nem igazán szoktam átfutni, hogy ki jelzett vissza, elvégre nem engem szórakoztatnak azok a programok, amiket a felnőtteknek kitalálnak. Ahelyett, hogy rámutattam volna a nyilvánvalóra és megjegyeztem volna, hogy ha annyira akart látni akkor tessék, most itt vagyok, egyszerűen elmosolyodtam, amit kifejezetten neki szántam. Egyébként sem foglalkoztak velünk túlzottan a környezetünkben, aminek tudtam örülni - és nem azért, mert szemet szúrhatott volna valakinek, hogy egymás kezét fogjuk, hanem mert nem volt kedvem anyának magyarázni, hogy kicsoda Natalie és pontosan mi nekem. Elvégre egymás kezének a fogása nem arra vall, hogy egy különórára járunk.
- Á, ezek rettenetesek. - Fintorogva ráztam meg a fejemet, miközben valamelyest közelebb hajoltam, hogy ne kelljen olyan hangosan beszélnem. Véletlenül sem szerettem volna, hogy valaki kihallgassa a beszélgetésünket. Talán ezért kellett volna nagyon hamar lelépnünk a nagyteremből, valamilyen csendesebb helyre. - Csak akkor lehet elviselni, ha a barátaid is jönnek. Szerintem ez valami középkori kínzásfajtának is elmenne. - A másik elméletem, hogy amikor betöltjük a huszonegyet és igazi felnőttekké válunk, akkor valami kapcsoló átbillen a fejünkben és hirtelen élvezni kezdjük azt, hogy előadjuk milyen sikeresek vagyunk és hogy mennyire kapósak a gyerekeink.
- De, persze. Kimehetünk. - Nem ellenkeztem, hiszen valójában az sem zavart, ha nem tudtam rögtön visszamenekülni a férfi mosdóba. Amúgy is mindig vannak időszakok, amikor annyit játszottam már a játékaimmal adott rendezvényen, hogy kedvem sincs megnyitni újra az egyiket. Így legalább nem fog megölni az unalom és olyan társaságom van, akivel amúgy is kijövünk.
- Ő már egyetemista, és elég menő. - Néha a Nana tanácsa ellenére én magam is szerettem volna megismerni Braylent, máskor meg hallottam, hogy milyen arrogánsan beszél mondjuk egy pincérrel és rögtön meggondoltam magam. Jobb volt a nővéremre hallgatni, mint hogy később kiderüljön, hogy nem tettem és aztán kapjak tőle.
- Tényleg? - Nem állítom, hogy ne lehetett volna hallani a meglepettséget a hangomban. Nem sok olyan lány van, akiket ismerek és akik szeretnek videójátékozni. - Én hiszek neked. Miket szoktál játszani? - Abban bíztam, hogy akad valami közös a preferenciáinkban és tudunk arról beszélgetni. De ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor már most is tudtam örülni annak, hogy összefutottunk. Ezért is követtem olyan könnyedén Nataliet, amikor kifelé indult, még mindig a kezemet fogva.
- Tudsz jó pizzériát a környéken? - Azért nem voltam száz százalékig biztos abban, hogy helyes amit csinálunk, de ha a kertnek egy olyan szegletében sikerül elhelyezkednünk, ahol sem csókolózó párok, sem árgus felnőtt szemek nincsenek, akkor rendben leszünk.
- Hümm... Nem fázol? - Hajlandó lettem volna megszabadulni a zakómtól az ő javára, aminek több oka is van. Az egyik, hogy kényelmetlennek találtam, ezért kedvem lett volna levenni, a másik hogy én hajlandó lettem volna bevállalni egy tüdőgyulladást, de ő még nálam is vékonyabb és nem biztos, hogy bírta volna.
- Mennyire ki gondoltad a kimenetelt? - Kissé értetlenül néztem rá, hiszen eredetileg csak a kert volt a cél, amit már elértünk. Előbb lepillantottam a kezeinkre, aztán finoman kihúztam a sajátomat az övéből és a nadrágom zsebébe nyomtam azt. - A bátyád nem fog izgulni, ha nem lát odabent? - Őszintén aggódtam azért, hogy felelősségre leszünk vonva, de végül is azért sem kaptam még soha, mert az esetek többségében a férfi mosdóba lopóztam.
- Natalie? - Kedvesen, puhán ejtettem ki a nevét, mielőtt felé fordultam volna, hogy befejezzem a kérdést - vagy hogy feltegyem a valódit. Elvégre a nevét nem kellett kérdezgetnem. - Szerinted illik az ananász a pizzára? - Nagyon véletlenszerű kérdés volt ugyan, viszont ha már maradunk a pizzánál, akkor egyértelműen jó volt tudni. Ez legalább olyan fontos kérdés, mint hogy valaki a müzlit tölti ki először a táljába, vagy épp ellenkezőleg, a tejjel indít.

836 | te meg ne egyél meeg  aight ∞ Yebin & Natalie 2624752903  | öltözék


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -
mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
aight ∞ Yebin & Natalie JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
aight ∞ Yebin & Natalie SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie CLZPYxm
TémanyitásRe: aight ∞ Yebin & Natalie
aight ∞ Yebin & Natalie EmptySzomb. Ápr. 09 2022, 16:33


Ye Bin & Natalie

Annak ellenére, hogy a szüleim mindig támogattak és mellettem voltak, soha nem kértek ezért cserébe semmit. Nem kellett megjelennem olyan eseményeken, amikre sok gazdag osztálytársam a szülei miatt járt el, engedték, hogy a saját fejem - illetve szívem - után menjek és azt csináljak, amit elterveztem az életemben. Nem tudom, hogy ez azért volt privilégium, mert annak ellenére, hogy lánynak születtem, apa nagyon szeretett. Mindig tudtam, hogy a lányok kevésbé hasznosak a társadalom számára, csak ezt itt nem nagyon hangoztattam. Az a túlzott szabadság, ami itt a nyakamba zúdult, lényegében azt eredményezte, hogy ténylegesen megtanultam sok mindennel kapcsolatban befogni a szám, ami azért hasznos tulajdonságnak számított manapság.
Apa minden bizonnyal ugyanazt mondta volna nekem, mint amit Oppa is a délután folyamán. Nem kötelező jönnöm, mert unatkozni fogok. Nem tudom, hogy számára mennyire  volt aggasztó tény az, hogy Ye Bin is ott lesz, mivel ebben én sem voltam teljesen biztos teljesen. Ugyanakkor azt sem értettem, hogy miért húzta mindig úgy össze a szemöldökét, amikor a fiú nevét említettem. Mindenesetre egyáltalán nem az volt a tervem, hogy felkínálkozzak az érkező közönségnek, mint lehetséges feleségjelölt. Szimplán csak szerettem volna felmérni az itteni közeget és ha úgy van, szívesen barátkoztam volna. Érdekelt, hogy apa mennyire sikeresen tudta eltitkolni azt, ami velem történt. Ha jól ment a dolog, akkor talán könnyebben felengedtem volna az iskolába és alapvetően tényleg egyszerűbb lett volna újrakezdeni mindent. Lényegében csak az hiányzott a tökéletes tiszta laphoz, hogy én feldolgozzam az eseményeket.
Mikor szembesültem a valósággal, hogy pontosan mi megy ezeken az alkalmakon, hamar elkezdtem unatkozni. Az emberek körülöttem folyamatosan egymással jópofiztak, nekem pedig kifejezetten meglepő volt az, hogy a kortársaim beálltak a tömegbe. Nem tudtam eldönteni, hogy botrányos, vagy pedig tiszteletre méltó az, ahogyan konkrétan a szüleim korabeli emberek körbeállták őket, és minden probléma nélkül voltak képesek társalogni velük. Amint találkozott a pillantásom valaki máséval, rögtön lesütöttem a tekintetem és továbbálltam. Nem azért jöttem ide, hogy beálljak a tömegbe és megpróbáljak magamnak összehozni egy jó kapást, mégis olyan érzésem volt, mintha a saját bőrömet vittem volna ezzel a vásárra. Amikor megpillantottam a bátyám, vagy éppenséggel Aidát, akkor mind a ketten nagyon bele voltak bonyolódva a beszélgetésbe, én pedig már többször elkóboroltam. Nem akartam sokáig eltűnni a szemük elől, mert tartottam tőle, hogy mondjuk aggódnának értem. Viszont egyre kevésbé szívesen néztem az emberek szemébe, mivel minden esetben láttam valami szándékosságot… Mintha oda akarnának lépni hozzám olyanok is, akikkel nem szívesen álltam volna szóba.
Kezdtem nagyon csalódott lenni, amiért Ye Bint véletlenül sem vettem észre és arra készültem, hogy tényleg elhagyom a termet, amikor végül előkerült. Tudtam, hogy egy ilyen helyen nem illik rohangálni, ezért szimplán csak nagyon gyorsan indultam el felé és kaptam a keze után, mielőtt meglógott volna a látóteremből. A kezét azután sem engedtem el, hogy már felém fordult, a mosoly pedig csak szélesebb lett az arcomon. Ahányszor megpillantottam őt, minden alkalommal kizártnak tartottam, hogy tényleg nincs barátnője.
- Akkor téged nem is érdekelt annyira, hogy itt leszek-e - nagyon finoman csaptam csak rá a karjára a szabad kezemmel, miközben halkan elnevettem magam - Én reménykedtem benne, hogy összefutunk. A bátyámmal és a sógornőmmel jöttem. Azt mondta Yang, hogy gyászos lesz a hely, de nem gondoltam, hogy ennyire. Még sosem voltam hasonló eseményen.
Talán pont ezért is voltam ennyire beszédes. Ahogy újra körbenéztem a teremben, észrevettem, hogy páran figyelnek minket, emiatt pedig csak kihúztam magam és változtattam a kézfogásunkon egy kicsit. Jobban belecsúsztattam a tenyerem az övébe és szorosabban fogtam meg azt. Nem akartam, hogy bárki odajöjjön hozzánk.
- Jaj de jó! - talán túlságosan nyilvánvaló volt a megkönnyebbülés a hangomban - Éppen akartam valami jó indokot arra, hogy elmehessek innen. Nincs kedved kimenni a levegőre?
Ha jól vettem észre, a szálloda kertjébe ki tudunk menni a teraszon keresztül, ahol voltak eldugott ülőalkalmatosságok. Viszont nem akartam a fiút rángatni, bíztam benne, hogy ha arra kérném, akkor jönne velem amúgy is. Elég szar volt ez a nagy megrendezett esemény, amire ki tudja mennyi pénzt költöttek el a semmiért szóval… Nem tehettem meg vele, hogy csak a magam szórakoztatása miatt cipeljem őt az akarata ellenére. Annyira nagyon nem ismertük egymást, de az egyértelmű volt, hogy túl kedves ahhoz, hogy csak úgy nemet mondjon valamire. Gondolom pont ezért járt franciára is, hiába utálta.
- Tényleg? Elsőre annak tűnt… - értetlenül kaptam a pillantásom a kezeink irányába, amitől kicsit el is vörösödtem. Ha észreveszi maximum majd ráfogom a melegre, viszont ő most féltékeny, amiért szóba került egy másik fiú? Nem mertem túl sokáig elidőzni ezen a gondolaton, nehogy valami olyat tápláljak bele a saját agyamba vele kapcsolatban, ami nem igaz. Amúgy sem úgy néz ki az a srác, akinél esélyem lehetne, ezért nem is értettem a reakcióját - De ha a nővéred szerint nem jó fej, akkor biztos így van.
Én meg nem ismertem Yebi nővérét. Párszor találkoztam csak vele, ami miatt annyit tudtam megállapítani, hogy szoros közöttük a kapcsolat, engem pedig általában kedvesen üdvözölt. Mivel jóban volt a fiúval és ő is szépen felnőtt, nem volt semmi alapom arra, hogy rosszakat gondoljak az idősebb lányról.
- Jó - lelkesen igazítottam meg az ujjaimat ismét az ő kezében, ezúttal viszont tényleg az ajtó felé indultam vele. Elég sokan voltak az eseményen, ezért nem szerettem volna elveszíteni őt csak úgy - Szoktam. Sok játékban egész jó is vagyok. Általában ezt nem hiszik el nekem.
Annak ellenére, hogy nagyon lányos lánynak néztem ki, és valamennyire annak is vallottam magam, mert érdekelt a smink és adtam a külsőmre, szerettem az olyan dolgokat is, mint a videojátékok és a képregények. Talán azért lehet ez, mert jó stresszlevezetés volt, amikor az ember játszott, illetve otthon a mangák kifejezetten menőnek számítottak. Egy valamire való diáknak volt legalább egy az otthoni polcán.
- Nincs kedved pizzát rendelni? - csak akkor lassítottam le a lépteimet, amikor kiértünk. Nem volt kedvem elhúzni a kezem az övétől, de már nem is fogtam olyan szorosan, mint bent. Talán neki kényelmetlen az én kezem fogni - Az itteni ételek nem túl jók. És kimehetnénk, ha van hozzá kedved. Odáig biztos nem fognak minket követni.

▲  ne hagyj el  aight ∞ Yebin & Natalie 3305246087    ▲ outfit ▲ 982 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Min Ye Bin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie G1bnMJe
aight ∞ Yebin & Natalie XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
aight ∞ Yebin & Natalie G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie IKNVZlw
TémanyitásRe: aight ∞ Yebin & Natalie
aight ∞ Yebin & Natalie EmptyPént. Okt. 01 2021, 23:26

Natalie & Yebin
"My favorite party trick is not going, but since we are already here, let's make the most of it."
Kicsi korunkban Ye Na meg én mindig ki voltunk hagyva a nagyok beszélgetéseiből. Már korán meg lettünk rá tanítva, hogy foglalkozzunk inkább a kortársainkkal, ahelyett, hogy a szüleink ruhája szélét rángatnánk és azt kérnénk tőlük, hogy velünk foglalkozzanak. Utóbbi egyébként sem volt túl gyakori a mi házunkban, tehát valószínűleg a nővéremnek és nekem könnyen ment az, hogy az olyan kaliberű eseményeken, amelyeken ott volt a város fele, továbbra sem a szüleink társaságát keressük. Viszont egy ponton megváltozott ez az egész és elkezdték elvárni, hogy ha nem is veszünk részt a beszélgetéseikben, de mindenképpen tisztában legyünk azokkal a folyamatokkal és kapcsolatépítéssel, amelyek a háttérben húzódnak meg.
Én magam olyannyira szerettem a háttérben meghúzódni, hogy sokszor a vacsorán és a nyitáson kívül alig voltam fellelhető abban a teremben, ahol általában mindenki tartózkodott és azt sasolta, hogy kihez kellene odamennie beszélgetnie, vagy épp eljött-e az az illető, akitől akar valamit. Az én megoldásom egyszerűen az volt, hogy bezárkóztam a férfi mosdóba - ami szerencsére minden hotelben és rendezvényteremben sokkal de sokkal jobban fenn volt tartva, mint mondjuk a suliban - és az egész estét a telefonomon töltöttem, játékkal. Nekem megfelelt, aki tudta hogy üzenetben elérhet az meg is tette és így nem keveredtem olyan helyzetekbe, amiből egy magam nehezen húztam volna ki saját magamat. Yena nálam sokkal inkább megtalálta azt a közeget, akikkel képes volt ilyen alkalmakon is jól érezni magát, nekem viszont ez valahogy soha nem ment. Braylennel pedig például nem is beszélhettem, de ha őszinte akarok lenni magammal, akkor nem bántott túlzottan a dolog.
Kértem egy kis időt a játékostársaimtól, amikor már úgy éreztem, hogy a szám legalább annyira porzik, mint a sivatag és igyekeztem úgy bemenni inni, majd távozni is a teremből, hogy a szüleim lássanak is, de ne is tudjanak megakadályozni abban, hogy újra elhagyjam a termet. Kellett a bizonyíték, hogy igenis részt vettem a mai estében és beszélgettem néhány emberrel, de ha rám kellene építeni a cégünk jövőjét, akkor előre megmondom, hogy tuti csődre vagyunk ítélve. Mivel a nővérem ma nem jött el, majdhogynem rögtön pánikba estem, amikor valaki megfogta a kezemet, de hamar emlékeztettem magamat a tényre, hogy anya valószínűleg a vállamat fogta volna meg - apával egyetemben. A pillantásom mégis valamelyest kíváncsi volt, amikor megfordultam, hogy a lányra tudjak nézni, aki idő közben meg is szólalt.
- Szia neked is. - Egészen határozott mosoly jelent meg az arcomon, miközben lepillantottam az arcára, majd hagytam, hogy a pillantásom tovább csússzon, a kezeinkre. Magam sem tudtam hogyan kellene éreznem magamat az érintése miatt, de nem húztam el a kezemet. Sőt, kicsit lentebb is hajtottam a fejemet, hogy jobban halljam őt. - Tényleg? Én nem is tudtam, hogy eljössz majd. - Habár nem  is nagyon szoktam nézegetni a résztvevői listát. Azokkal a barátaimmal, akik részt vehetnek ilyeneken általában előre megbeszéljük. - Kivel jöttél? - Határozottan tisztában voltam vele, hogy Natalie új a városban, és ha sejtettem is valamit a rokonairól, biztosan nem tudtam volna megmutatni, hogy kikről van szó pontosan.
- Hát... - Rögtön elkezdtek kattogni a fogaskerekek a fejemben, mivel azt nem mondhattam, hogy nem jöhet velem, holott a férfi mosdóról lett volna szó. Ez azt is jelentette, hogy új helyet kell találnom, ha együtt megyünk valahová. - Nem volt konkrét célom, nem tartottam sehová. - Ez nem volt igaz. De az igazságot nem vallhattam be. - Az az igazság, hogy engem annyira nem érdekelnek az ilyen események, hogy szinte sosem vagyok bent. - A szabad kezemet a tarkómhoz emeltem és az ujjaimat az egyébként katonásan elrendezett tincsek közé nyomtam.
- Ő Braylen Yang. - Ha eddig nem akartam elhúzni a kezemet, akkor ezen a ponton nagyon elgondolkodtam rajta és mozdult is valamennyit a csuklóm, ami csak azt eredményezte, hogy Natalie keze közelebb libbent az én lábaimhoz. Pedig nem kellett volna így éreznem, mert a lány meg én csak egy közös órára járunk, ennyi az egész. - Ye Na szerint ő nem valami jófej. - Nem tudom pontosan, hogy a nővéremnek milyen kifogásai vannak a srác ellen, de ha ő így gondolja, akkor mással is meg kell osztanom, hogy ne legyen belőle baja.
- Gyere nyugodtan, kereshetünk valamilyen helyet, ahol leülhetünk. - Ezt legfőképp azért ajánlottam fel, mert Ye Na is mindig panaszkodott rá, hogy a magassarkúi feltörik a lábát, ha hosszútávon viseli őket. - Szoktál videojátékozni? - Ha igen a válasza, tök rendben vagyunk. Ha viszont nem, akkor együtt kell kitalálnunk, hogy mit csinálunk.

721 | te meg ne egyél meeg  aight ∞ Yebin & Natalie 2624752903  | öltözék


I don't have courage, I'm sorry
Laugh at me as much as you like Everybody knows, I have one thing to tell you Listen to my heart, I get nervous in front of you Close your eyes, what shall we do? - - - - - - - - - - - - -

Natalie Young imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Min Ye Bin
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie C05e4788ba7aafda2547a6f70dfc1046be970663
aight ∞ Yebin & Natalie JYiWWKd
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Everyday that's given to me
gonna be my
best part
★ családi állapot ★ :
aight ∞ Yebin & Natalie SHJJMGU
it's love even without a word
You can tell from my eyes
★ lakhely ★ :
- Lincoln Square / Manhattan -
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie CIJE5vF
★ idézet ★ :

New beginning are always exciting like I can overcome everything
★ foglalkozás ★ :
- NYU student / trainee -
★ play by ★ :
- Kim Seungmin -
★ hozzászólások száma ★ :
88
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie CLZPYxm
Témanyitásaight ∞ Yebin & Natalie
aight ∞ Yebin & Natalie EmptyCsüt. Júl. 08 2021, 16:15


Ye Bin & Natalie

- Most miért nézel így rám? – egyenesen a tükörből figyeltem a bátyám szúrós tekintetét, ahogyan próbálta felmérni az általam viselt ruhát – Ennél visszafogottabb nem volt, te is tudod!
Csak egy halk sóhajt hallatott, de végül nem mondott semmit és magamra hagyott. Én ennek hatására szerencsére végre normálisan fel tudtam applikálni a kiválasztott, vörös árnyalatú rúzst, amit eldolgozgattam az ujjaimmal, hogy ne legyen annyira természetellenes a színe. Alapvetően sem viseltem visszafogott sminket, mivel itt az iskolában mindenki úgy nézett ki, ahogy akart. Ezért szinte mindennap tussal kihúztam a szemem, és nem féltem bánni a színekkel sem. Viszont tudtam, hogy ma egy kicsit elegánsabbra kell venni a figurát, szóval az általában használt fekete helyett inkább sötétbarnát választottam csökkentettem a mennyiségeket is, ami miatt furcsán nem volt hangsúlyos a tekintetem sem. Aida mondta, hogy talán jobb lenne, ha egy kicsit begöndörítenénk a hajam, és pár tincset hátrafognék. Alapvetően nem sokat szoktam szórakozni a hajammal, mivel kivasalom és jól néz ki, felkötni nem szeretem annyira, max itthon szoktam. Szóval belementem, mert én is azt éreztem, hogy rám férne a változatosság. Cipőt azt tőle kaptam kölcsön, mert nekem túl sok elegáns darabom nem volt, viszont nála találtunk olyat, ami illene a ruhámhoz. Egészen jó volt a készülődési folyamat, de megértem, hogy legkevésbé a harmincas Oppám élvezte ezt, akinek végig kellett néznie a fene nagy átalakulásom.
Apa javaslatára jövök csak el erre az eseményre, mivel mindig kimaradtam az elit életéből. Azt mondta, hogy nem ártana legalább egyszer találkoznom a kortársaimmal, és talán barátokat is tudok találni. Tudtam, hogy valószínűleg soha nem lesz lehetőségem arra, hogy ne egy gazdag fiúval házasodjak össze, már csak magam miatt se. Nekem nem számított a pénz, viszont annyira kellemetlen lenne valaki olyannal találkozni, akivel nem engedhetjük meg ugyanazokat magunknak… Én nem akartam senkit sem zavarba hozni azzal, hogy alapból a ruhatáram a havi bérét teszi ki. Ezért talán szerencsésnek mondhatom magam, amiért valaki már tetszik és hasonlóak vagyunk. Amúgy is elmentem volna a találkozóra, de amikor megláttam a nevét a listát, hirtelen számítani kezdett az, hogy mit viselek… És az is, hogy ne nézzek ki ugyanúgy, mint a mindennapokban.
Csalódott voltam, amikor sehol sem találtam a fiút ennek ellenére sem. Vagy másfél óra eltelt az eseményből, és szomorúan kellett tudomásul vennem, hogy valamilyen oknál fogva mégsem jöhetett el. Mivel a barátaim többségét vagy a suliból, vagy máshonnan ismerem, egészen magányos voltam az este folyamán, mivel Yang és Aida is üzleti beszélgetéseket folytattak. Már épp feladtam volna az egészet, és azon gondolkoztam, hogy megközelítek egy szőke srácot, aki egy ideje engem fixírozott, amikor kiszúrtam Yebin tarkóját távolodni. Éreztem, ahogyan elmosolyodom, és annak ellenére, hogy viselkednem kellene egy ilyen helyen, egyszerűen megszaporáztam a lépteim, hogy beérhessem őt.
- Megvagy! – óvatosan fogtam rá a kezére, aztán nem mozdultam, mert meg akartam várni amíg megfordul – Már kerestelek. Láttam a neved, amikor jöttünk befelé.
Azt már nem akartam mondani neki, hogy jóval hamarabb tudtam arról, hogy itt lesz, de az arcomon így is széles volt a mosoly. A kezemet nem húztam el, mivel sokan voltak a helyszínen és nem szerettem volna megint szem elől téveszteni őt.
- Merre indultál? Mehetek veled? Eléggé unatkozom, nem is ismerek senkit itt – halkan sóhajtottam fel, aztán alig láthatóan a szőke srác felé böktem a fejemmel – Már azon gondolkoztam, hogy odamegyek hozzá, mert ő legalább észrevett. Persze, ha van társaságod, akkor nem muszáj velem lenned.
Mégsem erőltethetem magam rá… Jó lett volna vele, de nem minden körülmények között, hogy kellemetlen legyen neki. Az, hogy én kedveltem őt, nem jelentette azt, hogy fordítva is igaz ez.


▲  ne hagyj el  aight ∞ Yebin & Natalie 3305246087    ▲ outfit ▲ 584 ▲


Unforgiven, yes, I was bleeding
I was powerless, used to lose every fight but I ride, never asked for forgiveness or anything, gonna target taboos, watch me now

Min Ye Bin imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Natalie Young
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie G1bnMJe
aight ∞ Yebin & Natalie XspuHHX
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Impurities, show you my impurities
Want it more like a witch, show you the real me, the light growing dark red, intensely sparkling, glittery things
♫ :
followred moonhot saucerevealgotta go
★ családi állapot ★ :
aight ∞ Yebin & Natalie G8pHyEd
You're my chemical hype boy
Try and try to sleep, no way I can sleep, no, it's already three, so attached to you, gotta let them know, they can't have you no more, wrote my name right here, so everyone knows I'm yours
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie UoP45xL
★ idézet ★ :
my head hurts. Common side effects include nervousness, insomnia, nausea, agitation, anxiety, sweating, vision problems, psychosis, numbness, dizziness, headaches, weight loss
★ foglalkozás ★ :
diák - középiskolás
★ play by ★ :
Kim Chae Won
★ hozzászólások száma ★ :
61
★ :
aight ∞ Yebin & Natalie IKNVZlw
TémanyitásRe: aight ∞ Yebin & Natalie
aight ∞ Yebin & Natalie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
aight ∞ Yebin & Natalie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Min Yebin
» Que la force soit avec toi - - Aicha & Yebin
» Marsh expedíció a plazában | Yebin & Henry
» you and me together ∞ Alice & Natalie
» Natalie Bonner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Szállodák, hotelek-
Ugrás: