New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 59 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 48 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Remington Fellowes
tollából
Ma 12:57-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:34-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:33-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:03-kor
Harvey Wilkins
tollából
Ma 12:02-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:36-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:42-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Életem meghatározó alakjai -
TémanyitásÉletem meghatározó alakjai -
Életem meghatározó alakjai - EmptySzer. Márc. 25 2020, 13:01
Csodalány Elkelt!

Play by:
Elizabeth Lail van a képen, de nem ragaszkodom hozzá! Alkuképes, erről tárgyaljunk privátban!
Születési hely:
alkotóra bízva
Kor:
alkotóra bízva
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
alkotóra bízva
Családi állapot:
alkotóra bízva
Csoport:
alkotóra bízva
Történetünk:

Te vagy a legügyesebb szakács, akivel valaha összesodort az életem - beleértve magamat is! Te fogod megmenteni az egyik éttermem a bukástól, miután egyre kevesebb a törzsvendégem. Épp a minap' telefonáltunk egyet, hogy betérj hozzám egy állásinterjúra, én pedig rögtön fel is vettelek. Szóval, hogy is van ez? Elvarázsolod a konyhám, meg a fejem is megbűvölöd? Kisasszony, nem sok ez így egyszerre? Miféle boszorkány vagy te?
Egyik este azon kaptam magam, hogy dobtam rád egy smst, és elkezdtünk az online térben is társalogni egymással. Mint kiderült, boldog párkapcsolatban élsz valakivel. Ez pedig azért egy bizonyos határt legalább húz közénk. Húz, ugye?

// Ahogy olvasható is, nem szeretnék megszabni szinte semmit. Lehetnek a későbbiekben barátok, vagy akár több is. Ez csak és kizárólag az alkotón és a játéktéren történő kémián múlik, nincs kőbe vésve semmi. Nagyon várom a kisHölgyet!//




Hogy is van ez? Elkelt!

Play by:
Robert Downey Jr van a képen, de nem ragaszkodom hozzá! Alkuképes, erről tárgyaljunk privátban!
Születési hely:
alkotóra bízva
Kor:
alkotóra bízva
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
meleg
Családi állapot:
alkotóra bízva
Csoport:
alkotóra bízva
Történetünk:

Te vagy a férfi a társkereső appról, aki azt mondja, hogy véletlenül írt rám, de azóta már bevallotta, hogy meleg. Nem küldtelek el, nem zártam rád az ablakot, mert megkedveltelek és az az igazság, hogy nagyon jókat tudunk beszélgetni hajnalban. Miért is ne akkor?
Nem tudom a neved egyelőre, te sem az enyémet. Mégis jó pár hete társalgunk és egyre sűrűbben, egyre tovább. Szeretek veled beszélgetni, ami olyan mélyre merült, hogy már kameráztunk is. - Nem volt kardvillantás, annál előkelőbbek vagyunk! -
Szóval azt javasoltam, hogy találkozzunk egy kávézóban, ismerjük meg egymást. Te is rábólintottál. Szóval, mikor lesz a randi?

// Ahogy olvasható is, nem szeretnék megszabni szinte semmit. Lehetnek a későbbiekben barátok, vagy akár több is. Ez csak és kizárólag az alkotón és a játéktéren történő kémián múlik, nincs kőbe vésve semmi. Nagyon várom az Urat!//

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Életem meghatározó alakjai -
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Életem történetei
» Te mocskos szemétláda! Avagy életem NAGY(ex)szerelme
» Életem megkeserítője
» Életem nője
» Életem férfijai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: