New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 98 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 1 rejtett és 82 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 15:22-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:50-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 14:48-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 14:24-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:09-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 13:58-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 13:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 13:28-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:25-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Aicha && Jae | get you alone
TémanyitásAicha && Jae | get you alone
Aicha && Jae | get you alone EmptyHétf. 4 Jan. - 21:38
Aicha & Jamie
"first you take a drink, then the drink takes a drink, then the drink takes you"
Az elmúlt durván két hónapban sok olyan dolog változott meg az életemben, amelyekhez még mindig szükségem van időre és megszokásra. Sok év után például nagyon szokatlan a bátyámmal élni és már-már újra megismerni őt, hiszen amikor tizennégy évesen Ausztráliába kerültem, nem ugyanazokat a dolgokat szerette, mint most sok évvel később. Sosem tartottuk olyan mértékben a kapcsolatot, hogy akár azzal is tisztában legyünk, hogy hogyan issza a másik a kávéját, vagy mi a kedvenc reggelije. Akármennyire szerettem volna úgy érezni, hogy ezen évek ellenére is, most nagyon is próbálkozom azzal, hogy helyrehozzuk a kapcsolatunkat és lehetőséget adjunk a másiknak arra, hogy igazán testvérek lehessünk, nem éreztem úgy, hogy ténylegesen ott lennék ennek érdekében, testben és lélekben is. Hiszen mindenki fejében él egy kép arról, hogy pontosan milyennek is kellene lennie egy testvérpárnak, akik tényleg jóban vannak egymással. A gyerekkoron túllépve kialakul egyfajta összetartás, ami később, felnőttként talán sokkal nagyobb jelentőséggel bír, mint egy-egy játszótéri baleset alkalmával. Sőt, sok esetben a testvérek között az információ is sokkal könnyedebben áramlik, mint a szülők felé. Ennek pedig Dan és közöttem is azt kellett volna eredményeznie, hogy megosztjuk egymással életünk fontos eseményeit és azokat a dolgokat, amelyek klasszikus esetben akár egy barátra is tartozhatnak. Én viszont még csak azzal sem voltam teljes mértékben tisztában, hogy mi zajlik a Neoyangnál, miért jött Dan New Yorkba.
Tudom, rossz kifogás, de sok mindent fogtam mostanában - az elmúlt több, mint két hónapban főleg - a munkámra. Azt, hogy miért nem érek rá a családommal foglalkozni - történetesen a Yang felével -, hogy miért nem érek rá a bátyámmal foglalkozni, vagy hogy miért is nem akarom felvenni a kapcsolatot a szüleinkkel most, hogy én is az Államokban vagyok, Dan mellett. Soha nem állította persze senki, hogy egyszerű lesz, vagy hogy el lehet lazáskodni az orvosi pályát. Amikor emberi életemről van szó, azt hiszem ilyesmi szóba sem kerülhet. Viszont az is száz százalékban igaz egy orvos mindennapjaira, hogy nem csak rengeteg energiát kell rááldozni arra, hogy helyesen cselekedjen, megfelelően bánjon a betegekkel. Időben is rengeteget elvehet tőlünk ez az állás, amit sokszor nem is pótol egy-egy műszak közötti szünet, mert ugyanúgy ott kell lennünk és talpon lenni. Heti nyolcvan óra pedig éppen a duplája annak, amit adott esetben egy irodai alkalmazottnak le kell dolgoznia.
A húzósabb napokon persze én sem vállalkozom olyasmire, mint a main, amikor a műszakomat követően rögtön azzal indítok, hogy ki akarom gyalogolni magamból a nap fáradalmait  és a stresszt, ami a kórház falai között ért. Mind nagyon másképp kezeljük a problémáinkat és a felgyülemlő stresszt. A bátyám a testmozgásra esküszik, Levi az alkoholra, nekem jelenleg arra van szükségem, hogy ha csak minimálisan is, de kiszellőztethessem a fejemet. Nem tervezek túl sokáig a városban mászkálni, mert jelen esetben nem célom éjszaka a város utcáink bóklászni.
A gondolataimban újra meg újra megismétlődő eseményeken való agyalás helyett jelen esetben próbálok inkább a környezetemre fókuszálni és arra, hogy mi történik körülöttem. Hogy már annyi az idő, hogy mások szórakozni indulnak, vagy épp most indulnak a második hely felé, amit az éjszaka folyamán meg akarnak látogatni. Meglep, hogy az időjárás ellenére is mennyien vannak, habár egy ekkora városban nem kellene, hogy ezen csodálkozzak. Az a fajta tömeg azonban, ami így is körülvesz, csak arra sarkall, hogy inkább le akarjak inteni magamnak egy taxit, hogy hazamehessek. Úgy ítélem, hogy egyszerűbb lenne, ha visszafordulnék és ahelyett, hogy a korábban gondolt útvonalon, a szórakozóhelyekkel szemközti parkon át sétálnék, inkább a forgalmasabb útnál kellene próbálkoznom. Nem kell túl sokat sétálnom, hogy hirtelen olyan arccal találjam szembe magamat, akit ismerek. A járásából ítélve valószínűleg már ő is elmondhatja magáról, hogy legalább egy helyen kipróbálta milyen az alkoholfelhozatal, én pedig kíváncsian pillantok körbe, hogy lemaradt-e tőle a társasága, vagy tényleg egyedül van-e. - Aicha? - Könnyedén csúszik ki a számon a neve, amikor egymás mellé érünk és elé lépek, majd finoman megfogom a karját. - Jamie vagyok. Doktor Seo. - Ezt már csak azért is tartom fontosnak, mert a betegségére való tekintettel talán így sem volt a legokosabb döntés csak úgy elé állni és ráköszönni. - Jól vagy? .. És... szólóban? - Utóbbinak semmi köze ahhoz, hogy jól van-e, de ha valóban egyedül van, nem tartom túl jó ötletnek, hogy csak úgy maga járkáljon, ilyenkor.


| 696 | öltözet



I've been a victim of some sorry circumstance
That was committed by somebody else's hand I'm lost in the suffering for nothing, my heart don't understand How was I supposed to know that I'd be fooled And the sweetest kiss could ever be so cruel Now I'm right back here still holding on to you
mind álarcot viselünk
Jamie Seo
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Aicha && Jae | get you alone 385e423b7b001c732dc2f2832b253991bdd5fbe0
Aicha && Jae | get you alone C989fdb91c512b673857efcf8f555342ef5792d9
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
No matter how hard I try, I can’t sleep
I trapped up my heart in case it all disappears But you don’t know Even the stars in the night sky that scatter with the wind Don’t know my heart
★ családi állapot ★ :
Aicha && Jae | get you alone 534264e2cc37f78da3c585a04faff2be3316011c
I wake you up with little kisses filled with love To see you happy and to see you smile I would give you the entire world in a second If only you were mine
Every day you wake up in my arms
★ lakhely ★ :
Long Island City; Queens
★ :
Aicha && Jae | get you alone 4f5afb5c7c0d4fce0d18b9172983f9ff877e44db
★ idézet ★ :
“ Sorry if the music is too loud for us to talk ”
But when it turns silent, I'll be left with my thoughts
★ foglalkozás ★ :
idegsebészeti rezidens
★ play by ★ :
Byun Baek Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
Aicha && Jae | get you alone 444c23b6d22057147ff51d015140cc2739ed6a22
 
Aicha && Jae | get you alone
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jamie & Aicha
» Nate & Aicha - You Never Know
» Aicha && Aida ~ reunion
» Raise The Roof - Kai & Aicha
»  my lovely neighbour - aicha&&hazel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: