New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 54 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rosina Calloway
tollából
Ma 14:40-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:38-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:21-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:51-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 13:42-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:38-kor
Madelaine Lester-Riggs
tollából
Ma 13:17-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 13:15-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 12:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Lia & Erin - Are we enemies to each other?
TémanyitásLia & Erin - Are we enemies to each other?
Lia & Erin - Are we enemies to each other? EmptyHétf. Márc. 08 2021, 18:43
Reggeli készülődés történik nálam, mármint az egész napra. Sosem tudhatom, hogy ki fog hozzám becsengetni, de egy bizonyos: élvezni szeretné a testem, s a földi gyönyöröket a hálószobámban. Kár tagadnom, prostituált vagyok, s mondhatni ez a hivatásom. Azonban én a drogkészítéshez szintén értek. Jégsárkány drog az én nevemhez fűződik. Mit veszek fel mára az első vendégemnek? Csupán egy szexi kék színű csipkés fehérneműt, hozzá pedig ugyanolyan színű combfix harisnyát. De nem szeretnék egyből vizuális ingerrel élni, így egy fehér puha köntös takarja el mindezt. Ránézek a mobilomra, mikor hirtelen csörögni kezd. Ránéznék a hívószámra, de az ismeretlent jelez! Most három lehetőségem van! Vagy valami perverz aljadék az, vagy pedig félreütött szám, esetleg ténylegesen kuncsaft, csak a félősebb fajtából. Nem áll jól az e hónapra a bevételem, így természetesen reménykedve veszem fel.
- Hello, Itt Erin. Milyen vágyadat teljesíthetem? - szólalok meg a vonal végén levőhöz, kellemes lágy és erotikus hangzással, ám utána érkezik tőlem a sokk. Nem férfié, hanem egy nőé. Ráadásul az ellenségem hangja!
- Te neked meg honnan meg a számom, Szöszke? - háborodok fel, azonban a vonal túlsó végén a riválisom azt közli velem, hogy úton van felém! Mi? Mi a f…? Valamit még hadovál az időről, s megszakad köztünk a kapcsolat, magyarán letette. A jó reggelem totálisan el van baszva, s mi az, hogy ide jön hozzám? Miről nem tudok? Elkezdek fel alá járkálni az előszobában, végiggondolva, hogy én bármikor megadtam volna neki a telefonszámom, annak a bögyös Szöszkének? Kizárt! A kapcsolatunk ellenségeskedésen alapult, s múltkor igen csak sötét dolgokat mondtam a fejének, bár tény, hogy volt bennem némi ital. Vincenzo kikupált, hogy ne legyek az a cuki bombázó, hanem a mérgező szépség, ki minden elmét megfertőz. Sokat vár el a főnököm tőlem, s én próbálok eleget tenni.
Bim-bam … Bim-bam, szólal meg az ajtónál levő csengő. Én meg erre megugrok! Ilyen hamar ideért? Bim-bam … bim-bam. Eléggé türelmetlennek tűnik számomra. Még a végén elrontja a csengőt ez a Szöszke, s hívhatom a szerelőt miatta.
- Jövök már! - kiáltom ki, bár kötve hinném, hogy hallaná. Full extrás lakás, minden van benne, ami szemnek és szájnak ingere. Az ajtóhoz sétálok, s eszembe jut egy cukkolás szöveg a Szöszkének.. Sokba, nagyon sokba fog neki ez kerülni, hogy én most fogadom őt, mint ellenségemet! Elhúzom a biztosítékot, utána elfordítom a kulcsot a zárban, s erotikus pózba vágom magam, miközben teljesre tárul az ajtó.
- Mi az Szöszke, csak nem rájöttél, hogy nőkhöz vonzódsz? Kerülj beljebb – bár szemmel láthatólag öntörvényűen mielőtt kimondhatnám a szavakat, akkor ő belép minden további nélkül! Nah nem! Ez több a kelleténél! S mire felfognám a dolgot, akkor már zárva az ajtó és elhúzva biztosíték. Túlságosan otthonosan mozog. Arcomról a mosoly lefagy, s kedvetlenül szólok hozzá.
- Te meg mi a fészkes fenét akarsz tőlem? S hogy lett meg a számom és lakcímem? - vonom kérdőre, miközben mellkasom előtt összefonom mindkét karom. Tekintetem szigorú, s őt fürkészi. Nekem halvány lila gőzöm sincs, hogy mit akar.
- Akármit akarsz mondani, annak ára lesz… - jelzem előre, hogy nem viccelek, s a tekintetem szintén azt mutatja. S határozottabbnak tűnjek, még elé is lépdelek, s jobb kezemmel finoman megfogom azt az édes állát.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lia & Erin - Are we enemies to each other?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Love, friends, enemies and others
» enemies or friends? | Henry & Lay
» Erin Yamamoto
» Daniel & Erin
» Adrian & Erin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: