New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 83 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

you can call me queen bee
TémanyitásRe: you can call me queen bee
you can call me queen bee EmptyHétf. 8 Feb. - 20:58
Még mindig keressük! Ahogyan lentebb emllítve volt: Egy komplett família (apa, anya és a testvérek, Anja és Johanna, illetve egy majdnem-mostohaanya, hozzá tartozó majdnem-nagynénivel , a majdnem-mostohaapa és majdnem-mostohatestvér is dukál még) várják a megérkezését. you can call me queen bee 4146035580

Nicole Schneider


Play by:
Dove Cameron, Sophie Turner, Indiana Evans, Virginia Gardner...
Születési hely:
Washington DC
Kor:
20-23
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn/Queens
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
diákok
Történetünk:

A nagyobbik húgom vagy, a középső gyerek, minden pozitívumával és negatívumával. Külsőre talán több közös vonás is fellelhető bennünk, de belsőleg már kevésbé. Úgy érzem, néha mi két teljesen különböző világban élünk. Én mondhatni földhözragadtabb vagyok, a logikusabban gondolkodó, te a földtől elrugaszkodottabb és ábrándozóbb. Kettőnk közül rám mondják, hogy az okosabbik, terád pedig azt, hogy a butácskább, de a szebbik leány. Többet mosolyogsz, mint én, vidámabb, életteltelibb is vagy. Lehet ez azzal is magyarázható, hogy Te másképpen élted meg, mikor apa elköltözött tőlünk. Nem Te álltál úgymond a család élére, segítetted anyut és nevelted magadat és Jot, hanem Én. Nem volt könnyű, hiszen egymás ellentétei vagyunk és úgy sejtem, hogy mindketten tudunk a húgunkkal, Joval is összezördülni, de te persze, közelebb állsz korban hozzá. Három testvér közül kettő mindig a harmadik ellen van, vagy legalábbis olykor... Tehát mondhatni voltak vitáink. Lehet néha a Drama Queen is jó jelző rád.
Én azért teperek, hogy apa figyelmét/elismerését megkapjam, mialatt Te alig mozdítod a kisujjadat, mégis máris a figyelme középpontjában vagy. Úgy vélem, hogy Te vagy az ő kedvence, ez pedig néha egy kicsit bánt engem.
Még mindig próbálom összetartani a törtött családunkat, de az évek múltával csak egyre jobban kezd szétesni... Te mennyit vehettél észre ebből? Neked jó-e minden így, netán furcsamód ki is élvezed a helyzet adta lehetőségeket, mert nem vagy te olyan buta, mint amilyennek első látásra tűnsz? Esetleg kezded már látni, hogy mennyire nem normális a családunk? Mi több, vajon egy nap képesek leszünk-e túllépni a nézeteltéréseinken?

//Én igazából nem szeretnék nagyon sok mindent megszabni. Valamint szívesen ötletelek az userrel, aki hozni akarja Őt, hogy az említetteken túl milyen is legyen a 2/3 tesó közötti kapcsolat. Tényleg nagyon várja őt az egész család, így plotokból/játékokból + drámából nem lenne hiánya! you can call me queen bee 4146035580 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitásyou can call me queen bee
you can call me queen bee EmptyHétf. 5 Okt. - 11:15
Egy komplett família (anya és a testvérek, Anja és Johanna, illetve egy majdnem-mostohaanya, hozzá tartozó majdnem-nagynénivel , a majdnem-mostohaapa és majdnem-mostohatestvér is dukál még) várják a megérkezését. you can call me queen bee 4146035580

Nicole Schneider


Play by:
Dove Cameron, Sophie Turner, Indiana Evans, Virginia Gardner...
Születési hely:
Washington DC
Kor:
20-23
Lakhely:
Manhattan/Brooklyn/Queens
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
rád bízva
Csoport:
diákok
Történetünk:

Vannak azok, akik büszkék a hülyeségükre; aztán ott vannak az olyanok, mint te, aki gyakran észre sem veszi, mekkora ostobaságot mondott, csak mikor mindenki úgy néz rád. A legtöbben azt hiszik, nem zavar, hogy szőke nős viccekkel traktálnak, hogy nem zavar, a tanáraid mindig a testvéreidet emelték ki (még a húgodat is inkább), mintsem téged. Valójában nagyon is zavar, hogy ennyivel butább vagy náluk. Csúnya ilyet mondani a saját lányomra? Meglehet. De az az igazság, hogy az ész nem minden.
És annak ellenére, amit hiszel, a külső sem.
Persze, nem fogok vitatkozni vele, hogy a Te Instagrammod sokkal kedveltebb, mint a testvéreidé. Szeretsz a világ előtt lenni, szereted odatenni magad, selfie-zni, posztolni, megosztani. Nem fogom azt hazudni, hogy ne lennék büszke a mindig csinos és mindig vidám lányomra, akivel olyan egyszerű kijönni, és olyan egyszerű lenyűgözni; mindig elfogadod az ajándékot, mindig örülsz neki. Anja mindig elutasítja, ha venni akarok nektek valamit, de Neked aztán semmi gondod azzal, hogy elmenjünk "shoppingolni", és az a szerencséd, hogy ilyen aranyos vagy, mert még anyáddal sem ültem ennyit soha a próbafülkék előtt.
Azt viszont nem tudom mondani, hogy anyád nem ültette el a fülemben a bogarat, miszerint oda kellene figyelnünk rád, mert már annyira szem előtt vagy, hogy eltűnsz.

//Nicole-t kifejezetten "Queen Bee" karakternek képzelem, olyannak, akinek millió barátnője van, a fiúk loholnak, hogy a kedvében járhassanak, imádja az életet és a bulizást, de a kérdés persze ott van: vajon nem-e épp a lelke valami sötét zugát igyekszik eltűntetni a sok reflektorfénnyel? Az önbizalma bizonyára szoros kapcsolatban áll azzal, hány bókot kap, hogy látják őt mások, és ha erről a piedesztálról, ahová emeltette magát, leesik, hajlamos duzzogni, elveszni, hisztizni. Valószínűleg nem jönnek ki túl jól a nővérével, akivel egymás tökéletes ellentétei... A másik két tesó (alább Jo, meg a frissen érkezett baba-öcsi) viszont a megalkotóra van bízva hozzáállás tekintetében. Bár valószínűleg Nicole lesz az, aki még két év múlva is csak kérdezi, hogy most tényleg jól értette-e, és Connor az öccse... Laughing
Nagyon imádnám a leányzót, szeretném, ha valami tingli-tangli főiskolai szakon tanulna, mondjuk drámát vagy ilyesmit... És ha mihamarabb megérkezne.  you can call me queen bee 2624752903 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
you can call me queen bee
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Call Me by Your Name
» hacker Queen
» Tristan x Abel┃in the name of the queen
» Miss Ice Queen. Tate & Caesar
» You should never call me

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: