New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 11:38 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:33 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:32 am-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 11:30 am-kor
Declan McLennan
tollából
Ma 11:27 am-kor
Rowan W. Mills
tollából
Ma 10:58 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:55 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Emma Newton
TémanyitásEmma Newton
Emma Newton EmptyCsüt. Márc. 04, 2021 7:05 pm
Emiliana Newton
If you're good enough, you'll find a way Maybe you could cause a girl to change Maybe you could be the one to make me stay

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Emiliana Zia Newton
Becenév
Emma, Ems, Zizi
Születési hely
Bridgehampton, New York
Születési idõ
1995. július 31.
Kor
28
Lakhely
Manhattan ◦ Lenox Hill
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
jelenleg szingli, de vakrandikra kényszerítik
Tanulmányok
NYU Stern School of Business - Undergraduate B.S. in Business with a Concentration in Marketing
New York Institute of Art And Design - Certified Wedding Planner
Foglalkozás
egyéni vállalkozó / esküvőszervező
Hobbi
kertészetekbe jár, de ő maga nem kertészkedik; túrázás; lakberendező műsorokat néz; edzőterembe jár; ideiglenes befogadó (kutyás típus), nyuszitartással kapcsolatos videókat néz; olvasás; sminktermékek cserélgetése a húgával; a fodrászával vitázik, hogy vágja le a haját; magassarkú cipőket gyűjt
Moodboard

üzlet
csoporthoz tartozom

Jellem
"Ez az eredeti hajszíned?"
Na és neked megtanította valaki, hogy mi az az illem? Mit számít, hogy én mit csinálok a saját hajammal? Akkor kérdezd meg újra, ha meg tudod mondani miért fontos a különbség a festett és az eredeti hajszín között.
◌ Emma két lábbal áll a földön, nem tekinti magát naivnak, vagy könnyen becsaphatónak. Ha valamit el lehet róla mondani, hát éppen az, hogy ő szeret másokkal szemben versenyelőnyben lenni.
◌ Jellemző rá, hogy az élete azon területein, ahol lehetősége van előre gondolkodni és tervezni, meg is teszi azt. Jobb szeret felkészülve lenni mindenre, mintsem utólag kapkodni. Ez a tulajdonsága jól jön a munkájában.
◌ Egyáltalán nem határozatlan. Képes a kezébe venni az irányítást és saját maga kezelni a problémákat, függetlenül attól, hogy éppen miről van szó. Könnyedén megállta a helyét akkor is, amikor először költözött el otthonról és lépett ki a nagybetűs Életbe.
◌ Ezen tulajdonságok nem teszik őt undokká, sőt, kifejezetten kedves teremtés, aki mindenkivel igyekszik megtalálni a közös hangot és nyitott az újdonságok felé.
◌ Nem a csöpögős romantika híve, de attól még mindig meghatódva éli át a saját szervezésében lezajló esküvőket.

"A szüleidnek is vörös haja van?"
Miért nem kérdezed meg bármelyik másik embert arról, hogy a szüleinek is szőke, barna, vagy épp fekete-e a haja? Ha jártál volna biológiára gimiben, tudnád, hogy az eredeti hajszíne mindenkinek genetikai örökség. Szóval igen, vannak a családomban vörösek, most boldog vagy?
◌ Nagy családban nőtt fel, két lánytestvére van. Fontosak számára a családja tagjai, legyen szó közeliekről, vagy távoli unokatestvérekről.
◌ Megszokta, hogy szinte soha nincs egyedül, így nem esik nehezére, ha nagy társaságban kell lennie, ha sok ember előtt kell beszélnie.
◌ Néha ebből adódik, hogy képes túlvállalni is magát, ilyenkor pedig stresszessé válik és pattanásig feszül, majd elkezd túlreagálni dolgokat.

"Aggódnom kellene a temperamentumod miatt?"
Talán.
◌ Nagyon nem jó ötlet kihúzni nála a gyufát. Egyrészt mert amikor mérges, félelmetes, másrészt mert a sérelmeit képes hosszú időn át felemlegetni és újra meg újra a másik fejéhez vágni.
◌ Bátor. Ha kell, a barátaiért is képes tűzbe menni. Az esetek túlnyomó többségében ő az, aki először vállal valamit, csak hogy példát mutasson.
◌ Makacs. Megfelelő mennyiségű és kitartó győzködés eredményeképp hajlandó elgondolkodni azon, hogy talán nem neki van igaza. Ahhoz azonban, hogy ez megtörténjen, a másik félnek is elég határozottnak kell lennie.
◌ Sok mindent versenyként fog fel és frusztrálja, ha ő az, aki lemaradásban van. Néha ezt érzi azokon az esküvőkön is, amiket ő szervez meg; hogy lemarad valamiről, amit már át kellett volna élnie.
◌ Képtelen lenne másokkal szemben szándékosan gonoszan viselkedni, vagy olyasmit mondani, aminek semmi célja nincs azon kívül, hogy a másikat megbántsa. Lehet, hogy olykor nyersen mondja el a véleményét, de mindig a legjobb szándék vezérli.

"Vannak ír felmenőid?"
Legközelebb okosabban tedd fel a kérdést. Statisztikailag alátámasztott tény, hogy több vöröshajú embernek vannak skót felmenői, mint írek.
◌ Az aktív pihenés elkötelezettje. Ha szabadnapja van, akkor is szereti valamivel lefoglalni magát és nem csak a kanapén punnyad.
◌ Gyakran mondják neki, hogy az energiája másokat is motiválttá tesz. Bezzeg ha látnák őt reggelente felkelni, amikor egy vörös szénaboglyára emlékeztet és az orráig sem lát!
◌ A kényelmesen sportostól a nőiesen át a kifejezetten szexi darabokig gyakorlatilag minden megtalálható a szekrényében. Szeret öltözködni és a kedvétől, vagy épp alkalomtól függően mindig megpróbálja a legtöbbet kihozni magából.

"A szőnyeg illik a függönyhöz?"
Mosd ki a szád!
◌ Az erős személyisége miatt általában azt hiszik róla, hogy neki nincsenek meg a saját gyengeségei, hogy soha nem bizonytalan, elveszett, vagy szomorú. Tény, hogy ha vannak is ilyen napjai, igyekszik nem kimutatni.
◌ Kell neki egy kis idő, amíg valaki társaságában annyira elengedi magát, hogy át tudja adni magát a másik félnek - hogy kiadja a kezéből a gyeplőt. De ha ez megtörténik, nagyon megéri.
◌ Habár tudatosan sportol és vigyáz az alakjára, nem szereti, ha megjegyzéseket tesznek rá, még ha olyan emberekről is van szó, akiket ismer.
◌ Ennek az az oka, hogy néhány éve masztektómián esett át, daganat következtében. Azóta pedig már túl van egy mellrekonstrukción is.
◌ Emiatt egyébként rendszeres konzultációkra jár az orvosához. Azt viszont sosem osztja meg senkivel, hogy mennyire fél attól, hogy újra rossz eredményeket kaphat.

Madelaine Petsch
arcát viselem

Múlt
- Annyira örülök, hogy mellettetek döntöttem! Csodálatos ez a nap! - A menyasszony lelkesen ragadja meg mindkettőnk kezét. Egészen megváltozott a viselkedése a délelőttihez képest, a szertartás előtt ugyanis kész ideg volt, ami az ő nagy napján teljesen érthető viselkedés. Az arcán boldogságot látok, mosolya hálás és a szemeiben is hasonló érzelmeket fedezek fel. Nagyon kifejezőek a szemei, ezt már a szertartás alatt is sikerült megfigyelnem, amikor a - most már - újdonsült férjére nézett. Az étterem teraszára beáramló fényben csillogva hullámzik, én pedig arra gondolok milyen sokat jelenthez ez neki. A nagy napja, amelyet mi tehettünk tökéletesebbé.
- Nekünk öröm, hogy minket választottatok. Maradjon ilyen kellemes ez a nap. - Adam a megszokott magabiztosságával szólal meg mellettem, én pedig mosolyogva kezdek bólogatni a szavaira. Mindig tudja mit kell mondania, akár ügyfél találkozóról van szó, akár utólagos, gyors beszélgetésekre, amikor megköszönik nekünk a munkánkat. Én jobb vagyok a határidők és a szükséges anyagok, ételek bevasalásában, a szerződések betartatásában. Az esetek többségében rám vár az a feladat is, hogy a menyasszonyok mellett legyek a nagy napon és megpróbáljam őket megnyugtatni, de ha őszinte akarok lenni magammal, néha akadnak hisztis esetek.
A mostani esküvő és az aktuális pár nem nevezhető hisztisnek, mint inkább döntésképtelennek. Annyi részlet módosult még az utolsó pillanatban is, hogy ezen a ponton legszívesebben már csak lerúgnám a lábaimról a magassarkúimat és leülnék egy sarokba; hogy onnan nézzem végig, amíg lemegy az esemény.
- Nektek biztosan könnyedén megy a szervezés, mert ti is olyan szép pár vagytok! - Pislogva hallgatom a szavait, mert akárhányszor fogják ránk, mindig elámulok azon, hogy pontosan miből vonják ezt le.
- Mi nem...
- Ez már csak ilyen. Az évek teszik. - Adam mély hangja hamar elnyomja az enyémet, én pedig megadom magamat neki. Csak újabb mosolyra húzom a számat, habár ez már nem olyan őszinte.
- Nagyon szépek vagytok. Ne várasd meg a férjed. - Mosolyogva simogatom meg a nő kezét, aztán figyelem, ahogyan még egy mosolyt villant ránk és elsuhog a fehér ruhájában.
- Szerinted változtat még valamin, mielőtt vége lenne? - A mellettem álló férfi vigyorogva fonja össze maga előtt a karjait, miközben igazodik hozzám és közelebb lép hozzám, majd velem együtt néz a menyasszony után. Felemelem a saját kezem és finoman ütöm meg a bicepsze, vagy mellkasa környékét, ránézni nem vagyok hajlandó.
- Hé! - Nem maradok szigorú, egyszerűen elnevetem magamat, amit a pár méterre lévő teremből áradó zene miatt úgysem hall más, csak Adam. - Ne becsüld alá, mert mindjárt visszafordul. - Én sem gondolom teljesen komolyan, de kifejezetten olyan ügyfelekről van szó, akiket még fogunk emlegetni párszor egymás között. - A gyerekekkel érkezők hamarosan elkezdenek hazaszivárogni. Megnézem a búcsúajándékokat. - Meg sem várom Adam válaszát, elindulok a menyasszony után és át a termen, amiből nem érek ki anélkül, hogy ne állítana meg egy vendég, egy édesanya. Hamar ki is derül, hogy miért tette.
- Kedveském! - Ráfog a csuklómra és úgy húzódik közelebb, mintha valamilyen titkot akarna velem megosztani.
- Parancsoljon. - Várakozóan pillantok rá.
- Csodaszép volt a mai nap! De higgye el nekem, maga még a menyasszonynál is szebb! - A mosolyom ezúttal már kimértebb, de az agyam már a kifogásokon jár, amelyek közül egyet hamarosan felhasználhatok. - Magácska még egyedülálló, igaz? Azt mondták nekem, hogy... Na de nem is ez a lényeg, hanem hogy van nekem egy fiam! Bróker. Nagyon okos az a fiú, pont mint az apja! Hadd mutassam majd be magának! - Levegőt veszek, hogy válaszolni tudjak, de a hölgy tovább folytatja. - Adja csak meg a telefonszámát és majd megmondom neki, hogy hívja fel!
Fanyar mosollyá válik a korábbi jókedv az arcomon és hirtelen azt sem tudom mi a cikibb. Hogy szingliként mások tökéletes napját szervezem meg, vagy hogy egy anyuka kéri el a telefonszámomat a fia számára.


◌◌◌


Nem szeretek kórházba járni. Túl sok kellemetlen emlék köt a fehér falakhoz és a köpenyben rohangáló orvosokhoz, az egyenruhás ápolókhoz, amelyekre nem szívesen emlékeznék vissza, habár nekik, az ő szaktudásuknak köszönhetem most az életemet. A nővérem szerint azért választottam magamnak annyira vidám foglalkozást, mert kompenzálni akarom a betegségemmel elvesztegetett időt és a sok stresszt, ami a rendszeres kivizsgálások alkalmával sem igen kerül el engem. Türelmetlenül lóbálom a térdemen keresztbe vetett lábamat, csak a bokámat mozgatva, de még így is elég egyértelműen feszülten várakozva.
A lakkozott körmeimet figyelem, vagy épp percenként háromszor nyomom meg a telefonom zárógombját, hogy rápillantsak az időre. Kínzóan lassan vándorolnak a percek én pedig hiába érzem úgy, hogy már legalább fél órája ülök a folyosón az orvosom ajtaja előtt, valójába még tizenöt perc sem telt el azóta, hogy a vizsgálataim után ideültem.
Végül nyílik az ajtó, én pedig kíváncsian pillantok fel, mert nem lehetek benne biztos, hogy ezúttal bebocsátást nyerek az orvosomhoz, vagy valamelyik bent tevékenykedőnek van dolga máshol.
- Ms. Newton. - Az asszisztensnő pillantása hamar megakad rajtam, hiszen én vagyok az egyetlen várakozó most, aki időpontra érkezett. - Jöjjön nyugodtan. - Nem sokat totojázik és amint észreveszi, hogy felállok, már fordul is vissza, hogy az ajtót nyitva hagyva beengedjem engem, de még előttem vissza tudjon ülni a helyére. Néhány lépéssel elhagyom az asztalát, aztán egy újabb ajtó előtt állok, amin halkan kopogok be és nyomom is le a kilincset, amint odabentről meghallom a doktor úr hangját.
- Jó napot! - Köszönök rá, igyekezvén kellő tiszteletet és jókedvet sűríteni a szavaimba, habár tudom, hogy nem leszek nyugodt egészen addig, amíg ki nem érek ebből az épületből. Évekkel ezelőtt is pontosan így indult az egész, azt hittem hamar túl leszek rajta, a végén mégis rettenetes híreket kaptam. Azóta képtelen vagyok kizárni, hogy ez bármikor újra megtörténjen, még ha lassan egy éve jók is az eredményeim.
- Ms Newton! Hogy van? - Csak egy pillanatig emeli rám a pillantását, hamar belemélyed az asztalán előtte fekvő papírokba, amelyeket lapozgat egy ideig, majd egységes kupacba rendezi maga előtt, végül pedig összefonja fölöttük az ujjait.
- Jól, köszönöm. - Teszek néhány lépést előre, közelebb hozzá.
- Foglaljon helyet, kérem. Milyen a közérzete mostanság? - Engedelmesen követem az utasítását. A korábbi, folyosón való ücsörgéssel ellentétben azonban most nem rakom keresztbe a lábaim. Úgy nézhetek ki, mint aki bármikor készen áll a menekülésre.
- Remekül vagyok, köszönöm. - A sablonválaszomra felvonja a szemöldökét, én pedig tudom, hogy többet vár tőlem, de ha többet tudnék, akkor mondanám. Így hát az én arckifejezésem is hasonlóvá válik az övéhez.
- Rendben. - Ő adja meg magát először, én pedig ár pillanat erejéig lepillantok az ölembe, majd a hajamat igazgatva nézek fel újra. - Nézzük a leleteit, gondolom dolga van. - Levegőt vesz, úgy hangzik, mintha még mondani akarna valamit, de végül nem teszi, csak szép lassan kifújja azt a levegőt és újra a papírokba mélyed. - Nos... - Idegőrlő a várakozás, de most sem remélhetek többet, mint minden más alkalommal, amikor itt vagyok. - Összességében rendben vannak az eredményei. Vitaminokkal és vassal jobban kellene gazdálkodnia, de ezt könnyen ki tudjuk küszöbölni. Felírom őket, ne felejtse el kiváltani. - Úgy érzem magamat, mint egy kisiskolás, akinek mindent meg kell mondani, holott nem vagyok már gyerek. De kettőnk közül ő az orvos, tehát nekem kell hallgatnom rá.
- Nem érzékel mostanában fájdalmat...
- Nem.
- Elváltozást?
- Nem.
- Áh... - Felpillant rám, azt hiszem nem akar mást mondani és hamarosan elenged a találkozóról. - Az értékei a korábban említetteken kívül rendben vannak és ahogyan mondja, a közérzete is jó. Viszont... - Ezen a ponton felejtek el levegőt venni. - Az ultrahangon találtunk valamit. Egyelőre ne kezdjünk el aggódni, amíg nem vizsgáljuk ki jobban, nem mondhatok biztosat. Viszont egyértelmű az elváltozás.
Úgy érzem menten elájulok, a torkom kiszárad és a szavait nagyon távolról hallom csupán. Hogy lehet az, hogy újra megtörténik velem?

livin' in new york

Jaden Emmaline Foster, V. Clarissa Larose and Marcus Nakamura-Mitchell imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Emma Z. Newton
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Emma Newton 2b39635cf130a97c785407a311bd999b38f4f55a
Emma Newton 038603b7e87b356cd28453b522a33624bf470deb
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
My skin is made of glass
But apparently it's stained
'Cause you notice all the cracks I'm learning how to hide my colours 'Cause my heart's so heavy it's ready to fall out twice
♫ :
Training SeasonHome With You
★ családi állapot ★ :
Emma Newton E7cb1cbcb773eec32403e2662497a2efdfd8bab9
And now each breath of air is sweeter, I wonder why
All of the clouds clear from the sky Suddenly, the world is bright again I felt so cold, it's summer now I wonder how
★ lakhely ★ :
Manhattan ◦ Lenox Hill
★ :
Emma Newton 04f3c882a03e37694a2f3f34a6a0f3196115b032
★ idézet ★ :
I rolled my eyes, trying not to smile too much, trying not to mount him on the spot, trying not to melt into loving him accidentally.
- Jessa Hastings, Daisy Haites
★ foglalkozás ★ :
event & wedding planner ◌◦
★ play by ★ :
Madelaine Grobbelaar Petsch ◌◦
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
Emma Newton B3aa52d5164710f04effbfd09bb35bca831c06be
TémanyitásRe: Emma Newton
Emma Newton EmptyVas. Márc. 07, 2021 11:18 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Emma!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Először is bocsi, bocsi, bocsi, amiért egy örökkéválóság volt, amíg ideértem.  Emma Newton 2081954265
Emmának szólítottalak, mert nem voltam benne biztos, hogy így első nekifutásra a Zizi nem lenne-e túl friendly, de meg kell jegyeznem hogy ez a becenév olyan aranyos és menő. Emma Newton 2624752903 Smile
A jellemzésed alapján pedig úgy érzem, mi ketten könnyen barátok lehetnénk. Nagyon csípem a hasonló típusú embereket - karakterként és userként is. És bár én az utóbbiként a cicások-rendjébe tartozom, ahww annyira tetszik, hogy ideiglenes kutyás gazdi vagy. Emma Newton 2624752903 Őszintén, szerintem engem már a hobbinál megvettél kilóra.  Emma Newton 3673325056
Na de a jellemzés végén jön a feketeleves.  Surprised Ilyen fiatalon átesni masztektómián, ez igazi rémálom lehetett, amivel ráadásul újra és újra meg kell küzdened, valahányszor beülsz abba a rendelői székbe az új hírekre várva. Szorítok neked, hogy az az elváltozás ne jelentsen semmi nagyon rosszat.  Emma Newton 1130496352

Ó, csajszi! Én úgy gondolom, ebben a sztoriban nem csak Emma az erős és bátor hős, hanem a user is, mert merész ötlet egy daganattal versengő karaktert megalkotni. Úgy érzem, van benne kihívás rendesen, függetlenül attól, hogy a legújabb leletek jelenleg jó vagy rossz híreket tartalmaznak.
Nyomás, hódítsd meg New Yorkot, ne hagyd magad elnyomni a kerítőt játszó, erőszakos mamókákkal szemben, és plíz, dobj be egy szórólapot a postaládámba arra az esetre, ha valamikor esküvőszervezőre lenne szükségem!  Emma Newton 3398899094  Emma Newton 108800823


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



Emma Z. Newton imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Emma Newton Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Emma Newton 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Emma Newton 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Emma Newton 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Emma Newton 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Emma Newton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ethan & Newton
» Ethan && Newton
» Ruby-Rae Newton
» Newton Hollow
» Newton & Ethan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Üzlet-
Ugrás: