New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 64 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Életem megkeserítője
TémanyitásÉletem megkeserítője
Életem megkeserítője EmptySzer. Feb. 17 2021, 20:49
Adaline (Vezetéknév legyen valami orosz)

Play by:
Claire Estabrook (ragaszkodok hozzá)
Születési hely:
valahol USA-ban
Kor:
29 (Nem változtatható)
Lakhely:
Csak ne Queens
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Bűnüldözés
Történetünk:

Először egy parkban találkoztunk Queens-ben, amikor épp a barátnőd után kémkedtél, mert folyamatosan hazudozott és ki akartad deríteni, hogy miért. Ekkor botlottam beléd, amikor elfoglaltad a kedvenc helyem. Mivel nem tudtam rólad, hogy zsaru vagy, így nyugodt szívvel húztam elő egy füves cigit. Majd lenyeltem, amikor előszedted a jelvényed a táskádból. Azzal zsaroltál meg, hogyha nem segítek neked kideríteni ki az a titokzatos srác, akivel a barátnőd találkozgat, akkor feldobsz. Mivel lecsekkoltál, így pontosan tudod, hogy visszaeső lennék, így biztos vagy benne, hogy segíteni fogok. Nem is tévedtél, hiszen ismerem a srácot, bár nem személyesen de hallottam már róla és ki tudok egy-két dolgot deríteni róla.

A parkos találkozó után, még egyszer sikerült összefutnunk ugyancsak Queens-ben és mivel nem tudtál hazajutni, így nálam töltötted az éjszakát. Annyira el voltunk foglalva az egymáshoz idézett csípős beszólásokkal, hogy szó szót követett, pia piát és végül annyit sikerült innunk, hogy végül összegabalyodtunk egy éjszakára. Mivel nem volt túl sok tapasztalatod a férfiak terén, így velem volt az első orgazmusod, amiről nem tudok egyelőre. Viszont kíváncsi vagyok a múltadra. Valami miatt folyamat rád gondolok, és te sem bírsz kiverni a fejedből, főleg az éjszaka után.

Kicsit az előéletedről: Van egy bátyád, aki szintén a rendőrségnél dolgozik. (Más pozícióban mint te, magasabban) Jelenleg vele és az anyukáddal élsz. Apád valamerre az USA-ban, nem nagyon tartod vele a kapcsolatot. Nem sürögtek a pasik körülötted, pont ezért nincs túl sok tapasztalatod. Az elsővel csak azért voltál együtt, hogy gyakoroljatok egymáson.
A következő párod a rendőrségnél doglozik szintén, ott ismerkedtetek meg. Elég erőszakos volt veled, sosem figyelt rád és az ágyban is csak azt vette figyelembe, hogy neki jó legyen. Viszont sosem ütött meg. Fülig szerelmes voltál belé, ezért is voltál vele majdnem egy évig, mikor csak észhez tértél. Ebben anyukád is sokat segített, hogy szállj ki a kapcsolatból.

//Olyan usert keresek, aki nem tűnik el! Ez egy nagyon fontos kritérium. Légyszi azt is vedd figyelembe, hogy ne havi egy hsz-t tudj írni. Ha elfoglalt vagy, akkor inkább ne alkosd meg ezt a karaktert, mert szeretem a pörgős játékokat és szeretnék haladni a karakter fejlődéssel.
Úgy szintén fontos, hogy te is szabadon alakítsd a karaktert, ne csak velem játssz. Így még több bonyodalom lehet az életükbe.
Szeretnék csípős beszólásokat, nem romantikus, nyálas játékokat tervezek az elején. Mindig beszólogatnak a karakterek egymásnak, akár durvábban, akkor pofon is lehet a vége Zachary felé. A lényeg, hogy az én karim sosem fog megütni, viszont te megteheted, ha úgy érzed, hogy elszállt vele a ló. Very Happy
Ez egy olyan karakter, ami már volt az oldalon, így vannak vele játékaim. Szeretném ezt folytatni, ezért is szeretném visszahozatni a karaktert. És talán ez miatt egy kicsit kötött egy-két dologban.

Lassan kialakuló szerelmi szálra tervezek. (Ez nem azt jelenti, hogy egy havi intenzív játék után család lesznek)

Ha van kérdésed, nyugodtan tedd fel, nem harapok. Very Happy És nagyon várom, hogy megjelenjél megint az életemben.   Életem megkeserítője 3874598021  Életem megkeserítője 1159569709
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Életem megkeserítője 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Életem megkeserítője 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
 
Életem megkeserítője
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Életem történetei
» Te mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme
» Életem nője
» Életem férfijai
» Életem meghatározó alakjai -

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: