New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 19:18-kor
Shawn Hawthorn
tollából
Ma 19:07-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 18:57-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:50-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 18:44-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:40-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 18:34-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:33-kor
Michel O'Connor
tollából
Ma 18:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
TémanyitásZachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptyHétf. Feb. 15 2021, 15:12

Zach and Kath
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Alig aludtam valamit az éjszaka, csak forgolódtam. Még mindig nem hiszem el, hogy egy fedél alatt kell élnem Kierannal. Nem mondom nagyon nehéz volt megállnom, hogy ne osonjak fel az emelettel és fojtsam meg egy párnával, vagy madzaggal. Akár még az ételeit is megmérgezhetném. De... De egyik sem illene igazán hozzám. Meg akkor nem élvezhetném ki, a szenvedését, arról nem beszélve, hogy Alecnek is ígéretet tettem. Most nem hagyom, hogy elveszítsem a fejem. Most megfontolt és nem mellesleg türelmes leszek. Viszont ezt a dühöt és mérget valahogyan le kell vezessem. Az éjjeliszekrény mellett lévő órámra pillantva látom, hogy még csak reggel hat múlt. Valakivel beszélnem kellett, és azt tudtam, hogy nem a bátyám lesz az. Imádom őt, de még egy olyan lelki fröccsre nincs tőle szükségem. Nem mellesleg lehet az O’Donnel csajnál van és “testőrködik” éppen. Így egy valaki maradt. Zachary. Vele úgy is rég találkoztam, ráadásul mióta elkezdtük leszervezni ezt a dolgot, még ritkábban találkoztam a legjobb barátommal. Na igen, mert nekem olyan is van, nem gondolná senki sem? Kierannak amúgy is van valami délelőtti, vagy reggeli megbeszélése, így... nekem nem kell reggelit készítenem neki. Szeretek meglepetéseket okozni, ez általában vagy kellemesre sikeredik, vagy nem annyira. Lehet hogy Zach-nek korán lesz, de biztos örül egy finom reggelinek amivel meglepem majd. Ezzel az elhatározással ugrok ki az ágyból és indulok el zuhanyozni. Ez a bájgúnár meg azt hitte, hogy ki fog rajtam, nem véletlenül találta ki ki olyan vacsoramenüt a rokonainak. De én büszkén készítettem el az ír kaját is. Ha valamit az ölésnél és a közel-harcnál jobban tudok az a főzés. Ha valaki elé kaját rakok, amit én készítettem száz százalék biztos vagyok abban, hogy megnyúlja utána mind a tíz ujját. Sőt utána még repetázni is akar. Miután kimászok a víz alól magamra rángatok egy sötétkék farmert, egy kék pólót és csíkos pulóvert, valamint hosszú szárú csizmát. Hosszú, gesztenyebarna fürtjeimet szabadon hagyom, felkapom a kabátom, a sálam, és egy piros sapkát a fejemre, és már indulásra készen állok. Minél előbb ki kell szabadulnom ebből a házból, megfojt a düh és a vágy, hogy most azonnal végezek az idősebbik O’Donnell-el. Nem tudom hogyan fogok ki bírni mellett hónapokat, ráadásul ahogy néz engem ideegesítő. Látszik rajta, hogy ő minden nőt megkap akit akar, nos hát engem nem fog. Vagyis nem úgy ahogy ő akarja, mert hogy az én arcom lesz az utolsó ebben az életben akit látni fog. Mikor felpattannék a motoromra érzem, hogy rezeg a telefonom, ez csakis Alec lehet, ki más?
-Bátyó, reggel fél hét van, nem alszol?- morgom a telefonba köszönés helyett,- Katherine, azért neked is jó reggelt! És én is ezt mondom, miért nem alszol, hogy telt az éjszakád?- kérdezi aggodalmas hangon. Na ez az, ezért nem akartam vele beszélni, mióta Russeléket eltemettük folyton így beszél velem, vagy mérges. Mintha engem annyira babusgatni kéne, mintha nem mellette nőttem volna fel,- nem vagy a bébicsőszöm. Túléltem. Nehezen, de visszafogtam magam. És hogy telt a te éjszakád a királynővel?- kérdezek vissza,- hát hosszú volt de... hova készülsz?- gondolom hallja az utca zaját, mindig is jó megfigyelő volt,- levezetni az idegességem, és ne zaklass folyton!- azzal kinyomtam a telefont, a táskámba süllyesztettem és gázt adtam. Először a piac felé vettem az irányt, ahol alapvető élelmiszereket megtudtam venni, mert ahogy ismerem Zach-et gondolom csak piával, és mással van tele a hűtője. Miután sikerült beszereznem egy csomó mindent két szatyorral jöttem el az egyik kedvenc boltomból. Gondoltam arra, hogy talán fel is hívhatnám, hogy engedjen be, mert kulcsot azt még nem kaptam tőle. Nem mintha nem láttam volna már mindent, mert hát régóta ismerem, és ő a legjobb és legrégebbi barátom. Volt idő mikor más is volt köztünk, mint barátság. Olykor... még Russel mellett is előfordult, amíg nem vált komollyá a dolog. Arra mondjuk nem vagyok túl büszke. Sőt, a temetés után is rajta vezettem le azt a felhalmozott érzelmi állapotot amivel nem tudtam mit kezdeni. Talán kihasználtam, nem mintha ezt ő nagyon bánta volna, gondolom....
Fél óra múlva már a bejárat előtt vagyok, ahogy megnyitom az ajtót zárva. Gondolom szépen szólhatnék is neki, de mivel bérgyilkos vagyok értek a zár feltöréséhez is. A kuncsafthoz sem szoktam engedélyt kérni, akit el kell tenni láb alól. Ki kapom a kezemből a hullámcsatjaimat, és annak segítségével nyitom ki a zárat. Egyenesen a konyhába megyek ahol lepakolok, majd benézek a hálóba, miközben hortyog. Támad egy gonosz ötletem, hogy lefényképezem, hogy tényleg úgy alszik, mint egy óvodás, de aztán elvetem ezt. Felnőtt emberek vagyunk, és inkább ledobom magamról a kabátot meg a sapkát, feltűrőm a pulcsi ujját, begumizom hosszú tincseim és neki állok. Kezdésnek csinálok egy kis, hamm and eggs-t, közben sütök amerikai palacsintát, és gofrit, mind a kettőhöz saját külön receptem van, plusz házi készítésű szószok. Ne legyen egy szava sem, már még a narancs juice-t is saját kezemmel csavarom. Édes barát vagyok, mi? Amint ezzel elkészülök, mindent az asztalra helyezek, és éppen azzal vagyok elfoglalva, hogy tányérokat vegyek ki a szekrényből.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptyHétf. Feb. 15 2021, 16:41
- Akkor holnap délben kezdek! Túl sok túlórám van. – Rántom meg a vállaimat, a főnöknek nem igazán tetszik, de muszáj elfogadnia. Illetve nem is muszáj, mert ki is rúghat, de átlagon felül teljesítek lóf@sz fizetésért, így hülye lenne kirúgni. Gondolom ezt ő is lezongorázta a fejében, mert végül egy sóhaj kíséretében lenyugtázta a dolgot. Amúgy is lejelentettem mindent, nem fog a cég belehalni abba, ha 4 órával később kezdek.
Még befejeztem pár dolgot a gépen, hogy ne érje szó a házat, majd kicsit nyújtózkodtam, és éreztem, ahogy a gerincem roppant egyet. Egy halk au azért elhagyta a számat, arra nem voltam felkészülve, hogy ekkorát fog szólni és fájni. Teljesen elültem a seggem, ez ritka, hogy egész nap nem állok fel a géptől, de néha ez is megtörténik. Most viszont vége a munkának és irány haza. Illetve elsőnek benézek a srácokhoz, hogy mit sikerült alkotniuk. Egyre jobban kezdem unni ezt az üzletet, viszont a befolyó összegről nem szeretnék lemondani.
- Na téged is látni, Zachary? Hogy megy a sok hülye megkopasztása? – Egy kis élt sikerül felfedeznem a hangjában, de csak megrántottam a válaszom és tovább sétáltam.
- Ma korán akarok végezni. Nincs túl sok ahogy látom, egy körrel szétdobjátok az összeset. – Rántom meg a vállaimat, ahogy végig olvasom a ládákra írt kódokat. Minden kód, egy-egy vevőt jelent, amit már kívülről fújunk. Könnyedén átvizslatom a rekeszeket, csak fel kell pakolni aztán kiszállítani. Hamar megvan.
- Na nem! Nem játszod el megint, hogy lelépsz. Nem te vagy a főnök még mindig! – Hallom a dühös hangokat magam mögött, de a fülem botját sem mozgatom. Nem sokáig fogják nekem ezt az orrom alá dörgölni, csak ki kéne találnom, hogy hogyan szabaduljak meg Davis-től és hogy ne legyen kétség afelől, hogy én veszem át a vezér szerepét. Viszont ehhez muszáj egyedül lennem, hogy nyugodtan tudjam szövögetni a terveimet.
- Majd holnap este itt leszek! Hamar megvagytok, csak 3 cím és majdnem mind egymás mellett van. – Rántom meg a vállam, majd kisétálok. Egyenesen haza megyek, még bevásárolni sincs kedvem, azt hiszem talán van még egy fél szendvicsem a hűtőben.
Úgy szeretem azt a tényt, amikor sokáig aludhatok másnap, mert később kell kezdenem. Kicsit azt hiszem túl hajszoltam magam, így felgyűlt pár túlóra, és megengedhetem magamnak, hogy csak délben jelenjek meg az irodában. A srácoknak sem kell segítség, elintézik maguk a kiszállítást, így édesen zuhanok be az ágyamba az este. Hamar elalszok, megint érzem, hogy a testem nem örül annak, hogy túlhajszolom, de a pénzt jobban szeretem, mint a saját egészségem.
Hallom, hogy valaki matat a konyhában, de nem foglalkozok vele, biztos a szomszédot hallom. Aztán illatokat is elkezdek érezni. Na jó, tegnap nem szívtam, nem kéne hogy hallucináljak. Tényleg valaki főz a konyhámban vagy a szomszéd fúrt egy lyukat a falamra, hogy szívasson?
Hason fekszek, fél pucéron, úgy tolom fel magamat az ágyon. Kiszállok az ágyból, természetesen húzom magammal a takarót. Idő mire kimászok belőle, fene se érti, hogy sikerült beletekerednem.
Amint sikerül, visszadobom az ágyamra, majd megyek kifele a konyha irányába. Valami serceg, úgyhogy valaki főz, ennyit vontam le. Ásítok egyet és a hasam is megkordul a finom illatokra, tegnap ebéd óta nem ettem semmit. Nyújtózkodva lépek be a konyhába.
- Te mit csinálsz itt?! – Alig látok ki a fejemből, az álmosság még mindig úrrá van a testemen, muszáj egy kávét meginnom. Az nem kerülte el a figyelmem és a szaglásom, hogy milyen jó illatok terjengenek a konyhámban. Megdörzsölöm a szemeimet, annyira most keltem, hogy dühösnek sem sikerül lennem, legalábbis a rekedtes hangomon nem igazán érződik. Átmegyek a konyhán, közben meglesem, hogy mit tevékenykedik.
- Tudod, létezik csengő... Nem kéne betörnöd hozzám, akár hányszor kedved tartja! – Tovább morgok, ahogy a kávéfőzőt bekapcsolom. Előveszek két bögrét, természetesen az egyik az enyém, bele is rakom az egy kanál cukrot.
- Ja! Érezd magad otthon! – Fordulok felé, miközben ásítok egyet, és őt nézem. Ismerem már annyira, hogy ezeket elengedje a füle mellett. Bosszantó és az agyamra megy, amikor ezt csinálja.
- Kérsz kávét, Kitekat? – Döntöm oldalra a fejemet, ahogy a karjaimat a csupasz mellkasom előtt összefűzöm és várom, hogy a gép jelezzen, készen van.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptyKedd Feb. 16 2021, 18:45

Zach and Kath
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



 Egy valaki létezik a földön, a bátyámon kívül aki tud minden bal lépésemről a múltamból, és aki tisztában van minden jövőbeni tervemmel is. Ez pedig nem más, mint Zach. Amikor fél évvel ezelőtt elvesztettem a családom, és a jövőképem, ő nem állt le szent beszédet tartani a türelemről. Mint ahogyan Alec tette, ő csak mellettem volt, minden alkalommal, amikor kellett csak itt volt és ez elég volt nekem. Ugyan is utáltam a fölösleges szájtépést, arról nem beszélve, hogy a bosszúvágy még mindig elemi erővel tombol bennem. Igazából az elmúlt hat hónapban csakis az tartott vissza attól, hogy az O’Donnell-ekre rúgjam az ajtót, hogy a bátyám megfenyegetett. Igen! Alec képes lett volna leláncolni a pincében egy székhez, hogy nehogy ostobaságot tegyek. Nem azért mert nem bízott meg kellőképpen, hanem sokkal inkább azért mert ismert. Tudta, hogy képes vagyok egyedül is rájuk rúgni az ajtót még akkor is, ha túlélési esélyeim egyenlőek a nullával. Ami azt illeti most sem sokkal több az esélyünk erre, főleg ha nem tudunk majd időben felszívódni. Arról nem beszélve, hogy én eleve hülyeségnek tartottam az egészet, hogy beépülni közéjük, a helyett, hogy szemtől szembe ölnénk meg őket. De Alec szerint fontos az, hogy túl is éljük az egészet. És mivel ő az idősebb, meg nem mellesleg a higgadtabb is, kénytelen voltam beleegyezni. Bár amikor beleegyeztem ebbe a marhaságba arról nem volt szó, hogy a kis király lakásán kell élnem. Mert úgy voltam vele, hogy pár órát amíg főzök rá ki bírok, ennyit még elvisel a gyomrom, viszont, hogy folyton a képét kell bámulnom, na azt már nehezebben. Főleg, hogy minden alkalommal amikor meglátom olyat fejet vág, mintha meztelenül képzelne el, a perverz mosolyát le sem tudná tagadni. Mondjuk az más kérdés, hogy a családom gyilkosával nem csinálnék semmit... csak megölném. Meg ezzel megsérteném Russel emlékét is. Bár lehet ott mindenki ilyen perverz, mert az embere, aki felvett az is úgy bámult rám, és azóta is a nyomomban liheg. Vagy azért, hogy megkérdezze mi újság velem, vagy, hogy kávét hozzon. A legrosszabb az volt amikor vacsizni akart elvinni, és mivel nem húzhatok be neki, finoman kell visszautasítanom. De megmondom őszintén: baromi nehezen megy, amikor legszívesebben lenyomnék a torkán egy csövet amivel elhallgathatom, vagy csak megismerkedhetne az öklömmel. De Cissy, akinek abban a házban lennem kell nem tesz ilyet, nem tudom meddig fogom bírni ezt a feszültséget, a nélkül, hogy valakiben kárt kéne tennem. Alecnek mondtam, hogy jó lenne valami más, meló, amivel foglalkozni szoktunk, hogy levezessem a fölösleges feszültséget, na meg eltereljem a gondolataimat is. De ő csak azt szajkózza, hogy most erre száz százalékon kell teljesítenünk, és koncentrálnunk, különben valami balul fog elsülni és nem hogy nem állunk bosszút, de még idő előtt meghalunk. Az az igazság, hogy én már annak is nagyon örülnék, ha ezt a marhaságot hagynánk és végre valahára belé vághatnám a késemet Kieran O’Donnell húsába, és a golyóm által végre megszünjön dobogni a szíve. Még akkor is, ha én is vele halnék, ha az lenne az utolsó tettem ebben az életben. Tehát ezért kell elterelnem a figyelmem, és egy hirtelen ötlettől vezérelve gondoltam, hogy meglepem egy klassz reggelivel a legjobb barátomat. Akár örül neki, akár nem. Bár aki már evett a főztömből még nem volt olyan, hogy ne örült volna, mikor főztem neki. Legyen akár mennyi is az idő. Ráadásul kellett a társasága is,ő legalább nem oktat ki....
Már éppen a tojásokat pakolom ki a tányérokra amikor meghallom Zach igen csak álmos hangját. Durcás képet vág, és habár próbál dühösnek tűnni, de ne igazán jön össze a rekedtes hangja miatt.
-Először is, neked is jó reggelt,- mosolygok rá angyali arccal,- másodszor meg nem látod? Tudod... még fiatal vagy ahhoz, hogy a szemed annyit romoljon, hogy fél méterre se láss el.- vágom oda neki némi pimaszsággal a hangomban.
-Tudod, ha már rég adtál volna egy kulcsot, akkor nem kéne folyton betörnöm a legjobb barátomhoz, ha éppen meglepetést akarok okozni neki,- kacsintok rá vidáman. -Amúgy meg már mindent is láttam, nem tudsz meglepetést okozni,- szólalok meg, amint elkezdem a gofrikat, a palacsintákat és a szószokat is az asztalra pakolni.
-Köszi, ez már rég megtörtént,- nézem ahogy a kávéfőzővel foglalkozik,- hosszú volt az éjszaka?- kíváncsiskodom még mindig vidáman, -és amúgy nem akarsz felvenni egy pólót? A végén még megfázol, és nem venném a szívemre,- szemtelenkedek vele tovább, - tudod, hogy igen, és örülnék, ha nem hívnál így, lassan harminc leszek,- vágok durcás fejet, majd játékosan bele is boxolok az egyik vállába,- azt hittem örülsz nekem,- pakolom továbbra is az asztal a maradék dolgokat.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptySzer. Feb. 17 2021, 10:29
Sosem végeztem még ilyen korán tegnap, és azt is tervezem, hogy később megyek be a munkahelyemre. A főnökömnek tényként közöltem, aki inkább beleegyezett, így már csak a srácokat kell lerendezni. Gondoltam, hogy elsőnek nem fognak örülni neki, de sz@rok bele. Időben akarok az ágyban elterülni. Hazafele pedig pont azon gondolkozok, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, ha hétköznapi életet élnék. Minden nap végeznék 5-kor, lenne időm bevásárolni és egyáltalán nem lennék fáradt. Végig futtatva ezt az agyamon egyből elvetem, mert sokkal jobban szeretem ha pörögnek a dolgok még akkor is, ha egy-egy nap után hullafáradtan dőlök ki a kanapén vagy épp ha be tudom magam vonszolni, akkor az ágyba.
Most viszont erre nem került sor, végre rendesen le tudtam feküdni, és egészen addig édes álmom volt, amíg meg nem hallottam a motoszkálást a konyhában. Mivel finom illatok szállingóznak a lakásban, a betörőt elvetem, mert az nem állna neki főzni. Ezért is megyek ki oly nyugodtan a konyhába, hogy megnézzem mi történik.
- Most keltem fel, ha nem vetted volna észre… – Morgok tovább, azt hittem ismer már annyira, hogy az első kávém előtt ne szóljon hozzám senki. Bár ahhoz képest, hogy bárki mást meg tudnék enni, ő vele még egészen türelmes vagyok, kávé előtt.
- Egy kulcsot?! Feleségül ne vegyelek? – Vonom fel az egyik szemöldökömet, elég sokat vár tőlem. A nővéremnek se adtam kulcsot, pedig ő családtag, ahogy anyám se kapott. De ahogy látom igazából neki tök mindegy, hogy van-e kulcsa vagy nincs, ha akar úgyis bejön, mint ahogy most is tette. Morcos vagyok, kell a kávém, hogy felkeljek. Alapból az vagyok, mert elég korán van és úgy terveztem, hogy legalább 10-ig ki sem szállok az ágyból.
- Vettem észre. – Morgok továbbra is az orrom alatt. Valahogy sejtettem, hogy őt annyira nem fogja izgatni, hogy hány óra van, vagy épp aludnék. Viszont a finom illatok, ahogy átjárják az orrom, újból korgásnak indítja a gyomrom. Imádom a főztjét, csak halkan megjegyzem, talán ezzel ki is tud engesztelni, hogy felkeltett.
- Nem! Kifejezetten korán végeztem tegnap és ma is csak délre kell bemennem. De te igazán elárulhatnád, hogy mit keresel itt? Nem a szuper titkos ügyeden kéne dolgoznod? Vagy kimenőt kaptál? – Nézek rá gyanúsan. Azzal tisztában vagyok, hogy nem egészen van ínyére ez a “munka”, de tudom, hogy megbirkózik ezzel. Végig nézek rajta, eddig nem kérte, hogy vegyek fel pólót, legalábbis nem emlékszek rá.
- Attól nem félek, mert megy a fűtés. Amúgy is minek vennék fel pólót, láttál már meztelenül. Vagy nem örülsz, hogy láthatod Adonis testem? – Pimaszul mosolygok rá, tudom, hogy tetszik neki a látvány. Eddig sem panaszkodott rá. Mellesleg jelen pillanatban azt sem tudom, hogy merre vagyok arccal, szóval a pólóm a legkisebb gondom. Majd kávé és reggeli után felkapok valamit, ha nem idegel ki addig is.
- Az nem számít. – Forgatom meg a szemeimet, amúgy is csak öregíti magát. Azért messze van attól a mindjárt 30-tól, de ezt nem hozom fel neki. A nevet illetően, tuti, hogy az öregek otthonában is így fogom hívni, mielőtt kihívom egy tolókocsi futam versenyre. Nyögök egyet, ahogy bele boxol a vállamba. Túlságosan fel van pörögve, legalábbis hozzám képest. Nagyon kíváncsi lennék rá, hogy vajon miért és honnan szedte az energiáját.
- Örülök… Örülnék, ha mondjuk később jöttél volna, nem hajnalok hajnalán… Ja és ha előtte hívsz és nem csak megjelensz a konyhámban. Tudod, hogy utálom mikor ezt csinálod! – Javítom ki magam, majd a kávéját is elkészítem, ahogy szereti, majd megfogva mindkét bögrét odamegyek az asztalhoz és leülök. Odarakom az ő tányérja elé a bögréjét, én viszont kortyolok belőle még egyet.
- Hm, jól néz ki. – Jegyzem meg, majd ha engedi, akkor el is kezdek enni.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptySzer. Márc. 10 2021, 21:58

Zach and Kath
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Nos az emberekről elmondható, hogy nem igazán szeretik a meglepetéseket, ezzel teljesen tisztában vagyok. Hiszen én is ezen emberek közé tartozom, pontosan úgy, ahogy öribarim, Zach is. Viszont annyi különbség van a többi ember és köztem, hogy engem abszolúte hidegen hagy az, hogy ki szereti a meglepetéseket és ki nem. Arról nem beszélve, hogy tudom jól Zach-et a főztömmel minden alkalommal leveszem a lábáról. Emlékszem, amikor elő álltam ezzel a dologgal, apám nem igazán támogatott ebben a dologban. Számára teljesen elfogadott dolog volt, és nem mellesleg egyértelmű, hogy a családi vállalkozásban fogunk dolgozni. Igazából nekünk is, hiszen már gyerekkorunk óta arra neveltek és képeztek ki, hogy gyilkoljunk. Ez volt a természetes. De valahogy elkezdtem otthon kotyvasztani, és szép lassan rájöttem, hogy élvezem csinálni. A gyilkolás mellett azt élvezem a legjobban. És jó is voltam benne, a gyilkolás mellett. Így a bátyám támogatásával elkezdtem suliba járni. Szóval most már hivatalos szakács vagyok. És ha egyszer befejezzük ezt a szar életet, bár azért szeretem csinálni, akkor szeretnék nyitni egy éttermet. Nem tudom, hogy mennyire menne nekem a normális élet. Vagy, hogy a tudat, hogy minden nap adott időben keljek fel, nyissak ki egy éttermet, főzzek emberekre, majd menjek haza a férjemhez és a gyerekeimhez. Úr isten! Az egyetlen férfi az életben akinek szültem volna meghalt. Vagyis pontosabban megölték. És én sosem voltam az a romantikus alkat aki fehér ruhás, több száz vendéggel tartandó esküvőről álmodott. Sohasem voltam az. Most amúgy is sokkal fontosabb dolgom van, megbosszulni a családomat, majd felszívódni. De az egész kezd olyan irányba haladni ami egyáltalán nem tetszik. Már az elején problémába ütköztünk. Ugyan is n nem akartam O’Donnell házában élni, amikor egy levegőt szívni is nehéz vele. Ez lassú folyamat lesz, sokkal lassabb, mint ameddig a türelmem kitartana. De először a bizalmukba kell férkőznünk, és az nem három napba fog telni. Már az elején sem tetszett ez a álruhás baromság.
Így a legkézenfekvőbb dolgot tettem ami eszembe jutott, hogy lefoglaljam magam mielőtt felrobbannék a méregtől és a tehetetlenségtől. Nem foglalkozva azzal, hogy Zach-nek mennyire korán is van. Hiszen... tudtam, ha megérzi a reggeli illatát azonnal elpárolog a mérge is, még akkor is ha ránéz az órájára. Lassan siklik végig rajta csokoládé színű íriszeim, majd oldalra billentett fejjel fixírozom az arcát.
-Tudod, elég nehéz nem észrevenni, úgy horkoltál, mint egy mormota,- pimaszkodom vele, ahogy rá is kacsintok,- a frizurádról és csipás szemeidről meg inkább ne is beszéljünk,- válaszolom neki mellékesen ahogyan vissza térek ahhoz amit éppen csináltam. Igazából akkor lepődtem volna meg, ha nem így reagál, akkor aggódhatnék érte, hogy nem lázas-e véletlenül. És nekem pont ez kell, hogy eltudjam terelni a figyelmem és levezessem a feszültséget. Még azon is gondolkodtam, hogy elmegyek később a lőtérre gyakorolni párat De az az igazság, hogy az nem izgalom, hogy egy táblára célozzak. Na meg az emberekre sem vagyok kíváncsi, ilyen állapotomban nem sokat tudok elviselni anélkül, hogy elkapna a vágy, hogy orrba gyűrjek valakit. Vagy belé eresszek a mellkasába egy tár golyót. Mondjuk lelki szemeim előtt megjelenik Kieran önelégülten dögös képe, és üdvözült mosoly költözik a számra ahogy elképzelem a pillanatot. Amire sajnos ki tudja meddig várnom kell majd.
-Akkor meg ne panaszkodj,- nézek rá,- és óh nem, azt nem kell. Azt gyanítom, hogy hamar gyarapítanánk a válási statisztikát, és elvált nő sem akarnék lenni,- szólalok meg megjátszott sértődöttséggel a hangomban, igazából nem is érdekel, hogy kapnék-e kulcsot vagy sem. Ha be akarok jutni valahova, hát bejutok. Elég béna bérgyilkos lennék,ha egy sima zár gondot okozna nekem. Szerintem ezzel ő is tisztában van, mindig is a saját fejem után mentem, és ráadásul elég makacs voltam ahhoz, hogy elérjek bármit. Játékosan össze borzolom sötét fürtjeit, mert tudom, hogy ezt mennyire utálja. És én mennyire imádom cukkolni.
-Tudod házsártos egy vénember lesz belőled, ha így folytatod. Nem hogy megköszönnéd, hogy voltam olyan kedves és mire felkeltél csináltam reggelit,- felhúzom az orrom egy pillanatra,- amúgy meg ébreszthettelek volna kellemetlenebbül is,- lassan végig nézek rajta,- mondjuk egy vödör jeges vízzel, annak nem örülnél ennyire,- harapok bele az alsó ajkamba játékosan. Nem mintha megtettem volna, nem azért mert nem merném, mondjuk ha másról lenne szó, szívfájdalom nélkül. Bár elképzelem Zach arcát ahogy felébredne rá, azt hiszem... jól kiakadt volna. De vicces lenne...
-Öhm...- határozottan pakolom az ételeket az asztalra,- de... dolgozom is rajta. Nem kértem semmit sem, oda megyek ahova akarok,- mondom dacosan,- de nem úgy alakul ahogy akarom. Az a barom O’Donnell kikötötte, hogy nála kell laknom,- mondom dühösen, ahogy forgatom a szemeim,- miért olyan nehéz elhinni, hogy hiányzott a legjobb barátom, akit hetek óta nem láttam? És végre rájött a főnököd, hogy a beled is kidolgozod és kaptál pihenőt?- pillantok fel rá ártatlan képpel, bár tudom úgy sem tudom beetetni őt. Nagyjából beavattam őt mindenbe, Alecen kívül rajta bízom meg a legjobban, és ami nagy szó, rá is rá merném bízni az életemet. -Nem panaszkodom,- emelem fel az egyik tenyerem megadón,- tudod egészséges nőként szeretem legeltetni a szemem kidolgozott, férfi izmokon,- kacsintok rá. De amúgy tökéletesen igaza van, eddig egyáltalán nem zavart, főleg, hogy már mindent is láttam, amit lehetett és amit nem illett volna azt is, pont úgy ahogyan ő is. Sose voltam szégyenlős előtte. Na nem mintha amúgy nagyon az lennék.
-Na kösz, ez azért legyezgeti a hiúságom, gondolom te sem örülnél, ha valami idétlen gyerekkori néven becézgetnélek,- kötöm az ebet a karóhoz. De gondolom úgy sem lenne túl sok értelme, mert még öreg korunkban is így fog hívni, már ha nem leszünk annyira szenilisek, hogy elfelejtsük a saját nevünket is. Meg ha... egyáltalán megérjük azt.
-Na mi van, kezdesz elpuhulni?- ingerlem mikor halk nyögést hallok ahogy bele boxolok a vállaiba,- Akkor nem tudtalak volna meglepni csodás lényemmel, és még csodásabb reggelivel,- ülök le az asztalhoz vele szemben,- muszáj volt valamit csinálnom, vagy felrobbanok. És ott nem lövöldözhetek és nem verhetek szét senkit, a bátyám megint az agyamra megy, így gondoltam össze kötöm a kellemest a hasznossal. Csinálok reggelit magunknak,- válaszolom végül neki teljesen őszintén, ahogy felveszem a bögre kávém és iszok egy nagy kortyot, majd egy palacsintát teszek a tányéromra, és jól megpakolom eperdzsemmel mielőtt enni kezdeném. -Naná, hogy jól néz ki, ettél már valamit a kezeim közül ami nem volt finom, vagy nem nézett ki jól?- kérdezem büszkén, majd rá nézek kihívóan.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptyCsüt. Márc. 11 2021, 08:30
Még mindig nem szoktam meg, hogy csak úgy bejárkál a lakásomba, bár haragudni nem haragszom már, mégis csak a legjobb barátom. Mondjuk azt még el fogom nála érni, hogy csörögjön ide, mielőtt beugrik.
- Nem is horkolok… Csak, ha már nagyon ki vagyok merülve… - Horkantok fel, ez felháborító. Igaz nem látom magam, mikor alszok, de eddig senki sem panaszkodott, hogy horkolok. Tudom, hogy csak bosszantani akar, de megtehetné ezt a kávém után. Akkor ezeket a beszólásokat is jobban tudnám kezelni. Viszont arra felkapom a fejem, amit mond. Kikérem magamnak ezeket a beszólásokat. Szerencsére a kávéfőzőm tükörfelületű oldalához oda tudok hajolni, hogy nagyjából kivegyem a körvonalak alapján, hogy hogyan is nézhetek ki. Abban biztos vagyok, hogy nem igaz, amit a szemeimről mondott.
- Amúgy meg nincs is csipa a szemeimben. Mindig kiszedem miközben kimászok az ágyból… Jó a hajam megélt egy harmadik világ háborút, azt beismerem. – Ahogy próbálom kicsit jobbra-balra döntögetni a fejemet, hogy a hajamat jobban lássam, beszélek hozzá. – Mondjuk a borotválkozást azt ideje lenne megejteni. – Simítok végig az államon, ahogy továbbra is kávéfőző felületéből próbálok kisilabizálni, hogy hogyan is festhetek, majd feladva megfordulok és ránézek. - De most mondd azt, hogy nem tetszek kócosan. – Pimasz mosoly éktelenkedik az ajkam szegletében, azt mondják, hogy a nők odáig vannak a kócos hajért. Na jó, nem mindegyik de a legtöbbje. Igazából embere válogatja, de erre sem volt még panasz azoktól, akikkel eddig együtt voltam. Ő meg igazán eltekinthet ettől, hogy nem vágtam magam tip-topba ébredés után. Más lenne a helyzet, ha szólt volna előtte, hogy jön, szóval nekem ne panaszkodjon a kinézetemről.
Kerek szemekkel nézek rá és azért egy kicsit meg is sértődök azon, hogy ennyire alábecsülné a házasságunkat. Nem mintha elvenném feleségül, de azért na.
- Ahhh… Hát ez most szíven ütött. Miből gondolod, hogy elválnánk? Amúgy meg tudom, hogy titkon arra vágysz, hogy a feleségem legyél. – Sunyin szűkítem össze a szemeimet, szeretem ezzel ugratni. Végre olyan csajt találtam a személyében, aki nem sértődik meg az ilyen kijelentéseimen, hanem tudja kezelni.
Elhúzom a fejemet, ahogy próbál a hajamba belesimítani. Utálom, ha nem szex közben csinálják, ott valahogy természetesnek hat, de így olyan mint amikor gyerekkoromban megdicsértek, mert jó jegyet hoztam haza.
- Az leszek, de csak addig amíg a protkómat vissza nem rakom és meg nem iszom a kávémat. – Rántom meg a vállaimat, ki tudja, hogy milyen leszek vénember koromra, ha egyáltalán megélem. Azért nem könnyű életben maradni, ha valaki bekerül az alvilágba. Jó nem vagyok maffia tag, de attól még illegálisan üzletelek és tuti, hogy a bandatagjai nem engednének csak el egy ígérettel, hogy nem fogom őket a későbbiekben lebuktatni.
- Az nem játék… Amúgy meg ismersz. Reggelente ilyen vagyok. - Rántom meg a vállaimat. - Téged meg bizonyos napokon nem lehet elviselni. Szóval szerintem kvittek vagyunk. – Szúrok vissza neki, azért őt is elég nehéz elviselni, ha beüt a mikulás. Az állandó hiszti és, hogy semmi sem jó.
- Húha, mély ponton vagyunk. Én azt nem értem, hogy miért nem robbantjátok rájuk a házat. Vagy gázszivárgás és mindenki meghal álmában. Sima ügy. – Sima és tiszta. Egy gázszivárgásnál nem nyomoznak a zsaruk, így moshatja a kezeit. De mivel bérgyilkos gondolom vannak praktikái, amikkel balesetnek lehet álcázni a dolgokat. Beavatott a részletekbe, de még mindig nem értem, hogy mire jó ez a színjáték, hisz neki sem jó. Látom rajta, hogy szenved és kész időzített bomba.
- Hát azok után, hogy hanyagoltál ezalatt a pár hét alatt… Na jó nem kezdem, tudom, hogy hiányoztam. Kinek ne hiányozna a fejem? – Önelégülten vigyorgok rá, határozottan jobb kedvem lett már az első két korty kávé után. Kezdek nagyon éhes lenni, ezekre a finom illatokra. Mondjuk kezdem megérteni, hogy miért nem hagyják, hogy pihenője legyen. Én sem engedném el ha egész nap érezhetném ezeket az illatokat.
- Amúgy nem egyeztél meg azzal a pancserral, hogy heti 5 napot melózol? – Vonom fel kérdőn a szemöldököm. - Legalább a hétvégéket velem tölthetnéd, mint régen. Emlékszel mennyit filmeztünk? És a popcorn háború? Még a mai napig is találok popcorn szemeket egy-két eldugott helyen. Múltkor például a ruháim közt találtam egyet. Csak tudnám az, hogy teleportálódott be a csukott szekrénybe. – Gondolkozok el rajta, mert azóta sem jöttem rá, hogy ez hogyan is lehetséges. Mondjuk egészen addig jó volt ez a kapcsolat, míg a szerelmére rá nem talált és ezek a kis esték abbamaradtak. Féltékeny lennék? Lehet, hisz végre ki tudtam kapcsolódni és nem kellett semmi mással foglalkoznom.
-Na látod. – Jegyzem meg, miközben kihúzom magam. Az igaz, hogy egy kicsit elhanyagoltam az edzést, de még mindig látszódnak azok a kockák, még ha halványan is.
- Én már attól rosszul vagyok, hogy Zach-nek hivsz. Amúgy meg, mit panaszkodsz? Sosem hívtalak így nyilvános helyen, csak ha kettesben voltunk. Szóval ezt igazán elengedhetnéd. – Ami igaz az igaz, sosem hívtam sehol sem Kitekat-nak, de ez az én kiváltságom és nem mondok le róla. Azért annyira figyelek erre, pedig megtehetném, hogy ugratom. De a barátságunk sokkal fontosabb, mint hogy egy ilyen banánhéjon elcsússzon és megsértődjön, netán megöljön érte.
- Mellesleg halkan megjegyzem, hogy egyáltalán nem nézel ki, annyinak amennyi a korod. Szóval még örülhetnél is neki, hogy fiatalabbnak látszol. – Lököm el magam a pulttól, a két bögrével a kezemben, amiket az asztalra helyezek és leülök, miközben kipakolja a tányérokat az asztalra.
- Nem, csak váratlan volt! – Forgatom meg a szemeimet. - Ez mondjuk igaz. Mondjuk mostanában én is legszívesebben lövöldöznék vagy szétcsapnék valamit, valakit. A bandatagjai még mindig háborognak, ha épp nincs kedvem a dögunalmas irodai munkám mellett még az illegális üzlettel szórakozni. Hárman vannak rajtam kívül, szerintem nem kellek én mindig oda. Ami meg jobban bosszant az Davis… Még mindig nem nevezett ki se az alvezérének, se a jobb kezének, ha már szánalmas hírnöknek használ. Mindig, mindenbe bele kell látnia és tudnia kell. F@szom ki van, jobb lenne ha meghalna, és át tudnám venni a banda irányítását. Legalább egy kis tiszteletet tanulna mindegyik. – Ujjaim szorosabban fogják a kanalat, már-már el tudnám hajlítani, ahogy arra gondolok, hogy mennyire bosszant az a senki a börtönben. Tudom neki köszönhetem, hogy most rengeteg pénzem van és megy az üzlet, mégis csak ő hozta össze és vett be a csapatba. De most már idegesítő, állnék már a saját lábaimon. Pont ezért kezdtem magán üzletbe, mint a fűtermesztés.
- Mit csinált a bátyád már megint? – Pillantok oldalra, ahogy beleharapok a palacsintába. Ahh, imádom a főztjét. Ha tehetném egész nap enném, bár akkor tényleg nem használna semmilyen edzés, gurulnék mint a hordó.
- Nem. De igazából azon is csodálkozok, hogy még nem mérgeztél meg. – Megcáfolni nem tudom, a kijelentését és nem is akarom. Tovább eszem a palacsintát, egymás után.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptySzer. Május 26 2021, 22:01

Zach and Kath
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Nehezen tudom vissza fojtani a vigyort az arcomon, ahogyan Zach még mindig a horkolásnál van leragadva. Na meg azon, hogy csak úgy bejöttem az ajtón, de hát igazából világ életemben nem csöngettem nála. Oké, általában megbeszéltük, ha találkoztunk. De sokszor volt, hogy csak úgy megjelentem előtte. Tehát még mindig nem értem mi a problémája. Jó persze, ellenkező esetben, ha ő akarna betörni a lakásomba biztosan így reagálnék rá. De az is igaz, hogy öt percnél tovább nem fixíroznám a dolgot, pláne, ha kávét is hoz nekem. Na meg sütit, ezzel a két dologgal le lehet venni a lábamról, és nem akarok a pisztolyom után nyúlni zsigerből. Természetesen ez is csak két embernek jár ezen a földön. Az egyik a bátyám, Alec, és a másik pedig Zach.
-Jó igaz, nem horkoltál még egyszer sem amikor melletted aludtam, de olyan jó érzés húzni az agyadat,- vigyorgok még mindig rá. Amikor itt durcázik, mint egy kisgyerek az nagyon jól áll neki, olyan, mint a szomszéd srác. De azt is tudom, hogy nem sok mindenkivel ilyen elnéző, pont mint én. Hihetetlen, hogy létezik a földön valaki, akivel önmagam lehetek. Ha kedvem van hozzá kócosan, szakadt pizsiben fogadhatom otthon, és az ő kedvéért bármikor hajlandó lennék palacsintatésztát keverni.... még akár éjszaka is. Ezt nem sok emberért tenném meg. Akkor robban ki belőlem a nevetés amikor a kávéfőző sima felületén kezdi nézegetni magát, mint valami piperkőc majom. De ezt nem mondom ki hangosan, mert amíg nem juttat a szervezetébe némi koffeint képes és kidob az ablakon. Igazából eddig is a türelme vékony határán egyensúlyoztam, de mit mondhatnék imádok veszélyesen élni, na. Közelebb hajolok hozzá, hogy jobban szemügyre vehessem a szemeit.
-Hmm, most hogy mondod, lehet szemüveget kell felíratnom,- folytatom tovább a szurkálódást. Nem bírom vissza fogni magam, de ha egyszer olyan jól esik. Hetek óta nem éreztem magam ilyen felhőtlenül. Sajnos, az utóbbi időben amikor a bátyámmal voltam ő csak a jelenlegi ügyünkre koncentrált és folyton azzal nyaggatott. Nem véletlenül mondjuk, mert akár mikor előfordulhatott, hogy egyik percben besokallok és valami meggondolatlant fogok csinálni. -Egyetértek, bár ezt már nem akartam szóba hozni, mert kivágtál volna az ablakon, de őszintén szólva így van egy kis férfiasság benned,- kacsintok rá ahogy tovább próbálom idegesíteni őt a végletekig, kíváncsi vagyok mikor robban a bomba nála, nálam mondjuk ezt már fél órával korábban elérhette volna.- Tudod, hogy imádom a kócos fürtjeidet mellesleg,- válaszolom szelídebb mosoly kíséretében és ezzel most nem piszkálni akarom. Szerintem nincs is szexibb egy férfi kócos fürtjeinél, pláne, ha azokat a tincseket én kócolhattam össze. DE igazából mindegy, mert ha előre tudja, hogy jövök akkor se vágja magát elegánsba nekem, és nem is várom el, egy évek óta tartó barátságban ez már igazán semmiség, én úgy gondolom. Főleg, hogy mi azért túl vagyunk pár éven, meg egyszer-kétszer láttuk is egymást meztelenül.
-Onnan, hogy ismerlek téged és magamat is, egy évig nem húznánk ki,- vigyorgok rá újfent,- na jó, most lebuktam. Igen, az a legnagyobb álmom, hogy feleségül vegyél és szüljek neked egy foci csapatot, tudod ezért is leptelek meg egy finom reggelivel,- megint bele túrok a sötét fürtjeibe, - hé, eddig szereted ha ezt csinálom,- szólalok meg ahogy az asztalhoz kezdem hordani a dolgokat. -Ha el nem dugom a protkódat, és a kávédat is én készíteném.- oldalra billentett fejjel bámulok rá egy pillanatig. Bár valószínűleg egyikünk sem biztos, hogy megérné a nyugdíjaskort, sem ő sem pedig én. Talán nem is tudnék egy öregekkel teli otthonban sínylődni miközben pókerezek a többi vén szatyorral. Már a gondolat is őrületbe tud kergetni.
-Na jó, kvittek vagyunk és elnézem neked, mert általában azokon a napokon te is elviselsz, sőt tudod, hogy éppen mivel tudsz levenni a lábamról,- válaszolom komolyan. Majd komolyan mérem végig őt, és hányszor tettem fel ezt a kérdést Alecnek, de ő mindig ugyanazt felelte.
-Tudod, én is ezt kérdezgettem a bátyámtól, de én nem robbantanám fel őket. Azt akarom, hogy szenvedjenek, mielőtt meghalnak, és hogy Kieran kis herceg O’Donnell az én arcomat lássa utoljára az életében. Alec mániája, hogy ne hagyjunk nyomot magunk után. - forgatom a szemeimet. És igen, igaza van, szép lassan felemészt ez a dolog, és a tudat, hogy hagynom kell Kieran csorgassa rám a nyálát, miközben tudod, hogy esélyes, hogy köze van a családom halálához. Ez a legnehezebb sajnos.
-Teljesen igazad van, pocsék legjobb barát vagyok,- felemelem a jobb kezem,- de hivatalosan fogadom, hogy ezentúl minden héten egy napot együtt töltünk, akár hogyan is, de megoldom,- a végét azért elnevettem. De komolyan gondoltam hiányzott nekem is, a vicceink, az évődéseink, minden, Zach nem a kötelességemre emlékeztetett, egyszerűen csak felszabadult voltam mellette. -Amúgy meg igen, tényleg hiányzott a hülye fejed,- ezt viszont teljesen komolyan mondom, ha érzelmes típusok lennénk, tuti megölelgetem őt, de így nem teszem, csak mosolygok rá.
-Öhm, nem. A pancser jobb kezével egyeztettem meg, arról meg szó sem volt, hogy majd ott is lakom nála. De O'Donnel szereti, ha kéznél vagyok amikor igényt tart a szolgálataimra,- forgatom meg a szemeim, ahogy utánozom azt a szexi ír akcentust. És igen minden alkalommal amikor ilyen kétértelműen fogalmaz tudom, hogy nem arra gondol, hogy főzök rá, hanem, hogy szívesen falatozna belőlem.
-Benne vagyok, péntek este ide jövök, és vasárnapig ki sem tudod rakni majd a szűrömet,- kacsintok rá ismételten,- hát... mielőtt meggyanúsítanál biztos, hogy nem szórtam be egy adaggal a szekrényedbe,- vágok ártatlan képet hozzá. Pedig DE! Amikor kiszaladt a mosdóba akkor egy marék popcorn-t dobáltam be, uhh igen tudok gonosz lenni, de annyira jól esett, hogy arra nincsenek szavak.
-Akkor nem panaszkodom, jobban örülnél, ha Zachkie-nek hívnálak vagy valami ilyesminek? Majd megpróbálok gyúrni arra, hogy ne vegyem ezt zokon. Most nagy lett az egóm, ezek szerint akkor még nem ráncosodom,- válaszolom neki pimaszkodva ahogy helyet foglalok vele szemben az asztalnál,- de attól még lenyomlak még mindig, főleg mióta elpuhultál,- harapok egy nagyot a gofrimból.
-Tudod egy szavadba kerül és elintézem neked, a te kedvedért bárkit megölök ingyen is,- viccelődöm ahogy iszok egy nagy kortyot a finom kávéból,- de azért igen tisztelhetne jobban. Ne csak a lótifutija legyél, mutasd meg, hogy milyen vagy. Te dolgozol ő meg learatja a babérokat. DE ha szeretnéd velem bármikor lazíthatsz, reggeli után el is mehetnénk mit szólsz? A mai napomat úgy is úgy terveztem, hogy veled töltöm... már ha ráérsz,- jegyzem meg a végén mielőtt jönne a betöréssel, meg, hogy mindent eldöntök helyette,- mondjuk nem biztos, hogy az anyakönyvi hivatalnál kapunk időpontot,- mondom végül komoly hangon célozva az előbbi beszólására,- amúgy tudod mi a legjobb stressz levezetés?- harapok még egyet, majd fújok a számba egy adag tejszínhabot, egyszerűen oda vagyok az édes dolgokért.
-Csak ellenőrizget, hogy tényleg nem robbantom rájuk a házat, vagy nem mérgezem meg őket, minden nap ötször felhív ezzel kapcsolatban sajnos, és ettől a falra tudnék mászni,- sziszegem, majd veszek egy mély levegőt, hogy lenyugtassam magam. - Úr isten, te vagy az egyik állandó pontja az életemnek a bátyámon kívül, téged sosem mérgeznélek meg... na meg te főződ a legfinomabban a kávét,- kacsintok rá ahogy le is döntöm magamba a bögréből a maradékot. -Ja ugye tudod hogy te mosogatsz.- mondom még bájosan mosolyogva, ahogy végig pillantok a konyhán, mintha tényleg betört volna valaki....

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptyCsüt. Júl. 22 2021, 00:41
Magamban nyugtázom, hogy gyakorlatilag ki-bejárkál a lakásomban. Ezért igazán nem haragszok rá, mert ő az egyik olyan személy, akire az életemet is rábíznám. Ritka, hogy ennyire megértem magam valakivel és ennyire hullám hosszon vagyunk. Visszatérve a váratlan felbukkanására, igazából tényleg adhatnék neki kulcsot, bár őt az ajtó nem állítja meg, mint ma kiderült. Szóval lényegtelen, hogy van kulcsa vagy nincs.
- Mellettem?! Inkább rajtam! El sem tudod képzelni hányszor keltem arra, hogy nem érzem a fél testem. - Forgatom meg a szemeimet, ezzel vitatkoznék, hogy mellettem aludt. Bár azt is tudom, hogy nála ez csak részlet kérdés. Titkon azért imádom, ha egy csaj ennyire hozzám bújik, de ezt sosem vallanám be.
Látom, hogy közelebb hajol hozzám és egyáltalán nem zavar, sőt még hagyom is, hogy ennyire beleálljon az aurámba. Egyik szemöldökömet felhúzom, miután abbahagyta a szemeim vizsgálatát.
- A borostámmal mi volt a bajod? Az nem férfias? - Felhorkantok, mert borostát mindig szoktam hagyni. Amúgy sem értem, hogy mi a baja a fejemmel. Szerintem elég férfias, sőt még a személyimet sem szokták elkérni és még panasz sem érkezett rá, hogy úgy nézek ki, mint egy gyerek.
- Hm, ez most sziven ütött... - Sóhajtok egyet, tettett szomorúsággal, de aztán kikerekednek a szemeim. - Foci csapatnyi gyerek... Uhh... Kössz nem. - Rázom meg a fejemet tiltakozásom jeléül. Még az unokaöcsémet sem szoktam meg, hogy mindig láb alatt van, ha meglátogatom a nővérem, hát még egy rakás kölyökkel mit kezdenék.
- Igen, ha szexeltünk közben... - Morgok, és folyamat húzom el a fejemet, akárhányszor megpróbál beletúrni. Kicsit úgy érzem magam, mint egy gyerek akit épp megdicsérnek, szóval inkább kihagyom a buksi simit.
- El tudnád képzelni, ahogy tolókocsi versenyt szervezünk? Tuti én nyernék! - Lelkesülök fel, bár amilyen életet élünk mindketten, lehet, hogy ezt sosem fogjuk megtapasztalni. Azért azt el tudnám képzelni a nyugger klubban, hogy tolókocsi versenyt rendezünk az ápolók örömére.
- Van más választásom? - Rántom meg a vállaimat beletörődve, legalábbis ezt mutatom neki, mintha nem lenne választásom, hogy elviselem-e vagy sem. Igazából még szórakoztat is, amikor nyűgös, de abban igaza van, hogy pontosan tudom mire vágyik ezeken a napokon. Volt időm kitapasztalni, mondjuk úgy.
- Mondjuk Alecnek ebben igaza van. - Adok igazat a bátyának, mert Kath is pontosan tudja, hogy igaza van. Profi bérgyilkos, csak most a bosszú miatt nem lát tisztán.
- El is várom. - Hiába nevet, én komolyan befogom rajta hajtani azt az egy napot. Egy nap, csak az enyém és felszabadultan szórakozhatunk mint régen. Már alig várom, annyira izgatott lettem ettől, hogy szinte görcsbe rándult a gyomrom.
- És ha én mondanám ugyanezt? Kéznél lennél, amikor igényt tartok a szolgálataidra... - Vonom fel kérdőn a szemöldökömet, ahogy rápillantok. Igazából ezt a kijelentésemet értheti úgy ahogy akarja. Nekem a barátomra szükségem van, mellette nem kell megjátszanom magam, ha nyűgös vagyok, akkor lehetek az nyugodtan, nem szól meg érte.
- Oh jaj, azt hiszem akkor beszélek a biztosítommal, mert tuti, hogy felgyújtsuk a lakásom. - Aggódó fejet vágok, de sokáig nem bírom hamar elnevetem magam. A kukorica említésére, gyanúsan emelem rá a tekintetemet.
- Pedig nagyon is el tudom képzelni és ahogy ezzel a hangszinnel mondod... 1000% hogy megcsináltad. - Fonom össze a karomat a mellkasom előtt, mintha dühös lennék, de nem tudok az lenne rá. Igazából elviselném, hogy teleszórja az egész lakásomat kukoricával, ha tényleg össze tudnánk hozni azt a hétvégét. Jó lenne egy kis nyugi, pia és jó társaság.
- Nem, de úgyis tudod, hogy neked eltűröm. De ne próbáld ki! - Szúrós tekintettel ránézem, szinte már ölni lehetne a nézésemmel. Elég, hogy a nővérem nem szokott még le erről a becenévről, nem kell, hogy Kath is rászokjon.
- Nem puhultam el, csak hagylak! Tudod női kiváltság, hogy a férfiak hagynak titeket. - Tárom szét a karjaimat, megadva magamat. Nyilván nem fogom megütni vagy erőszakoskodni vele még játékból sem, hiába tudom, hogy amúgy meg tudnám magát védeni.
- Jó lenne... De sajnos nem lehet! - Húzom el a számat, attól hogy megöli Davis-t, nem fog a banda elfogadni. Ha meg még be is vallom, hogy az én kezem van benne, akkor tuti nem lesz visszaút. Arról nem is beszélve, hogy simán fellázadhatnak és nekem azért van veszíteni valóm.
- Hm... - Elgondolkozok, ahogy megmelíti, hogy együtt tölthetnénk a napot. Kár, hogy be kell mennem dolgozni. Erre a gondolatra elő is kapom a telefonom és némán tárcsázom a főnököm. Az ujjamat a szám elé tartom, ezzel jelezve, hogy maradjon csendben.
- Rosszul vagyok. Ehettem tegnap valami rosszat abban a kínai kajáldában. - Adom elő a nagy halálom, mire megkapom, hogy akkor maradjak otthon. Egyből széles vigyor kerekedik az arcomon miután leraktam a telefont.
- Ráérek! Egész nap a tiéd vagyok! - Húzom ki magam, hogy bármit csinálhat velem, azt hagyni fogom. Amúgy is vágytam már a társaságára, szóval nem volt nagy áldozat beteget jelenteni.
- Szex? - Gondolkozás nélkül rávágom a stressz levezetéses kérdésére. Valahogy az az érzésem, hogy ő nem pont erre gondolt. De akár mit is talált ki, én benne vagyok.
- Meg tudom érteni. Borzasztóan idegesítő lehet a folyamatos pórázon lévőség. - Elhúzom a számat, nekem ezért sem kell kötött kapcsolat. Biztos vagyok benne, hogy menne a folyamat hívogatás, hogy hol vagyok és társai kérdés. Az sem hiányozna, ha haza jövök és a féltékenységet kéne hallgatnom. Na akkor biztos pórázon lennék és én pont ezt akarom elkerülni.
- A kávém elnyerné a világ első címet. - Büszkén mosolyogva húzom ki magamat miután az utolsó falatot és lenyeltem.
- Sejtettem... - Forgatom meg a szemeimet, de a mosolyomat nem szegi ez a kijelentése. Őszintén szólva nem is érdekel a mosogatás, majd megcsinálom holnap. Legalább ennyivel több időt tölthetünk együtt.
- Na mi a terved? - Szedem össze a tányérokat, ha ő is befejezte majd a mosogatóba rakom. Kíváncsi vagyok, hogy mit talált ki.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptyVas. Márc. 06 2022, 17:40

Zach and Kath
in New York City, I'd still be blind if you weren't with me.



Nem is értem, hogy miért van még mindig kiakadva azon, hogy simán kulcs nélkül jutok be a lakása ajtaján. Mintha ez lenne az első alkalom. Bár tök mindegy, hogy hányszor fogja még ezt eljátszani, attól legközelebb ha meglepit akarok okozni megteszem. Igazából értékelhetné, mert eddig nem sok pasinak akartam meglepi reggelit készíteni a bátyámon kívül. Konkrétan a meghalt vőlegényemen és Zach-en kívül még senkinek. Szóval jobban járna, ha értékelné a dolgot, a helyett, hogy itt pufog nekem.
-Úgy csinálsz, mintha legalább kétszáz kilót nyomnék. Amúgy, meg... az ellentéte is előfordult nem egyszer. Arról nem beszélve, hogy folyton magad alá csavarod a takarót.- öklözöm meg finoman a vállát, majd angyali mosolyt villantok rá,- amúgy meg nem sokan mondhatják el, hogy rajtuk lustálkodom és hallgathatják a horkolásom. Kivételes ember vagy, örülj inkább ennek,- csipkedem meg finoman az arcát. Sőt még közelebb is hajolok, érzem kellemes illatát amint felkúszik az orrnyergébe, szinte érzem ahogy az orrom megcirógatja a borostája. Kissé még össze is húzom a szemeim ahogyan figyelem őt, majd amikor megunnom inkább a reggeli további előkészületeire koncentrálok, és unottan vonok vállat a kérdésére. Igazából semmi, de semmi bajom nem volt vele, de ezt nem mondom meg neki, legalábbis egyelőre. Imádom húzni az agyát, és olyan könnyen megy, annyira hamar az agyára tudok menni, hogy minden cseppjét ki akarom élvezni.
-De, az is nagyon dögös volt igazából, nem attól nem vagy férfias, hanem a huncut fénytől a szemedben. De ne aggódj, a csajok odáig vannak a kisfiús bájodért,- kacsintok rá pajkosan. Várom, hogy mikor húzza fel magát, mikor robban végre, és elkezd el nem túl férfiasan hisztizni, hogy ő akkor is férfias meg ehhez hasonlók. De azt hiszem erre még egy darabig várnom kell. De nem baj, vannak helyzetek amikor türelmes vagyok, mondjuk Zach-el kapcsolatban igen, minden mással egyáltalán nem.
-Na látod! Én annál lejjebb pedig nem vagyok hajlandó adni, az a minimum,- szólalok meg megjátszott komolysággal.- Arról nem is beszélve, hogy a horoszkóp szerint is kb. Kilencven százalékban nem illünk össze, és válással végződne,- sóhajtok egy nagyot, mintha valaha is elolvastam volna azt a hülyeséget. Főleg, hogy az alapján hoznék döntést. Ami sosem fog megtörténni. Szerintem azokat az embereket akik ez alapján élnek én azért osztályra zárnám egész életükben.
-Olyan válogatós vagy,- majd úgy pillantok rá, mintha megbántott volna,- aham szóval csak akkor érhetek hozzád, és a cukorfalat tincseidhez így,- még azért is bele túrok újból csak, hogy idegesítsem,- ha szexelünk. Ha nem... akkor már nem? Tudod, Zachie-fiú most megbántottál, a lelkembe tapostál, hihetetlen, ezt nem gondoltam volna,- még szipogok is egyet. Majd hangosan felnevetek amikor meglátom az arckifejezését.
-Hát őszintén szólva azt el! Aham, persze mert fiatalabb vagy tőlem, csak azért,- öltök rá nyelvet,- különben meg meg sem fogjuk érni azt a kort. Ha nem te leszel a szobatársam fix, hogy valami idegesítő vénasszonyt megölnék, megfojtanám a párnájával vagy nem tudom. Tudod jól, hogy nem sok embert bírok elviselni magam körül. -mosolygok rá, a következő kérdésére csak egy szem forgatást kap válaszul. Erre nem szükséges válaszolnom, mert igaza van. Nincs választása, nem mintha olyan nagy dilemma lenne hogy el tudjon viselni, ez egyáltalán nem igaz. Hirtelen felkapom a fejem amikor meghallom, hogy a bátyámmal ért egyet. Ezek ritka pillanatok egyike. Nem azt mondanám, hogy utálják egymást, de nem tudok róla, hogy a bátyám és a legjobb barátom valaha elment volna együtt sörözni, vagy ne adj’ isten esetleg csajozni. Főleg miután egyszer lebuktunk, hogy olykor azért egymás szükségleteit is kielégítettük. A bátyám azt hiszi, hogy én valami visszafogott csaj vagyok, egyedül talán a vőlegényemmel volt képes megbékélni. De az sem tetszett neki igazán, hogy ő a legjobb barátja.
-Na jó ezt valahova fel kell írnom, nehogy elfelejtsem, és húsz év múlva az orrod alád tudjam dörgölni azt amit mondtál. -vigyorgok rá, de igazából meg kell mondjam nem nagyon tetszik az, hogy pont ebben az ügyben ért egyet vele. Nem mintha lényeges lenne, mert igazából mindegy is. Én nem vágyom hosszú életre, csak élvezetes bosszúra, amiben az O’Donnell-ek szenvednek és a szenvedésük végén meghalnak a mi nevünkkel az ajkukon. Csak ennyit akarok. Pont.
-Cserkészbecsszó, ha kitör a harmadik világháború akkor is a héten minden péntek a tiéd,- kacsintok rá, majd felvonom a szemöldököm, és hirtelen a kezembe akadó első tárggyal, ami egy flakon tejszínhab lefújom az arcát.- Remélem ez eléggé kielégíti a “szolgálataidat”! Amúgy meg ha nem láttad volna királyi reggelit rittyentettem neked, ingyen! Ez egy szakácstól nagy szó.- húzom fel magam két percen belül, nagy kísértést érzek, hogy be húzzak neki egyet, de vissza fogom magam. Nehezen!-Amúgy meg tudod, ha szükséged van bármire úgy is ugrok, még szólnod sem kell, bármire hajlandó lennék érted,- mondom ezt teljesen komolyan és úgy is gondolom, ami azt illeti. -Nagyon helyesen teszed, nehogy le maradj róla,- viccelődöm vele, Majd ártatlan arcot vágok ahogy szóba kerül az a bizonyos eset, amikor tele szórtam mindent popcorn-al neki amíg mosdóban volt. Haha!
-Komolyan! Ezek a rágalmak, nem is értem, hogy miért feltétezel rólam ilyet, ez egy kicsit... nagyon fájt. Nem lennék képes ilyen...- majd kirobban belőlem a nevetés, ajak harapdálva próbálom magam vissza fogni valamennyire,- na jó igazad van. Én voltam, de nem bírtam kihagyni a lehetőséget. Tudod, hogy imádom élvezni az életet, és kire gyanakodtál amúgy? Mert rám eddig nem abban is biztos vagyok.- szólalok meg komolyan. Az volt a tervem, hogy az egyik kis barátnőjére, általában minden éjszaka más van. Azért is csodálkoztam, hogy most egyedül aludt. Bár ha lett volna itt valami fruska két percen belül dobtam volna kis, a csipkés bugyijával együtt. -Akkor te se adj hülye beceneveket nekem, és akkor én sem. Valamit valamiért, ez így fair. Mintha nem tudnád,- mondom ahogyan elkezdek felállni az asztaltól. -Jajj ezt most komolyan mondod? Szerinted nem verlek le simán?- húzom fel magam, és most komolyan is gondolom,- majd le pisszeg. Látom, hogy előveszi a telefont és eljátszom a gondolattal, hogy bele nyögök a telefonba míg a főnökével beszél, de inkább vissza fogom magam. -Imádom amikor ezt mondod,- álok fel és nyomok egy puszit az arcára,- ja, azt élveznéd mi? Az éjszaka nem találtál senkit?- húzom az agyát,- de azok után, hogy hogy bántál velem, és beállítottál valami plázacicának, még a lábaimat sem láthatod nadrág nélkül,- paskolom meg az arcát.
-Nagyon idegesítő és nem tudom mikor fogok robbanni ezzel kapcsolatban majd. Naná, ezért is imádom,- vigyorgok rá,- nos először is mi lenne ha motoroznánk egyet megyünk amerre visz az út, aztán meglátjuk. De talán egy boxterembe kéne vigyelek, hogy megmutassam mennyire nem kell hagyni nyerni,- kacsintok rá vidáman.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend EmptySzer. Márc. 09 2022, 12:03
Forgatom meg a szemeimet arra, amit mond. Ezer százalékig biztos vagyok, hogy ilyen nem történt meg. Ami meg a takarót illeti abban lehet valami. Azt jobban el tudom hinni, mint azt, hogy én egy csajhoz hozzábújjak szex után. Ez általában fordítva szokott lenni, ami nem is szokott zavarni.
- Én biztos, hogy nem bújok csajokhoz, amikor alszok. Én független vagyok, még álmomban is. - Jelentem ki magabiztosan és még ki is húzom magam. Nem mintha tudnám, hogy amúgy mit csinálok mikor alszok, de azt elhiszem, hogy néha magam alá gyűröm a takarót. Legtöbb estét egyedül töltöm a szex partnereim nem szoktak itt éjszakázni, csak nagyon ritkán. Egy apró mosolyt is elmorzsolok arra, hogy kivételesnek tart, mert élvezhetem ahogy testével rám nehezedik. Mondjuk nála nem is zavar, hogy hozzám bújik vagy rajtam alszik. Az tény, hogy már rég átléptünk a barát szerepből, valami több-be, de engem ez nem zavar. Élvezem a társaságát és hiányzik is. Ahogy ezen gondolkozook csak arra kapom fel a fejemet, hogy gyakorlatilag legyerekez. Nem vagyok gyerek és ezt úgy utálom, mikor annak tartanak. A nővérem sem bírja elfogadni, hogy már nem az a kissrác vagyok, aki rajongva követte. Már rég kinőttem abból a korszakból.
- Nincs kisfiús bájom. - Morgom az orrom alatt. Máskor nem venném magamra, de nyűgös vagyok, mert nemrég keltem. Valahogy sejtem, hogy erre egyből fog ugrani. Annyira ismerem már, mint a tenyeremet, de szerintem ez fordítva is elmondható. Vonom fel a szemöldökömet, amikor a gyerek téma szóba kerül. Egyáltalán ki se néztem belőle, hogy az anyaságra vágyik, főleg amilyen életet él jelenleg. De ez nem zárja ki az anyai vágyat, csak meglepő. Valahogy nem tudom őt anyaként elképzelni. Mondjuk ezt a nővéremről is el tudnám mondani, azt mégis arra jöttem haza, hogy már van egy unokaöcsém.
- Azért megnéznélek egy egész focicsapatnyi gyerekkel miután megszülted őket. - Kicsit húzom az agyát, szerintem egy gyerek az őrületbe kergetné, nem hogy tizenegy. Most nézek rá igen csak hülyén, amikor a horoszkópot említi. Eddig azt sem tudtam, hogy tudja-e egyáltalán, hogy létezik ilyen. Ő és az ezotéria aztán tényleg nincs egy szinten.
- Mintha arról lennél hires, hogy szabály követő lennél. Amúgy is mióta hallgatsz a horoszkópra? Eddig azt se tudtam, hogy ismered egyáltalán mit jelent. - Vonom fel az egyik szemöldökömet kérdőn és el sem tudom hinni, hogy valóban erről beszélgetünk. Mindig is voltak sokkal jobb témáink, erre valahogy ide jutottunk. Próbálom elhúzni a fejemet, hogy ne túrjon már bele a hajamba. Az is igaz, hogy amúgy is kócos, szóval nagyon nem tudná elrontani, de akkor sem szeretem. Persze néha azért gyorsabb, mint én, de majd ha százszázalékosan felébredtem, akkor megnézhetjük, hogy ki a gyorsabb e téren.
- Nem mosom le magamról a Zachie nevet, ugye? - Sóhajtok egyet, mert utálom, mikor így hívnak. Nem csak ő, de a nővérem is. Fogalmam sincs, hogy hogy a fenébe találták ki ezt nekem. Bezzeg a Zachary-t meg nem akarja senki se használni, hiába az a nevem. A becézésért pedig ölni tudnék. Persze ha másról lenne szó és nem Kath-ről.
- Hát akkor a feleségem kell, hogy legyél, máskülönben nem hiszem, hogy beraknának egy szobába minket. Látod, nem fogod megúszni, hogy a feleségem legyél. - Rántom meg a vállaimat. Szerintem egy öregek otthonában is vannak ilyesféle szabályok, de nem mintha minket ezek eddig visszatartottak volna. Biztos vagyok benne, hogy az éjszaka közepén egyikünk átosonna a másik szobájába. Aztán meg az ápolók feje vörösödhet az idegtől, ha nem találnak minket.
Forgatom meg a szemeimet arra, amit mond. Az tény, hogy nem szoktam egyetérteni a bátyával, valahogy nem vagyunk szimpatikusak egymásnak, a fene tudja, hogy miért. Velem állandóan ellenséges vagy távolságtartó. Igazából el sem tudom dönteni, hogy melyik jelző illetné meg a legjobban. Amióta meg rájött, hogy össze is feküdtem a drága húgával, azóta meg szerintem hallani sem akar rólam.
Fogalmam sincs, hogy mire készül, ezért is ér váratlanul, ahogy az arcomba nyomja a tejszínhabot. Próbálok védekezni, így nem csak az arcomra, de a hajamra, a karomra, a mellkasomra és még a földre is sikerült szétmaszatolni. Remek, most akkor fürödhetek is le.
- De te első sorban a legjobb barátom vagy és nem szakács. - Mielőtt megverne ezért a kijelentésemért egy gyors mozdulattal az orrára kenek egy kis tejszínhabot, amit azt arcomról sikerült leszednem, majd az asztal távolabbi részéhez állok. Szerintem most biztos távolságban vagyok tőle, bár ez nála sosem akadály. Azért kisfiúsan vigyorgok rá, hogy megenyhüljön, ha esetleg a fején most futna át pár lehetséges ötlet, hogyan tegyen el lábalól.
- Tudom és ez kölcsönös. - A vigyorgásom mosolyra változik. Szerintem ebben egyetérthetünk, hogy feltétel nélkül megadunk mindent a másiknak. Kicsit olyan mintha nyitott kapcsolatban élnénk.
- Pedig rajtad kívül senkivel se popcornoztam. A csajokat csak egy éjszakára szoktam felhozni és nem filmezni. Szóval valahogy sejtettem, hogy csak te lehettél kizárásos alapon. - Rántom meg a vállaimat, amint felvázolom neki, hogy miért is nem gyanakodtam másra. Ez pech, de tényleg nem szoktam csajokat felhozni, hogy filmezzünk. Ha jönnek, akkor tuti, hogy van szex a dologban és már mennek is.
- De négy fal közt megengedett. - Döntöm picit oldalra a fejemet és úgy vigyorgok rá. Nekem tetszik a KiteKat, de persze tudom, hogy ő is annyira gyűlöli, mint én a Zachie becenevet. Viszont, amíg profi módon csak itthon használjuk, ahol nincs fültanú, addig szerintem belefér.
- Tudom, hogy nem kell félteni téged és meg tudod magad védeni. - Nézek rá komolyan. Egy percig se feltételeztem azt, hogy ne tudná megvédeni magát, de mégis csak nő. Nőt meg nem ütök meg, ez olyan evidens dolog nálam. De mégsem hagyhatom, hogy szivasson, mert nem ütöm meg.
Egy gyors telefont intézek a munkahelyem felé, és eljátszom a hattyúk halálát, hogy mennyire rosszul vagyok a tegnapi kinaitól. Igazából nem is tudom, hogy mikor ettem kinai kaját, de a lényeg, hogy végtére is bejött. Miután letettem és elújságoltam a hírt, hogy az egész nap a miénk, egy puszit kapok az arcomra. Rosszallóan nyögök is egyet, de inkább beletörődök. Ezt nem mintha mindenkitől elviselném, de ő más.
- Dolgoztam este és hulla voltam. De lehet, hogy lesz egy állandó egy éjszakás, akkor legalább nem kell keresgélnem mindennap. És még olcsóbb is lesz. - Újságolom el, hogy találtam egy szex partnert. Azt nem mondom neki, hogy tetszik is, mert magamnak se vallanám be, de szerintem ha meglátná mellettem a csajt, egyből levágná. Neki valahogy nagyon jó a szimata ebben, vagy csak túl jól ismer és bármilyen kis rándulatomból tudja, hogy mit érzek.
- Majd meglátjuk este, hogy mennyit fogok belőled látni, főleg ha iszunk. - Kaján mosoly jelenik meg az ajkam egyik szegletében. Szerintem szex lesz ennek az estének a vége. De az sem zavar ha nem, de valahogy biztos vagyok benne. A felvázolt ötletre bólogatok. Nem is tudom, hogy mikor motoroztam utoljára.
- A motorozás tetszik. - Egyezek bele, a második részét, meg inkább hagyom. Ahhoz valahogy nincs kedvem, nem vagyok annyira ideges, hogy boxterembe vágyjak. Mellesleg meg úgysem ütném meg, szóval valószínűleg az lenne, hogy engem agyba főbe püföl, amíg védekezek. Felállok és elrakom a tányérokat.
- Mehetünk is, csak magamra kapok valamit. Meg eltüntetem magamról a rám száradt tejszínhabot. - Nézek le magamra, még jó hogy nincs rajtam póló. El is megyek a fürdőszobába, gyorsan áttörlöm magam vizes törülközővel, majd a hajamat is felzselézem, ahogy szoktam. Majd átmegyek a szobámba és felveszek egy farmert meg egy pólót. Nem tart az egész tovább 5 percnél.
- Mehetünk. - Állok a nappaliban a cipőm előtt, hogyha kész van, akkor felőlem mehetünk. Kicsit izgatott vagyok, hisz rég ültem motoron és a legjobb barátommal is rég töltöttem egy kis időt.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Zachary&Katherine| Good Morning, best friend 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Zachary&Katherine| Good Morning, best friend
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Good morning creep-Hendery & Lenore
» Yvie & Dae Won | Good morning...
» Good morning partner!
» Janie & Ray - Good morning, beautiful
» Brodie & Torrie • Good Morning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: