New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 70 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

baby momma
Témanyitásbaby momma
baby momma EmptyCsüt. Nov. 26 2020, 13:35
Alyssa

Play by:
Karrueche Tran, Keke Palmer, Jhené Aiko, Laura Harrier, Zazie Beetz, Bianca Lawson, Logan Browning, Kilo Kish...
Születési hely:
Bronx
Kor:
28-30
Lakhely:
Bronx, Mott Haven
Szexuális beállítottság:
leszbikuson és aszexuálison kívül bármi
Családi állapot:
van egy közös gyerekünk, de már nem vagyunk együtt
Csoport:
munkások
Történetünk:

Együtt nőttünk fel, egy utcában, és ahogy az szokás volt, sokat bandáztunk együtt a környékbeli kölykökkel – már a jobbik felével. Még a hoodon belül is vannak jobb és rosszabb helyek, nem minden folyton erőszak és félelem, ahogy azt Ice Cube is megrappelte: today was a good day. Mi voltunk azok, akiknek azt mondták, jó gyerekek vagyunk, ne keveredjünk a többiek közé; úgyhogy nem is tettük. Én talán túlzottan elhittem, hogy jó vagyok, túl jó ahhoz a környékhez.
Két évre mentem el, szinte minden kapcsolatot megszakítva, mielőtt lecsuktak volna;a tizennégyből hat lett, jó magaviselet végett. De hat év az hat év, és már a puszta vád is elegendő ahhoz, hogy megnehezítse az életünket. Nem számítottam sok jóra, mikor kikerültem, és még kevesebbet kaptam, mint gondoltam. Te voltál az egyetlen igazán jó dolog az egészben, mikor négy éve újra találkoztunk, egészen addig, míg másfél éve meg nem született Jade is.
Alkalmi munkákból éltem, nem sokáig maradtam egy helyen, nem saját akaratból. Te műkörmösként dolgoztál, mellékállásban a Nanámmal együtt varrtál ruhákat, hogy tudj félretenni pénzt a főiskolára. Tovább akartál tanulni, nem irreális álmokat kergettél, csak eggyel előrébb lépni a táplálékláncban. Végre elköltözni a környékről. Ez mindaddig egészen elfogadható volt, míg Jade meg nem született.
Nem azért szakítottál velem, mert már ne szeretnénk egymást, vagy ne próbálkoznánk mindketten megadni Jade-nek a legtöbbet; hanem mert olyan helyen vállaltam munkát, ahol nem kellett volna. Muszájból tettem, semmi másból.
Pont úgy, ahogy Te is.

Igazából az ET-t elolvasva valószínűleg kicsit több kiderül az egészről, nem szerettem volna újra leírni mindent. Ami Alyssa hátterét illeti (egyébként lehet más neve, ha nem tetszik vagy addig lefoglalásra kerül, én így emlegettem), szabad a pálya, de valószínűleg azért idomulni kell a környékhez. A jellemébe sem folytam bele túlzottan, szabad kezet adva, és a felsoroltakon kívül bármilyen egyéb, fekete hölgy jó PB lehet, ha meg tudjuk beszélni. baby momma 4146035580
Szeretném, ha olyan vinné el, aki tovább néz az afroamerikaiak sztereotípiáinál, és tényleg odateszi magát, mert én sem szeretnék bárkit megsérteni, ellenben a reális ábrázolásra aspirálok. Nem ígérek semmit a szállal kapcsolatban, nyugodtan irányíthatod a saját igényeid szerint, de próbát mindenképp tennék a kapcsolatuk megőrzésére/visszaállítására. Very Happy Várom szeretettel.  baby momma 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
baby momma
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my momma used to say | jennie x chris
» two men and a baby
» Baby && Susan
» Shoot, baby!
» *Take it easy baby*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: