New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 17:44-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:27-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 17:27-kor
Nina McDonough
tollából
Ma 17:00-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 15:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:35-kor
Fable Elizabeth Hart
tollából
Ma 15:09-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:03-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 14:54-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dorian & Nora | just be honest
TémanyitásDorian & Nora | just be honest
Dorian & Nora | just be honest EmptyKedd 18 Május - 20:19

Most of the times people are shocked when they find out that their worst enemy is a close friend or family member. That should not be shocking anymore in this current day and age. If you want to survive, prepare to be disapponted by literally everyone.
dorian and nora
- Nyisd ki az ajtót, Dorian! Gyerünk, Dor! Engedj be! Beszédem van veled! - felváltva dübörgök a bejárati ajtón, nyomom a csengőt, és kiabálok. Meg sem fordul a fejemben, hogy nincs itthon. Viszonylag jól ismerem a menetrendjét, mióta elkezdett dolgozni a műhelyben, párszor a lányára is vigyáztam. Ettől függetlenül persze előfordulhat, hogy programja adódott ma estére, de nem foglalkozom ezzel a lehetőséggel, mert úgy érzem, ha nem beszélhetek vele azonnal, egész biztosan itt helyben felrobbanok.

Bár jelenleg nem érdekel mások véleménye, azért el tudom képzelni, hogy néz ki ez a helyzet kívülről. Ez egy rendes környék, egyszerű családi házakkal, átlagban középosztálybeli családokkal, akik élik a csendes, hétköznapi életüket. Mi is hasonló helyen vettünk házat, és éltünk az elmúlt pár hónapban Chrisszel és Charlie-val. Ha valaki itt hozzám hasonlóan őrült módjára viselkedik, számítani lehet rá, hogy hamarosan a rendőröket is kihívják. Ha a rendbontáshoz még a külsőmet is hozzávesszük, elképzelhető, hogy valamelyik szomszéd máris a 911-et tárcsázza...

Mi tagadás, nem nézek is fényesen. Az elmúlt három hét alaposan rányomta bélyegét a szervezetemre, arra, ahogy magamat érzem, kívül és belül. Csapzott külső, karikás szemek, a kiszáradás jelei, a testem és arcom több pontján zúzódások és friss kötések. Tekintve, hogy három hete adtam életet a másodszülött gyerekemnek, és közvetlenül utána majdnem oda is vesztem, életmentő műtétet hajtottak végre rajtam, és még bőven lábadoztam, amikor Becks ősi ellenségei - akikről mit sem tudtam – elraboltak a babámmal együtt a kórházból. Két hét egy sötét lyukban úgy telt el, hogy nem tudhattam, túléljük-e, hogy látom-e még valaha a lányomat, a szeretteimet. Hogy a támadóinknak kellett naponta könyörögnöm a legalapvetőbb dolgokért, mint az étel, a tápszer, a tiszta pelenka, hogy gondoskodni tudjak az újszülött fiamról. És még mindig nem ez volt a mélypont. Az ma érkezett el, amikor szembesültem vele, hogy életem szerelme, a férfi, akinek már két gyereket is szültem, az élettársam, akivel a közös jövőt terveztük, valójában egy gyilkos pszichopata. De csak magamat okolhatom, hogy nem jöttem rá hamarabb. Még mielőtt az életünk kártyavárként összedőlt volna. Pedig ezeregy figyelmeztető jel volt, amikre odafigyelhettem volna, de túl szerelmes és naiv voltam, és inkább homokba dugtam a fejem. Nyomozóként, kriminológia diplomával, én, aki jó emberismerőnek hittem magam, úgy viselkedtem, mint egy buta tinilány. És most menekülhetek a gyerekeimmel az ország másik felére, a tanúvédelmi program segítségével, új névvel, hátrahagyva az egész eddigi életemet, a szeretteimet, mindent, amiért valaha dolgoztam. Magamra haragszom a leginkább, de mielőtt összecsomagolnék mindent, és reggel elhagynánk a várost, még muszáj tisztába tennem egy-két dolgot. Többek között Dorian szerepét a történetben. Ez is egyike azoknak a dolgoknak, amiket láttam, mégsem vettem róla tudomást. A közös programok alatt láttam, hogy jól kijönnek Chrisszel, pedig egyik sem tipikusan barátkozós alkat. Szinte kezdettől éreztem, hogy ismerik egymást, és lehet valami közös ügyletük, amiről nekem nem beszélnek. Most már tudnom kell az igazat...  
Bár, őszintén, nem kifejezetten lepne meg, ha Dorian most sem venne ehhez elég komolyan. Néha már én sem tudom, hogyan kellene állnom ezekhez a testvéri kapcsolatokhoz. Harminc év teljes tudatlanság után abszolút megdöbbentő volt azzal szembesülni, hogy van két féltestvérem. Tudom, hogy nekik sem volt egyszerű ezt tudomásul venni, de az első sokk után én igyekeztem ennek a pozitív oldalát nézni. Egész eddigi életemben egyke voltam, és igazán sosem számíthattam másra apámon kívül - akiről kiderült, hogy a vér sajnos nem is köt hozzá. Örültem, hogy lett két fivérem, és szerettem volna közelebb kerülni hozzájuk, de mostanra kezdem úgy látni, hogy ez nem kölcsönös. Azt hiszem, ők egy olyan egységet alkotnak, amibe én már nem férhetek be. Csak egy kívülálló, betolakodó vagyok az ő családi képükben, épp csak megtűrnek. Jake a föld színéről is eltűnt, bár utólag máshogy látom a Chrishez való hozzáállását, és az ebből fakadó távolságtartását. Mégis bánt, hogy úgy érzem, még igazán esélyt sem adott nekem. Dorian pedig... azt hittem, legalább köztünk alakulhat egy őszintén kötelék... aztán most... Dühös vagyok, csalódott. Úgy érzem, azok árultak el, akik a legközelebb álltak hozzám. Már nem tudom, kiben bízhatok. Bízhatok-e egyáltalán?

- Végre! - lépek be Dor mellett, amikor végül nyílik az ajtó. Semmi köszönés, semmi “bemehetek-e?”, csak beljebb furakodom, majd szembe fordulok vele. - Te tudtad, igaz? Légy őszinte! Tudtál Becks viselt dolgairól, nem igaz?!
♡  | |




mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Dorian & Nora | just be honest Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Dorian & Nora | just be honest Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Dorian & Nora | just be honest Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Dorian & Nora | just be honest Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Dorian & Nora | just be honest
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorian & Nora | bonding time
» Nora x Dorian x Jake - The new Lester
» I want to be honest with you ~ Jared & Lolita
» Nora & Ben - How far would you go?
» Becks & Dorian & Rae

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: