New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 57 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Qadir Abbar
tollából
Ma 23:31-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 23:24-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:09-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

hacker Queen
Témanyitáshacker Queen
hacker Queen EmptySzer. 17 Nov. - 13:37
Iris McLaren

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Iris Abigail McLaren
Becenevek:
Iris, Abby
Születési hely, idő:
1993. Október 31. Brooklyn
Kor:
28
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
Bonyolult
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
George Washington University
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Hackerkedek, ha ez munkának számít
Ha dolgozik//Munkahely:
Otthon szoktam feltörni a rendszereket
Hobbi:
Nyomozás?
Play by:
Victoria Justice

Jellem
Makacs: amit a fejembe veszek azt véghez is szoktam vinni, és nem számít, hogy ki mit mond. Volt már olyan helyzet, hogy a hatóságokkal találtam szemben magamat, de ez sem tudott megijeszteni.
Zárkózott: A múltban több csalódás is ért, ezért igencsak nehezemre esik az, hogy másokban megbízzak, főleg, ha rendőrökről van szó.
Kitartó: Akár a végső pillanatig is képes vagyok harcolni a céljaimért.
Nehezen kötődő: Pont amiatt, hogy nehezen tudok megbízni másokban, nehezen is tudok komolyabb kötődést kialakítani a másik fél és magam közt.
Önfeláldozó: Viszont, ha sikerül valakit megszeretnem és közel engednem magamhoz, akkor azért meg is halnék. Nagyon védelmező személyiség vagyok és a családomért, barátaimért bármit megtennék amit csak el lehet képzelni.
Múlt
2 éve történt az eset. 2 éve már annak, hogy elrabolták a legjobb barátnőmet és én azóta se voltam képes arra, hogy megtaláljam. Próbálkoztam már mindennel, feltörtem a rendőrség rendszerét is, a kiber osztályon is nyomoztam, de senki nem hallott semmit Ruby-ról. Mintha a föld nyelte volna el. Egyszerűen nem létezik az, hogy senki se látta volna őt.

Ruby és én kiskorunk óta ismerjük egymást, szó szerint születésünk óta. A szüleink legjobb barátnők voltak ígyhát nem is volt kérdés, hogy sokat fogunk találkozni, emiatt nagyon gyorsan össze is barátkoztunk. Rengeteg időt töltöttünk el együtt és mondhatni az idők múlásával elkezdtem úgy gondolni rá, mintha a testvérem lenne. Egyedüli gyerek voltam a családban szóval ezért is örültem annyira Rubynak. Sosem éreztem magamat magányosnak, mindig volt kivel beszélgetnem, buliznom. Egymást vittük bele a rosszba, együtt próbáltuk ki a füvet, az alkoholt, egyszerre terveztük elveszíteni a szüzességünket is. Mindent megterveztünk, kivéve azt, hogy egyszer csak eltűnik az életemből…
Ilyen sok időt nem töltöttünk külön sose, még akkor se amikor külön egyetemre mentünk. Hétvégén mindig hazautaztam és kihasználtuk azt a pár napot ami adatott nekünk.

Ruby keresését mai napig nem adtam fel, csak elkezdtem kicsit magamra is koncentrálni.
Szerelmes voltam egy férfiba, azt hittem ő az igazi. Megbíztam benne, de ő elárult a lehető legrondább módon ahogy csak lehetett. Tudta, hogy mennyire fontos nekem a nyomozás, de ő felnyomott a zsaruknál, hogy rendszereket török fel, hála neki őrízetbe vettek. 8Hónapig voltam ellenőrízve, hordhattam a bokámon azt a szart, aztán mikor levették és felszabadultam, folytattam ott ahol abbahagytam, annyi különbséggel, hogy Ryant kidobtam az életemből. Soha többé nem tudtam volna megbízni benne. Igazából mai napig alig bírom elhinni, hogy ezt tette velem. Az eset után még keresett, de hárítottam az összes hívását.

Az utóbbi időben sikerült nyomra bukkannom. Találtam Rubyról egy képet ami bőven az eltűnése után készült, hiába néztem meg, semmi értékes információ nem volt a képbe ágyazva ami tudott volna nekem segíteni, de nem adom fel. Már ez is több, mint a semmi. A kép akár azt is jelentheti, hogy még életben van.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: hacker Queen
hacker Queen EmptyPént. 26 Nov. - 17:55
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Iris!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Bár a lapod nincs hosszú lére eresztve, tulajdonképpen minden van benne, ami csak kell egy izgalmas karakterhez. Rejtély, szerelmi csalódás, rendőrségi ügy, kitartás... Ruby-val együtt nőttetek fel, ő a legjobb barátnőd, és még több is annál, szinte családtag, testvér. Persze, hogy minden követ megmozgatsz, hogy megtaláld. A talált fénykép talán jó jel, én is bizakodnék a helyedben, és bizakodok veled, drukkolok neked.  hacker Queen 2122324058
Azt viszont sajnálom - ugyanakkor meg tudom érteni - hogy Ryan miatt teljesen elveszítetted a bizalmadat másokban. Azért kíváncsi lennék a motivációira. Nem mintha létezhetne bármi, amitől elfogadható lenne az árulása.
Na de nem szaporítom tovább a szót, engedlek is hamar tovább, hogy folytathasd a kutatást. hacker Queen 2624752903

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
hacker Queen Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
hacker Queen 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
hacker Queen 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
hacker Queen 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
hacker Queen 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
hacker Queen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» you can call me queen bee
» Tristan x Abel┃in the name of the queen
» Miss Ice Queen. Tate & Caesar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: