New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 70 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 1 rejtett és 56 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:40-kor
Qadir Abbar
tollából
Ma 12:36-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:11-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Joon & Karin
TémanyitásJoon & Karin
Joon & Karin EmptyHétf. 19 Okt. - 18:55

Joon & Karin

Imádok snowboardozni, és a családba szinte már hagyomány, hogy a síszezon elején lemegyünk együtt valamelyik pályára. Elvileg most is ez lett volna, de Anyukénak közbe jött egy sürgős, halaszthatatlan céges megbeszélés, és mivel elvileg a bátyám veszi át majd a céget, most ő is megy velük. Így nagyon úgy tűnt, hogy a foglalás ellenére minden ugrik, főleg, hogy nekem most lett volna szünet a suliban, de a család jó fej volt, és átküldte a jegyeket, és rám bízták, hogy vigyek helyettük barátokat. Elég gyorsan találtam is olyanokat, akik jártasak is vagy a síelésben vagy a snowboardban, és gond nélkül velem tudtak tartani Killington Ski Area-ba, ami Kanadában van. Hozzánk viszonylag közel, és Apu pont ezért választotta ezt, hogy nekem kell időre visszaérnem leginkább, mert a bátyám most passzív féléven van, gyakorlatszerzés jelszó alatt.
Az indulás előtti napon hiába voltunk bent az órákon, nem igazán ment a figyelés, mert már javában máshol jártunk lélekben. Délután pedig lázasan pakolásztunk, hogy minden szükséges felszerelés meglegyen, és ne ott kelljen rohangálni a cuccokért, bár ott is minden kapható. De most őszintén, kinek van arra ideje, ha nem életbevágóan fontos, hogy az ott töltött értékes idő egy részét azzal töltsük, hogy mondjuk, méretben jó lábbelit keresgélünk egy üzletben? Szerintem senkinek, főleg, ha az a koliszobában pihen egyébként.
A másnapi legelső repülőre foglaltunk jegyet, és az út nem volt hosszú. Az érkezési oldalon pedig szervezett busz várt, és vitt minket a síparadicsom szállodáihoz. A csekkolás gyorsan és zökkenőmentesen zajlott, és felérve a két egymás melletti lefoglalt szobába, egy gyors kipakolás után már öltöztünk is át a felszerelésbe. A szobák egyébként elég tágasak, és mivel velem két barátnőm jött és az egyikük párja, így nem volt kérdéses, hogy kié lesz a szüleimnek foglalt szoba, és kié lesz az eredetileg a bátyámmal közös, ahol két különálló ágy foglal helyet.
A recepciónál én kértem egy térképszerűséget, amin egyszerűsítve vannak feltüntetve a fontosabb helyek. Nem árt, ha tudjuk, hogy mit merre kell keresni, vagy mit érdemes egyáltalán keresni. Ez után a rövid kitérőm után már egyenesen mentünk a felvonókhoz, hogy végre csúszhassunk.
Már vagy két órája kint voltunk és lényegében megállás nélkül csúszkáltunk. Én az egyik alkalommal a pályán lehagytam a többieket, de a leejtő alján váratlan akadály fogadott. Egy öt év körüli, a rózsaszín overáljából ítélve, kislány áll meg velem szemben, hogy alaposan meg tudja nézni mit is csinálok pontosan. Tudom, hogy ez jellemző szokás a gyerekeknél, de most mégis váratlanul ért, főleg, hogy olyan gyorsan vágódott be elém, hogy alig maradt időm észrevenni. Mindkettőnk nagy szerencséjére nem ez a mai az első alkalom, hogy a talpamon van egy deszka, így egy gyors manőver után kikerültem a gyereket, bár határozottan nem a legelegánsabban. Arra persze már nem volt időm figyelni, hogy az irányváltásomnak hála, ne egy fiatalokból álló csapat felé tartsak. Az újabb lehetséges ütközést elkerülendő a deszkát merőlegesre fordítom, hogy meg tudjak állni, és szerencsére már jóval lassabban is megyek, mint korábban, de a hirtelen, éles fékezésnek köszönhetően, a csapat előtt alig egy méterre vágótok hanyatt. Gyönyörű landolás, mint ne mondjak. Viszont annyira a megállásra és az ütközés elkerülésére kellett figyelnem, hogy azt már nem tudom, hogy kaptak-e egy adag havat a lábukra vagy sem. Ezért valószínűleg, fel is hívtam magamra a figyelmet, ha a lesiklás hangját nem is hallották. Az esésem, bár nem volt túlontúl nagy, mert eléggé beledőltem a fékezésbe, ahhoz, hogy a körülöttem lévő világ újra helyére kerüljön, és fel tudjam mérni, hogy fáj-e valamim, elég nagy volt, így kell egy kis idő, mire mindent felfogok. Ezért pedig egy ideig csak ott fekszek, és kívülről úgy tűnhet, hogy nem állok fel.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyKedd 27 Okt. - 16:27


Karin & Hyun Joon
-Na és milyen szingliként Joon? – teszi fel azt az idegesítő kérdést a haverom. Tudja, hogy nem viselem jól ezt az állapotot, pont ezért használja ki. Szemét paraszt. Nem is értem miért vagyunk jóba néha… De persze, nevessenek csak rajta, mit bánom én. – Nem vagyok szingli, csak Zhani és én szünetet tartunk. – vágom oda neki, majd szúrós pillantást vetek rá, ezzel jelzem neki, hogy elég lesz ebből. Ha van egy csöppnyi esze, akkor fel is fogja tudni fogni a szavakat, amik elhagyják a számat, bár belőle kiindulva erre kicsi az esély. Eleve úgy volt, hogy a barátnőmmel jövök el ide, de miután elég… nos szomorúan alakultak a dolgok, így maradtam a barmoknál, akik a volt szobatársaim voltak. Nyilván egészen addig, amíg nem fizettem nekik az utazást totál ki voltak rám akadva, hogy kiléptem a kolis életből és saját lakásom lett és még csak meg sem kérdeztem őket, hogy kiköltözzünk-e együtt. Nos ez csak azért volt így, mivel én is Hewett otthonában húztam meg magam. Inkább vagyok a bátyámmal, aki legalább a családi problémákat megérti, mintsem ezzel a két gyökérrel, akikkel semmit sem lehet megbeszélni. Eddig messze a testvéreim voltak azok, akikben a legjobban megbíztam és ez most sem változott. Ezért is vettem el a kulcsokat, amiket anyám adott, majd ezért is döntöttem úgy, hogy odaköltözök. De persze senkinek sem kell erről tudnia, így legalább mindenki azt hiszi, hogy egyedül kaptam egy teljes helyet magamnak, amit úgyis a szüleim pénzelnek nekem.
Végre azonban az ő gyerekes felháborodásuk is abbamaradt és így hárman le tudtunk lépni a téli szünet elejére. Ez is legalább egy jó alkalom lesz arra, hogy az exem helyére keressek valakit, még ha nem is több egy rövid flörtnél. Amúgy sem vagyok a több hónapig tartó kapcsolatok híve, bár Zhani esetében kivételt tettem volna. De hát ami elmúlt, az bizony nem fog visszajönni. Hiába mondom, hogy ez nem szakítás, ugyan! Dehogy nem. Az első alkalom, hogy egy lány tette ki a zűrömet. El se tudom képzelni, hogy engem valaki kidobjon. Idáig azért sírtak a lányok, hogy véletlenül se hagyjam el őket, erre most én kaptam kosarat? Nem gond, túlélem, hiszen annyi lány van még a földön, csak az önbecsülésemnek esik rosszul, meg persze az egomnak. Ezért is örültem, hogy végül eljöttünk síelni, mert itt biztos akad egy-két csaj, akiket meg kéne tanítani síelni, vagy csak szimplán egyedül maradnak a felvonón és félnének. Egyszóval rengeteg lehetőség van még előttem, hogy bárkit felszedjek.
És mintha csak a sors is úgy akarta volna, pont elém is dobott egy lehetőséget. A fiúkkal éppen hogy csak kijöttünk, még el sem indultunk felfelé, pont azt tárgyaltuk, hogy ki hova akar menni és mikor, hol merre meddig találkozzunk. Aztán a semmiből megjelenik ez a lány, akire még azt is mondom, hogy elég menő és tök jól kikerült minket, illetve kikerült volna minket, de a végét elszúrja azzal az eséssel. Mondhatom csúnya befejezés, de legalább nem jött belénk. Ez már figyelemre méltó, mert egyesek, például én is, inkább csak odakiabál, hogy félre az útból. Jobb, mint beégetni magadat, ráadásul egy csoportnyi srác előtt, akik pont úgy reagálni, mint a két barátom, hogy kiröhögik. Taplók, de normál esetben én is az lennék, így nem mondok semmit. Inkább meglátom a lehetőséget ebben és gyorsan odamegyek, hogy felsegítsem. – Szép esés volt! – nyújtom ki a kezemet, hátha azért elfogadja. – De köszi, hogy nem csaptál el minket. Ez egész jól esik. – mondom tovább egy kedves mosollyal az arcomon. Majd mikor végre sikerült felállnia gyorsan végig is nézem. Nem feltűnően, szolid próbálok maradni, elvégre sok hölgyet ez könnyen elijeszt. – Joon vagyok! Az a két gyökér meg…Áh, ne is foglalkozz velük. – mutatok a két haverom felé, bár ez inkább nekik volt jelzés, hogy én akkor itt most lelépnék tőlük, mert találtam magamnak prédát mostanra.
618 | Remélem jó lesz   Joon & Karin 4146035580  
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzer. 28 Okt. - 5:11

Joon & Karin

Szeretem a hideget, a havat, a téli sportokat. A snowboard jobban bejött, mint a síelés, részben azért, mert itt lehet nagyon gyorsan menni, és sokkal több ugrást, figurát lehet beletenni egy-egy lecsúszásba. A barátiam, akik most velem jöttek, szintén szeretik a sebességet és a trükköket is, de az utolsó alkalommal hagytak nekem egy kis előnyt, mert kicsit ki akarták fújni magukat, így hagytak kicsit egyedül garázdálkodni. A találkozót lent beszéltük meg, és mivel ők elvileg most figurákkal terveztek lejönni, úgy gondoltam belehúzok, és lentről nézem meg, hogy miket is csinálnak.
Az egész úton élveztem a szelet és a sebességet, és végig szabad utam volt. Senki sem volt előttem… az utolsó néhány métert leszámítva. A magára hagyott kislány ugyan is a legjobb megfigyelő pontot találta meg, éppen szemben velem. Csak egy pillanatra nem figyeltem az előttem lévő útvonalra, és ő már ott is volt. Egy pár pillanat alatt felfogtam, hogy sürgősen tennem kell valamit, mert ebből bizony, ha én nem cselekszek, akkor frontális ütközés lesz, és azt még a hülye is látja, hogy nagyon komoly sérülések lesznek mindkettőnkön. Feltéve, ha nem a gyerekre esek, mert nem biztos, hogy akkor túléli. Nem vagy egy debella, de akkor is jóval nagyobb a súlyom, mint egy kisgyereknek. A manőver reflexből jön, és fel sem igazán fogom, hogy merre haladok tovább, csak azt tudom, hogy nem éreztem a kis testének az ütését, így valószínűleg sikerült elkerülnöm. A tőle nem messze lévő fiatalokat viszont már csak úgy tudtam nem elgázolni, ha én zakózok egy nagyot. Átfutott az agyamon, mint valami kósza gondolat, hogy odakiáltok nekik, de mire levegőt vettem volna, hogy erős hang formájában elhagyja a tüdőmet, már vízszintesben is voltam, mert odaértem tőlük alig egy méterre.
A hóban fekve lassan felfogom, hogy nem fáj semmim, és kiabálás és sírás sincs körülöttem, így van időm kicsit mással is foglalkozni. A nevetés most nem érdekel, ami a csapat egy része felől jön.
Egy elsőre korombeli srác jön oda, hogy segítsen, és felém nyújtja a kezét, amit el is fogadok. - Köszönöm a bókot, pedig ezt nem szoktam gyakorolni - tornázom magamat függőlegesbe. - Szívesen, máskor is - mosolyodok el, amikor megköszöni, hogy nem gázoltam el őket. Amikor már stabil vagyok, a szemüveggel együtt leveszem a sísapkát is, és a szabad kezemmel igazítok egyet szőke tincseimen, hogy ne olyan legyen, mint egy szénaboglya. - Örvendek! Karin vagyok - mondom kedvesen. - Túltárgyaltuk - szélesedik ki a mosolyom, amikor azt mondja, hogy ne foglalkozzak a két haverjával. Egyelőre nem is áll szándékomban, ha már egyszer kinevettek, akkor nem jár nekik a figyelmem, legalább is, amíg nem muszáj.
- A kislány jól van? - kérdezem, és óvatosan hátra fordulok, hogy lássam, és látom, hogy már az apukája viszi a karjaiban, és nagyon magyaráz neki valamit. Úgy látom, igen, nyugtázom magamban. - Elnézést az előbbiért, de az a kislány olyan gyorsan vágódott be elém, hogy a kikerülése után, már kiáltani sem volt lehetőségem - szabadkozok Joon felé fordulva, mert hiába a lassabb tempó és a kiegyenlítettebb súlyviszonyok, azért az, mindenkinek fájt volna, ha letarolom őket.
- Mióta vagy itt? - érdeklődök kedvesen, továbbra is teljesen figyelmen kívül hagyva a másik kettőt. Hátha többet tud nálam és a barátaimnál.
Eredetileg nem terveztem pasizni, mert olyan sok volt a szervezni való, hogy átírassam a neveket a családiról, hogy ez át sem futott az agyamon. Családi találkozón pedig, amikor ilyen ritkán vagyok velük, nem szívesen szedek fel valakit egy futó kapcsolatra. Arról nem is beszélve, hogy néhány hete még volt valakim, de úgy láttam, (és nem csak én) túl jól érzi magát egy másik kolis lány társaságában, így szépen kiadtam az útját. Viszont, ha itt ilyen srácokkal lehet találkozni, akkor lehet, módosítok az eredeti terveimen.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzomb. 31 Okt. - 20:35


Karin & Hyun Joon
Eléggé szűk tűrésű vagyok. Nem szeretem sem a túl meleget, sem a túl hideget. Nagyjából 10 és 25 fok között funkcionálok, de ha bármelyik értéknél eltérőt mutat a hőmérő, akkor máris panaszkodni kezdek. A szüleim ezt nagyon nem szerették bennem, hogy mindig csak nyafogtam, hogyha nem tetszett a kinti időjárás és egyenesen követeltem tőlük, hogy ne küldjenek iskolába. Milyen jó is lett volna, ha csak pusztán egy ilyen pici ürügy miatt nem is kellett volna megjelennem, esetleg dolgozatot írnom. De persze, hogy nem lehetett, így felesleges is volt ezért mindig bedurciznom, de kicsinek az ember, ha azt látja, hogy a szülei gazdagok és bármit megengedhetnek maguknak, akkor, mint a gyerekük, ennyi nekem is szabad lett volna. Szerencsére hamar leesett, hogy azért ez nem egészen így megy, még gazdagéknál sem, így most már inkább csak magamba mérgelődök, hogy milyen elfuserált az idő.
Ellenben síelni valamilyen furcsa oknál fogva szeretek. Hiába a rettenetes hideg, meg a hó, meg jég, meg a szél… Tulajdonképpen mindent utálhatnék benne, mégis kedvelem ezt a sportot. Talán pont azért, mert nem mindenki teheti meg, hogy évente elmegy egy téli paradicsomba és csak csúszik párat. Talán elitnek érzem most magam. Nálam nem lenne meglepő, ha igazából nem is bírnám ezt az egész hóemberré fagyásos dolgot, csak azért teszem, mert ezzel fel lehet vágni, meg ha itt valakit összeszed az ember, kicsi az esélye, hogy újra látja. Elképzelhető simán, hogy még csak tudatában sem vagyok annak, hogy amit teszek, nem is kedves a szívemnek, egyszerűen ilyen képet akarok mutatni a világnak, így úfy tünhet, hogy nagyon is élvezem, hogy itt vagyok. ”Az a fránya pszichológia!” Szinte hallom, ahogyan apám magában mérgelődik, de lássuk be, már ezelőtt is ilyen voltam, hiszen gyerekként, mást se láttam tőle, meg anyámtól, mint a képmutatást. Csak éppen én már mesteri szintre emeltem. Megesik az ilyesmi, ezért igazán nincs miért szégyenkezniük, csak jobb vagyok náluk.
Időközben pedig mikor már tényleg kezdetét is venné a szórakozás, egy lány toppan be, vagy pontosabban esik be, ami nekem csak előny, így nem vagyok annyira paraszt, hogy egyből nevessek. Bár ha Zhani is itt volna, akkor mindenképpen kiröhögném, már csak azért is, hogy a barátnőm ne fogjon gyanút arról, hogy esetleg bepróbálkozok a hölgynél később.  De persze nincs itt, így nyugodtan odamehetek hozzá és egyből fel is segítem, mert hát… ezt így illik. – Ez esetben őstehetségnek kell lenned. – folytatom tovább a viccelődést. Nincs semmi bántó a hangomban, nagyon ügyelek, hogy kedves maradjak és még a poénkodás határain belül persze.  – Karin… nem hangzik valami angolos névnek. – Közben pedig meg is látom, hogyan néz ki. Hm… szőke. Az sosem jelent jót. A szőkékben mindig van valami fura, de tény, hogy jó szeretők. Egy ideig. És ez egy nagyon nagy általánosítás volt tőlem. Nem mondom, hogy rá is igaz mindez, majd úgyis meglátjuk.
Szerencsére hallgat is rám és ügyet sem vet a két haveromra, nem is kell, hiszen még a végén valamelyik jobban megtetszik neki. Bár az én ázsiai külsőm felettébb izgalmasabbnak ígérkezik, még dönthet úgy, hogy pont emiatt nem vagyok az esete. – Kislány? – kérdezek vissza döbbentem. Na ez az! Erről beszéltem, hogy furcsa! Kire gondol egyáltalán?  – Oh, hogy emiatt estél el! Bevallom nem figyeltem, csak annyi tűnt fel, hogy valaki a függőleges helyzetből, hirtelen vízszintesbe került, de örülök, hogy egyikkőtöknek sincs baja. Mert ugye nem sérültél meg? – A gyermekekért való aggódás sok nőben azt váltja ki, hogy a pasik milyen édesek. De gyakran lesznek féltékenyek, hacsak rájuk gondolunk és egyébként a hölgyre magára speciel nem, így jobb mind a kettő után érdeklődni. Akkor valószínű könnyebben bevágódik náluk az ember.
Ellenben úgy néz ki, a lány nem kertel és egyből beszélgetési témába kezd. Ezt már szeretem, úgy érzem találtam valakit, aki vevő lesz az udvarlásomra. – Csak pár órája jöttünk, most akartunk elmenni síelni a fiúkkal, de… úgy látom itt hagytak. – nézek hátra gyorsan és úgy fest felfogták a jeleket, hogy gyorsan lépjenek le. – Na és te? Régóta vagy már itt? – Ha a válasz igen, akkor sajnos gyorsan elmegy, és többször kell lányokat vadásznom, ha a válasz ellenben nemleges, akkor van esélyem, hogy egész végig egy lányt kell csak fűznöm.
677 | Remélem jó lesz  Joon & Karin 4146035580
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyVas. 1 Nov. - 8:49

Joon & Karin

Nekem a téli sportok nem tartoznak annyira a különleges, drága sportok közé, mert otthon ez „hazai” sport. Mondhatni ott alakult ki, és könnyen elérhető még akkor is, ha csak egy napra, vagy egy hétvégre megyünk. Az, hogy mi a családdal külföldön is hódolunk ezeknek a sportoknak, az már más dolog, mert az már valóban ahhoz köthető leginkább, hogy egész jól el vagyunk eresztve anyagilag. Nekem valahogy a sokak által közkedvelt meleg időjárással vannak gondjaim. A hideg ellen lehet védekezni, fel kell öltözni és kész. De mi van akkor, ha csak egy fürdőruha van rajtad, és még akkor is meleged van? Attól lejjebb nem igazán tudsz vetkőzni, és ebből a szempontból nincs is nagyon értelme. Bár a vízben jobb, de nem lehetsz benne napi huszonnégy órát, mert a végén még úszóhártyát meg kopoltyút növesztesz. Az meg kinek jó? Maradok én szépen a hűvösebb éghajlaton.
Általában nem csinálok abból nagy ügyet, ha béna vagyok, és nevetnek rajtam a haverok, mert mindenki bénázik; ez valahol természetes. Most mégsem esik jól, hogy idegenek nevetnek ki, holott, ha nem vágódok el, akkor most lehet a balesetin csücsülnénk, mert valószínűleg vittem volna az egész társaságot, mert kizárt, hogy ha egyet borítok, akkor a többi talpon marad. Így megfogadom Joon tanácsát, és oda se bagózok rájuk.
- Köszönöm! Jó valamiben nem tanulva is kiválónak lenni - hülyéskedek én is, mert értem a viccet, és nem is volt bántó a megjegyzése.
- Nem, valóban - értek egyet vele, hogy kiszúrta az itteni füleknek furcsa nevemet. - Norvég vagyok - mondom mosolyogva. - De Te sem vagy törzsgyökeres észak-amerikai, ha jól gondolom - nézek rá, és a mosoly egy pillanatra sem tűnik el az arcomról. Ezt nem csak a vonásai miatt gondolom, hanem a neve miatt is, mert valahogy azt tapasztaltam, hogy az amerikai születésű ázsiaiak is inkább itteni keresztnevet kapnak, mint ázsiait. Bár lehet, ez csak azokra igaz, akikkel eddig találkoztam.
A hangjából is, és az arcából is lerí, hogy gőze sincs, hogy kiről is beszélek. Tehát, ez azt jelenti, legalább is számomra, hogy nem csak a sapka nyomta el a kiáltásokat, amivel azt akarták volna elérni, hogy a gyerek elálljon előlem, hanem egyáltalán nem is volt kiabálás. Amikor összegzi szerencsétlenkedésem okát, csak kicsit elhúzom a számat, hogy sajnos, jól látja a helyzetet, valóban ez történt. - Nem, minden a legnagyobb rendben van - válaszolok most már ismét mosollyal az arcomon. Kedves srácnak tűnik, és még helyes is, így nem kizárt, hogy sokkal jobban fog alakulni a szünet, mint vártam. De majd ez kialakul, elzárkózni minden estre nem fogok tőle.
Kicsit meglep, hogy így itt hagyták a haverjukat, mert otthon, hasonló helyzetben egy finom jelzéssel tudatjuk a másikkal, hogy melyik irányba mentünk, hogy ne teljesen tanácstalanul álljon ott a másik, hogy most merre is van a társaság többi tagja, ha csatlakozni akar. Az, hogy az „új” fél, mint most én, ebből nem vesz észre semmit, az valahol természetes, de Joon arca arról árulkodik, hogy ő sem észlelt eddig semmit. Viszont mivel ő sem zavartatja magát, így én sem teszem, és válaszolok a kérdésére. - Nem, én is nem régen érkeztem néhány barátommal. Csak mi már túl vagyunk néhány csúszáson - nézek hátra a pálya irányába. - Ott is vannak - mutatok rájuk. - A két snowboardos, és az egy síelő hármasa - pontosítok a dolgon. Azért nem csak ők vannak a pályán, és így ismeretlenül nem lehet őket beazonosítani. A műsor, amit adnak lefelé jövet, azért megfog néhány nézőt, ahogy körbenézek gyorsan. De hiába az ügyesen kivitelezett trükkök sokasága, és a korábbi tervem, hogy megnézem őket, valahogy most mégsem köt le igazán, mert más vonja el a figyelmemet. Ez a „más” pedig itt áll mellettem.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzer. 4 Nov. - 15:58


Karin & Hyun Joon
Az életem nagyobbik részében eddig leginkább a külsőségekre mentem rá. Nos ez nem is csoda egy olyan családban, mint az enyém. Mindenkinek azt mutattuk világ életünkben, hogy milyen tökéletesek is vagyunk. Hewett is éppen ezért lett elküldve Amerikába. Rontotta a hírnevünket, így inkább csak eltávolították. Engem ellenben nem. 20 éves koromig kellett játszanom a középső gyereket, aki engedelmes és fegyelmes. Na jó, az elején még talán tényleg ilyen voltam, de miután a bátyám ráébresztett, hogy ez nem feltétlenül szükséges úgy döntöttem, hogy nem leszek a szüleim kis bábja. Bár amíg nem jöttem el egyetemre tényleg azt hitték, hogy én egy tündéri fiú vagyok, aki mindenkivel udvarias és jól nevelt. A jegyeimért megszenvedtem, hogy jók legyenek, mert középiskolában még csak-csak tanultam, de a biológián és a történelmen kívül nagyon máshoz nem értettem.
De mikor idekerültem sem lettem jobb. Továbbra is színészkedek, csak most már a családom átlát rajtam. Bár a testvéreimmel voltam világ életemben a legőszintébb, de nálunk is időnként becsúszott egy-két füllentés. Sose nagy hazugság, csak annyi, amivel kimentettem magam. Inkább a külsős személyek felé mutatom azt az énemet, amit látni akarnak. Leginkább a lányokat tudom átejteni. Az a bájos mosoly, a kedves szavak és figyelmesség bárkit levesz a lábáról. Na persze, ha valaki olyan, mint Zhani, akkor előbb vagy utóbb rájön, hogy csak játszadozok. Természetesen én tényleg érzek is valamit azok iránt, akikkel összejövök, de amikor kifullad ez a szerelem, akkor ideje tovább lépnem. A két kapura játszás pedig veszélyes, pláne ha nem tudjuk fenntartani a látszatot, hogy szeretjük még az adott lányt. Ám itt most nincs ilyen probléma, mivel jelenleg szingli lennék. Vagy valami olyasmi. Még ha az a másik személy nem lenne a képben… De ő most nincs itt. Amúgy sem éppen úgy tűnik, hogy nagyon vevő rám, így azt hiszem nem probléma, ha másnak udvarolok.
-Oh norvég? Akkor te bírod ezt az időt igaz? – Norvéggal még nem volt dolgom. Vajon az ottani csajok olyan hűvösek, mint amilyennek mondják őket? Ha igen, akkor nehéz dió lesz. – Ezt a szememből gondolod, vagy ennyire rosszul beszélném az angolt? – kérdezek vissza nevetve. Nyilván a külsőmből és a nevemből is erre lehet következtetni. De azért poénkodok, mert úgy tűnt vevő a vicceimre. – Amúgy Dél-Koreából származom. – közlöm is vele a talán egyik legfontosabb információt magamról. Talán ez lesz az egyetlen, amit meg is tud. Esetleg a szakomat elárulom neki, de annyira sok mindent nem igazán szeretnék, mondván nem akarom, hogy rám találjon később. Bár elég aktív vagyok a közösségi oldalakon, körülbelül minden nap posztolok, valamikor többször is, így azt hiszem nem lesz nehéz neki megtalálni, ha véletlenül keresne.
Közben a hogylétéről is érdeklődöm, mert hát az fontos. Illetve számukra egy nagyon nagy bónuszt ad, ha azt látják, hogy aggódunk értünk. Kedvesnek gondolnak így minket, meg olyan embernek, akit érdekel is a másik. Pedig csak pusztán a véletlen műve, hogy megláttam egy potenciális randi partnert benne és ezért vagyok most itt. Máskülönben már rég leléptem volna.
A haverjaim pedig sikeresen vették a lapot, hogy most rögtön tűnjenek el, mert nem akarom, hogy itt belerondítsanak nekem a csajozásba. Persze az arcomon először a meglepődés látszik, hogy valóban képesek voltak itthagyni. Hm… ennyi év alatt akár színésznek is mehettem volna, amilyen jól játszom a szerepemet.
-Oh, hogy te is barátokkal jöttél! – nézek döbbent szemekkel. Bevallom valamiért reméltem, hogy egyedül csúszkál. Bár abban semmi logika nem lett volna. Nyilvánvaló volt, hogy vagy a családjával jön ide, vagy a barátaival. Muszáj lesz valahogy elcsakliznom őt tőlük.

569 | Remélem jó lesz  Joon & Karin 4146035580
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyCsüt. 5 Nov. - 20:01

Joon & Karin

Nem mondanám magamat felelőtlennek, és szerencsére mások sem tartanak annak, még a szüleim sem, de azért túl komolyan sem veszem a dolgokat. A tanulás ez alól félig-meddig kivétel, mert tanulok rendesen, de nem zuhanok meg, ha rosszabb jegyet szerezek, főleg meg nem főiskolán. A fiúzást is lazán veszem, bár vannak elvárásaim, de azok szerintem nem nagyok. Mondjuk, hogy, amíg velem van, ne legyen más rajtam kívül. De, ha vége, akkor vége, ha néhány hét után, akkor annyi után. „Szép volt, jó volt, de ennyi volt.” Ebből a szempontból talán kicsit művészlélek vagyok, legalább is az egyik haverom ezt mondta. Ettől függetlenül én is hűséges vagyok, és tudom, hogy van olyan, hosszú, boldog házasság, hiszen a szüleim is ilyenben élnek. Ráadásul ők az egyetemen ismerkedtek meg. Viszont ez nem azt jelenti, hogy ezt nekem is minden áron el kell érnem, csak azt, hogy van előttem jó példa is. Ráadásul egy iskolaszünet a kikapcsolódásról, lazításról és a pasizásról szól, persze csak akkor, ha nem a régen látott szüleimmel vagyok. Így nem is látok igazi okot, hogy miért ne adhatnék akár Joonnak is egy esélyt.
- Igen, én jobban is szeretem, mint a nagy meleget - húzom meg egy fél pillanatra a számat, ahogy belegondolok a nagy kánikulába, de egyébként a mosoly most is ott van az arcomon.
Kérdésén egy pillanatra meglepődök, de megnyugszok, amikor felcsendül a nevetése. - A neved is elég árulkodó - nevetek én is. - Az angolodban meg én nem vettem észre semmi kirívót, de szerintem az enyémen is lehet érezni, hogy nem ez az anyanyelvem - folytatom nevetve egy pillanatnyi gondolkodás után magamra vetítve a dolgot. Értek mindent, és engem is többnyire megértenek, csak ha nagyon fáradt vagyok, akkor szoktak kisebb zökkenők lenni, mert vagy az akcentusom erősödik fel, vagy eszembe sem jutnak az angol szavak. A szobatársam ilyenkor csak legyint, hogy „majd, ha megittam a kávét folytatjuk”. - Az azért elég messze van. És még én szoktam panaszkodni néha, hogy messze vagyok otthonról - húzom el a számat. Én egy körülbelül nyolc órás repülőút után otthon vagyok, de Joon…
- Igen, egyedül nem buli - rázom meg a fejemet. - De Te is hoztál magaddal másokat is - nézek rá ártatlanul, bár a játékosság ott van a szememben. - Szerintem a barátaim jó fejek, így szerintem simán lóghatunk, bulizhatunk együtt is. Vagy legalább is én úgy gondolom, hogy minél többen vagyunk, annál jobban lehet szórakozni[/color] - mosolygok rá. - Vagy Neked erről mi a véleményed? - érdeklődök kedvesen, mert lehet, ő más nézőponton van. Én nem látom feltétlen értelmét annak, hogy el kelljen szakadnunk a saját társaságunktól, ha mind kijövünk egymással. Ráadásul, ahogy a ruhájukból meg tudtam állapítani az alatt a pár pillanat alatt a társait, amíg láttam őket, fiúk, így lehet, hogy a mostani szobatársam is tud elfoglaltságot találni magának. Az pedig, hogy együtt vagyunk mind, nem zárja ki, hogy, ha összejövünk, akkor ne vonulhatnánk külön. Ez otthon sem volt soha gond, még akkor sem, ha a bátyám is ott volt. Talán akkor kicsit jobban meg voltak nézve a körülöttem legyeskedők, de csak ritkán lettek lehajtva.
És végre eszembe jut, hogy miért olyan kényelmetlen a testhelyzetem. Mert elfelejtettem levenni a deszkát a lábamról. „Ügyes vagy, Karin!” dicsérem meg magam fejben. Majd szépen lehajolok, hogy kiszabadítsam a lábamat a kötésből. Majd egy elégedett arckifejezéssel újra függőlegesbe kerülök, így azért sokkal kényelmesebb ácsorogni, és attól sem kell tartanom, hogy az első lépés helyett ismét elvágódok. Viszont ezzel jelzem is, hogy készen állok az indulásra. Az irány viszont még kérdéses.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzomb. 7 Nov. - 19:58


Karin & Hyun Joon
Nem mondom, hogy számomra nem létezik a szerelem, mert akkor egy elég nagy hazugságot mondanék. Számomra csak a szerelem egy kicsikét mást jelent, mint másoknak. Nekem inkább a kémián alapszik az egész. Amíg a két vegyület keveredik, addig van eredmény, de amint az egyik reagens anyag elfogy, vagy valamilyen külső hatás miatt már nincs reakció, akkor abba kell hagyni az egészet. Így vagyok én is, hogyha már nem érzem azt a vonzódást a másik félhez, akkor kiszállok belőle. Csak elég sajátosan csinálom. Mivel férfi vagyok és igenis vannak szükségleteim, mint például egy barátnő, így nem szeretek úgy végezni valakivel, hogy nincs már egy pótlék. Egyszóval igen, annak ellenére, hogy van barátnőm lazán meg szoktam őt csalni. Semmi személyes nincs ebben, előbb vagy utóbb mindenki így jár. Vagy hát járna. Zhani megelőzött akkor a szakítással most meg… Nem is tudom mit csinálok. Itt kavarok egy lánnyal, akinél úgy fest, lenne esélyem, de akarom én ezt? De mindig ugyanoda lyukadok ki El kell felejtened Joon, add fel! Szóval így teszek, és inkább folytatom a csajozást.
-Valóban a túl meleg időjárás nem jó. Bár a nagyon hideget se bírom. – válaszolom neki őszintén. Azért nem akarom, hogy leizzadjon rólam a ruha, de bevallom egy jégcsappá sem szeretnék fagyni. Szóval én megmaradok a jó kis köztes időjárásnál. – Oh hát… megeshet. – Nyilvánvaló, hogy a nevemből gondolja így, bár a kinézetem sem éppen egy törzsgyökeres amerikainak megfeleltethető. – Ez kedves. Bár őszintén, nekem nem tűnt volna fel az angolodból, tényleg csak a neved az, ami árulkodó. – Enyhe hízelgés, persze nem túl sok, hogy ne legyen annyira gyanús. Közben végig mosolygok, kedvesen, barátságosan, hogy érezze ezt most komolyan is gondolom. Oh, hát valamit tényleg ér ez a pszichológia, bár az évek során elég sok trükköt eltanultam a lányok hódításával kapcsolatban, de a szakommal csak még jobb leszek. Így az embereket alapjáraton lehet manipulálni valamelyest. Emellé még egy kis színészi tehetség és kész is vagyunk. Az is igaz, hogy most tényleg őszinte voltam, nekem nem tűnt fel semmi a beszédében. – Hát ha valakinek hiányzik a családja valóban nehéz lehet. – És íme a mai napom első baklövése. Szép volt Joon. Senkinek sem szoktam beszélni a hátteremről. Leginkább azért, mert nem akarok érzelmes és nyálas témákról beszélgetni, ami velem kapcsolatos. A nőknek sose tűnik fel, hogy ők mindent elárulnak nekem magukról, de rólam szinte alig tudnak valamit. Főleg a családról.
-Hát persze, egyedül eléggé unalmas. – mondom, miközben visszaerőltetem a mosolyom. – Igen ez igaz és le is léptek. – kezdek el egyből nevetni, hogy ez a kis hűvösség most körülöttem eltűnjön. – Hát, ha te ilyen vagy, akkor nincs kétségem, hogy a barátaid is hasonlóan kedvesek lesznek. – Csak ne kelljen velük lennem. Nem nagyon szoktam barátkozni, elég az, aki van. – Szerintem is jó, ha sokan vagyunk és olyan igazi közösséget lehet építeni, de… - és most már egy kicsit közelebb hajolok hozzá, na persze nem annyira, hogy zavaró legyen. – Vannak dolgok, amiket kettesben jobb csinálni nem? – Tessék. Most feldobtam a labdát a kérdés, hogy lecsapja-e. Jó lesz az elején tisztázni, hogy benne van-e vajon egy kis játékban, vagy inkább keressek mást. Nem szeretek sokáig könyörögni senkinek. Majdnem senkinek. Így kicsit meggyorsítom a dolgokat, hogy még mielőtt kitalálja nekem, hogy egy nagy csapatban menjünk mindenhová, legyen esélyem jelezni, azért számítok arra is, hogy lesz idő, amikor csak négyszemközt leszünk.
-Segítsek? – kérdezem is meg tőle, mikor lehajol, de úgy fest maga is megoldja. Elég talpra esett lány, azt hiszem a Hamupipőke effektus nála nem lesz jellemző.

570 | Remélem jó lesz  Joon & Karin 4146035580
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyVas. 8 Nov. - 9:46

Joon & Karin

Fura dolog a szerelem, a vonzódás, mert általában tisztában vagyunk azzal, hogy ez egy biokémiai folyamat, ami a két ember között megy végbe, de az érzés pedig, legalább is, amíg benne vagyunk, a fellegekbe repít. Én még fiatalnak tartom magam egy házassághoz vezető kapcsolathoz, vagy egy olyanhoz is, aminél ahhoz hasonló szoros kapcsolat van. Még én is változok, hiszen néhány éve még a rosszfiúk vonzottak, most már viszont szelídültem, és nem fog meg valaki csak azért, mert bőrdzsekiben ül egy motoron. (Ennek talán a család örül a legjobban.) Így viszont azt kell, hogy mondjam, még magamat sem ismerem igazán, így mást, egy férfit sem ismerhetek annyira, hogy azt higgyem, évekig együtt leszünk. Így addig vagyok együtt valakivel, amíg működik a dolog, és nem érzem úgy, hogy már nem elég az, amit nyújtani tud számomra, vagy fordítva. Az előző barátom is valószínűleg ezt érezte, és vagy szakított volna velem, vagy megcsal és utána lett volna szakítás belőle, így gyorsan elébe mentem a dolognak, és én dobtam ki.
- Akkor te a középhőmérsékletet kedveled - vonom le a következtetést kedvesen elmosolyodva. Nincs azzal semmi baj, sőt, lehet, ez lenne a legideálisabb, mert nekem már a húsz fok is kezd melegnek számít.
Az, hogy külsőre ázsiai, az még nem sok mindent jelent, hiszen több generáció óta is élhet Észak-Amerikában. Nekem is van olyan iskolatársam, akinek már nagyszülei is itt éltek gyerekkoruk óta. - Oh, köszönöm a bókot - ejtek meg felé egy szégyenlős mosolyt, de tudom, hogy füllent. Viszont ennyi még simán belefér, mert ez egy kedves dolog volt. Ezeket mindenki használja, csak valaki bevallja, valaki tagadja. Ezek a dolgok a pszichológián alapulnak, és elengedhetetlenek ahhoz, hogy boldoguljunk az életben. A radikális őszinteséggel vannak próbálkozók, de erre sosem leszünk felkészülve, mert kevesen tudnak szembe nézni az igazsággal, a valósággal, és, ha azt valaki csak úgy hozzánk vágja, az bizony fáj.
Amikor belekeveredünk a „ki honnan származik” témakörbe, és én elárulom, hogy ezek szerinte az a nyolc órás repülő út nem is olyan sok, az ő hazaútjához képest, akkor elég furán reagál. Alapvetően nem lenne ez fura, mert simán elképzelhetőnek tartanám, hogy az egész családja jött, de a testbeszéde másról árulkodik. Én mondtam M.D. Riggsnek, aki privátban is oktat nekem pszichológiát, hogy hasznos dolog, még, ha nem is a fő tanulmányi irányvonalam. Most Joon is többet árult el nekem, mint szerette volna, hiszen ezek szerint közte és a családja között van feszültség. Bár ez nem az én dolgom, annyira nem ismerjük egymást, így hagyom is a dolgot.
- Mondjuk én is otthagytam őket fent, hogy majd lejönnek, ha akarnak - vigyorodok el a haverjaira tett megjegyzésre utalva. A különbség, hogy én egyelőre tudom, hogy hol vannak a többiek. Csak mosolygok az újabb kedvesnek szánt megjegyzésén, de valahogy az az érzésem, hogy nem igazán érdeklik a többiek. Érzem, hogy kicsit kipirulok, ahogy közelebb jön hozzám, és elárulja, hogy szeretne majd kettesben is lenni velem. - Ezzel teljesen egyet kell értenem - válaszolok őszintén a közelségéhez igazítva a hangom erősségétt. Én valamiért nem tudok közelebb kerülni hozzá, mert a testtarásomban valami figyelmeztet, hogy ez nem lenne okos dolog, bár pár millimétert mégis mozdulok felé. Azt hiszem, ezt már tényleg csak az éveknek meg a rutinnak köszönhetem. Hódeszkával a lábán az ember hamar megtanulja, hogy minden mozdulatnak következménye van, így, ha stabilan akar megállni valaki, akkor egy idő után, már az izommemóriájába ég, hogy nincs felelőtlen mozdulat, mert abból csak a baj van. Viszont amint kiszabadítom a lábam, egyből úgy lépek ki belőle, hogy a deszka Joonhoz közelebbi oldalára lépek. Kérdésére nem válaszolok egyből, csak miután lassan felálltam, így már egészen közel kerülök hozzá. - Azt hiszem nem - mondom halkan, végre megtéve azt a közeledést, amit az előbb nem tudtam a deszka miatt. Az már tényleg nagyon ciki lett volna, ha ennyire nagyon rövid időn belül kétszer is elvágódok előtte. Így remélem, hogy az előbbi „habozásomból” nem vont le elhamarkodott következtetést.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyVas. 22 Nov. - 13:51


Karin & Hyun Joon
A szerelemben sose gondoltam azt, hogy a kor számít. Persze nálam idősebb nővel sose kevernék. Nem szeretem, mert ők általában tapasztaltabbak és gyanakvóbbak, főleg a fiatal srácokra. Mindig is a nálam fiatalabb hölgyeket preferáltam, őket könnyen meg lehetett vezetni azzal, hogy hosszabb kapcsolatra vágyok. Vagy ha éppen mind a két fél tudta, hogy ebből úgysem lesz semmi komoly, akkor azzal, hogy idősebb vagyok, sok tapasztalatom is van, így élvezetesebb velem eltölteni az időt, mint valaki mással. Bizony sose gondoltam volna, hogy egy-két dolog még jól fog jönni a mostani helyzetben, bár az öregebbekre is azt mondtam, hogy sose kezdenék ki velük, mégis megtörtént. Szóval azt hiszem, ezen a ponton igazán nem mondhatok semmit, elvégre saját magamat hazudtoltam meg már többször is az elmúlt egy hónapban. A Zhanis szakítás csak a kezdet volt, de utána teljesen megváltozott minden. Egy pillanatra becsukom a szememet és kicsit megrázom a fejemet. Nem szabad erre gondolnom. Azért vagyok itt, hogy Őt kiverjem a fejemből. Nincs esélyem amúgy sem, így megpróbálom mással elfeledtetni azt a személyt.
-Kinek mi a középhőmérséklet? Nekem mondjuk valahol 10 és 25 fok között van. – kezdek el nevetni, még annak ellenére is, hogy ez igaz. Bár sokan nem értenék meg, hogy miért nem vagyok képes legalább az egyiket kedvelni. Pedig én képes vagyok legalább a hideget elviselni. Nem szeretem, soha nem is szerettem és nem fogom már megkedvelni, de legalább nem nyafogok annyira sokat, ha éppen fagy van. Mert hát oda még mindig fel lehet öltözni.
Közben áttérünk a származásunkra. Rajtam a vak is látja, hogy nem innen jöttem, bár elismerem, hogy sok mandulaszemű van, aki eleve amerikainak született, ám ők sokszor már nem használják az ázsiai nevüket, vagy éppen nem is kapnak már. – Nem bók volt, hanem az igazság. – Nem mondom, valóban volt benne némi hátsószándék, de valóban elsősorban az őszinteségre alapult a mondandóm. Mivel én aztán tényleg meg nem tudom megmondani akcentus alapján, hogy ki honnan jött. Konkrétan az én beszédem sem éppen a legtökéletesebb, mind kiejtés, mind nyelvtan ügyileg. Bár az iskolában hivatalosan tanultam, de emlékszem, hogy szenvedtem vele. Nem annyira, mint sok tárggyal, de azért éppen könnyen sem ment.
Elkövettem egy hibát. A család jött szóba, amiről én nem szeretek mesélni. A testvéreimről még csak-csak, de szülők nálam szóba se jöhetnek. Magamról is csak minimális mennyiségű információt adok ki, egy párkapcsolatban amúgy is a nők beszélnek többet, a férfiak csak addig dominálnak ezen a területen, amíg meg nem szerzik maguknak a csajt. Ez csupán az udvarlás miatt fontos, miután már megkaparintottál valakit már nem érdekes. De persze nekem nyilván ki kellett mondanom azt a félreérthető mondatot. Csodálkozom, hogy nem kérdez egyből vissza, de ezért csak hálás vagyok, így nem kell sem hazudnom, sem magyarázkodnom. Na, nem mintha így tennék, inkább lelépek. Nem vagyok benne annyira még, simán faképnél hagyhatnám most még, de úgy fest nem fog kelleni.  – De ők tudják is, hogy te lejöttél, én ellenben semmit nem tudok a barátaimról. De hát, nálam van a kulcs, ha be akarnak jutni a szobába, még vissza fognak jönni. – Szerencse, hogy olyan ostobák és elfelejtették elkérni a két kulcs közül az egyiket. Én pedig nem figyelmeztettem őket, igazából még jól is jöhetne, hogy visszakússzanak. Mert ha valami rosszul alakul, akkor ők lesznek az indok, amiért lelépek, ha pedig nem, akkor remélem, hogy lány barátai vannak és akkor az a két szerencsétlen leköti őket, amíg én Karint próbálom fűzni.
Kissé meglepettnek tűnik, mikor közel hajolok hozzá, ha jól látom, még az arca is pirosabb lesz, amire nem tudok másképp reagálni, mint hogy mosolygok. Szeretem ilyen helyzetbe hozni a lányokat. Ilyenkor annyira nem tudják, hogy mit tegyenek, aztán tőlem várják, hogy mi a következő lépés. Természetesen az is el fog jönni, de most csak azért csinálok mindent ilyen iramban, mert a barátai itt jönnek, nekem pedig kell az, hogy tudjam, benne lenne-e egy kis játékban, ahol úgyis én nyerek.
Persze felajánlom, hogy segítek neki a deszkájával, de ügyesebb, mint gondoltam, és egy gyors mozdulattal, most ő került közelebb hozzám, mire én csak az arcához hajolok, mint aki épp meg akarná csókolni. – Bocsi, de megcsapott a hajad illata. Olyan jó… édes. – adok végül magyarázatot a cselekedetemre és ismét elhúzódok.

686 | Remélem jó lesz  Joon & Karin 4146035580
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyHétf. 23 Nov. - 19:24

Joon & Karin

Attól, hogy most nem úgy jöttem el, hogy bepasizok, még nyitott lehetek rá. Ráadásul ez egy elég messze lévő hely a Cornelltől, így elég kicsi a valószínűsége, hogy még találkozunk, ha innen elmegyünk. A kapcsolatot attól függetlenül lehet tartani, mint haverok, ha úgy alakul. Tehát ez nem igazán lesz több egy futó kapcsolatnál, mert a távkapcsolatokban nem hiszek, főleg akkor, ha csak ennyire rövid ideje ismerjük egymást, mint egy síszünet. Viszont erre azt hiszem, szükségem van, mert bár én röpítetem ki az előző srácot az életemből, azért jót tesz a büszkeségemnek és az önérzetemnek, ha pasik legyeskednek körülöttem, főleg, ha azok jó pasik. Már amennyire ennyi ruhában meg lehet állapítani. Ez a pozitív hatás meg fog látszódni akkor is, ha visszamegyünk a suliba, és ott összefutok az exemmel, mert nem mondom, hogy Ő mindenhol ott van, de vannak közös óráink, ismerőseink is, és azért nem olyan túl nagy a suli, hogy valakivel sose fussunk össze. Az már más, hogy azt, akit nem ismerünk, nem veszünk észre, vagy legalább is nem emlékészünk a jelenlétére, de ez normális dolog. A nem lényeges dolgokat az agy szelektálja, de egy ex, aki mellettünk keresett valaki mást, az nem ez a kategória.
Költői kérdésére a középhőmérsékletre vonatkozóan csak elgondolkozva bólintok, hogy igen, valami ilyesmi kérdés a megfelelő. Az, hogy ki hány fokban érzi jól magát, az nagyon sok dologtól függ, a származáson kívül is, de ebbe nagyon nem akarok belemenni. - Azért az elég tág határ - nézek rá elgondolkodva. - Általában közelibb értéket szoktak mondani, legalább is, akikkel én eddig beszéltem erről - egészítem ki gyorsan. Általában a tapasztalataim azt mutatják, hogy olyan öt-hat fok közötti hőmérsékletingadozást szeretnek az emberek, azt szokták könnyen tolerálni.
Először csak elmosolyodok, amikor megosztja velem, hogy az előbb nem bókolni akart. - Ha majd úgy találkozunk, hogy félig még vagy már alszom, akkor majd érezni fogod - osztom meg a többiek beszámolója alapján meglévő tapasztalataimat. Én saját magamon nem hallom, csak, ha nagyon nem akarnak kijönni a számon a szavak. Valamint jelzés is volt, hogy azért bízom benne, hogy találkozunk még az ittlétünk alatt, bár még most sem váltunk el, és remélem egy darabig még nem is fogunk.
Úgy tűnik Joon számára nem jó beszédtéma a családja, és hálásnak is látom, amiért nem firtatom a dolgot tovább. Helyette szépen áttérünk a barátainkra. - Cseles - vigyorodom el. - Mi biztonsági okokból máshogy oldottuk meg - osztom meg vele. Egy kulcsot elhagyni sportolás közben nagyon könnyen és gyorsan megy. Ráadásul itt a hatalmas területen, ahol rengeteg vannak, és minden fehér, még nagyobb probléma egy ilyen kicsit tárgy megtalálása, főleg, hogy a talajba is bele tud süppedni, és egy újabb réteg hó rajta, biztosan nem fogja megkönnyíteni a megtalálást. Ráadásul a szállodai személyzetnek úgy is van olyan kulcsa, ami minden szobát nyit, tehát fölösleges hurcibálni magunkkal, hogy véletlenül kirántsuk, ha akarnak, ők úgyis bemennek. Mások meg szintén, ha nagyon szeretnének, de remélhetőleg itt ilyen nincs.
Szeretem, ha a kiszemelt srác incselkedik, így én is tudok vele. Szeretnék is egyből reagálni, csak én most akadályoztatva vagyok a mozgásban. Legalább is addig, amíg a lábaim nem szabadok. Viszont ezt hamar orvosolom, és a felállás közben én is közelebb kerülök hozzá. Ezzel eléggé közel kerülünk egymáshoz, főleg, amikor még közelebb hajol hozzám. Szinte már alig van köztünk egy leheletnyi távolság, de valamiért azt várom, hogy ő tegyen még egy lépést. „Jó kifogás sose rossz”, de most tudom, hogy nem ez volt az igazi indok, mert nem igazán szoktam édes szereket magamra kenni vagy fújni, mert nekem nem állnak jól, bár a ruhám átvehette a mostani lakótársam illatát, mert néhány cuccunkat egy táskába pakoltuk. Általában a friss és/vagy virágillatú parfümöket és szereket részesítem előnyben. - Kedves, köszönöm - mondom, mert nem akarom már most rávezetni, hogy átlátok rajta, hogy csak fel akart mérni. Majd visszafordulok a hely felé, ahol meglátom, hogy a többiek már le is értek, de tőlünk vagy három méterre vannak. Alex csak a fejével biccent felénk jelezve, hogy ők most mennek vissza a felvonóhoz. A két lány éppen a deszkáktól szabadul meg, amin ő már túl is van.
- Ti mit terveztetek, hova mentek most? - fordulok vissza Joon felé. Az, hogy én mit csinálok, azt még nem döntöttem el. Ez Joon további reakcióitól függ. Ha Ő el akar köszönni, akkor megyek a többiek után egyedül, de bízom benne, hogy nem így dönt, és kitalálunk valamit, ahol még ismerkedhetünk.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyVas. 29 Nov. - 20:37


Karin & Hyun Joon
Ez rettenetesen gonoszul fog hangzani, még tőlem is, pedig én aztán tényleg nem nagyon foglalkozok a nők érzéseivel. Vagy valamelyest pont, hogy érdekelnek, hiszen akkor nem lennék ilyen kedves a szakításoknál, ha abszolúte figyelmen kívül hagynám őket. Én ellenben mindig olyan rendes vagyok velük és legalább őszintén elmondom, ha úgy érzem, hogy vége van egy kapcsolatnak. Addig nem megyek bele mélyebben egy másikba, inkább csak szédítem a lányt, esetleg megcsókolom, de ennél többet nem teszek, amíg az aktuális barátnőmet nem dobtam ki. Most ellenben nekem rakták ki a szűrömet, ami nos… nem, még sose fordult elő. Engem még sose ejtettek. Még ha egy másik fiú lett volna a képben, de nem is ez volt. Egyszerűen Zhani kiadta az utamat, ami nekem nagyon fájt. Mert ha másik srác jön be a képbe, akkor még valamelyest érthető lenne, bár ki az, aki engem le akarna cserélni? De tegyük fel, hogy lehetséges, az nyilván logikusabb oka lett volna a szakításnak, de így semmi oka nem volt rá.
Ha pedig ez nem lenne nekem elég, akkor utána olyan valaki botlottam bele, aki elérhetetlen. Illetve nagyon úgy fest, eddig az volt, így belefáradtam. Nem az én stílusom az, hogy valaki után eszeveszetten fussak. Most viszont mégis muszáj kimondanom azt, amiről reméltem, hogy soha nem fog kelleni. Karinnal valószínűleg csak azért kavarok, hogy elfelejtem, hogy pótolja azokat az érzéseket, amiket már egy hosszabb ideje nem kapok meg.
Szerinte tág a tűrőképességem. Nos, szerintem nem. Legalábbis az otthoni hőingadozásokhoz képest, meg hogy a családom mennyire viseli ezt el, ahhoz képes nem gondolom, hogy az enyém olyan széles lenne. Bár ki tudja, talán az átlaghoz képes valóban az. – Hát, valaki képes tíz és negyven fok között is elleni, én például annyira nem is preferálom a meleget, de a nagyon hideg sem a kedvencem. – Ezek pedig a nagyon maximum értékek, amiket hajlandó vagyok elviselni. Ha a hőmérő már most mutat, akkor teljesen elborul az agyam és egyből hozom a légkondit, vagy kapcsolom be a fűtést. Gondolom, hogy Hewett mennyire fog nekem örülni majd amikor ezek az időszakok fognak jönni. Most is csak képzelem mennyire boldog lehet, hogy a nyakába sóztak, bár a bátyám, így annyira nem is utálhat, meg még nem is dobott ki. Aminek kifejezetten örülök, különben nem tudom hogyan magyaráztam volna ki magamat a szüleinknél, hogy ugyan a koliba nem mentem vissza, de a testvérem sem fogad be, szóval valamit intézzenek nekem, mert szállás mégis kéne. Szerencsére nekem még csinálnak ilyeneket annak ellenére, hogy úgy viselkedtem velük, ahogyan.
Mikor az alvást említi, egyből felbátorodom. – Nem mondom, szívesen venném, ha mellettem aludnál el. – teszek egy rizikósabb megjegyzést. De hát ő említette, én pedig csak kihasználom a lehetőséget, amit ő nyújt nekem ezzel. Bár aligha hiszem, hogy arra próbált utalni, hogy szívesen bújna velem egy ágyba, én ellenben ezt értem ki a szavaiból, pontosabban ezt akarom, ezért is válaszolom ezt. Aztán majd érti, ahogyan szeretné, bár eléggé egyértelmű mit is szeretnék, gondolom. Normál esetben talán még várnák is a csókig, hogy egy kis esti kalandra invitáljam, de most ehhez se kedvem, se türelmem sincs. Gyorsan akarok haladni, mert ki tudja, hogy meddig lesz lehetőségem kihasználni azt, hogy ő itt van és vevő is rám.
A családom eléggé egy tabu dolog. Illetve a testvéreimről szívesen mesélek, mivel róluk tudok is. A szüleimet viszont talán még én sem ismerem olyan jól, amennyit hazudnak időnként, így őket jobb meg sem említeni. – Nem cseles, inkább csak okosabb, mint ők. – valóban nem így terveztem, mert amúgy pont, hogy oda akartam neki adni az egyiket. Tudtam, hogy én le fogok akadni egy nő mellett, így nem is szándékoztam olyan mocsok lenni, hogy magamnál felejtem, de ők meg nem kérték el, csak leléptek. Így mit tehetnék? Ez már igazán nem az én gondom lesz. Meg valamelyest jobb is, hogy így lett, mivel gyanítom, ők ketten csak elveszítenék. – Oh valóban? Ti mit csináltatok? – Gondolom a recepción hagyták. Valamiért ez nekem sose volt szokásom.
Aztán ismét lépéseket teszek felé, hogy érezze én nem pusztán csak beszélgetni óhajtok vele, ha ez még nem jött volna át neki. Éppen ezért mikor ő közelebb jön hozzám, egyből hajolok is oda az arcához, pont, mint amikor puszit adok valakinek, de még pont előtte megállok, és csak mosolyogva közölöm vele, hogy édes illata van. Most hogyha akarnám, akkor le is kaphatnám, még nem teszem. Az valóban egy picit korai és nyomulós lenne. Inkább ezzel várok még egy kicsit. Egy órát adok magamnak, aztán addigra már annyi lesz a félreérthető vagy éppen a jelzés egymás felé a részünkről, hogy bármit csinálhatok igazából. Már ha persze a haverjai nem akadályoznak meg ebben. – A mi inkább csak én leszek, és ha szeretnél menni, akkor én csak egyedül fogok csúszkálni. Ha pedig maradnál, nos… kitalálhatunk együtt is valamit, ami elszórakoztathat bennünk hosszabb ideig.

786 | Remélem jó lesz  Joon & Karin 4146035580
People are representing poker cards... And I am the Spade King

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyHétf. 30 Nov. - 21:38

Joon & Karin

Én valahogy mindig úgy éreztem, hogy felnőttesen alakítom a kapcsolataimat, mert a szakítás után még képesek vagyunk civilizáltan meglenni egymás mellett. Bár ez részben azért volt, mert előfordul, hogy a bátyám haverjával gabalyodok össze, és nem akarom elrontani a barátságukat, meg a srác sem. Vagy csak szimplán már haverok voltunk, és jó estét, időszakot tudhatunk magunk mögött. De ez a mostani valahogy nagyon rosszul érintett, még akkor is, ha én dobtam. Nem zavart, ha azt mondták vége, még akkor sem, ha más miatt, de ne úgy, hogy két vasat akar a tűzben tartani egyszerre. Ha velem van ez, akkor szimplán a srác elé állok, és közlöm vele, már nem ugyan az, mint régen, és más felé húz a szívem. Fiatal vagyok, és még nem akarok leragadni egy valaki mellett. Vagy legalább is még nem tervezem, aztán majd meglátjuk. Szeretek nyílt lapokkal játszani, és ezt elvárom a másik féltől is. Ha egy vakációs a dolog, akkor annyi, és nem kell többet beleképzelni. Ha nem működi, akkor nem kell erőltetni. Viszont, ha működik, akkor nem kell tönkre tenni.
Akaratlanul is fintor szökik az arcomra, amikor a negyven fokot említi. - Kérlek, ne emlegesd a plusz negyven fokot - kérem szenvedő arccal. - Abba még belegondolni sem akarok. Az szerintem csak úgy élném túl, mint azokon a huskykölykök a videókon, amiken bemásznak a hűtőszekrénybe és a gazdi nem tudja kikönyörögni őket onnan - mondom kicsit nevetve, ahogy megjelenik lelki szemeim előtt az egyik ilyen kölyök, de még a gondolat kellemetlen hatása alatt állok. Nekem még ilyenben nem volt részem, mert én a meleg elől északra vándorlok, pont ellentétesen, mint a vadlibák. Én megyek haza Oslóba.
- Valóban? - kérdezem kicsit fűtöttebb hangon, és egy szégyenlősebb mosolyt küldök felé, miközben a dzsekim zipzárjával kezdek el babrálni. Határozottan nem lenne ellenemre a dolog, és lényegében én vezettem erre a beszédet, mert kíváncsi voltam, lehet-e ebből valami. A többiekkel erről nem beszéltünk, de így kell egy kis logisztika, hogy senki se kerüljön ki „az utcára” éjszaka, mert azért itt ehhez kicsit hűvös lenne, még nekem is. Viszont hiába vagyok benne én is, és ahogy elnézem ő is, azért nem vagyok dominó, hogy ennyire gyorsan dőljek, így miután (szerintem) jeleztük egymás felé az érdeklődést, valószínűleg kicsit lassítani fokok a tempón. Helyes srác, és nem is nagyon szándékozok itt most mást keresni, de ennyire nem akarok könnyűvérűnek sem látszani.
- És a cselezéshez nem kell ész? - kérdezem társalgó hangon. Hogy valakinek túl tudjunk járni az eszén, okosabbnak kell lennünk a másiknál. Az meg már másik kérdés, hogy ez milyen magas lécet jelent, de ezt most nem fogom tudni, és lehet nem is akarom kideríteni. Ha belegondolok, akkor nem Joon követte el ellenük, hanem saját magukat szívatták le. - Leadtuk a recepción - mondom széles mosollyal. - Ha onnan eltűnik, akkor az már a szálloda felelőssége - tárom szét a karomat, jelezve, hogy innentől mi védve vagyunk; legalább is ebből a szempontból. De nem akarom a falra festeni az ördögöt, így ezt a gondolatmenetet nem fejezem be. Lényegében minden fontos iratunk, és cuccunk a szobában van, így még a suliba sem tudnánk visszamenni, nemhogy én haza, Oslóba, ha arra kerülne a sor, hogy oda szeretnék menni. Igazából gőzöm sincs, hogyan kell egy olyan ügyet elintézni, hogy államhatár átlépés, ha semmilyen hivatalos iratod nincs, és nem is akarom kipróbálni. A többiek nyerő helyzetben vannak velem szemben, mert értük a szüleik könnyedén értük tudnak jönni, mert vagy New Yorkiak, vagy annak a szomszédságában laknak. Viszont értem az óceán túl oldaláról tudnának csak értem jönni, ami már komoly gondokat jelentene. Ez így nagyon jó, a recepció szépen vállalja a felelősséget a dolgainkért, és nem lehet semmi baj.
Amikor szinte csak milliméterek vannak köztünk, akkor azt érzem, hogy ez a csók még Joon szerint is túl korai lenne. Talán éppen ezért is kezdett el terelni, de örülök, hogy így tett. Hogy MÉG így tett. Még kell egy kis idő mind a kettőnknek.
A többiek éppen jókor futnak (csúsznak) be, és adnak egy kis lehetőséget a távolságra, mert valamiért úgy érzem benne ragadtunk ebben a helyzetben, amiből magunktól nem akaródzott kijönni. A pillanat kellemes volt, de még túl korai, és egy drasztikusabb kilépő tönkretehetett volna egy ígéretes dolgot.
Tudok egyedül is dönteni, és nem szokásom férfire várni, hogy irányítson, de szeretem, ha tud irányítani is, viszont azt, hogy követem-e, azt már én szeretem eldönteni. Most viszont én adok lehetőséget arra, hogy átvegye az irányítást, amivel él is, én pedig szabadon dönthetek. - És mi lenne a terv? - fordulok felé kíváncsian, és intek a többiek felé, hogy menjenek nyugodtan, én most nem csatlakozok.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyPént. 1 Jan. - 15:26


Karin & Hyun Joon


A megjegyzésén én is elkezdek nevetni. – Igazán aranyos husky lennél. – és ezzel együtt egy kacsintást is megengedek magamnak. – Én is csak akkor vagyok képes elviselni, ha van valami, ami lehűtsön. – Rettenetesen utálom a kánikulát, de leginkább azért, mert izzadnék. Nincs is annál utálatosabb, mint mikor hozzátapad a testedhez a felsőd, meg minden ruhadarabot úgy kell magadról lehámozni a nap végén, mint a banánról a héját. Sőt, sokkal nehezebben. Így inkább maradok az árnyékban, nekem az tökéletesen megfelel.
-Valóban. – Most a kacsintást kihagyom, de cserébe egy csábos mosolyt és pillantást kap tőlem. Akaratom ellenére is feltűnik, ahogyan elkezd a cipzárjával játszani. Igazán édesek a lányok, mikor zavarukban valamilyen póttevékenységet folytatnak. Bár ez szinte mindenkinél kijön, hiszen a stresszt így nagyon is jól le lehet vezetni. De valamiért a lányoknál ez határozottan jelen van. Nem vagyok benne biztos, hogy nincs benne az is, hogy ilyenkor még aranyosnak is néznek ki. Az elvörösödött lányok mindig olyan kis esetlennek tűnnek, olyan kis apróságoknak, akiket védelmezni kellene. Éppen ezért nem is értettem soha, hogy azok a lányok, akik annyira odáig vannak a horrorért, hogyan találhatnak maguknak pasit. Ők tipikusan azon kategóriák, akiknél a pasi nem tudja megmutatni mennyire férfias is ő, pláne akkor nem, ha a srác még félős is.
Kérdésén egy pillanatra elgondolkodok. – De, kell, csak úgy értettem, hogy nem kell őket kicselezni, ha eleve ostobák. – Nem fárasztom magamat feleslegesen azzal, hogy túljárjak a nem létező eszükön. Nekem túl sok agyi munka lenne egy olyan aprócska dologért. Ráadásul ugyanazt az eredményt kevesebb gondolkodással is el tudom érni. – Ez határozottan okos. – mondom mosolyogva és elismerő hangon. Aki ehhez van szokva annak jó, én csak szeretem magamnál tartani valamiért. Ez afféle mánia, amit nem fogok már kinőni, vagy legalábbis nem valószínű, hogy mostanában, ha valaha megtörténik.
A következő mozdulatom tudom, hogy kissé rizikós, de ha most nem lépek, akkor mikor tenném? Minél előbb meg kell tudnom, hogy mibe van benne és miben nem. Mert sokszor a nők szája nagy és persze bevállalósak, amíg az adott pillanathoz nem érünk. Utána hirtelen megfutamodnak, azt mondják, hogy nem akarják, hogy nem is erre gondoltak. Pedig annyi, hogy paráznak, mi lesz. Sokszor volt olyan, hogy én vittem ismeretlen vizekre hölgyeket, de még egyik sem panaszkodott, aki végül velem tartott. Aki pedig nem, hát attól mondanám, hogy könnyes búcsút vettem, de nem így volt. Nő után sose sírnék. Zhani után ugyan egy kicsit megzuhantam, de ott inkább az tört meg, hogy nem én szakítottam vele. A becsületemen esett csorba leginkább.
Számomra azonban ez a pillanat nem volt túl korai, haladtam már ennél gyorsabban is, ahol nagyjából a legelső adandó alkalommal lekaptam a lányt, de őt ismertem már korábbról. Ezért is mertem nála ezt bevállalni. Karin esetében inkább az tart vissza, hogy neki nem lesz ínyére, ha itt egyből bepörgetem az eseményeket. Hiszen alig beszéltünk, most látom itt életemben először és bár én mindenben benne vagyok, engem ugyan nem kell noszogatni, pláne ha tekintetbe vesszük, hogy mikor voltam utoljára lánnyal, de a másik fél szempontjából valóban elhamarkodott lépés lenne. Az esélyeimet tönkretenni pedig nem szeretném.
Közben a haverjai rángatnak ki ebből a pillanatból, ami bizonyos szempontból jó, mert ahogy látom eléggé lefagyott. Tudom, hogy jól nézek ki, de ennyire sokkoló lennék? Olyan viszonylatból ellenben eléggé rosszul jött ez ki, hogy még kicsit fűzni akartam a lányt, hogy tartson velem, hogy esetleg megbeszélhetnénk valami találkát, vagy hasonlót, erre ők betoppantak.
Mikor kérdez, akkor én csak próbálok olyan választ adni, ami elég szabadságot hagy neki a döntésben, ellenben eléggé kiemelem, hogyha most elmegy, akkor azzal engem is egyedül hagy. Egyszóval magányos lennék és igenis vágyok a társaságára. Ezért is ül ki elégedett mosoly az arcomra, mikor mellettem dönt. – Amit szeretnél. Csúszhatunk is, sétálhatunk, vagy meg is hívhatlak egy forró csokira. Itt most te döntesz, én bármire vevő vagyok. – kezdem el emelgetni a szemöldökeimet, hogy a mondatom másik felét csak még jobban kihangsúlyozzam.

638 | Azért remélem így is szerethető  Joon & Karin 3673325056  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzomb. 2 Jan. - 9:44

Joon & Karin

Tetszik, amikor nevet. Egy közös vonásom van a huskykkal, már a hidegszeretet mellett, hogy szeretek társaságban lenni, és mindenkit, akit megismerek, társnak tekintek, bár amíg ők családtagnak, én barátnak. - Adnék helyet a hűtőmben, magam mellett - mosolygok rá szélesen, jelezve, hogy nem lenne ellenemre, ha együtt lennénk. Örülök, hogy nem csak én gondolkozok így a hőségről, hanem mások is. Otthon ezzel nincs baj, de itt jobban előjön a meleg időjárás szeretete, és jól esik, ha itt is találok olyat, aki hozzám hasonlóan gondolkozik.
Nem feltétlen jövök könnyen zavarba, mert elég nyíltan beszélek szinte bármiről, de van, aki mellett mégis megtörténik. Joon ezt elérte nálam, de nem bánom. Jó ez így, mert ebből is jól fel lehet mérni egy srác jellemét. Ő nem reagál eltúlzottan, és ahogy elnézem, bejön neki a reakcióm, amit én pozitívumként értékelek. Egyes pasik azt szeretik, akiket nem lehet zavarba hozni, talán, mert nem tudják jól lekezelni ezt a helyzetet. - Én is - értek egyet vele egészen halkan, ahogy felnézek rá a szempilláim alól és enyhén az alsó ajkamba harapok. Igazából nem tudom, hallott-e rendesen, és azt sem tudom, akarom-e, hogy tudja, mit mondtam.
Elgondolkozik a kérdésemen, pedig szerintem ez egy nagyon könnyű kérdés volt. A válaszán viszont majdnem elnevetem magam, de eszembe jut, hogy csúnya dolog másokat kinevetni, így csak összeszorítom nevetésre nyíló ajkaimat, és a biztonság kedvéért még rá is harapok, de a szemem biztosan elárulja, hogy nevethetnékem van. Ha sikerül annyira megkomolyodnom, hogy nem robban ki belőlem a röhögés, akkor megpróbálkozok egy kommentár hozzáfűzésével. - Azért nem lehet egyszerű ilyen barátokkal - sajnálom meg Joont. Mi a haverokkal szeretjük ugratni egymást, bár főleg az otthoniakkal működik leginkább, de nehéz úgy, hogy ennyire egyszerűen lekörözi őket agyban.
- Ha én hagyom el, nincs kártérítés - húzom el a számat. Egyszer az egyik haverunk hagyta el majdnem a szobakulcsát, csak szerencséjére végül mégiscsak előkerült, pedig már nagyon rezgett a léc, mert a fél szálloda azt kereste. Volt mesterkulcs, de, ha az eredeti eltűnik, akkor a szoba kiadhatatlan, és sose lehet tudni, hogy a „megtaláló” mit tesz zsebre. Persze van, aki önmagában bízik a legjobban ilyen szempontból, de én síeléskor nem tudok „fölösleges” dolgokra figyelni.
Itt leszek egy pár napig, és úgy érzem, ha most megcsókolom, akkor az egy „egyéjszakás” kaland lesz, de most nem erre vágyom. Persze nem is rendes kapcsolatra, de hogy ez kicsit tartósabb legyen, hogy ne vigasz szex, hanem vigasz futókapcsolat. Ehhez pedig szerintem kell az előzetes megismerkedés, hogy mind a ketten megismerjük egymást egy kicsit, hogy jól érezzük magunkat a másik mellett, és közös programokat találjunk, kényszer vagy önmagunk teljes feladása nélkül.
A hirtelen feltámadó hűvös szél segít dönteni, mert bebújik a nyakam mellett, és a fejbőrömön is megérzem, hiszen a sapkám most az ujjaim között pihen, ennek hatására pedig végigcikázik a hátamon a most kellemetlen hideg. Tényleg szeretem a hideget, de nem akarok megfázni, és most ez a hűvösség nem a kellemes kategóriába tartozott. Értem az utolsó mondatának a célzását is, de még nem kívánok egy huncut mosolynál többel reagálni. - Akkor mit szólnál a benti kávézóhoz? - kérdezem mosolyogva. Leülünk, kicsit ismerkedünk még. Az egy másik hangulat, ha ott is megvan köztünk a vibrálás, akkor nem sok esélyem lesz ellenállni a vonzásának.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzomb. 23 Jan. - 12:49


Karin & Hyun Joon


Kijelentésére, csak szélesebben kezdek el mosolyogni. Mindenki a maga módján fejezi ki a szeretetét, azt hiszem Karin esetében ez az lenne, hogy helyet ad másnak a hűtőben, ahová egy meleg nyári napon menekül. Értékelem is a felajánlását. – Rendkívül kedves tőled, talán élni is fogok a lehetőséggel. – Persze nálunk odahaza minden tele van légkondival, így nem szükséges magamat egy jeges verembe zárnom, ha éppen már nem bírom tovább a hőséget. Persze otthon minden más. Teljesen más életem lehetne, ha nem döntök úgy, hogy ide jövök tanulni, de talán pont ezért is tettem. Sőt, egészen biztos vagyok abban, hogy ezért tettem, hiszen el akartam szakadni a szülőktől, nem akartam, hogy befolyásoljanak, magam akartam megválasztani a jövőmet. És tessék, meg is kaptam. A mai napig úgy gondolom, hogy nem volt hibás döntés.
Tudom, hogy általában jó vagyok a lányok zavarba ejtésében, de talán most saját magamon is túltettem. Vagy csak szimplán a lány nem találkozott még olyan sráccal, mint én. Ami persze nem lenne meglepő, hiszen engem nem lehet utánozni. Most mondanám, hogy még a srácokat is képes vagyok magamba bolondítani, de ez nem igaz. Pedig hasznos lenne egy ilyen képesség. Közben hallom, hogy valamit motyog, igyekszem is a szájáról leolvasni, mi lehet az. Azonban nehézkesen megy, így csak tippelni tudok mi lehet az, mire viszonzásképp ismét egy csábító pillantást kap tőlem. Ezzel sose lőhet mellé az ember, vagy legalábbis nekem eddig mindig bevált. Igazából mindig mondtam, hogy megéri annyi lánnyal kavarni, mert így elég sok tapasztalatot lehet szerezni. Persze ez így kimondva megbotránkoztatja az embert, hogy nekem pusztán strigulák, ami nem igaz, mert tényleg kedvelni akarom őket, sőt szeretem is a barátnőimet, egy pontig, amikortól már valami megváltozik. De mivel ennyi hölggyel volt már dolgom, így sok típussal is találkoztam már. Bár Karin egy kicsit más esett, nekem inkább keveréknek tűnik, így vele kapcsolatban még finomabban mozdulok, mert nem tudom mivel dönthettem össze az addig olyan kényesen felépített papírváramat.
Látom rajta, hogy legszívesebben itt helyben összeesne a nevetéstől, de nem teszi. Pedig nyugodtan megtehetné, elvégre engem nem zavarna. Én is csak röhögni szoktam azon, hogy milyen ostobák. És sajnos ez a baj, hogy nem puszta viccnek szántam az előbbi kommentáromat, hanem halálosan komolyan is gondoltam. Túl hülye az a kettő. Még ha ketten összetennék minden eszüket is csak hátul kulloghatnának jóval utánam a sorban. – Figyelj, mi egymásra találtunk, és minket ez nem zavar, így nincs okom panaszra. Inkább csak időről időre megállapítom, hogy milyen buták tudnak lenni. – azzal elkezdik kuncogni, hogy érzékeltessem vele, nem gond, ha ő is hasonlóan tesz. Nyilván túlzásokba is esek mellette, mert ezzel képes vagyok talán megnevettetni. Eleve szép, ha egy lány mosolyog, arról nem is beszélve, hogy míg azt mondják a férfiak szívéhez a legrövidebb út a gyomron át vezet (megjegyzem esetemben tévesen), addig a lánynál az érzéseiken keresztül. Minél jobban érzik magukat egy férfival annál jobban meg is kedvelik őket és bízni fognak bennük.
-Ne hagyd el. Ilyen egyszerű. – teszem hozzá nevetve. Nekem tényleg csak ennyi. Sajnos ez sajátos dolog nálam, de én inkább magamban bízok. Plusz még sose hagytam el semmimet, legkevésbé az ilyen fontos dolgokat. Ez pont olyan, minthogy a telefonomat sem engedem el soha és nem is hagyom, hogy más hozzányúljon, legalábbis engedély nélkül nem.
Közben ő dönt, hogy hova is menjünk, ami a kávé lett. Kár, bíztam benne, hogy ennél azért vadabb ötletei is lesznek, de nem fogok semmit sem siettetni. Amúgy is szívesen ismerkedem vele előbb, legalább később annyival könnyebb lesz a dolgom. Már itt az elkövetkezendő napokra gondolok. Valószínűleg amint visszamegyek Manhattanbe már én is visszaállok az utóbbi időben megszokott életembe. –Akkor mehetünk, vagy csodálod még a havat? – kérdezem, majd ha már válaszolt, akkor elindulok a megfelelő irányba. Persze nem gyorsan, hogy lépést is tudjon velem tartani. Most normál esetben megfognám a kezét, de a válaszaiból arra következtetek, hogy ezzel is várnom kéne.
633 | Remélem jó lesz Joon & Karin 4146035580

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyVas. 24 Jan. - 9:53

Joon & Karin

- Az ajánlatom áll - kacsintok rá egy széles mosoly kíséretében. Tudom, hogy itt nem igazán lesz erre megfelelő időjárás, de ki tudja. Lehet, itt úgy krepál be a fűtés, hogy nem lehet lecsavarni, és felmelegszenek a szobák akár harmincon felüli hőmérsékletre is, amikor is már jól jön egy hűvösebb hely.
Szeretem, ha egy srác tudja, hogy mit akar, és nem is fél kimutatni, kifejezni azt. Joon magabiztos, és ez jó hatással van rám is, mert tudom, hogy mellette „jó kezekben vagyok”. Csak maradjon is így. Volt olyan pasi, aki eljátszotta, hogy ilyen meg olyan szuper, de csak a szája volt nagy. Nincs gond, ha valaki valamiben nem jó, csak akkor ne állítsa magáról az ellenkezőjét, mert az még nagyobb csalódás, mint, ha közli, „ebben (még) nem vagyok olyan szuper”. Ha valaki megismerkedik valakivel, akkor arról kialakul egy kép a fejében az illetőről, és ahhoz a szinthez állítja fel a mércét, és ha ez túl magasra kerül, akkor nagyobb a csalódás. Nekem most Joonról egy nagyon jó kép alakult ki a fejemben, így magasra került a mérce, amit persze nem fogok az orrára kötni, mert azt nem biztos, hogy azt már „jól” viseli, és lehet, pont ezért lesz csalódás mindenkinek. Tudom, mit akarok, de be kell vallanom legalább magamnak, kicsit sérült az önbizalmam az exem miatt, amit még helyre kell raknom magamban. Ez pedig idő, főleg, hogy eredetileg nem így terveztem ezt az utat, de helyre fogok rázódni, remélhetőleg gyorsan. Nem akarom elrontani azt, ami alakul köztünk, de ráfeszülnöm sem szabad a dologra, mert az az esetemben biztos katasztrófa lesz. - Jó felfogás - nevetek fel most már én is, mert átragadt rám a dolog, és már nem is érzem bántónak a dolgot. - Nem félsz attól, hogy vissza fognak húzni hosszabb távon? - kérdezem, mert ez valahogy érdekel, bár inkább pszichológiai oldalról. Az egyik pszichológia órámon szó esett arról, hogy a nem az erősebb húzza fel a gyengébbet leginkább, hanem éppen fordítva, a gyengébb húzza le az erősebbet. Illetve, hogy egy csoportba „jó” gyerek közzé viszonylag mennyire kevés „rossznak” is elég bekerülni, hogy a csoport átvegye a „rossz” szokásokat, és ne a „rossz” javuljon.
- Pont ezt csinálom. Olyan helyen tartom, ahol nem hagyhatom el - nevetek fel én is. Bár ritkán hagyok el dolgokat, azért előfordul, főleg, ha bőven akad, ami elvonja a figyelmemet. Utoljára az irataimat a bankkártyámmal együtt hagytam az egyik órán a padban, mert a rövid szünet alatt a büféből visszaérve pár másodperccel a tanár előtt estem vissza terembe, és mindent bevágtam a padba, mert tudtam, hogy nem szereti, ha a füzeten és a tollon kívül más is van a padon. Egy dög volt az a tanár, de szerencsére csak egy tárgyat tanított, így nem sokat kellett vele túlélnem, bár az is elég volt. Ő úgy volt vele, hogy a szünet a gyengék sportja, így rendszeresen szünet nélkül tartotta egybe a két-három órás tanórákat, és persze a köztes szüneteket sem számolta le belőlük, így nyert magának tíz-húsz perc plusz időt. Ő élvezte, mi meg úgy hagytuk el az órát, mint, akit agyonvertek. Nem is csodálkoztam rajta, hogy ezek után megfelejtkeztem a padokba tett cuccaimról. Ráadásul még szerencsém is volt, mert mindent megtaláltam a portán néhány órával később hiánytalanul, de akár meg is fújhatták volna, mert voltak benne olyan kártyák is, amik használatához nem kell kód.
- Mehetünk, a hóval - hangsúlyozom ki szándékosan - már így is közelebbről megismerkedtem, mint terveztem - nézek rá mosolyogva, kicsit rávillantva a szememet. Igen, jól érted, nem a hóval akarok ismerkedni, hanem Veled. Havat otthon már láttam eleget gyerekkorom óta, és bár lenyűgöz, van, ami jobban érdekel. Mielőtt viszont elindulnék, visszaveszem a sapkát, és felveszem a földről a deszkámat is. Majd együtt indulunk el az épület felé.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyKedd 2 Márc. - 16:38


Karin & Hyun Joon


A kacsintás tetszik, így egy lágyabb pillantással viszonzom ezt a megnyilvánulását. Szerintem azt a jelenetet, mikor a lány elkezd rajongani értem. Persze ez mindenkinél más. Aki egy kicsit magabiztosabb magában az Karinhoz hasonlóan kacsint és mosolyog, na meg persze teszi számomra az ajánlatokat, hogyan lehetek a közelében. Amiket természetesen én el is fogadok. Náluk hagyni kell azt, hogy bár én irányítok, azért érezzék, hogy nekik is van beleszólásuk. A félénkebb hölgyek esetében maximálisan át kell venni a vezetést. Hiszen ők sokszor nem tudják mit akarnak, vagy éppen tudják, csak nem kis nyuszik bevallani. Plusz olyankor gyakran előfordul, hogy a önbizalomhiány végett nehezen fogadják az udvarlást. Tündéri mind a két esett, csak meg kell tanulni bánni velük.
A lányok az elején amúgy is szeretik, ha a férfi beszél többet, mert akkor jobban megismerhetik és bebiztosíthatják maguknak, hogy a megfelelő pasival jönnek össze. Ez persze a rövidtávú kapcsolatokra kevésbé igaz, hiszen akkor leginkább csak a kinézetre mennek a nők is. Bár egy kutatás már bebizonyította, hogy a lányok egyéjszakás és hosszú távú kapcsolatoknál is hasonló kaliberű fiúra hajtanak. Az az valakire, aki helyes, pénzes, okos és érzékeny. Meg még egy rakat dolog, amit nem bírtam megjegyezni az óráról. Mennyire válogatósak… De amíg eleget tudok tenni az igényeiknek, addig nekem mindegy is.
-Visszahúzni? – nézek rá egy pillanatig kérdőn. Értem a kérdést, de ezen még nem gondolkodtam el. – Nem hiszem. Rám nem igazán hat ez a társadalmi norma, hogyha buták vesznek körül, akkor én is az legyek. – Ezért jó, ha az ember pszichológiát tanul. Meg még egy rakat dologra, de specifikusan most erről esett szó. Engem a társadalom kevésbé képes befolyásolni. Úgy értem, természetesen van, amiben követem a birkákat, de messze nem mindenben. Ilyen például az, hogy én nem vagyok olyan ostoba, mint ők, sőt én legalább megjegyzem azt, amit tanulok. Már ha eljutok odáig, hogy kinyissam a könyveimet.
- Ez teljes mértékben jogos. Én egyszerűen magamban bízok a legjobban. – Én nem verhetem át magamat. Továbbá magamat sose kényszeríthetem olyanra, amit nem akarok. Nem úgy a szüleim, akik minden áron azt akarták, hogy a cégnek dolgozzak. Micsoda hülyeség. Egy gyereknek magának kéne döntenie. Hewett is ezért ment el. Illetve őt elküldték otthonról. De most élheti az életét legalább. Én meg dekkolhatok nála szerencsére, mert még egy év a koliban és nem én leszek a dili doki, hanem engem küldenek hozzá.
Szavaira egy kicsit elmosolyodom, de egyáltalán nem bántóan. Nem szeretném, ha azt gondolná, őt röhögöm ki, így csak jelzem, hogy a szavai szórakoztatóak. Szegény lány a haverjaim már így is totál kigúnyolták a nevetésükkel, nekem nem most kéne elszúrnom. – Engem is megismerhetnél ennyire közelről. – Teszek egy apró megjegyzést, bár a szemeiből úgy ítélem meg, hogy ő is hasonlóra gondolt, ami bíztató. Így el is indulok az épület felé, hogy minél előbb beérjünk és igyunk valami meleget. Meleg… Ez hiányzott nekem. Illetve annyira nem, mivel nem kedvelem, de talán a kettő kiegyensúlyozza most egymást. Felettébb jól esne. – Ha úgy érzed, hogy megint elesnél, inkább csak kapaszkodj belém. – Ezt azért még elmondom. Nem fogom megfogni a kezét, bár szívesen megtenném, mert már begyorsítanám az eseményeket. Sajnos azonban az ő testbeszédéből elég erősen az jön le, neki még nincs itt az ideje. Túlóvatoskodja szerintem, de ám legyen, én benne vagyok.
533 | Remélem jó lesz Joon & Karin 4146035580

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzer. 3 Márc. - 18:45

Joon & Karin

Sokat járok bulizni, így van bőven saját tapasztalatom is, hogy más lányok hogyan szednek fel, vagy próbálnak felszedni pasikat. E mellett viszont ott van a bátyám is, akinek valamiért magától értetődő volt, hogy bevon a baráti társaságába, így még több sztorit hallottam erről. Szerencsére csak kezdetben kezeltek érzékeny lelkű kislányként, majd megszokták, hogy ott vagyok, így csak egy kicsit motorizálnak a beszédstílusukon, vagy kedvesen megkérnek, hogy kicsit fogjam be a fülemet, mert nem éppen hölgytársasághoz illően lesz megfogalmazva a mondandója, amiből én sosem csináltam gondot. Ennek fényében viszont megtanultam, hogy melyik viselkedés milyen reakciót vált ki a pasiból. Szeretek egy kis kettősséget belevinni a dologba, ahol egyszerre vagyok vagány és félénk, most viszont talán több a félénkség, mint általában, de megnyugtatom magam, hogy ez csak az exem miatt van. Mázlimra nem minden nap csalnak meg, de ez akkor is nagy érvágás volt az önérzetemen. Nem akarom Joonon levezetni, hogy neki legyen nehezebb dolga, de mégis ő lett a szenvedő alanya, mert sejtem, hogy ilyenkor nehezen vagyok lekezelhető. Mondták már többen is az ismerőseim közül, hogy, ha összezavarodok, akkor nem igazán vagyok önmagam, és nehéz eligazodni rajtam. Az viszont megnyugtat, Joon nem zavarodik össze a bizonytalanságom miatt. A jelzések működnek oda-vissza, még akkor is, ha nálam néha behúzásra kerül az a bizonyos fék, de inkább most, mint később. Legalább is szerintem.
A haverjait én nem feltétlen nézem vele azonos súlycsoportúnak, de nem akarom őket teljesen leírni, de meg van róluk a véleményem. Az én környezetemben nem igazán van ennyire domináns és alárendelt helyzetben egy ismerős sem, már egymáshoz képest; így ez nekem új, és kicsit fura. Persze nálunk is mindenkinek van erőssége és gyengesége, de valahogy magától értetődő, hogy mikor ki vonul félre, és ki áll a „vezető” helyre, így talán nálunk nem érvényesül a „gyengébb fél lehúzza az erősebbet” elv, amit a pszichológia emleget. Viszont Joonék esetében kíváncsi vagyok, hogy ez hogyan működik. Egy pillanatra elgondolkozok, hogy valamit rosszul mondtam, de egy kis gondolkodás után megválaszolja a kérdésemet, így nem kell körbemagyaráznom, hogy mire is gondoltam az előbb. - Ez örömmel hallom - mosolyodok el szívből. Remélem valóban így is lesz, mert a társadalomnak szüksége van az okos emberekre is. Nem beképzelt akarok lenni, de sokszor látok, hallok olyan eseteket, hogy olyan problémákon akadnak fenn emberek, hogy nem is értem, hogyan jutottak el eddig, ha még ezt sem tudják megoldani.
Magabiztos, és ez tetszik, így mosolyra is fakaszt. A magabiztosság látszik, és megnyerő tulajdonság, főleg egy férfiban. Nem mondom, hogy a nagyon „kemény” férfiakat kedvelem, akik csak a saját elképzeléseik szerint tudnak irányítani, és senkinek nem fogadják el a véleményét, de „tedd ide, tedd oda” pasik nálam csak barátként jöhetnek szóba. Van is ilyen barátom, ismerősöm, és nagyon jól kijövünk, nincs velük semmi bajom, de nem tudok hozzájuk vonzódni.
Ajánlatára csak az ajkamba harapok először egy mosoly kíséretében. - Nem is hangzik rosszul - mondom halkan, és azt hiszem, mind a ketten tudjuk, mi jár a másik fejében. - Csak nem akkora lendülettel, mint az előbb - teszem hozzá viccesen. Vonz, de nekem még szükségem van egy kis időre, mielőtt a karjaiba omlok.
Ahogy elindulunk az épület felé, tesz egy ajánlatot, ami nagyon jól esik, de valami nem engedi bennem, hogy erre hivatkozva megfogjam a kezét, pedig átsuhant a fejemen. A talaj viszont nem teljesen egyenes, és a hó alatt még kevésbé látszanak az egyenetlenségek, amit a keményebb snowboard cipő sem segít elő. Az eleséstől nagyon messze vagyok, de nem tudok egy teljesen egyenes útvonalon haladni, így néhány méter megtétele után a karom az övéhez ér, én pedig nem rántom el, hanem ott hagyom Joon karjának a közelében, ahogy idő közben felvettük a közös tempót.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyCsüt. 18 Márc. - 19:09


Karin & Hyun Joon


Nehezen tudnak nekem nemet mondani a nők. Valószínűleg azért, mert jól be tudom adni annak a srácnak a szerepét, akit meg akarnak kapni. Legyen szó egy valamivel menőbb csajról, vagy éppen egy visszahúzódó félénkről. Mindegyik típusnak meg tudok felelni, csak tudni kell velük bánni. Azt pedig az évek alatt simán ki lehet tanulni, de ha ez nem volna elég, vagy valaki olyan szerencsétlen, hogy még nem volt neki elég barátnője, akik különböztek volna egymástól, akkor menjen pszichológiára. Ott tényleg egy jó alapot lehet kapni, hogy mire vágyik átlagban egy nő, onnan meg már simán ha megismered, akkor tudod melyik vonaladat erősítsd fel vele szemben. De ez rengeteg embernek nem megy. Komolyan, talán szexuálpszichológusnak kéne mennem! De ez még a jövő zenéje.
Ellenben van egy rossz tulajdonságom, ha a csajozásról van szó. Nem szeretek bele túl sok időt ölni. Van, aki képes hónapokig csak hajtani egy telefonszám után, odahaza amúgy rémes ez az egész randizásos és járás történet, nehezen tudom, hogy minek törik magukat a férfiak ennyire egyetlen nő miatt. Én kifejezetten szeretem azt, mikor nem kell annyira sokáig és pláne nem sokat melóznom valakiért. Vannak, akik elég könnyen és gyorsan odadobják magukat valakinek, persze abból is van rossz fajta, de még mindig jobb, mintsem hajtani végül talán a semmiért. Itt Amerikában pedig nagyon is könnyű magadnak valakit találni, aki hajlik a randi felé, elég lazán belemegy egy kapcsolatba… Nos a szakítás nem mindig könnyű. A lányok tudnak nagyon ragaszkodóak is lenn, akad ilyen is a környezetemben, akire majdnem nagyon dühös lettem. Szerencsére csak majdnem. Hölgyet sosem ütnék meg és kiabálni sem szeretek velük. Inkább az udvarias és jól nevelt kinézetet tartom meg. Amolyan igazi úriembereset. De sajnos nekem is tapasztalnom kell, hogy nem mindenkit olyan könnyű megszerezni. Sőt hacsak Zhanit vesszük alapul, akkor ő elég kemény és határozott volt ahhoz, hogy kidobjon. És utána… az utána lévő szerelmi életem egy kész káosz! Ezért örülök annyira, hogy itt van most Karin, bízok benne, hogy ő most segít nekem felejteni majd. Persze magamban nyávogok azért, amiért ennyire sokszor vészfékez, mikor már éppen lehetne valami, de nem siettetem. Hadd oldódjon fel előbb, érezze biztonságban magát, mert látszik rajta, hogy ő szeretné, de valami mégis húzza vissza, ha pedig csak elvágom ezt a valamit, akkor előre fog bukni. Inkább hagyom, hogy magától oldódjon el, így mikor esne, akkor elkaphatom.
Mosolyát viszonzom, mikor örül annak, én bizony nem alacsonyodok le a hülyék szintjére. A szakomon azt is megtanuljuk, miért jó, ha ilyen csoportos normáktól eltérően viselkedünk. A társadalom ugyanis az okos embereket preferálja, az teljesen más kérdés, hogy esetemben pont az ostobák vesznek körül, de én attól még nem fogok lejjebb adni. Meg amúgy is felettébb szórakoztató érzés, mikor én állhatok a vezető pozícióban, mivel csak nekem van elég agyam megoldani egy problémát.
-Csak nyugodtan, hidd el, a vékony alkat ellenére meg tudnálak tartani. – kacsintok rá. Az, hogy nincs rajtam felesleg, nem jelenti azt, hogy izomból szűkölködök. Koreában, igaz főleg az idollok esetében, de amúgy is az a nyerő, hogy minimális az ember testzsír százaléka, ellenben szépen kidolgozott izmai vannak. Ami esetemben azért csak némileg igaz, hiszen tény, erős vagyok és szerintem az alkatom is vonzó, de azért annyira minimalizálni a testünkben lévő zsírt… eléggé veszélyes.
Érzem, hogy a karja az enyémhez ér. Helyes! Ez már egy jó jel. – Jól vagy? – nézek rá féloldalasan. Látom én is pontosan, hogy az út nem éppen a legegyenesebb. Lehet fél, hogy ismét elesik. Most azonban nem hagynám neki, ha kell utánakapok én. Valahol remélem szükség lesz a jó reflexeimre, de ugyanakkor nem szeretném, ha baja esne, így inkább csak azt kívánom, hogy bármiféle sérülés vagy gubanc nélkül érjünk vissza és igyunk egy kávét végre.
533 | Nézd már, lassan behozom magam Joon & Karin 1556694851

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzomb. 20 Márc. - 10:38

Joon & Karin

Most érzem igazán, hogy ez a megcsalásos dolog mégis jobban megviselt, mint az gondoltam, vagy talán csak már be mertem vallani ezt önmagamnak. Nem szeretem, ha idegenek látják rajtam, hogy baj van, bár a család és a barátok más, de most még nekik sem beszéltem erről. Ezért azt hiszem, hogy most nagy szerencsém van Joonal. Ő valahogy rám tudott hangolódni, és azt próbálja nyújtani, megjegyzem sikeresen, amire most nekem szükségem van. Nem siettet, hagyja, hogy rendezzem magamban az érzelmi zavaraimat. Lehet, hogy még mindig nem állt át az agyam teljesen, hogy már singli vagyok? Meglehet, de ezt sürgősem a helyére kell raknom, mert nem akarok sokáig őrlődni egy olyan pasi miatt, aki nem érdemel meg, és a mostani lehetőséget sem akarom elszalasztani. Talán most kapok egy olyan lehetőséget, hogy ne is kelljen erről beszélnem, és mégis kigyógyulok az előző kapcsolatból.
Annyira jól áll neki a mosoly, hogy azt el sem tudom mondani. Mostantól majd próbálok azon lenni, hogy minél többet mosolyogjon. Az neki is jó és nekem is.
- Nem is kételkedtem - majd pár pillanat múlva végig is nézek rajta, ami valószínűleg leginkább annak szól tudat alatt, hogy felhívta erre a figyelmemet, csak egy pillanatig elvesztem a szemeiben. - Van ismerősöm, aki karatézik, nagyon vékony srác, alacsonyabb nálam is, és mégis több erő van benne, mint sok olyanban, aki állandóan edzőterembe jár, és már eltúlzottak az izmai. Így nekem nem sokat mond az fizikális erejéről, ha valaki vékonyabb alkat - jut eszembe egy ilyen (számomra) meglepő alkalmon, amit részben meg is osztok vele egy kedves mosollyal az arcomon. Döbbenet volt látni, amikor egy kisebb termetű srác, egy boxzsákba jóval nagyobbat ütött, mint azok a kétajtós szekrénynyi hátú-vállú férfiak, akik naponta órákat töltenek a konditerembe, odafigyelnek, hogy mit esznek, meg tömegnövelőket szednek. A részükről azt az égést nagyon nehéz lenne leírni. És igazából nem is értem, hogy ezek az utóbbiak miért csinálják, mert sok nőnek ez például már nem is tetszik, köztük nekem se. Arról nem is beszélve, hogy mennyire egészségtelen. Persze azt sem szeretem, amikor az ellenkező nem egyik tagja annyira vékony, hogy majdnem kihallatszanak a gondolatai. Joon valahol az egészségesen vékony alkatúak közé tartozik, ami szerintem nagyon jól áll neki.
Amikor az egyenetlen talaj miatt megbillenek, és a karjához érek, egy kellemes érzés árad szét bennem, pedig még csak ruhán keresztül értünk egymáshoz. Ez pedig kezd tényleg felvillanyozni, főleg, hogy annyira kedvesen reagál. - Persze - mosolygok rá szívből. - Csak ilyenkor irigylem a síelőket a puhább cipőjük miatt. Abban könnyebb alkalmazkodni a talaj egyenetlenségeihez - mondom egy pillanatnyi fintort követően mosolyogva. - Bár lehet, így jobb lenne - nézek a szemébe az ajkamba harapva, már emennyire így egymás mellett haladva lehet, miközben mégiscsak megfogom a kezét. Elég közel vagyunk egymáshoz, és így legalább nem fog állandóan egymásnak ütközi a csuklónk, karunk, és még a balesetektől is megkímélhetjük egymást. Biztos vagyok benne, hogy meg tudna tartani, de akkor sem kellemes érzés se neki, se nekem, ha egyik pillanatról a másikra plusz negyven-ötven-hatvan kiló szakad a karjára. Volt már benne részem, amikor egyszer túráztunk, és az egyik barátnőm egy stabilnak tűnő nagyobb kőre lépve megbillent, mert mégsem volt olyan stabil, mint tűnt, és jobb híján, a karomban kapaszkodott meg. Ő nagyon megijedt és egy ideig még a bokáját is fájlalta, de szerencsére nem történt semmi komoly, tudta folytatni az utat. Nekem viszont még jó ideig fájt a karom, és kicsit meg is kékült, ahol megfogta pedig még egy vékonyabb dzseki is volt rajtam a póló és vékony pulóver felett. Nem akarom egyikünket sem ilyen helyzetbe hozni. Meg amúgy is… kellemesebb lenne kézen fogva besétálni vele az épületbe, amit hamarosan el is érünk.


Ezt örömmel hallom Joon & Karin 4146035580
mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyVas. 30 Május - 13:20


Karin & Hyun Joon


Nem lehet mindegyik embert első ránézésre kiismerni ez világos. Én sem hiszem el magamról, hogy csupán azért, mert egy évet lehúztam pszichológián már kész zseni vagyok és bármit meg tudok mondani adott illetőről. Persze vannak nagyon általános dolgok, amiket be lehet vetni a legtöbb embernél, de sosem árt, ha finoman puhatolózok először. Karin esetében látszik, hogy nem kéne egyből rávetnem magamat. Bár mindenkinél először kedvesen és lazán indítok. Ha feltűnnek az árulkodó jelek, hogy a másik fél már most benne lenne a játékban, akkor én sem fogom magamat vissza. Nála pont az mutatkozik meg, hogy jobb, ha a fékre taposok és ha kell most még egy kicsit lassabban hajtok, mint a megengedett, majd ha biztonságos területre érek, akkor beletaposok. Előbb győzzük meg, hogy érdemes velem kezdenie. Őszintén elég magabiztos egy srác vagyok, tudom, hogy képes vagyok levenni a nőket a lábukról, azonban az a törpe mindent elrontott és most kissé megingott a saját magamba vetett bizalmam. De hiába a vonzerőm még a régi!
Látom ahogy végignéz rajta, jól esik, nem fogok hazudni. Azon sose lepődök meg, ha a magasságom miatt bámulnak meg, de amikor az alkatomat veszik szemügyre, az elég nagy örömmel tölt el. Ki gondolná, hogy a sok ruha alatt, amúgy izom is lapul? Oh várjunk, én! – Kifejezetten szimpatikus, hogy így gondolkozol. Az ázsiaiakról egyébként mindig csak az a véleményük, hogy csontkollekciók a fiúk, kivéve ha, a te szavaiddal élve, eltúlzott izmai vannak. Csakhogy ez még nem jelenti, hogy erős bár van abban logika, hogy párhuzamot vonunk aközött, hogyha valaki izmos, akkor bizony elbírna egy házat is. – Az teljesen mindegy, hogy ez a feltételezés már idejétmúlt és nem is igaz, mert lufi izmokat mára bárki tud növeszteni. Nem mondom, hogy én feltétlen erősebb vagyok mindegyiknél, mert abszolúte nem így van. Nem is nagyon járok edzőterembe, talán ha heti egy-két alkalommal elnézek oda, azt is csak azért, mert kell és formában akarom magam tartani, meg a csajok szeretik, de én nem igazán viszem túlzásba. Ha valakinek ez nem tetszik, hát majd meggyőzöm, hogy igenis tetszik neki. Általában így szokott ez lenni, olyan lányokat is össze tudok szedni, akik az elején még ellenkeztek, de mondván, hogy csak próbáljuk ki milyen egymás társaságában, valakinél sikerült bevágódnom. Nem mindenkinél sajnos. Úgy fest én sem tudok mindenkit jobb belátásra bírni… de nem adom fel!
Először nem válaszolok semmit, és csak érdeklődve nézek rá, hogy hogyan is lenne jobb ez nekünk, majd amint megfogja a kezemet mosolyogva szorítok is rá, persze nem erősen, csak úgy érezze, hogy örülök is még ennek. – Határozottan jobb! Így nem kell félnem, hogy megint elesnél. – vigyorgok rá kedvesen persze. Nem arról van szó, elkapnám, ha megcsúszna, de mennyivel egyszerűbb már így? Bár tény, hogyha csak úgy a karjaimba hullana, az romantikusabb jelenetet szülne, de szerencsére nem vagyok egy akkora Rómeó alkat, hogy egyből egy drámát rendezzek itt és nyáltengerré varázsoljam az egyébként teljesen hétköznapi szituációt. Egyszer voltam olyan nővel, aki majd meghalt, hogy tényleg olyan kapcsolata legyen, mint a sorozatokban, mondanom sem kell, hogy rövid volt a mi kis szerelmi történetünk. Túl idegesítő volt!
Közbe lassan elérjük az épületet, én időnként azért a lány felé pislogok, hogy remélem még mindig nem érzi magát kényelmetlenül. Bár eleve az ő ötlete volt, de az is lehet, hogy csak érzékelte a nyomást, amit rá helyezek és emiatt vett magán erőt és ezt bevállalta. Értékelem a gesztust, de ha utána visszatáncol, akkor csak az én dolgomat nehezíti. Az ajtóhoz érve előre engedem, hogy utána én is követhessem. – Szóval akkor egy kávét szeretne a hölgy? – érdeklődöm mosolyogva. Felőlem amúgy azt kér, amit szeretne, úgyis én állom, a pénz pedig nem akadály. Én speciel erősen elgondolkodtam azon a narancsos csokis kávén, amit annyira hirdettek.
608 | Ééééleeeek! Most már elvileg hosszabb ideig is

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyHétf. 31 Május - 19:04

Joon & Karin

Sokan mondják, hogy a külső nem fontos, nem számít, mert a belső az, ami igazán számít. Ezzel elvi síkon egyet is értek, meg akkor, ha férjet keresel magadnak, bár még akkor is vannak kétségeim, főleg, ha gyereket is akar az ember. Persze tudom, hogy nem a külsőség az, ami összetart két embert, de akkor is az, ami legelőször megfog, amit legelőször észreveszel. Ráadásul manapság ezzel előnyhöz jutsz, ha tetszik, ha nem. Joon pedig nagyon jól néz ki, és ez még a sok ruha ellenére is látszik, és amivel meg is fogott. A jó kinézethez pedig hozzá tartozik a sportosság is, mértékkel persze. Joon karjának az erőssége pedig már igazából először is feltűnt, amikor felsegített a fölről, bár akkor még nem tudatosult bennem. Felhívására pedig szépen végig is nézek rajta, ami látszólag nagyon is tetszik neki.
Megjegyzésére elmosolyodok. Na, igen, kicsit másabbul gondolkozok az átlagnál, és nem feltétlen az amerikai átlagra gondolok csak, hanem úgy összességében. - Ez a párhuzam talán még a régi világból való, ahol nem lehetett ennyire sokféle tömegnövelőt kapni, amiknek azért megvannak a maguk hátulütői - nézek rá incselkedve. - Én a természetes külsőt szeretem, ami azt mutatja, hogy egészséges az illető, és nem fog összeesni, sem a mesterséges szerektől, sem az éhségtől, sem attól, hogy a szíve, a keringése feladja a plusz terheléstől a küzdelmet - húzom el egy picit a számat, de utána megint ismét mosolygok. - És örülök, hogy Te is ezen a nézeten vagy - jegyzem meg egy kis elégedettséggel, hogy egyeznek a nézeteink.
Igaz, hogy Joon is erre terelt, de nem az ebből adódó nyomás hatására fogtam meg a kezét, hanem a belső késztetés miatt, amit magamban éreztem. Vonz; és ezt nem akarom tagadni. És bár látszólag ez kölcsönös, most kicsit (nagyon) nehezen teszem túl magam a saját érzelmi zűrzavaromon, amit az exem mégis csak sikeresen elültetett bennem. De most, hogy ezt sikeresen megfejtettem, már le tudom győzni, és le is akarom. Ebben pedig akaratán kívül Joon is megerősít, amikor kicsit megszorítja a kezemet, amivel kifejezi, hogy bejött neki az előbbi cselekedetem. Az meg, hogy rám ez mennyire hat pozitívan, azt meg már csak én érzem. Legalább is egyelőre... Amikor pedig szóba is kifejezi tetszését a kézfogósaira, csak csajosan beleharapok az alsó ajkamba egy mosoly kíséretében.
A bejárathoz szerencsére gond nélkül eljutunk, mert nem csúszok vagy boltok meg. Úgy tűnik, hogy csak kizárólag azt az egy akadályt „tették” a hó alá, amit sikeresen meg is találtam. Az út alatt Joon többször is rám néz, amit gyakran viszonzok is. Valószínűleg ez nem csak a külsőnek szól, hanem annak is, hogy a kelleténél többször húztam meg a vészféket, ami azért őt is elbizonytalaníthatta egy kicsit, de most már nem szándékozok ilyet tenni. - Igen - mondom határozottan egy lágy mosoly kíséretében. Legalább néha csillogtassam meg a magabiztosságomat, (amivel egyébként rendelkezed,) ha már eddig ezt nem sikerült. A helyiségben rajtunk kívül azért még akadnak néhányan, és egy részüknél a csomagjaik is ott vannak, tehát ők vagy most érkeztek, vagy most távoznak. Ettől függetlenül van szabad hely, akár középen is a fő útvonalak mellett, de félreeső helyen is, ahol kicsit félre lehet vonulni. Az én szemeim egy ilyen kis csendes, kisebb asztalon esnek meg, ahol a többiek beszélgetése nem zavarhat meg minket, és kellemes hangtartományban tudunk beszélgetni. De nem akarok én dönteni, valamint arra is kíváncsi vagyok, hogy Joon melyiket választja. Ezt persze túl lehet kombinálni, mert, ha a főútvonalasat, akkor beleképzelhetjük, hogy fel akar vállalni máris, meg azt is, hogy kibúvót keres, hogy hátha egy ismerőse csatlakozik hozzánk, a másiknál pedig pont az ellenkezőjét. Tehát, ott el akar rejteni, vagy feltételezhetjük azt is, hogy kettesben akar lenni. De ez nem én vagyok, így most sem akarom túlkombinálni. Pusztán kíváncsi vagyok az Ő döntésre.


Örömmel hallom/látom Joon & Karin 1404455205
mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptyKedd 31 Aug. - 8:50


Karin & Hyun Joon


Én igenis sokat adok a külsőre. A személyiség kevésbé számít, hiszen ahhoz lehet idomulni. Illetve egy kedves és udvarias srácért minden nő odáig van. (Talán egy-két férfi is, ki tudja…) Így nekem sokat nem kell változnom, hogy a hölgyeknek elnyerjem a szívét, nekem meg az, hogy miképp viselkedik annyira nem oszt, nem szoroz. Ne legyen egy hülye hisztis liba, vagy lehet csak akkor gyorsan új barátnő után nézek. Akad már minden a repertoáromban azt hiszem. Kivéve olyan, aki tele lenne mindenféle fóbiával. Értem, hogy pszichológus akarok lenni, de… nem ennyire, hogy a magánéletemben is a páromat gyógyítgassam itt mindenféle nyavalyából. Nem, nekem nyugalom kellene, mégsem érzem úgy, hogy nagyon megkaphatnám.
De inkább veszek egy mély levegőt és előveszek egy kedves mosolyt. Most nem foglalkozhatok ezzel, pihenni jöttem, nem búsulni! – Egyértelműen! Csak sajnos az emberi agy önkéntelenül is olyan asszociációkat generál, aminél ha valaki izmos, akár lufi, akár nem, akkor egyértelműen erős is. Ez azt hiszem az agyban létrejövő szituációs minták alapján van így, hiszen ha valamire példát látunk, akkor azt is fogjuk elraktározni, mint elsődleges információ, majd ha később hasonló példával találkozunk, akkor ugyanerre a mintára alapozunk majd. – Imádom a kognitív pszichológiát, rettenetesen sokat lehet vele okoskodni! Az egyik olyan tantárgy ami nem feltétlenül csak triviális dolgokra épü, hanem bele kell vinni egy kis bioszt is és újfajta tudományt. Talán épp ezért választják sokan ezt kutatási területnek. – Persze, hogy ezen a nézeten vagyok – vigyorok rá szélesen – Jobb szeretem én is, ha van alakja az embernek és nem úgy néz ki, mint aki éhezik, persze a ló túloldalára sem kell esni. – Bár talán a plusz kilók még mindig kevésbé zavarnak, mint a kilátszódó csontok.
Nem vagyok a lassú tempó híve. Szeretem ha pörögnek az események, pláne, mikor csak ilyen rövid kalandra vágyok. Pláne, ha az előző partnert akarom elfelejteni. Zhanit? Vagy… Ah nem is tudom már. Zhani jó volt hozzám, kár hogy így alakult, csak azért mert egy kicsit kedvesebb voltam egy szaktársammal. De mást is felejteni akarok. Vagy csak az zavar, hogy elbuktam? Én aki mindenkit is meg tud magának szerezni, ha nagyon akarna? Kész szégyen, egyenesen a földbe tipor ez a megalázottság, amit most kaptam. De Karin ígéretes, kedves és szép lány. Mellette megint magabiztos vagyok, érzem, hogy még mindig megy ez nekem, csak a megfelelő embert kell kifognom.
A kézfogás meg a nonverbális jelek pedig egyértelműen jelzik nekem, hogy igen, lehet az elején kissé bátortalanabb volt, de most már sínen vagyunk. Eddig nyerésre állok, most nem szabad elszúrnom, hogy mindent túl gyorsan akarok tőle.
Csak mosolyogva bólintok a válaszára, miszerint akkor kávét parancsol. Legyen igazából, bármit kérhetne, úgyis én állom neki. Az első randi úgyis mindig a férfié, bár esetemben akár az összeset állnám én. Anyáék pénze bánja úgyis. Az asztalokon végignézek és igenis elgondolkozom egy percre. Ajaj, most jön az a rész, hogy ismerd ki a lány, minek örülne jobban? Inkább csendes helyen ülne, ahol meghitt a hangulat és tényleg ismerkedhetünk is, vagy inkább felvágna az ismerőseinek, hogy valaki már most elhívta. Mivel az ő barátai pontosan látták, hogy velem jött el, én pedig nem vagyok olyan hangulatomban, hogy a haverjaimmal összefussak, egy kicsit eldugottabb de talán még épp a határesetbe tartozó asztalt nézek ki. – Az esetleg megfelelne ott? – mutatok is a kiszemelt helyre, csak hogy biztosan nem bánja-e ha odaülünk. Ha neki esetleg más preferenciája van, egye fene engem nem zavar! De jobb szeretnék vele nyugodtan romatikázni, mindenféle zavartságok nélkül. Nálam nincs olyan probléma, hogy ne vállalnám fel, hiszen ha szóba állok valakivel, akkor az már önmagában feltételezi, hogy nem szégyellem adott illetőt. Nem mintha nagyon érdekelne mások véleménye.
593 | Lesz ez jobb is remélem

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin EmptySzer. 1 Szept. - 19:17

Joon & Karin

A pszichológiát nem véletlen választottam kiegészítő tárgynak, annak ellenére, hogy köszönő viszonyban sincs a főszakommal. Ez az ága, amiről most Joon kezd el beszélni, az pedig valahol mindig is érdekelt, főleg, hogy jó sokat lehet róla beszélni. Én ezt még csak érintőlegesen tanultam, leginkább rendhagyó óra keretében, amikor a tanárnak nem volt kedve igazán órát tartani. Jó sok egyéb tudományterületet lehetett hozzákapcsolni, vagy legalább is, ahogy én észrevettem. - Ha jól tudom, akkor az agynak ez valamilyen könnyítés, hogy sok dolgot tudjon raktározni. A személyes tapasztaláson kívül, ami szintén ide kapcsolódhat, az egyéb észleletek - bizonytalanodok el a szón -, amit mások mondanak valamiről, amit elvileg, remélhetőleg ők tapasztaltak, azt is besorolja valahova az agy. De ez már nem a neurobiológia része? - kérdezek rá. - Mármint, hogy az agy miként értelmezi és raktározza az információkat, majd használja fel őket újra? - Ezek a dolgok érdekelnek, de ebben nagyon nem vagyok otthon, így lehet, hogy most mellé is lövök. Egy ciklonról, vagy egy tornádóról jóval bővebbet tudnék beszélni, és még pontosabb is lenne. Ez viszont azért nem annyira meglepő, ha valaki tudja, hogy ez a fő szakom, mármint a légköri tudományok.
Felragyog a szemem, ahogy kifejti, hogy mi jön be neki a külsőt illetően. - Valamiért egyre jobban mennek össze a ruhaméretek, amit megpróbálnak ráerőltetni az emberekre, hogy azt érezzék, hogy a csontkollekciók a szépek - húzom el egy pillanatra a számat. Egyszer sajnos volt szerencsém, (vagy szerencsétlenségem? ki tudja?) látni egy modellt, akin egy vékony, mélyen dekoltált, vastagabb pántos ruha volt. Maga a ruha biztos, hogy szép lett volna, de annak a varázsából is sokat levett, hogy a nő olyan volt, mint egy alulfejlett kamasz, és engem inkább emlékeztetett „Samura”, mert a bőrt leszámítva csak csont volt. Valamint lehet simán elmehetett volna kisfiúnak is, mert a haját és a ruháját leszámítva szinte semmi sem utalt arra, hogy nő az illető, mert annyira volt melle. Hogy ez kinek tetszik, na, azt még nem sikerült megfejtenem, mert még egy olyan sráccal, férfival sem találkoztam, akinek ez bejött volna. De egy dolog biztos, nagyon rossz érzéseket keltett bennem.
A sok fékezésem, amivel ezt a kapcsolatot indítottam, örülök, hogy nem vette kedvét. Vagy legalább is nem úgy tűnik, mert továbbra is azt érzékelem, hogy még mindig nyitott rám, és magabiztos is. A kézfogás viszont nagyon jól esik, és kicsit sajnálom, hogy csak most mertem ezt meglépni.
Az asztalfoglalásnál egy kicsit ő is elidőzik, hogy fel tudja mérni a lehetőségeket, és lehet egy kicsit azt is, hogy én mit szeretnék.. Van olyan barátnőm, aki ezt máris egy életbevágóan fontos jelzésnek veszi, és az elválás után órákig elemezgeti a dolgot, hogy miért így, mért nem úgy, de akkor ez meg az… és még lehetne sorolni. Ha most jobban magamba néznék, akkor lehet, hogy egy kikötésem lenne, ne kelljen hangosan beszélni, hogy meg tudjuk egymást érteni, bár annak is meg lennének a maga előnyei. - Teljesen tökéletes - mondom egy kedves és elégedett mosollyal az arcomon. Nem is hiszem, hogy választhatott volna jobbat, és még per pillanat számomra talán fontos tényezőnek is megfelel. Nincs miért elbújnom a kíváncsi szemek elől, és egyébként sem hiszem, hogy érdekelne mások véleménye. Egyedül vagyok, nincs senkim, fiatal vagyok, és Anyu és Apu is (bár lehet, hogy nem pont erre értve), de mindig azt mondták, hogy inkább most éljünk a bátyámmal együtt, mint akkor „őrüljünk meg”, ha már saját családunk van, és néhány gyerek már a mi felelősségünk.
Azt asztalnál, amikor helyet foglalunk már ott várnak minket az ital és süteményes lapok, hogy a vendégek könnyedén tudjanak választani. A biztonság kedvéért azért én is belelapozok, de mégis maradok a hagyományos kávénál. Bár vagyok fáradt, mégis úgy érzem, hogy hasznát fogom venni a koffein jótékony hatásának.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Joon & Karin Emilie+Voe+4

Joon & Karin 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Joon & Karin Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Joon & Karin 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaJoon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
303
★ :
Joon & Karin Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Joon & Karin
Joon & Karin Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Joon & Karin
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» And U? Min - Joon & Nadi
» Hwang Nam Joon
» - now or never; Nam Joon & Soren
» Rém jó buli - Joon & Eric
» I can buy myself beer - Hope & Min-Joon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: