New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Ma 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Drake Barlowe
TémanyitásDrake Barlowe
Drake Barlowe EmptySzomb. Jan. 30 2021, 13:29
Drake Barlowe

Play by:
Tom Hardy van a képen, de alkudható (de mindenképpen valami szétdobottabb pasas)
Születési hely:
rád bízva
Kor:
30-35
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
Bűnüldözés
Történetünk:

Két teljesen más világ vagyunk: míg én úgymont a társadalmi raglétra csúcsához közel álló személy vagyok, aki ráadásul megbecsült orvos, addig te csak egy mocskos fegyenc vagy a Sing Sing börtönben, ahol jelenleg orvosként dolgozom.
Aztán hamar kiderül, hogy tévedtem, hogy annyira azért még sem vagyunk mások. Te igazából ártatlanul, szánt szándékkal kerültél a siralomház falai és a legveszélyesebb gyilkosok közé, hiszen egy nyomozás céljából épültél be. Igazából zsaru vagy. Szent meggyőződésed, hogy valami nem tiszta a börtön falai közt, hogy túl sok ártatlan ember kerül oda be, és azok közül túl sokan halnak meg odabent. Idővel nem csak a börtön igazgatóját, de a férjemet, a város egyik vezetőjét is gyanúsítod. Mondjuk, nem is alaptalanul, hiszen én is kutatok a férjem után, hogy rájöjjek, miféle bűntettekben vesz részt. Aztán a szálaink valahogy keresztezik egymást, hogy együtt deríítsük ki, mi állt a háttérben.
Vajon képes vagy megbízni bennem, hogy elmondod, ki vagy, ezáltal pedig segíteni tudok rajtad? Vajon én képes vagyok elárulni a férjem, hogy tudom, mindent elveszíthetek? Gyere, és derítsük ki ketten!!!
/Igazából a név, kor, indíték teljesen rád van bízva, és a pb is alkudható természetesen. Igazából már meglévő bűnüldöző karakter is bevállahatja, ha belefér a törijébe. Rengeteg ötlet van a fejemben és a tarsolyomban, de ezeket akkor részletezném, ha megjöttél esetleg. Azt tudni kell, hogy az elején nem lenne felhőtlen a viszonyunk, hiszen te nem mondhatsz semmit, én pedig nem vagyok oda a börtöntöltelékekért. Nagyon-nagyon várlak.   /
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Drake Barlowe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ben & Drake
» Clayton Drake
» Alexandra Drake
» Drake Adams
» Raven & Drake

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: