New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
Gleeson Byrne
tollából
Tegnap 20:09-kor
Sonny Hirata
tollából
Tegnap 19:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

We'll be a fine line ••
TémanyitásWe'll be a fine line ••
We'll be a fine line •• EmptyKedd Ápr. 06 2021, 09:40

Archie X Pavel
Már jó ideje benne voltam azon zenészek világában, akik bizonyos bárokban szórakoztatták az embereket. Ezen az úton jutottam el végül ahhoz a kiadóhoz, ahol most is vagyok. A magam részéről egyáltalán nem akartam egyhez sem csatlakozni, viszont ebben az esetben olyan feltételeket ígértek nekem is, amit betarthatónak éreztem, emiatt pedig hajlandó voltam aláírni. Biztosan volt egy olyan pontja annak a vaskos szerződésnek, amiről most nem tudok, mert egy olyan anyagot lehetetlenség lenne pontra átnézni. Tuti, hogy lesz valami apróbetűs rész, ami arra hivatott, hogy a hozzám hasonló amatőröket átbassza. Viszont úgy éreztem, hogy ha most nem lépem meg ezt, talán örök életemben bárzenész leszek és olyan embereket fogok szórakoztatni, akik talán nem is úgy értékelik a zenémet, ahogyan az jogosult lenne rá. Az, hogy mekkora közönséget érdemlek, még én magam sem tudtam pontosan. Ugyanakkor nem szeretnék egy örök háttérzaj lenni az ivászathoz.
A mai este is egy volt azok közül, amikor hasonló alkalmakon vettem részt. Én a magam részéről szerettem ezeket a bárokat, jó volt az itteni közönséget is szórakoztatni, illetve valamilyen tapasztalatot adtak is azzal kapcsolatban, hogy pontosan milyen érzés színpadon állni. Nem állíthatom, hogy egyenlő lenne azzal, mintha százezrek előtt adnék koncertet, de némi rutint ad az embernek. Ha a diplomám megszerzése után kiadok egy albumot, és szereznék legalább egyetlen dallal valamennyi sikert, akkor edzésben lennék tartva. Arra határozottan jók ezek a fellépések, hogy minden alkalommal egy jobb formámat hozzam.
Én ma nem készültem semmi extra dologgal, egy akusztikus koncertet adtam csak tizenöt percben, mint mindenki más. A mai este folyamán elég sokan voltak, közöttük nem egy új arcot is megpillantottam. Voltak srácok, akikkel már elég sok ideje ismertük egymást és emiatt pacsikkal üdvözöltük a másikat. Azonban nem egy új srác is megtalálható volt a ma összeállított lineupban, gondolok mondjuk itt arra a srácra, aki utánam lépett fel. Jelen esetben nem tartottam annyira humorosnak példának okáért azt, hogy lekínaizzam, bár őszintén bevallva ez csak részegen tűnt annyira szórakoztatónak, amikor senkit sem sérthettem meg a faszságaimmal. A magam részéről határozottan elítéltem a rasszizmust, bár elég kemény lenne, ha pont én lennék ilyen köcsög New Yorkban.
Mindenesetre a srác jó volt, ezt el kellett ismerni, plusz neki is volt egyfajta érdekes akcentusa, amit nem igazán tudtam hova tenni. Annyira nem rendelkezem jó nyelvérzékkel, hogy megállapítsam azt, hogy mitől beszélnek másképp a déli emberek. Az ő angolja viszont még nekem is elég szembetűnő volt. Az utóbbi időben nekem már valamennyire elkopott a saját orosz akcentusom, mert már elég régóta itt voltam és lényegében Pollyn kívül senkivel sem beszéltem az anyanyelvemen.
Amikor a srác végzett a maga koncertjével, kicsit összébb húztam magam a széken, mivel mellettem volt egy szabad hely. Nem állítom, hogy feltétlenül csak mellettem tudott volna helyet foglalni, de számítottam rá, hogy inni fog valamennyit és akkor kényelmesebb mind a kettőnk számára, ha legalább elférünk egymás mellett. Én egy húzásra eltüntettem a saját italomat, amikor pedig bekövetkezett az, amire én magam is gondoltam, elég feltűnően elkezdtem méregetni a srácot.
- Jó voltál – nyilvánvalóan nem az én véleményemre van szüksége, de ettől függetlenül is, ha már itt van, akkor beszélgethetünk – Még nem nagyon láttalak itt. Új vagy errefelé?
Egyáltalán nem az volt a célom, hogy beintegráljam a zenei közösségbe, mivel ez is egy elég kétszínű világ, folyamatos szarkavarásokkal, de ettől függetlenül még nem tilos beszélgetni sem. Egy laza mozdulattal löktem vissza a poharamat a pultos srácnak, aki már pontosan tudta, hogy mivel kell azt újra tölteni.
- Pavel – nyújtottam a srác felé a kezem – Nem csak művésznév, tényleg így hívnak.
Nyilván sok olyan pózer köcsög él, akik elmásítják a nevüket, mert úgy hiszik, hogy az jobban hangzik. Amerikában sokkal logikusabb lenne, ha Paulként élném az életem, de én szerettem a Pavelt.


610 szó x ruha x Uram  We'll be a fine line •• 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We'll be a fine line ••
We'll be a fine line •• EmptyPént. Ápr. 16 2021, 01:08
Pavel & Archie
"Even if you don't make it, it's not the end of the world, right?"
Ha el kellene számolnom azzal, hogy pontosan mivel töltöttem az időmet, mióta Kai kanapéján nyaralok, nem feltétlenül kellene büszkének lennem az elért eredményeimre. Mármint igyekeztem nem feltűnő lenni és nem disznó ólat csinálni a helyből, ha már voltak olyan rendesek és ha nem is befogadtak maguk közé, de legalább megbarátkoztak a ténnyel, hogy szükségem van a legjobb haveromra és arra, hogy nála egyen a fene, a világ másik felén. Ha jó fiúként viselkednék, aki azért érkezik New Yorkba, mert aggódik a barátjáért, akkor is elég ciki lett volna, hogy szorulok rá arra, hogy Kai engedjen be a saját lakása fedele alá. Az viszont még inkább bántott, hogy még csak nem is én siettem az ő segítségére, hanem fordított volt a helyzet. Összességében mégis úgy éreztem, hogy jól van ez így; hogy nekem sokkal inkább szükségem van most valaki olyanra, aki nem papíron a családom tagja, de mégis ismer legalább annyira.
Amikor összepakoltam Sydneyben és eljöttem a nagyszüleimtől, csak a legszükségesebb dolgokat hoztam magammal. Az én fejemben ebbe a kategóriába tartozott a hangszerem is, ami nélkül nehezen éreztem volna úgy, akár csak egy kicsit is, hogy valaha rendben leszek még. Sok esetben a zene volt az, amivel igazán sikerült kifejeznem az érzéseimet, amelyekből most annyi volt, hogy voltak esetek, amikor már-már túlcsordulni látszottak. Ha nem is elfelejteni akartam mindazt, ami történt, vagy amire fény derült a balesetet követően, de kétségkívül jól jött, hogy elterelhettem a figyelmemet, amihez kétség kívül szükség volt a gitáromra is. Meg persze arra, hogy legyen bátorságom felfedezni valamennyire New Yorkot és azt, hogy mennyire vevők az én zenémre egyes helyeken. Megtehettem volna, hogy Kai segítségét kérem, akinek nyilvánvalóan itt is vannak ismerősei, de cikinek éreztem volna, ha még ebben is rá kell támaszkodnom. Az első pár alkalom, amit házon - technikailag lakáson - kívül töltöttem szimplán csak arról szólt, hogy szerezzek néhány új ismerőst, akik elejthetnek egy-két nevet, vagy helyet, ahová megéri elmenni és ahol a zeném meghallgatásra találhat.
Nem tekintettem erre a helyre úgy, ahová minden alkalommal visszajárnék, ha épp zenélni akarok közönség előtt, de kezdetnek legalább annyira jó kiindulópont volt, mint bármelyik hasonló kaliberű létesítmény lehetett volna. A fellépés előtt és annak ideje alatt valahogy mindig sikerült kizárnom azokat a dolgokat, amelyek a mindennapokban bántottak. Azt követően ahogyan végeztem, viszont újra úgy éreztem, hogy arra van szükségem, hogy igyak valamit. Hátha megmarad az a katartikus érzés, ami elfogott. Lehelyezem magam az első szabad székre a pultnál, amit szimpatikusabbnak találok, habár sokkal kevésbé a székek maguk érdekelnek, mintsem az, hogy kérjek magamnak egy sört a pultostól. Már az italommal a kezeim között pillantottam a mellettem helyet foglaló srácra, aki megdicsérte az előadásom.
- Kösz szépen. Te sem voltál rossz. - Féloldalas mosollyal az arcomon bólintottam egyet, közben pedig éreztem, ahogyan a hajam egyik tincse megcsiklandozza a szemhéjamat. Rögtön oda is nyúltam, hogy kiseperhessem a homlokomból a szőke tincseket, amik már egyébként is megérettek arra, hogy velük együtt meglátogassak egy fodrászt és talán teljesen más színnel lépjek ki onnan. A nők is akkor vágatják le a hajukat, ha valami komoly dolog történik az életükben, nem? Mondjuk most, hogy jobban belegondolok, nem tudom mennyire akarok ilyen tekintetben a nőkhöz hasonlítani. - Aha, mondhatjuk úgy is. Csak nemrég jöttem New Yorkba. - Tulajdonképpen még azt sem tudtam volna megmondani, meddig maradok.
- Archie. Örülök. - A kezére fogok és finoman megszorítom azt, még véletlenül sem rázom, mert arra tudjuk mit szokás mondani. A mosolyom kiszélesedik, amikor folytatja. - Jó tudni. A neved alapján te sem vagy itteni, vagy tévedek? - Az akcentusát tekintve hiába találgattam volna, gyakorlatilag fogalmam sem lett volna, hogy jól tippelnék-e vagy sem. A Pavel név viszont határozottan nem egy Ben, vagy Adam, vagy szimpla Bob volt. - Mindig egyedül tolod? - Jelen esetben azt nem tartottam mérvadónak, hogy amikor előttem fellépett, éppen egyedül volt. Lehet, hogy ez egyike volt a különleges pillanatoknak az életében és valójában van bandája. Én túlságosan új vagyok itt ahhoz, hogy meg tudjam állapítani.


| 649 | öltözet

mind álarcot viselünk
Archie D. Yim
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We'll be a fine line •• 254e227343fdb0b4b846fcc201bfff86f8492ac5
We'll be a fine line •• 3b8b51ed006a09d16ec8e179716daf87158bcd5f
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Coming back home again today
Why does it remain like this If you can't expect anything tomorrow How the hell I am supposed to do it I guess I fall everytime
★ családi állapot ★ :
We'll be a fine line •• Aa5c5bf5b575992ca082da2129b2214997bd769b
The time cant stop it when the season changes
Where no regrets are left This time aflame followed by a blooming spring Remember this time Never let it fade away
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We'll be a fine line •• B700f787acc0d47e1e9f51f679b80badf0e5b15c
★ idézet ★ :
The summer’s burning sunlight within me I’m hoping at least it won’t die For all my life let it be summer
★ foglalkozás ★ :
singer & bassist
★ play by ★ :
Kang Young-hyun
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
We'll be a fine line •• 6974c7ccb98e779efd4a366cd8a313977759f4fc
TémanyitásRe: We'll be a fine line ••
We'll be a fine line •• EmptyPént. Nov. 19 2021, 22:24

Archie X Pavel
Újabban nagyon elhanyagoltam a versírást, ami régen az egyik legkedvesebb hobbimnak számított. Ennek mindössze annyi oka volt, hogy az egész egyetemi közeg, a társaság, New York varázsa, és a szigorú, orosz neveltetés hiánya miatt teljesen ki tudtam bontakozni. Világ életemben egy olyan családban volt szerencsém növekedni, ahol semmi sem működött normálisan. Gondolok itt mondjuk arra, hogy egy teljesen normális családformában a kis, - és nagytestvérek ugratják egymást, illetve a nagy folyamatosan attól retteg, hogy majd a pici beárulja. Dima soha életében nem követett el csínytevéseket, mert követte a szüleim szigorú nevelését. Én nagyon szerettem volna viccelődni, de nem hagyták nekem.
Talán pont ennek köszönhető az, hogy lényegében mindenben képes vagyok látni valamit. Nem gondolom magam jó filozófus alkatnak, nem vagyok nagy merengő, de megvannak a saját gondolataim, a saját világnézetem, ez pedig csak az enyém. Mikor újra elővettem a középiskolában írt verseimet, hirtelen öregnek és túl tapasztaltnak éreztem magam. Semmit nem tudtam a szerelemről, mégis megpróbáltam szavakba önteni azt az érzést, amit először az egyetemen volt szerencsém megtapasztalni. Emellett ugyanúgy semmit sem tudtam az elvásásról, az elhidegülés folyamatától, amikor az ember a másik félt tiszteli és szereti, de már képtelen olyan hevesen szeretni őt, mint korábban bármikor. Emiatt végezték a mai nap a verseim hamuként az erkélyen és köszönés nélkül hagytam el Polly rezidenciáját… Egy táskányi cuccal, mert úgy gondoltam, hogy a holnapi napot Dimánál töltöm majd. Még mindig lenyűgözött az a kislányos báj, az a kedvesség, és a tény, hogy emellett mennyire fel van vágva annak a lánynak a nyelve… Ugyanakkor már képtelen voltam úgy érezni, mint amikor megismertük egymást. Miért vagyunk képesek arra, hogy beleszeressünk valakibe, ha ennyire rövid időt tölthetünk csak el az illető mellett? Jelenleg erre szeretném megtalálni a választ, ami miatt a délután folyamán hosszú idő elteltével először ragadtam újra ceruzát és papírt annak érdekében, hogy kiírhassam magamból az érzéseimet.
Egy ideje már gondolkoztam az ajánlaton, amit kaptam. Megéri-e olcsó pénzzé tenni azokat az érzéseket, amik nekem annyira sokat jelentenek? Úgy éreztem, hogy nem. Sosem voltam annyira nyílt személyiségű ember, hogy képes legyek kitárulkozni a nagyközönség előtt. Ugyanakkor meg nem vethettem el azt a tényt sem, hogy talán mások számára jelenthetnek valamit azok a dalok, amiket megírok. Nem sok esély van rá, de egy ideje már sikeres fellépéseket bonyolítottam le ebben a klubban is. Jó ideje annak, hogy elkezdtem a városi kocsmákat járni, emiatt könnyen feltűnt az, hogy egy új arc volt közöttük. És mivel tehetséges srácnak tűnt, elgondolkoztam azon, hogy talán ki kellene használnom azt, hogy régebb óta vagyok itt, mint ő. Elég nagy szerencse volt, hogy pont a mellettem levő helyet nézte ki magának, én pedig már nyúltam a tárcámért, hogy a ribancommá tehessem őt a mai alkalomra. Az más kérdés, hogy miként fogja törleszteni a fizetséget, ha már éppen arra készülök, hogy feltűnően és pofátlanul álljak neki prostituálni egy férfit.
- Köszi – úgy jelentettem ki a dolgot, mintha konkrétan semmit nem jelentene nekem a dicsérete, ami valójában nem volt így. Soha nem voltam elég biztos abban, hogy jó irányba haladok. Pontosan tudtam, hogy a zenei ízlésem nem feltétlenül egyezik a korosztályoméval, de ennek ellenére voltak elképzeléseim azzal kapcsolatban, hogy mi lehet a számomra megfelelő pálya.
- Honnan érkeztél? – mivel én magam is bevándorló vagyok, talán jó így elkezdeni egy beszélgetést – Nem vagyok jó az akcentusok felismerésében.
Részben azért, mert hülye vagyok az angolhoz. A sajátomat letagadni is képtelen lettem volna, annyira szlávosan beszéltem a nyelvet. Az egyik legerősebb sztereotípiát én magam is erősítem az oroszokkal kapcsolatban. Amíg nem költöztem ide, nem éreztem fontosnak az angol tanulást, mivel bárhova mentem turistaként, ott találtam oroszokat, akikkel össze lehetett verődni. Akkor kezdtem el komolyabban foglalkozni a dologgal, amikor elkezdtem olyan zenéket hallgatni, olyan könyveket és verseket olvasni, amiket én magam is szerettem.
- Nem valóban, nem – határozottan fogadtam a kézfogást, amit nem húztam el túl sokáig – Még a kontinenshez sincs közöm. Mondhatni, Európából származom.
Részletkérdés, hogy a kedves kis országom, konkrétan a Távol-Keletig húzódik - bizonyos tartományokat tekintve persze – tehát azt is mondhatnám a srácnak, hogy lényegében rokonok vagyunk. Én mégis inkább éreztem magam szellemiségben európainak, vagyis ahhoz közelinek… Nem tudom. Az orosz identitás mindig külön szótári alakot kapott a többi európai néppel szemben.
- Általában igen – úgy dőltem hátra a bárszékben, hogy már-már félő volt az, hogy pár másodpercen belül becsúszok alá. Nem mintha mondjuk ne történt volna meg velem a dolog rendszeresen – De gondolkoztam azon, hogy egyszer össze kellene állnom valakivel. Gondolom te is egyedül zenélsz, ha nemrég jöttél.
Bár az éjszakai életbe belerázódni ebben a városban nem túl nehéz. Mindenesetre ettől függetlenül nehéz egy tényleges kapcsolati hálót pusztán a kocsmából… Én magam is egyszer voltam jókor jó helyen, de nagyon fontolgatom, hogy visszautasítom a kapott ajánlatot.
- Meghívlak rá – intettem a fejemmel a söre felé – Nem emlékszem, hogy fizettél-e, bocsi. Nem figyeltem. Ha igen, akkor a következőt állom. Cserébe meg kell mutatnod majd néhány számodat. Szeretnék többet hallani.
Talán, ha valakit magam mellé tudok állítani, akkor könnyebben beadom a derekam a szerződésemet illetően is. Pontosan tudtam, hogy ez az álomgyár dolog mekkora bullshit, és ha már bukni akartam, akkor jó lett volna valaki mást is magammal rántani… Vagy legalább összehozni egy értelmes zenekart, hogy többen legyünk az árral szemben. Hosszútávon talán neki is az lehet a célja, hogy a tehetségéből éljen meg.

868 szó x ruha x Uram  We'll be a fine line •• 1471401822  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We'll be a fine line ••
We'll be a fine line •• EmptyHétf. Nov. 29 2021, 00:24
Pavel & Archie
"Even if you don't make it, it's not the end of the world, right?"
Lehettem volna olyan, mint minden normális ember, aki előbb tanácsot kér a hozzá közel állóktól, csak aztán cselekszik. Érzékeny vagyok mások véleményére, könnyen magamra veszek olyan dolgokat is, amelyek talán nem is voltak ott mások szavaiban, én szimplán csak odagondolom őket. Nem hiszek olyan dolgokban, mint hatodik érzék, de ha léteznek megérzések, akkor nekem mindig is megvolt ez azzal kapcsolatban, amit más emberek mondtak nekem. De az is lehet, hogy szimplán paranoiás vagyok. Nem tudhatom, hiszen fogalmam sincs, hogy a valódi szüleim, akiknek a vére folyik az ereimben pontosan milyen emberek valójában. Lehetnek komplett elmebetegek is akár, én lennék az utolsó, aki számára ez kiderül. Még a nagyszüleim - Lay nagyszülei - is többet tudnak nálam.
Hálátlan fiúnak érzem magam, amiért úgy bomlik szét az agyamban a két fogalom, mintha mindig is külön kellett volna kezelnem azokat az embereket, akiket vérségi kapcsolat fűz az öcsémhez. De voltak pillanatok, amikor úgy éreztem, hogy nincs jogom úgy tekinteni rájuk, mint a saját családomra, mert egyszerűen nem érdemlem meg. Mint ahogyan végül arra sem voltam érdemes, hogy aki eredetileg akart engem, tényleg a saját gyerekeként neveljen fel engem. Túl sötét gondolatok jártak mostanában a fejemben ahhoz, hogy ennek az egésznek akár csak egy kicsit is megpróbáljam a jó oldalát nézni. Végül örökbe fogadtak, két ember a saját gyerekeként tekintett rám és talán azért nem osztott meg velem olyan fontos információkat, mint a valódi származásom, mert nem akarták, hogy bántson engem az egész. Valószínűleg ők is tudták, hogy valójában mennyire vagyok érzékeny. Hogy is ne tudták volna, ők neveltek fel... Mégis úgy éreztem, hogy ha valakinek meg kellett volna halnia abban a balesetben, annak sokkal inkább nekem kellett volna lennem. Akkor Laynek ott lennének a szülei, nekik pedig a kisfiuk.
Mennyivel egyszerűbb volt minden este ivásba és a zenébe fojtani mindezt, ahelyett hogy megbarátkoztam volna annak a gondolatával, hogy életben vagyok és hogy vannak még olyan felelősségeim az életben, amelyeket el kell látnom, akár hajlandó vagyok tudomást venni róluk, akár nem. Nem a mai napot terveztem elcseszni azzal, hogy elengedem két olyan ember emlékét, akiknek még velem kellene lennie. Könnyebb úgy tenni, mintha nem változott volna semmi, az élet pedig lenne más csak zene, pia és társaság.
- Ausztráliából - jelentem ki nemes egyszerűséggel. - Vannak, akik szerint ez már nem is szimplán akcentus, hanem egy teljesen másik nyelv. - Ezt nyilván nem az ausztrál barátaim mondták nekem, de az tény, hogy hallottam már ilyet másoktól. Engem soha nem érdekelt különösebben, hogy ki honnan származik, amíg képesek voltunk megérteni egymást valahogyan. Ha úgy vesszük, bizonyos emberek még engem sem tekintetének igazi ausztrálnak, hiába éltem és nevelkedtem ott kicsi koromtól kezdve.
- Akkor jól kifogtuk egymást. Szóval... - Adtam magamnak néhány másodpercet, amíg megpróbáltam gondolatban biztosra menni abban, hogy nem mondok totális hülyeséget. - Oroszország? Jól gondolom? - Egyszerűbb lett volna, ha egy üveg vodka társaságában üldögél, de ezen a ponton nyilván nem lenne szép, ha én élnék bizonyos előítéletekkel vele szemben, amikor pont abban hiszek, hogy vannak bizonyos határok, amelyeket ideje lenne véglegesen felrúgni.
- Igen, én is egyedül csinálom. - Bólogatva jeleztem, hogy igaza van. Mondhatjuk, hogy nem volt nálam túl sok dolog, amikor az országba érkeztem, de akkor még a lelkiállapotom sem volt az igazi. Fogalmam sem volt mit akarok kezdeni magammal és bár ez mostanra sem változott túl sokat, legalább már nem csak Kai kanapéját koptattam. Ehhez hozzájárult az ő hozzáállása is, na meg persze az, hogy bizonyos szerek helyett ahhoz folyamodtam, amit a mai este is szívesen csináltam: ittam.
- Mi tart vissza, hogy mással is kipróbáld? - A közös zenélés persze nem olyan, mint egy egy éjszakás affér. Van akinek az sem megy, hogy csak úgy lefeküdjön valakivel, más a zenével van így. Főleg abban az esetben, ha az illető alkotó és nem pusztán fogadó fél ebben a történetben.
- Kösz - szinte mosoly bújt meg a szám sarkában, amikor felé pillantottam, habár a fejem nem fordult oda teljesen. - Még nem fizettem. Viszont hajlandó vagyok elfogadni az ajánlatot. - Ilyen lehetett valamikor régen költőnek lenni, aki papírra vetett versekkel fizetett az ellátásáért? Én így képzelem el az egészet, ami már-már meg is nevettet.
- Nem feltétlenül tudom mit tudok majd megmutatni, de kigondolom. - Mint feltörekvő zenész nyilván rendelkezem a megfelelő social media csatornákkal és adott oldalakon regisztrációval. Nem egyszer töltöttem már fel saját tartalmat, de itt az Államokban még sosem kellett senkinek mutogatnom ezt. Főleg mert nem telt még el túl sok idő azóta, hogy igazából megérkeztem és kimásztam az első mély gödörből, ami jelenleg az életem. - Foglalkozol még mással is? - Általában a művészek emberek nem pusztán egy műfajba mártják bele a lábukat, és ez az igazán szép a mi szakmánkban. Ha szarul is vagyunk, képesek vagyunk szépet alkotni.


| 776 | öltözet

mind álarcot viselünk
Archie D. Yim
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
We'll be a fine line •• 254e227343fdb0b4b846fcc201bfff86f8492ac5
We'll be a fine line •• 3b8b51ed006a09d16ec8e179716daf87158bcd5f
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Coming back home again today
Why does it remain like this If you can't expect anything tomorrow How the hell I am supposed to do it I guess I fall everytime
★ családi állapot ★ :
We'll be a fine line •• Aa5c5bf5b575992ca082da2129b2214997bd769b
The time cant stop it when the season changes
Where no regrets are left This time aflame followed by a blooming spring Remember this time Never let it fade away
★ lakhely ★ :
Bronx
★ :
We'll be a fine line •• B700f787acc0d47e1e9f51f679b80badf0e5b15c
★ idézet ★ :
The summer’s burning sunlight within me I’m hoping at least it won’t die For all my life let it be summer
★ foglalkozás ★ :
singer & bassist
★ play by ★ :
Kang Young-hyun
★ hozzászólások száma ★ :
34
★ :
We'll be a fine line •• 6974c7ccb98e779efd4a366cd8a313977759f4fc
TémanyitásRe: We'll be a fine line ••
We'll be a fine line •• Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
We'll be a fine line ••
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» it will be fine // Zofia & Loise
» Life is a line on the road
» I'm glad, you're fine - Greg & Owen
» the fine art of bullshit // Jonah & Mattie
» First line of a new book

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: