New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 50 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 49 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Noel H. Bae
tollából
Ma 04:17-kor
Alynne Russel
tollából
Tegnap 23:42-kor
Carmela Grimes
tollából
Tegnap 22:30-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 22:29-kor
Theodore Chambers
tollából
Tegnap 22:23-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 22:16-kor
Carmela Grimes
tollából
Tegnap 22:15-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:55-kor
Owen Grady
tollából
Tegnap 21:46-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Pascal Arthur Butterfield
TémanyitásPascal Arthur Butterfield
Pascal Arthur Butterfield EmptySzomb. Jan. 14 2017, 22:16

Pascal Arthur Butterfield

Gyerek vagy, s mint olyan, kiszámíthatatlan.


Karakter típusa: saját
Teljes név: Pascal Arthur Butterfield
Becenevek: Artie, Pascie
Születési hely, idő: Trenton, New Jersey - 1992. Máj. 16.
Kor: 24
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: nőtlen
Csoport: média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: The College of New Jersey + School of Arts and Communication - már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: színész
Ha dolgozik// Munkahely: titok, így is sokan üldözik, nem kell, hogy ott se legyen nyugta
Hobbi: futás, főzés (mily meglepő), emberismeret tanulása, paintbollozás, olvasás, kártyázás.
Leleményes: A legnehezebb helyzetekben is igyekszik feltalálni magát, kibújni a csávából amilyen gyorsan és feltűnésmentesen lehet. Ez persze nem mindig jön össze, de ugyebár, a legtapasztaltabb és legokosabb emberek is követnek el hibákat. Ő is, mostanában túl sokat, de mer tévedni, kockáztatni és néha a vele járó mocskot bevállalni. Különben nem egy feltaláló típus, az ötletei legtöbbször sokkal jobban hangzanak elméletben, mint a gyakorlatban.
Eltökélt: Ha valamit a fejébe vesz, azt véghez is viszi bármibe kerüljön. Nem kell feltétlenül világot pusztító tervnek lennie ahhoz, hogy ő azt komolyan vegye. Az érzések könnyen utat találnak hozzá, legalábbis még ebben a korban. Más véleménye szerint – leginkább drágalátos apja biztatja őt ilyesmivel – ha ilyen reménytelenül rosszul hazudik a nőknek, akkor ugyanolyan gyenge szívű nőt talál magának, mint amilyen az édesanyja volt és hamar elveszíti. 
Nyugodt: Bármennyire próbálhatod kihozni a sodrából, nem fog sikerülni. Persze megvan neki is az a bizonyos határ, amikor a pohár már megtelt, de ha ez történik és kilöttyen a tartalma, jobb magára hagyni, hadd dühöngje ki magát, mert ha vége, akkor újra ugyanaz lesz aki volt. Eddig azonban úgy tiszta igazán, még sosem volt tele az a pohár és ő sem fordult ki önmagából. Próbálkozni, persze lehet. Ki tudja, mit rejteget még a nyugodt külső alatt. 
Őszinte: Az őszinteség a legnagyobb erény… de néha fáj… Ahogyan a mondás is tartja őszintének lenni fájó dolog, valakinek azonban ennek is lenni kell. Különben mindenféle társas kapcsolat halála az őszinteség hiánya. Ezzel tisztában van, ahogy azzal is, hogyha nem őszinte, nem mondja el az igazi véleményét valamiről akkor ugyanolyan megjátszós lesz, mint azok, akik kihasználják egy személy barátságát. Ő nem ilyen, mindenről komplett véleménye van, és ha valaki kikéri, akkor azt el is mondja, legyen bármilyen komor az igazság. Azonban ha titkokról van szó, na arról sosem beszél. 
Fogékony: Hamar felfigyel dolgokra, észre veszi azt amit mások nem és azt meg is jegyzi. Elmondhatjuk róla, hogy jó a felfogása és a tudást hamar elsajátítja, amit az elkövetkezendőben a saját hasznára fordít. Így neki nem okoz gondot, hogy valamit órákig kell olvasnia, hogy azt megjegyezze és amikor kell, mint egy papagáj elmondja és rögtön azután el is felejtse. Utál magolni, tehát a szöveget ő nem monotonon ismételgeti egymás után, hogy memorizálni tudja azt, hanem elolvassa és értelmezi s, aszerint igyekszik jól az eszébe vésni.
Nyitott: Alaptermészetéhez tartozik az, hogy kapcsolatokat alakítson ki, emberek vegyék körül, mert nem szeret sokáig egymaga lenni. Közlékeny, ha van egy jó hallgató társa akkor természetesen nem fél kimondani a gondolatait, legyen szó egy ismerősről vagy egy vadidegenről is. Ő nem tart attól, hogy az illető akár felhasználhatná ellene az információt amit elmondott, mert már felnőtt, úgy érzi képes vállalni a tettei, szavai, döntései következményét 


Csodállak, és csak azért nem irigyellek, mert szeretlek!


Amit a sztárlexikonban nem találnál meg róla:
◗ Van egy unokaöccse, aki a Milo névre hallgat.
◗ Ha nem színész lenne, akkor pszichológusnak tanult volna.
◗ Egy ideig Eliza Bowen-nel járt, de megcsalta őt a barátnőjével és ezért szakított vele, viszont fura mód még mindig szereti olvasni a lány irományait s, néhány képet mai napik tetszik-el.
◗ Kedvenc színe a kék, még akkor is ha mindenki úgy hiszi, hogy a piros az.
◗ Csak a véletlen műve, hogy eddig "vörös" hajú barátnői voltak, nem pedig azért mert vörös mániás lenne, ahogy az újságokban írják.
◗ Imád főzni, de ezt soha senkinek se árulná el, mert az illető azt hinné ez azért van, mert nem akar magának egy normális feleséget találni aki elvégzi helyette a konyha körüli munkát.
◗ Gyerekként szerepelt egy "Kinder csokoládé" reklámban.
◗ Ha választhatna, hogy milyen misztikus lény gazdája legyen – ha azok léteznének a valóságban is – akkor az a főnix lenne.
◗ Sokan úgy hiszik, hogy a fejére hallgat, mert néha nagyon okos döntéseket hozz, de ez pusztán a véletlen műve, na meg az, hogy a szívére hallgat és aszerint ítéli meg mi a jó és mi nem.
◗ Új barátnője van, – vagy valami hasonló – akinek a neve még titok, mivel még egyikük sem akar a paparazzik céltáblája lenni.

Amiről még a kulisszák mögött se beszélnek:
Pascal bébiszitterkedős napja


Csak egy gyerek. Bizonyára téged is illethettek ezzel a kifejezéssel, amikor a felnőttek úgy gondolták, hogy nem tudnád megérteni az ők világukat, mert túl fiatal vagy még az élet nagy dolgaihoz és ami valójában foglalkoztat téged, azt rajtad kívül senki mást nem. Szinte így telik el az egész gyerekkorod, a felnőttek nem értenek meg, te próbálod megérteni őket de amikor rájössz, hogy mennyire kiszámíthatóak akkor elhatározod, te egyáltalán nem kérsz belőlük. Vagy legalábbis próbálsz így tenni, kiállni a saját elveid mellett és senki kedvéért se teszel olyat, ami távol áll tőled. Ha azt hiszed, hogy könnyű felnőttnek lenni, akkor javaslom éld ki a gyerekkorod békés napjait amíg még megteheted, mert felnőttnek lenni nem egy tündérmese. Én már csak tudom. Szeretnél többet tudni ugye? Legalább egy halvány szilánkot kapni abból a tudásból ami nekem is van? Letehetsz róla. Ma nem vagyok beszédes kedvemben és jobban tennéd ha nem is kérdezősködnél. Ha megmakacsolom magam akkor tényleg nem fogok válaszolni neked semmire. Igen, igen, igen. Most éppen az unokatestvéremet próbálom mentálisan befolyásolni, de mint kiderült ez lehetetlen. Ő továbbra is kérdez én meg továbbra is hallgatok. 
– Hogyan születnek a zombik? Miért csinálnak úgy, hogy árgh? Nem léteznek a valóságban ugye? Holnap átjössz hozzánk? Játszunk! Te leszel a zombi! – azzal ugrándozni kezdett. Ha lehet egy javaslatom, akkor soha az életbe ne engedjétek el a tiszta lelkű gyerekeiteket a mozi közelébe akkor amikor nem nekik való rémisztő zombi filmet vetítenek. Sőt, egyáltalán ne is szoktassátok rá a gyerekeiteket a zombikra idejekorán, mert ilyen elviselhetetlenül kíváncsi kis kelta tündérmanókká válnak és megkeserítik az életeteket, amíg nem válaszoltok nekik. Hallgatni arany, ezt sosem szabad elfelejteni s, ha egy olyan kíváncsi gyerekkel kell szembe néznetek, mint amilyen az én unokaöcsém, ne féljetek. Hamar kifárad, az örökkévalóságig ő sem kérdez, egyszer csak abba fogja hagyni. Tényleg. Akkor azonban semmit sem tehettek ellene ha nektek kell vigyáznotok rá, mert a szülei rád bízták. Együtt tudok érezni veletek, őszintén, teljes szívemből és lelkemből. Ezekben a kínkeserves pillanatokban meg pláne. 
– Hová mész? – de fel is adhatjátok és hagyhatjátok, hogy kitombolja magát, éppen úgy ahogy én teszem. Ha ugyanolyan pocsék bébiszitternek érzitek magatokat akkor nem a ti hibátok, ez csak azért van márt rájöttetek, hogyha legközelebb gyerekre kell vigyáznotok, az inkább a sajátotok legyen, mintsem bárki másé. 
– Zombira vadászni. Nagyon éhes vagyok. Te nem? – tökéletes mentő ötlet, kár nagy kár, hogy cserébe csak egy felvont szemöldököt kaptam és kihívást fogócskára. De nem, most tényleg éhes vagyok és hamarosan ő is az lesz. Tehát nincs más választásom, mint készíteni nekünk valami harapnivalót, aztán lesz ami lesz estig. Remélem az egész házat nem akarja felforgatni a zombik után. Az nagyon, de nagyon nevetséges volna. 
– Nem tudom. Csak ne együnk agyat jó!? – felpattant, egyelőre nem a hátamra, csak a padlóról elrugaszkodott egy kicsit és a labdát kezdte utánozni az ugrándozásával. Követett. Nem trappolva, hanem szépen és látszólag nyugodtan.
– Eszemben sincs. Az anyukád azt mondta, hogy szereted a spagettit és a sült krumplit. Meg persze a zöldséglevest, amit majd otthon fogsz enni, mert nem volt időm…
– Spagettit akarok! Finom spagettit! Bolognai szósszal! – mint egy kis elmebeteg nekem ugrott, volt mersze és még belém is kapaszkodott. Persze felkészültem rá. Elkaptam és felvettem. Azt szereti. Magasban lenni és menőzni. Tagadhatatlan, ez a kis pöttöm George tényleg a rokonom. Látszik.
– Kapsz a Pascal-féle bolognai szószból, jó? Mert arra most nincs időnk, hogy leugorjunk vásárolni. – megsimogatom a haját, észre vettem, hogy ha ilyesmit teszek akkor sokkal meggyőzhetőbb, keveset követelőzik.
– Megyünk a boltba? – kivéve ha vásárlásról van szó, a nagynéném mindenhová elrángatja őt és szegénynek a mániájává vált a vásárlás. Pedig még kis tökmag, de máris boltkoros.
– Később. Ha nagyon jó leszel. Előtte viszont enned kell valamit és persze aludni. A rossz gyerekek nem mennek vásárolni. – próbáltam nagyon komoly és szigorú arcot vágni. Viszont mindketten tudjuk, hogy a kis kölyök azért szeret velem lenni, mert képes vagyok lesüllyedni az ő szintjére. Kedvelem őt. Csak azt bánom, hogy ekkora a korkülönbség közöttünk. Akár a fiam is lehetne, ha mondjuk tizennyolc évesen apa lett volna belőlem. Viszont tudtommal nem lett.
– De én jó vagyok! – szólalt meg határozottan, kihangsúlyozva a jó szót. Mintha nem tudnám, hogy Milo milyen. Fenyegetőzni kell azzal, hogy esetleg rossz és ő ezzel jön. Pedig sokkal inkább mi felnőttek vagyunk a rosszak s, ők a gyerekek a javíthatóak.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Pascal Arthur Butterfield
Pascal Arthur Butterfield EmptyVas. Márc. 12 2017, 18:19

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Pascal! Very Happy
Vagy mondjam inkább azt, hogy egyáltalán nem kedves? Razz Te is tudod, hogy nem volt éppen tisztességes férfihoz méltó az, ahogy bántál velem, mégis bizonyos mértékben azt kell mondanom, hogy neked köszönhetem, hogy akkor úgy megugrott a népszerűségem. A lapnál is akkor léptettek elő, nem tudom ezt hallottad e Rolling Eyes
Azonban ha szubjektíven kell néznem a lapodat, hiszen muszáj Razz akkor el kell mondanom, hogy engem kilóra megvettél mint a krumplit Laughing
Olvastam a lapodat korábban már, mikor anno írtad, hogy elkészültél és nagyon megmosolyogtam a bébiszitterkedős jelenetet. Meglepetten vettem észre az előbb a kis kiegészítést, amiről úgy érzem, hogy nagyon is fontos a karakteredre nézve, hiszen így mégiscsak kicsit többet tudunk meg róla és arról, hogy mit csinál akkor, ha nincs kamerák kereszttüzében.
Látogasd meg a foglalókat, aztán pedig hódítsd meg a játékteret, van itt egy pár vörös csinibaba Razz


mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Pascal Arthur Butterfield 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
 
Pascal Arthur Butterfield
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» dee & pascal (I.)
» Arthur Voss
» pascal c. lavigne
» Pascal && Eliza
» Arthur McAllister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: