New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 88 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Cole, my boyfriend
TémanyitásCole, my boyfriend
Cole, my boyfriend EmptySzer. Feb. 17 2021, 16:19
Cole meg még valami

Play by:
Hero Fiennes-Tiffin
Születési hely:
nem releváns
Kor:
20-21
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
bi, pán, vagy hetero
Családi állapot:
kapcsolatban vagy velem
Csoport:
diákok, orvostanhallgató vagy
Történetünk:

Alacsony, szőke, kék szemű, babaarcú. Ez az ideális típusod, mégis már két éve én vagyok a barátnőd. Barna hajú, sötét bőrű, szintén barna szemű, és szigorú arcvonásokkal megáldott, magas lány. Valami biztos volt a személyiségemen, ami lenyűgözhetett annak idején. Sosem mondtad el, hogy ilyen megtörtént volna, talán csak szimpla időtöltés voltam neked, mert egy volt a baráti körünk. Annak idején sokszor jártunk egy társaságba, viszont az egyetem megkezdése után valami megváltozott. Mi eltávolodtunk, de te - csak úgy, mint a szüleim - ragaszkodsz ahhoz, hogy veled együtt tanuljak tovább az orvosi egyetemen. Sokat segítesz az ehhez szükséges tárgyakban, de a kapcsolatunk már kizárólag erre összpontosul: a tanulásra. Erről kérdezel, de az nem érdekel, hogy esetlegesen mi van velem. Ha megsimogatom az arcod, elhúzódsz és felhívod a figyelmem arra, hogy koncentráljak. Ha nem tudom visszamondani azt, amit te korábban elmagyaráztál nekem, mérges leszel rám. Ilyenkor összeveszünk, aztán hazamész. Másnap bocsánatot kérsz egy üzenetben és biztosítasz  róla, hogy egyszer majd együtt ebédelünk. Ez sosem történik meg. Ha éppen nálunk vagy, és én házon kívül szeretnék lenni, akkor előszeretettel kritizálod a ruhatáramat, felhívva a figyelmemet arra, hogy a magassarkúra nincsen szükségem, hiszen magas vagyok, a vörös rúzs ribancos, a ruhatáram pedig túlzottan feltűnő. Régen ezekkel a dolgokkal egyáltalán nem volt bajod. Én meg folyamatosan azon járatom az agyamat, hogy melyik unalmas, köpenyes szőke csajjal csalhatsz, amikor nem vagyunk együtt. Talán éppen ez az oka annak is, hogy már nem akarsz úgy velem időt tölteni, mint régen. Te is tudod, hogy nem vagyok buta, nem bántok másokat, szimplán a külsőm alapján lehetek "picsás"... Viszont mindennek ellenére akarsz engem megváltoztatni, ami miatt már régóta nem érzek önbizalmat a kapcsolatunk megtartásához. De túlságosan félek attól, hogy mi lesz, ha kilépek belőle.

// A pb csak ajánlat, lényegében teljes mértékben változtatható. A két karakter sorsa nincs eldöntve, a végkifejlet rajtad is állhat... Sok izgalmas, akár drámai lehetőségünk van, kijátszhatjuk az első randikat is kijátszani. Várlak szeretettel, biztosan izgalmas lehetőség lenne ezt a plotot vinni a jövőben. Cole, my boyfriend 4146035580 Örülnék, ha már nem csak njk-ként lennél jelen az életemben


lovers or enemies.
Now, either embrace me or, become my enemy, it’s either between thesе two so, it can’t be simpler, right?
mind álarcot viselünk
Cleo A. Ballos
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cole, my boyfriend HqGCCIt
Cole, my boyfriend H3yPONZ
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
I saw the signs and I ignored it
Rose-colored glasses all distorted
Set fire to my purpose, and I let it burn, You got off on the hurtin', when it wasn't yours, yeah, we'd always go into it blindly, I needed to lose you to find me, this dancing was killing me softly, I needed to hate you to love me
★ családi állapot ★ :
Cole, my boyfriend SsNm5tD
'Cause everybody's looking at you
And I don't think you even notice
That everybody's talking 'bout what you do, every time that you move, it ain't no secret, You don't need to try 'cause you doing you, got you owning this room, you're everyone's weakness
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Cole, my boyfriend AUfzuQy
★ foglalkozás ★ :
uni-student; Columbia - psychology
★ play by ★ :
Hailee Steinfeld
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
Cole, my boyfriend 2oN4aHs
 
Cole, my boyfriend
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hale's Hockey Boyfriend
» Cole
» Amicia Cole
» Cole & Lina
» cece & cole

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: