New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 19:06-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:03-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 19:00-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 18:46-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 18:38-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 18:27-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Nolan Jasper Crowe
TémanyitásNolan Jasper Crowe
Nolan Jasper Crowe EmptyKedd Jan. 05 2021, 17:14
Nolan Crowe
You can't stop the waves, but you can learn to surf

Karakterinformációk

Karakter típusa
saját
Teljes Név
Nolan Benjamín Crowe-Reyes
Becenév
Nol?
Születési hely
Auckland, New Zealand
Születési idõ
1987.09.05
Kor
34
Lakhely
a világ minden pontján Brooklyn
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
boldog párkapcsolatban az úszással
Tanulmányok
- Stony Brook University [tengerbiológiai képzés]
-  búvártanfolyamok [kezdő, mélymerülő és roncsmerülő]
Foglalkozás
- roncsmerülő búvár,
- a szárazföldön esetenként besegít a családi étteremben, időnként pizzafutár
Hobbi
- extrém sportok [ejtőernyőzés, sziklamászás, a testvérei idegesítése, amikor nem jelentkezik a megbeszélt időpontokban],
- főzés [ő a baráti társaságuk személyes utazószakácsa]
- szörfözés [hobbi és néha versenyszinten is]
Moodboard

Munkás
CSOPORTHOZ TARTOZOM

Jellem
Hogyan jellemeznéd Nolant pár szóban?
- Crowe család különkiadás

Donald C.: A legfiatalabb fiamat? Makacs, világjáró. A fiatal önmagamra emlékeztet. Jó látni a boldogságát, még ha általánosságban csak képek formájában kapjuk meg tőle. Régebben sok időt töltöttünk egymással. Én tanítottam meg szörfözni és emlékszem, hogy ki se lehetett őt imádkozni a vízből. Büszke vagyok rá, az elért eredményeire és arra amilyen emberré vált. Talán a megbízhatóságával akadnak gondok, de majd idővel az is kialakul benne. A kölyök nem olyan fajta, akibe eddig sokat kellett csalódnunk.
Gertrude Lupe Reyes(Trudy): Lelkiismeretes, igazi jószívű fiú. Nem sokat látjuk, de ha itthon van kiveszi a részét a munkából és szó nélkül a segítségünkre van. Örülnénk Donnal, ha már lassan Clintonhoz hasonlóan megállapodna, de Nolan hallani sem akar erről. Annyira izgága fiú. Állandóan csak az utazás és a merülés. Minden alkalommal a rosszullét kerülget, ha belegondolok a fiam milyen veszélynek teszi ki nap, mint nap magát. Ő azonban csak legyint erre és jókat szórakozik, majd azt mondja, hogy a testvérei közelében én nagyobb veszélyben vagyok. Ha valami zavarja akkor hallgatag és órákra képes eltűnni vagy akár éjszaka futásnak eredni. Clint szerint van egy törzshelye, ahol megnyugodhat és ami biztosítja neki, hogy a városban is a vízvilág közelébe lehessen.
Clinton David C.: A legfiatalabb öcsém. Ő rendelkezik a legkönnyebb felfogással négyünk közül. Sokat ugyan nem látom, de az állandó helyzetjelentésekből ítélve olyan, mintha én is vele utaztam volna, amire az étterem vezetése mellett nem feltétlenül akadna lehetőségem. Jófej srác, imád viccelődni és a munkamorálja az enyémmel vetekszik. Sokszor nyúzom őt, hogy átadom neki a családi vállalkozást, de aztán meglátom azt a vigyorgós képét egy merülése után és rá kell jönnöm, hogy csak beleőrülne az itthonlétbe. Az idegeimre megy a késéseivel vagy azzal, hogy nem időben jelentkezik be. Anyánk persze ki van bukva miatta, de amikor a tékozló fiú hazatér a csillagokat is lehozná neki. Állandóan valami lánnyal láttam őt akárhányszor itthon járt..Lily? Nem, azt hiszem Lucy. Sosem értettem a mai fiatalok kapcsolatait, de ránézésre aranyos lánynak tűnt és az öcsém is jól érezte magát vele. Talán egy nap majd Nolan is megszelídül mellette. Már ha egyáltalán van valami közöttük.
Byron Felix C.: Nolan? Az öcsém idegesítő, rendetlen, habár annyi cucca van, hogy két kezemen megtudnám számolni. Nem mintha kipróbáltam volna, de úgy körülbelül megsaccolva. Kalandvágyó, igazi laza srác, bár tuti a falra mászna, ha egy hétnél tovább egy helyben kellene maradnia. Szerintem irtózik a kötöttségektől. Emlékszem egyszer mesélte, hogy azért nem tart sok személyes holmit, mert azt nehezebb magával vinnie. Én meg úgy gondolom csak így fogalmazta meg finoman, hogy gondja van a ragaszkodással. Ő az, akit nem kell kétszer kérned, ha valami programra vágysz. Túrázás? Sziklamászás? Kempingezés? Egyből igen a válasz, de hogy ott lesz vagy sem mikorra leszervezitek a programot? Nos, ez egy milliódolláros kérdés. Biztos vagyok benne amúgy, hogy esélyesen hiperaktív is.
Renata Erin C.: A bátyámat? Melyiket? Ja...hogy Nolant? Lehetne rosszabb is. Ő eléggé keveset tölt itthon, de jókat lehet vele beszélgetni, ha mégis hazatéved. Értelmes srác, olyan akinek mindenhez van valami véleménye. Ő a családunk középpontja, akinek mindig akad valami hihetetleeen sztorija. Igen, nem túlzóan mondtam így. Nolan itt volt, Nolan ott, Nolan amott. Nolan hazautazik, majd kettőt pislogok és Nolan már újra nincs sehol. Az utolsó emlékem vele, hogy elkísért az egyetemi beiratkozásomra és a többiekkel ellentétben örült amiért történelemtanárnak készülök. Hogy jó testvér lenne? Vannak pillanatai, de ha valakire szükséged van biztos nem ő lesz az első, akihez szaladnod kellene. Úgyis csak az üres szobáját találnád helyette.

Ryan Guzman
ARCÁT VISELEM

Múlt
Lucym,
Jelentem, épségben sikerült ideérkeznünk, Delano pedig mondhatni kitett magáért. Kaptunk egy kényelmes szobát, dupla ággyal, parkolóra nyíló kilátással és egy olyan tv készülékkel, ami háttérzajként sípoló hangot hallat, kinézetéből ítélve pedig valószínűsíthetem, hogy az őseink hagyták ránk csakhogy megszabaduljanak végre tőle. Felmerült bennem a gondolat, hogy szuvenírként beviszem majd hozzád a múzeumba, hátha a következő kiállítás során megállná a helyét. Öröm az ürömben: a bátyád kifosztotta már a kint lévő édességautomatát és egy évre bőven elegendőt halmozott fel belőle. Emlékszel még arra az epres csokira, amit annyira szerettél, de egy idő után már nem lehetett fellelni sehol sem? Eléggé biztos vagyok benne, hogy az összeset ide szállították és csakhogy lásd kivel van dolgod kettőt félre is tettem neked mielőtt Timo az egészet elpusztítaná. Ami pedig őt illeti, még mindig nem beszél arról a bizonyos új fogásról. Állandóan azt hajtogatja, hogy nem akarja elszólni a melót, de nekem valamiért sántít az egész. Szoktad mondani, hogy bízzak az ösztöneimben, de abban az esetben mi a teendő, ha olyan személy van az érem másik oldalán, akire szintén az életemet bíznám rá? Ismered őt jól, tajtékzana ha megkérdőjelezném, de azért próbálom őt vallomásra bírni. Viszont ha Howard megtudja az egészet abban egészen biztosak lehetünk, hogy kitekeri a nyakát.
Még van egy óránk Delanoék érkezéséig, mielőtt elindulhatnánk a következő merülőhelyhez, Timo meg képtelen megülni a hátsóján. Howard bizakodó az új melóval kapcsolatban, ez pedig a csapaton is érződik. A főnök lelkesedése mint tudod még sosem csapott be egyikünket sem, ami jó jel. Gatyarohasztó meleg van itt Lu, de még mindig jobb, mintha le kellene fújnunk az egészet egy vihar miatt, habár küldhetnél a múzeumi klímából egy keveset. A bátyádért pedig ne fájjon a fejed: igyekszem rövid pórázra fogni amennyire csak tőlem telik.


――――――――――――――――――――――
Lu,
Tudom, hogy már ezerszer mondtam ezt és valószínű kívülről fújod, de ez az élmény megunhatatlan. Olyan, mintha minden merülés után újjászületnél. Egy brit hajó roncsainál jártunk lent, ami Delano szerint egy kalóztámadás során süllyedt el, de ha hazaértünk majd részletesebben is beszámolok róla. Az ő szövegelése túlságosan is zavaros volt ahhoz, hogy csakis a lényeget szűrjem ki belőle, de elvileg korábban már megszenvedett egy balesetet a hajó és miután megfoltozták innen indult volna tovább az útjára. Ha engem kérdezel eléggé balszerencsés egy menete lehetett. Egyébként látnod kellett volna Howard milyen átéléssel adta elő a sztorit a befektetőknek, akik persze most is oda voltak a random mesedélutánért. Még jó, hogy Delano ennyire képben van úgy, hogy utoljára idejét nem tudnám megmondani mikor merült velünk. Timo is élvezte habár sokszor úgy tűnt csak testben jár közöttünk, fejben meg ki tudja hol. Említette, hogy holnap találkozik a srácokkal és akkor kapja meg a koordinátákat is, és hogy még ma beszél Delanoval erről. Kétlem, hogy az öreg örülni fog neki, de ismered a bátyádat: kegyetlen jó meggyőzőereje van. Döntöttem az ösztöneimmel kapcsolatban, szóval minden bizonnyal én is elkísérem őt. Nem tűnt boldognak miatta, sőt mintha zavarta is volna, hogy felvetettem az ötletet, de ezt figyelembe véve még inkább ragaszkodtam hozzá. Nem tudom Timo kikkel találkozott, de hátha Delanonak majd többet mond és ezáltal én is kapok egy-két hasznos infót. Az idefelé tartó úton is próbáltam őt lebeszélni, de ugyanolyan csökönyös mint te. Amit egyszer a fejébe vett azt véghez is viszi. Jó lenne túlesni a holnapi napon és végre rájönni Timo szándékaira. Viszont ma még este a srácokkal beülünk valahova és megünnepeljük a sikeres zárást. Loretta szervezte a helyet, de jól fog esni egy hideg sör meg valami erősebb étel a motel-kosztnál. Florida eszméletlen hely Lu és bár jól tudom, hogy nem vagy oda a mi életmódunkért, de egy nap akkor is elhozunk ide. Beszéltem is erről Timoval és tetszett neki, szóval mondhatni vedd lefixáltnak. Ja és ha lehet ne utálj meg érte...Bár hogyan is tudnál?

――――――――――――――――――――――
Lucy,
Sovány vigasz, de le kell..ki kell írnom magamból neked, mert kavarognak a gondolataim és úgy érzem belefulladok. Legrosszabb rémálmaimban sem gondoltam volna, hogy levelezéseink egyike így ér majd véget. Annyira szürreális az egész és hiába játszottam végig a merülés előtti folyamatokat, egyszerűen nem tudom mi mehetett félre. Ismersz Lucy, tudod, hogy ötvenszer ellenőrizek mindent és nem bíznám a véletlenre. Bennük se bíztam, de Timo igen ennek ellenére magam is átnéztem az összes szerelését mielőtt elindulhattunk volna. Azt mondták mégis a palack volt a hibás és hogy az egész baleset volt. Senki nem tehetett róla...
Hajnalban indulok haza és estére otthon is vagyok. Látni akarlak Lucy.


El sem tudod képzelni mennyire sajnálom...
Nolan

livin' in new york

Jayden M. Heo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Nolan Crowe
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nolan Jasper Crowe D8d9876fa24e2d1d70f15fd93f0e46100869ca0c
Nolan Jasper Crowe Bd2ad031c349ac5585d6f5028a560f14ebfa49de
★ kor ★ :
36
★ családi állapot ★ :
Pearls don't lie on the seashore.
If you want one you must dive for it.
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Nolan Jasper Crowe C93ab2c118ba1df4d12eee8357ec0d4a13a69eaa
★ idézet ★ :
Better to not know which moment may be your last. Every morsel of your entire being alive to the infinite mystery of it all.
★ foglalkozás ★ :
wreck diver
★ play by ★ :
RG.
★ hozzászólások száma ★ :
47
TémanyitásRe: Nolan Jasper Crowe
Nolan Jasper Crowe EmptyKedd Jan. 05 2021, 19:38
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nolan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Úgy rántottad ki a lábam alól a szőnyeget, mintha csak erre születtél volna és évek óta ezt gyakorolnád. Próbáltam rájönni ki is vagy valójában, kinek van igaza a családodból és ki ismerhetett meg téged, Nolant a legjobban, annak az embernek, aki valójában vagy. Energikus, humoros, mindig cselekvésre vágysz, nehezen maradsz meg egy helyen, de igenis fontosak neked a családod tagjai és a barátaid - hiszen a végén mindig visszatérsz, még ha nem is huzamosabb ideig. Élvezed, amit csinálsz és talán kicsit még hajszolod is az izgalmakat, az ismeretlent. Olyan munkát végzel, olyan hobbikkal rendelkezel, ami a népesség csak egy kis százalékát vonzza, főleg mert ők is úgy gondolják, ahogyan édesanyád: veszélyes. Te pedig a saját bőrödön tapasztalhattad meg mit érez anyukád minden alkalommal, sőt a Sors sokkal többet szabott ki rád. Tragédia történt, amire senki nem számított, amit senki nem akadályozhatott volna meg és legfőképp, ami hosszan elkísér majd.  Nolan Jasper Crowe 2624752903
A leveleidből azonban Lucy olyan embernek tűnik, aki közel áll hozzád, aki megért, hiszen ahogyan a bátyád is mondta, ti össze vagytok nőve. Olyan veszteség ért, ami nem csak téged, hanem Lu-t is nagy mértékben befolyásolja, és talán ha ketten ott lesztek egymásnak, könnyebb lesz feldolgozni a veszteséget. Ennek ellenére sem csodálkoznék, ha most újra megkérdeznénk a családod tagjait, hogy hogyan is írnák le a viselkedésed, mint azt mondanák, hogy nem vagy a régi önmagad. Ilyen esetben senki sem lenne az.
Nagyon tetszett, ahogyan a "kis színesekkel" kiegészítetted az előtörténetedet, és az is, ahogyan a Lucynek íródott leveleket megkaptuk és olvashattuk. Igazán kreatív megoldása volt az előtörténetednek, ami az egyébként is olvasmányos soraidat még élvezhetőbbé tette. Nolan Jasper Crowe 1404455205
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!
Ui.: én tudok neked becenevet, de nem mondom meg. Nolan Jasper Crowe 4135191119

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·

Nolan Crowe imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Nolan Jasper Crowe Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Nolan Jasper Crowe Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Nolan Jasper Crowe 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Nolan Jasper Crowe 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Nolan Jasper Crowe 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Nolan Jasper Crowe
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jasper Q. Levine
» Jasper Léon Polignac
» Gravity S. Nolan
» Tristan & Nolan
» Kiara Nolan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: