New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Annie S. Baxter
tollából
Ma 14:43-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 14:39-kor
Owen Grady
tollából
Ma 14:13-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 14:10-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 13:51-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:25-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 12:43-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 12:32-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Newton Hollow
TémanyitásNewton Hollow
Newton Hollow EmptyCsüt. 20 Jún. - 21:55
Newton Hollow


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Newton Sky Hollow
Becenevek:
Newt
Születési hely, idő:
New York, 1990.02.07.
Kor:
huszonkilenc
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
 három éve párkapcsolatban él
Csoport:
hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
szociológia szakon végzett az NYU-n és ugyan itt elkezdett egy jogi szakot is ahova már csak a szakdolgozatát kellene megírnia de ezt már halogatja.
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Szociális munkásként dolgozik gyermek jólétisként. A fő feladata a gyermekek örökbefogadásával foglalkozni és az adoptálással való minden procedúrát elvégezni.
Ha dolgozik//Munkahely:
James McDonugh Foster Child Care
Hobbi:
Szabadidejében Newt szeret extrém dolgokat kipróbálni, minden vágya, hogy tandemugráson vehessen részt, de a párja gyűlöl minden adrenalin löketet adó elfoglaltságot így Newt csak vágyakozik mindezek után. Nagyon szeretne ejtőernyőzni, bungee jumpingolni és cápákkal merülni. Egyébként szabad idejében szereti bütykölni a motorját és moziba járni.
Play by:
Brent Antonello

Jellem

Azt mondják, hogy az ember a legtöbbet a szüleitől tanulja, de mond csak, mi van akkor ha az embernek nincsenek szülei? Mármint biológiailag nyilván létezniük kell, de hogy mi történik akkor ha az ember életében többé nem kívánnak részt venni? Akkor ki az aki átadja a tudást és megtanítja a kellő empátiát? Ki az akire az akkor még gyermek azt fogja mondani felnőtt korában, hogy büszke és hogy tőle tanulta a legtöbbet?
Ezek a kérdések nem csak azért olyan fontosak, mert szociális munkásként kötelességem minden egyes nevelőszülőt felvilágosítani a dolog nehézségéről, hanem azért is mert rettentő sok olyan gyermek él nevelőotthonban akit sohasem fognak örökbe fogadni.
Azt hiszem én szerencsés voltam amiért rám találtak, és azt hiszem én azt mondhatom, hogy a legbüszkébb a saját szüleimre vagyok, tőlük tanultam a legtöbbet az ő szokásaikat vettem föl, és nem, nem a biológiai anyámra gondolok, pedig tudom ki ő, tudom hol lakik, tudom hány gyereke van, mennyi fizetésből él, mi a foglalkozása. Annabelle McFontyn. Piszkos szőke hajú asszony, aki ideje korán szerelembe esett egy izlandi férfival, csakhogy az izlandi férfi sosem volt igazán szerelmes a piszkos szőke hajú nőbe, a terhesség eleén hagyhatta ott, de ezt nem tudom biztosan. Abban viszont teljes mértékben biztos vagyok, hogy a kinézetemen kívül semmi mást nem örököltem tőlük. Björn Skangern fogalmam sincsen, hogy hogyan nézett ki, a Facebook egyszerűen túl sok ilyen nevű tagot dobott ki, és a képekből.. talán bármelyik lehetne az apám. A párom szerint mindre hasonlítok kicsit, de mégsem mondhatni meg, hogy melyikre pontosan.
Ellenben az igazi szüleimre Jenna és Henry Hollowra mindennél jobban hasonlítok. Apám maga is vidám, mindig ereje teljében lévő férfi, izgalmakat hajszoló, folyton kíváncsi és tanulékony. Úgy ahogyan azt hiszem én is. Sohasem vagyok képes rosszul indítani a napjaimat, ha mégis úgy érezném, hogy bal lábbal keltem föl, hát visszadőlök egy kicsit az ágyba, s addig fekszem ott míg úgy nem érzem, hogy sokkal jobb kedvel tudom elkezdeni a reggelemet. Általában futni indulok hajnalban, képes vagyok idejekorán felkelni még egy átmulatott éjszaka után is, hogy aztán hosszú perceket töltsek azzal, hogy kilométereken küzdöm át magamat, kivéve pihenő és ünnep napokon, akkor a hosszú alvásokat preferálom, az ágyban maradós reggelekért élek-halok, az egész nap pizsamában rohangálós, sorozatmaratonokért. Máskor viszont belevetem magam az életbe, egy percet sem hagyok magamnak kihasználatlanul, előre el és megtervezett napjaimban nehéz üres járatot találni, az életem maga a rendszerezés, szinte lehetetlennek érzem az igazi spontaneitást,bár én magamról mindig és minden körülmények között azt vallom, hogy a legspontánabb ember vagyok a Föld kerekén, csak az tudja igazán, hogy mekkora lódítás ez aki igazán ismer. Nincsen olyan másodperc amiről nem tudnám mi fog történni, jobb esetben már fél évre betáblázom magamat különböző programokkal, rövid utazásokkal és egyszerű sporteseményekkel, csakhogy ha hirtelen majd valami közbe jön, akkor pánikolva igyekezzek átevezni a spontaneitás fodrozódó hullámain.
Anyám igazán empatikus, nála megértőbb ember apám szerint csakis én lehetek, jóindulatom is egészen biztosan tőle ered, ahogyan az élet iránti izgatott szenvedélyem is tőle lestem el, hosszú néma csendjeimet tőle kaptam, folyton lelkessé váló beszédtechnikám belőle ered.
Karen Bones a hosszú megnyugvást hozta el nekem, megtanított lecsillapodni, miközben a parázsból egy fújással tüzet varázsolt. Karen tanított meg fölismerni a hazugságot az igazság börtönében, miatta ébredtem rá arra, hogy milyen könnyű a szeretetet gyűlöletté formálni.
Edward Smith úgy tett hozzám, hogy egy hatalmas adagot ki is harapott. A mindennapok lüktető pulzálásból való táplálkozásom ő csitította finom falatozássá, izgatott vágyakozásom az ismeretlen felé ő fogta vissza, szenvedélyemet is ő csitította halk búgássá, féktelen tombolásból lassú andalgást varázsolt. Belőle merítettem elegendő energiát a hajnali borozgatásokhoz, az ő csendjébe tanultam meg én is csenddé válni, tőle kaptam a lehengerlő hozzáértésemet, s ő vett el mindent amit egykoron igazán a magaménak éreztem: vadságot, szenvedélyt, féktelenséget. Edward tanított meg igazán szeretni és szeretve lenni, s ő lökött el, hogy aztán az ő keze nélkül is megtanuljak felállni.


Múlt

Sietős mozdulatokkal tűröm bele az ingemet a nadrágomba, s kapkodva igyekszem a gombokat a megfelelő lyukon átügyeskedni. Egy tétova pillantást vetek a tükör felé, s csak összeráncolt szemöldökkel fintorodom el. Túl steril. Vagy legalábbis kicsit sem nevezhető hétvégi viseletnek, senki sem szeret hétvégente csuklóig begombolt fehér inget viseli valami flancos nyakkendővel.
Rutinosnak mondható mozdulatokkal nyúlok az utóbb említett kiegészítő felé - elég csicsás darab, Eddie szerint túlságosan kilök a hivatali viseletből, szerintem egészen megnyugtató, hogy van ami egy kicsit kirángat a szürkeségből -, majd megkötöm, a zakómért nyúlok, még egy utolsó pillantást vetek a tükörképem felé. Lehetne jobb is.
- Nem is tudtam, hogy dress-codeot írtunk elő. - Eddie olyan hangtalanul érkezett meg, hogy észrevétlenül képes volt mögém lopakodni, s ki tudja már mennyi ideje áll csípőjével az ajtófélfát támasztva, kezében két üveg borral, a tükörben egészen a pillantásomat keresve. Én csak összerezzenek mély baritonja hallatán, egy pillanatra lehunyom a szememet míg a szívem vadul kalapál, s mikor végre csillapodik, lustán az arcomra kúszó, szeleburdi mosollyal díjazom.
- Mert nem is tettünk ilyet. Biccentem félre a fejemet, hátha ebből a szögből kevésbé tűnök majd meggondolatlannak.
- Akkor csak így akarod lenyűgözni Joelt és Hannaht? - Ő is félrebiccenti a fejét, bár azt hiszem ő inkább azért, mert minden kérdésére választ szeretne kapni.
- Mert szerintem akkor ez a nyakkendő...- Kezd bele nyugodt lemondással, pillantását a tükörben a nyakkendőmre szegezi, orra önkéntelen ráncba szalad ahogyan jobban szemügyre veszi az apró mopszokkal díszített anyagot.
- Tudom.. túlzás. - Szakítom félbe mielőtt az ő szájából kellene hallanom, mielőtt túlságosan keserűvé válna mondandójának éle.
- El kell mennem. Vészhelyzet. - Egy utolsó pillantást vetek még a tükörképemre, ha Eddie nem állna mögöttem, most egészen biztosan zavart mosolyt ejtenék magamra elégedettségem egyfajta jeleként, így viszont, csak elszakítom a pillantásom magamról, s félrehajolva a karórámért nyúlok, precíz mozdulattal a csuklómra illesztem a mechanikus szerkezetet, végül pedig felé fordulok.
Eddie még mindig az ajtófélfát támasztja, csakhogy immáron kissé dühösen csillog a szeme, jól lehet nála önmegtartóztatóbb emberrel sohasem találkoztam. A két üveg bort - egy vöröset és egy fehéret - egészen leeresztette már, szájának íve lemondóan efelé görbül.
- Milyen vészhelyzet történhet szombat este, amiért téged keresnek? - A kérdése egyébként roppant mód jogos, ha jobban belegondolok Eddie sokkal felnőttebb nálam, a kérdései sokkal jogosabbak, mint az én válaszaim valaha is lesznek.
- Gyerekkel kapcsolatos? - Kérdezek vissza, de csak azért, mert igazából nem tudom mit válaszolhatnék neki. (Pedig Eddie gyűlöli ha kérdésre kérdéssel felelek.) Kicsit érlelve nézem, kicsit dacosan, mintha csak engedélyt kérnék tőle a távozásomra, de már réges-régen tudjuk mindketten, hogy úgy is menni fogok.
Azt hiszem van benne egyfajta szomorúság. mármint Eddieben, s egy pillanatra úgy érzem meg fogom gondolni magamat, levetem a nyakkendőmet, s pólóingre váltom az uniformist, kiveszem a kezéből az egyik üveg bort, aztán segítek tálalni. Mire a vendégeink megérkeznek, nyoma sem lesz ennek a kis közjátéknak.  Maradnom kellene. Az esténk alakulhatna akár jól is, vacsoráznánk aztán pedig valamilyen társast játszanánk ahol Eddie és én biztosan nyernénk. Mindig nyerünk. Egy igazi nyerő páros, legalábbis így emlegetnek minket. Egy pillanatra elképzelem magunkat a zuhany alatt ölelkezve, csakhogy aztán kiábrándulva rájöhessek, hogy Eddie biztosan túl fáradt lenne. Ő mindig fáradt.
- Én azt hittem, hogy szombaton soha semmilyen körülmények között nem vagy hajlandó dolgozni. - Igazából egyáltalán nem fair olyan ütőkártyákat használnia amik ténylegesen elhangzottak a számból, mert így aztán túl jó érveket kellene felhoznom, ami ellen ő még annál is erősebb ütőkártyát csapna az asztalra, és hiába lenne minden próbálkozás: Eddie nyerne. Egyszerűen képtelen veszíteni.
- Nem is dolgozom, de.. egy óra és itt leszek. Ígérem. Még az is lehet, hogy azelőtt visszaérek, hogy Hannahék megjönnének. - Kicsit közelebb lépek, hogy engeszteljem. Egyik kezéből kiveszem a hideg bort, s mint aki roppant mód ért hozzá, a címkét olvasva lassan hümmögök egyet.
- Szerintem ez legyen.Jobban illik a halhoz, mint a másik. - Kedveskedő mosolyt villantok Eddie felé, közelebb furakodva hozzá pedig lágy puszit nyomok arcának borostás ívébe. Szúrja a számat, de nem szólok érte.
Nem hisz nekem, de mielőtt ezt kijelenthetné, kicsusszanok mellette. Sietős mozdulatokkal a telefont előkapva üzenetet pötyögök miközben laza kocogással haladok lefele a lépcsőn.
Ne adj semmit Lilnek, mindjárt ott vagyok!!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Newton Hollow
Newton Hollow EmptyHétf. 24 Jún. - 20:21
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Newton!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon fontos kérdéseket vetsz fel rögtön a jellemzésed elején, amik kifejezetten elgondolkodtatóak. Az ember életében fontosak a szülők, még akkor is, ha azokat nevezzük szüleinknek, akik magunkhoz vettek minket, nem pedig azokat, akikkel a DNS köt össze. Szerencsés vagy, hiszen olyan emberek fogadtak örökbe, akikre felnézhetsz, akik jóra tanítottak és igazi példaképek lehetnek az életedben.
Komolyan képes vagy hajnalban kelni azért, hogy fuss? Very Happy Nem csak reggel, de amúgy is rávehetetlen vagyok, úgyhogy ezért irigyellek. Very Happy Én azt mondom, fusson, akit kergetnek :"D
A mopszos nyakkendő zseniális, minden alkalomra tökéletes, ha egy kis színt akarsz vinni a szürke hétköznapokba. Az előtörténeted kifejezetten érzelmesre sikerült, végig lehetett érezni azt a keserű feszültséget, ami átjárt titeket.

Nem is tartalak fel tovább, innentől kezdve tied a terep. Newton Hollow 690269075
Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni. Newton Hollow 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Newton Hollow Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Newton Hollow Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Newton Hollow D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
828
★ :
Newton Hollow Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Newton Hollow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Haviland Hollow Farm
» Baiting Hollow - Aidan & Cali
» All I want for christmas- 2013. Baiting Hollow
» Cornelia Ballard-Newton
» Emma Newton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: