New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 130 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 120 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:45-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:39-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 10:25-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 10:19-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 09:46-kor
Zaide Moran
tollából
Ma 09:46-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 09:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Mia Scott
TémanyitásMia Scott
Mia Scott EmptyHétf. Dec. 07 2020, 14:40
Mia Scott

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Mia Scott
Becenevek:
Mia
Születési hely, idő:
1992. 05. 18.
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
biszex
Családi állapot:
szingli
Csoport:
Üzlet
Egyetem:
NYU + gazdálkodás és menedzsment szak + már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Hotel tulajdonos
Ha dolgozik//Munkahely:
Crown Hotel
Hobbi:
Esténként imádok bárokban lógni, énekelni.
Play by:
Caitlin Stasey

Jellem
Pozitív tulajdonságaim: Amennyire csak lehet spontán élem az életem. Ebben csak a karrierem akadályozhat. Hiszen hiába találom ki, hogy utazni szeretnék, a hotelt nem hagyhatom csak úgy ott.
Szerintem kedves is vagyok, de ezzel vannak, akik ellenkeznének.
Próbálok optimista lenni, mindig mindenben a pozitívumot keresem, de ez sem megy mindig.
Negatív tulajdonságaim: Hihetetlenül makacs tudok lenni, olyan elképzeléseimhez is ragaszkodom amire már időközben rájöttem, hogy semmi értelme.
Időnként hiszti rohamok is rám törhetnek.
Hobbi: Éneklés, de tényleg csak hobbi szinten. Leggyakrabban a karaoke esteken szoktam megmutatni a hangom, nem kevés alkohol elfogyasztását követően.
De otthon, egyedül is bármikor dalra fakadok.
Meghatározó pillanatok az életemből: 2008: Amikor először jártam Párizsban, a családommal. Azonnal beleszerettem a városba. Az a rengeteg művész, akiket látni lehetett az utcákon. Az egyikük még rólam is festett egy képet, azóta is imádom. Na meg az érzelmek, amerre csak néztem párokat lehetett látni. Csak egy hétig tartózkodtunk ott, de három eljegyzést is láthattam. Az a mérhetetlen boldogság, ami az arcukon megjelent, csodálatos volt. Akkor jöttem rá arra, hogy az embereknek tényleg szüksége van egy társra. Szeretném egyszer én is megtalálni azt, akivel leélhetem az életem. Azóta vágyom a romantikára és arra, hogy valakivel megosszam az életem. Bár jelenleg nem épp arra felé halad az életem, amikor szinte minden éjszakát más ágyában töltök.
2018: Amikor a szüleim úgy döntöttek rám bízzák a hotelt, mert szerettek volna végre magukra figyelni. Azt mondták, ha bármiben szükségem lenne a segítségükre, mellettem lesznek.
Mondanom sem kell, hogy először mennyire megrémültem a feladattól. Nem számítottam rá, hogy ilyen korán a nyakamba fog szakadni, ekkora felelősség. De a kezdeti nehézségek dacára, úgy gondolom, mára már teljesen jól boldogulok.
Példakép: Az anyukám, ő sosem bizonytalan önmagában, mindig pontosan tudja, hogy mit akar.
Kedvenc helyszíneim: Párizs, Houston és Oklahoma
Dolgok, amik mindig nálam vannak: A táskámban mindig lapul egy jegyzettömb és egy toll. Ha valami fontos eszembe jut, vagy olyat látok, hallok, ami érdekesnek tűnik, azonnal felírom.
Bakancslista: 1. Rájönni végre, hogy mit akarok kezdeni végre az életemmel. Mármint a karrierem rendben van, de minden másban bizonytalan vagyok.
2. Véget vetni a jelenlegi önpusztító életmódnak.
3. Családot alapítani, de ez még ráér. Viszont szeretném végre megtalálni azt az illetőt, akivel lehet komolyan tervezni.
Mottóm: Carpe diem, azaz Élj a mának!
Amire büszke vagyok: Remekül tudom vezetni a rám bízott hotelt. Pedig korábban mindig attól tartottam, hogy nem fog menni és ki fog csúszni az irányítás a kezem közül.
Múlt
A szüleim már szinte kicsúsztak az időből amikor rájöttek, hogy hoppá, ők mégis csak szeretnének gyereket. Sokáig nem tervezték, mert lekötötte őket egymás imádata és a karrierjük. Mondhatni ők még a semmiből jöttek, mégis képesek voltak valamit elérni. Na jó nem kell nagy dologra gondolni, mert a szálloda, amit sikerült megvenniük egészen aprócska. Alig van benne harminc szoba. De mégis a világot jelentette nekik, amikor hozzá jutottak. Ami ráadásul erősen felújításra is szorult. Mutattak képeket arról, hogy milyen állapotban volt akkoriban és mondhatom, tényleg csodát tudtak tenni vele.
Szóval amikor megszülettem a szüleim már nem voltak valami fiatalok, de az élethez való hozzáállásuk az nagyon is fiatalos volt. Imádták a pörgést és egy pillanatra se álltak le. A hotel mellett rám is volt kellő energiájuk. Persze amikor szükség volt rá, rám is vigyázott bébiszitter.
Nem sok minden maradt meg az emlékezetemben azokról az időkről, de az biztos, hogy már akkor sok időt töltöttem a hotelben. Most is vannak még visszajáró vendégek, akik arról mesélnek milyen kis tünemény voltam. Ők odáig voltak értem, még akkor is, ha valami rosszat tettem. De voltak olyanok is, akik panaszkodtak rám és nem értették miért kell nekem is ott lennem, ha nem bírok magammal. Pedig én tényleg nem akartam útban lenni senkinek. Csak játszani akartam és hamar ráuntam azokra a játékokra, amik a szobámban voltak.
A recepció környéke volt a kedvenc helyem, mert ott rendszerint kincsekre bukkantam. Imádtam a bőröndökkel szórakozni, de csak a szép díszesekkel. Ha ilyet láttam, megfogtam és magam mögött húzva szaladtam vele körbe-körbe a teremben. A recepciósok meg igyekeztek elkapni és ordítani velem, nehogy elijesszék a vendégeket.
A hallban is sokat csintalankodtam, azt mesélték előszeretettel cseréltem össze a vendégek holmiját. De volt arra is példa, hogy elvettem egy sálat, kesztyűt, vagy bármit, ami megtetszett és anya este találta meg nálam. Másnap meg magyarázkodhatott, hogy mi történt.
Ez a helyzet akkor változott meg amikor iskolába mentem. Utáltam a sulit, nem is sokat foglalkoztam vele. A tanárokra se figyeltem oda. Órán inkább a füzetembe firkálgattam, vagy történeteket találtam ki és azokat vetettem papírra.
Barátaim nem nagyon voltak, senki sem szeretett velem lenni. Mindenki elkerült. Tudod, én voltam a lány az udvaron, aki mindig egyedül ült a padon. Nem tudtam, hogy kell odamenni másokhoz, nem tudtam mit is mondhatnék nekik. Ők pedig nem keresték az én társaságom.
Talán ezért is változtam meg annyira. Korábban még cserfes kislány voltam, akinek be nem állt a szája. Viszont akkoriban nagyon szótlan voltam, még otthon is. A szüleim nem értették mi van velem és hiába faggattak, nem osztottam meg velük a problémáimat. Emlékszem minden nap kérdezték, hogy mi volt a suliban, mit csináltam aznap. De elrendeztem egy vállrándítással. Nem akartam beavatni őket, abba, hogy mennyire egyedül érzem magam.
Amikor gimibe mentem, minden megváltozott. Hamar sikerült barátokra lelnem, olyan lányok személyében, akik korábban szintén a kirekesztettek közé tartoztak. Lehet, hogy a kényszer hozott össze minket, de ha így is volt, egymásban végre támaszra leltünk. Végre voltak olyanok az életemben, akikkel megoszthattam a titkaimat, akik figyeltek rám. Persze ez kölcsönös volt, hiszen nincs barátság, ha az egyik fél folyamatosan csak ad, de a másiknak csak elvárásai vannak.
Másodikos lehettem amikor megismertem az első barátomat. Nem voltam szerelmes és nem is vágytam kapcsolatra, csak így alakult. Az egyik buliban ismertem meg, többet ittam, mint amennyit kellett volna. Ő ott volt, táncolni akart velem és én mentem is. Nem emlékszem valami jól arra az éjszakára, de az biztos, hogy vele vesztettem el a szüzességem. Ami másnap eléggé szarul érintett, mert sosem gondoltam volna, hogy majd egy idegennek adom oda magam először. Ezért is mentem bele abba, hogy járjunk. Könnyebb volt elviselni így. De nem tartott sokáig, két évig voltam vele. Nem ő volt az igazi, én pedig vágytam arra, hogy megismerjek valaki olyat, aki tényleg levesz a lábamról.
Mielőtt egyetemre mentem volna, elképzelésem sem volt, hogy mit kezdjek magammal, mit is akarok csinálni. A szüleim viszont azonnal a segítségemre siettek. Nekem szánták a szállodát, úgyhogy ebbe az irányba kellett elindulnom. Mivel azt tudtam, hogy szeretnék a gimi után tovább tanulni, viszont elképzelésem sem volt, hogy mit, belementem.
Gazdálkodási és menedzsment szakra mentem, ami kezdetben nem igazán tetszett. El is gondolkoztam, hogy ott hagyom, de a szüleim nem engedték. Végül én is egészen megszerettem.
A tanulás mellett, persze mindig jutott időm a partikra is. Sosem hiányozhattam egyről sem, az akkori barátnőimet is a szórakozás éltette. Nem vetettük meg az alkoholt és a drogra se mondtunk nemet. Mondhatni igazán lezüllöttem, amit a családom nem nézett jó szemmel. Egy idő után annyira megelégelték, hogy így élek, hogy ultimátumot adtak. Vagy befejezem ezt az életmódot, vagy mehetek dolgozni, mint mások, hogy fent tartsam, mert ők nem fognak így gondoskodni rólam. Nehéz volt, de megtettem és felhagytam az akkori életmódómmal.
Miután sikeresen befejeztem az egyetemet, a szállodában kezdtem dolgozni. Minden pozícióban eltöltöttem egy kis időt, hogy átlássam a feladatokat. Azok, amik a legkönnyebbnek bizonyultak, voltak egyben a legrosszabbak is. El sem tudnám képzelni az életem szobalányként vagy mosogatóként. Nem is bírtam azokat sokáig csinálni. Se a wc pucolás, se a koszos edények mosogatógépbe való pakolása nem egy életcél. Szörnyen mocskosak és undorító feladatkörök. Végül a recepción kötöttem ki, egészen addig amig a szüleim úgy nem döntöttek, hogy vegyem át tőlük a hotel irányítását.
Két évvel ezelőtt, amikor a szálloda élére kerültem, hihetetlenül megrémültem. A saját életemet nem tudtam uralni, nemhogy egy egész épületet. Persze a tanulmányaimnak köszönhetően volt fogalmam arról, hogy mit kell tennem, de nem éreztem magam képesnek rá. Azt hittem össze fogok roppanni a feladat alatt, de szerencsére nem így lett. A szüleim a háttérből figyelték minden lépésem és amikor szükség volt rá besegítettek. Mostanra sikerült teljesen belejönnöm és remekül helyt tudok állni a munkámban.
Az életem más területeire viszont ez már nem annyira igaz. A szüleim félévvel ezelőtt Coloradoba költöztek és utána az életem ismét mélyrepülést vett. Az éjszakáimat rendszerint bárokban töltöm, ahol igyekszem az asztal alá inni magam. A drog is ismételten megjelent az életemben. Na és a férfiakról se feledkezzünk meg. Szinte minden nap más ágyában ébredek és ami a legrosszabb, hogy mindezt egy kicsit sem bánom.
Amíg a karrierem szárnyal és jobbnál-jobb ötleteim lesznek arra, hogy mivel lehetne a hotelt még inkább kiemelni a többi közül, addig a magánéletem romokba dől. De nem tudom mit is kezdhetnék magammal, mi lenne az, ami segíthetne rajtam.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mia Scott
Mia Scott EmptyHétf. Feb. 01 2021, 08:41
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mia!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

A történeted olvasva úgy tűnik az életed egy hullámvasutazással ért fel. Voltak jobb pillanatai, amik tele voltak célokkal és olyanok is, amikor leginkább önmagadat kerested abban az egészben, amit a sajátodnak neveztél. A hotel mindig is az életed része volt, mégis hatalmas felelősség terhét kaptad azzal, hogy egy idő után a te vezetésedre bízták. És bár úgy tűnik mindent megteszel azért, hogy a rád bízott feladatban helytállj, de valahogy még mindig keresed azt, ami igazán boldoggá és egésszé tesz. Fiatalként sokszor érezted magad egyedül, ami a későbbiekben teljesen megváltozott. Barátaid lettek és olyanok, akikre számíthattál hétköznapjaid során. Nekem úgy tűnik, hogy ragaszkodni kezdtél ehhez az életmódhoz, bármilyen rossz mellékhatást is hozott magával, hiszen megtapasztalhattad milyen volt az egyedüllét és nem akartad újra azt érezni. Remélem idővel jön majd valaki - vagy éppen pont te magad leszel - aki ráébreszt arra, hogy nem feltétlenül kell tönkretenned magad csak azért, hogy boldog lehess. Ahogyan a hotelért, úgy saját magadért is tegyél meg majd mindent, hiszen te magad is ugyanúgy fontos vagy.Mia Scott 4146035580
Aranyos volt a sztorid a gyerekkorodról és jó volt olvasni a szüleidről is. Igazán tetszett az az olvasmány, amit hoztál nekünk. Mia Scott 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Mia Scott A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Mia Scott D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Mia Scott 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Mia Scott
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Scott Blanc
» Scott Norton
» Zafrina Scott
» Kinsey Scott
» Scott Payne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: