New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:27-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 12:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 11:49-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 11:48-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 11:39-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 11:25-kor
Dorian J. Lester
tollából
Ma 11:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Chiara S. Pascoli
TémanyitásChiara S. Pascoli
Chiara S. Pascoli EmptyPént. 26 Feb. - 17:21
Chiara S. Pascoli

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Chiara Susanne Pascoli
Becenevek:
Chiara
Születési hely, idő:
Palermo, Olaszország, 1999. 06. 18.
Kor:
21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szingli
Csoport:
Diák
Egyetem:
NYU + Táncművészeti + még tanul
Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
motorozás, tánc, buli, császkálni a városban, nyári éjszakákon a csillagokat nézni és álmodozni
Play by:
Sasha Pieterse

Jellem
Amit senki sem tud rólam, hogy szeretek álmodozni. Azonban másokkal eltérően én igyekszem ezeket az álmokat meg is valósítani. Persze ez nem megy egyik napról a másikra, pedig egyáltalán nem szeretek várni. Szeretem a pörgést. Mondhatni hiperaktív vagyok. Valaminek mindig kell lennie, ami lefoglal, az unalomba tényleg bele tudnék pusztulni. Úgyhogy, ha valami untat, muszáj valamivel feldobnom, vagy ha ez nem lehetséges elmenekülök abból a helyzetből.
Optimista vagyok, minden helyzetben igyekszem a legjobbat meglátni, vagy valamivel jobbá tenni azt. Hatalmas kalandvágy él bennem, képes vagyok ostobaságokat elkövetni, de tudok józanul gondolkodni. Így, ha hibát követek el, azt fel tudom ismerni és mindig igyekszem kijavítani azt.
A barátaim sokszor csak bolondosnak hívnak, a szó pozitív értelmében. Igazuk is van. A legváratlanabb pillanatokban a legváratlanabb gondolataim támadnak és sokszor ezeket tettek is követik.

Múlt
-Anya, mondtam már, hogy ha Manhattanbe költözök, ott sokkal több lehetőségem lesz majd táncosként dolgozni – magyarázom, újra meg újra, miközben átvágtatok a nappalin. Nincs már kedvem ezzel foglalkozni, menni akarok és kész. Nem értem, hogy ezen miért kell úgy fennakadni.
-Chiara ismerlek, az anyád vagyok, nem gondolod, hogy ezt el fogom hinni neked – válaszolja anyám már sokadszorra. Azt hittem, hogy sokkal könnyebb lesz vele megértetni, de most úgy érzem tényleg átlát rajtam. Bár az igazi okot még ő sem tudhatja. Biztosan azt hiszi, hogy a bulik miatt akarok odamenni és ismét rossz irányba fogok elindulni. Pedig ez egyáltalán nem így van. Még gimis voltam amikor túlzásba vittem az alkoholfogyasztást és mellette még kipróbáltam ezt azt. Az egyik ilyen éjszakán még a kórházba is be kellett vinni, annyira nem ismertem a határaimat. De hihetne nekem, hogy most már megkomolyodtam és nem kell miattam aggódnia.
-Tudom anya, de azt nem, hogy hogyan tudnám veled elfogadtatni, amit szeretnék – sóhajtok. Azt hiszem ennek a beszélgetésnek sosem lesz vége. Pedig már a gépet is kinéztem, amivel New Yorkba repülnék. De először muszáj valahogy megértetnem a szüleimmel is, hogy ez egy nagy lehetőség lenne. Amit még apu támogatna is, anya viszont azon kívül, hogy értem aggódik azzal sem elégedett, hogy a húga családjához szeretnék költözni. Annak idején volt közöttük egy elég komoly konfliktus, amit a mai napig nem sikerült teljesen rendezniük. Tehát az sem visz közelebb a célomhoz, hogyha felhozom neki őket és azt, hogy majd ők vigyáznak rám. Bár remélem azért ott majd levegőhöz is fogok jutni.
-Nem mehetsz és ezzel lezártnak tekintem a témát – teszi csípőre a kezét. A tekintete pedig azt tükrözi, hogy jobb, ha nem folytatom. Valamit muszáj lenne kitalálnom, de nem biztos, hogy ez a helyes időpont arra, hogy tovább erőltessem.
-Min vitatkoztok már megint? – lép be apa is a szobába.
-Chiara Manhattanbe akar menni – feleli anya.
-Még mindig ezen megy a harc? – ingatja a fejét apa. Szeretném hozzátenni, hogy nem is fogok változtatni ezen, a végén úgyis menni fogok. De mielőtt bármit is szólhatnék apa ismét megszólal.
-Chiara menj fel a szobádba, én beszélek az anyáddal – intézi hozzám a szavait. Bár szeretnék maradni, mert nem vagyok benne biztos, hogy számomra jó irányba fog haladni ez a beszélgetés. De hosszas hallgatás után mégis eleget teszek a kérésnek.
A szobámba érve leülök az ágyamra és kezembe veszem a mobilom. Nem tudom meddig fog tartani odalent a beszélgetés, de muszáj valamivel elterelnem a gondolataimat, mert másként nem fogom kibírni. Először írok egy üzenetet a barátnőmnek, ő legalább megért engem. Az is igaz, hogy őt beavattam a részletekbe is és elmondtam neki mindent. Tudja, hogy kell nekem Leo és bármit meg fogok tenni azért, hogy az enyém legyen. De még az első akadályon se tudok továbblépni. Pedig nem hagyhatom annyiban. Hiába voltak utána pasik az életemben, de ő más. Ő volt nekem az első, talán ezért tett rám olyan nagy benyomást. De nem tudom elengedni, nem tudom rajta túltenni magam. Még akkor sem, ha már olyan sok év eltelt azóta, hogy azt a bizonyos éjszakát együtt töltöttük.
Miután az üzit elküldtem fellépek Instára és beírom a nevét. A képeit nézegetem. Annyira helyes, annyira szexi és annyira kell nekem. Ha kell a tűzön is átmegyek, hogy megszerezzem magamnak. Csak ő kell és ezen nem tudok változtatni. Az utolsó kapcsolatom öt hónapig tartott. Nem voltam szerelmes, de jól éreztem magam mellette, de közben csak Leora tudtam gondolni. Amikor szakítottam vele, akkor jött az ötlet, hogy Manhattanbe megyek.
A gondolataimat, kopogás hangja töri meg. Gyorsan kilépek az alkalmazásból és magam mellé rakom a telefont.
A szüleim lépnek be a szobába. Az arcukról próbálom leolvasni, hogy milyen döntést sikerült hozniuk, de nem sok sikerrel. Viszont, ha még mindig nem akarják, azt nem fogom annyiban hagyni.
-Apáddal átbeszéltünk mindent és sikerült meggyőznie, hogy ez neked mennyire fontos – kezd bele anya. Én pedig alig tudok hinni a fülemnek, mert ez eddig egészen úgy tűnik mintha sikerült volna elérni a célom.
-Jövő héten Manhattanbe költözhetsz – veszi át a szót apa.
-Komolyan? – lepődőm meg. Ennyi vitatkozás után végre tényleg mehetek? Ezt nem akarom elhinni. Nem tudom, hogy mivel sikerült meggyőzni anyát, de ez már nem is számít. Hatalmas mosolyra húzódik a szám és felpattanok az ágyról. Szinte repülve érkezek meg a szüleim elé és átölelem őket. Közben ismét Leora gondolok és arra, hogy végre már csak egy karnyújtásnyira vagyok tőle..

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chiara S. Pascoli
Chiara S. Pascoli EmptyPént. 26 Feb. - 18:36
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chiara!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nahát, majdnem sikerült bedőlnöm neked, hogy az álmaidat szeretnéd követni, és egy jó lehetőség miatt jönnél New Yorkba. Aztán, hoppá! Kiderül, hogy a szívedet követnéd. Vagy egy kicsit azért mindkettő? Ez mindig elég rizikós vállalkozás, hát még ha egyedül költözöl emiatt az ismeretlenbe! Reméljük, a régi nézeteltérés ellenére a nagynénéd családja azért szeretettel fogad majd, és vigyáznak rád. Mindenesetre akármi is az igazi okod a váltásra, ehhez nagy bátorság kell. Így vagy úgy, de drukkolok, hogy sikerrel járj! Very Happy

El kell mondanom, nagyon tetszik a neved, ami egyébként tökéletesen passzol ehhez az archoz és karakterhez. Bár már 21 éves, hivatalosan felnőtt már, de kicsit mégis olyan fiatal, tapasztalatlan lánykának tűnik, mint egy kisvárosi pompomlány, aki még nem is sejti igazán, mi minden vár itt rá.  Chiara S. Pascoli 2588409867 Hogy milyen veszélyes a nagyvilág. Nem csoda, hogy az anyukája annyira félti. Bár egy anya minden korban félti a csemetéjét - azt mondják.  Chiara S. Pascoli 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Chiara S. Pascoli Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Chiara S. Pascoli 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Chiara S. Pascoli 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Chiara S. Pascoli 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
861
★ :
Chiara S. Pascoli 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Chiara S. Pascoli
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chiara˛/ Susanne
» Enzo & Chiara
» Chiara&Lia|Welcome to New York, cousin.
» Stiletto Club ~ Chiara & Marco

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: