New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 55 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 55 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Ma 01:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Arthur Crowley
TémanyitásArthur Crowley
Arthur Crowley EmptyPént. Okt. 30 2020, 14:40
Arthur Crowley

Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Arthur Crowley
Becenevek:
-
Születési hely, idő:
Brisbane, Ausztrália, 1974. március 23.
Kor:
46
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Hetero
Családi állapot:
Egyedülálló
Csoport:
Bűnüldözés
Egyetem:
-
Munkabeosztás:
Személyi testőr
Munkahely:
Ahová kérnek
Hobbi:
Nem igazán van időm hobbikra
Play by:
Jason Statham

Jellem
Határozott, magabiztos jellemnek tartom magam, aki nem riad vissza a kihívásoktól, mi több, magához öleli őket. Maximalista vagyok, ahogy a munkámban, úgy az életben is próbálom mindenből a legtöbbet kihozni.
A mindennapi életben alapvetően egy kennyére kenhető ember vagyok, főleg ha a lányaimról van szó. Szeretek viccelődni, sportolni, főzni. Segítőkész vagyok, de egyébként teljesen átlagos, ami a munkán kívüli életemet illeti. De erre a részemre vajmi kevés idő jut, amit viszont tény, hogy én választottam magamnak. A munka testileg és szellemileg egyaránt lefoglal, én nekem pedig ennél egyelőre nincs több szükségem. A szabadidőmben így tehát leginkább csak alszom, illetve próbálom formában tartani magamat, így 46 évesen is.
A munkában igazából azt a stílust hozom, amit a munkaadóm megkíván. Ha kell, csendben szobrozom végig a műszakomat, viszont ha kell, a magam száraz módján viccelődök és beszélgetek. De általában utóbbit sem viszem túlzásba, mert a figyelmem lankadása csak a munkám rovására megy.

Múlt
Az igaz barátainkat a harctéren találjuk meg, ahogy azt sokszor hallottam már a feletteseimtől. Ha valaki képes az életét is kockáztatni annak a csekély esélyéért, hogy te túléld, az már jelent valamit. Sokszor próbálták a fejünkbe verni ezeket a szavakat, és akármennyire is látok benne igazságot… már nem is emlékszem annak a srácnak a nevére, aki legelőször rángatott vissza a biztos halálból. Se annak a szanitécnek a nevére, aki szaktudásával és gyorsaságával segített nekem, mikor egy elszabadult repeszgránát brutálisan felsértette a bal karomat.
A bátyám csak két évvel volt idősebb nálam, de mire én a seregbe kerültem, ő már öt éve ott szolgált. Segített a babaléptek megtételében, és egyengette az utamat. Megtanított arra, hogy a saját életemet magasabbra tartsam, mint másokét, mert az egységem 90%-a is így fog tenni. Ismerjem meg azt a 10 százalékot, akik az utolsó utáni pillanatban is tűzbe nyúlnának értem, és hasonlóképpen járjak el velük. Ugyanakkor azt is véssem az eszembe, hogy nem gyávaság a saját életed mentése, főleg ha van is mit vesztened. Ezt a mondatát addig nem tudtam mélységesen átérezni, míg meg nem születtek a kislányaim.
Janine és Rebecca, az én két kis szerelmem. A születésnapjuk egybeesett a sajátommal, így napra pontosan 28 év van közöttünk a csajokkal. Mindig is megmosolyogtatott ez a tény, főleg ha épp távol voltam a családomtól. Tudtam, hogy legyek akármilyen messze is, akármilyen veszélynek kitéve, ők sosem felejtenek el engem.
A testvérem egy évvel később leszerelt és hazaköltözött Brisbane-be. Ajánlotta nekem, hogy kövessem a példáját, de én hajthatatlan voltam. Mi tagadás, a hadsereg jól megfizeti az embert és a családját. Minél többször kiküldenek minket, annál több pénzt küld haza az állam, főleg ha még hozzászámoljuk a különböző pótlékokat, biztosításokat. Szerettem volna eltartani a családomat, és mivel máshoz nem értettem, hát maradtam. Bár valószínűleg ez volt életem egyik legnagyobb ballövése.
Egy egyszerű felderítő hadművelettel indult az egész. Elmegyünk egy, a bázistól távoli magaslatra, amiről az egyik tálib különítményt megfigyelhetjük, lejegyezzük amit kell, majd hazajövünk. Közvetlen harcra nem számított egyikünk sem, de protokoll alapján a fegyvereinket magunkkal kellett vinni. A tervet nálam okosabbak állították össze, mi nekünk csak végre kellett hajtani. Egyszerű, nem?
Minden a tervek szerint haladt, egészen addig, míg az arcunkba nem robbant egy páncéltörő rakéta. Majd még egy. Majd még egy. Ugyanakkor igazam volt, harcra nem került sor, hisz az öt emberem közül egy élte túl mindössze, akit velem együtt elzártak valami sötét zárkába a semmi közepén. Megfosztottak minden fegyverünktől és felszerelésünktől, így esélyünk sem volt segítséget hívni.
Nem tudtuk eldönteni, hogy éjjel van, nappal, hogy hány nap, hét, vagy hónap telt el egy-egy kiengedésünk között, de nem is számított. Tartanom kellett a fiatalban a lelket, hogy ne motyogjon ki semmilyen kényes információt, se magáról, se a hadseregről. Ő még nem volt olyan harcedzett, de az mindenképp segített neki, hogy ott voltam mellette és támogattam. Valószínűleg megsejtették, hogy együtt erősebbek vagyunk, és a megtörésünk miatt úgy vélték, a legoptimálisabb különválasztani minket – és milyen igazuk volt.
Pár hét (hónap?) után döntés elé állítottak: vagy ő, vagy én. Próbáltam keresni a kiutat, próbáltam kitalálni hogyan bánhatnánk el ketten egy tucat állig felfegyverzett tálibbal, de nem találtam a megoldást. Csak a családomra tudtam gondolni, a két kislányomra és hogy sosem fogom őket felnőni látni. Ordibálás, szitkozódás, a fejem kavargása – majd teljes sötétség. A következő valódi emlékképem az, ahogy a fiatal összetört, véres arca mered rám üres tekintettel.
[…]
A hazaérkezésemkor egyedül a bátyám köszöntött. Furcsának találtam, de nem kérdeztem rá az okára. Elég sok minden járt a fejemben, valószínűleg ezért sem vettem észre a jeleket, hogy gond van. Hazaérve egy üres ház fogadott - azaz nem teljesen, mert szinte minden ugyanúgy nézett ki, mint korábban, csupán a feleségem köszöntését nem hallottam, illetve a lányaim üdvrivalgását. Ekkor kérdeztem rá először. Ha addig nem volt PTSD-m, ez a plusz trauma mindenképpen rásegített, hogy az utána következő két-három évben mindenféle dilidokikhoz kelljen járnom.
36 évesen éreztem először azt, hogy újra sikerülni fog talpra állni. Nagyon nehezen, de elfogadtam a táliboknál történteket, illetve azt is, hogy a feleségem lelépett és magával vitte mind a két lányomat. Nem állt szándékomban visszamenni a katonasághoz, ugyanakkor muszáj volt lefoglalnom magam valamivel. Szerencsére hamar szállni kezdtek az ajánlatok – többnyire a bátyám révén. Először biztonsági őrként próbáltam ki magam, majd miután visszaszedtem magamra a leadott kilókat és újra viszont köszönthettem a csúcsformámat, csatlakoztam egy testőri céghez. Végső soron annyira megtetszett nekem ez a fajta munka, hogy egyre feljebb és feljebb tornáztam magam a ranglétrán, majd amint érkezett a lehetőség, tovább álltam egy nevesebb társasághoz. Egy olyanhoz, ami nem csak a testőri munkával foglalkozott, hanem az egyéb katonai készségeimet is szívesen kihasználták – edzés, tanítás, kémkedés. És ahogy mondani szokták, a többi már történelem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Arthur Crowley
Arthur Crowley EmptySzomb. Okt. 31 2020, 16:47
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Arthur!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha a családról van szó, az esetek többségében a döntés végtelenül egyszerű. Az ember életének alakulása során kialakít egy fontossági sorrendet a fejében, melynek első helyén azon személyek állnak, akik jobbá, egésszé tették az életüket. Akikért bármit megtennél és meg is teszel, ahogyan az a lehetőségeidből kitelik. Mert ők azok, akikért megéri az életben történő minden nehézséget elviselni, hiszen a nap végén mintegy jutalom vagy az egyetlen vigasz ott várnak majd rád, hogy a megélt kegyetlenség az ő jelenlétük által enyhüljön benned. Te magad is erre vágytál amíg naponta kockára tetted az életedet, hogy a hazaérkezésed alkalmával megkaphasd az otthon érzését. Döntéseket hoztál, melyeknek átélését senkinek sem kívánnád, de minden elhatározásod amiatt történt, hogy minél előbb a közelükbe lehess. Mégis semmi sem fogható ahhoz, amikor az egyetlen mentőkötél és biztos pont a hétköznapok nehézségeiből a semmibe vész és te ott maradsz megfosztva mindattól, ami a legfontosabb volt számodra.
Egy ilyen történésből nehezen tud észhez térni az ember, de neked idővel mégis sikerült a nulláról kezdeni az életedet és eljutni egy olyan szintre, ahol a munkába ölheted a gondolataidat ahelyett, hogy nap, mint nap össze lennél zárva velük. Képtelenség ezt elfelejteni, ezért szerencsés ha akad valami, ami kizökkent ebből.  Remélem egy nap lehetőséged nyílik bepótolni a kimaradt időszakot a lányaiddal, ahogyan azt is, hogy a történtek után a jövőd pozitívabb irányt vesz majd. Arthur Crowley 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Arthur Crowley A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Arthur Crowley D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Arthur Crowley 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Arthur Crowley
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jessa-Lynn Crowley
» Harvey Crowley - apa, férj, exférj
» Victoire & Arthur
» Arthur McAllister
» Pascal Arthur Butterfield

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: