New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Lemon Lemmon
TémanyitásLemon Lemmon
Lemon Lemmon EmptyPént. Okt. 23 2020, 22:20
Lemon Lemmon

Play by:
Jessica Alba (vagy hasonló kaliberű hölgy)
Születési hely:
Alkotóra bízva
Kor:
30-35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házasságban (velem)
Csoport:
Alkotóra bízva(Törvényen kívüli és Rendvédelem kizárva)
Történetünk:

Lemon. Amikor bemutatkoztál azt hittem csak tréfálsz, de legalábbis ez csupán a beceneved. Már ezért feleségül akartalak venni, persze ez akkor még csak kósza gondolat volt a fejemben. A bátyád állandó squash partnerem volt abban az időben, bár azt sosem említette, hogy van egy csodaszép húga. Amikor egy nap lebetegedett, úgy döntöttél, hogy feleleveníted a régi tudásodat, és beugrottál helyette. Milyen jól tetted. Rendesen elvertél a játékban, de én ezt cseppet sem bántam. Az első kávémeghívást elutasítottad, a következőben pedig attól tetted függővé, hogy sikerül megvernem téged vagy sem. Megizzasztottál rendesen, de végül sikerült. Valahogy így kezdődött. Azt hiszem nem csak a pályán, de az udvarlás során is megdolgoztattál. Rengeteg féle módon és rengeteg féleképpen próbáltalak levenni a lábadról, és ha nehezen is de fél év után végül beadtad a derekad. Az első lánykérésemen azonban nevettél, a másodikon is, a harmadikon kezdtél komolyan venni, végül igent mondtál. Mindennek már hét éve. Én azóta is töretlenül odáig vagyok érted, és okom nincs panaszra, mert egy olyan csodálatos nő szerelmét birtokolhatom, amilyen te vagy. Mindig is éreztem, hogy nem csupán mint egy kedves barátnő, később menyasszony leszel számomra tökéletes, hanem mint feleség, mint az akivel le akarom élni az életemet. Családot szerettünk volna.Legalább öt gyereket, azonban ahogy múlt az idő és nem estél teherbe, egyre fogyott a remény. A kivizsgálások nem mutattak mást, csak hogy mind a ketten egészségesek vagyunk, tulajdonképpen semmi akadálya nem lenne. Mégsem jött össze a dolog. Kezdtük feladni, amikor aztán tavaly novemberben megtörtént a csoda: áldott állapotba kerültél.Boldogok voltunk, azt hiszem nálunk akkor senkit nem éreztünk boldogabbnak.A karácsonyt akkor, a korábbi hagyományoktól eltérően csupán kettesben akartuk tölteni. Úton azonban Connecticutba megtörtént a baj: balesetet szenvedtünk és elveszítettük az épp csak pár hetes magzatunkat. Te is és én is majdnem beleroppantunk. Nehéz fél év következett, amiben egyre távolabb kerültél tőlem, én pedig türelemmel és kitartással próbáltam visszatalálni hozzád. Most már elmondható, egy évvel a tragédiánk után, hogy készen állunk egy újabb csodára. Hiszek abban, hogy ezúttal nem fogunk hibázni.

Néhány kiegészítés: A karakter neve nem változtatható, mivel így emlegetem őt, és mert szerintem jól hangzik. Az avatár kérdésében rugalmas vagyok, szívesen egyezkedem, ha Jessica tart vissza. Annyi csak a kérésem, hogy valami nőies hölgyet keressünk (Phoebe Tonkin még csak eszedbe se jusson), hosszú hajút. Család, háttér, minden más egyéb megbeszélés és a fantáziád kérdése. Jah igen: és ha elviszed a karaktert nagyon kérlek ne tűnj el egyetlen szó nélkül, mint szürkeszamár a ködben. Lemon Lemmon 3673325056
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Lemon Lemmon
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jeremy Lemmon
» Lemon Lemmon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: