New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
Jackie Monroe
tollából
Tegnap 20:39-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Szexi tanárbácsi
TémanyitásSzexi tanárbácsi
Szexi tanárbácsi EmptyVas. Márc. 12 2017, 17:11

Dave (?)


Teljes név: Dave (igazából teljesen az alkotóra bízom a nevet, a dave csak egy ötlet, hogy legyen beírva ide valami)
Play by: Zac Efron, Luke Mitchell, Ian Somerhalder, Paul Wesley... most hirtelen még ők jutnak eszembe, de ha nagyon nem tetszik senki, akkor sorolj fel te is pár ötletet meg én is, aztán majd csak megegyezünk Very Happy
Születési hely:alkotóra bízva
Kor: 23-24
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: hivatalosan egyedülálló Embarassed Rolling Eyes Shocked
Csoport: oktatás
Amikor találkoztunk még egyikőnk sem tudta, hogy később egy iskolában leszünk a lehető legkínosabb módon. Mivel a barátaim nem szeretik a rock zenét, így elég gyakran egyedül megyek el a kedvenc zenekaraim koncertjeire - persze, a szüleim azt hiszik, hogy a barátaimmal megyek-, s ez aznap sem volt másképp. Alapjáraton víziszonyos vagyok, nem is tudok hát úszni, de a koncert egy hajón volt és mivel az egyik kedvenc együttesemről volt szó, így értelemszerűen elmentem. Nem volt semmi gond, egész addig, amíg a koncert után néhány részeg pasas verekedésbe nem kezdett. Meglöktek, és olyan gyorsan történt az egész... Beleestem a vízbe, úgy éreztem, hogy most vége lesz mindennek, nem tudtam a felszínen maradni, aztán valaki utánam ugrott és kiúszott velem a partra. Még szerencse, hogy a hajó nem mozdult el a kikötőből, ugye? Akkor ismertelek meg és akkor kezdődött minden. Arra viszont nem számítottam, hogy az iskolánkba jön egy új tesitanár (vagy oktathat mást is), aki pont te leszel.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Szexi tanárbácsi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Idegesítően szexi szívszerelmem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: