New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 60 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 50 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

maeve mcentire
Témanyitásmaeve mcentire
maeve mcentire EmptyKedd Márc. 16 2021, 19:00
Maeve McEntire

Karakter típusa:
25% keresett, 125% saját
Teljes név:
Maeve Carter McEntire
Becenevek:
Ma(e)
Születési hely, idő:
Brooklyn, NYC, 1985. 09. 06.
Kor:
majdnem 36
Lakhely:
Brooklyn, NYC
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
kapcsolatban elvált
Csoport:
művészet
Egyetem:
NYU, angol- és francia nyelvszakos tanári diploma, 2003-2008.
Munkabeosztás:
könyvszerkesztő
Munkahely:
Hachette Book Group
Hobbi:
palacsintaművész, bábmester, sofőr, orvos és ápoló, humorista, takarószörny, anya
Play by:
Mélanie Laurent

Jellem
Mami, ha ideges, mindig rágja a szája sarkát. Vagy a körmét. Vagy a szemüvege szárát. Elég undi és nekem nem is engedi, mert azt mondja, ha rágcsálom az ujjamat, könnyen bemehetnek a bacik és beteggé tehetnek. Mami mindig időben ér oda mindenhova, mindig tudja fejből, hogy mit kell vennünk a boltban, és mindig igaza van. Akkor is igaza volt, amikor megmondta, hogy ne játsszak szuperhősöset a korláton, és leestem és nagyon megütöttem a térdemet. De Mamiban az a legjobb, hogy akkor is odabújhatok hozzá, amikor valami olyat csinálok, amiről megmondta, hogy ne csináljam. Sosem haragszik rám. Bekeni a szúrós szagú krémmel a lyukat a térdemen, és azt mondja, nem baj, ha kilyukadt a nadrágom, Apának is mindig lyukas. Egyébként nagyon szeretem, mikor Mami Apáról beszél, de azt hiszem, Mami jobban örülne, ha nem kérdezném Apáról annyiszor. Azt mondja, nagyon szerették egymást, de van, ami nem működik, akkor se, ha nagyon akarjuk. A felnőttek mindig túlbonyolítják a dolgokat. És Mami igazán felnőtt. Naponta négy kávét megiszik, amikor nekem csak egyet szabad, és az sem igazi, hanem olyan gyerekeknek való, és mindenkit elküld a kurvaanyjába, aki nem indexel, de a múltkor az oviban én is elküldtem a kurvaanyjába Derecket, és megszidtak, hogy így csak a buták beszélnek. Pedig az én anyukám nem buta. Tanárnő, csak már régen nem azt csinálja, és sok különböző halandzsát tud, amire azt mondja, hogy idegen nyelv, ráadásul mióta Clint hozzánk jár, azóta sok olyan szót használnak, amit nem értek, és olyan emberekről beszélnek, akik már régen meghaltak, de állítólag egyszer nagy dolgokat csináltak. Úgy látom, Mami nagyon azt akarja, hogy azok után, hogy Apával volt, ami nem működött, most Clinttel minden működjön, mert vele sosem kiabál, sosem jegyzi meg, ha a zoknija nem illik a pólójához, megeszi vele a rákot, pedig nekem régen azt mondta, hogy az gusztustalan, a konyhában suttog neki, mikor azt hiszi, nem látom őket, és csomó bort iszik vele. Hát, azt hiszem, Mami mindig jót akar nekünk, de neki sem jöhet össze minden.

Múlt
… pedig úgy minden sokkal egyszerűbb lenne.
- Mrs Carter, egy percre!
- Igen?
- Benről lenne szó.
- Ó.
- Az a helyzet, hogy ma, a délutáni játékidőben –
- Igen?
- Bántalmazta Dereck O’Connort. Ezzel.
- Egy esernyővel?
- Igen. Minden jel szerint az öltözőben találta, mikor a kézmosásból jött vissza a csoportba.
- Hogy érti, hogy „bántalmazta”?
- Dereck szerint többször fejbe vágta vele.
- Ó.
- Annyira, hogy eleredt az orra vére.
- Nahát…
- Nem hisz nekem?
- Ó, dehogynem. Persze. Csak hát, tudja, Dereck volt már nálunk játékdélutánon, és elég élénk a fantáziája –
- Három másik gyerek látta a csoportból az esetet, velük is beszéltem, és az, amit ők mondtak, megegyezett Dereck beszámolójával.
- Ó. Őszintén sajnálom. És természetesen megbeszélem Bennyvel a dolgot.
- Attól félek, hogy az… nem lesz elég.
- Ezt hogy érti?
- Tudja, az O’Connor szülők követelik Benny eltávolítását a csoportból.
- Mert párszor fejbe vágta a fiukat? És maga egyetért ezzel?!
- Jaj, nem. Nem, dehogy. Megértem magát, Ben nehéz időszakon megy keresztül, tekintve a – tudja, a körülményeket.
- A körülményeket?
- Hát, tudja. Ami önökkel történt…
- Persze, értem én. A körülmények. Csakhogy Bennek nem elveszett a kedvenc játéka, hanem elváltak a szülei. Az apja és én elváltunk. A világa, amit annyira biztosnak hitt, széthullott. És semmilyen állatkerti séta vagy cirkuszi látogatás nem hozza helyre.
- Igen, én teljesen megértem…
- Persze. Ha megérti, akkor közli Dereck szüleivel, hogy nem távolítja el a fiamat a csoportból csak azért, mert egy gyenge pillanatában odavert a gyereküknek.
- De hát!
- Rendben, akkor majd beszélek velük én. Köszönöm, Ms Matthews, tudtam, hogy számíthatok magára.
- Meglátom, mit tehetek, Mrs Carter!
- Ms McEntire, Carter nélkül. Mint ahogy olyan finoman rámutatott, kicsit megváltoztak a körülményeim.
* * *
- Ezt mondtad az óvónőnek?
- Ezt.
- Még egy kortyot?
- Miért is ne? Köszönöm.
- Szeretnéd, hogy veled menjek?
- Mármint mikor és hova?
- Hát, beszélni az O’Connor szülőkkel.
- Clint, ez nagyon gáláns tőled, de –
- Ne is folytasd, kérlek! Ben nekem is nagyon fontos.
- De megoldom, hidd el. Megoldottam eddig is.
- De most már nem kell egyedül megoldanod. Itt vagyok neked. Nektek.
- Clint…
- Persze, tudom. Lassítsunk. De Maeve, hova lassítsunk még?
- Nem tudom, én csak… nem szeretném Bent ilyen helyzetbe hozni.
- Milyen helyzetbe? A múltkor is nagyon jól elvoltunk az állatkertben.
- Igen, mesélte, hogy vettél neki fagyit.
- Látod?
- Amit aztán hozzád vágott.
- Teljességgel az én hibám volt! Engedélyt kértem tőle, hogy randevúzhassak veled.
- Bárcsak láttam volna…
- Ne nevess!
- Ne haragudj, nem rajtad nevetek!
- Dehogynem. […] Na jó, tényleg vicces volt. Egy kicsit.
- Sejtem.
- De egy szót sem szólhatsz, az én lányaim odavoltak érted.
- Most viccelsz, ugye? Egy tizenhat és egy tizenkilenc éves? Szerintem már rég ellenem hangolták az összes követőjüket Instán.
- Akkor mostantól csak álruhában lépsz ki az utcára?
- Eltaláltad. Szalmakalapban, szakállal.
- Viccet félretéve – Bennel minden rendben lesz. Ne aggódj. Csak több időt kell együtt töltenünk. O’Connorékat meg…
- Majd én megoldom, Clint. Komolyan, ne aggódj. Ennél nagyobb vadakat is legyűrtem már.
- Ó, tudom én. […] Carter veled megy?
- Nem tudom.
- Még nem szóltál neki?
- A megfelelő pillanatot várom.
- Veled akar majd menni.
- Jaj, kérlek. Kit érdekel, hogy mit akar Bradley Carter?
- Még bort?
Brad, én nem gyűlöllek - pedig úgy minden sokkal egyszerűbb lenne.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: maeve mcentire
maeve mcentire EmptyPént. Márc. 19 2021, 08:55
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Maeve!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A kisfiad beszámolója alapján egy olyan anyát ismerhettünk meg benned, aki mindent megtesz, hogy a legjobb nevelést adja a gyermekének. Olyan nőt, aki a válása után minden igyekezetével összetartja a családját és egyben magát is, miközben az újrakezdéstől sem riad vissza. Egyikőtöknek sem könnyű ez a helyzet. Megszokni a változást és elfogadni, hogy ami régen jól működött, már egyáltalán nem lesz ugyanolyan és ezt szépen sikerült érzékeltetned a történeted folytatásában is. Ami volt, maga után hagyott némi bizonytalanságot az újjal kapcsolatban és megannyi megválaszolatlan gondolatot és érzést, ami egy gyermekben ottmarad miután a válás teljesen felforgatja a kis világképét.
Örültem, hogy betekintést nyerhettünk a hétköznapjaidba és hogy a Clinttel zajló kapcsolatodból is kaphattunk egy részletet. A most felmerülő helyzetet megoldani biztosan nem lesz egy kellemes menet és az, hogy emiatt esélyed van újra látni a volt férjedet sem teszi egyszerűbbé. Abban viszont biztos vagyok, hogy bárhogyan is alakuljon, te képes leszel úgy megoldani, ahogyan az a családodnak a legjobb legyen.  maeve mcentire 2451935670
Nagyon tetszett a történeted és az, hogy több hangsúlyt fektettél a párbeszédekre. maeve mcentire 2624752903 Számomra így még jobban sikerült visszaadni azokat az érzéseket és nehézségeket, amiken Maeve keresztülmegy.maeve mcentire 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
maeve mcentire A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
maeve mcentire D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
maeve mcentire 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1705
 
maeve mcentire
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Maeve Harrelson
» Maeve Millborrow

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: